Об утверждении перечня лекарственных средств, подлежащих ценовому регулированию для оптовой и розничной реализации
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № ҚР ДСМ-150. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 декабря 2022 года № 30944.
В соответствии с пунктом 1 статьи 245 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень лекарственных средств, подлежащих ценовому регулированию для оптовой и розничной реализации.
2. Комитету медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
Т. Султангазиев
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по защите
и развитию конкуренции
Республики Казахстан
Приложение к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 1 декабря 2022 года
№ ҚР ДСМ-150
Перечень лекарственных средств, подлежащих ценовому регулированию для оптовой и розничной реализации
Сноска. Перечень - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 05.11.2024 № 91 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Торговое наименование
Международное непатентованное наименование
Лекарственная форма
Производитель
Регистрационное удостоверение
1
Салициловой кислоты раствор спиртовой 1%
Нет данных
Раствор спиртовой для наружного применения
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009521
2
Салициловой кислоты раствор спиртовой 1%
Нет данных
Раствор спиртовой для наружного применения
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009523
3
Аминоплазмаль Гепа 10%
Нет данных
Раствор для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ

Көтерме және бөлшек саудада өткізуге арналған бағалық реттеуге жататын дәрілік заттардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-150 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 желтоқсанда № 30944 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 245-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған көтерме және бөлшек саудада өткізуге арналған бағалық реттеуге жататын дәрілік заттардың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің м.а.
Т. Султангазиев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестікті қорғау
және дамыту агенттігі
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2022 жылғы 1 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ – 150 бұйрығына
қосымша
Көтерме және бөлшек саудада өткізу үшін бағалық реттеуге жататын дәрілік заттардың тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 05.11.2024 № 91 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Р/с №
Саудалық атауы
Халықаралық патенттелмеген атауы
Дәрілік нысан
Өндіруші
Тіркеу куәлігі
1
1 % салицил қышқылының спиртті ерітіндісі
Деректер жоқ
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009521
2
1 % салицил қышқылының спиртті ерітіндісі
Деректер жоқ
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009523
3
10 % Аминоплазмаль Гепа
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№008887
4
Салициловой кислоты раствор спиртовой 2%
Нет данных
Раствор спиртовой для наружного применения
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009522
5
Салициловой кислоты раствор спиртовой 2%
Нет данных
Раствор спиртовой для наружного применения
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009524
6
Натриевая соль пара-аминосалициловой кислоты 5,52 г
Нет данных
Порошок дозированный для приготовления раствора для приема внутрь
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010629
7
9 месяцев Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025011
8
B12 Анкерманн®
Цианокобаламин
Таблетки, покрытые оболочкой
Артезан Фарма ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023612
9
FDP Medlac
Фосфруктоза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Медлак Фарма Италия Ко., Лтд, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№021103
10
L-ЛИЗИНА ЭСЦИНАТ®
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
ПАО Галичфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№011430
11
L-Тироксин 100 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014571
12
L-Тироксин 125 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025774
13
L-Тироксин 25 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026198
14
L-Тироксин 50 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014570
15
L-Тироксин 75 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025775
16
L-ЦЕТ®
Левоцетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№015743
17
L-ЦЕТ®
Левоцетиризин
Сироп
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024928
18
Абакавир и ламивудин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020716
19
Абакавир и Ламивудин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025153
20
Абдилак
Лактулоза
Сироп
"Фармтехнология", Беларусь
ЛП-№002762-РГ-KZ
21
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021038
22
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021039
23
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021040
24
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021041
25
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021042
26
Абизол® EasyTab
Арипипразол
Таблетки, диспергируемые в полости рта
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024693
27
Абилифай Ментена®
Арипипразол
Лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций с пролонгированным высвобождением
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЯПОНИЯ

ҚР-ДЗ-5№008887
4
2 % салицил қышқылының спиртті ерітіндісі
Деректер жоқ
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009522
5
2 % салицил қышқылының спиртті ерітіндісі
Деректер жоқ
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009524
6
5,52 г пара-аминосалицил қышқылының натрий тұзы
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған дозаланған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010629
7
9 ай Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025011
8
B12 Анкерманн®
Цианокобаламин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Артезан Фарма ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023612
9
FDP Medlac
Фосфруктоза
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Медлак Фарма Италия Ко., Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№021103
10
L-ЛИЗИНА ЭСЦИНАТ®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Галичфарм ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011430
11
L-Тироксин 100 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014571
12
L-Тироксин 125 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025774
13
L-Тироксин 25 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026198
14
L-Тироксин 50 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014570
15
L-Тироксин 75 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025775
16
L-ЦЕТ®
Левоцетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№015743
17
L-ЦЕТ®
Левоцетиризин
Шәрбат
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024928
18
Абакавир және ламивудин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020716
19
Абакавир және Ламивудин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025153
20
Абдилак
Лактулоза
Шәрбат
"Фармтехнология", Беларусь
ЛП-№002762-РГ-KZ
21
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021038
22
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021039
23
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021040
24
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021041
25
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021042
26
Абизол® EasyTab
Арипипразол
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024693
27
Абилифай Ментена®
Арипипразол
Босап шығуы ұзаққа созылатын инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ

РК-ЛС-5№026142
28
Абилифай Ментена®
Арипипразол
Лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций с пролонгированным высвобождением
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026143
29
Абиранекс
Абиратерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026199
30
АБИРАТЕРОН НВ
Абиратерон
Таблетки
Общество с ограниченной ответственностью Исследовательский Институт Химического Разнообразия, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024319
31
Абитера
Абиратерон
Таблетки
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024751
32
Авамис
Флутиказон
Спрей назальный дозированный
Глаксо Вэллком С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№013177
33
Аваналав
Аванафил
Таблетки
АО "КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025118
34
Аваналав
Аванафил
Таблетки
АО "КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025120
35
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№009862
36
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№009863
37
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019083
38
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019084
39
Авелокс®
Моксифлоксацин
Таблетки, покрытые оболочкой
Байер Хелскэр Мануфэкчуринг С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№003599
40
Авелокс®
Моксифлоксацин
Раствор для инфузий
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003600
41
АВЕФОЛ
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения
ООО "Донгкук Фармасьютикал Ко., Лтд.", РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№121826
42
АВЕФОЛ
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения
ООО "Донгкук Фармасьютикал Ко., Лтд.", РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№121827
43
АВИДОКСИМ 200
Цефподоксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025498
44
Авиксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Свисс Парэнтэралс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023342
45
Авилан-Л
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022314
46
Авиментин
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026113
47
Авиментин
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026114
48
Авиментин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026118
49
Авиментин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026119
50
Авиментин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026120
51
АВИПРАКС
Цефиксим
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Индкеми Хелс Спешиалитис Пвт. Лтд., ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№026142
28
Абилифай Ментена®
Арипипразол
Босап шығуы ұзаққа созылатын инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026143
29
Абиранекс
Абиратерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026199
30
АБИРАТЕРОН НВ
Абиратерон
Таблеткалар
"Исследовательский Институт Химического Разнообразия" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024319
31
Абитера
Абиратерон
Таблеткалар
Фармасинтез, АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024751
32
Авамис
Флутиказон
Мұрынға арналған дозаланған спрей
Глаксо Вэллком С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013177
33
Аваналав
Аванафил
Таблеткалар
"КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД" АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025118
34
Аваналав
Аванафил
Таблеткалар
"КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД" АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025120
35
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№009862
36
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№009863
37
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019083
38
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019084
39
Авелокс®
Моксифлоксацин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Хелскэр Мануфэкчуринг С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№003599
40
Авелокс®
Моксифлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003600
41
АВЕФОЛ
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия
Донгкук Фармасьютикал Ко., Лтд. ЖШҚ, КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121826
42
АВЕФОЛ
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия
Донгкук Фармасьютикал Ко., Лтд. ЖШҚ, КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121827
43
АВИДОКСИМ 200
Цефподоксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025498
44
Авиксон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Свисс Парэнтэралс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023342
45
Авилан-Л
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022314
46
Авиментин
Деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026113
47
Авиментин
Деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026114
48
Авиментин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026118
49
Авиментин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026119
50
Авиментин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026120
51
АВИПРАКС
Цефиксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Индкеми Хелс Спешиалитис Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№025308
52
АВИПРАКС 100
Цефиксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025300
53
АВИПРАКС 200
Цефиксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025299
54
АВИФОЛ®
Пропофол
Эмульсия для инъекций
Напрод Лайф Сайенсиз Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023935
55
Аводарт
Дутастерид
Капсулы
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№011903
56
Авонекс®
Интерферон бета-1a
Раствор для внутримышечных инъекций
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121917
57
Агалатес
Каберголин
Таблетки
Тева Чешские Предприятия с.р.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№020301
58
Агвистат®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122148
59
Агвистат®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122149
60
Агриппин SR®
Нет данных
Таблетки
ТОО "ПЛП "ЖАНАФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016191
61
Адаклин
Адапален
Крем
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023738
62
Адалира
Адалимумаб
Раствор для подкожного введения
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025258
63
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№024870
64
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№024872
65
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий
Такеда Мануфактуринг Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024875
66
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий
Такеда Мануфактуринг Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024876
67
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий
Такеда Мануфактуринг Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024877
68
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№024895
69
Адаптол®
Нет данных
Капсулы
АО "Олайнфарм", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№022743
70
Адаптол®
Нет данных
Таблетки
АО "Олайнфарм", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№022792
71
Адасель, вакцина для профилактики дифтерии (с уменьшенным содержанием антигена), столбняка и коклюша (бесклеточная), комбинированная, адсорбированная
Нет данных
Суспензия для инъекций
Санофи Пастер Лимитед, КАНАДА
РК-ЛС-5№024420
72
Адваграф®
Такролимус
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№018306
73
Адваграф®
Такролимус
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№018307
74
Адваграф®
Такролимус
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№018308
75
Адвант
Кандесартан
Таблетки
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№018303
76
Адвант
Кандесартан
Таблетки
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПАКИСТАН

ҚР-ДЗ-5№025308
52
АВИПРАКС 100
Цефиксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025300
53
АВИПРАКС 200
Цефиксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025299
54
АВИФОЛ®
Пропофол
Инъекцияға арналған эмульсия
Напрод Лайф Сайенсиз Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023935
55
Аводарт
Дутастерид
Капсулалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№011903
56
Авонекс®
Интерферон бета-1a
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121917
57
Агалатес
Каберголин
Таблеткалар
Тева Чех Кәсіпорындары с.р.о., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020301
58
Агвистат®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№122148
59
Агвистат®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№122149
60
Агриппин SR®
Деректер жоқ
Таблеткалар
"ЖАНАФАРМ ДПӨ" ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016191
61
Адаклин
Адапален
Крем
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023738
62
Адалира
Адалимумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025258
63
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024870
64
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024872
65
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Такеда Мануфактуринг Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024875
66
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Такеда Мануфактуринг Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024876
67
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Такеда Мануфактуринг Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024877
68
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024895
69
Адаптол®
Деректер жоқ
Капсулалар
Олайнфарм АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№022743
70
Адаптол®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Олайнфарм АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№022792
71
Адасель, күл (құрамында антигені аз), сіреспе және көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған біріктірілген, адсорбцияланған вакцина
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Санофи Пастер Лимитед, КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№024420
72
Адваграф®
Такролимус
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№018306
73
Адваграф®
Такролимус
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№018307
74
Адваграф®
Такролимус
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№018308
75
Адвант
Кандесартан
Таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018303
76
Адвант
Кандесартан
Таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПӘКІСТАН

РК-ЛС-5№018304
77
Адвантан®
Метилпреднизолона ацепонат
Эмульсия
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№013880
78
Адвантан®
Метилпреднизолона ацепонат
Мазь жирная
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№013897
79
Адвантан®
Метилпреднизолона ацепонат
Крем
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№015837
80
Адвантан®
Метилпреднизолона ацепонат
Мазь
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№015838
81
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022327
82
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022328
83
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022329
84
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022330
85
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022331
86
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022332
87
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021623
88
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021625
89
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021631
90
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021624
91
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021626
92
АДЕМТА
Адеметионин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025616
93
АДЕНОПРОСИН
Нет данных
Суппозитории ректальные
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№024000
94
Аденурик® 80 мг
Фебуксостат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Менарини - Фон Хейден ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022564
95
Аденурик® 80 мг
Фебуксостат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Менарини – Фон Хейден ГмбХ, Германия
ЛП-№000436-РГ-KZ
96
Аденурик®120 мг
Фебуксостат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Менарини - Фон Хейден ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№018304
77
Адвантан®
Метилпреднизолон ацепонаты
Эмульсия
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№013880
78
Адвантан®
Метилпреднизолон ацепонаты
Майлы жақпамай
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№013897
79
Адвантан®
Метилпреднизолон ацепонаты
Крем
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№015837
80
Адвантан®
Метилпреднизолон ацепонаты
Жақпамай
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№015838
81
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022327
82
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022328
83
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022329
84
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022330
85
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022331
86
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022332
87
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021623
88
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021625
89
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021631
90
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021624
91
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021626
92
АДЕМТА
Адеметионин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025616
93
АДЕНОПРОСИН
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024000
94
Аденурик® 80 мг
Фебуксостат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Менарини - Фон Хейден ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022564
95
Аденурик® 80 мг
Фебуксостат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Менарини – Фон Хейден ГмбХ, Германия
ЛП-№000436-РГ-KZ
96
Аденурик®120 мг
Фебуксостат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Менарини - Фон Хейден ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№022562
97
Аденурик®120 мг
Фебуксостат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Менарини – Фон Хейден ГмбХ, Германия
ЛП-№000379-РГ-KZ
98
Аджифер®
Нет данных
Раствор для инъекций
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024370
99
Аджови
Фреманезумаб
Раствор для подкожного введения
Веттер Фарма Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024533
100
Адивит
Нет данных
Сироп
ABDI IBRAHIM, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-0№009638
101
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№024743
102
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№024747
103
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№024748
104
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026166
105
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026167
106
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026168
107
Адреналин-Здоровье
Эпинефрин
Раствор для инъекций
"Фармацевтическая компания "Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№011371
108
Адуцил
Цилостазол
Таблетки
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№022948
109
Адуцил
Цилостазол
Таблетки
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№022949
110
Адцетрис®
Брентуксимаб ведотин
Порошок для приготовления концентрата для раствора для инфузий
БСП Фармасьютикалс С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020641
111
Аевит
Нет данных
Капсулы
Минскинтеркапс УП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№003988
112
Азалептол
Клозапин
Таблетки
Технолог, УКРАИНА
РК-ЛС-5№018246
113
Азалептол
Клозапин
Таблетки
Технолог, УКРАИНА
РК-ЛС-5№018247
114
Азарга®
Нет данных
Капли глазные, суспензия
с.а.АЛКОН-КУВРЕР н.в., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№015738
115
Азацитидин Аккорд
Азацитидин
Лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025069
116
Азацитидин-Виста
Азацитидин
Лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения
Нанг Куанг Фармасьютикал Ко. Лтд., ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)

ҚР-ДЗ-5№022562
97
Аденурик®120 мг
Фебуксостат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Менарини – Фон Хейден ГмбХ, Германия
ЛП-№000379-РГ-KZ
98
Аджифер®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024370
99
Аджови
Фреманезумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Веттер Фарма Фертигунг ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024533
100
Адивит
Деректер жоқ
Шәрбат
ABDI IBRAHIM, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-0№009638
101
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№024743
102
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№024747
103
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№024748
104
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№026166
105
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№026167
106
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№026168
107
Адреналин-Здоровье
Эпинефрин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Здоровье" Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011371
108
Адуцил
Цилостазол
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№022948
109
Адуцил
Цилостазол
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№022949
110
Адцетрис®
Брентуксимаб ведотин
Инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
БСП Фармасьютикалс С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020641
111
Аевит
Деректер жоқ
Капсулалар
Минскинтеркапс УК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№003988
112
Азалептол
Клозапин
Таблеткалар
Технолог, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018246
113
Азалептол
Клозапин
Таблеткалар
Технолог, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018247
114
Азарга®
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
с.а.АЛКОН-КУВРЕР н.в., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№015738
115
Азацитидин Аккорд
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025069
116
Азацитидин-Виста
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Нанг Куанг Фармасьютикал Ко. Лтд., ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ

РК-ЛС-5№025764
117
Азеласвитае
Азеластин
Спрей назальный
САГ Мануфактуринг С.Л.У., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025136
118
Азелтин
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024778
119
Азелтин
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024821
120
АЗЕТГИЛ
Азацитидин
Лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026208
121
Азибиот®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020853
122
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№013515
123
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№013516
124
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№021405
125
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№021394
126
Азилект
Разагилин
Таблетки
Тева Фармасьютикал Индастриз Лтд, ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№021074
127
Азимак
Азитромицин
Капсулы
Джи Эм Фармасютикалс Лтд, ГРУЗИЯ
РК-ЛС-5№016666
128
Азимак
Азитромицин
Капсулы
Джи Эм Фармасютикалс Лтд, ГРУЗИЯ
РК-ЛС-5№016668
129
Азираг
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Биодил Фармасьютикалс Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025586
130
Азитремис
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023299
131
Азитремис
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023323
132
Азитро®
Азитромицин
Капсулы
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№005224
133
Азитро®
Азитромицин
Таблетки, покрытые оболочкой
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018529
134
Азитрокс
Азитромицин
Капсулы
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018349
135
Азитрокс
Азитромицин
Капсулы
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018350
136
Азитромед
Азитромицин
Капсулы
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025129
137
Азитромицин
Азитромицин
Капсулы
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019293
138
Азитромицин
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022866
139
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025822
140
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025823

ҚР-ДЗ-5№025764
117
Азеласвитае
Азеластин
Мұрынға арналған спрей
САГ Мануфактуринг С.Л.У., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025136
118
Азелтин
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024778
119
Азелтин
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024821
120
АЗЕТГИЛ
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026208
121
Азибиот®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020853
122
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013515
123
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013516
124
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021405
125
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021394
126
Азилект
Разагилин
Таблеткалар
Тева Фармасьютикал Индастриз Лтд, ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№021074
127
Азимак
Азитромицин
Капсулалар
Джи Эм Фармасютикалс Лтд, ГРУЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№016666
128
Азимак
Азитромицин
Капсулалар
Джи Эм Фармасютикалс Лтд, ГРУЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№016668
129
Азираг
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биодил Фармасьютикалс Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025586
130
Азитремис
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023299
131
Азитремис
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023323
132
Азитро®
Азитромицин
Капсулалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№005224
133
Азитро®
Азитромицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018529
134
Азитрокс
Азитромицин
Капсулалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018349
135
Азитрокс
Азитромицин
Капсулалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018350
136
Азитромед
Азитромицин
Капсулалар
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025129
137
Азитромицин
Азитромицин
Капсулалар
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлiк қоғамы (БМПЗ ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019293
138
Азитромицин
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлiк қоғамы (БМПЗ ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022866
139
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025822
140
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025823

141
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025841
142
АзитРус®
Азитромицин
Капсулы
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№015516
143
АзитРус®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии оральной
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№020849
144
АзитРус®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии оральной
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№020850
145
АзитРус®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии оральной
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№020851
146
АзитРус® Форте
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018315
147
АЗИФЕКС
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022147
148
АЗИФЕКС
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022148
149
Азицин®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021347
150
Азицин®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021346
151
Азмак
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025477
152
Азмак
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025478
153
Азмак
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025567
154
Азмасол
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
BEXIMCO PHARMACEUTICALS LTD., БАНГЛАДЕШ
РК-ЛС-5№024893
155
АЗО 250
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Тулип Лаб Привате Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022234
156
АЗО 500
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Тулип Лаб Привате Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022242
157
Азопт
Бринзоламид
Капли глазные, суспензия
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№006525
158
Оксид азота, медицинский газ, сжатый 800 ppm (об./об.)
Нет данных
Газ сжатый
Messer Austria ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025201
159
Аимафикс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№122068
160
Аимафикс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№122069
161
Айбранс®
Палбоциклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024879
162
Айбранс®
Палбоциклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024880
163
Айбранс®
Палбоциклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024881

141
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025841
142
АзитРус®
Азитромицин
Капсулалар
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015516
143
АзитРус®
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020849
144
АзитРус®
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020850
145
АзитРус®
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020851
146
АзитРус® Форте
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018315
147
АЗИФЕКС
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022147
148
АЗИФЕКС
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022148
149
Азицин®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021347
150
Азицин®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021346
151
Азмак
Деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025477
152
Азмак
Деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025478
153
Азмак
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025567
154
Азмасол
Сальбутамол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
BEXIMCO PHARMACEUTICALS LTD., БАНГЛАДЕШ
ҚР-ДЗ-5№024893
155
АЗО 250
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Тулип Лаб Привате Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022234
156
АЗО 500
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Тулип Лаб Привате Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022242
157
Азопт
Бринзоламид
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№006525
158
Азот тотығы, медициналық газ, сығымдалған 800 ppm (к/к)
Деректер жоқ
Сығымдалған газ
Messer Austria ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025201
159
Аимафикс
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№122068
160
Аимафикс
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№122069
161
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024879
162
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024880
163
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024881

164
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулы
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023344
165
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулы
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023345
166
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулы
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023346
167
АЙКЕНИНГ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Фронтьер Биотехнолоджес Инк., КИТАЙ
РК-ЛС-5№026139
168
АЙРА-сановель 16
Кандесартан
Таблетки
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№004863
169
АЙРА-сановель 8
Кандесартан
Таблетки
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№004862
170
Айролукаст®
Монтелукаст
Таблетки жевательные
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№005671
171
Айролукаст®
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№005672
172
Айролукаст®
Монтелукаст
Таблетки жевательные
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№005688
173
Ай-Фос
Ибандроновая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022405
174
АкваДетрим витамин Д3
Колекальциферол
Капли для приема внутрь
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№026189
175
АКВАДЕТРИМ витамин Д3
Колекальциферол
Капли для приема внутрь
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025002
176
АкваДетрим витамин Д3
Колекальциферол
Капли для приема внутрь
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№015670
177
АкваДетрим Нео
Колекальциферол
Таблетки растворимые
АО "АКРИХИН", Россия
ЛП-№003785-РГ-KZ
178
АкваДетрим Оил
Колекальциферол
Капли для приема внутрь масляные
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№026181
179
Аквадетрим плюс
Нет данных
Капли для приема внутрь
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№015672
180
АкваДетрим® Форте
Колекальциферол
Капсулы мягкие
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024704
181
АкваДетрим® Форте
Колекальциферол
Капсулы мягкие
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024702
182
АкваДетрим® Форте
Колекальциферол
Капсулы мягкие
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024703
183
Аквидин
Нет данных
Таблетки вагинальные (пессарии)
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№122106
184
Акинзео®
Нет данных
Капсулы
Хелсинн Байрекс Фармасьютикалс Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№023962
185
Аккофил
Филграстим
Раствор для подкожного введения и инфузий
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025969
186
Аккузон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ

164
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023344
165
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023345
166
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023346
167
АЙКЕНИНГ
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Фронтьер Биотехнолоджес Инк., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№026139
168
АЙРА-сановель 16
Кандесартан
Таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№004863
169
АЙРА-сановель 8
Кандесартан
Таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№004862
170
Айролукаст®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№005671
171
Айролукаст®
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№005672
172
Айролукаст®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№005688
173
Ай-Фос
Ибандрон қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022405
174
АкваДетрим витамин Д3
Колекальциферол
Ішуге арналған тамшы дәрі
"ПОЛЬФАРМА" АҚ Фармацевтикалық зауыты Серадздегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№026189
175
АКВАДЕТРИМ Д3 дәруменi
Колекальциферол
Ішуге арналған тамшы дәрі
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025002
176
АкваДетрим Д3 дәрумені
Колекальциферол
Ішуге арналған тамшы дәрі
"ПОЛЬФАРМА" АҚ Фармацевтикалық зауыты Серадзедегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№015670
177
АкваДетрим Нео
Колекальциферол
Еритін таблеткалар
"АКРИХИН" АҚ, РЕСЕЙ
ЛП-№003785-РГ-KZ
178
АкваДетрим Оил
Колекальциферол
Ішуге арналған майлы тамшылар
"ПОЛЬФАРМА" АҚ Фармацевтикалық зауыты Серадзедегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№026181
179
Аквадетрим плюс
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшылар
"ПОЛЬФАРМА" АҚ Фармацевтикалық зауыты Серадзедегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№015672
180
АкваДетрим® Форте
Колекальциферол
Жұмсақ капсулалар
"ПОЛЬФАРМА" АҚ фармацевтикалық зауыты Серадзедегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024704
181
АкваДетрим® Форте
Колекальциферол
Жұмсақ капсулалар
"ПОЛЬФАРМА" АҚ фармацевтикалық зауыты Серадздегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024702
182
АкваДетрим® Форте
Колекальциферол
Жұмсақ капсулалар
"ПОЛЬФАРМА" АҚ фармацевтикалық зауыты Серадзедегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024703
183
Аквидин
Деректер жоқ
Қынаптық таблеткалар (пессарийлер)
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№122106
184
Акинзео®
Деректер жоқ
Капсулалар
Хелсинн Байрекс Фармасьютикалс Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№023962
185
Аккофил
Филграстим
Тері астына енгізуге және инфузияға арналған ерітінді
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025969
186
Аккузон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№025800
187
Акласта®
Золедроновая кислота
Раствор для инфузий
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№004510
188
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулы
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№021045
189
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулы
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№021046
190
Акпим
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016557
191
Акридерм
Бетаметазон
Крем для наружного применения
Акционерное общество "Химико-фармацевтический комбинат "АКРИХИН" (АО "АКРИХИН"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№000561
192
Акридерм
Бетаметазон
Мазь для наружного применения
Химико-фармацевтический комбинат АО "АКРИХИН", РОССИЯ
РК-ЛС-5№023316
193
Акридерм Гента
Нет данных
Мазь для наружного применения
Химико-фармацевтический комбинат АО "АКРИХИН", РОССИЯ
РК-ЛС-5№023317
194
Акридерм ГЕНТА
Нет данных
Крем для наружного применения
Химико-фармацевтический комбинат АО "АКРИХИН", РОССИЯ
РК-ЛС-5№023318
195
Акридерм ГК
Нет данных
Крем для наружного применения
АКРИХИН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023558
196
Акридоферон
Нет данных
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024500
197
Акриол Про
Нет данных
Крем для местного и наружного применения
Акционерное общество "Химико-фармацевтический комбинат "АКРИХИН" (АО "АКРИХИН"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№023948
198
Аксен Форт®
Напроксен
Таблетки
Али Раиф Илач Санаи А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022149
199
Аксетин
Цефуроксим
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№019644
200
Аксетин
Цефуроксим
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№019645
201
Аксим
Цефотаксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016604
202
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025639
203
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025640
204
Аксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016570
205
Аксудропин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023746
206
Аксудропин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023747
207
Аксудропин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ

ҚР-ДЗ-5№025800
187
Акласта®
Золедрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№004510
188
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулалар
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№021045
189
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулалар
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№021046
190
Акпим
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016557
191
Акридерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған крем
"АКРИХИН" Химия-фармацевтикалық комбинаты" акционерлік қоғамы ( "АКРИХИН" АҚ), РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№000561
192
Акридерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
"АКРИХИН" химиялық-фармацевтикалық комбинаты АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023316
193
Акридерм Гента
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
"АКРИХИН" химиялық-фармацевтикалық комбинаты АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023317
194
Акридерм ГЕНТА
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
"АКРИХИН" химиялық-фармацевтикалық комбинаты АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023318
195
Акридерм ГК
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
"АКРИХИН" химиялық-фармацевтикалық комбинаты АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023558
196
Акридоферон
Деректер жоқ
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024500
197
Акриол Про
Деректер жоқ
Жергілікті және сыртқа қолдануға арналған крем
"АКРИХИН" Химия-фармацевтикалық комбинаты" акционерлік қоғамы ("АКРИХИН" АҚ), РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023948
198
Аксен Форт®
Напроксен
Таблеткалар
Али Раиф Илач Санаи А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022149
199
Аксетин
Цефуроксим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№019644
200
Аксетин
Цефуроксим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№019645
201
Аксим
Цефотаксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016604
202
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025639
203
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025640
204
Аксон
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016570
205
Аксудропин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023746
206
Аксудропин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023747
207
Аксудропин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ

РК-ЛС-5№023748
208
Актемра®
Тоцилизумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№014974
209
Актемра®
Тоцилизумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№014975
210
Актемра®
Тоцилизумаб
Раствор для подкожных инъекций
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022414
211
Актилизе®
Алтеплаза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013222
212
Актинак 100
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№017842
213
Актицил
Нет данных
Крем
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№015871
214
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№015809
215
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№015810
216
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№015811
217
Актовегин®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020786
218
Актовегин®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023762
219
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024865
220
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024866
221
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024867
222
Актрапид® НМ
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№025121
223
Актрапид® НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№016483
224
Актрапид® НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№022183
225
Актрапид® НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Ново Нордиск Продукао Фармасьютика до Бразил Лтда, БРАЗИЛИЯ
РК-ЛС-5№024413
226
АКуриТ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Люпин Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024352
227
АКуриТ-4
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Люпин Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024353
228
Алвента®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№014784
229
Алвента®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№014785
230
Алвента®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ

ҚР-ДЗ-5№023748
208
Актемра®
Тоцилизумаб
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014974
209
Актемра®
Тоцилизумаб
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014975
210
Актемра®
Тоцилизумаб
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022414
211
Актилизе®
Алтеплаз
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013222
212
Актинак 100
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№017842
213
Актицил
Деректер жоқ
Крем
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№015871
214
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015809
215
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015810
216
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015811
217
Актовегин®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020786
218
Актовегин®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023762
219
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024865
220
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024866
221
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024867
222
Актрапид® НМ
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025121
223
Актрапид® НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016483
224
Актрапид® НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022183
225
Актрапид® НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск Продукао Фармасьютика до Бразил Лтда, БРАЗИЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024413
226
АКуриТ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Люпин Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024352
227
АКуриТ-4
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Люпин Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024353
228
Алвента®
Венлафаксин
Босап шығуы модификацияланған капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014784
229
Алвента®
Венлафаксин
Босап шығуы модификацияланған капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014785
230
Алвента®
Венлафаксин
Босап шығуы модификацияланған капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ

РК-ЛС-5№014786
231
Алвокейд
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
НаноАлванд Ко., ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№024701
232
Алгис
Дезлоратадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121876
233
Алево
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019705
234
Алергозол-DF®
Нет данных
Спрей назальный
ТОО "DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016185
235
Алергозол-DF®
Нет данных
Спрей назальный
ТОО "DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016186
236
Алеценза®
Алектиниб
Капсулы
Экселла ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024157
237
АЛЕЦЕНЗА®
Алектиниба гидрохлорид
Капсулы
Limited F. Hoffmann-La Roche Ltd, Швейцария
ЛП-№000150-ГП-KZ
238
АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020408
239
АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020409
240
Алзепил®
Донепезил
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015770
241
Алзепил®
Донепезил
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015771
242
Алис
Прегабалин
Капсулы
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020115
243
Алис
Прегабалин
Капсулы
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020114
244
Алис
Прегабалин
Капсулы
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020113
245
АЛКОСОН®
Дисульфирам
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№006129
246
Аллерайз
Олопатадин
Капли глазные
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024348
247
Аллервэй
Левоцетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023168
248
Аллервэй® Экспресс
Левоцетиризин
Таблетки, диспергируемые в полости рта
Атена Драг Деливери Солишэнс Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024697
249
Аллергастин
Эбастин
Таблетки, диспергируемые в полости рта
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024920
250
Аллергастин
Эбастин
Таблетки, диспергируемые в полости рта
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024921
251
Аллергозан®
Хлоропирамин
Таблетки, покрытые оболочкой
Софарма, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№011297
252
Аллергозан®
Хлоропирамин
Крем
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№010400
253
Аллергокет®
Кетотифен
Глазные капли
ЛеКос, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№013677
254
Аллергопресс
Хлоропирамин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021453
255
Аллергофри
Левоцетиризин
Таблетки
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025566
256
Аллохол
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№017919
257
Аллохол
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ПАО НПЦ "Борщаговский ХФЗ", УКРАИНА

ҚР-ДЗ-5№014786
231
Алвокейд
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
НаноАлванд Ко., ИРАН, ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024701
232
Алгис
Дезлоратадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121876
233
Алево
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019705
234
Алергозол-DF®
Деректер жоқ
Мұрынға арналған спрей
ЖШС "DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016185
235
Алергозол-DF®
Деректер жоқ
Мұрынға арналған спрей
ЖШС "DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016186
236
Алеценза®
Алектиниб
Капсулалар
Экселла ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024157
237
АЛЕЦЕНЗА®
Алектиниб гидрохлориді
Капсулалар
Limited F. Hoffmann-La Roche Ltd, Швейцария
ЛП-№000150-ГП-KZ
238
АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020408
239
АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020409
240
Алзепил®
Донепезил
Қабықпен қапталған таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015770
241
Алзепил®
Донепезил
Қабықпен қапталған таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015771
242
Алис
Прегабалин
Капсулалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020115
243
Алис
Прегабалин
Капсулалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020114
244
Алис
Прегабалин
Капсулалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020113
245
АЛКОСОН®
Дисульфирам
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№006129
246
Аллерайз
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024348
247
Аллервэй
Левоцетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023168
248
Аллервэй® Экспресс
Левоцетиризин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Атена Драг Деливери Солишэнс Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024697
249
Аллергастин
Эбастин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024920
250
Аллергастин
Эбастин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024921
251
Аллергозан®
Хлоропирамин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Софарма, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№011297
252
Аллергозан®
Хлоропирамин
Крем
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010400
253
Аллергокет®
Кетотифен
Көзге тамызатын дәрі
ЛеКос, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013677
254
Аллергопресс
Хлоропирамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021453
255
Аллергофри
Левоцетиризин
Таблеткалар
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025566
256
Аллохол
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№017919
257
Аллохол
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Борщагов ХФЗ" ҒӨО ЖАҚ, УКРАИНА

РК-ЛС-5№018834
258
Алмагель®
Нет данных
Суспензия для приема внутрь
Балканфарма-Троян АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№006527
259
Алмагель® А
Нет данных
Суспензия для приема внутрь
Балканфарма-Троян АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№006528
260
Алмиба
Левокарнитин
Раствор для инъекций
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022315
261
Алмирал
Диклофенак
Раствор для инъекций
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№000657
262
АЛМИРАЛ гель
Диклофенак
Гель для наружного применения
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№025342
263
Алмовитае
Алмотриптан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
САГ Мануфактуринг С.Л.У., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025000
264
Алмонт 10
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023673
265
АЛОПАТИН
Олопатадин
Капли глазные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026104
266
Алопатин OD
Олопатадин
Капли глазные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022891
267
Алотендин®
Нет данных
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№017959
268
Алотендин®
Нет данных
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№017960
269
Алотендин®
Нет данных
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№017961
270
Алотендин®
Нет данных
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№017962
271
Алотендин®
Бисопролол/ Амлодипин
Таблетки
"Фармацевтический завод ЭГИС", Венгрия
ЛП-№004464-РГ-KZ
272
Алоэ экстракт жидкий
Нет данных
Экстракт жидкий для инъекций
Лубныфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№025431
273
Алпитоз - 4.5
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенных инъекций и инфузий
Алхеми Медицина Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№122019
274
Алпрестил
Алпростадил
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БАГ Хелскеа ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020519
275
Алтебрел
Этанерцепт
Раствор для подкожного введения
АриоЖен Фармед, ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025285
276
Алтебрел
Этанерцепт
Раствор для подкожного введения
АриоЖен Фармед, ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025286
277
Алтейка Артериум
Нет данных
Сироп
ПАО Галичфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№004603
278
Алувиа
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эббви Дойчленд ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014087
279
Алувиа
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эббви Дойчленд ГмбХ & Ко. КГ., ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016561
280
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024244
281
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024245
282
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№018834
258
Алмагель®
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
Балканфарма-Троян АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№006527
259
Алмагель® А
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
Балканфарма-Троян АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№006528
260
Алмиба
Левокарнитин
Инъекцияға арналған ерітінді
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022315
261
Алмирал
Диклофенак
Инъекцияға арналған ерітінді
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№000657
262
АЛМИРАЛ гель
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025342
263
Алмовитае
Алмотриптан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
САГ Мануфактуринг С.Л.У., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025000
264
Алмонт 10
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023673
265
АЛОПАТИН
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026104
266
Алопатин OD
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022891
267
Алотендин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№017959
268
Алотендин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№017960
269
Алотендин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№017961
270
Алотендин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№017962
271
Алотендин®
Бисопролол/ Амлодипин
Таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ЛП-№004464-РГ-KZ
272
Алоэ сұйық экстрактісі
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған сұйық сығынды
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025431
273
Алпитоз - 4.5
Деректер жоқ
Вена ішіне инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Алхеми Медицина Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№122019
274
Алпрестил
Алпростадил
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БАГ Хелскеа ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020519
275
Алтебрел
Этанерцепт
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
АриоЖен Фармед, ИРАН, ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025285
276
Алтебрел
Этанерцепт
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
АриоЖен Фармед, ИРАН, ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025286
277
Алтейка Артериум
Деректер жоқ
Шәрбат
Галичфарм ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№004603
278
Алувиа
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Эббви Дойчленд" ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014087
279
Алувиа
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Эббви Дойчленд" ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016561
280
Алунбриг®
Бригатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024244
281
Алунбриг®
Бригатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024245
282
Алунбриг®
Бригатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ

РК-ЛС-5№024246
283
Алфинор
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтическая Аналитическая лаборатория Дуйвин, НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№018088
284
Алфинор
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтическая Аналитическая лаборатория Дуйвин, НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№018089
285
Алфинор
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтическая Аналитическая лаборатория Дуйвин, НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№020563
286
АЛФЛУТОП
Нет данных
Раствор для инъекций
К.О. Биотехнос С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024143
287
АЛФЛУТОП
Нет данных
Раствор для инъекций
К.О. Биотехнос С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024144
288
Алцеф
Цефдинир
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025556
289
Алцеф
Цефдинир
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025557
290
Алцеф
Цефдинир
Капсулы
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025558
291
Алчеба
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МЕРКЕЗ Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020790
292
Альбезол®
Албендазол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019329
293
АЛЬБЕЛА®
Албендазол
Таблетки
"КУСУМ ФАРМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025274
294
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-ЛС-5№004525
295
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-ЛС-5№004526
296
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-ЛС-5№004531
297
Альбунорм™
Альбумин
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020604
298
Альбунорм™
Альбумин
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020605
299
Альбурекс®
Нет данных
Раствор для инфузий
СиЭсЭл Беринг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021259
300
Альвеофакт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем
Лиомарк Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018880
301
Альвеофакт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем
Лиомарк Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018881
302
Альвеско®
Циклезонид
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Киндева Драг Деливери Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№021017
303
Альвеско®
Циклезонид
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Киндева Драг Деливери Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№021018
304
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулы
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015567
305
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулы
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015568
306
Альдарон®
Спиронолактон
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015623
307
Альдуразим®
Ларонидаза
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№024246
283
Алфинор
Бетагистин
Таблеткалар
Дуйвин фармацевтикалық аналитикалық зертханасы, НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№018088
284
Алфинор
Бетагистин
Таблеткалар
Дуйвин фармацевтикалық аналитикалық зертханасы, НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№018089
285
Алфинор
Бетагистин
Таблеткалар
Фармацевтическая Аналитическая лаборатория Дуйвин, НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№020563
286
АЛФЛУТОП
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
К.О. Биотехнос С.А., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024143
287
АЛФЛУТОП
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
К.О. Биотехнос С.А., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024144
288
Алцеф
Цефдинир
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025556
289
Алцеф
Цефдинир
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025557
290
Алцеф
Цефдинир
Капсулалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025558
291
Алчеба
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МЕРКЕЗ Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020790
292
Альбезол®
Албендазол
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019329
293
АЛЬБЕЛА®
Албендазол
Таблеткалар
"КУСУМ ФАРМ", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025274
294
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№004525
295
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№004526
296
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№004531
297
Альбунорм™
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020604
298
Альбунорм™
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020605
299
Альбурекс®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
СиЭсЭл Беринг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021259
300
Альвеофакт®
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта
Лиомарк Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018880
301
Альвеофакт®
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта
Лиомарк Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018881
302
Альвеско®
Циклезонид
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Киндева Драг Деливери Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021017
303
Альвеско®
Циклезонид
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Киндева Драг Деливери Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021018
304
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015567
305
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015568
306
Альдарон®
Спиронолактон
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015623
307
Альдуразим®
Ларонидаза
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№016685
308
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулы
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013326
309
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулы
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013328
310
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулы
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013329
311
Альфа Нормикс
Рифаксимин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№012837
312
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулы
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025661
313
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулы
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025662
314
Альфахолин
Холина альфосцерат
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024512
315
Альфацеф
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№025166
316
Альфацеф
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№025167
317
Амапин
Амлодипин
Таблетки
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022741
318
Амапин
Амлодипин
Таблетки
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022742
319
Амарил®
Глимепирид
Таблетки
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№011904
320
Амарил®
Глимепирид
Таблетки
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014450
321
Амарил®
Глимепирид
Таблетки
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014451
322
АмБизом®
Амфотерицин В
Порошок для приготовления концентрата для приготовления дисперсии для инфузий
Гилеад Сайенсиз, Инк, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023302
323
Амбро®
Амброксол
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010604
324
Амбро®
Амброксол
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011598
325
Амбро®
Амброксол
Сироп
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010434
326
Амбро®
Амброксол
Сироп
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010433
327
Амбро®
Амброксол
Раствор для приема внутрь и ингаляций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№020013
328
Амбро® Мультифрукт
Амброксол
Сироп
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025481
329
Амбро® Мультифрукт
Амброксол
Сироп
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025482
330
Амбробене 75 мг
Амброксол
Капсулы ретард
Ацино Фарма АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013173
331
Амбробене®-Тева
Амброксол
Раствор для инъекций
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004010
332
Амбробене®-Тева
Амброксол
Сироп
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004012
333
Амбробене®-Тева
Амброксол
Таблетки
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004013
334
Амбробене®-Тева
Амброксол
Раствор
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004023
335
Амброксол
Амброксол
Таблетки
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№004949
336
АМБРОКСОЛ
Амброксол
Таблетки
ОАО Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025515
337
Амброксол 15
Амброксол
Сироп
ПАО НПЦ "Борщаговский ХФЗ", УКРАИНА

ҚР-ДЗ-5№016685
308
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулалар
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013326
309
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулалар
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013328
310
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулалар
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013329
311
Альфа Нормикс
Рифаксимин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№012837
312
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025661
313
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025662
314
Альфахолин
Холин альфосцераты
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024512
315
Альфацеф
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025166
316
Альфацеф
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025167
317
Амапин
Амлодипин
Таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022741
318
Амапин
Амлодипин
Таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022742
319
Амарил®
Глимепирид
Таблеткалар
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№011904
320
Амарил®
Глимепирид
Таблеткалар
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014450
321
Амарил®
Глимепирид
Таблеткалар
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014451
322
АмБизом®
Амфотерицин В
Инфузияға арналған дисперсия дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
Гилеад Сайенсиз, Инк, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023302
323
Амбро®
Амброксол
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010604
324
Амбро®
Амброксол
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011598
325
Амбро®
Амброксол
Шәрбат
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010434
326
Амбро®
Амброксол
Шәрбат
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010433
327
Амбро®
Амброксол
Ингаляцияға және ішуге арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№020013
328
Амбро® Мультифрукт
Амброксол
Шәрбат
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025481
329
Амбро® Мультифрукт
Амброксол
Шәрбат
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025482
330
Амбробене 75 мг
Амброксол
Ретард капсулалар
Ацино Фарма АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013173
331
Амбробене®-Тева
Амброксол
Инъекцияға арналған ерітінді
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004010
332
Амбробене®-Тева
Амброксол
Шәрбат
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004012
333
Амбробене®-Тева
Амброксол
Таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004013
334
Амбробене®-Тева
Амброксол
Ерітінді
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004023
335
Амброксол
Амброксол
Таблеткалар
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлiк қоғамы (БМПЗ ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№004949
336
АМБРОКСОЛ
Амброксол
Таблеткалар
"Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025515
337
Амброксол 15
Амброксол
Шәрбат
"Борщаговский химфармзавод "ХФЗ" ҒӨО ЖАҚ, УКРАИНА

РК-ЛС-5№023437
338
Амброксол 30
Амброксол
Сироп
Публичное акционерное общество "Научно-производственный центр "Борщаговский Химико-фармацевтический Завод", УКРАИНА
РК-ЛС-5№023791
339
Амброксола гидрохлорид
Амброксол
Таблетки
ЧАО Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010028
340
Амброксол-ТК
Амброксол
Сироп
ТОО "ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025155
341
Амбролитин®
Амброксол
Сироп
"Софарма", БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№005513
342
Амбросан®
Амброксол
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№003302
343
Амвастан
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019190
344
Амвастан
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019191
345
Амелотекс®
Мелоксикам
Раствор для внутримышечного введения
ФармФирма Сотекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014417
346
Амелотекс®
Мелоксикам
Таблетки
Реплек Фарм Скопье, РЕСПУБЛИКА МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№018139
347
Амелотекс®
Мелоксикам
Таблетки
Реплек Фарм Скопье, РЕСПУБЛИКА МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№018140
348
Аметронид
Нет данных
Гель стоматологический
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№015870
349
АМЗИТ
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Линкольн Фармасьютикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025652
350
АМЗИТ-250
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025188
351
АМЗИТ-500
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025187
352
Амизолид
Линезолид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022031
353
Амизон®
Энисамия йодид
Таблетки, покрытые оболочкой
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013808
354
Амизон®
Энисамия йодид
Таблетки, покрытые оболочкой
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013807
355
Амизон® МАКС
Энисамия йодид
Капсулы
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020273
356
Амикацин
Амикацин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№009227
357
Амикацин
Амикацин
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021481
358
Амиклав Санто®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ПенСеф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025194
359
Амиклав Санто®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ПенСеф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025195
360
Амиксин
Тилорон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025371
361
Аминазин
Хлорпромазин
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№011676
362
Аминазин®
Хлорпромазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№023437
338
Амброксол 30
Амброксол
Шәрбат
"Борщаговский химфармзавод "ХФЗ" ҒӨО ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023791
339
Амброксол гидрохлориді
Амброксол
Таблеткалар
ЖАҚ Лекхим-Харьков, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010028
340
Амброксол-ТК
Амброксол
Шәрбат
"ТК Фарм Ақтөбе" ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025155
341
Амбролитин®
Амброксол
Шәрбат
"Софарма", БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№005513
342
Амбросан®
Амброксол
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№003302
343
Амвастан
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019190
344
Амвастан
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019191
345
Амелотекс®
Мелоксикам
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ФармФирма Сотекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014417
346
Амелотекс®
Мелоксикам
Таблеткалар
Реплек Фарм Скопье, МАКЕДОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018139
347
Амелотекс®
Мелоксикам
Таблеткалар
Реплек Фарм Скопье, МАКЕДОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018140
348
Аметронид
Деректер жоқ
Стоматологиялық гель
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№015870
349
АМЗИТ
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Линкольн Фармасьютикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025652
350
АМЗИТ-250
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025188
351
АМЗИТ-500
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025187
352
Амизолид
Линезолид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022031
353
Амизон®
Энисамий йодиді
Қабықпен қапталған таблеткалар
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013808
354
Амизон®
Энисамий йодиді
Қабықпен қапталған таблеткалар
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013807
355
Амизон® МАКС
Энисамий йодиді
Капсулалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020273
356
Амикацин
Амикацин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№009227
357
Амикацин
Амикацин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021481
358
Амиклав Санто®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ПенСеф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025194
359
Амиклав Санто®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ПенСеф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025195
360
Амиксин
Тилорон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025371
361
Аминазин
Хлорпромазин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Здоровье народу" Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011676
362
Аминазин®
Хлорпромазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№020793
387
Амлодипин
Амлодипин
Таблетки
Белмедпрепараты РУП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021183
388
Амлодипин Канон
Амлодипин
Таблетки
"Канонфарма продакшн", РОССИЯ
РК-ЛС-5№010787
389
Амлодипин Канон
Амлодипин
Таблетки
"Канонфарма продакшн", РОССИЯ
РК-ЛС-5№010788
390
Амлодипин-Тева
Амлодипин
Таблетки
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025485
391
Амлодипин-Тева
Амлодипин
Таблетки
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025486
392
Амлодипин-ТК
Амлодипин
Таблетки
"ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025593
393
Амлодипин-ТК
Амлодипин
Таблетки
"ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025594
394
Амлотоп®
Амлодипин
Таблетки
Хемофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010606
395
Амлотоп®
Амлодипин
Таблетки
Хемофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010607
396
Амод™-10
Амлодипин
Таблетки
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018853
397
Амод™-5
Амлодипин
Таблетки
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018852
398
АМОКС
Амоксициллин
Капсулы
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024958
399
АМОКС
Амоксициллин
Капсулы
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024959
400
Амоксиклав®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№004904
401
Амоксиклав®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№004905
402
Амоксиклав®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№004916
403
Амоксиклав®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025101
404
Амоксиклав®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025102
405
Амоксиклав®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025125
406
Амоксиклав®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025126
407
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009272
408
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009273
409
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№016456
410
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№016457
411
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025103
412
Амоксиклав® QT
Нет данных
Таблетки диспергируемые
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020608
413
Амоксиклав® QT
Нет данных
Таблетки диспергируемые
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ

ҚР-ДЗ-5№020793
387
Амлодипин
Амлодипин
Таблеткалар
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021183
388
Амлодипин Канон
Амлодипин
Таблеткалар
"Канонфарма продакшн", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010787
389
Амлодипин Канон
Амлодипин
Таблеткалар
"Канонфарма продакшн", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010788
390
Амлодипин-Тева
Амлодипин
Таблеткалар
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025485
391
Амлодипин-Тева
Амлодипин
Таблеткалар
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025486
392
Амлодипин-ТК
Амлодипин
Таблеткалар
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025593
393
Амлодипин-ТК
Амлодипин
Таблеткалар
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025594
394
Амлотоп®
Амлодипин
Таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010606
395
Амлотоп®
Амлодипин
Таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010607
396
Амод™-10
Амлодипин
Таблеткалар
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018853
397
Амод™-5
Амлодипин
Таблеткалар
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018852
398
АМОКС
Амоксициллин
Капсулалар
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024958
399
АМОКС
Амоксициллин
Капсулалар
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024959
400
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004904
401
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004905
402
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004916
403
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025101
404
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025102
405
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025125
406
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025126
407
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009272
408
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009273
409
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016456
410
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016457
411
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025103
412
Амоксиклав® QT
Деректер жоқ
Ұсақталатын таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020608
413
Амоксиклав® QT
Деректер жоқ
Ұсақталатын таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ

РК-ЛС-5№020607
414
Амоксикланат
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Красфарма, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024391
415
АМОКСИЛ-К
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019060
416
АМОСИН®
Амоксициллин
Капсулы
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№025199
417
АМОСИН®
Амоксициллин
Капсулы
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№025200
418
Ампициллин
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004384
419
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Таблетки
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014888
420
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№019495
421
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№019496
422
Ампициллин
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019728
423
Ампициллин
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Норс Чайна Фармасьютикал Ко., Лтд, КИТАЙ
РК-ЛС-5№021598
424
Амприлан®
Рамиприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012569
425
Амприлан®
Рамиприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012570
426
Амприлан®
Рамиприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012571
427
Амприлан®
Рамиприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012572
428
Амри-К
Фитоменадион
Раствор для внутримышечного введения
Амрия Фармасьютикал Индастриз, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№018193
429
Амфолип
Амфотерицин В
Концентрат (липидный комплекс) для приготовления раствора для внутривенного введения
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023874
430
Амфонекс
Амфотерицин B
Лиофилизат (липидный комплекс) для приготовления раствора для внутривенного введения
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025094
431
Анальгин
Метамизол натрия
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№010232
432
Анальгин
Метамизол натрия
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010438
433
Анальгин
Метамизол натрия
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
АО Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022652
434
Анальгин
Метамизол натрия
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026180
435
Анальгин
Метамизол натрия
Таблетки
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№011176
436
Анальгин
Метамизол натрия
Таблетки
Ирбитский химико-фармацевтический завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№121895

ҚР-ДЗ-5№020607
414
Амоксикланат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Красфарма, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024391
415
АМОКСИЛ-К
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019060
416
АМОСИН®
Амоксициллин
Капсулалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025199
417
АМОСИН®
Амоксициллин
Капсулалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025200
418
Ампициллин
Ампициллин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004384
419
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Таблеткалар
"Синтез", ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014888
420
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019495
421
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019496
422
Ампициллин
Ампициллин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019728
423
Ампициллин
Ампициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Норс Чайна Фармасьютикал Ко., Лтд, ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№021598
424
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012569
425
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012570
426
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012571
427
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012572
428
Амри-К
Фитоменадион
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Амрия Фармасьютикал Индастриз, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№018193
429
Амфолип
Амфотерицин В
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат (липидті кешен)
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023874
430
Амфонекс
B амфотерицині
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (липидті кешен)
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025094
431
Анальгин
Натрий метамизолы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлiк қоғамы (БМПЗ ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№010232
432
Анальгин
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010438
433
Анальгин
Натрий метамизолы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новосибхимфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022652
434
Анальгин
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026180
435
Анальгин
Натрий метамизолы
Таблеткалар
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлiк қоғамы (БМПЗ ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№011176
436
Анальгин
Натрий метамизолы
Таблеткалар
"Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№121895

437
Анапран ЕС
Напроксен
Таблетки кишечнорастворимые
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№003121-РГ-KZ
438
Анаприлин
Пропранолол
Таблетки
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010289
439
Анаприлин
Пропранолол
Таблетки
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010290
440
Анасома
Анастрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025224
441
Анастрозол
Анастрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Белмедпрепараты РУП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022022
442
Анауран
Нет данных
Капли ушные
Замбон С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№012901
443
Ангилюг
Нет данных
Спрей для местного применения
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122065
444
Андазол
Албендазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. A.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121812
445
Андрогель
Тестостерон
Гель для наружного применения
Безен Мэньюфекчуринг Белджиум СА, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№019792
446
Андрогель®
Тестостерон
Гель для наружного применения
Делфарм Дрогенбос СА, Бельгия; Лаборатории Безен Интернасьональ, Франция
ЛП-№000983-РГ-KZ
447
Андрокур®
Ципротерон
Таблетки
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016205
448
Андрокур® Депо
Ципротерон
Раствор для внутримышечных инъекций масляный
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004353
449
Андролиз
Энзалутамид
Капсулы
Лотус Фармасьютикал Ко., Лтд, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025077
450
Анеста-А
Нет данных
Крем для наружного применения
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023719
451
Анестезол®
Нет данных
Суппозитории ректальные
АО "Нижфарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№005126
452
Анжелик®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015823
453
АНЖОТЕН-сановель
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025663
454
АНЖОТЕН-сановель Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025457
455
Анидулафунгин
Анидулафунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Фармидея, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025793
456
Анидулафунгин Ромфарм
Анидулафунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата для раствора для инфузий
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№025847
457
АНОРО®ЭЛЛИПТА®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№021600
458
Антарис М
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015561
459
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011051
460
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН

437
Анапран ЕС
Напроксен
Ішекте еритін таблеткалар
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№003121-РГ-KZ
438
Анаприлин
Пропранолол
Таблеткалар
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010289
439
Анаприлин
Пропранолол
Таблеткалар
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010290
440
Анасома
Анастрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025224
441
Анастрозол
Анастрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Белмедпрепараты РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022022
442
Анауран
Деректер жоқ
Құлақ тамшы дәрісі
Замбон С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№012901
443
Ангилюг
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған спрей
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№122065
444
Андазол
Албендазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. A.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121812
445
Андрогель
Тестостерон
Сыртқа қолдануға арналған гель
Безен Мэньюфекчуринг Белджиум СА, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№019792
446
Андрогель®
Тестостерон
Сыртқа қолдануға арналған гель
Делфарм Дрогенбос СА, Бельгия; Лаборатории Безен Интернасьональ, Франция
ЛП-№000983-РГ-KZ
447
Андрокур®
Ципротерон
Таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016205
448
Андрокур® Депо
Ципротерон
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған майлы ерітінді
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004353
449
Андролиз
Энзалутамид
Капсулалар
Лотус Фармасьютикал Ко., Лтд, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025077
450
Анеста-А
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023719
451
Анестезол®
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
Нижфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№005126
452
Анжелик®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015823
453
АНЖОТЕН-сановель
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025663
454
АНЖОТЕН-сановель Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025457
455
Анидулафунгин
Анидулафунгин
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Фармидея, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№025793
456
Анидулафунгин Ромфарм
Анидулафунгин
Инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025847
457
АНОРО®ЭЛЛИПТА®
Деректер жоқ
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021600
458
Антарис М
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015561
459
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011051
460
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№015565
461
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011049
462
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011050
463
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016775
464
АНТИБАКТ®
Деквалиния хлорид
Таблетки вагинальные
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022397
465
Адсорбированный дифтерийно-столбнячный анатоксин очищенный с уменьшенным содержанием антигенов
Нет данных
Суспензия для инъекций
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№024232
466
Антиполлин полынь
Нет данных
Таблетки для рассасывания
ТОО Бурли, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019347
467
Антролин
Нет данных
Крем ректальный
VAMFARMA S.R.L, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023034
468
Антролин
Нет данных
Крем ректальный
Ню. Фа. Дем. С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023034
469
Анузол-Фармаприм
Нет данных
Суппозитории ректальные
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№024527
470
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024599
471
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024600
472
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024601
473
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024602
474
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024603
475
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024596
476
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024597
477
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024598
478
Апдропс
Моксифлоксацин
Капли глазные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121647
479
АПЕЛЬ
Линезолид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№025231
480
Апидра® СолоСтар®
Инсулин глулизин
Раствор для инъекций
Санофи-Авентис Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014329
481
Апиксабан NOBEL®
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025513
482
Апиксабан NOBEL®
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025514
483
АПИКСАБЕСТ
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Natco Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026048
484
АПИКСАБЕСТ
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Natco Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026055
485
Апиксар
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№015565
461
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011049
462
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011050
463
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016775
464
АНТИБАКТ®
Деквалиний хлориді
Қынаптық таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022397
465
Антигендер мөлшері азайтылған, тазартылған, сіңірілген күл-сіреспе анатоксині
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024232
466
Антиполлин жусан
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Бүрлі ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019347
467
Антролин
Деректер жоқ
Ректальді крем
VAMFARMA S.R.L, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023034
468
Антролин
Деректер жоқ
Ректальді крем
Ню. Фа. Дем. С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023034
469
Анузол-Фармаприм
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024527
470
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024599
471
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024600
472
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024601
473
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024602
474
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024603
475
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024596
476
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024597
477
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024598
478
Апдропс
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121647
479
АПЕЛЬ
Линезолид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025231
480
Апидра® СолоСтар®
Инсулин глулизин
Инъекцияға арналған ерітінді
Санофи-Авентис Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014329
481
Апиксабан NOBEL®
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025513
482
Апиксабан NOBEL®
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025514
483
АПИКСАБЕСТ
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Natco Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026048
484
АПИКСАБЕСТ
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Natco Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026055
485
Апиксар
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-0№026171
486
Апиксар
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026172
487
Апкалис-SX 10
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025427
488
Апкалис-SX 20
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025428
489
Апонил
Нимесулид
Таблетки
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№018245
490
Апсон
Мометазон
Крем
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№017086
491
Арабитро
Абиратерон
Таблетки
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023285
492
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Раствор для инъекций
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018958
493
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Раствор для инъекций
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018959
494
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Раствор для инъекций
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018960
495
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Раствор для инъекций
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018966
496
Аратро
Азитромицин
Порошок для приготовления оральной суспензии
ARAFARMA GROUP S.A., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№020837
497
АРГЕТТ ДУО
Диклофенак
Твердые капсулы с модифицированным высвобождением
Теммлер Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№021596
498
Аргетт спрей
Диклофенак
Спрей для наружного применения
Фарбил Вальтроп ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019395
499
Аргосульфан
Нет данных
Крем
Фармзавод Jelfa А.О., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№010891
500
АРДУАН®
Пипекурония бромид
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида)
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014612
501
Арикстра
Фондапаринукс натрия
Раствор для подкожного и внутривенного введения в предварительно наполненных шприцах
Аспен Нотр Дам де Бондевиль, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№010383
502
Аримидекс®
Анастрозол
Таблетки, покрытые оболочкой
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№003893
503
Арипегис® ОДТ
Арипипразол
Таблетки диспергируемые в полости рта
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№023066
504
Арипегис® ОДТ
Арипипразол
Таблетки диспергируемые в полости рта
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№023067
505
Ариста
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022987
506
Арифам®
Нет данных
Таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№021592
507
Арифам®
Нет данных
Таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ

ҚР-ДЗ-0№026171
486
Апиксар
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026172
487
Апкалис-SX 10
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025427
488
Апкалис-SX 20
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025428
489
Апонил
Нимесулид
Таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№018245
490
Апсон
Мометазон
Крем
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№017086
491
Арабитро
Абиратерон
Таблеткалар
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023285
492
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018958
493
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018959
494
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018960
495
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018966
496
Аратро
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
ARAFARMA GROUP S.A., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020837
497
АРГЕТТ ДУО
Диклофенак
Босап шығуы модификацияланған қатты капсулалар
Теммлер Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№021596
498
Аргетт спрей
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған спрей
Фарбил Вальтроп ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019395
499
Аргосульфан
Деректер жоқ
Крем
Jelfa фармзауыты А.Қ., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№010891
500
АРДУАН®
Пипекуроний бромиді
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0,9% натрий хлоридінің ерітіндісі)
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014612
501
Арикстра
Натрий фондапаринукс
Алдын ала шприцтерге толтырылған тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Аспен Нотр Дам де Бондевиль, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№010383
502
Аримидекс®
Анастрозол
Қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№003893
503
Арипегис® ОДТ
Арипипразол
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№023066
504
Арипегис® ОДТ
Арипипразол
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№023067
505
Ариста
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022987
506
Арифам®
Деректер жоқ
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021592
507
Арифам®
Деректер жоқ
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ

РК-ЛС-5№021593
508
Арифон® Ретард
Индапамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013605
509
Арифон® Ретард
Индапамид
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
ООО СЕРВЬЕ РУС РОССИЯ
ЛП-№000156-ГП-KZ
510
Арлеверт®
Нет данных
Таблетки
Хенниг Арцнаймиттель ГмбХ & Ко КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019714
511
Арпегра
Силденафил
Таблетки, покрытые оболочкой
"АРПИМЕД", АРМЕНИЯ
РК-ЛС-5№020210
512
Артикаин 4% Инибса с эпинефрином 1:100.000
Нет данных
Раствор для инъекций в картриджах
Лаборатория ИНИБСА, С.А, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№010060
513
Артикаина гидрохлорид 4 % ХЮОНС с эпинефрином (1 : 100 000), раствор для инъекций в картриджах
Нет данных
Раствор для инъекций в картриджах
Хюонс Ко., ЛТД., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№024639
514
Артлегиа
Олокизумаб
Раствор для подкожного введения
Р-Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025960
515
Артоксан
Теноксикам
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№017137
516
Артоксан
Теноксикам
Суппозитории ректальные
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023065
517
Артоксан
Теноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023231
518
Артродарин®
Диацереин
Капсулы
ТРБ Фарма С.А., АРГЕНТИНА
РК-ЛС-5№018936
519
Артрокол
Кетопрофен
Раствор для внутримышечного введения
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022313
520
Артрокол
Кетопрофен
Гель
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024054
521
Артрум
Кетопрофен
Суппозитории ректальные
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№121660
522
Арутимол
Тимолол
Капли глазные
Др. Герхард Манн Химико-фармацевтическое предприятие ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010935
523
Архимакс
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№121699
524
Архимакс
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№121700
525
Асентра®
Сертралин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№013352
526
Асентра®
Сертралин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№013353
527
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010027
528
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012925

ҚР-ДЗ-5№021593
508
Арифон® Ретард
Индапамид
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013605
509
Арифон® Ретард
Индапамид
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Сервье РУС" ЖШҚ, Ресей
ЛП-№000156-ГП-KZ
510
Арлеверт®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Хенниг Арцнаймиттель ГмбХ & Ко КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019714
511
Арпегра
Силденафил
Қабықпен қапталған таблеткалар
"АРПИМЕД", АРМЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020210
512
Артикаин 4 % Инибса 1:100 000 эпинефринмен
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған картридждердегі ерітінді
Лаборатория ИНИБСА, С.А, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010060
513
Артикаин гидрохлориді 4 % ХЮОНС эпинефринмен (1 : 100 000), инъекцияға арналған ерiтiндi картридждерде
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған картридждердегі ерітінді
Хюонс Ко., ЛТД., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024639
514
Артлегиа
Олокизумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Р-Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025960
515
Артоксан
Теноксикам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№017137
516
Артоксан
Теноксикам
Ректальді суппозиторийлер
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023065
517
Артоксан
Теноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023231
518
Артродарин®
Диацереин
Капсулалар
ТРБ Фарма С.А., АРГЕНТИНА
ҚР-ДЗ-5№018936
519
Артрокол
Кетопрофен
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022313
520
Артрокол
Кетопрофен
Гель
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024054
521
Артрум
Кетопрофен
Ректальді суппозиторийлер
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№121660
522
Арутимол
Тимолол
Көзге тамызатын дәрі
Др. Герхард Манн Химиялық-фармацевтикалық кәсіпорны ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010935
523
Архимакс
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№121699
524
Архимакс
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№121700
525
Асентра®
Сертралин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013352
526
Асентра®
Сертралин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013353
527
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010027
528
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлiк қоғамы (БМПЗ ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012925

529
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ДАЛЬХИМФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022472
530
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций
ЧАО Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№022479
531
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций
ЧАО Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№022480
532
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций
Лубныфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№025161
533
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ФКП "Армавирская биофабрика", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025871
534
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ФКП "Армавирская биофабрика", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025872
535
Аскорбиновая кислота (витамин С)
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010541
536
Аскорбиновая кислота с сахаром
Аскорбиновая кислота
Таблетки
СУЛТАН, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№017421
537
Аскорил Экспекторант Без Сахара
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025592
538
Аскорутин-МБФ
Нет данных
Таблетки
Марбиофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024335
539
Асменол
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№018869
540
Асменол
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№018860
541
Асменол
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№018861
542
Асменол
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Польфарма АО, Польша
ЛП-№003148-РГ-KZ
543
Асменол
Монтелукаст
Таблетки жевательные
"ПОЛЬФАРМА" АО, Польша
ЛП-№004220-РГ-KZ
544
Аспан
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Дрогсан Илачлары Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021205
545
Аспаркам
Нет данных
Таблетки
Ирбитский химико-фармацевтический завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№121859
546
Аспирин® кардио
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013404
547
Аспирин® кардио
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013405
548
АСПРИКС
Кеторолак
Спрей назальный дозированный
Микрохим НПФ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024328
549
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024809
550
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024810
551
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024811
552
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024812

529
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022472
530
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Лекхим-Харьков, ЖАҚ УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022479
531
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Лекхим-Харьков, ЖАҚ УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022480
532
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025161
533
АСКОРБИН ҚЫШҚЫЛЫ
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Армавир биофабрикасы ФҚК, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025871
534
АСКОРБИН ҚЫШҚЫЛЫ
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Армавир биофабрикасы ФҚК, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025872
535
Аскорбин қышқылы (С дәрумені)
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010541
536
Аскорбин қышқылы қантпен
Аскорбин қышқылы
Таблеткалар
СУЛТАН, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№017421
537
Аскорил Экспекторант Қантсыз
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025592
538
Аскорутин-МБФ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Марбиофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024335
539
Асменол
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018869
540
Асменол
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018860
541
Асменол
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018861
542
Асменол
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ, Польша
ЛП-№003148-РГ-KZ
543
Асменол
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
"ПОЛЬФАРМА" АҚ, Польша
ЛП-№004220-РГ-KZ
544
Аспан
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Дрогсан Илачлары Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021205
545
Аспаркам
Деректер жоқ
Таблеткалар
"Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№121859
546
Аспирин® кардио
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013404
547
Аспирин® кардио
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013405
548
АСПРИКС
Кеторолак
Мұрынға арналған дозаланған спрей
Микрохим НПФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024328
549
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024809
550
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024810
551
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024811
552
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024812

553
Асталин
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Ципла Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018791
554
АС-тромбин
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки кишечнорастворимые, покрытые оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010463
555
Атгам®
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023716
556
Атектура Бризхалер®
Индакатерол+мометазон
Капсулы с порошком для ингаляций
Новартис Фармасьютика С.А, Испания; Солвиас АГ, Швейцария; Фарманалитика С.А, Швейцария; Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№004391-РГ-KZ
557
Атенатив
Антитромбин III
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№014215
558
Атенатив
Антитромбин III
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№014216
559
Атенолол-Тева
Атенолол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005910
560
Атенолол-Тева
Атенолол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010016
561
Атокор
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№003016
562
Атокор
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№003026
563
Атоксилин
Амоксициллин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025986
564
Атоксилин
Амоксициллин
Таблетки
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026045
565
Атоксилин
Амоксициллин
Таблетки
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026046
566
Аторвастатин
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021219
567
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025172
568
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025173
569
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025174
570
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021529
571
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021530
572
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021531
573
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН

553
Асталин
Сальбутамол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Ципла Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018791
554
АС-тромбин
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін таблеткалар, қабықпен қапталған
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010463
555
Атгам®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Фармация және Апджон Кампани ЭлЭлСи, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023716
556
Атектура Бризхалер®
Индакатерол+мометазон
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ
Новартис Фармасьютика С.А, Испания; Солвиас АГ, Швейцария; Фарманалитика С.А, Швейцария; Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№004391-РГ-KZ
557
Атенатив
Антитромбин III
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014215
558
Атенатив
Антитромбин III
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014216
559
Атенолол-Тева
Атенолол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005910
560
Атенолол-Тева
Атенолол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010016
561
Атокор
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003016
562
Атокор
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003026
563
Атоксилин
Амоксициллин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025986
564
Атоксилин
Амоксициллин
Таблеткалар
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026045
565
Атоксилин
Амоксициллин
Таблеткалар
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026046
566
Аторвастатин
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021219
567
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025172
568
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025173
569
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025174
570
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021529
571
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021530
572
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021531
573
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№024678
574
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024679
575
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024680
576
Аторис®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009808
577
Аторис®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009809
578
Аторис®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№014849
579
Атракурий Калцекс
Атракурия безилат
Раствор для внутривенного введения
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№024276
580
Атрибет
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№020327
581
Атрибет
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№020328
582
Атрибет
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№020329
583
Атрикс
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %)
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020715
584
Атропина сульфат
Нет данных
Капли глазные
ФАРМЕКС ГРУП, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012400
585
Атропина сульфат
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012809
586
Аугментин®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004471
587
Аугментин®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004472
588
Аугментин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СмитКляйн Бичем Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№004473
589
Аугментин®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№005807
590
Аугментин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СмитКляйн Бичем Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№009993
591
Ауксилен®
Декскетопрофен
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№025623
592
АУРОБИН®
Нет данных
Мазь
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014379
593
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблетки
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022254
594
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблетки
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022255
595
Ауроподокс
Цефподоксим
Таблетки, покрытые оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025555
596
Ауроподокс
Цефподоксим
Таблетки, покрытые оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№024678
574
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024679
575
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024680
576
Аторис®
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009808
577
Аторис®
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009809
578
Аторис®
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014849
579
Атракурий Калцекс
Атракурий безилаты
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024276
580
Атрибет
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020327
581
Атрибет
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020328
582
Атрибет
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020329
583
Атрикс
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020715
584
Атропин сульфаты
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ФАРМЕКС ГРУП ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012400
585
Атропин сульфаты
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012809
586
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004471
587
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004472
588
Аугментин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СмитКляйн Бичем Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004473
589
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№005807
590
Аугментин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СмитКляйн Бичем Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009993
591
Ауксилен®
Декскетопрофен
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025623
592
АУРОБИН®
Деректер жоқ
Жақпамай
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014379
593
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022254
594
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022255
595
Ауроподокс
Цефподоксим
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025555
596
Ауроподокс
Цефподоксим
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№025564
597
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№019538
598
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№019538
599
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№019539
600
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№019539
601
Афлодерм
Алклометазон
Крем для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016154
602
Афлодерм
Алклометазон
Мазь для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016153
603
Афобазол®
Фабомотизол
Таблетки
Открытое акционерное общество "Фармстандарт-Лексредства", (ОАО "Фармстандарт-Лексредства"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№022801
604
АФОБАЗОЛ® РЕТАРД
Фабомотизол
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025738
605
Ацеклоран®
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016307
606
Ацеллбия®
Ритуксимаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023205
607
Ацеллбия®
Ритуксимаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023206
608
Ацесоль
Нет данных
Раствор для инфузий
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№012991
609
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки
Лубныфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010131
610
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012881
611
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№015676
612
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки
Татхимфармпрепараты, РОССИЯ
РК-ЛС-5№017057
613
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки
Эйкос-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025019
614
Ацикловир
Ацикловир
Таблетки
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№017952
615
АЦИКЛОВИР
Ацикловир
Мазь глазная
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№018590
616
Ацикловир
Ацикловир
Мазь
Оксалис Лабс, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025301
617
Ацикловир
Ацикловир
Мазь для наружного применения
АО Алтайвитамины, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025909
618
АЦИКЛОВИР АВЕКСИМА
Ацикловир
Таблетки
Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025268
619
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021003
620
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Крем для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021281
621
АЦИКЛОВИР-АКОС
Ацикловир
Таблетки
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№003211
622
АЦИКЛОВИР-АКОС
Ацикловир
Мазь
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№003223

ҚР-ДЗ-5№025564
597
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019538
598
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019538
599
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019539
600
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019539
601
Афлодерм
Алклометазон
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016154
602
Афлодерм
Алклометазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016153
603
Афобазол®
Фабомотизол
Таблеткалар
"Фармстандарт-Лексредства" ашық акционерлік қоғамы, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022801
604
АФОБАЗОЛ® РЕТАРД
Фабомотизол
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025738
605
Ацеклоран®
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016307
606
Ацеллбия®
Ритуксимаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023205
607
Ацеллбия®
Ритуксимаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023206
608
Ацесоль
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№012991
609
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
Таблеткалар
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010131
610
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
Таблеткалар
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлiк қоғамы (БМПЗ ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012881
611
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
Таблеткалар
"Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015676
612
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
Таблеткалар
Татхимфармпрепараты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№017057
613
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
Таблеткалар
Эйкос-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025019
614
Ацикловир
Ацикловир
Таблеткалар
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№017952
615
АЦИКЛОВИР
Ацикловир
Көзге арналған жақпамай
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018590
616
Ацикловир
Ацикловир
Жақпамай
Оксалис Лабс, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025301
617
Ацикловир
Ацикловир
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Алтайвитамины АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025909
618
АЦИКЛОВИР АВЕКСИМА
Ацикловир
Таблеткалар
"Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025268
619
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021003
620
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021281
621
АЦИКЛОВИР-АКОС
Ацикловир
Таблеткалар
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№003211
622
АЦИКЛОВИР-АКОС
Ацикловир
Жақпамай
"Синтез ЖАҚ", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№003223

623
Ацикловир-СВС
Ацикловир
Таблетки
"ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019709
624
Ацикловир-ТК
Ацикловир
Крем для наружного применения
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025452
625
Ациклостад®
Ацикловир
Таблетки
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005400
626
Ациклостад®
Ацикловир
Таблетки
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005408
627
Ациклостад®
Ацикловир
Таблетки
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005409
628
Ациклостад®
Ацикловир
Крем
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005401
629
Ациклостад®
Ацикловир
Крем
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, Германия
ЛП-№003942-РГ-KZ
630
Полынь горькая
Нет данных
Трава
Зерде-Фито, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023019
631
АЭРТАЛ®
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015898
632
Аэртал®
Ацеклофенак
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Индастриас Фармасьютикас Алмирал С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№121668
633
АЭРТАЛ®
Ацеклофенак
Крем
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№020402
634
Бавенсио®
Авелумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025721
635
Багеда
Лефлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023529
636
Багеда
Лефлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023533
637
Байдуреон®
Эксенатид
Суспензия для подкожного введения с пролонгированным высвобождением
Resilience US, Inc, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024852
638
Баклосан
Баклофен
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025148
639
Баклосан
Баклофен
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025149
640
БАКТОПИК®
Мупироцин
Мазь
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023929
641
БАКТОПИК®
Мупироцин
Мазь назальная
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025511
642
Детский Панадол
Парацетамол
Суспензия для приема внутрь для детей
Haleon CH SARL, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№004163
643
Виталипид Н детский
Нет данных
Концентрат для приготовления эмульсии для инфузий
Фрезениус Каби АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121994
644
МИГ® детский форте
Ибупрофен
Суспензия для приема внутрь
Лабораториос Алькала Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№121805
645
Нурофен® для детей
Ибупрофен
Суспензия для приема внутрь апельсиновая
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Великобритания) Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№011246
646
Нурофен® для детей
Ибупрофен
Суспензия для приема внутрь клубничная
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Великобритания) Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№011247
647
Нурофен® Форте для детей
Ибупрофен
Суспензия для приема внутрь клубничная
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Великобритания) Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ

623
Ацикловир-СВС
Ацикловир
Таблеткалар
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019709
624
Ацикловир-ТК
Ацикловир
Сыртқа қолдануға арналған крем
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025452
625
Ациклостад®
Ацикловир
Таблеткалар
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005400
626
Ациклостад®
Ацикловир
Таблеткалар
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005408
627
Ациклостад®
Ацикловир
Таблеткалар
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005409
628
Ациклостад®
Ацикловир
Крем
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005401
629
Ациклостад®
Ацикловир
Крем
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, Германия
ЛП-№003942-РГ-KZ
630
Ащы жусан
Деректер жоқ
Шөп
Зерде-Фито, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023019
631
АЭРТАЛ®
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015898
632
Аэртал®
Ацеклофенак
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Индастриас Фармасьютикас Алмирал С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121668
633
АЭРТАЛ®
Ацеклофенак
Крем
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№020402
634
Бавенсио®
Авелумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025721
635
Багеда
Лефлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023529
636
Багеда
Лефлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023533
637
Байдуреон®
Эксенатид
Босап шығуы ұзаққа созылатын тері астына енгізуге арналған суспензия
Resilience US, Inc, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024852
638
Баклосан
Баклофен
Таблеткалар
"ПОЛЬФАРМА" фармацевтикалық зауыты" АҚ, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025148
639
Баклосан
Баклофен
Таблеткалар
"ПОЛЬФАРМА" фармацевтикалық зауыты" АҚ, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025149
640
БАКТОПИК®
Мупироцин
Жақпамай
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023929
641
БАКТОПИК®
Мупироцин
Мұрынға арналған жақпамай
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025511
642
Балалар Панадолы
Парацетамол
Балаларға ішуге арналған суспензия
Haleon CH SARL, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№004163
643
Балаларға арналған Виталипид Н
Деректер жоқ
Инфузия үшін эмульсия дайындауға арналған концентрат
Фрезениус Каби АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121994
644
Балаларға арналған МИГ® форте
Ибупрофен
Ішуге арналған суспензия
Лабораториос Алькала Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121805
645
Балаларға арналған Нурофен®
Ибупрофен
Апельсин дәмі бар ішуге арналған суспензия
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Ұлыбритания) Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011246
646
Балаларға арналған Нурофен®
Ибупрофен
Құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Ұлыбритания) Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011247
647
Балаларға арналған Нурофен® Форте
Ибупрофен
Құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Ұлыбритания) Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ

РК-ЛС-5№024514
648
Нурофен® Форте для детей
Ибупрофен
Суспензия для приема внутрь апельсиновая
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Великобритания) Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024515
649
Тенотен детский
Нет данных
Таблетки для рассасывания
ООО "НПФ "МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ", РОССИЯ
РК-ЛС-5№021288
650
БАНБАКТ®
Клиндамицин
Суппозитории вагинальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023978
651
Баралгин® М
Метамизол натрия
Раствор для инъекций
Элизиум Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016260
652
Баралгин® М
Метамизол натрия
Таблетки
Зентива Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016261
653
Бартизар®
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
Рафарма, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023382
654
БАСАЛОГ
Инсулин гларгин
Раствор для подкожного введения
Биокон Сдн. Бхд, МАЛАЙЗИЯ
РК-ЛС-5№024946
655
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023113
656
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023114
657
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-БП-5№023685
658
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023687
659
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Аэрозоль для ингаляций дозированный, активируемый вдохом
Нортон Вотерфорд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019758
660
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Аэрозоль для ингаляций дозированный, активируемый вдохом
Нортон Вотерфорд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019759
661
БЕЛАКНЕ
Адапален
Крем для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021055
662
БЕЛАКНЕ
Адапален
Гель для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021056
663
Белара®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№020472
664
Белифрин
Фенилэфрин
Капли глазные
БАЛКАНФАРМА-РАЗГРАД АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№023627
665
Белогент
Нет данных
Крем для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016295
666
Белогент
Нет данных
Мазь для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016296
667
Белодерм
Бетаметазон
Мазь для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№015483
668
Белодерм
Бетаметазон
Крем для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№015485
669
Белодерм Экспресс
Бетаметазон
Спрей для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ

ҚР-ДЗ-5№024514
648
Балаларға арналған Нурофен® Форте
Ибупрофен
Апельсин дәмі бар ішуге арналған суспензия
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Ұлыбритания) Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024515
649
Балаларға арналған Тенотен
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
"МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ" ҒӨФ" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021288
650
БАНБАКТ®
Клиндамицин
Қынаптық суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023978
651
Баралгин® М
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді
Элизиум Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016260
652
Баралгин® М
Натрий метамизолы
Таблеткалар
Зентива Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016261
653
Бартизар®
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Рафарма, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023382
654
БАСАЛОГ
Инсулин гларгин
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Биокон Сдн. Бхд, МАЛАЙЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№024946
655
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023113
656
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023114
657
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-БП-5№023685
658
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023687
659
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Тыныс алу арқылы белсенділендірілген дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль
Нортон Вотерфорд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019758
660
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Тыныс алу арқылы белсенділендірілген дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль
Нортон Вотерфорд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019759
661
БЕЛАКНЕ
Адапален
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021055
662
БЕЛАКНЕ
Адапален
Сыртқа қолдануға арналған гель
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021056
663
Белара®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№020472
664
Белифрин
Фенилэфрин
Көзге тамызатын дәрі
БАЛКАНФАРМА-РАЗГРАД АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023627
665
Белогент
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016295
666
Белогент
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016296
667
Белодерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№015483
668
Белодерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№015485
669
Белодерм Экспресс
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған спрей
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ

РК-ЛС-5№021178
670
Белосалик
Нет данных
Мазь для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016136
671
Белосалик
Нет данных
Спрей для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021258
672
Белосалик лосьон
Нет данных
Раствор для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016132
673
Вакцина антирабическая культуральная концентрированная очищенная инактивированная, сухая
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения
Федеральное государственное бюджетное научное учреждение "Федеральный научный центр исследований и разработки иммунобиологических препаратов им. М.П. Чумакова РАН" (ФГБНУ "ФНЦИРИП им. М.П. Чумакова РАН"), РОССИЯ
РК-БП-5№015799
674
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025122
675
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025123
676
Бендоки
Бендамустин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026019
677
Бендоки 25
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025873
678
Беневрон Б
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121984
679
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021016
680
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021015
681
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021014
682
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021013
683
БенеФикс®
Нонаког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., Испания
ЛП-№002109-РГ-KZ
684
Бензилбензоат
Бензил бензоат
Мазь для наружного применения
АО Алтайвитамины, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025747
685
Бензилбензоат Гриндекс
Бензил бензоат
Мазь для наружного применения
Таллиннский фармацевтический завод, ЭСТОНИЯ

ҚР-ДЗ-5№021178
670
Белосалик
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016136
671
Белосалик
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған спрей
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021258
672
Белосалик лосьоны
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016132
673
Белсенділігі жойылған концентрацияланған өсірінді тазартылған құрғақ антирабиялық вакцина
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
"М.П.Чумаков ат. иммунобиологиялық препараттарды зерттеу және әзірлеу федералдық ғылыми орталығы" федералдық мемлекеттік бюджеттік ғылыми мекемесі, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№015799
674
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025122
675
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025123
676
Бендоки
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026019
677
Бендоки 25
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025873
678
Беневрон Б
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121984
679
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021016
680
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021015
681
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021014
682
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021013
683
БенеФикс®
Нонаког альфа
Еріткішпен бірге вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Вайет Фарма С.А., Испания
ЛП-№002109-РГ-KZ
684
Бензилбензоат
Бензил бензоат
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Алтайвитамины АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025747
685
Бензилбензоат Гриндекс
Бензил бензоат
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Таллинн фармацевтикалық зауыты, ЭСТОНИЯ

РК-ЛС-5№004170
686
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004481
687
Бензилпенициллина натриевая соль
Бензилпенициллин
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№004060
688
Бенлиста
Белимумаб
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№018914
689
Бенлиста
Белимумаб
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№018915
690
БЕНТЕРО
Бендамустин
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025096
691
Бергестрон
Прогестерон
Капсулы
Стерил-Джен Лайф Сайенсиз (П) Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025964
692
Бергестрон
Прогестерон
Капсулы
Стерил-Джен Лайф Сайенсиз (П) Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025965
693
Бериате®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019419
694
Бериате®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019420
695
Бериате®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019421
696
Берлиприл® 10
Эналаприл
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011037
697
Берлиприл® 10
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025279
698
Берлиприл® 20
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011038
699
Берлиприл® 20
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025278
700
Берлиприл® 5
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№008270
701
Берлиприл® 5
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025280
702
Берлитион® 600 ЕД
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012887
703
Берлитион® 600 капсулы
Нет данных
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021381
704
Берни
Фосфомицин
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь
СПЕШЛ ПРОДАКТС ЛАЙН С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№022306
705
Беродуал®
Нет данных
Раствор для ингаляций
Институт де Ангели С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014273
706
Беродуал® Н
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010908
707
Беротек® Н
Фенотерол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№004170
686
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004481
687
Бензилпенициллин натрий тұзы
Бензилпенициллин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЖАҚ "Синтез", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004060
688
Бенлиста
Белимумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№018914
689
Бенлиста
Белимумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№018915
690
БЕНТЕРО
Бендамустин
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025096
691
Бергестрон
Прогестерон
Капсулалар
Стерил-Джен Лайф Сайенсиз (П) Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025964
692
Бергестрон
Прогестерон
Капсулалар
Стерил-Джен Лайф Сайенсиз (П) Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025965
693
Бериате®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019419
694
Бериате®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019420
695
Бериате®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019421
696
Берлиприл® 10
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011037
697
Берлиприл® 10
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025279
698
Берлиприл® 20
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011038
699
Берлиприл® 20
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025278
700
Берлиприл® 5
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№008270
701
Берлиприл® 5
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025280
702
Берлитион® 600 ӘБ
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012887
703
Берлитион® 600 капсулалар
Деректер жоқ
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021381
704
Берни
Фосфомицин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер
СПЕШЛ ПРОДАКТС ЛАЙН С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№022306
705
Беродуал®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ерітінді
Институт де Ангели С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014273
706
Беродуал® Н
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010908
707
Беротек® Н
Фенотерол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№003643
708
Бетагист
Бетагистин
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019068
709
Бетагист
Бетагистин
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019066
710
Бетагист
Бетагистин
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019067
711
Бетагистин-ЛФ
Бетагистин
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025689
712
Бетагистин-ЛФ
Бетагистин
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025690
713
Бетагистин-Тева
Бетагистин
Таблетки
Каталент Германия Шорндорф ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014258
714
Бетагистин-Тева
Бетагистин
Таблетки
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014259
715
Бетадерм®
Нет данных
Мазь для наружного применения
Фармзавод Jelfa А.О., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№004006
716
Бетадин®
Нет данных
Суппозитории вагинальные
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№009783
717
Бетадин®
Нет данных
Мазь для наружного применения
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№004388
718
Бетадин®
Нет данных
Раствор для наружного и местного применения
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016274
719
Бетак
Бетаксолол
Таблетки, покрытые оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№009856
720
Бетак
Бетаксолол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№121701
721
Беталок®
Метопролол
Раствор для внутривенного введения
Сенекси, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№017152
722
Беталок® ЗОК
Метопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024392
723
Беталок® ЗОК
Метопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024393
724
Бетамакс
Сульпирид
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№023477
725
Бетамакс
Сульпирид
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№023478
726
Бетамакс
Сульпирид
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№023479
727
Бетасалик
Нет данных
Мазь
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№003452
728
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018569
729
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018570
730
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018571
731
Бетаспан® Депо
Бетаметазон
Суспензия для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№021126
732
Бетмига
Мирабегрон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№020887
733
Бетмига
Мирабегрон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№020886
734
БЕТОАКТ
Бепотастин
Капли глазные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№003643
708
Бетагист
Бетагистин
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019068
709
Бетагист
Бетагистин
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019066
710
Бетагист
Бетагистин
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019067
711
Бетагистин-ЛФ
Бетагистин
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025689
712
Бетагистин-ЛФ
Бетагистин
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025690
713
Бетагистин-Тева
Бетагистин
Таблеткалар
Каталент Германия Шорндорф ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014258
714
Бетагистин-Тева
Бетагистин
Таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014259
715
Бетадерм®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Jelfa фармзауыты А.Қ., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№004006
716
Бетадин®
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№009783
717
Бетадин®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№004388
718
Бетадин®
Деректер жоқ
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016274
719
Бетак
Бетаксолол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№009856
720
Бетак
Бетаксолол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№121701
721
Беталок®
Метопролол
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Сенекси, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№017152
722
Беталок® ЗОК
Метопролол
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024392
723
Беталок® ЗОК
Метопролол
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024393
724
Бетамакс
Сульпирид
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023477
725
Бетамакс
Сульпирид
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023478
726
Бетамакс
Сульпирид
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023479
727
Бетасалик
Деректер жоқ
Жақпамай
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№003452
728
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018569
729
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018570
730
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018571
731
Бетаспан® Депо
Бетаметазон
Инъекцияға арналған суспензия
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№021126
732
Бетмига
Мирабегрон
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№020887
733
Бетмига
Мирабегрон
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№020886
734
БЕТОАКТ
Бепотастин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№026100
735
Бетривис
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
ХЕЛП С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025312
736
БЕФРОН®
Ибупрофен
Суспензия
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019116
737
БЕФРОН®
Ибупрофен
Суспензия с коктейльно-фруктовым вкусом
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025499
738
БЕФРОН®
Ибупрофен
Суспензия со вкусом малины
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025500
739
Бианли
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения с пролонгированным высвобождением
Янссен Фармацевтика НВ, Россия
ЛП-№004479-РГ-KZ
740
Бивокса
Моксифлоксацин
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024851
741
Биглау
Бримонидин
Капли глазные, раствор
Лабораторио Эдол - Продутос Фармасьютикос, С.А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№024291
742
Биденза
Энзалутамид
Капсулы
БДР Фармасьютикалс Интернейшнл Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025030
743
Бидирем
Ремдесивир
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Соверейн Фарма Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025065
744
Бидирон
Абиратерон
Таблетки
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024667
745
Бидирон
Абиратерон
Таблетки
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024668
746
Бикард АМ
Нет данных
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024457
747
Бикард АМ
Нет данных
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024458
748
Бикард АМ
Нет данных
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024459
749
Бикард АМ
Нет данных
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024460
750
БИКАТЕРО
Бикалутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024586
751
Билобил® интенс
Нет данных
Капсулы
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№121916
752
Билобил® форте
Нет данных
Капсулы
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№023033
753
Биманокс®
Бримонидин
Капли глазные
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№122083
754
Биматопрост-Фарматен
Биматопрост
Капли глазные
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024464
755
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Раствор для инъекций
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021026
756
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Раствор для инъекций
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021025
757
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Раствор для инъекций
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021024
758
БИОВЕН
Нет данных
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-БП-5№025256
759
БИОВЕН МОНО
Нет данных
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-БП-5№017941
760
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
Нет данных
Раствор для внутрикожного введения
ПАО ФАРМСТАНДАРТ-БИОЛЕК, УКРАИНА

ҚР-ДЗ-5№026100
735
Бетривис
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ХЕЛП С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025312
736
БЕФРОН®
Ибупрофен
Суспензия
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019116
737
БЕФРОН®
Ибупрофен
Жемісті-коктейль дәмі бар суспензия
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025499
738
БЕФРОН®
Ибупрофен
Таңқурай дәмі бар суспензия
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025500
739
Бианли
Палиперидон
Ұзақ шығарылуымен бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Янссен Фармацевтика НВ, Ресей
ЛП-№004479-РГ-KZ
740
Бивокса
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024851
741
Биглау
Бримонидин
Көзге тамызатын дәрі, ерітінді
Лабораторио Эдол - Продутос Фармасьютикос, С.А., ПОРТУГАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024291
742
Биденза
Энзалутамид
Капсулалар
БДР Фармасьютикалс Интернейшнл Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025030
743
Бидирем
Ремдесивир
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Соверейн Фарма Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025065
744
Бидирон
Абиратерон
Таблеткалар
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024667
745
Бидирон
Абиратерон
Таблеткалар
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024668
746
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024457
747
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024458
748
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024459
749
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024460
750
БИКАТЕРО
Бикалутамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024586
751
Билобил® интенс
Деректер жоқ
Капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121916
752
Билобил® форте
Деректер жоқ
Капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023033
753
Биманокс®
Бримонидин
Көзге тамызатын дәрі
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№122083
754
Биматопрост-Фарматен
Биматопрост
Көзге тамызатын дәрі
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024464
755
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021026
756
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021025
757
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021024
758
БИОВЕН
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-БП-5№025256
759
БИОВЕН МОНО
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-БП-5№017941
760
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді
ФАРМСТАНДАРТ-БИОЛЕК ЖАҚ, УКРАИНА

РК-ЛС-5№023795
786
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022196
787
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022197
788
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022198
789
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблетки
Ниш Дженерикс Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019601
790
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблетки
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024249
791
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблетки
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024250
792
Бисотекса®
Бисопролол
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№121713
793
Бисотекса®
Бисопролол
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№121712
794
Бисотекса®
Бисопролол
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№121711
795
Бифидумбактерин
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для орального и местного применения
Экополис, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014599
796
Бифлурин
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022211
797
Бифлурин
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022212
798
Бифрен
Нет данных
Капсулы
ООО "Фарма Старт", УКРАИНА
РК-ЛС-5№023555
799
БИЦИЛЛИН-3
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения
ПАО Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№003548
800
Бициллин-5
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения
ПАО Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004061
801
БиШуа
Левоноргестрел
Таблетки
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021029
802
БиШуа Форте
Левоноргестрел
Таблетки
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021030
803
БЛЕМИШ®
Нет данных
Гель для наружного применения
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024099
804
БЛОГИР-3
Дезлоратадин
Таблетки для рассасывания
Дженефарм С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№022158
805
БЛОГИР-3
Дезлоратадин
Раствор оральный
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№022192
806
Блотрен
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025382
807
Блэдкон
Солифенацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024605
808
Блэдкон
Солифенацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024615
809
Боботик
Симетикон
Эмульсия для приема внутрь
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№015656
810
Бозентан-АИГФ
Бозентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026176
811
Бокакорт-С
Флутиказон
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Медикэир Байосайнс Лабораторис С.А., ГРЕЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№023795
786
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022196
787
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022197
788
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022198
789
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблеткалар
Ниш Дженерикс Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019601
790
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024249
791
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024250
792
Бисотекса®
Бисопролол
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121713
793
Бисотекса®
Бисопролол
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121712
794
Бисотекса®
Бисопролол
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121711
795
Бифидумбактерин
Деректер жоқ
Ішілетін және жергілікті қолдану үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Экополис, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014599
796
Бифлурин
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Фармасинтез" АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022211
797
Бифлурин
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармасинтез АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022212
798
Бифрен
Деректер жоқ
Капсулалар
Фарма Старт ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023555
799
БИЦИЛЛИН-3
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Синтез ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№003548
800
Бициллин-5
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Синтез ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004061
801
БиШуа
Левоноргестрел
Таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021029
802
БиШуа Форте
Левоноргестрел
Таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021030
803
БЛЕМИШ®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған гель
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024099
804
БЛОГИР-3
Дезлоратадин
Соруға арналған таблеткалар
Дженефарм С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022158
805
БЛОГИР-3
Дезлоратадин
Ішілетін ерітінді
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022192
806
Блотрен
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025382
807
Блэдкон
Солифенацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024605
808
Блэдкон
Солифенацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024615
809
Боботик
Симетикон
Ішуге арналған эмульсия
"ПОЛЬФАРМА" АҚ Фармацевтикалық зауыты Серадзедегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№015656
810
Бозентан-АИГФ
Бозентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026176
811
Бокакорт-С
Флутиказон
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Медикэир Байосайнс Лабораторис С.А., ГРЕЦИЯ

РК-ЛС-5№024721
812
БОЛИOFF
Ибупрофен
Капсулы
Минскинтеркапс УП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024576
813
Бом-Бенге
Нет данных
Мазь
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010450
814
Бонабласт
Ибандроновая кислота
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фарматен С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026178
815
Бонвива
Ибандроновая кислота
Таблетки, покрытые оболочкой
Пенн Фармасьютикал Сервисэз Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№005110
816
Бонвива
Ибандроновая кислота
Раствор для внутривенных инъекций
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012812
817
Бонджигар
Нет данных
Сироп
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№009760
818
Бонджигар
Нет данных
Капсулы
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№009761
819
Бонеост
Ибандроновая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фарматен С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023831
820
Бонспри
Офатумумаб
Раствор для подкожного введения
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025168
821
Боризол
Рилузол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Публичное акционерное общество "Научно-производственный центр "Борщаговский химико-фармацевтический завод", УКРАИНА
РК-ЛС-5№020992
822
Бортебин
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025218
823
БортезоВиста
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025014
824
БортезоВиста
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025015
825
БортезоВиста
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025016
826
Бортезомиб Сандоз®
Бортезомиб
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкомед Мануфактуринг а.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№024397
827
Бортеро
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
HETERO LABS LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022307
828
Босфит
Бозентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024681
829
Ботулакс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Хюгель Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№025831
830
Ботулакс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Хюгель Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№025832
831
Ботулакс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Хюгель Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№025833
832
Бофен
Ибупрофен
Суспензия оральная
Борщаговский ХФЗ НПЦ, УКРАИНА

ҚР-ДЗ-5№024721
812
БОЛИOFF
Ибупрофен
Капсулалар
Минскинтеркапс УК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024576
813
Бом-Бенге
Деректер жоқ
Жақпамай
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010450
814
Бонабласт
Ибандрон қышқылы
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Фарматен С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№026178
815
Бонвива
Ибандрон қышқылы
Қабықпен қапталған таблеткалар
Пенн Фармасьютикал Сервисэз Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005110
816
Бонвива
Ибандрон қышқылы
Вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012812
817
Бонджигар
Деректер жоқ
Шәрбат
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009760
818
Бонджигар
Деректер жоқ
Капсулалар
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009761
819
Бонеост
Ибандрон қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фарматен С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023831
820
Бонспри
Офатумумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025168
821
Боризол
Рилузол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Борщаговский химико-фармацевтический завод" өндірістік орталық жариялы акционерлік қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020992
822
Бортебин
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025218
823
БортезоВиста
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025014
824
БортезоВиста
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025015
825
БортезоВиста
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025016
826
Бортезомиб Сандоз®
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Онкомед Мануфактуринг а.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024397
827
Бортеро
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
HETERO LABS LIMITED, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022307
828
Босфит
Бозентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024681
829
Ботулакс
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Хюгель Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025831
830
Ботулакс
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Хюгель Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025832
831
Ботулакс
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Хюгель Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025833
832
Бофен
Ибупрофен
Ішуге арналған суспензия
Борщагов ХФЗ ҒӨО, УКРАИНА

РК-ЛС-5№022962
833
Бредикон
Дезогестрел
Таблетки
Рената Лимитед, БАНГЛАДЕШ
РК-ЛС-5№025674
834
Брексин®
Пироксикам
Таблетки
Кьези Фармацеутици С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023360
835
Брилинта™
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№018487
836
Брилинта™
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023335
837
Бримо
Бримонидин
Капли глазные
Жамжум Фармасьютикалс Ко. Лтд, САУДОВСКАЯ АРАВИЯ
РК-ЛС-5№018406
838
Бринекс
Бринзоламид
Капли глазные, суспензия
СЕНТИСС ФАРМА ПВТ.ЛТД., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022836
839
Бринзокс
Бринзоламид
Капли глазные, суспензия
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026127
840
Бринзокс Т
Нет данных
Капли глазные, суспензия
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026131
841
БРИНЗОМОЛ-DF
Нет данных
Капли глазные, суспензия
ТОО "DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026095
842
Бринзопт Плюс
Нет данных
Капли глазные, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024304
843
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026085
844
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026086
845
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026087
846
БРИНЭРА
Нет данных
Капли глазные, суспензия
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024486
847
Бритосопт
Нет данных
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026062
848
Броксинак
Бромфенак
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020982
849
БРОМГЕКСИН ДС
Бромгексин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025696
850
Бромокриптин-Рихтер
Бромокриптин
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№003958
851
Бронолак
Амброксол
Таблетки
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№018507
852
Бронолак
Амброксол
Сироп
Уорлд Медицин Илач Сан. Ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022749
853
Бронолак
Амброксол
Сироп
Уорлд Медицин Илач Сан. Ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022750
854
Бронхитол-ГЕН
Маннитол
Порошок для ингаляций дозированный
Фармаксис Лтд., АВСТРАЛИЯ
РК-ЛС-5№026088
855
БРОНХОРУС
Амброксол
Сироп
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013687
856
БРОНХОРУС
Амброксол
Таблетки
ПАО Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018643
857
Брутафлам
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Mankind Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025974
858
Брутафлам
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Mankind Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025975

ҚР-ДЗ-5№022962
833
Бредикон
Дезогестрел
Таблеткалар
Рената Лимитед, БАНГЛАДЕШ
ҚР-ДЗ-5№025674
834
Брексин®
Пироксикам
Таблеткалар
Кьези Фармацеутици С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023360
835
Брилинта™
Тикагрелор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018487
836
Брилинта™
Тикагрелор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023335
837
Бримо
Бримонидин
Көзге тамызатын дәрі
Жамжум Фармасьютикалс Ко. Лтд, САУД АРАВИЯ
ҚР-ДЗ-5№018406
838
Бринекс
Бринзоламид
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
СЕНТИСС ФАРМА ПВТ.ЛТД., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022836
839
Бринзокс
Бринзоламид
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026127
840
Бринзокс Т
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026131
841
БРИНЗОМОЛ-DF
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
ЖШС "DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026095
842
Бринзопт Плюс
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024304
843
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026085
844
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026086
845
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026087
846
БРИНЭРА
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024486
847
Бритосопт
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026062
848
Броксинак
Бромфенак
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020982
849
БРОМГЕКСИН ДС
Бромгексин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025696
850
Бромокриптин-Рихтер
Бромокриптин
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№003958
851
Бронолак
Амброксол
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№018507
852
Бронолак
Амброксол
Шәрбат
Уорлд Медицин Илач Сан. Ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022749
853
Бронолак
Амброксол
Шәрбат
Уорлд Медицин Илач Сан. Ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022750
854
Бронхитол-ГЕН
Маннитол
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
Фармаксис Лтд., АВСТРАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№026088
855
БРОНХОРУС
Амброксол
Шәрбат
"Здоровье народу" Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013687
856
БРОНХОРУС
Амброксол
Таблеткалар
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018643
857
Брутафлам
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Mankind Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025974
858
Брутафлам
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Mankind Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025975

859
Брутафлам
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Mankind Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025976
860
Бруфен®
Ибупрофен
Гранулы шипучие
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021406
861
Бруфен® Ретард
Ибупрофен
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024664
862
БРУФЕН®РАПИД
Ибупрофен
Капсулы мягкие
Гелтек Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024831
863
БРУФЕН®РАПИД
Ибупрофен
Капсулы мягкие
Гелтек Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024832
864
Буденофальк
Будесонид
Капсулы
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012428
865
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Раствор для инъекций
Сантоника АО, ЛИТВА
РК-ЛС-5№010789
866
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Раствор для инъекций
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№023172
867
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Раствор для инъекций
Сантоника АО, ЛИТВА
РК-ЛС-5№010790
868
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Раствор для инъекций
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№023064
869
Бупивакаин-М
Бупивакаин
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№009464
870
Бускопан®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Делфарм Реймс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№016087
871
Бусонид
Будесонид
Аэрозоль для ингаляций дозированный
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021143
872
Бустрикс®, вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) адсорбированная жидкая (АбКДС)
Вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная)
Суспензия для инъекций
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз, Франция; ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№000002-РГ-KZ
873
Бустрикс®, вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) адсорбированная жидкая (АбКДС)
Нет данных
Суспензия для инъекций
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№018911
874
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№022199
875
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№024800
876
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№024801
877
Мяты перечной настойка
Нет данных
Настойка
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003172
878
Перца настойка
Нет данных
Настойка для наружного применения
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003165
879
БЦЖ-медак
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутрипузырного введения в комплекте с растворителем
Билтховен Биологикалс Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-БП-5№015766
880
Вакцина против гепатита В (рДНК)
Нет данных
Суспензия для инъекций
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ

859
Брутафлам
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Mankind Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025976
860
Бруфен®
Ибупрофен
Көпіршитін түйіршіктер
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021406
861
Бруфен® Ретард
Ибупрофен
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024664
862
БРУФЕН®РАПИД
Ибупрофен
Жұмсақ капсулалар
Гелтек Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024831
863
БРУФЕН®РАПИД
Ибупрофен
Жұмсақ капсулалар
Гелтек Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024832
864
Буденофальк
Будесонид
Капсулалар
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012428
865
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Сантоника АҚ, ЛИТВА
ҚР-ДЗ-5№010789
866
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023172
867
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Сантоника АҚ, ЛИТВА
ҚР-ДЗ-5№010790
868
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023064
869
Бупивакаин-М
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Здоровье народу" Харьков Фармацевтикалық кәсіпорыны Жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№009464
870
Бускопан®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Делфарм Реймс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№016087
871
Бусонид
Будесонид
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021143
872
Бустрикс® , күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған адсорбцияланған сұйық (АбКДС) вакцинасы
Күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған вакцинасы
Инъекцияға арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз, Франция; ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№000002-РГ-KZ
873
Бустрикс®, күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған адсорбцияланған сұйық (АбКДС) вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№018911
874
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№022199
875
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024800
876
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024801
877
Бұрыш жалбыз тұндырмасы
Деректер жоқ
Тұндырма
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003172
878
Бұрыш тұндырмасы
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған тұндырма
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003165
879
БЦЖ-медак
Деректер жоқ
Қуық ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Билтховен Биологикалс Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-БП-5№015766
880
В гепатитіне қарсы вакцина (рДНҚ)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН

РК-БП-5№024320
881
Витамин В12 Хорус Фарма
Цианокобаламин
Капли глазные
Лаборатуар Юнитер, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№025717
882
Вагацит
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025779
883
Вагид-CL
Нет данных
Вагинальные суппозитории
BLISS GVS PHARMA LTD, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016610
884
Вагил-ШФ
Нет данных
Порошок
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020471
885
Вазилип®
Симвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№005001
886
Вазилип®
Симвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№005351
887
Вазилип®
Симвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№005352
888
Вазонат®
Мельдоний
Капсулы
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№014380
889
Вазонат®
Мельдоний
Раствор для внутривенного введения
"Софарма", БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№121646
890
Вазонит® ретард
Пентоксифиллин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой пролонгированного высвобождения
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020470
891
Вазопро®
Мельдоний
Раствор для внутривенного введения
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019797
892
ВАЗОСТЕНОН
Алпростадил
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Кевельт, ЭСТОНИЯ
РК-ЛС-5№023677
893
Вайдаза
Азацитидин
Лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121977
894
Вайлопин
Оланзапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Рекордати Илач Сан. ве Тидж. A.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025242
895
Валавекс®
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019443
896
Валавир®
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015856
897
Валат
Вальпроевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, пролонгированного высвобождения
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025355
898
Валганцикловир Вива Фарм
Валганцикловир
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023377
899
Валгир
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ципла Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022625
900
Валмак®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023020
901
Валмак®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023021
902
Валмак®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023022
903
ВАЛМАК®-Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023003
904
ВАЛМАК®-Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023004

ҚР-БП-5№024320
881
В12 дәрумені Хорус Фарма
Цианокобаламин
Көз тамшысы
Лаборатуар Юнитер, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025717
882
Вагацит
Валганцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025779
883
Вагид-CL
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
BLISS GVS PHARMA LTD, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016610
884
Вагил-ШФ
Деректер жоқ
Ұнтақ
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020471
885
Вазилип®
Симвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005001
886
Вазилип®
Симвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005351
887
Вазилип®
Симвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005352
888
Вазонат®
Мельдоний
Капсулалар
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№014380
889
Вазонат®
Мельдоний
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Софарма", БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121646
890
Вазонит® ретард
Пентоксифиллин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020470
891
Вазопро®
Мельдоний
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019797
892
ВАЗОСТЕНОН
Алпростадил
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Кевельт, ЭСТОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023677
893
Вайдаза
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121977
894
Вайлопин
Оланзапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Илач Сан. ве Тидж. A.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025242
895
Валавекс®
Валацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019443
896
Валавир®
Валацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015856
897
Валат
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025355
898
Валганцикловир Вива Фарм
Валганцикловир
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023377
899
Валгир
Валганцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ципла Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022625
900
Валмак®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023020
901
Валмак®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023021
902
Валмак®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023022
903
ВАЛМАК®-Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023003
904
ВАЛМАК®-Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023004

РК-ЛС-5№016184
929
Вальдоксан®
Агомелатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018656
930
Вальпроевая кислота
Вальпроевая кислота
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024311
931
Вальпрокс Хроно
Вальпроевая кислота
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025012
932
Вальпрокс Хроно
Вальпроевая кислота
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025013
933
Вальсакор®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№013584
934
Вальсакор®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№013585
935
Вальсакор® Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020963
936
Вальсакор® Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020964
937
Вальсакор® Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020965
938
Ванатекс
Валсартан
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019147
939
Ванатекс
Валсартан
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019148
940
Ванатекс Комби
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019286
941
Ванатекс Комби
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019287
942
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Порошок для приготовления раствора для инфузий
СООО ТрайплФарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№121931
943
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Порошок для приготовления раствора для инфузий
СООО ТрайплФарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№121932
944
Варгатеф®
Нинтеданиб
Капсулы мягкие
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022499
945
Варгатеф®
Нинтеданиб
Капсулы мягкие
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022500
946
Варгатеф®
Нинтеданиб
Мягкие капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, Германия; Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко.КГ, Германия
ЛП-№001278-ГП-KZ
947
Варденафил-КРКА
Варденафил
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, Словения
ЛП-№000113-РГ-KZ
948
Варилрикс, вакцина против ветряной оспы
Нет данных
Порошок лиофилизированный для инъекций в комплекте с растворителем
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№004870
949
Варфалан
Варфарин
Таблетки
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025055
950
ВАРФАРЕКС®
Варфарин
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№010197
951
ВАРФАРЕКС®
Варфарин
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ

ҚР-ДЗ-5№016184
929
Вальдоксан®
Агомелатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018656
930
Вальпрой қышқылы
Вальпрой қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024311
931
Вальпрокс Хроно
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025012
932
Вальпрокс Хроно
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025013
933
Вальсакор®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013584
934
Вальсакор®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013585
935
Вальсакор® Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020963
936
Вальсакор® Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020964
937
Вальсакор® Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020965
938
Ванатекс
Валсартан
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019147
939
Ванатекс
Валсартан
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019148
940
Ванатекс Комби
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019286
941
Ванатекс Комби
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019287
942
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ТрайплФарм БЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№121931
943
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ТрайплФарм БЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№121932
944
Варгатеф®
Нинтеданиб
Жұмсақ капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022499
945
Варгатеф®
Нинтеданиб
Жұмсақ капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022500
946
Варгатеф®
Нинтеданиб
Жұмсақ капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, Германия; Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко.КГ, Германия
ЛП-№001278-ГП-KZ
947
Варденафил-КРКА
Варденафил
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, Словения
ЛП-№000113-РГ-KZ
948
Варилрикс, желшешекке қарсы вакцина
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№004870
949
Варфалан
Варфарин
Таблеткалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025055
950
ВАРФАРЕКС®
Варфарин
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№010197
951
ВАРФАРЕКС®
Варфарин
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ

РК-ЛС-5№010198
952
Варфарин
Варфарин
Таблетки
Белмедпрепараты РУП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№023563
953
Варфарин ШТАДА
Варфарин
Таблетки
Орифарм Мануфэкчуринг Поланд Сп. з о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№018721
954
Васталома
Фулвестрант
Раствор для внутримышечного введения
Лабораториос Фармалан С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025635
955
В-ГАММА НЕЙРО
Нет данных
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025537
956
ВЕБУЛИС
Илопрост
Раствор для ингаляций
Дева Холдинг А.С, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025171
957
Вегадерм
Нет данных
Мазь
БАЛКАНФАРМА-РАЗГРАД АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№023013
958
Вегапенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий
Анфарм Хеллас С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023458
959
Вегапенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий
Анфарм Хеллас С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023459
960
Вегацеф
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий
ЭйСиЭс ДОБФАР С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024786
961
Вегтазон
Мометазон
Крем
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№023043
962
ВЕДИКАРДОЛ
Карведилол
Таблетки
ПАО Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014177
963
Везикар™
Солифенацин
Таблетки, покрытые оболочкой
Астеллас Фарма Юроп Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№005030
964
Везомни
Нет данных
Таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№021047
965
Вектибикс
Панитумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№020049
966
Вектибикс
Панитумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№020050
967
Велаксин®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№005010
968
Велаксин®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№005012
969
Велосе
Лорноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Юнайтед Фармасьютикал Мануфактуринг Ко. Лтд., ИОРДАНИЯ
РК-ЛС-5№024214
970
Велпанат
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Natco Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024329
971
ВЕЛСОФ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
HETERO LABS LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024724
972
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№024330
973
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№024331
974
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№010198
952
Варфарин
Варфарин
Таблеткалар
Белмедпрепараты РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№023563
953
Варфарин ШТАДА
Варфарин
Таблеткалар
Орифарм Мануфэкчуринг Поланд Сп. з о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018721
954
Васталома
Фулвестрант
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Лабораториос Фармалан С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025635
955
В-ГАММА НЕЙРО
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025537
956
ВЕБУЛИС
Илопрост
Ингаляцияға арналған ерітінді
Дева холдингі А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025171
957
Вегадерм
Деректер жоқ
Жақпамай
БАЛКАНФАРМА-РАЗГРАД АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023013
958
Вегапенем
Меропенем
Инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Анфарм Хеллас С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023458
959
Вегапенем
Меропенем
Инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Анфарм Хеллас С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023459
960
Вегацеф
Цефтриаксон
Инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЭйСиЭс ДОБФАР С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024786
961
Вегтазон
Мометазон
Крем
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023043
962
ВЕДИКАРДОЛ
Карведилол
Таблеткалар
Синтез ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014177
963
Везикар™
Солифенацин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Астеллас Фарма Юроп Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№005030
964
Везомни
Деректер жоқ
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№021047
965
Вектибикс
Панитумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
ҚР-ДЗ-5№020049
966
Вектибикс
Панитумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
ҚР-ДЗ-5№020050
967
Велаксин®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№005010
968
Велаксин®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№005012
969
Велосе
Лорноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Юнайтед Фармасьютикал Мануфактуринг Ко. Лтд., ИОРДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024214
970
Велпанат
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Natco Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024329
971
ВЕЛСОФ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
HETERO LABS LIMITED, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024724
972
Венклекста
Венетоклакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024330
973
Венклекста
Венетоклакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024331
974
Венклекста
Венетоклакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ

РК-ЛС-5№024332
975
ВЕНЛАКСОР®
Венлафаксин
Таблетки
Гриндекс АО, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№004252
976
ВЕНЛАКСОР®
Венлафаксин
Таблетки
Гриндекс АО, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№004257
977
Венофер®
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020883
978
Вентавис®
Илопрост
Раствор для ингаляций
Берлимед С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№020401
979
Вентолин®
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004652
980
Вентолин® дыхательный раствор
Сальбутамол
Раствор для небулайзера
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№006081
981
Верабез
Рабепразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022291
982
Верабез
Рабепразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022292
983
Веракол
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида для инъекций)
ДЕМО С.А. Фармасютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№021614
984
Верапамил
Верапамил
Таблетки, покрытые оболочкой
Ирбитский химико-фармацевтический завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№122037
985
Верзенио®
Абемациклиб/абемациклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лилли дель Карибе Инк, ПУЭРТО-РИКО; Элай Лилли энд Компани, Соединенные Штаты
ЛП-№000040-РГ-KZ
986
Вермокс
Мебендазол
Таблетки
Гедеон Рихтер Румыния А.О., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№010231
987
Верона®
Нет данных
Капсулы
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№009893
988
Верошпирон®
Спиронолактон
Капсулы
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014161
989
Верошпирон®
Спиронолактон
Капсулы
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014162
990
Верошпирон®
Спиронолактон
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014449
991
Вертасорт
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024316
992
ВЕРТИНЕКС®
Прохлорперазин
Таблетки
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020830
993
Вессел Дуэ Ф
Сулодексид
Капсулы
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№003681
994
Вессел Дуэ Ф
Сулодексид
Раствор для инъекций
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№003682
995
Вестинорм®
Бетагистин
Таблетки
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№017888
996
Вестинорм®
Бетагистин
Таблетки
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№017889
997
Виагра ОДТ
Силденафил
Пероральные диспергируемые таблетки
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№021068
998
Виагра®
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012217
999
Виагра®
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012218
1000
Виагра®
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№024332
975
ВЕНЛАКСОР®
Венлафаксин
Таблеткалар
Гриндекс АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№004252
976
ВЕНЛАКСОР®
Венлафаксин
Таблеткалар
Гриндекс АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№004257
977
Венофер®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020883
978
Вентавис®
Илопрост
Ингаляцияға арналған ерітінді
Берлимед С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020401
979
Вентолин®
Сальбутамол
Дозаланған, ингаляцияға арналған аэрозоль
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004652
980
Вентолин® дем алатын ерітінді
Сальбутамол
Небулайзерге арналған ерітінді
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№006081
981
Верабез
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022291
982
Верабез
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022292
983
Веракол
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен (1 % лидокаин гидрохлоридінің инъекцияға арналған ерітіндісі) жиынтықта
ДЕМО С.А. Фармасютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021614
984
Верапамил
Верапамил
Қабықпен қапталған таблеткалар
"Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№122037
985
Верзенио®
Абемациклиб/абемациклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лилли дель Карибе Инк, ПУЭРТО-РИКО; Элай Лилли энд Компани, АҚШ
ЛП-№000040-РГ-KZ
986
Вермокс
Мебендазол
Таблеткалар
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010231
987
Верона®
Деректер жоқ
Капсулалар
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009893
988
Верошпирон®
Спиронолактон
Капсулалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014161
989
Верошпирон®
Спиронолактон
Капсулалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014162
990
Верошпирон®
Спиронолактон
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014449
991
Вертасорт
Сальбутамол
Дозаланған, ингаляцияға арналған аэрозоль
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024316
992
ВЕРТИНЕКС®
Прохлорперазин
Таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020830
993
Вессел Дуэ Ф
Сулодексид
Капсулалар
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№003681
994
Вессел Дуэ Ф
Сулодексид
Инъекцияға арналған ерітінді
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№003682
995
Вестинорм®
Бетагистин
Таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№017888
996
Вестинорм®
Бетагистин
Таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№017889
997
Виагра ОДТ
Силденафил
Ішке қабылданатын ұсақталатын таблеткалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021068
998
Виагра®
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012217
999
Виагра®
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012218
1000
Виагра®
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ

РК-ЛС-5№016255
1028
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016256
1029
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016257
1030
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016258
1031
Визкью
Бролуцизумаб
Раствор для внутриглазного введения
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№024790
1032
Викасол-Дарница
Менадиона натрия бисульфит
Раствор для инъекций
"Фармацевтическая фирма "Дарница", УКРАИНА
РК-ЛС-5№000138
1033
Викс Актив ХониМед
Гвайфенезин
Сироп
Проктер & Гэмбл Мануфакчуринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020698
1034
Виктоза®
Лираглутид
Раствор для подкожного введения
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№017120
1035
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025464
1036
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025465
1037
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025466
1038
Вилате™ 1000 МЕ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020623
1039
Вилате™ 500 МЕ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020624
1040
ВИЛГЛАД
Вилдаглиптин
Таблетки
HETERO LABS LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024904
1041
Вилдаглиптин-Гетц Фарма
Вилдаглиптин
Таблетки
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№025837
1042
Вилдапрайд 50
Вилдаглиптин
Таблетки
Микро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025763
1043
ВИЛДАРИЛ M 50/1000
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025372
1044
ВИЛДАРИЛ M 50/500
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025376
1045
ВИЛДАРИЛ M 50/850
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025373
1046
Вилтепсо®
Вилтоларсен
Раствор для инфузий
ФУДЗИ ЯКУХИН Ко., Лтд. Тояма Фактори, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026197
1047
Вильпрафен Солютаб
Джозамицин
Таблетки диспергируемые
Фамар Лион, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019521
1048
Вильпрафен®
Джозамицин
Таблетки, покрытые оболочкой
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№016255
1028
Визипак™
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016256
1029
Визипак™
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016257
1030
Визипак™
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016258
1031
Визкью
Бролуцизумаб
Көз ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024790
1032
Викасол-Дарница
Менадион натрий бисульфиті
Инъекцияға арналған ерітінді
"Дарница", Фармацевтикалық фирма , УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000138
1033
Викс Актив ХониМед
Гвайфенезин
Шәрбат
Проктер & Гэмбл Мануфакчуринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020698
1034
Виктоза®
Лираглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017120
1035
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025464
1036
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025465
1037
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025466
1038
Вилате™ 1000 ХБ
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020623
1039
Вилате™ 500 ХБ
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020624
1040
ВИЛГЛАД
Вилдаглиптин
Таблеткалар
HETERO LABS LIMITED, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024904
1041
Вилдаглиптин- Гетц Фарма
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025837
1042
Вилдапрайд 50
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025763
1043
ВИЛДАРИЛ M 50/1000
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025372
1044
ВИЛДАРИЛ M 50/500
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025376
1045
ВИЛДАРИЛ M 50/850
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025373
1046
Вилтепсо®
Вилтоларсен
Инфузияға арналған ерітінді
ФУДЗИ ЯКУХИН Ко., Лтд. Тояма Фактори, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026197
1047
Вильпрафен Солютаб
Джозамицин
Ұсақталатын таблеткалар
Фамар Лион, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019521
1048
Вильпрафен®
Джозамицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№019167
1049
Вимизим®
Элосульфаза альфа
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024088
1050
Винбластин-ЛЭНС
Винбластин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
ВЕРОФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№021214
1051
Винолап DS
Олопатадин
Глазные капли
Сан Фармасьютикал Медикер Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022335
1052
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022274
1053
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022275
1054
Винпотропил
Нет данных
Капсулы
"Канонфарма продакшн", РОССИЯ
РК-ЛС-5№011290
1055
Винпоцетин
Винпоцетин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№003813
1056
Винпоцетин
Винпоцетин
Таблетки
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013184
1057
Винпоцетин
Винпоцетин
Таблетки
Ковекс, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№016496
1058
Винпоцетин форте Канон
Винпоцетин
Таблетки
"Канонфарма продакшн", РОССИЯ
РК-ЛС-5№010874
1059
Винпоцетин–ТК
Винпоцетин
Таблетки
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014781
1060
Виолетта®
Гестоден (микронизированный), этинилэстрадиол (микронизированный)
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер ОАО, ВЕНГРИЯ
ЛП-№000061-РГ-KZ
1061
Випдомет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021166
1062
Випдомет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021167
1063
Випидия®
Алоглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№021176
1064
Випидия®
Алоглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№021177
1065
ВИПРАС
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Strides Pharma Science Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024559
1066
Випромид
Йопромид
Раствор для внутрисосудистого введения
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022720
1067
Випромид
Йопромид
Раствор для внутрисосудистого введения
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022721
1068
Виракар®
Абакавир
Таблетки, покрытые оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021526
1069
Виракса
Фамцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023270
1070
Виракса
Фамцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023271
1071
Виракса
Фамцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№019167
1049
Вимизим®
Элосульфаза альфа
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024088
1050
Винбластин-ЛЭНС
Винбластин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
ВЕРОФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021214
1051
Винолап DS
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
Сан Фармасьютикал Медикер Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022335
1052
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022274
1053
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022275
1054
Винпотропил
Деректер жоқ
Капсулалар
"Канонфарма продакшн", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№011290
1055
Винпоцетин
Винпоцетин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлiк қоғамы (БМПЗ ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№003813
1056
Винпоцетин
Винпоцетин
Таблеткалар
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013184
1057
Винпоцетин
Винпоцетин
Таблеткалар
Ковекс, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016496
1058
Винпоцетин форте Канон
Винпоцетин
Таблеткалар
"Канонфарма продакшн", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010874
1059
Винпоцетин–ТК
Винпоцетин
Таблеткалар
"ТК Фарм" Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014781
1060
Виолетта®
Гестоден (микрондалған), этинилэстрадиол (микрондалған)
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан
ЛП-№000061-РГ-KZ
1061
Випдомет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021166
1062
Випдомет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021167
1063
Випидия®
Алоглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№021176
1064
Випидия®
Алоглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№021177
1065
ВИПРАС
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Strides Pharma Science Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024559
1066
Випромид
Йопромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022720
1067
Випромид
Йопромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022721
1068
Виракар®
Абакавир
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021526
1069
Виракса
Фамцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023270
1070
Виракса
Фамцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023271
1071
Виракса
Фамцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ

РК-ЛС-5№023272
1072
Вирган
Ганцикловир
Гель глазной
Фармила-Теа Фармацевтичи С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014865
1073
Вирдак
Даклатасвир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023276
1074
Виротиномид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаурус Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025339
1075
Вирофо
Адефовира дипивоксил
Таблетки
MERKEZ Laboratory Pharmaceutical and Trade Co., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024594
1076
Вирупос
Ацикловир
Мазь глазная
УРСАФАРМ Арцнаймиттель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№122153
1077
ВИРУПРИНОЛ
Нет данных
Сироп
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025253
1078
Ви-Сан
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025458
1079
Вистабель
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Аллерган Фармасьютикалз Айэрлэнд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№025196
1080
Витаксон®
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№018698
1081
ВИТАМИН В КОМПЛЕКС
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
"Софарма", БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025061
1082
ВИТАМИН В КОМПЛЕКС
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Софарма, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025124
1083
Витамин Д3 - Тева
Колекальциферол
Капли для приема внутрь
Тева Чешские Предприятия с.р.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№021181
1084
ВИТАМИН С 500 Вива Фарм
Аскорбиновая кислота
Таблетки жевательные
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018434
1085
Вифенд®
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014467
1086
Вифенд®
Вориконазол
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№014469
1087
Вифенд®
Вориконазол
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Фарева Амбуаз, Франция; Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, Соединенные Штаты
ЛП-№002079-РГ-KZ
1088
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа
Гель для наружного и местного применения
ФЕРОН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№017849
1089
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа
Мазь для наружного и местного применения
ФЕРОН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№017837
1090
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Суппозитории ректальные
ФЕРОН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014686
1091
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Суппозитории ректальные
ФЕРОН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014687
1092
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Суппозитории ректальные
ФЕРОН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014688
1093
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Суппозитории ректальные
ФЕРОН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014689
1094
Вобилон
Нет данных
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026071
1095
Вобэнзим плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
МУКОС Эмульсионс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019278
1096
ВОЛВИТ®
Биотин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№023272
1072
Вирган
Ганцикловир
Көзге арналған гель
Фармила-Теа Фармацевтичи С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014865
1073
Вирдак
Даклатасвир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023276
1074
Виротиномид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаурус Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025339
1075
Вирофо
Адефовира дипивоксил
Таблеткалар
MERKEZ Laboratory Pharmaceutical and Trade Co., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024594
1076
Вирупос
Ацикловир
Көзге арналған жақпамай
УРСАФАРМ Арцнаймиттель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122153
1077
ВИРУПРИНОЛ
Деректер жоқ
Шәрбат
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025253
1078
Ви-Сан
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025458
1079
Вистабель
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Аллерган Фармасьютикалз Айэрлэнд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№025196
1080
Витаксон®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018698
1081
ВИТАМИН В КОМПЛЕКС
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Софарма", БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025061
1082
ВИТАМИН В КОМПЛЕКС
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Софарма, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025124
1083
Витамин Д3 - Тева
Колекальциферол
Ішуге арналған тамшылар
Тева Чех Кәсіпорындары с.р.о., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№021181
1084
ВИТАМИН С 500 Вива Фарм
Аскорбин қышқылы
Шайнайтын таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018434
1085
Вифенд®
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014467
1086
Вифенд®
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Фармация және Апджон Кампани ЭлЭлСи, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№014469
1087
Вифенд®
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Фарева Амбуаз, Франция; Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, АҚШ
ЛП-№002079-РГ-KZ
1088
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған гель
ФЕРОН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№017849
1089
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған жақпамай
ФЕРОН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№017837
1090
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Ректальді суппозиторийлер
ФЕРОН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014686
1091
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Ректальді суппозиторийлер
ФЕРОН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014687
1092
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Ректальді суппозиторийлер
ФЕРОН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014688
1093
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Ректальді суппозиторийлер
ФЕРОН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014689
1094
Вобилон
Деректер жоқ
Капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026071
1095
Вобэнзим плюс
Деректер жоқ
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
МУКОС Эмульсионс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019278
1096
ВОЛВИТ®
Биотин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№018101
1097
Вольтарен Эмульгель
Диклофенак
Гель для наружного применения
Haleon CH SARL, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№011756
1098
Вольтарен Эмульгель
Диклофенак
Гель для наружного применения
Haleon CH SARL, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№023357
1099
Вольтарен®
Диклофенак
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Новартис Урунлери, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№013520
1100
ВОРИКА
Вориконазол
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
АСПИРО ФАРМА ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024684
1101
Вориол
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121693
1102
Вориол
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121694
1103
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017861
1104
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№017861
1105
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017862
1106
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017862
1107
ВПРИВ
Велаглюцераза альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024128
1108
Габагамма®
Габапентин
Капсулы
Dragenopharm Apotheker Püschl GmbH, Германия
ЛП-№003786-РГ-KZ
1109
ГАБАЛИР®
Прегабалин
Капсулы
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023666
1110
ГАБАЛИР®
Прегабалин
Капсулы
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023667
1111
ГАБЕСАТ
Габексат
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Биоиндастри Лабораторио Итальяно Медицинали С.п.А. (Биоиндастри Л.И.М. С.п.А.), ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025867
1112
Гадовист®
Гадобутрол
Раствор для внутривенного введения
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010980
1113
Газива®
Обинутузумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121935
1114
Гайномакс
Нет данных
Суппозитории вагинальные
Экселтис Илач Сан. Ве Тик. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019010
1115
Гайро
Орнидазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№013932
1116
ГАЛАВИТ®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
ООО "Сэлвим", РОССИЯ
РК-ЛС-5№021267
1117
ГАЛАВИТ®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
ООО "Сэлвим", РОССИЯ
РК-ЛС-5№021268
1118
ГАЛАВИТ®
Нет данных
Таблетки подъязычные
ООО "Сэлвим", РОССИЯ
РК-ЛС-5№021265
1119
ГАЛАВИТ®
Нет данных
Суппозитории ректальные
ООО "Сэлвим", РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№018101
1097
Вольтарен Эмульгель
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель
Haleon CH SARL, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№011756
1098
Вольтарен Эмульгель
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель
Haleon CH SARL, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023357
1099
Вольтарен®
Диклофенак
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Урунлери, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№013520
1100
ВОРИКА
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
АСПИРО ФАРМА ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024684
1101
Вориол
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121693
1102
Вориол
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121694
1103
Вотриент
Пазопаниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017861
1104
Вотриент
Пазопаниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017861
1105
Вотриент
Пазопаниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017862
1106
Вотриент
Пазопаниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017862
1107
ВПРИВ
Альфа велаглюцеразасы
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024128
1108
Габагамма®
Габапентин
Капсулалар
Dragenopharm Apotheker Püschl GmbH, Германия
ЛП-№003786-РГ-KZ
1109
ГАБАЛИР®
Прегабалин
Капсулалар
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023666
1110
ГАБАЛИР®
Прегабалин
Капсулалар
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023667
1111
ГАБЕСАТ
Габексат
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) жиынтықта
Биоиндастри Лабораторио Итальяно Медицинали С.п.А. (Биоиндастри Л.И.М. С.п.А.), ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025867
1112
Гадовист®
Гадобутрол
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010980
1113
Газива®
Обинутузумаб
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121935
1114
Гайномакс
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
Экселтис Илач Сан. Ве Тик. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019010
1115
Гайро
Орнидазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013932
1116
ГАЛАВИТ®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
"Сэлвим" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021267
1117
ГАЛАВИТ®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
"Сэлвим" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021268
1118
ГАЛАВИТ®
Деректер жоқ
Тіл астына салатын таблеткалар
"Сэлвим" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021265
1119
ГАЛАВИТ®
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
"Сэлвим" ЖШҚ, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№021266
1120
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Раствор для инъекций
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025333
1121
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Раствор для инъекций
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025334
1122
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Раствор для инъекций
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025335
1123
Галара
Прегабалин
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023704
1124
Галара
Прегабалин
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023706
1125
Галидор®
Бенциклан
Раствор для инъекций
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016242
1126
Галидор®
Бенциклан
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016346
1127
ГАЛОПЕРИДОЛ ДЕКАНОАТ
Галоперидол
Масляный раствор для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№010234
1128
Галоприл
Галоперидол
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№000418
1129
Галоприл Форте
Галоперидол
Таблетки
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025139
1130
Галотан
Галотан
Жидкость для ингаляционного наркоза
Пирамал Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018654
1131
Гальвус®
Вилдаглиптин
Таблетки
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021485
1132
Гальвусмет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019363
1133
Гальвусмет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019363
1134
Гальвусмет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021444
1135
Гальвусмет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021444
1136
Гамалате В6
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019526
1137
Гамалате В6
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019571
1138
Гамманорм
Нет данных
Раствор для инъекций
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№018320
1139
Гамманорм
Нет данных
Раствор для инъекций
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№018321
1140
Ганатон®
Итоприд
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Майлан ЕПД Г.К., Кацуяма Плант, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№019454
1141
Ганатон®
Итоприд
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Майлан ЕПД Г.К., ЯПОНИЯ
ЛП-№000331-РГ-KZ
1142
Ганвир
Ганцикловир
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Глэнд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025765
1143
Гансил
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№021266
1120
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Инъекцияға арналған ерітінді
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025333
1121
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Инъекцияға арналған ерітінді
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025334
1122
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Инъекцияға арналған ерітінді
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025335
1123
Галара
Прегабалин
Капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023704
1124
Галара
Прегабалин
Капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023706
1125
Галидор®
Бенциклан
Инъекцияға арналған ерітінді
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016242
1126
Галидор®
Бенциклан
Таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016346
1127
ГАЛОПЕРИДОЛ ДЕКАНОАТ
Галоперидол
Инъекцияға арналған майлы ерітінді
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№010234
1128
Галоприл
Галоперидол
Инъекцияға арналған ерітінді
"Здоровье народу" Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000418
1129
Галоприл Форте
Галоперидол
Таблеткалар
"Здоровье народу" Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025139
1130
Галотан
Галотан
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық
Пирамал Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018654
1131
Гальвус®
Вилдаглиптин
Таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021485
1132
Гальвусмет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019363
1133
Гальвусмет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019363
1134
Гальвусмет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021444
1135
Гальвусмет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021444
1136
Гамалате В6
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019526
1137
Гамалате В6
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019571
1138
Гамманорм
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018320
1139
Гамманорм
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018321
1140
Ганатон®
Итоприд
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Майлан ЕПД Г.К., Кацуяма Плант, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019454
1141
Ганатон®
Итоприд
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Майлан ЕПД Г.К., Жапония
ЛП-№000331-РГ-KZ
1142
Ганвир
Ганцикловир
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Глэнд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025765
1143
Гансил
Валганцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№023277
1144
Целестодерм-В® с Гарамицином®
Нет данных
Мазь
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№015520
1145
Целестодерм-В® с Гарамицином®
Нет данных
Крем
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№015521
1146
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№014205
1147
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№014206
1148
Гардасил®9, вакцина против вируса папилломы человека 9-валентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№022433
1149
Гастросидин
Фамотидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Санофи Илач Санаи ве Тиджарет А.О., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№007654
1150
Гастро-Тева
Нет данных
Таблетки для рассасывания
Тева Оператион Поланд Сп. з.о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№014482
1151
Гастрофам
Фамотидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025995
1152
Гексаксим®, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), гепатита В (рекомбинантная рДНК), полиомиелита (инактивированная) и гемофильной инфекции Haemophilus influenzae типа b конъюгированная
Нет данных
Суспензия для инъекций
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
РК-БП-5№020263
1153
Гексикон®
Хлоргексидин
Суппозитории вагинальные
АО "Нижфарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№016118
1154
ГЕКСИЯ
Хлоргексидин
Пессарии
ООО "ФЗ "БИОФАРМА", УКРАИНА
РК-ЛС-5№024619
1155
Гелмадол
Албендазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021118
1156
Гелофузин
Нет данных
Раствор для инфузий
Б.Браун Медикал АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№008994
1157
Гельмидол
Левамизол
Таблетки
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024806
1158
Гельмидол
Левамизол
Таблетки
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024807
1159
ГЕЛЬМИНОРМ 200
Албендазол
Таблетки жевательные
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024767
1160
ГЕЛЬМИНОРМ 400
Албендазол
Таблетки жевательные
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024768
1161
Гельминтокс
Пирантел
Суспензия для приема внутрь
Тепение Фарма энд Косметикс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№002447
1162
Гельминтокс
Пирантел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Иннотера Шузи, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№002448
1163
Гемангиол®
Пропранолол
Раствор для приема внутрь
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№023277
1144
Гарамицин® қосылған Целестодерм-В®
Деректер жоқ
Жақпамай
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№015520
1145
Гарамицин® қосылған Целестодерм-В®
Деректер жоқ
Крем
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№015521
1146
Гардасил® адамның папиллома вирусына қарсы квадривалентті рекомбинантты вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Мерк Шарп және Доум ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№014205
1147
Гардасил® адамның папиллома вирусына қарсы квадривалентті рекомбинантты вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Мерк Шарп және Доум ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№014206
1148
Гардасил®9 адамның папиллома вирусына қарсы 9-валентті (6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58 типтердегі) рекомбинантты вакцина
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Мерк Шарп және Доум ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№022433
1149
Гастросидин
Фамотидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Санофи Илач Санаи ве Тиджарет А.Қ., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№007654
1150
Гастро-Тева
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Тева Оператион Поланд Сп. з.о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№014482
1151
Гастрофам
Фамотидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025995
1152
Гексаксим®, күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), В гепатиті (рекомбинантты рДНҚ), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және b типті Haemophilus influenzae гемофильді инфекцияларға қарсы конъюгацияланған вакцина (сіңірілген)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
ҚР-БП-5№020263
1153
Гексикон®
Хлоргексидин
Қынаптық суппозиторийлер
Нижфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016118
1154
ГЕКСИЯ
Хлоргексидин
Пессарийлер
"БИОФАРМАФЗ" ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024619
1155
Гелмадол
Албендазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021118
1156
Гелофузин
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б.Браун Медикал АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№008994
1157
Гельмидол
Левамизол
Таблеткалар
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024806
1158
Гельмидол
Левамизол
Таблеткалар
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024807
1159
ГЕЛЬМИНОРМ 200
Албендазол
Шайнайтын таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024767
1160
ГЕЛЬМИНОРМ 400
Албендазол
Шайнайтын таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024768
1161
Гельминтокс
Пирантел
Ішуге арналған суспензия
Тепение Фарма энд Косметикс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№002447
1162
Гельминтокс
Пирантел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Иннотера Шузи, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№002448
1163
Гемангиол®
Пропранолол
Ішуге арналған ерітінді
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ

РК-ЛС-5№022615
1164
Гемате® П
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021109
1165
Гемате® П
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021112
1166
Гемате® П
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021111
1167
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024341
1168
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024343
1169
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024344
1170
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024345
1171
Гемоктин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021544
1172
Гемоктин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021545
1173
Гемоктин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021546
1174
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024606
1175
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024607
1176
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023146
1177
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023147
1178
Гентамицина сульфат
Гентамицин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015746
1179
Гентасепт
Нет данных
Порошок для наружного применения
Борщаговский ХФЗ НПЦ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№018833
1180
ГЕНФЕРОН®
Нет данных
Суппозитории
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014409
1181
ГЕНФЕРОН®
Нет данных
Суппозитории
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014400
1182
ГЕНФЕРОН® ЛАЙТ
Нет данных
Суппозитории для вагинального или ректального введения
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№016800
1183
ГЕНФЕРОН® ЛАЙТ
Нет данных
Капли назальные
БИОКАД, РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№022615
1164
Гемате® П
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021109
1165
Гемате® П
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021112
1166
Гемате® П
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021111
1167
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024341
1168
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024343
1169
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024344
1170
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024345
1171
Гемоктин®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021544
1172
Гемоктин®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021545
1173
Гемоктин®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021546
1174
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024606
1175
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024607
1176
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023146
1177
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023147
1178
Гентамицин сульфаты
Гентамицин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015746
1179
Гентасепт
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ұнтақ
Борщагов ХФЗ ҒӨО, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018833
1180
ГЕНФЕРОН®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014409
1181
ГЕНФЕРОН®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014400
1182
ГЕНФЕРОН® ЛАЙТ
Деректер жоқ
Қынап ішіне немесе ректальді енгізуге арналған суппозиторийлер
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016800
1183
ГЕНФЕРОН® ЛАЙТ
Деректер жоқ
Мұрынға тамызатын дәрі
БИОКАД, РЕСЕЙ

РК-БП-5№022416
1184
ГЕНФЕРОН® ЛАЙТ
Нет данных
Суппозитории для вагинального или ректального введения
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№016792
1185
ГЕНФЕРОН® ЛАЙТ
Нет данных
Спрей назальный дозированный
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025322
1186
Гепавитале
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Наброс Фарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022788
1187
Гепа-Мерц
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010906
1188
ГЕПАМЕТИОН®
Адеметионин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024432
1189
ГЕПАР КОМП. ХЕЕЛЬ
Нет данных
Раствор для инъекций
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018172
1190
Гепарин
Гепарин натрия
Раствор для инъекций
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№016565
1191
ГЕПАРИН - ИНДАР
Гепарин натрия
Раствор для инъекций
"ИНДАР", УКРАИНА
РК-ЛС-5№121907
1192
Гепасан®
Гепарин натрия
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021501
1193
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020410
1194
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020415
1195
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020411
1196
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020412
1197
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020413
1198
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020414
1199
Гептрал®
Адеметионин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014448
1200
Гептрал®
Адеметионин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020558
1201
Гептрал®
Адеметионин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020565
1202
Гептрал®
Адеметионин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014434
1203
Гептрал®
Адеметионин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Биолоджичи Италия Лабораториз С. Р. Л., Италия
ЛП-№000536-РГ-KZ
1204
Гептрокс
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы твердые
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121673

ҚР-БП-5№022416
1184
ГЕНФЕРОН® ЛАЙТ
Деректер жоқ
Қынап ішіне немесе ректальді енгізуге арналған суппозиторийлер
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016792
1185
ГЕНФЕРОН® ЛАЙТ
Деректер жоқ
Мұрынға арналған дозаланған спрей
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025322
1186
Гепавитале
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Наброс Фарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022788
1187
Гепа-Мерц
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010906
1188
ГЕПАМЕТИОН®
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024432
1189
ГЕПАР КОМП. ХЕЕЛЬ
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018172
1190
Гепарин
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№016565
1191
ГЕПАРИН - ИНДАР
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді
"ИНДАР", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№121907
1192
Гепасан®
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021501
1193
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020410
1194
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020415
1195
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020411
1196
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020412
1197
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020413
1198
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020414
1199
Гептрал®
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014448
1200
Гептрал®
Адеметионин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020558
1201
Гептрал®
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020565
1202
Гептрал®
Адеметионин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014434
1203
Гептрал®
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Биолоджичи Италия Лабораториз С. Р. Л., Италия
ЛП-№000536-РГ-KZ
1204
Гептрокс
Урсодезоксихолий қышқылы
Қатты капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121673

1205
Гепцинат
Софосбувир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Natco Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024494
1206
Гербион® сироп подорожника
Нет данных
Сироп
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№014659
1207
Гербион® сироп исландского мха
Нет данных
Сироп
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021300
1208
Гербион® сироп исландского мха
Противокашлевые препараты прочие
Сироп
КРКА, Словения
ЛП-№000482-РГ-KZ
1209
Герзума®
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-БП-5№024465
1210
Герзума®
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-БП-5№024466
1211
Герзума®
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-БП-5№024467
1212
Герзума®
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-БП-5№024468
1213
ГЕРОЛИН
Цитиколин
Раствор для инъекций
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025009
1214
ГЕРОЛИН
Цитиколин
Раствор для инъекций
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025010
1215
ГЕРПЕВИР®
Ацикловир
Мазь
КИЕВМЕДПРЕПАРАТ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010608
1216
Герцептин®
Трастузумаб
Раствор для инъекций
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022261
1217
Гестрон
Прогестерон
Капсулы
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025762
1218
Гетино-Б
Тенофовир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№023164
1219
Гефитеро
Гефитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023600
1220
ГЕФИТИН®
Гефитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022133
1221
Гиалган
Нет данных
Раствор для внутрисуставного введения
Фидиа фармацеутиси Эс.Пи.Эй, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№016701
1222
Гибрис
Нет данных
Суппозитории вагинальные
Уорлд Медицин Илач Сан. Ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022827
1223
ГИДАЗЕПАМ VIC
Нет данных
Таблетки
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022914
1224
ГИДАЗЕПАМ VIC
Нет данных
Таблетки
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022915
1225
ГИДАЗЕПАМ VIC
Нет данных
Таблетки сублингвальные
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022916
1226
ГИДАЗЕПАМ VIC
Нет данных
Таблетки сублингвальные
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022917
1227
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Мазь для наружного применения
Биосинтез, РОССИЯ

1205
Гепцинат
Софосбувир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Natco Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024494
1206
Гербион® жолжелкен шәрбаты
Деректер жоқ
Шәрбат
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014659
1207
Гербион® исланд мүгінің шәрбаты
Деректер жоқ
Шәрбат
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021300
1208
Гербион® исланд мүгінің шәрбаты
Басқа жөтелге қарсы препараттар
Шәрбат
КРКА, Словения
ЛП-№000482-РГ-KZ
1209
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-БП-5№024465
1210
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-БП-5№024466
1211
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-БП-5№024467
1212
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-БП-5№024468
1213
ГЕРОЛИН
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025009
1214
ГЕРОЛИН
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025010
1215
ГЕРПЕВИР®
Ацикловир
Жақпамай
КИЕВМЕДПРЕПАРАТ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010608
1216
Герцептин®
Трастузумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022261
1217
Гестрон
Прогестерон
Капсулалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025762
1218
Гетино-Б
Тенофовир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023164
1219
Гефитеро
Гефитиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023600
1220
ГЕФИТИН®
Гефитиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022133
1221
Гиалган
Деректер жоқ
Буын ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фидиа фармацеутиси Эс.Пи.Эй, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№016701
1222
Гибрис
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
Уорлд Медицин Илач Сан. Ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022827
1223
ГИДАЗЕПАМ VIC
Деректер жоқ
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022914
1224
ГИДАЗЕПАМ VIC
Деректер жоқ
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022915
1225
ГИДАЗЕПАМ VIC
Деректер жоқ
Тіл астына салатын таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022916
1226
ГИДАЗЕПАМ VIC
Деректер жоқ
Тіл астына салатын таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022917
1227
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Биосинтез, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№009806
1228
ГИДРОКОРТИЗОН
Гидрокортизон
Мазь глазная
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№016893
1229
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Мазь глазная
Татхимфармпрепараты, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018250
1230
Гидрокортизона ацетат
Нет данных
Суспензия для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010934
1231
Гидрокортизона ацетат
Гидрокортизон
Суспензия для инъекций
БИОЛЕК, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012066
1232
ГИДРОКОРТИЗОН-РИХТЕР
Нет данных
Суспензия микрокристаллическая для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016463
1233
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид
Капсулы
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021384
1234
Гидроксиэтилкрахмал 130/0.4
Нет данных
Раствор для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022278
1235
Гидроксиэтилкрахмал 200/0.5
Нет данных
Раствор для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022277
1236
Гидроферол
Кальцифедиол
Капсулы мягкие
ФАЭС ФАРМА, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024771
1237
Гидрохлортиазид
Гидрохлоротиазид
Таблетки
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021121
1238
ГИНЕКС®
Нет данных
Суппозитории вагинальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023774
1239
ГИНЕКС® Форте
Нет данных
Суппозитории вагинальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023775
1240
Гинелайф Иодин™
Нет данных
Суппозитории вагинальные
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№009752
1241
Гиненорм
Ибупрофен
Раствор вагинальный
Laboratorio Chimico Farmaceutico “A. Sella” S.r.l., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№019042
1242
Гинипрал®
Гексопреналин
Раствор для внутривенного введения
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№010496
1243
Гинкор Форт®
Нет данных
Капсулы
Бофур Ипсен Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004680
1244
Гинокапс
Нет данных
Капсулы вагинальные
УП "Минскинтеркапс", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024826
1245
Гинопрогест
Прогестерон
Капсулы
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№122045
1246
Гинопрогест
Прогестерон
Капсулы
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№122046
1247
Гино-Тардиферон
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014813
1248
Гиотриф®
Афатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022256
1249
Гиотриф®
Афатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022285
1250
Гиотриф®
Афатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022286
1251
Гиотриф®
Афатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№009806
1228
ГИДРОКОРТИЗОН
Гидрокортизон
Көзге арналған жақпамай
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016893
1229
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Көзге арналған жақпамай
Татхимфармпрепараты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018250
1230
Гидрокортизон ацетаты
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010934
1231
Гидрокортизон ацетаты
Гидрокортизон
Инъекцияға арналған суспензия
БИОЛЕК, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012066
1232
ГИДРОКОРТИЗОН-РИХТЕР
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған микрокристалды суспензия
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016463
1233
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид
Капсулалар
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021384
1234
Гидроксиэтилкрахмал 130/0.4
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022278
1235
Гидроксиэтилкрахмал 200/0.5
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022277
1236
Гидроферол
Кальцифедиол
Жұмсақ капсулалар
ФАЭС ФАРМА, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024771
1237
Гидрохлортиазид
Гидрохлоротиазид
Таблеткалар
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлiк қоғамы (БМПЗ ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021121
1238
ГИНЕКС®
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023774
1239
ГИНЕКС® Форте
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023775
1240
Гинелайф Иодин™
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№009752
1241
Гиненорм
Ибупрофен
Қынаптық ерітінді
Laboratorio Chimico Farmaceutico “A. Sella” S.r.l., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№019042
1242
Гинипрал®
Гексопреналин
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010496
1243
Гинкор Форт®
Деректер жоқ
Капсулалар
Бофур Ипсен Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004680
1244
Гинокапс
Деректер жоқ
Қынаптық капсулалар
Минскинтеркапс УК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024826
1245
Гинопрогест
Прогестерон
Капсулалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122045
1246
Гинопрогест
Прогестерон
Капсулалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122046
1247
Гино-Тардиферон
Деректер жоқ
Босап шығуы ұзартылған, қабықпен қапталған таблеткалар
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014813
1248
Гиотриф®
Афатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022256
1249
Гиотриф®
Афатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022285
1250
Гиотриф®
Афатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022286
1251
Гиотриф®
Афатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№022287
1252
Гиотриф®
Афатиниба дималеат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко.КГ, Германия
ЛП-№000555-ГП-KZ
1253
Гипотиазид®
Гидрохлоротиазид
Таблетки
Опелла Хелскеа Венгрия Лтд., ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013402
1254
Гипотиазид®
Гидрохлоротиазид
Таблетки
Опелла Хелскеа Венгрия Лтд., ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013403
1255
Гистафен
Секвифенадин
Таблетки
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№021342
1256
ГЛАНДИН-Е2
Динопростон
Гель вагинальный
Набикасим Индастриз (Пвт) Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№022947
1257
ГЛАНДИН-Е2
Динопростон
Таблетки вагинальные
Набикасим Индастриз (Пвт) Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№022950
1258
Гларитус
Инсулин гларгин
Раствор для подкожного введения
Вокхард Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025226
1259
Глассиа
Нет данных
Раствор для инфузий
KAMADA LTD., ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№024309
1260
ГЛАТАНОСТ
Латанопрост
Капли глазные
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025067
1261
ГЛАТАНОСТ-Т
Нет данных
Капли глазные
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025068
1262
Глаумакс®
Дорзоламид
Капли глазные
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№121976
1263
Глаумакс® Плюс
Нет данных
Капли глазные
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№122052
1264
ГЛИАП 60
Гликлазид
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026101
1265
ГЛИАТИЛИН®
Холина альфосцерат
Раствор для инъекций
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№016528
1266
ГЛИАТИЛИН®
Холина альфосцерат
Капсулы
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№016529
1267
Гливек®
Иматиниб
Таблетки, покрытые оболочкой
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014233
1268
Гливек®
Иматиниб
Таблетки, покрытые оболочкой
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014234
1269
Гливек®
Иматиниб
Таблетки, покрытые оболочкой
Лек Фармасьютикалс д.д., Словения; Novartis Pharma Produktions GmbH, Германия
ЛП-№005299-РГ-KZ
1270
ГлиДиа®МВ
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023163
1271
Гликлада®
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№016085
1272
Гликлада® CP
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020187
1273
Гликлазид
Гликлазид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016493
1274
Гликлазид МВ
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022970
1275
Гликлазид МВ
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022972
1276
ГЛИМЕРОН 1
Глимепирид
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026031
1277
ГЛИМЕРОН 2
Глимепирид
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№022287
1252
Гиотриф®
Афатиниб дималеаты
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко.КГ, Германия
ЛП-№000555-ГП-KZ
1253
Гипотиазид®
Гидрохлоротиазид
Таблеткалар
Опелла Хелскеа Мажарстан Лтд., Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013402
1254
Гипотиазид®
Гидрохлоротиазид
Таблеткалар
Опелла Хелскеа Мажарстан Лтд., Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013403
1255
Гистафен
Секвифенадин
Таблеткалар
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№021342
1256
ГЛАНДИН-Е2
Динопростон
Қынаптық гель
Набикасим Индастриз (Пвт) Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022947
1257
ГЛАНДИН-Е2
Динопростон
Қынаптық таблеткалар
Набикасим Индастриз (Пвт) Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022950
1258
Гларитус
Инсулин гларгин
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Вокхард Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025226
1259
Глассиа
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
KAMADA LTD., ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№024309
1260
ГЛАТАНОСТ
Латанопрост
Көзге тамызатын дәрі
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025067
1261
ГЛАТАНОСТ-Т
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025068
1262
Глаумакс®
Дорзоламид
Көзге тамызатын дәрі
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№121976
1263
Глаумакс® Плюс
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№122052
1264
ГЛИАП 60
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026101
1265
ГЛИАТИЛИН®
Холин альфосцераты
Инъекцияға арналған ерітінді
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№016528
1266
ГЛИАТИЛИН®
Холин альфосцераты
Капсулалар
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№016529
1267
Гливек®
Иматиниб
Қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014233
1268
Гливек®
Иматиниб
Қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014234
1269
Гливек®
Иматиниб
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., Словения; Novartis Pharma Produktions GmbH, Германия
ЛП-№005299-РГ-KZ
1270
ГлиДиа®МВ
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023163
1271
Гликлада®
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016085
1272
Гликлада® CP
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020187
1273
Гликлазид
Гликлазид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016493
1274
Гликлазид МВ
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
"Лекфарм" ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022970
1275
Гликлазид МВ
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
"Лекфарм" ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022972
1276
ГЛИМЕРОН 1
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026031
1277
ГЛИМЕРОН 2
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№026030
1278
ГЛИМЕРОН 3
Глимепирид
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026029
1279
ГЛИМЕРОН 4
Глимепирид
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026028
1280
Глиолан®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
Лиоконтракт ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024769
1281
Глипрессин
Терлипрессин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020276
1282
Глипта
Вилдаглиптин
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025550
1283
ГЛИТЕЙК
Тейкопланин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем – вода для инъекций
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020987
1284
Глицерин
Нет данных
Жидкость
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№013165
1285
Глицерин
Нет данных
Раствор для наружного применения
ТОО "DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025736
1286
Люголя раствор с глицерином
Нет данных
Раствор для наружного применения
ТОО "Фармация 2010", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003162
1287
Глицин
Глицин
Таблетки подъязычные
Медицинский научно-производственный комплекс Биотики, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013761
1288
Глиятон®
Холина альфосцерат
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№122079
1289
Глутаргин
Аргинин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
"Фармацевтическая компания "Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№016598
1290
Глутаргин
Аргинин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фармацевтическая компания "Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№016599
1291
Глутоксим®
Нет данных
Раствор для инъекций
Гротекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024847
1292
Глутоксим®
Нет данных
Раствор для инъекций
Гротекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024871
1293
Глутоксим®
Нет данных
Раствор для инъекций
Гротекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024873
1294
Глутоксим®
Нет данных
Раствор для инъекций
Гротекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024907
1295
ГлюкаГен® 1мг ГипоКит
Глюкагон
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№011432
1296
Глюкованс®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018918
1297
Глюкованс®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018919
1298
Глюкоза
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№004599
1299
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004660
1300
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№012534
1301
Глюкоза
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Химфарм, КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№026030
1278
ГЛИМЕРОН 3
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026029
1279
ГЛИМЕРОН 4
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026028
1280
Глиолан®
Деректер жоқ
Ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Лиоконтракт ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024769
1281
Глипрессин
Терлипрессин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020276
1282
Глипта
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025550
1283
ГЛИТЕЙК
Тейкопланин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта - инъекцияға арналған су
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020987
1284
Глицерин
Деректер жоқ
Сұйықтық
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013165
1285
Глицерин
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
ЖШС "DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025736
1286
Глицеринді Люголь ерітіндісі
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
Фармация 2010 ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003162
1287
Глицин
Глицин
Тіл астына салатын таблеткалар
Медициналық ғылыми-өндірістік кешен Биотики, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013761
1288
Глиятон®
Холин альфосцераты
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№122079
1289
Глутаргин
Аргинин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Здоровье" Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№016598
1290
Глутаргин
Аргинин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Здоровье" Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№016599
1291
Глутоксим®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024847
1292
Глутоксим®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024871
1293
Глутоксим®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024873
1294
Глутоксим®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024907
1295
ГлюкаГен® 1мг ГипоКит
Глюкагон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011432
1296
Глюкованс®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018918
1297
Глюкованс®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018919
1298
Глюкоза
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлiк қоғамы (БМПЗ ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№004599
1299
Глюкоза
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004660
1300
Глюкоза
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№012534
1301
Глюкоза
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№024825
1327
Глюцеразим
Имиглюцераза
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024591
1328
Годекс®
Нет данных
Капсулы
Целлтрион Фарм. Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№015678
1329
Годекс®
Карнитина оротат, антитоксическая фракция экстракта печени, пиридоксина гидрохлорид, цианокобаламин, аденина гидрохлорид, рибофлавин, бифенилдиметилдикарбоксилат
Капсулы
ТОО "Абди Ибрахим Глобал Фарм", Казахстан; Celltrion Pharm. Inc., Корея
ЛП-№003587-РГ-KZ
1330
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№009278
1331
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018836
1332
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018837
1333
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018838
1334
ГОРДОКС®
Апротинин
Раствор для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016288
1335
ГорлоИН®
Нет данных
Таблетки для рассасывания
АДИФАРМ ЕАО, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025707
1336
Грандаксин®
Тофизопам
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№010520
1337
Граноцит® 34
Ленограстим
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения в комплекте с растворителем
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№011030
1338
Грасулан
Тамсулозин
Капсулы с модифицированным высвобождением
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№122089
1339
ГРИНТЕРОЛ®
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы
Гриндекс АО, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№022956
1340
Гриппол® Квадривалент Вакцина гриппозная четырехвалентная инактивированная субъединичная адъювантная
Нет данных
Раствор для внутримышечного и подкожного введения
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-БП-5№024489
1341
Гриппол® плюс (Вакцина гриппозная тривалентная инактивированная полимер-субъединичная)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного и подкожного введения
НПО Петровакс Фарм, РОССИЯ
РК-БП-5№019456
1342
Гриппомикс плюс
Нет данных
Порошок для приготовления орального раствора (лесные ягоды)
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021034
1343
Гриппомикс плюс
Нет данных
Порошок для приготовления орального раствора (апельсин)
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021035
1344
Гриппомикс плюс
Нет данных
Порошок для приготовления орального раствора (лимон)
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021036
1345
Гриппомикс плюс с фруктозой
Нет данных
Порошок для приготовления орального раствора (лесные ягоды)
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ

ҚР-ДЗ-5№024825
1327
Глюцеразим
Имиглюцераза
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024591
1328
Годекс®
Деректер жоқ
Капсулалар
Целлтрион Фарм. Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№015678
1329
Годекс®
Карнитин оротаты, бауыр экстрактісінің уыттылыққа қарсы фракциясы , пиридоксин гидрохлориді, цианокобаламин, аденин гидрохлориді, рибофлавин, бифенилдиметилдикарбоксилат
Капсулалар
"Абди Ибрахим Глобал Фарм" ЖШС, Қазақстан; Celltrion Pharm. Inc., Корея
ЛП-№003587-РГ-KZ
1330
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№009278
1331
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018836
1332
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018837
1333
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018838
1334
ГОРДОКС®
Апротинин
Инъекцияға арналған ерітінді
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016288
1335
ГорлоИН®
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
АДИФАРМ БАҚ, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025707
1336
Грандаксин®
Тофизопам
Таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№010520
1337
Граноцит® 34
Ленограстим
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№011030
1338
Грасулан
Тамсулозин
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122089
1339
ГРИНТЕРОЛ®
Урсодезоксихолий қышқылы
Капсулалар
Гриндекс АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№022956
1340
Гриппол® Квадривалент Суббірлікті белсенділігі жойылған төрт валентті адъювантты тұмау вакцинасы
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
"НПО Петровакс Фарм" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№024489
1341
Гриппол® плюс (Полимер-суббірлікті белсенділігі жойылған үш валентті тұмау вакцинасы)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия
НПО Петровакс Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№019456
1342
Гриппомикс плюс
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ (орман жидектері)
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021034
1343
Гриппомикс плюс
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін eрiтіңді дайындауға арналған ұнтақ (апельсин)
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021035
1344
Гриппомикс плюс
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін eрiтіңді дайындауға арналған ұнтақ (лимон)
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021036
1345
Гриппомикс плюс фруктозамен
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ (орман жидектері)
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ

РК-ЛС-5№020921
1346
Гриппферон®
Интерферон альфа-2b
Капли назальные
Фирн М, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025647
1347
Фактор IX Грифолз
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№018555
1348
Фактор IX Грифолз
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№018556
1349
Фактор IX Грифолз
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№018557
1350
Гроприносин®-Рихтер
Нет данных
Сироп
Гедеон Рихтер Румыния А.О., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№022501
1351
ГЭК- 200 АФ
Нет данных
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018238
1352
ГЭК- 200 АФ
Нет данных
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018240
1353
Давалинди
Колекальциферол
Таблетки
Медикал Юнион Фармасьютикалс, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№025341
1354
Дайвобет®
Нет данных
Мазь для наружного применения
ЛЕО Лэбораторис Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№020337
1355
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№011764
1356
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011764
1357
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№011766
1358
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011766
1359
Дакоген®
Децитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
БСП Фармасьютикалс С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020784
1360
Даласбин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Глобал Напи Фармасьютикалз, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№024303
1361
Далацин®
Клиндамицин
Капсулы
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№015896
1362
Далацин®
Клиндамицин
Капсулы
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№015897
1363
Далацин®
Клиндамицин
Капсулы
Фарева Амбуаз, Франция
ЛП-№002809-РГ-KZ
1364
ДАЛМЕВИН
Вилдаглиптин
Таблетки
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№025940
1365
Далтракс
Абакавир/долутегравир/ламивудин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Hetero Labs Limited, ИНДИЯ
ЛП-№003159-РГ-KZ
1366
Дапаглисан
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА", АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025958
1367
Дапаглисан
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА", АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025959

ҚР-ДЗ-5№020921
1346
Гриппферон®
Интерферон альфа-2b
Мұрынға тамызатын дәрі
Фирн М, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025647
1347
Грифолз IX факторы
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018555
1348
Грифолз IX факторы
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018556
1349
Грифолз IX факторы
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018557
1350
Гроприносин®-Рихтер
Деректер жоқ
Шәрбат
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022501
1351
ГЭК- 200 АФ
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018238
1352
ГЭК- 200 АФ
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018240
1353
Давалинди
Колекальциферол
Таблеткалар
Медикал Юнион Фармасьютикалс, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№025341
1354
Дайвобет®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
ЛЕО Лэбораторис Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№020337
1355
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№011764
1356
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011764
1357
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№011766
1358
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011766
1359
Дакоген®
Децитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
БСП Фармасьютикалс С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020784
1360
Даласбин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Глобал Напи Фармасьютикалз, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№024303
1361
Далацин®
Клиндамицин
Капсулалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№015896
1362
Далацин®
Клиндамицин
Капсулалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№015897
1363
Далацин®
Клиндамицин
Капсулалар
Фарева Амбуаз, Франция
ЛП-№002809-РГ-KZ
1364
ДАЛМЕВИН
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025940
1365
Далтракс
Абакавир/долутегравир/ламивудин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Hetero Labs Limited, ИНДИЯ
ЛП-№003159-РГ-KZ
1366
Дапаглисан
Дапаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты Нова Дембадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025958
1367
Дапаглисан
Дапаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты Нова Дембадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025959

1368
Дапорин
Дапоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023306
1369
Дапорин
Дапоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023307
1370
Даприл
Лизиноприл
Таблетки
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№006065
1371
Дарзалекс
Даратумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№023399
1372
Дарзалекс
Даратумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№023400
1373
Дарзалекс
Даратумумаб
Раствор для подкожного введения
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025287
1374
Д-Вит Ламира
Колекальциферол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Квест Витаминз Мидл Ист Фзе, ОБЪЕДИНЕННЫЕ АРАБСКИЕ ЭМИРАТЫ
РК-ЛС-5№024638
1375
Д-Вит Ламира
Колекальциферол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Квест Витаминз Мидл Ист Фзе, ОБЪЕДИНЕННЫЕ АРАБСКИЕ ЭМИРАТЫ
РК-ЛС-5№024644
1376
Девасид
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025291
1377
Девилон
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№021317
1378
Девит 50 000
Колекальциферол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Квест Витаминз Мидл Ист Фзе, ОБЪЕДИНЕННЫЕ АРАБСКИЕ ЭМИРАТЫ
РК-ЛС-5№023446
1379
Дезаминоокситоцин
Демокситоцин
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№004254
1380
Дезирет
Дезогестрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№122137
1381
ДЕЗЛОРАТАДИН
Дезлоратадин
Раствор для приема внутрь
"ВЕТПРОМ" АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025529
1382
Дезлоратадин-Тева
Дезлоратадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Актавис Лтд., МАЛЬТА
РК-ЛС-5№025487
1383
Дезолон
Нет данных
Таблетки
Рената Лимитед, БАНГЛАДЕШ
РК-ЛС-5№025679
1384
Дезрадин
Дезлоратадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020284
1385
Дезурсолен®
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы с модифицированным высвобождением
АВС Фармасьютиси С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№121650
1386
Декапептил
Трипторелин
Раствор для инъекций
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011392
1387
Декапептил Депо
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011393
1388
Декарис
Левамизол
Таблетки
Гедеон Рихтер Румыния А.О., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№012008
1389
Декарис
Левамизол
Таблетки
Гедеон Рихтер Румыния А.О., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№012009
1390
Декетон
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020080
1391
Декетон
Декскетопрофен
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
Идол Илач Долум Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ

1368
Дапорин
Дапоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023306
1369
Дапорин
Дапоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023307
1370
Даприл
Лизиноприл
Таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№006065
1371
Дарзалекс
Даратумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№023399
1372
Дарзалекс
Даратумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№023400
1373
Дарзалекс
Даратумумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025287
1374
Д-Вит Ламира
Колекальциферол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Квест Витаминз Мидл Ист Фзе, БIРIККЕН АРАБ ЭМИРАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024638
1375
Д-Вит Ламира
Колекальциферол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Квест Витаминз Мидл Ист Фзе, БIРIККЕН АРАБ ЭМИРАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024644
1376
Девасид
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025291
1377
Девилон
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№021317
1378
Девит 50 000
Колекальциферол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Квест Витаминз Мидл Ист Фзе, БIРIККЕН АРАБ ЭМИРАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023446
1379
Дезаминоокситоцин
Демокситоцин
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№004254
1380
Дезирет
Дезогестрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122137
1381
ДЕЗЛОРАТАДИН
Дезлоратадин
Ішуге арналған ерітінді
"ВЕТПРОМ" АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025529
1382
Дезлоратадин-Тева
Дезлоратадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Актавис Лтд., МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№025487
1383
Дезолон
Деректер жоқ
Таблеткалар
Рената Лимитед, БАНГЛАДЕШ
ҚР-ДЗ-5№025679
1384
Дезрадин
Дезлоратадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020284
1385
Дезурсолен®
Урсодезоксихолий қышқылы
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
АВС Фармасьютиси С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№121650
1386
Декапептил
Трипторелин
Инъекцияға арналған ерітінді
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011392
1387
Декапептил Депо
Трипторелин
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011393
1388
Декарис
Левамизол
Таблеткалар
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012008
1389
Декарис
Левамизол
Таблеткалар
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012009
1390
Декетон
Декскетопрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020080
1391
Декетон
Декскетопрофен
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Идол Илач Долум Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ

РК-ЛС-5№023807
1392
ДЕКС
Декскетопрофен
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024992
1393
ДЕКС
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые оболочкой
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025523
1394
Дексалгин®
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лабораториос Менарини С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№005063
1395
Дексалгин® инъект
Декскетопрофен
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021492
1396
Дексалгин® сашет
Декскетопрофен
Гранулы для приготовления раствора для орального применения
Лабораториос Менарини С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№020734
1397
Дексамед
Дексаметазон
Таблетки
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№010985
1398
Дексамед
Дексаметазон
Таблетки
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№010986
1399
Дексамед
Дексаметазон
Раствор для инъекций
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№012416
1400
Дексаметазон
Дексаметазон
Раствор для инъекций
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№003394
1401
Дексаметазон
Дексаметазон
Капли глазные
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№003506
1402
Дексаметазон
Дексаметазон
Капли глазные
Медоптик, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010723
1403
Дексаметазон
Дексаметазон
Раствор для инъекций
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№018102
1404
Дексаметазон
Дексаметазон
Капли глазные, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№019633
1405
Дексаметазон
Дексаметазон
Раствор для инъекций
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№020631
1406
ДЕКСАМЕТАЗОН
Дексаметазон
Глазные капли
ЛеКос, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025936
1407
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024279
1408
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024280
1409
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024281
1410
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024282
1411
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024288
1412
Дексаметазона фосфат
Дексаметазон
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015867
1413
Дексаметазон-Аджио
Дексаметазон
Раствор для инъекций
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023520
1414
Дексаметазон-ЛФ
Дексаметазон
Раствор для инъекций
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025507
1415
Дексаполькорт Н
Нет данных
Аэрозоль для наружного применения
Тархоминский фармацевтический завод "Польфа" Акционерное Общество, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021398
1416
Дексаром
Декскетопрофен
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ

ҚР-ДЗ-5№023807
1392
ДЕКС
Декскетопрофен
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024992
1393
ДЕКС
Декскетопрофен
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025523
1394
Дексалгин®
Декскетопрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Менарини С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005063
1395
Дексалгин® инъект
Декскетопрофен
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021492
1396
Дексалгин® сашет
Декскетопрофен
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер
Лабораториос Менарини С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020734
1397
Дексамед
Дексаметазон
Таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№010985
1398
Дексамед
Дексаметазон
Таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№010986
1399
Дексамед
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№012416
1400
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003394
1401
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№003506
1402
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі
Медоптик, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010723
1403
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№018102
1404
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019633
1405
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020631
1406
ДЕКСАМЕТАЗОН
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі
ЛеКос, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025936
1407
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024279
1408
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024280
1409
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024281
1410
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024282
1411
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024288
1412
Дексаметазон фосфаты
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015867
1413
Дексаметазон-Аджио
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023520
1414
Дексаметазон-ЛФ
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025507
1415
Дексаполькорт Н
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған аэрозоль
"Польфа" Тархомин фармацевтикалық зауыты Акционерлік Қоғамы, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021398
1416
Дексаром
Декскетопрофен
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ

РК-ЛС-5№121973
1417
ДексаТобром
Нет данных
Капли глазные, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№010915
1418
Дексафлокс
Нет данных
Суспензия глазная
Жамжум Фармасьютикалс Ко. Лтд, САУДОВСКАЯ АРАВИЯ
РК-ЛС-5№023584
1419
Дексдор
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№020366
1420
Дексдор
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№020367
1421
Дексдор
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№020368
1422
Дексиакс®
Декскетопрофен
Раствор для инъекций и инфузий
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024828
1423
Дексилант®
Декслансопразол
Капсулы с модифицированным высвобождением
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020861
1424
Дексилант®
Декслансопразол
Капсулы с модифицированным высвобождением
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020862
1425
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
"Фармидея", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025410
1426
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
"Фармидея", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025411
1427
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
"Фармидея", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025420
1428
Дексмедетомидин Калцекс
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№024440
1429
Дексомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025244
1430
Декссимб
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Гланд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024224
1431
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Гель
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020288
1432
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019061
1433
Декстемп
Дексибупрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД, УКРАИНА
РК-ЛС-5№025700
1434
Декстемп
Дексибупрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД, УКРАИНА
РК-ЛС-5№025701
1435
Декстомид
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Арома Илач Сан. Лтд. Сти., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024708
1436
Декстран 40
Декстран
Раствор для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021313
1437
Декстран 40
Декстран
Раствор для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021314
1438
Дельтиба®
Деламанид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд, ЯПОНИЯ

ҚР-ДЗ-5№121973
1417
ДексаТобром
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010915
1418
Дексафлокс
Деректер жоқ
Көзге арналған суспензия
Жамжум Фармасьютикалс Ко. Лтд, САУД АРАВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023584
1419
Дексдор
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№020366
1420
Дексдор
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№020367
1421
Дексдор
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№020368
1422
Дексиакс®
Декскетопрофен
Инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024828
1423
Дексилант®
Декслансопразол
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020861
1424
Дексилант®
Декслансопразол
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020862
1425
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Фармидея", ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№025410
1426
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Фармидея", ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№025411
1427
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Фармидея", ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№025420
1428
Дексмедетомидин Калцекс
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024440
1429
Дексомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025244
1430
Декссимб
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Гланд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024224
1431
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Гель
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020288
1432
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019061
1433
Декстемп
Дексибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025700
1434
Декстемп
Дексибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025701
1435
Декстомид
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Арома Илач Сан. Лтд. Сти., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024708
1436
Декстран 40
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021313
1437
Декстран 40
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021314
1438
Дельтиба®
Деламанид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд, ЖАПОНИЯ

РК-ЛС-5№024728
1439
Дельтиба™
Деламанид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№024251
1440
Демотон - Б Нео
Нет данных
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023273
1441
Демотон-Б12
Нет данных
Раствор для инъекций
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004008
1442
Демотон-Д
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025083
1443
Демотон-Т
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004818
1444
ДЕНИГМА®
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021506
1445
Денкап
Мелоксикам
Таблетки
Дева Холдинг А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024674
1446
Де-Нол®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЗАО "ЗиО-Здоровье", РОССИЯ
РК-ЛС-5№010006
1447
Дентора®
Нет данных
Гель стоматологический
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025680
1448
ДЕНЬВИТ D3 ИММУНО
Колекальциферол
Пленки диспергируемые в полости рта
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024507
1449
ДЕНЬВИТ D3 ИММУНО
Колекальциферол
Пленки диспергируемые в полости рта
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024508
1450
Депакин®
Вальпроевая кислота
Сироп
Унитер Ликвид Мануфактуринг, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019795
1451
ДЕПАКИН® ХРОНО
Вальпроевая кислота
Таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного действия, делимые
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013747
1452
Депакин® Хроно
Вальпроевая кислота
Таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного высвобождения, делимые
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014555
1453
Депакин® Хроносфера™
Вальпроевая кислота
Гранулы пролонгированного действия
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013589
1454
Депакин® Хроносфера™
Вальпроевая кислота
Гранулы пролонгированного действия
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013590
1455
Депантол®
Нет данных
Суппозитории вагинальные
АО "Нижфарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№015807
1456
ДЕПРЕС
Флуоксетин
Капсулы
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016176
1457
Дерилайф
Клобетазол
Крем для наружного применения
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022616
1458
Деринат
Дезоксирибонуклеат натрия
Раствор для внутримышечного введения
ФЗ Иммуннолекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025394
1459
Деринат
Дезоксирибонуклеат натрия
Раствор для местного и наружного применения
ФЗ Иммуннолекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025393
1460
Дермазин
Сульфадиазин
Крем
Салютас Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016311
1461
Дермовейт®
Клобетазол
Мазь для наружного применения
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША

ҚР-ДЗ-5№024728
1439
Дельтиба™
Деламанид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024251
1440
Демотон - Б Нео
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023273
1441
Демотон-Б12
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004008
1442
Демотон-Д
Деректер жоқ
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025083
1443
Демотон-Т
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004818
1444
ДЕНИГМА®
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021506
1445
Денкап
Мелоксикам
Таблеткалар
Дева Холдинг А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024674
1446
Де-Нол®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЗиО-Здоровье ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010006
1447
Дентора®
Деректер жоқ
Стоматологиялық гель
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025680
1448
ДЕНЬВИТ D3 ИММУНО
Колекальциферол
Ауыз қуысында ұсақталатын үлбір
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024507
1449
ДЕНЬВИТ D3 ИММУНО
Колекальциферол
Ауыз қуысында ұсақталатын үлбір
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024508
1450
Депакин®
Вальпрой қышқылы
Шәрбат
Унитер Ликвид Мануфактуринг, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019795
1451
ДЕПАКИН® ХРОНО
Вальпрой қышқылы
Қабықпен қапталған, әсер етуі ұзартылған, бөлінетін таблеткалар
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013747
1452
Депакин® Хроно
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, бөлінетін, қабықпен қапталған таблеткалар
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014555
1453
Депакин® Хроносфера™
Вальпрой қышқылы
Әсер етуі ұзаққа созылатын түйіршіктер
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013589
1454
Депакин® Хроносфера™
Вальпрой қышқылы
Әсер етуі ұзаққа созылатын түйіршіктер
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013590
1455
Депантол®
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
"Нижфарм" АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015807
1456
ДЕПРЕС
Флуоксетин
Капсулалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016176
1457
Дерилайф
Клобетазол
Сыртқа қолдануға арналған крем
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022616
1458
Деринат
Натрий дезоксирибонуклеаты
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ФЗ Иммуннолекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025394
1459
Деринат
Натрий дезоксирибонуклеаты
Жергілікті және сыртқа қолдануға арналған ерітінді
ФЗ Иммуннолекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025393
1460
Дермазин
Сульфадиазин
Крем
Салютас Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016311
1461
Дермовейт®
Клобетазол
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША

РК-ЛС-5№009575
1462
Дермовейт®
Клобетазол
Крем для наружного применения
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№009576
1463
Дермодрин
Дифенгидрамин
Мазь для наружного применения
Монтавит Гес. м.б. Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020875
1464
Десилмакс
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025017
1465
Десилмакс
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025018
1466
Десмопрессин-Тева
Десмопрессин
Таблетки
Тева Фармасьютикал Воркс Приват Лимитед Компани, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№020135
1467
Десмопрессин-Тева
Десмопрессин
Таблетки
Тева Фармасьютикал Воркс Приват Лимитед Компани, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№020136
1468
ДЕТОПРОФ
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
LABORATORIOS NORMON S.A., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024727
1469
Детрапрокт®
Лидокаин/флуоцинолона ацетонид
Крем ректальный
Симвис Фармсьютикалс С.А., Греция
ЛП-№000915-ГП-KZ
1470
Дефежакт
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026015
1471
Дефежакт
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026016
1472
Дефежакт
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026017
1473
Деферазирокс-Виста
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№026195
1474
Деферазирокс-Виста
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№026196
1475
Дефламол®
Нет данных
Мазь
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024235
1476
Децицип
Децитабин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий
Ципла Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022829
1477
Джадену™
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№023290
1478
Джадену™
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№023291
1479
Джакави®
Руксолитиниб
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021458
1480
Джакави®
Руксолитиниб
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021459
1481
Джакави®
Руксолитиниб
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021460
1482
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121764
1483
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121765
1484
Джес®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011639
1485
Джес® Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024673

ҚР-ДЗ-5№009575
1462
Дермовейт®
Клобетазол
Сыртқа қолдануға арналған крем
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№009576
1463
Дермодрин
Дифенгидрамин
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Монтавит Гес. м.б. Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020875
1464
Десилмакс
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025017
1465
Десилмакс
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025018
1466
Десмопрессин-Тева
Десмопрессин
Таблеткалар
Тева Фармасьютикал Воркс Приват Лимитед Компани, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№020135
1467
Десмопрессин-Тева
Десмопрессин
Таблеткалар
Тева Фармасьютикал Воркс Приват Лимитед Компани, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№020136
1468
ДЕТОПРОФ
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
LABORATORIOS NORMON S.A., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024727
1469
Детрапрокт®
Лидокаин/флуоцинолон ацетониді
Ректальді крем
Симвис Фармсьютикалс С.А., Греция
ЛП-№000915-ГП-KZ
1470
Дефежакт
Деферазирокс
Ұсақталатын таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026015
1471
Дефежакт
Деферазирокс
Ұсақталатын таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026016
1472
Дефежакт
Деферазирокс
Ұсақталатын таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026017
1473
Деферазирокс-Виста
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№026195
1474
Деферазирокс-Виста
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№026196
1475
Дефламол®
Деректер жоқ
Жақпамай
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024235
1476
Децицип
Децитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Ципла Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022829
1477
Джадену™
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023290
1478
Джадену™
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023291
1479
Джакави®
Руксолитиниб
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021458
1480
Джакави®
Руксолитиниб
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021459
1481
Джакави®
Руксолитиниб
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021460
1482
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121764
1483
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121765
1484
Джес®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011639
1485
Джес® Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024673

1486
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
Байер Хелскэр ЛЛС, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024935
1487
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
Байер Хелскэр ЛЛС, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024936
1488
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
Байер Хелскэр ЛЛС, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024937
1489
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
Байер Хелскэр ЛЛС, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024938
1490
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022696
1491
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022697
1492
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022781
1493
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022782
1494
Диабетон® MR
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№003588
1495
Диабетон® MR
Гликлазид
Таблетки с пролонгированным высвобождением
СЕРВЬЕ РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023209
1496
Диабетон® МR
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018105
1497
Диабетон® МR
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
Лаборатории Сервье Индастри, Франция; ООО "СЕРВЬЕ РУС", Россия
ЛП-№000531-ГП-KZ
1498
Диаглизид® MR
Гликлазид
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№122156
1499
Диазолин
Мебгидролин
Таблетки
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012212
1500
Диазолин
Мебгидролин
Драже
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013522
1501
Диазолин
Мебгидролин
Драже
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013523
1502
Диакарб
Ацетазоламид
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
ЛП-№000359-РГ-KZ
1503
Диалипон®
Нет данных
Раствор для инфузий
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014274
1504
Диалипон®
Нет данных
Капсулы
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014276
1505
Диалипон® Турбо
Нет данных
Раствор для инфузий
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020968

1486
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024935
1487
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024936
1488
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024937
1489
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024938
1490
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022696
1491
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022697
1492
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022781
1493
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022782
1494
Диабетон® MR
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№003588
1495
Диабетон® MR
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
СЕРВЬЕ РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023209
1496
Диабетон® МR
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018105
1497
Диабетон® МR
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Лаборатории Сервье Индастри, Франция
"Сервье РУС" ЖШҚ, Ресей
ЛП-№000531-ГП-KZ
1498
Диаглизид® MR
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№122156
1499
Диазолин
Мебгидролин
Таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012212
1500
Диазолин
Мебгидролин
Драже
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013522
1501
Диазолин
Мебгидролин
Драже
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013523
1502
Диакарб
Ацетазоламид
Таблеткалар
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ЛП-№000359-РГ-KZ
1503
Диалипон®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014274
1504
Диалипон®
Деректер жоқ
Капсулалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014276
1505
Диалипон® Турбо
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020968

1506
Диане® 35
Нет данных
Драже
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014401
1507
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№017745
1508
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№017746
1509
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№017747
1510
Диаскинтест®
Нет данных
Раствор для внутрикожного введения
ГЕНЕРИУМ, РОССИЯ
РК-БП-5№022754
1511
Диафлекс
Диацереин
Капсулы
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№023032
1512
Дибазол - Дарница
Бендазол
Раствор для инъекций
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА
РК-ЛС-5№008516
1513
Дибазол - Дарница
Бендазол
Раствор для инъекций
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА
РК-ЛС-5№016796
1514
Дивабо
Нет данных
Таблетки
Наари Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025697
1515
Дивагестия®
Диеногест
Таблетки
Cyndea Pharma, S.L., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025135
1516
Диваза
Нет данных
Таблетки диспергируемые в полости рта
НПФ МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022449
1517
Дивигель
Эстрадиол
Гель для наружного применения
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№009623
1518
Дигоксин
Дигоксин
Раствор для инъекций
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013040
1519
Дигоксин
Дигоксин
Таблетки
Борщаговский ХФЗ НПЦ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015693
1520
ДИГОКСИН ГРИНДЕКС
Дигоксин
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№002437
1521
Диециклен
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022364
1522
Дизена
Диеногест
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хаупт Фарма Мюнстер ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024490
1523
Дикларан
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№019073
1524
Диклоберл® N 75
Диклофенак
Раствор для инъекций
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012683
1525
Диклоберл® ретард
Диклофенак
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Хенниг Арцнаймиттель ГмбХ & Ко КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012871
1526
Дикловит®
Нет данных
Капсулы
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014873
1527
Диклоген
Диклофенак
Гель для наружного применения
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№010735
1528
ДИКЛОСЕЙФ®
Диклофенак
Суппозитории ректальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023623
1529
ДИКЛОСЕЙФ®
Диклофенак
Суппозитории ректальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023852
1530
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсионный гель
Диклофенак
Гель для наружного применения
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024416
1531
ДИКЛОСЕЙФ® Эмульсионный гель
Диклофенак
Гель для наружного применения
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ

1506
Диане® 35
Деректер жоқ
Драже
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014401
1507
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№017745
1508
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№017746
1509
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№017747
1510
Диаскинтест®
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді
ГЕНЕРИУМ, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№022754
1511
Диафлекс
Диацереин
Капсулалар
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023032
1512
Дибазол - Дарница
Бендазол
Инъекцияға арналған ерітінді
"Дарница", Фармацевтикалық фирма УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№008516
1513
Дибазол - Дарница
Бендазол
Инъекцияға арналған ерітінді
"Дарница", Фармацевтикалық фирма УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№016796
1514
Дивабо
Деректер жоқ
Таблеткалар
Наари Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025697
1515
Дивагестия®
Диеногест
Таблеткалар
Cyndea Pharma, S.L., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025135
1516
Диваза
Деректер жоқ
Ауыз қуысында ұнтақталатын таблеткалар
МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ ҒӨФ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022449
1517
Дивигель
Эстрадиол
Сыртқа қолдануға арналған гель
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№009623
1518
Дигоксин
Дигоксин
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013040
1519
Дигоксин
Дигоксин
Таблеткалар
Борщагов ХФЗ ҒӨО, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015693
1520
ДИГОКСИН ГРИНДЕКС
Дигоксин
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№002437
1521
Диециклен
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022364
1522
Дизена
Диеногест
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хаупт Фарма Мюнстер ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024490
1523
Дикларан
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№019073
1524
Диклоберл® N 75
Диклофенак
Инъекцияға арналған ерітінді
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012683
1525
Диклоберл® ретард
Диклофенак
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Хенниг Арцнаймиттель ГмбХ & Ко КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012871
1526
Дикловит®
Деректер жоқ
Капсулалар
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014873
1527
Диклоген
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№010735
1528
ДИКЛОСЕЙФ®
Диклофенак
Ректальді суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023623
1529
ДИКЛОСЕЙФ®
Диклофенак
Ректальді суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023852
1530
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсиялық гель
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024416
1531
ДИКЛОСЕЙФ® Эмульсиялық гель
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№020967
1559
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№000964
1560
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010372
1561
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ДАЛЬХИМФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022473
1562
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Фармацевтическая компания "Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№024860
1563
Димедрол-Дарница
Дифенгидрамин
Таблетки
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015098
1564
Димексид
Диметил сульфоксид
Концентрат для приготовления раствора для наружного применения
Марбиофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024437
1565
ДИМЕКСИД
Диметил сульфоксид
Жидкость для наружного применения
Галичфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012654
1566
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№026121
1567
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№026122
1568
ДИМИА®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№019523
1569
ДИНАПАР AQ
Диклофенак
Раствор для инъекций
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023652
1570
ДИНАПАР QPS
Диклофенак
Раствор для местного применения
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023651
1571
Динодес™
Натамицин
Суппозитории вагинальные
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№016214
1572
Диован®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№013596
1573
Диован®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№013595
1574
Диоксидин®
Нет данных
Раствор для внутриполостного и наружного применения
АО Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018737
1575
Диоксидин®
Нет данных
Раствор для внутриполостного и наружного применения
АО Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018738
1576
Диоксидин®
Нет данных
Раствор для внутриполостного введения, местного и наружного применения
Гротекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025877
1577
Дипросалик®
Нет данных
Мазь
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№011576
1578
Дипроспан®
Нет данных
Суспензия для инъекций
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№015009
1579
Дипрофол®
Пропофол
Эмульсия для инфузий
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024471
1580
Дипрофол®
Пропофол
Эмульсия для инфузий
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024472
1581
Диротон®
Лизиноприл
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013823
1582
Диротон®
Лизиноприл
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013824
1583
Диротон®
Лизиноприл
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ

ҚР-ДЗ-5№020967
1559
Димедрол
Дифенгидрамин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Здоровье народу" Харьков Фармацевтикалық кәсіпорыны Жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000964
1560
Димедрол
Дифенгидрамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010372
1561
Димедрол
Дифенгидрамин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022473
1562
Димедрол
Дифенгидрамин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Здоровье" Фармацевтикалық компаниясы" Жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024860
1563
Димедрол-Дарница
Дифенгидрамин
Таблеткалар
"Дарница", Фармацевтикалық фирма УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015098
1564
Димексид
Диметил сульфоксид
Сыртқа қолдану үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Марбиофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024437
1565
ДИМЕКСИД
Диметил сульфоксид
Сыртқа қолдануға арналған сұйықтық
Галичфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012654
1566
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Ішекте еритін капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№026121
1567
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Ішекте еритін капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№026122
1568
ДИМИА®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№019523
1569
ДИНАПАР AQ
Диклофенак
Инъекцияға арналған ерітінді
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023652
1570
ДИНАПАР QPS
Диклофенак
Жергілікті қолдануға арналған ерітінді
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023651
1571
Динодес™
Натамицин
Қынаптық суппозиторийлер
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№016214
1572
Диован®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№013596
1573
Диован®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№013595
1574
Диоксидин®
Деректер жоқ
Ауыз қуысының ішіне және сыртқа қолдануға арналған ерітінді
Новосибхимфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018737
1575
Диоксидин®
Деректер жоқ
Ауыз қуысының ішіне және сыртқа қолдануға арналған ерітінді
Новосибхимфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018738
1576
Диоксидин®
Деректер жоқ
Ауыз қуысының ішіне және сыртқа қолдануға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025877
1577
Дипросалик®
Деректер жоқ
Жақпамай
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№011576
1578
Дипроспан®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№015009
1579
Дипрофол®
Пропофол
Инфузияға арналған эмульсия
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024471
1580
Дипрофол®
Пропофол
Инфузияға арналған эмульсия
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024472
1581
Диротон®
Лизиноприл
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013823
1582
Диротон®
Лизиноприл
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013824
1583
Диротон®
Лизиноприл
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан

РК-ЛС-5№013825
1584
Дисгрен
Трифлусал
Капсулы
Х.Уриач и Компанья, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019435
1585
Дисоль
Нет данных
Раствор для инфузий
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013214
1586
Дисоль
Нет данных
Раствор для инфузий
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013505
1587
Дисперкам
Пироксикам
Гель
Медикал Юнион Фармасьютикалс, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№025294
1588
Диспорт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения
Ипсен Биофарм Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-БП-5№015757
1589
Диспорт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения
Ипсен Биофарм Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-БП-5№020468
1590
ДИСТРЕПТАЗА
Нет данных
Суппозитории ректальные
БИОМЕД-ЛЮБЛИН Вытвурня Суровиц и Щепенэк Спулка Акцыйна, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№121670
1591
Диферелин®
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (0,9 % раствор натрия хлорида)
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№005487
1592
Диферелин® 11,25 мг
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного и подкожного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем
Ипсен Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014844
1593
Диферелин® 3,75 мг
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№003064
1594
Дифлюкан®
Флуконазол
Капсулы
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012047
1595
Дифлюкан®
Флуконазол
Капсулы
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012048
1596
Дифлюкан®
Флуконазол
Раствор для внутривенного введения
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012262
1597
Дифосфоцин
Цитиколин
Раствор для инъекций
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017067
1598
Дифосфоцин
Цитиколин
Раствор для инъекций
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017068
1599
Дицинон®
Этамзилат
Таблетки
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№015087
1600
Дицинон®
Этамзилат
Раствор для инъекций
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№015107
1601
Добкард
Добутамин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025130
1602
Довпрела
Претоманид
Таблетки
Майлан Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025483
1603
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблетки
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024617
1604
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблетки
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024618
1605
Доксафин
Дезлоратадин
Сироп
ДЕВА ХОЛДИНГ А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025356
1606
Доксиламин-КМ®
Доксиламин
Капли для приема внутрь
Кревель Мойзельбах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019761
1607
Доксилан®
Доксициклин
Таблетки
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020436

ҚР-ДЗ-5№013825
1584
Дисгрен
Трифлусал
Капсулалар
Х.Уриач және Компанья, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019435
1585
Дисоль
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013214
1586
Дисоль
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013505
1587
Дисперкам
Пироксикам
Гель
Медикал Юнион Фармасьютикалс, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№025294
1588
Диспорт®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Ипсен Биофарм Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-БП-5№015757
1589
Диспорт®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Ипсен Биофарм Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-БП-5№020468
1590
ДИСТРЕПТАЗА
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
БИОМЕД-ЛЮБЛИН Вытвурня Суровиц и ЩепҰнэк Спулка Акцыйна, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№121670
1591
Диферелин®
Трипторелин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (0,9 % натрий хлориді ерітіндісі)
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№005487
1592
Диферелин® 11,25 мг
Трипторелин
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін әсері ұзартылған суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Ипсен Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014844
1593
Диферелин® 3,75 мг
Трипторелин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін әсері ұзартылған суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№003064
1594
Дифлюкан®
Флуконазол
Капсулалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012047
1595
Дифлюкан®
Флуконазол
Капсулалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012048
1596
Дифлюкан®
Флуконазол
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012262
1597
Дифосфоцин
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017067
1598
Дифосфоцин
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017068
1599
Дицинон®
Этамзилат
Таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015087
1600
Дицинон®
Этамзилат
Инъекцияға арналған ерітінді
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015107
1601
Добкард
Добутамин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025130
1602
Довпрела
Претоманид
Таблеткалар
Майлан Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025483
1603
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024617
1604
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024618
1605
Доксафин
Дезлоратадин
Шәрбат
ДЕВА ХОЛДИНГ А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025356
1606
Доксиламин-КМ®
Доксиламин
Ішуге арналған тамшылар
Кревель Мойзельбах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019761
1607
Доксилан®
Доксициклин
Таблеткалар
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020436

1608
Доксициклин -ТК
Доксициклин
Капсулы
ТОО "ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016325
1609
Доксициклин ШТАДА®
Доксициклин
Таблетки
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011181
1610
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025732
1611
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025733
1612
Боярышника настойка
Нет данных
Настойка
Султан, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018439
1613
Долгит® Гель
Ибупрофен
Гель для наружного применения
Долоргит ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025346
1614
Долгит® крем
Ибупрофен
Крем для наружного применения
Долоргит ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012587
1615
Долутегравир
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025741
1616
Долутегравир, эмтрицитабин и тенофовир алафенамид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаурус Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025292
1617
ДОМРИД®
Домперидон
Таблетки, покрытые оболочкой
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№121930
1618
ДОМРИД®
Домперидон
Суспензия для приема внутрь
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№122063
1619
Дона®
Глюкозамин
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
РОТТАФАРМ Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№003716
1620
Дона®
Глюкозамин
Раствор для внутримышечного введения
Биологичи Италия Лабораториз С.р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018527
1621
Дониум-ТК
Домперидон
Таблетки
ТОО "ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122158
1622
Донормил
Доксиламин
Таблетки, покрытые оболочкой
УПСА САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№009397
1623
Донормил
Доксиламин
Таблетки шипучие
УПСА САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№121860
1624
Донормил
Доксиламин
Таблетки шипучие
УПСА САС, Франция
ЛП-№002236-РГ-KZ
1625
Допамин
Допамин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018894
1626
Допамин
Допамин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018895
1627
Допамин
Допамин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021477
1628
Допегит®
Метилдопа
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015863
1629
ДОПРОКИН
Домперидон
Таблетки
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022355
1630
Дорал
Дезлоратадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Sun Pharmaceutical Industries Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121951
1631
Дорамицин
Спирамицин
Таблетки, покрытые оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№018034
1632
Дорзамед
Дорзоламид
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023834
1633
Дорзасопт
Нет данных
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ

1608
Доксициклин -ТК
Доксициклин
Капсулалар
ТК Фарм Ақтөбе ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016325
1609
Доксициклин ШТАДА®
Доксициклин
Таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011181
1610
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025732
1611
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025733
1612
Долана тұндырмасы
Деректер жоқ
Тұндырма
Сұлтан, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018439
1613
Долгит® Гель
Ибупрофен
Сыртқа қолдануға арналған гель
Долоргит ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025346
1614
Долгит® крем
Ибупрофен
Сыртқа қолдануға арналған крем
Долоргит ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012587
1615
Долутегравир
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025741
1616
Долутегравир, эмтрицитабин және тенофовир алафенамид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаурус Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025292
1617
ДОМРИД®
Домперидон
Қабықпен қапталған таблеткалар
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№121930
1618
ДОМРИД®
Домперидон
Ішуге арналған суспензия
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№122063
1619
Дона®
Глюкозамин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
РОТТАФАРМ Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№003716
1620
Дона®
Глюкозамин
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Биологичи Италия Лабораториз С.р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018527
1621
Дониум-ТК
Домперидон
Таблеткалар
ТК Фарм Ақтөбе ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№122158
1622
Донормил
Доксиламин
Қабықпен қапталған таблеткалар
УПСА САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№009397
1623
Донормил
Доксиламин
Көпіршитін таблеткалар
УПСА САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121860
1624
Донормил
Доксиламин
Көпіршитін таблеткалар
УПСА САС, Франция
ЛП-№002236-РГ-KZ
1625
Допамин
Допамин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018894
1626
Допамин
Допамин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018895
1627
Допамин
Допамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021477
1628
Допегит®
Метилдопа
Таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015863
1629
ДОПРОКИН
Домперидон
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022355
1630
Дорал
Дезлоратадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Sun Pharmaceutical Industries Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121951
1631
Дорамицин
Спирамицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№018034
1632
Дорзамед
Дорзоламид
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023834
1633
Дорзасопт
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ

РК-ЛС-5№021417
1658
Дукресса®
Нет данных
Капли глазные
Тубилюкс Фарма С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024973
1659
ДУКСЕТ®
Дулоксетин
Капсулы с отложенным высвобождением
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022761
1660
ДУКСЕТ®
Дулоксетин
Капсулы с отложенным высвобождением
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022764
1661
ДУЛЕТ
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Sun Pharmaceutical Industries Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025624
1662
Дулоксвитэ
Дулоксетин
Капсулы кишечнорастворимые
Лабораториос Лесви, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024312
1663
Дулоксента
Дулоксетин
Капсулы кишечнорастворимые
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022728
1664
Дулоксента
Дулоксетин
Капсулы кишечнорастворимые
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022729
1665
Дульколакс®
Бисакодил
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Делфарм Реймс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№017372
1666
Дуовит®
Нет данных
Драже
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№010554
1667
Дуодарт
Нет данных
Капсулы
Каталент Германия Шорндорф ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019494
1668
Дуолазид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
"Абди Ибрахим Глобал Фарм", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021498
1669
Дуопрост
Нет данных
Капли глазные
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№018955
1670
ДуоТрав*
Нет данных
Капли глазные
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№010918
1671
Дусконал Ретард
Мебеверин
Капсулы с модифицированным высвобождением
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023024
1672
Дутабит
Дутастерид
Капсулы
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024694
1673
Дутабит Плюс
Нет данных
Капсулы
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025127
1674
Дутамакс
Нет данных
Капсулы
LABORATORIOS LEON FARMA, SA, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025273
1675
Дутамс
Нет данных
Капсулы твердые
Лабораториос ЛЕОН ФАРМА С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024917
1676
Дутас Т®
Нет данных
Капсулы
Лабораторис Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025708
1677
Дутасвитэ
Дутастерид
Капсулы
Синдеа Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023945
1678
Дутастол
Дутастерид
Капсулы мягкие
Лабораторис ЛЕОН ФАРМА, СА, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024433
1679
Дэлсия
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021119
1680
Дюзела
Дулоксетин
Капсулы с отложенным высвобождением
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020186
1681
ДЮРАЛОНГ
Дапоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024478
1682
ДЮРАЛОНГ
Дапоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024479
1683
Дюспаталин®
Мебеверин
Капсулы ретард
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№021417
1658
Дукресса®
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Тубилюкс Фарма С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024973
1659
ДУКСЕТ®
Дулоксетин
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022761
1660
ДУКСЕТ®
Дулоксетин
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022764
1661
ДУЛЕТ
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Sun Pharmaceutical Industries Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025624
1662
Дулоксвитэ
Дулоксетин
Ішекте еритін капсулалар
Лабораториос Лесви, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024312
1663
Дулоксента
Дулоксетин
Ішекте еритін капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022728
1664
Дулоксента
Дулоксетин
Ішекте еритін капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022729
1665
Дульколакс®
Бисакодил
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Делфарм Реймс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№017372
1666
Дуовит®
Деректер жоқ
Драже
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010554
1667
Дуодарт
Деректер жоқ
Капсулалар
Каталент Германия Шорндорф ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019494
1668
Дуолазид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Абди Ибрахим Глобал Фарм", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021498
1669
Дуопрост
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018955
1670
ДуоТрав*
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№010918
1671
Дусконал Ретард
Мебеверин
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023024
1672
Дутабит
Дутастерид
Капсулалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024694
1673
Дутабит Плюс
Деректер жоқ
Капсулалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025127
1674
Дутамакс
Деректер жоқ
Капсулалар
LABORATORIOS LEON FARMA, SA, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025273
1675
Дутамс
Деректер жоқ
Қатты капсулалар
Лабораториос ЛЕОН ФАРМА С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024917
1676
Дутас Т®
Деректер жоқ
Капсулалар
Лабораторис Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025708
1677
Дутасвитэ
Дутастерид
Капсулалар
Синдеа Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023945
1678
Дутастол
Дутастерид
Жұмсақ капсулалар
Лабораторис ЛЕОН ФАРМА, СА, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024433
1679
Дэлсия
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021119
1680
Дюзела
Дулоксетин
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020186
1681
ДЮРАЛОНГ
Дапоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024478
1682
ДЮРАЛОНГ
Дапоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024479
1683
Дюспаталин®
Мебеверин
Ретард капсулалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ

РК-ЛС-5№013750
1684
Дюфалак®
Лактулоза
Сироп
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№018066
1685
Дюфалак® для Мамы и Малыша
Лактулоза
Сироп
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№023580
1686
Дюфастон®
Дидрогестерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№014248
1687
Витамин Е
Токоферол
Капсулы
Минскинтеркапс, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019206
1688
Витамин Е
Токоферол
Капсулы
Минскинтеркапс, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019207
1689
Витамин Е Санофи
Нет данных
Капсулы
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№011328
1690
Витамин Е Санофи
Нет данных
Капсулы
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№011329
1691
Евра®
Нет данных
Трансдермальная терапевтическая система (ТТС)
ЛТС Ломанн Терапевтические системы АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016276
1692
Езафосфина
Фосфруктоза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций стерильная
Biomedica Foscama Industria Chimico Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017660
1693
Езафосфина
Фосфруктоза
Раствор для внутривенного введения
Biomedica Foscama Industria Chimico-Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017662
1694
Ерадиком
Флуконазол
Капсулы
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№017871
1695
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024709
1696
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024710
1697
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024711
1698
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026149
1699
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026150
1700
Мазь серная простая - ТК
Нет данных
Мазь для наружного применения
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025375
1701
Жанин®
Нет данных
Таблетки, покрытые сахарной оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018440
1702
Жасмед
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№021509
1703
Жасмед
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
NEURAXPHARM PHARMACEUTICALS, SL, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022954
1704
Подорожника сок
Нет данных
Жидкость для приема внутрь
Лубныфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№009830
1705
Растворитель для неинфекционных аллергенов
Нет данных
Растворитель для неинфекционных аллергенов
ТОО "Бурли", КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№013750
1684
Дюфалак®
Лактулоза
Шәрбат
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№018066
1685
Дюфалак® Ана мен Балаға
Лактулоза
Шәрбат
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№023580
1686
Дюфастон®
Дидрогестерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№014248
1687
Е дәрумені
Токоферол
Капсулалар
Минскинтеркапс, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019206
1688
Е дәрумені
Токоферол
Капсулалар
Минскинтеркапс, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019207
1689
Е дәрумені Санофи
Деректер жоқ
Капсулалар
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№011328
1690
Е дәрумені Санофи
Деректер жоқ
Капсулалар
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№011329
1691
Евра®
Деректер жоқ
Трансдермальді терапиялық жүйе (ТТЖ)
ЛТС Ломанн терапиялық жүйесі АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016276
1692
Езафосфина
Фосфруктоза
Вена ішіне енгізуге арналған инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткіші – инъекцияға арналған стерильді сумен жиынтықта
Biomedica Foscama Industria Chimico Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017660
1693
Езафосфина
Фосфруктоза
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Biomedica Foscama Industria Chimico-Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017662
1694
Ерадиком
Флуконазол
Капсулалар
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№017871
1695
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024709
1696
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024710
1697
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024711
1698
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Ұсақталатын таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026149
1699
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Ұсақталатын таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026150
1700
Жай күкірт жақпамайы - ТК
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025375
1701
Жанин®
Деректер жоқ
Қантты қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018440
1702
Жасмед
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№021509
1703
Жасмед
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
NEURAXPHARM PHARMACEUTICALS, SL, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022954
1704
Жолжелкен шырыны
Деректер жоқ
Ішке қабылдауға арналған сұйықтық
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№009830
1705
Жұқпалы емес аллергендерге арналған еріткіш
Деректер жоқ
Жұқпалы емес аллергендерге арналған еріткіш
"Бүрлі" ЖШС, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-3№020570
1706
Завицефта®
Нет данных
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
ЭйСиЭс ДОБФАР С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024340
1707
Занидип-рекордати
Лерканидипин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Рекордати Индустрия Химика и Фармацевтика С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017727
1708
Занидип-рекордати
Лерканидипин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Рекордати Индустрия Химика и Фармацевтика С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017728
1709
Зарсио®
Филграстим
Раствор для подкожного и внутривенного введения
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025158
1710
Зарсио®
Филграстим
Раствор для подкожного и внутривенного введения
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025159
1711
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022365
1712
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022366
1713
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024730
1714
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024731
1715
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024732
1716
Зафрилла®
Диеногест
Таблетки
Гедеон Рихтер ОАО, ВЕНГРИЯ
ЛП-№000003-РГ-KZ
1717
Заха 500
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023721
1718
Зацеф
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
ПАО НПЦ "Борщаговский ХФЗ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№019579
1719
Зелбораф®
Вемурафениб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Делфарм Милано С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020338
1720
Земплар®
Парикальцитол
Раствор для инъекций
Авара Лискате Фармасьютикал Сервисез С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№019298
1721
Зенавил
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№024447
1722
Зентел
Албендазол
Таблетки
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare South Africa (Pty) Limited, ЮЖНО-АФРИКАНСКАЯ РЕСПУБЛИКА (ЮАР)
РК-ЛС-5№005717
1723
Зентел®
Албендазол
Суспензия для приема внутрь
Aspen Bad Oldesloe GmbH, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005716
1724
Зербакса
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инфузий
Стери-Фарма, ЛЛС, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023383
1725
Зербакса
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инфузий
Стери-Фарма, ЛЛС, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023384
1726
Зеркалин®
Клиндамицин
Раствор для наружного применения
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.о., ХОРВАТИЯ

ҚР-ДЗ-3№020570
1706
Завицефта®
Деректер жоқ
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
ЭйСиЭс ДОБФАР С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024340
1707
Занидип-рекордати
Лерканидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Индустрия Химика және Фармацевтика С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017727
1708
Занидип-рекордати
Лерканидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Индустрия Химика және Фармацевтика С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017728
1709
Зарсио®
Филграстим
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025158
1710
Зарсио®
Филграстим
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025159
1711
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022365
1712
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022366
1713
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024730
1714
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024731
1715
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024732
1716
Зафрилла®
Диеногест
Таблеткалар
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан
ЛП-№000003-РГ-KZ
1717
Заха 500
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023721
1718
Зацеф
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
"Борщагов ХФЗ" ҒӨО ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019579
1719
Зелбораф®
Вемурафениб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Делфарм Милано С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020338
1720
Земплар®
Парикальцитол
Инъекцияға арналған ерітінді
Авара Лискате Фармасьютикал Сервисез С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№019298
1721
Зенавил
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024447
1722
Зентел
Албендазол
Таблеткалар
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare South Africa (Pty) Limited, ОҢТҮСТIК АФРИКА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№005717
1723
Зентел®
Албендазол
Ішуге арналған суспензия
Aspen Bad Oldesloe GmbH, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005716
1724
Зербакса
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Стери-Фарма, ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023383
1725
Зербакса
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Стери-Фарма, ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023384
1726
Зеркалин®
Клиндамицин
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ

РК-ЛС-5№017045
1727
Зеркалин® Интенсив
Нет данных
Гель для наружного применения
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№026182
1728
Зеродол
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ипка Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025307
1729
Зетринал®
Цетиризин
Сироп
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№011928
1730
Зетринал®
Цетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№012050
1731
Зеффикс®
Ламивудин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№003545
1732
Зеффикс®
Ламивудин
Раствор для приема внутрь
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№016700
1733
Зиаген®
Абакавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№005698
1734
Зиаген®
Абакавир
Раствор для приема внутрь
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№011980
1735
Зибан
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№018799
1736
Зибан
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№022924
1737
Зибан
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида раствор 1%)
Медокеми Лтд, Завод С, КИПР
РК-ЛС-5№024643
1738
Зибан
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида раствор 1%)
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№025192
1739
Зибан
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№025232
1740
Зибан
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№025233
1741
Зидоас
Зидовудин
Капсулы
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021549
1742
Зидолам
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023727
1743
Зикадия™
Церитиниб
Капсулы
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022282
1744
Зиларги
Рупатадин
Таблетки
Кадила Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022971
1745
Зилт®
Клопидогрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023109
1746
Зимагра-ODS 50
Силденафил
Пластинки диспергируемые в полости рта
Зим Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023681
1747
Зимакс
Цефиксим
Порошок для приготовления суспензии
ФармаВижн Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020708
1748
Зинацеф®
Цефуроксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
ЭйСиЭс Добфар С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№004696
1749
Зинерит®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для наружного применения в комплекте с растворителем и аппликатором
ЛЕО Фарма А/С, ДАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№017045
1727
Зеркалин® Интенсив
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған гель
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№026182
1728
Зеродол
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025307
1729
Зетринал®
Цетиризин
Шәрбат
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№011928
1730
Зетринал®
Цетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№012050
1731
Зеффикс®
Ламивудин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№003545
1732
Зеффикс®
Ламивудин
Ішуге арналған ерітінді
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№016700
1733
Зиаген®
Абакавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№005698
1734
Зиаген®
Абакавир
Ішуге арналған ерітінді
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№011980
1735
Зибан
Цефтриаксон
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№018799
1736
Зибан
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№022924
1737
Зибан
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлоиді 1% ерітіндісі)
Медокеми Лтд, С зауыты, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024643
1738
Зибан
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлоиді 1% ерітіндісі)
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025192
1739
Зибан
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025232
1740
Зибан
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025233
1741
Зидоас
Зидовудин
Капсулалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021549
1742
Зидолам
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023727
1743
Зикадия™
Церитиниб
Капсулалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022282
1744
Зиларги
Рупатадин
Таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022971
1745
Зилт®
Клопидогрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА-РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023109
1746
Зимагра-ODS 50
Силденафил
Ауыз қуысында ұсақталатын пластинкалар
Зим Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023681
1747
Зимакс
Цефиксим
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
ФармаВижн Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020708
1748
Зинацеф®
Цефуроксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЭйСиЭс Добфар С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№004696
1749
Зинерит®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдану үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен және аппликатормен жиынтықта
ЛЕО Фарма А/С, ДАНИЯ

РК-ЛС-5№013623
1750
Зиннат®
Цефуроксим
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№004693
1751
Зиннат®
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№004694
1752
Зиннат®
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№004695
1753
Зиннат®
Цефуроксим
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№019901
1754
Зиннат®
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№019984
1755
Зинфоро®
Цефтаролина фосамил
Порошок для приготовления раствора для инфузий
ЭйСиЭс Добфар С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021294
1756
ЗИОМИЦИН®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018475
1757
ЗИОМИЦИН®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018476
1758
Зиромин
Азитромицин
Таблетки, покрытые оболочкой
ЛАБОРАТОРИЯ БЕЙЛИ-КРЕАТ, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№016605
1759
Зиромин
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023401
1760
Зиромин
Азитромицин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023868
1761
Зиртек®
Цетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЮСБ Фаршим С. А., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№010523
1762
Зиртек®
Цетиризин
Капли для приема внутрь
Эйсика Фармасьютикалз С.р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№019492
1763
Зитига®
Абиратерон
Таблетки
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№019490
1764
Зитига®
Абиратерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023378
1765
ЗИТМАК®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО "Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014990
1766
ЗИТМАК®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО "Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016450
1767
ЗИТМАК®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО "Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016449
1768
ЗИТМАК®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019119
1769
ЗИТМАК®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019120
1770
Зитрокс-Маклеодс
Азитромицин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Иммакуле Лайфсайнсиз Пвт. Лтд., ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№013623
1750
Зиннат®
Цефуроксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Глаксо Оперэйшенс Ұлыбритания Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004693
1751
Зиннат®
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Глаксо Оперэйшенс Ұлыбритания Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004694
1752
Зиннат®
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Глаксо Оперэйшенс Ұлыбритания Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004695
1753
Зиннат®
Цефуроксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Глаксо Оперэйшенс Ұлыбритания Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019901
1754
Зиннат®
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Глаксо Оперэйшенс Ұлыбритания Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019984
1755
Зинфоро®
Цефтаролина фосамилі
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЭйСиЭс Добфар С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021294
1756
ЗИОМИЦИН®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018475
1757
ЗИОМИЦИН®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018476
1758
Зиромин
Азитромицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЛАБОРАТОРИЯ БЕЙЛИ-КРЕАТ, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№016605
1759
Зиромин
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023401
1760
Зиромин
Азитромицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023868
1761
Зиртек®
Цетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЮСБ Фаршим С. А., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010523
1762
Зиртек®
Цетиризин
Ішуге арналған тамшы дәрі
Эйсика Фармасьютикалз С.р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№019492
1763
Зитига®
Абиратерон
Таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№019490
1764
Зитига®
Абиратерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023378
1765
ЗИТМАК®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014990
1766
ЗИТМАК®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016450
1767
ЗИТМАК®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016449
1768
ЗИТМАК®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019119
1769
ЗИТМАК®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019120
1770
Зитрокс-Маклеодс
Азитромицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Иммакуле Лайфсайнсиз Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№025718
1771
Зитрокс-Маклеодс 250
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№003616
1772
Зитрокс-Маклеодс 500
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№003617
1773
Зитрокс-Маклеодс®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
АО "АВВА РУС", РОССИЯ
РК-ЛС-5№022718
1774
Зитрокс-Маклеодс®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
АО "АВВА РУС", РОССИЯ
РК-ЛС-5№022719
1775
Зитротель
Азитромицин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий
Анфарм Хеллас С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023279
1776
Зифта-1000
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Свисс Парэнтэралс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023078
1777
Зобон
Золедроновая кислота
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий
Sun Pharmaceutical Medicare Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018244
1778
Зобон
Золедроновая кислота
Раствор для инфузий
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121770
1779
Зовиракс
Ацикловир
Крем для наружного применения
Glaxo Operations UK Limited, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№012598
1780
ЗОДАК®
Цетиризин
Капли
А.Наттерманн и Сие. ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004167
1781
Зодак®
Цетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№019361
1782
Зодак®
Цетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Опелла Хелскеа Польша Сп.з.о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019361
1783
Зоели
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дельфарм Лилль С.А.С, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019886
1784
Зокардис® 30
Зофеноприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№011236
1785
Зокардис® 7,5
Зофеноприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№011235
1786
Зокардис® Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020179
1787
ЗОКСИ
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭВЕРТОГЕН ЛАЙФ САЙЕНСЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025796
1788
Золадекс®
Гозерелин
Имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения
АстраЗенека ЮК Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№003869
1789
Золадекс®
Гозерелин
Имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения
АстраЗенека ЮК Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№018523
1790
Золафрен®-свифт
Оланзапин
Таблетки диспергируемые
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№121743
1791
Золафрен®-свифт
Оланзапин
Таблетки диспергируемые
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША

ҚР-ДЗ-5№025718
1771
Зитрокс-Маклеодс 250
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003616
1772
Зитрокс-Маклеодс 500
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003617
1773
Зитрокс-Маклеодс®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
"АВВА РУС" АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022718
1774
Зитрокс-Маклеодс®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
"АВВА РУС" АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022719
1775
Зитротель
Азитромицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Анфарм Хеллас С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023279
1776
Зифта-1000
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Свисс Парэнтэралс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023078
1777
Зобон
Золедрон қышқылы
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Sun Pharmaceutical Medicare Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018244
1778
Зобон
Золедрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121770
1779
Зовиракс
Ацикловир
Сыртқа қолдануға арналған крем
Glaxo Operations UK Limited, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012598
1780
ЗОДАК®
Цетиризин
Тамшы дәрі
А.Наттерманн және Сие. ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004167
1781
Зодак®
Цетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№019361
1782
Зодак®
Цетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Опелла Хелскеа Польша Сп.з.о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019361
1783
Зоели
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дельфарм Лилль С.А.С, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019886
1784
Зокардис® 30
Зофеноприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№011236
1785
Зокардис® 7,5
Зофеноприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№011235
1786
Зокардис® Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020179
1787
ЗОКСИ
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЭВЕРТОГЕН ЛАЙФ САЙЕНСЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025796
1788
Золадекс®
Гозерелин
Босап шығып ұзаққа созылатын тері астына енгізуге арналған имплантат
АстраЗенека ЮК Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003869
1789
Золадекс®
Гозерелин
Босап шығып ұзаққа созылатын тері астына енгізуге арналған имплантат
АстраЗенека ЮК Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018523
1790
Золафрен®-свифт
Оланзапин
Ұсақталатын таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№121743
1791
Золафрен®-свифт
Оланзапин
Ұсақталатын таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША

1862
Иенлип
Клиндамицин
Суппозитории вагинальные
Лавифарм СА, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024654
1863
Изипенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
БКРС Фарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023596
1864
ИзиСикс
Нет данных
Суспензия для инъекций
Панацея Биотек Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024497
1865
Изо-Мик
Изосорбида динитрат
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013518
1866
ИЗО-МИК лонг
Изосорбида динитрат
Таблетки пролонгированного действия
ООО НПФ "МИКРОХИМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№018857
1867
ИЗО-МИК лонг
Изосорбида динитрат
Таблетки пролонгированного действия
ООО НПФ "МИКРОХИМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№018858
1868
ИЗО-МИК лонг
Изосорбида динитрат
Таблетки пролонгированного действия
ООО НПФ "МИКРОХИМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№018859
1869
Изониазид
Изониазид
Сироп
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019862
1870
Изоптин®
Верапамил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФАМАР А.В.Е. Антуса, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№013857
1871
Изосорбида динитрат
Изосорбида динитрат
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022246
1872
Изотрой 100
Изофлуран
Жидкость для ингаляций
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023631
1873
Изотрой 250
Изофлуран
Жидкость для ингаляций
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023630
1874
Изофлуран
Изофлуран
Жидкость для ингаляционного наркоза
Пирамал Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018634
1875
Икервис®
Циклоспорин
Капли глазные, эмульсия
Ексельвижен, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023846
1876
ИКСГЕВА®
Денозумаб
Раствор для подкожного введения
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№019749
1877
Илпио
Телмисартан/Индапамид
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., Чехия
ЛП-№001623-РГ-KZ
1878
Илсира
Левилимаб
Раствор для подкожного введения
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025527
1879
Иматиниб AqVida
Иматиниб
Капсулы
Адифарм, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024429
1880
Иматиниб AqVida
Иматиниб
Капсулы
Адифарм, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024430
1881
Иматиниб AqVida
Иматиниб
Капсулы
Адифарм, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024431
1882
Иматиниб АМРИНГ
Иматиниб
Капсулы
НАНОФАРМА ДЕВЕЛОПМЕНТ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024349
1883
Иматиниб АМРИНГ
Иматиниб
Капсулы
НАНОФАРМА ДЕВЕЛОПМЕНТ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024357
1884
Иматиниб-Адамед
Иматиниб
Капсулы
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№003711-РГ-KZ
1885
Имбрувика®
Ибрутиниб
Капсулы
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021240
1886
Имипенем+Циластатин
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010367
1887
Иммард®
Гидроксихлорохин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ипка Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023751
1888
Иммунат
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ

1862
Иенлип
Клиндамицин
Қынаптық суппозиторийлер
Лавифарм СА, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024654
1863
Изипенем
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
БКРС Фарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023596
1864
ИзиСикс
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Панацея Биотек Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024497
1865
Изо-Мик
Изосорбид динитраты
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013518
1866
ИЗО-МИК лонг
Изосорбид динитраты
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар
"МИКРОХИМ" ЖШҚ ҒӨФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018857
1867
ИЗО-МИК лонг
Изосорбид динитраты
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар
"МИКРОХИМ" ЖШҚ ҒӨФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018858
1868
ИЗО-МИК лонг
Изосорбид динитраты
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар
"МИКРОХИМ" ЖШҚ ҒӨФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018859
1869
Изониазид
Изониазид
Шәрбат
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019862
1870
Изоптин®
Верапамил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФАМАР А.В.Е. Антуса, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013857
1871
Изосорбид динитраты
Изосорбид динитраты
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022246
1872
Изотрой 100
Изофлуран
Ингаляцияға арналған сұйықтық
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023631
1873
Изотрой 250
Изофлуран
Ингаляцияға арналған сұйықтық
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023630
1874
Изофлуран
Изофлуран
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық
Пирамал Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018634
1875
Икервис®
Циклоспорин
Көзге тамызатын дәрі, эмульсия
Ексельвижен, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023846
1876
ИКСГЕВА®
Денозумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№019749
1877
Илпио
Телмисартан/Индапамид
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., Чехия
ЛП-№001623-РГ-KZ
1878
Илсира
Левилимаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025527
1879
Иматиниб AqVida
Иматиниб
Капсулалар
Адифарм, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024429
1880
Иматиниб AqVida
Иматиниб
Капсулалар
Адифарм, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024430
1881
Иматиниб AqVida
Иматиниб
Капсулалар
Адифарм, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024431
1882
Иматиниб АМРИНГ
Иматиниб
Капсулалар
НАНОФАРМА ДЕВЕЛОПМЕНТ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024349
1883
Иматиниб АМРИНГ
Иматиниб
Капсулалар
НАНОФАРМА ДЕВЕЛОПМЕНТ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024357
1884
Иматиниб-Адамед
Иматиниб
Капсулалар
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№003711-РГ-KZ
1885
Имбрувика®
Ибрутиниб
Капсулалар
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021240
1886
Имипенем+Циластатин
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010367
1887
Иммард®
Гидроксихлорохин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023751
1888
Иммунат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ

РК-ЛС-5№013496
1889
Иммунат
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№013497
1890
Иммунат
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№013498
1891
Иммунин
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№018680
1892
Иммунин
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№018681
1893
ИММУТИН®
Иматиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019472
1894
ИММУТИН®
Иматиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016320
1895
ИММУТИН®
Иматиниб
Капсулы
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020867
1896
ИММУТИН®
Иматиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025228
1897
Имодиум®
Лоперамид
Капсулы
Янссен-Силаг, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018532
1898
Имодиум®
Лоперамид
Таблетки, диспергируемые в полости рта
Каталент ЮК Суиндон Зайдис Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№019906
1899
Импаза
Нет данных
Таблетки для рассасывания
ООО "НПФ "МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ", РОССИЯ
РК-ЛС-5№020562
1900
Имфинзи™
Дурвалумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№024448
1901
Имфинзи™
Дурвалумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Catalent Indiana LLC, СОЕДИНЕЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№024448
1902
Имфинзи™
Дурвалумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№024449
1903
Имфинзи™
Дурвалумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Catalent Indiana LLC, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№024449
1904
Инбутол
Этамбутол
Раствор для инъекций
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019769
1905
Инвега®
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ)
РК-ЛС-5№019527
1906
Инвега®
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ)
РК-ЛС-5№019528
1907
Инвега®
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ)
РК-ЛС-5№019529
1908
Инвокана®
Канаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021311
1909
Инвокана®
Канаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ

ҚР-ДЗ-5№013496
1889
Иммунат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013497
1890
Иммунат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013498
1891
Иммунин
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№018680
1892
Иммунин
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№018681
1893
ИММУТИН®
Иматиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019472
1894
ИММУТИН®
Иматиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016320
1895
ИММУТИН®
Иматиниб
Капсулалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020867
1896
ИММУТИН®
Иматиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025228
1897
Имодиум®
Лоперамид
Капсулалар
Янссен-Силаг, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018532
1898
Имодиум®
Лоперамид
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Каталент ЮК Суиндон Зайдис Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019906
1899
Импаза
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
"МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ"ҒӨФ" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020562
1900
Имфинзи™
Дурвалумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№024448
1901
Имфинзи™
Дурвалумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Catalent Indiana LLC, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№024448
1902
Имфинзи™
Дурвалумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№024449
1903
Имфинзи™
Дурвалумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Catalent Indiana LLC, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№024449
1904
Инбутол
Этамбутол
Инъекцияға арналған ерітінді
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019769
1905
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ)
ҚР-ДЗ-5№019527
1906
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ)
ҚР-ДЗ-5№019528
1907
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ)
ҚР-ДЗ-5№019529
1908
Инвокана®
Канаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021311
1909
Инвокана®
Канаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ

РК-БП-5№021519
1960
Интрафен
Ибупрофен
Раствор для внутривенного введения
Производственное подразделение-фабрика АО Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024422
1961
Интрафен
Ибупрофен
Раствор для внутривенного введения
Производственное подразделение-фабрика АО Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024423
1962
Инфанрикс гекса, вакцина дифтерийно-столбнячная бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полимиелита инактивированной и вакциной против Haemophilus influenzae тип b
Нет данных
Суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№013446
1963
Инфанрикс ИПВ + Hib (вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), полиомиелита (инактивированная) и инфекции, вызываемой Haemophilus influenzae тип b конъюгированная (адсорбированная))
Вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), полиомиелита (инактивированная) и инфекции, вызываемой Haemophilus influenzae тип b конъюгированная (адсорбированная))
Суспензия для инъекций
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ; ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз, Франция
ЛП-№000085-РГ-KZ
1964
Инфанрикс ИПВ+Hib (вакцина для профилактики дифтерии, столбняка,коклюша (бесклеточная),полиомиелита(инактивированная) и инфекции,вызываемой Haemophilus influenzae тип b конъюгированная (адсорбированная))
Нет данных
Суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№018564
1965
Инфенак
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Тулип Лаб Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№013356
1966
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025559
1967
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025559
1968
Инфлювак®
Нет данных
Суспензия для инъекций
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-БП-5№014228
1969
Инфлювак® Тетра
Нет данных
Суспензия для инъекций
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-БП-5№024063
1970
Вода для инъекций
Нет данных
Растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010461
1971
Вода для инъекций
Нет данных
Растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций
Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024389
1972
Ионофол
Офлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР

ҚР-БП-5№021519
1960
Интрафен
Ибупрофен
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Өндірістік фабрика Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ АҚ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024422
1961
Интрафен
Ибупрофен
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Өндірістік фабрика Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ АҚ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024423
1962
Инфанрикс гекса, рекомбинанты В гепатитіне қарсы вакцинамен, полиомиелитке қарсы белсенділігі жойылған вакцинамен және b типті Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцинамен біріктірілген жасушасыз көкжөтел күл-сіреспе вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№013446
1963
Инфанрикс ИПВ + Hib Күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және конъюгацияланған (адсорбцияланған) b типті Haemophilus influenzae туындаған инфекциялар профилактикасына арналған вакцина
Күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және конъюгацияланған (адсорбцияланған) b типті Haemophilus influenzae туындаған инфекциялар профилактикасына арналған вакцина
Инъекцияға арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ; ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз, Франция
ЛП-№000085-РГ-KZ
1964
Инфанрикс ИПВ+Hib, жасушасыз, сіңірілген, сұйық көкжөтел-күл-сіреспе біріктірілген вакцинасы (АбКДС)+b түріндегі Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцина (Hib)+белсенділігі жойылған үшвалентті полиомиелит вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№018564
1965
Инфенак
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Тулип Лаб Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013356
1966
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025559
1967
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025559
1968
Инфлювак®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-БП-5№014228
1969
Инфлювак® Тетра
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-БП-5№024063
1970
Инъекцияға арналған су
Деректер жоқ
Инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010461
1971
Инъекцияға арналған су
Деректер жоқ
Инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш
Новосибхимфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024389
1972
Ионофол
Офлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР

1995
ИРС® 19
Нет данных
Спрей назальный
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№009349
1996
Иста
Ситаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№026032
1997
Итами
Диклофенак
Медицинский пластырь
Ибса Фармасьютицы Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018750
1998
Итомед®
Итоприд
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№018037
1999
Итоприд Ксантис
Итоприд
Таблетки
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№025246
2000
Итракон®
Итраконазол
Капсулы
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№005682
2001
Йодбаланс®
Нет данных
Таблетки
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019767
2002
Йодомарин® 100
Калия йодид
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№008273
2003
Йодомарин® 200
Калия йодид
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010499
2004
Йодомарин®200
Калия йодид
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023413
2005
Йокс
Нет данных
Спрей для местного применения
Тева Чешские Предприятия с.р.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№011240
2006
Йомоги
Нет данных
Капсулы
Ардейфарм ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016488
2007
Йонделис®
Трабектедин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Бакстер Онколоджи ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015109
2008
Кабазитаксел-Келун-Казфарм
Кабазитаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023269
2009
Каберлин
Каберголин
Таблетки
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024647
2010
Кабометикс
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№025808
2011
Кабометикс
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№025809
2012
Кабометикс
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№025810
2013
Кавинтон®
Винпоцетин
Раствор для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013066
2014
Кавинтон®
Винпоцетин
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013452
2015
КАВИНТОН® КОМФОРТЕ
Винпоцетин
Таблетки диспергируемые в полости рта
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№024035
2016
Кавинтон® Форте
Винпоцетин
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№003960
2017
Каденс
Флекаинид
Таблетки
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025024
2018
Каденс
Флекаинид
Таблетки
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025025
2019
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№121695
2020
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ

1995
ИРС® 19
Деректер жоқ
Мұрынға арналған спрей
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№009349
1996
Иста
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026032
1997
Итами
Диклофенак
Медициналық пластырь
Ибса Фармасьютицы Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018750
1998
Итомед®
Итоприд
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№018037
1999
Итоприд Ксантис
Итоприд
Таблеткалар
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025246
2000
Итракон®
Итраконазол
Капсулалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№005682
2001
Йодбаланс®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019767
2002
Йодомарин® 100
Калий йодиді
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№008273
2003
Йодомарин® 200
Калия йодид
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010499
2004
Йодомарин®200
Калия йодид
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023413
2005
Йокс
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған спрей
Тева Чех Кәсіпорындары с.р.о., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№011240
2006
Йомоги
Деректер жоқ
Капсулалар
Ардейфарм ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016488
2007
Йонделис®
Трабектедин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Бакстер Онколоджи ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015109
2008
Кабазитаксел-Келун-Казфарм
Кабазитаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат еріткішімен жиынтықта
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023269
2009
Каберлин
Каберголин
Таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024647
2010
Кабометикс
Кабозантиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№025808
2011
Кабометикс
Кабозантиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№025809
2012
Кабометикс
Кабозантиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№025810
2013
Кавинтон®
Винпоцетин
Инъекцияға арналған ерітінді
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013066
2014
Кавинтон®
Винпоцетин
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013452
2015
КАВИНТОН® КОМФОРТЕ
Винпоцетин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№024035
2016
Кавинтон® Форте
Винпоцетин
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№003960
2017
Каденс
Флекаинид
Таблеткалар
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025024
2018
Каденс
Флекаинид
Таблеткалар
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025025
2019
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121695
2020
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ

РК-ЛС-5№121696
2021
Кайендра
Сипонимод
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№024793
2022
Кайендра
Сипонимод
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№024796
2023
Кайлина®
Левоноргестрел
Система внутриматочная терапевтическая
Байер Ой, ФИНЛЯНДИЯ
ЛП-№000005-РГ-KZ
2024
Каксета
Капецитабин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020352
2025
Каксета
Капецитабин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020353
2026
Калетра®
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Эббви Инк., СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024722
2027
Калидавир
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025911
2028
Калия оротат
Оротовая кислота
Таблетки
Лубныфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010124
2029
Калия хлорид
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ДАЛЬХИМФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022900
2030
Калия хлорид
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024315
2031
Калия хлорид
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024390
2032
Калимин 60 Н
Пиридостигмина бромид
Таблетки
Клоке Фарма-Сервис ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№009630
2033
Калквенс®
Акалабрутиниб
Капсулы
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025022
2034
Кальдерол
Кальцитриол
Раствор для внутривенных инъекций
Мефар Илач Санаии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026130
2035
Кальция глюконат
Кальция глюконат
Таблетки
Ирбитский химико-фармацевтический завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020953
2036
Кальция глюконат
Кальция глюконат
Таблетки
Эйкос-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024906
2037
Кальция глюконат
Нет данных
Таблетки
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№011972
2038
Кальция глюконат стабилизированный
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010252
2039
Кальция глюконат стабилизированный
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010253
2040
Кальция глюконат-Дарница (стабилизированный)
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА
РК-ЛС-5№000827
2041
Кальция глюконат-Здоровье (стабилизированный)
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024581
2042
Надропарин кальция
Надропарин кальция
Раствор для инъекций
Московский эндокринный завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026161
2043
Надропарин кальция
Надропарин кальция
Раствор для инъекций
Московский эндокринный завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026162
2044
Надропарин кальция
Надропарин кальция
Раствор для инъекций
Московский эндокринный завод, РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№121696
2021
Кайендра
Сипонимод
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024793
2022
Кайендра
Сипонимод
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024796
2023
Кайлина®
Левоноргестрел
Жатырішілік емдік жүйе
Байер Ой, ФИНЛЯНДИЯ
ЛП-№000005-РГ-KZ
2024
Каксета
Капецитабин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020352
2025
Каксета
Капецитабин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020353
2026
Калетра®
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Эббви Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024722
2027
Калидавир
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Фармасинтез" АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025911
2028
Калий оротаты
Орот қышқылы
Таблеткалар
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010124
2029
Калий хлориді
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022900
2030
Калий хлориді
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024315
2031
Калий хлориді
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Новосибхимфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024390
2032
Калимин 60 Н
Пиридостигмин бромиді
Таблеткалар
Клоке Фарма-Сервис ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009630
2033
Калквенс®
Акалабрутиниб
Капсулалар
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025022
2034
Кальдерол
Кальцитриол
Вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді
Мефар Илач Санаии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026130
2035
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты
Таблеткалар
"Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020953
2036
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты
Таблеткалар
Эйкос-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024906
2037
Кальций глюконаты
Деректер жоқ
Таблеткалар
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлiк қоғамы (БМПЗ ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№011972
2038
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010252
2039
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010253
2040
Кальций глюконаты-Дарница (тұрақтандырылған)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
"Дарница", Фармацевтикалық фирма УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000827
2041
Кальций глюконаты-Здоровье (тұрақтандырылған)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024581
2042
Кальций надропарині
Кальций надропарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Мәскеу эндокринді зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026161
2043
Кальций надропарині
Кальций надропарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Мәскеу эндокринді зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026162
2044
Кальций надропарині
Кальций надропарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Мәскеу эндокринді зауыты, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№017054
2166
Квентиакс®
Кветиапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№017055
2167
Кверцетин
Нет данных
Гранулы
Борщаговский ХФЗ НПЦ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№018797
2168
Кворекс®
Клопидогрел
Таблетки, покрытые оболочкой
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018891
2169
Кейвер®
Декскетопрофен
Раствор для инъекций
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023902
2170
Келикс®
Доксорубицин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
TTY Биофарм компани Лтд., ТАЙВАНЬ (КИТАЙ); Janssen Pharmaceutica NV, Бельгия
ЛП-№000004-РГ-KZ
2171
Келтикан®
Нет данных
Капсулы
Феррер Интернасьональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№015539
2172
Келтикан®
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Феррер Интернасьональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021114
2173
Кеналог® 40
Триамцинолон
Суспензия для инъекций
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019137
2174
Кеплерон
Тиоколхикозид
Раствор для внутримышечного введения
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022229
2175
Кеппра®
Леветирацетам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЮСБ Фарма С. А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№014389
2176
Кеппра®
Леветирацетам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЮСБ Фарма С. А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№014410
2177
Кеппра®
Леветирацетам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЮСБ Фарма С. А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№014390
2178
Кеппра®
Леветирацетам
Раствор для орального применения
НекстФарма САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014608
2179
Кераворт
Имихимод
Крем для наружного применения
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020833
2180
Кестин®
Эбастин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Индастриас Фармасьютикас Алмиралл С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№018921
2181
Кестин®
Эбастин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Индастриас Фармасьютикас Алмиралл С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№018922
2182
Кестин®
Эбастин
Таблетки-лиофилизат
Каталент ЮК Свиндон Зидис Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№025282
2183
Кетальдек-ТК
Декскетопрофен
Гранулы для приготовления раствора для орального применения
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025202
2184
Кетамин
Кетамин
Раствор для инъекций
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№003486
2185
КЕТАМИН-САНТО®
Кетамин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024627
2186
Кетанейм
Кетопрофен
Раствор для внутримышечного введения
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024996
2187
Кетанов
Кеторолак
Раствор для внутримышечного введения
С.К. ТЕРАПИЯ С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№018301
2188
Кетанов
Кеторолак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
С.К. ТЕРАПИЯ С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№022709
2189
Кетиап®
Кветиапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№018810

ҚР-ДЗ-5№017054
2166
Квентиакс®
Кветиапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017055
2167
Кверцетин
Деректер жоқ
Түйіршіктер
Борщагов ХФЗ ҒӨО, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018797
2168
Кворекс®
Клопидогрел
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018891
2169
Кейвер®
Декскетопрофен
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023902
2170
Келикс®
Доксорубицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
TTY Биофарм компани Лтд., ТАЙВАНЬ (Қытай); Janssen Pharmaceutica NV, Бельгия
ЛП-№000004-РГ-KZ
2171
Келтикан®
Деректер жоқ
Капсулалар
Феррер Интернасьональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015539
2172
Келтикан®
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Феррер Интернасьональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021114
2173
Кеналог® 40
Триамцинолон
Инъекцияға арналған суспензия
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019137
2174
Кеплерон
Тиоколхикозид
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022229
2175
Кеппра®
Леветирацетам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЮСБ Фарма С. А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№014389
2176
Кеппра®
Леветирацетам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЮСБ Фарма С. А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№014410
2177
Кеппра®
Леветирацетам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЮСБ Фарма С. А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№014390
2178
Кеппра®
Леветирацетам
Ішуге арналған ерітінді
НекстФарма САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014608
2179
Кераворт
Имихимод
Сыртқа қолдануға арналған крем
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020833
2180
Кестин®
Эбастин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Индастриас Фармасьютикас Алмиралл С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018921
2181
Кестин®
Эбастин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Индастриас Фармасьютикас Алмиралл С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018922
2182
Кестин®
Эбастин
Таблетка-лиофилизат
Каталент ЮК Свиндон Зидис Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025282
2183
Кетальдек-ТК
Декскетопрофен
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025202
2184
Кетамин
Кетамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№003486
2185
КЕТАМИН-САНТО®
Кетамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024627
2186
Кетанейм
Кетопрофен
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024996
2187
Кетанов
Кеторолак
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
С.К. ТЕРАПИЯ С.А., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018301
2188
Кетанов
Кеторолак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
С.К. ТЕРАПИЯ С.А., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022709
2189
Кетиап®
Кветиапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018810

РК-ЛС-5№121730
2307
Клопиксол
Зуклопентиксол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026096
2308
Клопиксол
Зуклопентиксол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026098
2309
Клопиксол депо
Зуклопентиксол
Раствор для внутримышечного введения (масляный)
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026097
2310
Клопиксол-акуфаз
Зуклопентиксол
Раствор для внутримышечного введения (масляный)
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026089
2311
Клостилбегит®
Кломифен
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№005861
2312
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025628
2313
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025629
2314
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025630
2315
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025631
2316
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025632
2317
Клотрим
Клотримазол
Таблетки вагинальные
Protech Biopharma Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№004765
2318
Клотримазол
Клотримазол
Крем
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№005354
2319
Клотримазол
Клотримазол
Мазь
ПАО НПЦ "Борщаговский ХФЗ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№019578
2320
КЛОТРИМАЗОЛ
Клотримазол
Крем
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№020660
2321
Клотримазол
Клотримазол
Крем
Хиперион С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024822
2322
Клотримазол
Клотримазол
Таблетки вагинальные
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№005353
2323
Клотримазол
Клотримазол
Суппозитории вагинальные
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№009749
2324
Клотримазол-Тева
Клотримазол
Крем
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018199
2325
Клофамак
Клофазимин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оксалис Лабс, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025150
2326
Клофамак
Клофазимин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оксалис Лабс, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025151
2327
КЛОФАН ®
Клотримазол
Суппозитории вагинальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023993
2328
КЛОФАН®
Клотримазол
Крем
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025770
2329
КЛОФАН®
Клотримазол
Крем
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025771
2330
КЛОФАН®
Клотримазол
Крем
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121974
2331
КЛОФАН®
Клотримазол
Суппозитории вагинальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№121730
2307
Клопиксол
Зуклопентиксол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026096
2308
Клопиксол
Зуклопентиксол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026098
2309
Клопиксол депо
Зуклопентиксол
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді (майлы)
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026097
2310
Клопиксол-акуфаз
Зуклопентиксол
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді (майлы)
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026089
2311
Клостилбегит®
Кломифен
Таблеткалар
"ЭГИС" фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№005861
2312
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025628
2313
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025629
2314
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025630
2315
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025631
2316
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025632
2317
Клотрим
Клотримазол
Қынаптық таблеткалар
Protech Biopharma Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№004765
2318
Клотримазол
Клотримазол
Крем
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№005354
2319
Клотримазол
Клотримазол
Жақпамай
"Борщагов ХФЗ" ҒӨО ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019578
2320
КЛОТРИМАЗОЛ
Клотримазол
Крем
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020660
2321
Клотримазол
Клотримазол
Крем
Хиперион С.А., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024822
2322
Клотримазол
Клотримазол
Қынаптық таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№005353
2323
Клотримазол
Клотримазол
Қынаптық суппозиторийлер
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№009749
2324
Клотримазол-Тева
Клотримазол
Крем
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018199
2325
Клофамак
Клофазимин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оксалис Лабс, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025150
2326
Клофамак
Клофазимин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оксалис Лабс, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025151
2327
КЛОФАН ®
Клотримазол
Қынаптық суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023993
2328
КЛОФАН®
Клотримазол
Крем
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025770
2329
КЛОФАН®
Клотримазол
Крем
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025771
2330
КЛОФАН®
Клотримазол
Крем
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121974
2331
КЛОФАН®
Клотримазол
Қынаптық суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№023960
2358
Кокарнит
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (0.5 % раствор лидокаина гидрохлорида)
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№013155
2359
Коксибия
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024608
2360
Коксибия
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024609
2361
Коксибия
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024610
2362
Колефер
Нет данных
Капли для приема внутрь
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023592
2363
КОЛИКИД®
Симетикон
Таблетки, покрытые оболочкой
"КУСУМ ФАРМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№023613
2364
КОЛИКИД®
Симетикон
Суспензия оральная
ООО "КУСУМ ФАРМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№023904
2365
Колисод
Колистиметат натрия
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, инфузии и ингаляций в комплекте с растворителем
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025516
2366
КОЛНАР
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025664
2367
КОЛНАР
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025666
2368
КОЛНАР
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025667
2369
КО-ЛОРКАР®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022173
2370
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022174
2371
Комбивир
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№010563
2372
Комбинил-Дуо
Нет данных
Капли глазные и ушные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№017665
2373
Комбитид Стархалер
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024900
2374
Комбитид Стархалер
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024901
2375
Комбитид Стархалер
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024902
2376
Кометад
Колистиметат натрия
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№022506
2377
Кометад
Колистиметат натрия
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения или ингаляций
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№023960
2358
Кокарнит
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлоридінің 0.5 % ерітіндісі)
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№013155
2359
Коксибия
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024608
2360
Коксибия
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024609
2361
Коксибия
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024610
2362
Колефер
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшылар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023592
2363
КОЛИКИД®
Симетикон
Қабықпен қапталған таблеткалар
"КУСУМ ФАРМ", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023613
2364
КОЛИКИД®
Симетикон
Ішуге арналған суспензия
"КУСУМ ФАРМ" ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023904
2365
Колисод
Натрий колистиметаты
Инъекция, инфузия және ингаляция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025516
2366
КОЛНАР
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025664
2367
КОЛНАР
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025666
2368
КОЛНАР
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025667
2369
КО-ЛОРКАР®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022173
2370
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022174
2371
Комбивир
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№010563
2372
Комбинил-Дуо
Деректер жоқ
Көзге және құлаққа тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№017665
2373
Комбитид Стархалер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024900
2374
Комбитид Стархалер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024901
2375
Комбитид Стархалер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024902
2376
Кометад
Натрий колистиметаты
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022506
2377
Кометад
Натрий колистиметаты
Ингаляцияға немесе вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ

РК-ЛС-5№025230
2378
Кометад
Колистиметат натрия
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения или ингаляций
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№025454
2379
Комплера
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№022580
2380
КомплигамВ®
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
ФармФирма Сотекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№017890
2381
КОМФОДЕРМ
Метилпреднизолона ацепонат
Мазь для наружного применения
Акционерное общество "Химико-фармацевтический комбинат "АКРИХИН" (АО "АКРИХИН"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№025409
2382
Конарекс
Флуконазол
Капсулы
ФАРМАТЕН С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024502
2383
Конверид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№024027
2384
Конверид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№024028
2385
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Раствор для инъекций
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№003615
2386
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капли оральные
G.​L.​Pharma GmbH, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014719
2387
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Сироп для детей
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014720
2388
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением
Catalent Germany Eberbach GmbH (Ответственный за содержимое капсулы и наполнение капсул), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014765
2389
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением
G.L. Pharma GmbH (Ответственный за покрытие капсулы), АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014765
2390
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением
Catalent Germany Eberbach GmbH (Ответственный за содержимое капсулы и наполнение капсул), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014766
2391
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением
G.L. Pharma GmbH (Ответственный за покрытие капсулы), АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014766
2392
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением
Catalent Germany Eberbach GmbH (Ответственный за содержимое капсулы и наполнение капсул), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014767
2393
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением
G.L. Pharma GmbH (Ответственный за покрытие капсулы), АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014767
2394
Конкор®
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014587
2395
Конкор®
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014588
2396
Конкор® Кор
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003593
2397
Контролок
Пантопразол
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Такеда ГмбХ, Зинген, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011369
2398
Контролок
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№025230
2378
Кометад
Натрий колистиметаты
Ингаляцияға немесе вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025454
2379
Комплера
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№022580
2380
КомплигамВ®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ФармФирма Сотекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№017890
2381
КОМФОДЕРМ
Метилпреднизолон ацепонаты
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
"АКРИХИН" Химия-фармацевтикалық комбинаты" акционерлік қоғамы ( "АКРИХИН" АҚ), РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025409
2382
Конарекс
Флуконазол
Капсулалар
ФАРМАТЕН С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024502
2383
Конверид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024027
2384
Конверид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024028
2385
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№003615
2386
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Ішуге арналған тамшылар
G.​L.​Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014719
2387
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Балаларға арналған шәрбат
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014720
2388
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Catalent Germany Eberbach GmbH (Капсула ішіндегісіне және капсуланың толтырылуына жауапты), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014765
2389
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
G.L. Pharma GmbH (Капсуланың жабындысы үшін жауапты), АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014765
2390
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Catalent Germany Eberbach GmbH (Капсула ішіндегісіне және капсуланың толтырылуына жауапты), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014766
2391
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
G.L. Pharma GmbH (Капсуланың жабындысы үшін жауапты), АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014766
2392
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Catalent Germany Eberbach GmbH (Капсула ішіндегісіне және капсуланың толтырылуына жауапты), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014767
2393
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
G.L. Pharma GmbH (Капсуланың жабындысы үшін жауапты), АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014767
2394
Конкор®
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014587
2395
Конкор®
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014588
2396
Конкор® Кор
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003593
2397
Контролок
Пантопразол
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Такеда ГмбХ, Зинген, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011369
2398
Контролок
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№011376
2399
Контролок Контрол
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011377
2400
КОНФУНДУС®
Нет данных
Таблетки
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025760
2401
Копаксон® - Тева
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Нортон Хелзка Лимитед Т/А Ивакс Фармасьютикалз ЮК, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№121941
2402
Копаксон®-Тева
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Тева Фармацевтические Предприятия Лимитед, ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№017374
2403
Копаксон®-Тева
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Нортон Хелзка Лимитед Т/А Ивакс Фармасьютикалз ЮК, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№022126
2404
Копаксон®-Тева
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Тева Фармацевтические Предприятия Лимитед, ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№022236
2405
Ко-Плавикс®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018568
2406
Ко-Пренесса®
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№016471
2407
Ко-Пренесса®
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№016472
2408
Ко-Пренесса®
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020094
2409
Кор – Тева 100
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019115
2410
Кор - Тева 50
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019114
2411
Кораксан®
Ивабрадин
Таблетки, покрытые оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№009978
2412
Кораксан®
Ивабрадин
Таблетки, покрытые оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№009979
2413
Кораксан®
Ивабрадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаборатории Сервье Индастри, Франция; ООО "СЕРВЬЕ РУС", Россия
ЛП-№000306-ГП-KZ
2414
Корактив-ВМ
Мельдоний
Раствор для инъекций
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№016175
2415
Корвитин
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
ПАО НПЦ "Борщаговский ХФЗ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№010884
2416
Коргликон
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармацевтическая компания "Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025160
2417
Кордарон®
Амиодарон
Таблетки делимые
Опелла Хелскеа Венгрия Лтд., ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013050
2418
Кордиамин
Никетамид
Раствор для инъекций
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014768
2419
Кордиамин-Дарница
Никетамид
Раствор для инъекций
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА
РК-ЛС-5№000143
2420
Коринфар ретард-Тева
Нифедипин
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
ПЛИВА Хрватска д.о.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№000407
2421
Коринфар-Тева
Нифедипин
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Pliva Hrvatska d.o.o, ХОРВАТИЯ

ҚР-ДЗ-5№011376
2399
Контролок Контрол
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011377
2400
КОНФУНДУС®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025760
2401
Копаксон® - Тева
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Нортон Хелзка Лимитед Т/А Ивакс Фармасьютикалз ЮК, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121941
2402
Копаксон®-Тева
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Тева Фармацевтические Предприятия Лимитед, ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№017374
2403
Копаксон®-Тева
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Нортон Хелзка Лимитед Т/А Ивакс Фармасьютикалз ЮК, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022126
2404
Копаксон®-Тева
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Тева Фармацевтикалық Кәсіпорындары Лимитед, ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№022236
2405
Ко-Плавикс®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018568
2406
Ко-Пренесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016471
2407
Ко-Пренесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016472
2408
Ко-Пренесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020094
2409
Кор – Тева 100
Ацетилсалицил қышқылы
Таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019115
2410
Кор - Тева 50
Ацетилсалицил қышқылы
Таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019114
2411
Кораксан®
Ивабрадин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№009978
2412
Кораксан®
Ивабрадин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№009979
2413
Кораксан®
Ивабрадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаборатории Сервье Индастри, Франция; "Сервье РУС" ЖШҚ, Ресей
ЛП-№000306-ГП-KZ
2414
Корактив-ВМ
Мельдоний
Инъекцияға арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№016175
2415
Корвитин
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
"Борщагов ХФЗ" ҒӨО ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010884
2416
Коргликон
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
"Здоровье" Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025160
2417
Кордарон®
Амиодарон
Бөлінетін таблеткалар
Опелла Хелскеа Мажарстан Лтд., Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013050
2418
Кордиамин
Никетамид
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014768
2419
Кордиамин-Дарница
Никетамид
Инъекцияға арналған ерітінді
"Дарница", Фармацевтикалық фирма УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000143
2420
Коринфар ретард-Тева
Нифедипин
Босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар
ПЛИВА Хрватска д.о.о., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№000407
2421
Коринфар-Тева
Нифедипин
Босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар
Pliva Hrvatska d.o.o, ХОРВАТИЯ

РК-ЛС-5№016671
2422
Корипрен
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Рекордати Химика и Фармацевтика Индустрия С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017647
2423
Корипрен
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Рекордати Химика и Фармацевтика Индустрия С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017646
2424
КоронаВак, вакцина против COVID-19 (Vero Cell), инактивированная
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Синовак Лайф Сайанс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025348
2425
КОРОНАВИР
Фавипиравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Р-Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025316
2426
КОРОНИМ®
Амлодипин
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015666
2427
КОРОНИМ®
Амлодипин
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015667
2428
Кортексин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения
ГЕРОФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№005482
2429
Кортексин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения
ГЕРОФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018206
2430
Кортимент
Будесонид
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Космо С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023278
2431
КосмоФер®
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармакосмос А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№007849
2432
Косопт® БК
Нет данных
Капли глазные
Тубилюкс Фарма С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024943
2433
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023742
2434
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023743
2435
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023744
2436
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023745
2437
Котеллик®
Кобиметиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022643
2438
Котеллик®
Кобиметиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022643
2439
Кофеин-бензоат натрия
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№018225
2440
Коэнзим композитум
Нет данных
Раствор для инъекций
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018046
2441
Крайнон®
Прогестерон
Гель вагинальный
Дендрон Брэндс Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№018975
2442
КРЕАМЕД 10000
Нет данных
Капсулы с отложенным высвобождением
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024236
2443
Креон® 10000
Нет данных
Капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Абботт Лабораториз ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№016671
2422
Корипрен
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Химика және Фармацевтика Индустрия С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017647
2423
Корипрен
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Химика және Фармацевтика Индустрия С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017646
2424
КоронаВак, белсенділігі жойылған COVID-19 (Vero Cell) қарсы вакцина
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Синовак Лайф Сайанс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025348
2425
КОРОНАВИР
Фавипиравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Р-Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025316
2426
КОРОНИМ®
Амлодипин
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015666
2427
КОРОНИМ®
Амлодипин
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015667
2428
Кортексин®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГЕРОФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№005482
2429
Кортексин®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГЕРОФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018206
2430
Кортимент
Будесонид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Космо С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023278
2431
КосмоФер®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармакосмос А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№007849
2432
Косопт® БК
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Тубилюкс Фарма С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024943
2433
Костарокс®
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023742
2434
Костарокс®
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023743
2435
Костарокс®
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023744
2436
Костарокс®
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023745
2437
Котеллик®
Кобиметиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022643
2438
Котеллик®
Кобиметиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022643
2439
Кофеин-натрий бензоаты
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлiк қоғамы (БМПЗ ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№018225
2440
Коэнзим композитум
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018046
2441
Крайнон®
Прогестерон
Қынаптық гель
Дендрон Брэндс Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018975
2442
КРЕАМЕД 10000
Деректер жоқ
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024236
2443
Креон® 10000
Деректер жоқ
Құрамында минимикросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар
Абботт Лабораториз ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№121644
2488
Куван®
Сапроптерин
Таблетки растворимые
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019261
2489
Кувитру
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№024863
2490
Куленто
Монтелукаст
Гранулы для приема внутрь для детей
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023976
2491
Куленто
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025223
2492
Куленто
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025903
2493
Куленто
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025904
2494
КУПЛАТОН
Диметикон
Капли оральные
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№024987
2495
Курантил®N 25
Дипиридамол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011977
2496
КУРИОЗИН®
Нет данных
Гель
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№010942
2497
Куросурф®
Нет данных
Суспензия для эндотрахеального введения
Кьези Фармацеутици С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025058
2498
КУСТОДИОЛ
Нет данных
Раствор для перфузий
Др. Франц Келер Хеми ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025459
2499
Кутипин
Кветиапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020496
2500
Серная мазь
Нет данных
Мазь
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009346
2501
Адсорбированная вакцина против дифтерии и столбняка (педиатрическая)
Нет данных
Суспензия для инъекций
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№024231
2502
День и Ночь
Нет данных
набор таблеток покрытых оболочкой и таблеток с пролонгированным высвобождением
Медикал Юнион Фармасьютикалс, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№122061
2503
ГАСТРОБЕНЕ ДВОЙНОГО ДЕЙСТВИЯ
Нет данных
Суспензия для приема внутрь
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025678
2504
Кызыл май – Липофит®
Нет данных
Суппозитории
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№005815
2505
Кызыл май масло полифитовое
Нет данных
Масло полифитовое
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014375
2506
БРУСНИКА
Нет данных
Листья
Зерде-Фито, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020460
2507
Вакцина против кори и краснухи живая аттенуированная лиофилизированная
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№024222
2508
Вакцина против кори и краснухи живая аттенуированная лиофилизированная
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№024223
2509
Вакцина против кори, живая аттенуированная лиофилизированная
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№121644
2488
Куван®
Сапроптерин
Еритін таблеткалар
Экселла ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019261
2489
Кувитру
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№024863
2490
Куленто
Монтелукаст
Балаларға ішке қабылдауға арналған түйіршіктер
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023976
2491
Куленто
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025223
2492
Куленто
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025903
2493
Куленто
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025904
2494
КУПЛАТОН
Диметикон
Ішуге арналған тамшы дәрі
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024987
2495
Курантил®N 25
Дипиридамол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011977
2496
КУРИОЗИН®
Деректер жоқ
Гель
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№010942
2497
Куросурф®
Деректер жоқ
Эндотрахеальды енгізуге арналған суспензия
Кьези Фармацеутици С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025058
2498
КУСТОДИОЛ
Деректер жоқ
Перфузияға арналған ерітінді
Др. Франц КҰлер Хеми ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025459
2499
Кутипин
Кветиапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020496
2500
Күкірт жақпамайы
Деректер жоқ
Жақпамай
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009346
2501
Күлге және сіреспеге қарсы сіңірілген вакцина (педиатриялық)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024231
2502
Күн мен Түн
Деректер жоқ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар мен босап шығуы ұзартылған таблеткалар жиынтығы
Медикал Юнион Фармасьютикалс, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№122061
2503
ҚОС ӘСЕРЛІ ГАСТРОБЕНЕ
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025678
2504
Қызыл май – Липофит®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№005815
2505
Қызыл май полифитті майы
Деректер жоқ
Полифитті май
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014375
2506
ҚЫЗЫЛЖИДЕК
Деректер жоқ
Жапырақтар
Зерде-Фито, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020460
2507
Қызылшаға және қызамыққа қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
Деректер жоқ
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024222
2508
Қызылшаға және қызамыққа қарсы тірі аттенуирленген лиофилизацияланған вакцина
Деректер жоқ
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024223
2509
Қызылшаға қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
Деректер жоқ
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№005679
2536
Ламиктал®
Ламотриджин
Таблетки жевательные/диспергируемые
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№011585
2537
Ламиктал®
Ламотриджин
Таблетки жевательные/диспергируемые
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№011586
2538
Ламиктал®
Ламотриджин
Таблетки жевательные/диспергируемые
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№011588
2539
Ламиктал®
Ламотриджин
Таблетки жевательные/диспергируемые
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№011589
2540
Ламиктал®
Ламотриджин
Таблетки жевателные /диспергируемые
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., Соединенные Штаты
ЛП-№000012-РГ-KZ
2541
ЛАМОТРИДЖИН - САНТО®
Ламотриджин
Таблетки жевательные
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025933
2542
ЛАМОТРИДЖИН - САНТО®
Ламотриджин
Таблетки жевательные
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025934
2543
Ламотрикс
Ламотриджин
Таблетки
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№013459
2544
Ламотрикс
Ламотриджин
Таблетки
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№013460
2545
Ламотрикс
Ламотриджин
Таблетки
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№013461
2546
Ланиб
Лапатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
БДР Фармасьютикалс Интернейшнл Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025003
2547
ЛАНИСТОР®
Ламотриджин
Таблетки
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024453
2548
ЛАНИСТОР®
Ламотриджин
Таблетки
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024454
2549
ЛАНИСТОР®
Ламотриджин
Таблетки
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024455
2550
Ланотан®
Латанопрост
Капли глазные
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020517
2551
Лансобел®
Лансопразол
Капсулы
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011007
2552
Лантиген Б
Нет данных
Капли для приема внутрь
Брушеттини С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№022708
2553
Лантус® СолоСтар®
Инсулин гларгин
Раствор для инъекций
Санофи-Авентис Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014303
2554
Ларингал®
Флурбипрофен
Таблетки для рассасывания
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024286
2555
Ларнамин®
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№022202
2556
ЛАРФИКС®
Лорноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020678
2557
ЛАСТАВИН АМ ПЛЮС 10/160/12.5
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026109
2558
ЛАСТАВИН АМ ПЛЮС 10/320/25
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026110
2559
ЛАСТАВИН АМ ПЛЮС 5/160/25
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026111
2560
Латамед
Нет данных
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023407
2561
Латанол®
Нет данных
Капли глазные
S.C. ROMPHARM COMPANY S.R.L., РУМЫНИЯ

ҚР-ДЗ-5№005679
2536
Ламиктал®
Ламотриджин
Шайнайтын/диспергирленетін таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№011585
2537
Ламиктал®
Ламотриджин
Шайнайтын/диспергирленетін таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№011586
2538
Ламиктал®
Ламотриджин
Шайнайтын/диспергирленетін таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№011588
2539
Ламиктал®
Ламотриджин
Шайнайтын/диспергирленетін таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№011589
2540
Ламиктал®
Ламотриджин
Ұсақталатын/шайнайтын таблеткалар
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., АҚШ
ЛП-№000012-РГ-KZ
2541
ЛАМОТРИДЖИН - САНТО®
Ламотриджин
Шайнайтын таблеткалар
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025933
2542
ЛАМОТРИДЖИН - САНТО®
Ламотриджин
Шайнайтын таблеткалар
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025934
2543
Ламотрикс
Ламотриджин
Таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№013459
2544
Ламотрикс
Ламотриджин
Таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№013460
2545
Ламотрикс
Ламотриджин
Таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№013461
2546
Ланиб
Лапатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
БДР Фармасьютикалс Интернейшнл Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025003
2547
ЛАНИСТОР®
Ламотриджин
Таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024453
2548
ЛАНИСТОР®
Ламотриджин
Таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024454
2549
ЛАНИСТОР®
Ламотриджин
Таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024455
2550
Ланотан®
Латанопрост
Көзге тамызатын дәрі
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020517
2551
Лансобел®
Лансопразол
Капсулалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011007
2552
Лантиген Б
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшы дәрі
Брушеттини С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№022708
2553
Лантус® СолоСтар®
Инсулин гларгин
Инъекцияға арналған ерітінді
Санофи-Авентис Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014303
2554
Ларингал®
Флурбипрофен
Соруға арналған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024286
2555
Ларнамин®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022202
2556
ЛАРФИКС®
Лорноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020678
2557
ЛАСТАВИН АМ ПЛЮС 10/160/12.5
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026109
2558
ЛАСТАВИН АМ ПЛЮС 10/320/25
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026110
2559
ЛАСТАВИН АМ ПЛЮС 5/160/25
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026111
2560
Латамед
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023407
2561
Латанол®
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
S.C. ROMPHARM COMPANY S.R.L., РУМЫНИЯ

РК-ЛС-5№024916
2635
Легалон®140
Нет данных
Капсулы
Мадаус ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018873
2636
Легалон®70
Нет данных
Капсулы
Мадаус ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018872
2637
Легенд
Адеметионин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Biomedica Foscama Industria Chimico-Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020634
2638
Ледвир
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Майлан Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024525
2639
Леди
Ноноксинол
Суппозитории
АМКАФАРМ Фармасьютикал ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№006549
2640
Лейковорин-Тева
Кальция фолинат
Раствор для инъекций
Фармахеми Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№013592
2641
ЛЕКАДОЛ®
Парацетамол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№025618
2642
Лекарнитин
Левокарнитин
Раствор для внутривенного введения
Мефар Илач Санаии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025961
2643
Лекокса
Целекоксиб
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025901
2644
Лекокса
Целекоксиб
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025902
2645
Лексур
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аргис Фармасеутикалс Инк. Ко., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024883
2646
Лексур
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аргис Фармасеутикалс Инк. Ко., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024884
2647
Лемоксол
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004024
2648
Лемоксол
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004025
2649
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулы
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№025996
2650
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулы
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№025997
2651
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулы
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№025998
2652
Ленанжио
Леналидомид
Капсулы
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024299
2653
Ленанжио
Леналидомид
Капсулы
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024300
2654
Ленанжио
Леналидомид
Капсулы
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024301
2655
Ленанжио
Леналидомид
Капсулы
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024302
2656
Лензетто®
Эстрадиол
Спрей трансдермальный
Гедеон Рихтер Румыния А.О., РУМЫНИЯ
ЛП-№000070-РГ-KZ
2657
Лениол
Парацетамол
Раствор для инфузий
Оцука Фармасьютикал Индия Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025681
2658
Леномид
Леналидомид
Капсулы
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025033
2659
Леномид
Леналидомид
Капсулы
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)

ҚР-ДЗ-5№024916
2635
Легалон®140
Деректер жоқ
Капсулалар
Мадаус ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018873
2636
Легалон®70
Деректер жоқ
Капсулалар
Мадаус ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018872
2637
Легенд
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Biomedica Foscama Industria Chimico-Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020634
2638
Ледвир
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Майлан Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024525
2639
Леди
Ноноксинол
Суппозиторийлер
АМКАФАРМ Фармасьютикал ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№006549
2640
Лейковорин-Тева
Кальций фолинаты
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармахеми Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№013592
2641
ЛЕКАДОЛ®
Парацетамол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025618
2642
Лекарнитин
Левокарнитин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Мефар Илач Санаии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025961
2643
Лекокса
Целекоксиб
Капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025901
2644
Лекокса
Целекоксиб
Капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025902
2645
Лексур
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аргис Фармасеутикалс Инк. Ко., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024883
2646
Лексур
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аргис Фармасеутикалс Инк. Ко., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024884
2647
Лемоксол
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004024
2648
Лемоксол
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004025
2649
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№025996
2650
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№025997
2651
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№025998
2652
Ленанжио
Леналидомид
Капсулалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024299
2653
Ленанжио
Леналидомид
Капсулалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024300
2654
Ленанжио
Леналидомид
Капсулалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024301
2655
Ленанжио
Леналидомид
Капсулалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024302
2656
Лензетто®
Эстрадиол
Трансдермальді спрей
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ЛП-№000070-РГ-KZ
2657
Лениол
Парацетамол
Инфузияға арналған ерітінді
Оцука Фармасьютикал Индия Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025681
2658
Леномид
Леналидомид
Капсулалар
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025033
2659
Леномид
Леналидомид
Капсулалар
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ

РК-ЛС-5№019289
2811
Лориста® НД
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012739
2812
ЛОРИТИС ФАСТ
Лорноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022576
2813
ЛОРКАР ФОРТ®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022159
2814
ЛОРКАР®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022160
2815
Лорнадо
Лорноксикам
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025510
2816
Лорнадо
Лорноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025512
2817
Лорноксикам Вива Фарм
Лорноксикам
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024267
2818
Лорноксикам Вива Фарм
Лорноксикам
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024268
2819
Лосар-25
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Unichem Laboratories Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016333
2820
Лосар-50
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Unichem Laboratories Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016332
2821
ЛУНИЗОЛ–сановель
Флуконазол
Капсулы
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№010212
2822
Луцентис®
Ранибизумаб
Раствор для внутриглазного введения
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№016259
2823
Луцетам®
Пирацетам
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№012919
2824
Луцетам®
Пирацетам
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№012920
2825
Луцетам®
Пирацетам
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№012921
2826
Люголя раствор с глицерином
Нет данных
Раствор
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009434
2827
Люкрин Депо
Лейпрорелин
Порошок лиофилизированный для приготовления суспензии для внутримышечного и подкожного введения с растворителем в предварительно-наполненном двухкамерном шприце (PDS)
Такеда Фармасьютикал Компани Лимитед, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№017716
2828
Лютеина®
Прогестерон
Таблетки вагинальные
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021469
2829
Лютеина®
Прогестерон
Таблетки вагинальные
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021468
2830
Лютеина®
Прогестерон
Таблетки подъязычные
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025571
2831
Люфи -500
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ипка Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023819
2832
Маброн
Трамадол
Капсулы
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№009170

ҚР-ДЗ-5№019289
2811
Лориста® НД
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012739
2812
ЛОРИТИС ФАСТ
Лорноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022576
2813
ЛОРКАР ФОРТ®
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022159
2814
ЛОРКАР®
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022160
2815
Лорнадо
Лорноксикам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025510
2816
Лорнадо
Лорноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025512
2817
Лорноксикам Вива Фарм
Лорноксикам
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024267
2818
Лорноксикам Вива Фарм
Лорноксикам
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024268
2819
Лосар-25
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Unichem Laboratories Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016333
2820
Лосар-50
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Unichem Laboratories Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016332
2821
ЛУНИЗОЛ–сановель
Флуконазол
Капсулалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№010212
2822
Луцентис®
Ранибизумаб
Көз ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№016259
2823
Луцетам®
Пирацетам
Қабықпен қапталған таблеткалар
"ЭГИС" фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№012919
2824
Луцетам®
Пирацетам
Қабықпен қапталған таблеткалар
"ЭГИС" фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№012920
2825
Луцетам®
Пирацетам
Қабықпен қапталған таблеткалар
"ЭГИС" фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№012921
2826
Люгольдің глицеринмен ерітіндісі
Деректер жоқ
Ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009434
2827
Люкрин Депо
Лейпрорелин
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен алдын-ала толтырылған екі камералы шприцте(PDS)
Такеда Фармасьютикал Компани Лимитед, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017716
2828
Лютеина®
Прогестерон
Қынаптық таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021469
2829
Лютеина®
Прогестерон
Қынаптық таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021468
2830
Лютеина®
Прогестерон
Тіл астына салатын таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025571
2831
Люфи -500
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023819
2832
Маброн
Трамадол
Капсулалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№009170

РК-ЛС-5№023812
2881
Макситрол®
Нет данных
Мазь офтальмологическая
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№012104
2882
Макситрол®
Нет данных
Капли глазные
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№012084
2883
Максифлокс
Моксифлоксацин
Капли глазные
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№023950
2884
МАКСОТРОПИЛ
Пирацетам
Таблетки шипучие
Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026047
2885
Мактривир
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024242
2886
Маннитол
Маннитол
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020712
2887
Маннитол-Келун-Казфарм
Маннитол
Раствор для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022181
2888
МАПРОФЕН®
Флурбипрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018933
2889
Мардозия
Нет данных
Капли глазные
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024787
2890
Марукса®
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№121843
2891
Марукса®
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№121844
2892
МАСИПАН®
Мацитентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026013
2893
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020392
2894
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020393
2895
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020394
2896
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020395
2897
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020396
2898
Мебутрим®
Тримебутин
Таблетки
Биофарм Сп., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024961
2899
Мебутрим®
Тримебутин
Таблетки
Биофарм Сп., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024962
2900
Мевак ACYW, вакцина менингококковая групп ACYW135 полисахаридная лиофилизированная (очищенная)
Нет данных
Порошок лиофилизированный для инъекций в комплекте с растворителем
Юйси Валвакс Байотехнолоджи Ко., КИТАЙ
РК-БП-5№024744
2901
Меверин®
Мебеверин
Капсулы
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020071
2902
Мегапим
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Сансе Лабораториз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020780
2903
МЕГАСЕФ®
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№005331
2904
МЕГАСЕФ®
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№023812
2881
Макситрол®
Деректер жоқ
Офтальмологиялық жақпамай
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№012104
2882
Макситрол®
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№012084
2883
Максифлокс
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023950
2884
МАКСОТРОПИЛ
Пирацетам
Көпіршитін таблеткалар
"Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026047
2885
Мактривир
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024242
2886
Маннитол
Маннитол
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020712
2887
Маннитол-Келун-Казфарм
Маннитол
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022181
2888
МАПРОФЕН®
Флурбипрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018933
2889
Мардозия
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024787
2890
Марукса®
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121843
2891
Марукса®
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121844
2892
МАСИПАН®
Мацитентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026013
2893
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020392
2894
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020393
2895
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020394
2896
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020395
2897
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020396
2898
Мебутрим®
Тримебутин
Таблеткалар
Биофарм Сп., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024961
2899
Мебутрим®
Тримебутин
Таблеткалар
Биофарм Сп., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024962
2900
Мевак ACYW, ACYW135 топтарының полисахаридті лиофилизацияланған (тазартылған) менингококкты вакцина
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Юйси Валвакс Байотехнолоджи Ко., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№024744
2901
Меверин®
Мебеверин
Капсулалар
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020071
2902
Мегапим
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Сансе Лабораториз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020780
2903
МЕГАСЕФ®
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№005331
2904
МЕГАСЕФ®
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ

3016
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ГЕДЕОН РИХТЕР - РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018360
3017
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ГЕДЕОН РИХТЕР - РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018361
3018
Месакол
Месалазин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Сан Фарма Лабораториез Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009852
3019
МЕСАЛАЗИН-САНТО®
Месалазин
Таблетки пролонгированного действия
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025709
3020
Месопраль
Эзомепразол
Капсулы кишечнорастворимые, твердые
Этифарм, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№022684
3021
Месопраль
Эзомепразол
Капсулы кишечнорастворимые, твердые
Этифарм, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№022685
3022
Метадон
Метадон
Раствор для орального применения
Л.Молтени и К. дей Ф. Лии Аллити Сочиета ди Езерчицио С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№121922
3023
Метакартин
Левокарнитин
Раствор для внутривенного введения
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022362
3024
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблетки
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025649
3025
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблетки
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025650
3026
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблетки
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025651
3027
Метеоспазмил®
Нет данных
Капсулы
Лаборатории Галеник Вернен, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№016228
3028
Метикур
Метилпреднизолон
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечного и внутривенного введения в комплекте с растворителем
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025720
3029
Метилпреднизолон Вива Фарм
Метилпреднизолон
Таблетки
ТОО "ВИВА ФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023863
3030
Метилпреднизолон Вива Фарм
Метилпреднизолон
Таблетки
ТОО "ВИВА ФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023864
3031
Метилурацил
Нет данных
Суппозитории ректальные
АО Нижфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010794
3032
Метипред
Метилпреднизолон
Таблетки
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№016732
3033
Метипред
Метилпреднизолон
Таблетки
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№016731
3034
Метипред
Метилпреднизолон
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
Хикма Фармасеутика (Португалия) С.А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№023177
3035
Метипред
Метилпреднизолон
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
Хикма Фармасеутика (Португалия) С.А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№023178
3036
Методжект®
Метотрексат
Раствор для подкожного введения
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020252
3037
Методжект®
Метотрексат
Раствор для подкожного введения
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020253
3038
Методжект®
Метотрексат
Раствор для подкожного введения
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020254

3016
Мертенил®
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ГЕДЕОН РИХТЕР - РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018360
3017
Мертенил®
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ГЕДЕОН РИХТЕР - РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018361
3018
Месакол
Месалазин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фарма Лабораториез Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009852
3019
МЕСАЛАЗИН-САНТО®
Месалазин
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025709
3020
Месопраль
Эзомепразол
Ішекте еритін қатты капсулалар
Этифарм, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022684
3021
Месопраль
Эзомепразол
Ішекте еритін қатты капсулалар
Этифарм, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022685
3022
Метадон
Метадон
Ішуге арналған ерітінді
Л.Молтени и К. дей Ф. Лии Аллити Сочиета ди Езерчицио С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№121922
3023
Метакартин
Левокарнитин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022362
3024
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025649
3025
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025650
3026
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025651
3027
Метеоспазмил®
Деректер жоқ
Капсулалар
Лаборатории Галеник Вернен, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№016228
3028
Метикур
Метилпреднизолон
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025720
3029
Метилпреднизолон Вива Фарм
Метилпреднизолон
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023863
3030
Метилпреднизолон Вива Фарм
Метилпреднизолон
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023864
3031
Метилурацил
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
Нижфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010794
3032
Метипред
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016732
3033
Метипред
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016731
3034
Метипред
Метилпреднизолон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Хикма Фармасеутика (Португалия) С.А., ПОРТУГАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023177
3035
Метипред
Метилпреднизолон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Хикма Фармасеутика (Португалия) С.А., ПОРТУГАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023178
3036
Методжект®
Метотрексат
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020252
3037
Методжект®
Метотрексат
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020253
3038
Методжект®
Метотрексат
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020254

3062
Метотрексат медак
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024712
3063
Метотрексат медак
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024713
3064
Метотрексат медак
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024984
3065
Метотрексат медак
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024985
3066
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023252
3067
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023253
3068
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023254
3069
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023255
3070
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025203
3071
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025204
3072
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025205
3073
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025206
3074
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025207
3075
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025208
3076
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025209
3077
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025210
3078
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025211
3079
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025212
3080
Метплитин
Ситаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025970
3081
Метплитин
Ситаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025971
3082
Метплитин
Ситаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025972
3083
Метрид
Метронидазол
Раствор для инфузий
оЦука Фармасьютикал Индия Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016129
3084
Метрогил
Метронидазол
Раствор для внутривенного введения
Юник Фармасьютикал Лабораториз (отделение фирмы "Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд"), ИНДИЯ

3062
Метотрексат медак
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024712
3063
Метотрексат медак
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024713
3064
Метотрексат медак
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024984
3065
Метотрексат медак
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024985
3066
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023252
3067
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023253
3068
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023254
3069
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023255
3070
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025203
3071
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025204
3072
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025205
3073
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025206
3074
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025207
3075
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025208
3076
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025209
3077
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025210
3078
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025211
3079
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025212
3080
Метплитин
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025970
3081
Метплитин
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025971
3082
Метплитин
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025972
3083
Метрид
Метронидазол
Инфузияға арналған ерітінді
оЦука Фармасьютикал Үндістан Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016129
3084
Метрогил
Метронидазол
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд" фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№013434
3156
МИЛДРОНАТ®
Мельдоний
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№019731
3157
МИЛДРОНАТ®
Мельдоний
Капсулы
Гриндекс АО, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№006364
3158
Милотарг®
Гемтузумаб озогамицин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Вайет Фармасьютикал Дивижн оф Вайет Холдингз ЭлЭлСи, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№026154
3159
МИЛОФЕН
Ибупрофен
Суспензия для приема внутрь
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025406
3160
Милрикор
Милринон
Раствор для внутривенных инъекций и инфузий
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025270
3161
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№122059
3162
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№122060
3163
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№024297
3164
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№024298
3165
Милфлокс
Моксифлоксацин
Капли глазные
Sun Pharmaceutical Medicare Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121681
3166
Мильгамма®
Нет данных
Раствор для внутримышечных инъекций
Солюфарм Фармацайтише Эрцойгниссе ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015640
3167
Мильгамма® Моно 300
Бенфотиамин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121811
3168
Минирин
Десмопрессин
Таблетки
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№012521
3169
Минирин
Десмопрессин
Таблетки
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№012522
3170
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Лиофилизат пероральный
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№016703
3171
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Лиофилизат пероральный
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№016704
3172
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Лиофилизат пероральный
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№016705
3173
Миорикс®
Циклобензаприн
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Адаре Фармасьютикалс, Инк., СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№121937
3174
Миорикс®
Циклобензаприн
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Адаре Фармасьютикалс, Инк., СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№121936
3175
Мираксидин-DF®
Хлоргексидин
Раствор для наружного применения
ТОО "DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014538
3176
Мираксидин-DF®
Хлоргексидин
Спрей для наружного применения
ТОО "DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020443
3177
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Спрей для наружного применения
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024683
3178
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Раствор для наружного применения
DOSFARM ТОО, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024686
3179
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Раствор для наружного применения
DOSFARM ТОО, КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№013434
3156
МИЛДРОНАТ®
Мельдоний
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№019731
3157
МИЛДРОНАТ®
Мельдоний
Капсулалар
Гриндекс АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№006364
3158
Милотарг®
Гемтузумаб озогамицин
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Вайет Фармасьютикал Дивижн оф Вайет Холдингз ЭлЭлСи, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№026154
3159
МИЛОФЕН
Ибупрофен
Ішуге арналған суспензия
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025406
3160
Милрикор
Милринон
Вена ішіне инъекция және инфузия үшін ерітінді
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025270
3161
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар
"ЭГИС" фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№122059
3162
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар
"ЭГИС"
фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№122060
3163
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар
"ЭГИС" фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№024297
3164
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар
"ЭГИС" фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№024298
3165
Милфлокс
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Sun Pharmaceutical Medicare Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121681
3166
Мильгамма®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді
Солюфарм Фармацайтише Эрцойгниссе ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015640
3167
Мильгамма® Моно 300
Бенфотиамин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121811
3168
Минирин
Десмопрессин
Таблеткалар
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№012521
3169
Минирин
Десмопрессин
Таблеткалар
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№012522
3170
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Ішуге арналған лиофилизат
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016703
3171
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Ішуге арналған лиофилизат
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016704
3172
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Ішуге арналған лиофилизат
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016705
3173
Миорикс®
Циклобензаприн
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Адаре Фармасьютикалс, Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№121937
3174
Миорикс®
Циклобензаприн
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Адаре Фармасьютикалс, Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№121936
3175
Мираксидин-DF®
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
ЖШС "DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014538
3176
Мираксидин-DF®
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған спрей
ЖШС "DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020443
3177
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған спрей
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024683
3178
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
DOSFARM ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024686
3179
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
DOSFARM ЖШС, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№024687
3180
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Спрей для наружного применения
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024688
3181
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Спрей для наружного применения
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024689
3182
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Раствор для наружного применения
DOSFARM ТОО, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024690
3183
Миранистадин-ШФ
Хлоргексидин
Раствор для наружного применения
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023436
3184
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016925
3185
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018327
3186
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018328
3187
Мирена®
Левоноргестрел
Система внутриматочная терапевтическая
Байер Ой, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№015812
3188
Мирзатен®
Миртазапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021298
3189
Мирзатен®
Миртазапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021299
3190
Миропентан
Пентозана полисульфат натрия
Капсулы
Стерил-Ген Лайф Саенсиз (П) Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024579
3191
Миртел®
Миртазапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
G.​L.​Pharma GmbH, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№018367
3192
Мирцера®
Нет данных
Раствор для внутривенных и подкожных инъекций
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013870
3193
Мирцера®
Нет данных
Раствор для внутривенных и подкожных инъекций
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013869
3194
МИСОЛ®
Сертралин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019283
3195
МИСОЛ®
Сертралин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019284
3196
Мистинин-DF
Нет данных
Капли глазные
ТОО "DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023986
3197
МИСТОЛ®
Метронидазол
Суппозитории вагинальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023690
3198
Митомицин медак
Митомицин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025784
3199
Митомицин медак
Митомицин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025785
3200
МИТОТАН
Митотан
Таблетки
НАНОФАРМА ДЕВЕЛОПМЕНТ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026056
3201
МИТОЦИН
Митомицин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения
Онко Илач Санайи ве Тикарет А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025840
3202
Мифепристон
Мифепристон
Таблетки
Чайна Ресурс Зижу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ

ҚР-ДЗ-5№024687
3180
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған спрей
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024688
3181
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған спрей
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024689
3182
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
DOSFARM ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024690
3183
Миранистадин-ШФ
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023436
3184
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016925
3185
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018327
3186
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018328
3187
Мирена®
Левоноргестрел
Жатырішілік емдік жүйе
Байер Ой, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№015812
3188
Мирзатен®
Миртазапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021298
3189
Мирзатен®
Миртазапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021299
3190
Миропентан
Натрий пентозан полисульфаты
Капсулалар
Стерил-Ген Лайф Саенсиз (П) Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024579
3191
Миртел®
Миртазапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
G.​L.​Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№018367
3192
Мирцера®
Деректер жоқ
Вена ішіне және тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013870
3193
Мирцера®
Деректер жоқ
Вена ішіне және тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013869
3194
МИСОЛ®
Сертралин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019283
3195
МИСОЛ®
Сертралин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019284
3196
Мистинин-DF
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ЖШС "DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023986
3197
МИСТОЛ®
Метронидазол
Қынаптық суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023690
3198
Митомицин медак
Митомицин
Вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025784
3199
Митомицин медак
Митомицин
Вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025785
3200
МИТОТАН
Митотан
Таблеткалар
НАНОФАРМА ДЕВЕЛОПМЕНТ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026056
3201
МИТОЦИН
Митомицин
Вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Онко Илач Санайи ве Тикарет А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025840
3202
Мифепристон
Мифепристон
Таблеткалар
Чайна Ресурс Зижу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ

РК-ЛС-5№009798
3328
Налгезин® форте
Напроксен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009799
3329
Нанотаксел
Паклитаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023432
3330
Нанотаксел
Паклитаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023433
3331
Нанотропил ® ново
Фонтурацетам
Таблетки
ЗАО "ОХФК", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025001
3332
Напрофф
Напроксен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№018778
3333
НАПРОФФ
Напроксен
Гель для наружного применения
Уорлд Медицин Илач Сан. Ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024991
3334
Нарайя
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№122092
3335
Насобек-Тева
Беклометазон
Спрей дозированный для интраназального применения
Тева Чешские Предприятия с.р.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№004325
3336
НАТ- Е 400™
Токоферол
Капсулы
Мега Лайфсайенсиз Паблик Компани Лимитед, ТАИЛАНД
РК-ЛС-5№012846
3337
Натальсид®
Нет данных
Суппозитории ректальные
АО "Нижфарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№010356
3338
Натацин
Натамицин
Суппозитории вагинальные
Рубикон, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№023965
3339
Алендронат натрия
Алендроновая кислота
Таблетки
Микро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020999
3340
Алендронат натрия
Алендроновая кислота
Таблетки
Микро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021000
3341
Диклофенак натрия
Диклофенак
Мазь для наружного применения
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019411
3342
Натрия йодид131I
Нет данных
Раствор для приема внутрь
РГП на ПХВ "Институт ядерной физики" Министерства энергетики Республики Казахстан, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025038
3343
Натрия йодид 131 I
Нет данных
Раствор
РГП на ПХВ "Институт ядерной физики" Министерства энергетики Республики Казахстан, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№004475
3344
Натрия оксибутират
Натрия оксибат
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014369
3345
Натрия пертехнетат 99m Tc
Нет данных
Раствор для инъекций
РГП на ПХВ "Институт ядерной физики" Министерства энергетики Республики Казахстан, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009841
3346
Натрия тиосульфат
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004966
3347
Натрия тиосульфат
Нет данных
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021441
3348
Натрия тиосульфат-Дарница
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015864
3349
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий
Красфарма, РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№009798
3328
Налгезин® форте
Напроксен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009799
3329
Нанотаксел
Паклитаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023432
3330
Нанотаксел
Паклитаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023433
3331
Нанотропил ® ново
Фонтурацетам
Таблеткалар
"ОХФК" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025001
3332
Напрофф
Напроксен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№018778
3333
НАПРОФФ
Напроксен
Сыртқа қолдануға арналған гель
Уорлд Медицин Илач Сан. Ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024991
3334
Нарайя
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122092
3335
Насобек-Тева
Беклометазон
Мұрын ішіне қолдануға арналған дозаланған спрей
Тева Чех Кәсіпорындары с.р.о., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№004325
3336
НАТ- Е 400™
Токоферол
Капсулалар
Мега Лайфсайенсиз Паблик Компани Лимитед, ТАИЛАНД
ҚР-ДЗ-5№012846
3337
Натальсид®
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
Нижфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010356
3338
Натацин
Натамицин
Қынаптық суппозиторийлер
Рубикон, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№023965
3339
Натрий алендронаты
Алендрон қышқылы
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020999
3340
Натрий алендронаты
Алендрон қышқылы
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021000
3341
Натрий диклофенагы
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлiк қоғамы (БМПЗ ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019411
3342
Натрий йодидi131I
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі "Ядролық физика институты" ШЖҚ РМК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025038
3343
Натрий йодиді 131 I
Деректер жоқ
Ерітінді
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі "Ядролық физика институты" ШЖҚ РМК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№004475
3344
Натрий оксибутираты
Натрия оксибат
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014369
3345
Натрий пертехнетаты 99m Tc
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі "Ядролық физика институты" ШЖҚ РМК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009841
3346
Натрий тиосульфаты
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новосибхимфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004966
3347
Натрий тиосульфаты
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021441
3348
Натрий тиосульфаты-Дарница
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
"Дарница", Фармацевтикалық фирма УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015864
3349
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Красфарма, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№024376
3546
Нормотанс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024377
3547
Норэпинефрин Калцекс
Норэпинефрин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№024894
3548
Носмин®
Цетиризин
Таблетки, покрытые оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№004043
3549
НОСтоп-ТК (NOStop-ТК)
Нет данных
Капли назальные
"ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025044
3550
Ноталорон®
Нет данных
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023723
3551
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Таблетки, покрытые оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№016768
3552
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№016767
3553
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№016772
3554
Ношверин
Дротаверин
Раствор для инъекций
ЧАО Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№022504
3555
Но-шпа®
Дротаверин
Раствор для инъекций
ХИНОИН завод Фармацевтических и Химических Продуктов ЗАО, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№000987
3556
Но-шпа®
Дротаверин
Таблетки
Опелла Хелскеа Венгрия Лтд., ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№000989
3557
Но-шпа® форте
Дротаверин
Таблетки
Опелла Хелскеа Венгрия Лтд., ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№019110
3558
Нубека®
Даролутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№024823
3559
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121958
3560
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121959
3561
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121960
3562
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121962
3563
Нуклео Ц.М.Ф. ФОРТЕ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Лабораториос Алкала Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№003425
3564
Нуклео Ц.М.Ф.форте
Нет данных
Капсулы
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№024376
3546
Нормотанс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024377
3547
Норэпинефрин Калцекс
Норэпинефрин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024894
3548
Носмин®
Цетиризин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№004043
3549
НОСтоп-ТК (NOStop-ТК)
Деректер жоқ
Мұрынға тамызатын дәрі
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025044
3550
Ноталорон®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023723
3551
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№016768
3552
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№016767
3553
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№016772
3554
Ношверин
Дротаверин
Инъекцияға арналған ерітінді
Лекхим-Харьков ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022504
3555
Но-шпа®
Дротаверин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХИНОИН Фармацевтикалық және Химиялық Өнімдері зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№000987
3556
Но-шпа®
Дротаверин
Таблеткалар
Опелла Хелскеа Мажарстан Лтд., Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№000989
3557
Но-шпа® форте
Дротаверин
Таблеткалар
Опелла Хелскеа Мажарстан Лтд., Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№019110
3558
Нубека®
Даролутамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024823
3559
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121958
3560
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121959
3561
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121960
3562
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121962
3563
Нуклео Ц.М.Ф. ФОРТЕ
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Лабораториос Алкала Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003425
3564
Нуклео Ц.М.Ф.форте
Деректер жоқ
Капсулалар
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ

РК-ЛС-5№003428
3565
Нумета G13E
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№023536
3566
Нумета G16E
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№023537
3567
Нумета G19E
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№023538
3568
Нупента
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023135
3569
Нупента
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023136
3570
Нупента
Пантопразол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Иммакул лайфсайнсез Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025379
3571
Нурофен®
Ибупрофен
Таблетки, покрытые оболочкой
Рекитт Бенкизер Хелскэр Интернешнл Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№018120
3572
Нурофен® Экспресс
Ибупрофен
Капсулы
Патеон Софтджелс Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№021331
3573
НуТРИфлекс Липид пери
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019242
3574
НуТРИфлекс Липид пери
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019244
3575
НуТРИфлекс Липид плюс
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019249
3576
НуТРИфлекс Липид плюс
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019243
3577
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019241
3578
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019246
3579
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019247
3580
Нью Не-Бол
Ибупрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121759
3581
НЬЮРОПЕНТИН®
Габапентин
Капсулы
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021632
3582
Вакцина чумная живая сухая
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для накожного введения
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева", КАЗАХСТАН
РК-БП-5№003951
3583
Обетимус
Обетихолевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оптимус Фарма Прайвэт Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025842
3584
Обетимус
Обетихолевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оптимус Фарма Прайвэт Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025843
3585
Овестин®
Эстриола сукцинат
Суппозитории вагинальные
Юнитер Индастрис, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№020956
3586
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018899
3587
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ

ҚР-ДЗ-5№003428
3565
Нумета G13E
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№023536
3566
Нумета G16E
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№023537
3567
Нумета G19E
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№023538
3568
Нупента
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023135
3569
Нупента
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023136
3570
Нупента
Пантопразол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Иммакул лайфсайнсез Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025379
3571
Нурофен®
Ибупрофен
Қабықпен қапталған таблеткалар
Рекитт Бенкизер Хелскэр Интернешнл Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018120
3572
Нурофен® Экспресс
Ибупрофен
Капсулалар
Патеон Софтджелс Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№021331
3573
НуТРИфлекс Липид пери
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019242
3574
НуТРИфлекс Липид пери
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019244
3575
НуТРИфлекс Липид плюс
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019249
3576
НуТРИфлекс Липид плюс
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019243
3577
НуТРИфлекс Липид спешиал
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019241
3578
НуТРИфлекс Липид спешиал
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019246
3579
НуТРИфлекс Липид спешиал
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019247
3580
Нью Не-Бол
Ибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121759
3581
НЬЮРОПЕНТИН®
Габапентин
Капсулалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021632
3582
Оба, тірі құрғақ вакцинасы
Деректер жоқ
Тері үстіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-БП-5№003951
3583
Обетимус
Обетихол қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оптимус Фарма Прайвэт Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025842
3584
Обетимус
Обетихол қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оптимус Фарма Прайвэт Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025843
3585
Овестин®
Эстриол сукцинаты
Қынаптық суппозиторийлер
Юнитер Индастрис, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№020956
3586
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018899
3587
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ

РК-ЛС-5№018849
3610
Оксикодон Калцекс
Оксикодон
Раствор для внутривенного и подкожного введения
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№024519
3611
Оксикодон Калцекс
Оксикодон
Раствор для внутривенного и подкожного введения
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№024520
3612
Оксикорт
Нет данных
Аэрозоль для наружного применения
Тархоминский фармацевтический завод "Польфа" Акционерное Общество, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№004003
3613
Оксипрогестерона капронат
Гидроксипрогестерон
Раствор для инъекций, масляный
ООО "ФЗ "БИОФАРМА", УКРАИНА
РК-ЛС-5№018688
3614
Окситоцин
Окситоцин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ДАЛЬХИМФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022533
3615
ОКСИТОЦИН
Окситоцин
Раствор для инъекций
ФЗ БИОФАРМА, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024488
3616
Окситоцин Гриндекс
Окситоцин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Сантоника АО, ЛИТВА
РК-ЛС-5№010645
3617
Окситоцин Гриндекс
Окситоцин
Раствор для инъекций
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№022381
3618
ОКСИТОЦИН-РИХТЕР
Окситоцин
Раствор для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014562
3619
ОКТАГАМ™ 10%
Нет данных
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014188
3620
Октагам™ 5 %
Нет данных
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес. м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№019746
3621
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014183
3622
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014184
3623
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014185
3624
Октанат® 1000
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№004915
3625
Октанат® 1000
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№023463
3626
Октанат® 250
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ

ҚР-ДЗ-5№018849
3610
Оксикодон Калцекс
Оксикодон
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024519
3611
Оксикодон Калцекс
Оксикодон
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024520
3612
Оксикорт
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған аэрозоль
Польфа" Тархомин фармацевтикалық зауыты "Акционерлік Қоғамы, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№004003
3613
Оксипрогестерон капронаты
Гидроксипрогестерон
Инъекцияға арналған майлы ерітінді
"БИОФАРМА" ФЗ ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018688
3614
Окситоцин
Окситоцин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"ДАЛЬХИМФАРМ", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022533
3615
ОКСИТОЦИН
Окситоцин
Инъекцияға арналған ерітінді
"БИОФАРМА" ФЗ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024488
3616
Окситоцин Гриндекс
Окситоцин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Сантоника" АҚ, ЛИТВА
ҚР-ДЗ-5№010645
3617
Окситоцин Гриндекс
Окситоцин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022381
3618
ОКСИТОЦИН-РИХТЕР
Окситоцин
Инъекцияға арналған ерітінді
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014562
3619
ОКТАГАМ™ 10%
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014188
3620
Октагам™ 5 %
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес. м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019746
3621
Октанайн™ Ф
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014183
3622
Октанайн™ Ф
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014184
3623
Октанайн™ Ф
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014185
3624
Октанат® 1000
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№004915
3625
Октанат® 1000
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№023463
3626
Октанат® 250
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ

РК-ЛС-5№004913
3627
Октанат® 250
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№023461
3628
Октанат® 500
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№004914
3629
Октанат® 500
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№023462
3630
Октанат® LV
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-БП-5№022116
3631
Октанат® LV
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-БП-5№022117
3632
Октаплекс™ 500 МЕ (концентрат протромбинового комплекса)
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014192
3633
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %)
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025097
3634
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %)
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025098
3635
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %)
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025100
3636
Октолипен®
Тиоктовая кислота
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ОАО Фармстандарт-УфаВИТА, РОССИЯ
РК-ЛС-5№021581
3637
Октра®
Октреотид
Раствор для внутривенного и подкожного введения
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019800
3638
Октрид
Октреотид
Раствор для инъекций
Sun Pharmaceutical Industries Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№010635
3639
Окумед
Тимолол
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№005642
3640
Оланз ODT
Оланзапин
Таблетки диспергируемые в полости рта
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№004913
3627
Октанат® 250
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№023461
3628
Октанат® 500
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№004914
3629
Октанат® 500
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№023462
3630
Октанат® LV
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-БП-5№022116
3631
Октанат® LV
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-БП-5№022117
3632
Октаплекс™ 500 ХБ (протромбинді кешен концентраты)
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014192
3633
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %)
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025097
3634
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %)
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025098
3635
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %)
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025100
3636
Октолипен®
Тиокт қышқылы
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Фармстандарт-УфаВИТА ААҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021581
3637
Октра®
Октреотид
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019800
3638
Октрид
Октреотид
Инъекцияға арналған ерітінді
Sun Pharmaceutical Industries Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№010635
3639
Окумед
Тимолол
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№005642
3640
Оланз ODT
Оланзапин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№010272
3877
Пегасис
Пэгинтерферон альфа-2а
Раствор для инъекций
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№012328
3878
Педекс
Перметрин
Раствор для наружного применения
ЛМП, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№004115
3879
Педекс
Перметрин
Гель для наружного применения
ЛМП, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№004113
3880
Пемгем
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022870
3881
Пемгем
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022871
3882
Пеметрексед
Пеметрексед
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий
Государственное научное учреждение "Институт биоорганической химии Национальной академии наук Беларуси", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№023061
3883
Пеметрексед-Виста солют
Пеметрексед
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Онкомед Мануфактуринг а.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026200
3884
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ТОО "Kelun-Kazpharm" (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022305
3885
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ТОО "Kelun-Kazpharm" (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022304
3886
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ТОО "Kelun-Kazpharm" (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023139
3887
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ТОО "Kelun-Kazpharm" (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023140
3888
Пен-Герпевир
Пенцикловир
Крем
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№025885
3889
Пенестер
Финастерид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№018701
3890
ПЕНЗИМ® 10000
Нет данных
Таблетки покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023142
3891
Пентаглобин
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№012734
3892
Пентаксим, вакцина для профилактики дифтерии и столбняка адсорбированная; коклюша ацеллюлярная; полиомиелита инактивированная и инфекции, вызываемой Haemophilus influenzae тип b, конъюгированная
Нет данных
Лиофилизат в комплекте с суспензией
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
РК-БП-5№013231
3893
Пентаса
Месалазин
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№019018
3894
Пентаса
Месалазин
Гранулы с пролонгированным высвобождением
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№019040
3895
Пентаса
Месалазин
Суппозитории ректальные
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ

ҚР-ДЗ-5№010272
3877
Пегасис
Пэгинтерферон альфа-2а
Инъекцияға арналған ерітінді
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№012328
3878
Педекс
Перметрин
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
ЛМП, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№004115
3879
Педекс
Перметрин
Сыртқа қолдануға арналған гель
ЛМП, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№004113
3880
Пемгем
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022870
3881
Пемгем
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022871
3882
Пеметрексед
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
"Беларусь Ұлттық ғылым академиясының биоорганикалық химия институты" мемлекеттік ғылыми мекемесі, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№023061
3883
Пеметрексед-Виста солют
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Онкомед Мануфактуринг а.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№026200
3884
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
"Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм)" ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022305
3885
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
"Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм) "ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022304
3886
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
"Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм)" ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023139
3887
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
"Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм)" ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023140
3888
Пен-Герпевир
Пенцикловир
Крем
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025885
3889
Пенестер
Финастерид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№018701
3890
ПЕНЗИМ® 10000
Деректер жоқ
Iшекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023142
3891
Пентаглобин
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№012734
3892
Пентаксим, күл және сіреспенің сіңірілген; көкжөтелдің ацеллюлярлық; полиомиелиттің белсенділігі жойылған және конъюгацияланған, b типті Haemophilus influenzae туындайтын инфекцияның профилактикасына арналған вакцина
Деректер жоқ
Лиофилизат суспензиямен жиынтықта
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
ҚР-БП-5№013231
3893
Пентаса
Месалазин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019018
3894
Пентаса
Месалазин
Босап шығуы ұзаққа созылатын түйіршіктер
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019040
3895
Пентаса
Месалазин
Ректальді суппозиторийлер
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ

РК-ЛС-5№025084
3965
Полаксин Б
Полимиксин B
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024648
3966
Полапикс
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025184
3967
Полапикс
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025185
3968
Полвастерол
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019722
3969
Полвастерол
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019723
3970
Полвастерол
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019724
3971
Полвертик
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016517
3972
Полвертик
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016518
3973
Полвертик
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016519
3974
Полидекса с фенилэфрином
Нет данных
Спрей назальный
СОФАРТЕКС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019079
3975
Полижинакс
Нет данных
Капсулы вагинальные
Свисс Кепс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№015850
3976
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения и местного применения
НПО Петровакс Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019014
3977
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения и местного применения
НПО Петровакс Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019015
3978
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025491
3979
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025492
3980
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Суппозитории вагинальные и ректальные
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№002369
3981
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Суппозитории вагинальные и ректальные
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№002370
3982
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Таблетки
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№021503
3983
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Таблетки
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025347
3984
Поллезин®
Левоцетиризин
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016541
3985
Поллезин®
Левоцетиризин
Капли для приема внутрь
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ

ҚР-ДЗ-5№025084
3965
Полаксин Б
Полимиксин B
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024648
3966
Полапикс
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025184
3967
Полапикс
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025185
3968
Полвастерол
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019722
3969
Полвастерол
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019723
3970
Полвастерол
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019724
3971
Полвертик
Бетагистин
Таблеткалар
"ПОЛЬФАРМА "АҚ Фармацевтикалық зауыты Нова Дембадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016517
3972
Полвертик
Бетагистин
Таблеткалар
"ПОЛЬФАРМА" АҚ Фармацевтикалық зауыты Нова Дембадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016518
3973
Полвертик
Бетагистин
Таблеткалар
"ПОЛЬФАРМА" АҚ Фармацевтикалық зауыты Нова Дембадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016519
3974
Полидекса фенилэфринмен
Деректер жоқ
Мұрынға арналған спрей
СОФАРТЕКС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019079
3975
Полижинакс
Деректер жоқ
Қынаптық капсулалар
Свисс Кепс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015850
3976
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге және жергілікті қолдану үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
НПО Петровакс Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019014
3977
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге және жергілікті қолдану үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
НПО Петровакс Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019015
3978
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"НПО Петровакс Фарм" ЖШС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025491
3979
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"НПО Петровакс Фарм" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025492
3980
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Қынаптық және ректальді суппозиторийлер
"НПО Петровакс Фарм" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№002369
3981
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Қынаптық және ректальді суппозиторийлер
"НПО Петровакс Фарм" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№002370
3982
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Таблеткалар
"НПО Петровакс Фарм" ЖШС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021503
3983
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Таблеткалар
"НПО Петровакс Фарм" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025347
3984
Поллезин®
Левоцетиризин
Қабықпен қапталған таблеткалар
"ЭГИС "Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016541
3985
Поллезин®
Левоцетиризин
Ішуге арналған тамшы дәрі
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан

РК-ЛС-5№023218
4060
Престилол®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023219
4061
Престилол®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023220
4062
Престилол®
Бисопролол + Периндоприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаборатории Сервье Индастри, Франция
ЛП-№000569-ГП-KZ
4063
Префаксин
Венлафаксин
Капсулы пролонгированного действия
Фарматен Интернешнл С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№017926
4064
Префаксин
Венлафаксин
Капсулы пролонгированного действия
Фарматен Интернешнл С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№017927
4065
Префаксин
Венлафаксин
Капсулы пролонгированного действия
Фарматен Интернешнл С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№017928
4066
ПРЕФИКС®
Цефпрозил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№014200
4067
ПРЕФИКС®
Цефпрозил
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019734
4068
Префикс®
Цефпрозил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020630
4069
Привалекс
Прегабалин
Капсулы
Софаримекс – Индустрия Кимика э Фармасэутика, С. А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№024501
4070
Привалекс
Прегабалин
Капсулы
Софаримекс – Индустрия Кимика э Фармасэутика, С. А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№024506
4071
Привиджен®
Нет данных
Раствор для инфузий
СиЭсЭл Беринг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№019616
4072
Привитусс
Клоперастин
Суспензия оральная
Марко Вити Фармасеутиси С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№019001
4073
Примовист®
Гадоксетовая кислота
Раствор для внутривенного введения
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№017853
4074
Приорикс-Тетра вакцина против кори, эпидемического паротита, краснухи и ветряной оспы, живая аттенуированная
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем в предварительно наполненном шприце
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№020545
4075
Прогинова®
Эстрадиол
Таблетки, покрытые сахарной оболочкой
Дельфарм Лилль С.А.С, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№011426
4076
Програф®
Такролимус
Капсулы
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№010350
4077
Програф®
Такролимус
Капсулы
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№010351
4078
Програф®
Такролимус
Капсулы
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№010352
4079
Програф®
Такролимус
Концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№010353
4080
Прожестожель
Прогестерон
Гель для наружного применения
Безен Мэньюфекчуринг Белджиум, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№013667
4081
Прожестожель
Прогестерон
Гель для наружного применения
Лабораториес Безен Интернейшнл, ФРАНЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№023218
4060
Престилол®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023219
4061
Престилол®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023220
4062
Престилол®
Бисопролол + Периндоприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаборатории Сервье Индастри, Франция
ЛП-№000569-ГП-KZ
4063
Префаксин
Венлафаксин
Әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар
Фарматен Интернешнл С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№017926
4064
Префаксин
Венлафаксин
Әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар
Фарматен Интернешнл С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№017927
4065
Префаксин
Венлафаксин
Әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар
Фарматен Интернешнл С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№017928
4066
ПРЕФИКС®
Цефпрозил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№014200
4067
ПРЕФИКС®
Цефпрозил
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019734
4068
Префикс®
Цефпрозил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020630
4069
Привалекс
Прегабалин
Капсулалар
Софаримекс – Индустрия Кимика э Фармасэутика, С. А., ПОРТУГАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024501
4070
Привалекс
Прегабалин
Капсулалар
Софаримекс – Индустрия Кимика э Фармасэутика, С. А., ПОРТУГАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024506
4071
Привиджен®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
СиЭсЭл Беринг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019616
4072
Привитусс
Клоперастин
Ішуге арналған суспензия
Марко Вити Фармасеутиси С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№019001
4073
Примовист®
Гадоксет қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017853
4074
Приорикс-Тетра қызылшаға, эпидемиялық паротитке, қызамыққа және желшешекке қарсы аттенуирленген тірі вакцина
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат алдын ала толтырылған шприцтегі еріткішімен жиынтықта
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№020545
4075
Прогинова®
Эстрадиол
Қантты қабықпен қапталған таблеткалар
Дельфарм Лилль С.А.С, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№011426
4076
Програф®
Такролимус
Капсулалар
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№010350
4077
Програф®
Такролимус
Капсулалар
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№010351
4078
Програф®
Такролимус
Капсулалар
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№010352
4079
Програф®
Такролимус
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№010353
4080
Прожестожель
Прогестерон
Сыртқа қолдануға арналған гель
Безен Мэньюфекчуринг Белджиум, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№013667
4081
Прожестожель
Прогестерон
Сыртқа қолдануға арналған гель
Лабораториес Безен Интернейшнл, ФРАНЦИЯ

РК-ЛС-5№004672
4199
Реланиум
Диазепам
Раствор для внутримышечных и внутривенных инъекций
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№014355
4200
Релвар® Эллипта®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№021461
4201
Релвар® Эллипта®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№021462
4202
Реленза®
Занамивир
Порошок для ингаляций дозированный
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№005403
4203
Реликва
Гидроксизин
Сироп
Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025672
4204
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Раствор для внутривенного и подкожного введения
Релаинс Лайф Сайенсыз, Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026133
4205
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Раствор для внутривенного и подкожного введения
Релаинс Лайф Сайенсыз, Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026134
4206
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Раствор для внутривенного и подкожного введения
Релаинс Лайф Сайенсыз, Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026135
4207
Релиум
Диазепам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Тархоминский фармацевтический завод "Польфа" Акционерное Общество, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№011025
4208
Релиф®
Фенилэфрин
Суппозитории ректальные
Иституто Де Анжели С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№011590
4209
Релиф®
Фенилэфрин
Мазь ректальная
Фамар А.В.Е., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№015057
4210
Релпакс®
Элетриптан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№010953
4211
РЕМАКСОЛ®
Нет данных
Раствор для инфузий
Научно-технологическая фармацевтическая фирма ПОЛИСАН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020882
4212
Ремедиа
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018414
4213
Ремедиа
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018415
4214
Ремедиа
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018416
4215
Реместип
Терлипрессин
Раствор для инъекций
Зентива, к.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№018976
4216
Реместип
Терлипрессин
Раствор для инъекций
Зентива, к.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№018977
4217
Ремикейд®
Инфликсимаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№019692
4218
РЕМОВ®
Диметикон
Жидкость для наружного применения
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020546
4219
Ремсима®
Инфликсимаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ

ҚР-ДЗ-5№004672
4199
Реланиум
Диазепам
Бұлшықет ішіне және вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№014355
4200
Релвар® Эллипта®
Деректер жоқ
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021461
4201
Релвар® Эллипта®
Деректер жоқ
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021462
4202
Реленза®
Занамивир
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№005403
4203
Реликва
Гидроксизин
Шәрбат
Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025672
4204
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
Релаинс Лайф Сайенсыз, Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026133
4205
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
Релаинс Лайф Сайенсыз, Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026134
4206
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
Релаинс Лайф Сайенсыз, Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026135
4207
Релиум
Диазепам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Тархоминский фармацевтический завод" "Польфа" Акционерлік Қоғамы, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№011025
4208
Релиф®
Фенилэфрин
Ректальді суппозиторийлер
Иституто Де Анжели С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№011590
4209
Релиф®
Фенилэфрин
Ректальді жақпамай
Фамар А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№015057
4210
Релпакс®
Элетриптан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№010953
4211
РЕМАКСОЛ®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
ПОЛИСАН Ғылыми-технологиялық фармацевтикалық фирмасы, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020882
4212
Ремедиа
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018414
4213
Ремедиа
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018415
4214
Ремедиа
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018416
4215
Реместип
Терлипрессин
Инъекцияға арналған ерітінді
Зентива, к.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№018976
4216
Реместип
Терлипрессин
Инъекцияға арналған ерітінді
Зентива, к.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№018977
4217
Ремикейд®
Инфликсимаб
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№019692
4218
РЕМОВ®
Диметикон
Сыртқа қолдануға арналған сұйықтық
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020546
4219
Ремсима®
Инфликсимаб
Вена ішіне енгізілетін ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ

РК-ЛС-5№020035
4220
Ремунде
Изотретиноин
Мягкие желатиновые капсулы
Биофарма Илач Сан.ве.Тидж.А.Ш., Турция
ЛП-№002495-РГ-KZ
4221
Ренвела®
Севеламер
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Джензайм Ирландия Лтд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№018305
4222
Ренни®
Нет данных
Таблетки жевательные с ментоловым вкусом
Делфарм Гайярд, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№006507
4223
Ренни® без сахара
Нет данных
Таблетки жевательные мятные
Делфарм Гайярд, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№006508
4224
Реополиглюкин
Декстран
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022799
4225
Реосорбилакт
Нет данных
Раствор для инфузий
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019780
4226
Репаглид®
Репаглинид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018188
4227
Репаглид®
Репаглинид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018189
4228
Реплагал
Агалсидаза альфа
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023493
4229
Ресиджен
Интерферон бета-1a
Раствор для инъекций
СиннаЖен Ко., ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№024723
4230
Респанол
Толперизон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023304
4231
Респанол
Толперизон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023303
4232
Респеро Миртол форте
Нет данных
Кишечнорастворимые капсулы, мягкие
Г. Поль-Боскамп ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025045
4233
Респикс Спрей
Амброксол
Раствор оральный
ИТС ФАРМА С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025040
4234
Респолак
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения
Aspiro Pharma Limited, Индия
ЛП-№004090-РГ-KZ
4235
Респолак
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения
Aspiro Pharma Limited, Индия
ЛП-№004784-РГ-KZ
4236
Респонгил
Рисперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№020690
4237
Респонгил
Рисперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№020691
4238
Ретиналамин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и парабульбарного введения
ГЕРОФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010902
4239
Ретровир
Зидовудин
Раствор для приема внутрь
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№011013
4240
Ретровир®
Зидовудин
Капсулы
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№011012
4241
Риалтрис
Нет данных
Спрей назальный дозированный
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025926
4242
Риалтрис Моно
Мометазон
Спрей назальный дозированный
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025917
4243
Рибоксин
Инозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Биосинтез, РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№020035
4220
Ремунде
Изотретиноин
Жұмсақ желатинді капсулалар
Биофарма Илач Сан.ве.Тидж.А.Ш., ТҮРКИЯ
ЛП-№002495-РГ-KZ
4221
Ренвела®
Севеламер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Джензайм Ирландия Лтд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№018305
4222
Ренни®
Деректер жоқ
Ментол дәмімен шайнайтын таблеткалар
Делфарм Гайярд, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№006507
4223
Ренни® қантсыз
Деректер жоқ
Шайнайтын жалбызды таблеткалар
Делфарм Гайярд, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№006508
4224
Реополиглюкин
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022799
4225
Реосорбилакт
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019780
4226
Репаглид®
Репаглинид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018188
4227
Репаглид®
Репаглинид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018189
4228
Реплагал
Агалсидаза альфа
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023493
4229
Ресиджен
Интерферон бета-1a
Инъекцияға арналған ерітінді
СиннаЖен Ко., ИРАН, ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024723
4230
Респанол
Толперизон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023304
4231
Респанол
Толперизон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023303
4232
Респеро Миртол форте
Деректер жоқ
Жұмсақ ішекте еритін капсулалар
Г. Поль-Боскамп ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025045
4233
Респикс Спрей
Амброксол
Ішуге арналған ерітінді
ИТС ФАРМА С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025040
4234
Респолак
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия
Aspiro Pharma Limited, Индия
ЛП-№004090-РГ-KZ
4235
Респолак
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия
Aspiro Pharma Limited, Индия
ЛП-№004784-РГ-KZ
4236
Респонгил
Рисперидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020690
4237
Респонгил
Рисперидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020691
4238
Ретиналамин®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және парабульбарлық енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГЕРОФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010902
4239
Ретровир
Зидовудин
Ішуге арналған ерітінді
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№011013
4240
Ретровир®
Зидовудин
Капсулалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№011012
4241
Риалтрис
Деректер жоқ
Мұрынға арналған дозаланған спрей
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025926
4242
Риалтрис Моно
Мометазон
Мұрынға арналған дозаланған спрей
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025917
4243
Рибоксин
Инозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биосинтез, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№025637
4292
Ринофлуимуцил
Нет данных
Спрей назальный
Замбон С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№012065
4293
Риноцил
Нет данных
Спрей назальный
Рубикон, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025714
4294
Риноцил
Нет данных
Капли назальные
Рубикон, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025715
4295
Рипронат
Мельдоний
Раствор для внутривенного введения
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022210
4296
Рипронат
Мельдоний
Капсулы желатиновые
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025314
4297
Риспаксол®
Рисперидон
Таблетки, покрытые оболочкой
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№010769
4298
Риспаксол®
Рисперидон
Таблетки, покрытые оболочкой
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№010770
4299
Рисперидон
Рисперидон
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014726
4300
Рисперидон
Рисперидон
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014727
4301
Рисперидон
Рисперидон
Раствор для приема внутрь
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019617
4302
Рисполепт Конста®
Рисперидон
Порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Алкермес Инк., СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№013624
4303
Рисполепт Конста®
Рисперидон
Порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Алкермес Инк., СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№013625
4304
Ритазум
Ризатриптан
Таблетки диспергируемые в полости рта
Лабораториос Лесви, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023084
4305
РИТОКОМ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025878
4306
РИТОКОМ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025879
4307
Ритуксимаб
Ритуксимаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023115
4308
Ритуксимаб
Ритуксимаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023141
4309
Ровамицин®
Спирамицин
Таблетки, покрытые оболочкой
Санофи С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№012146
4310
Ровамицин®
Спирамицин
Таблетки, покрытые оболочкой
Санофи С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№012147
4311
Роджитирокс
Левотироксин натрия
Таблетки
Acme Generics Private Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026007
4312
Роджитирокс
Левотироксин натрия
Таблетки
Acme Generics Private Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026009
4313
Роджитирокс
Левотироксин натрия
Таблетки
Acme Generics Private Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026010
4314
Роджитирокс
Левотироксин натрия
Таблетки
Acme Generics Private Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026011
4315
Родинир
Цефдинир
Капсулы
ФармаВижн Санайи ве Тиджарет А. Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023199
4316
Родинир
Цефдинир
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
ФармаВижн Санайи ве Тиджарет А. Ш., ТУРЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№025637
4292
Ринофлуимуцил
Деректер жоқ
Мұрынға арналған спрей
Замбон С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№012065
4293
Риноцил
Деректер жоқ
Мұрынға арналған спрей
Рубикон, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025714
4294
Риноцил
Деректер жоқ
Мұрынға тамызатын дәрі
Рубикон, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025715
4295
Рипронат
Мельдоний
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022210
4296
Рипронат
Мельдоний
Желатинді капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025314
4297
Риспаксол®
Рисперидон
Қабықпен қапталған таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№010769
4298
Риспаксол®
Рисперидон
Қабықпен қапталған таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№010770
4299
Рисперидон
Рисперидон
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014726
4300
Рисперидон
Рисперидон
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014727
4301
Рисперидон
Рисперидон
Ішуге арналған ерітінді
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019617
4302
Рисполепт Конста®
Рисперидон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін әсер етуі ұзаққа созылатын суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Алкермес Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№013624
4303
Рисполепт Конста®
Рисперидон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін әсер етуі ұзаққа созылатын суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Алкермес Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№013625
4304
Ритазум
Ризатриптан
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Лабораториос Лесви, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023084
4305
РИТОКОМ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025878
4306
РИТОКОМ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025879
4307
Ритуксимаб
Ритуксимаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023115
4308
Ритуксимаб
Ритуксимаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023141
4309
Ровамицин®
Спирамицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Санофи С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№012146
4310
Ровамицин®
Спирамицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Санофи С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№012147
4311
Роджитирокс
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Acme Generics Private Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026007
4312
Роджитирокс
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Acme Generics Private Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026009
4313
Роджитирокс
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Acme Generics Private Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026010
4314
Роджитирокс
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Acme Generics Private Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026011
4315
Родинир
Цефдинир
Капсулалар
ФармаВижн Санайи ве Тиджарет А. Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023199
4316
Родинир
Цефдинир
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
ФармаВижн Санайи ве Тиджарет А. Ш., ТҮРКИЯ

РК-ЛС-5№023771
4363
Ропивакаин-Санто
Ропивакаин
Раствор для инъекций
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024523
4364
Ропивакаин-Санто
Ропивакаин
Раствор для инъекций
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024524
4365
Ропивин
Ропивакаин
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022600
4366
Ропивин
Ропивакаин
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022635
4367
Ропивин
Ропивакаин
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022636
4368
Ропивин
Ропивакаин
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022637
4369
РОСЕМИД®
Рисперидон
Таблетки диспергируемые в полости рта
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025896
4370
РОСЕМИД®
Рисперидон
Таблетки диспергируемые в полости рта
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025897
4371
РОСЕМИД®
Рисперидон
Таблетки диспергируемые в полости рта
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025898
4372
Росустар
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022907
4373
Росустар
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022912
4374
Ротадон
Глюкозамин
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024829
4375
Роталуд
Тизанидин
Таблетки
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024321
4376
Роталуд
Тизанидин
Таблетки
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024324
4377
Ротарикс (моновалентная человеческая живая аттенуированная вакцина жидкая для профилактики ротавирусной инфекции)
Вакцина для профилактики ротавирусной инфекции
Суспензия для приема внутрь
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№000043-РГ-KZ
4378
Ротарикс®, моновалентная человеческая живая аттенуированная вакцина жидкая для профилактики ротавирусной инфекции
Нет данных
Суспензия для приема внутрь
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№019502
4379
РотаТек, ротавирусная вакцина живая, оральная, пентавалентная
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№016219
4380
Ротафер
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121987
4381
РОТАЦЕФ
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1% раствор лидокаина гидрохлорида)
ЛДП - Лабораториос Торлан С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017622
4382
Ротацеф
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида 3.5 мл)
ФармаВижн Сан.ве Тидж.А.Ш., ТУРЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№023771
4363
Ропивакаин-Санто
Ропивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Химфарм" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024523
4364
Ропивакаин-Санто
Ропивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Химфарм" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024524
4365
Ропивин
Ропивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022600
4366
Ропивин
Ропивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022635
4367
Ропивин
Ропивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022636
4368
Ропивин
Ропивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022637
4369
РОСЕМИД®
Рисперидон
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025896
4370
РОСЕМИД®
Рисперидон
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025897
4371
РОСЕМИД®
Рисперидон
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025898
4372
Росустар
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022907
4373
Росустар
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022912
4374
Ротадон
Глюкозамин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024829
4375
Роталуд
Тизанидин
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024321
4376
Роталуд
Тизанидин
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024324
4377
Ротарикс (Ротавирусты инфекцияның профилактикасына арналған, адамның моновалентті аттенуирленген сұйық тірі вакцинасы)
Ротавирусты инфекцияның профилактикасына арналған вакцинасы
Ішуге арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№000043-РГ-KZ
4378
Ротарикс®, ротавирусты инфекцияның профилактикасына арналған адамның моновалентті аттенуирленген сұйык тірі вакцинасы
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№019502
4379
РотаТек, ротавирусты вакцина, тірі, ішуге арналған, пентавалентті
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Мерк Шарп және Доум ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№016219
4380
Ротафер
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121987
4381
РОТАЦЕФ
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% лидокаин гидрохлоридінің ерітіндісі)
ЛДП - Лабораториос Торлан С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017622
4382
Ротацеф
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% лидокаин гидрохлоридінің 3.5 мл ерітіндісі)
ФармаВижн Сан.ве Тидж.А.Ш., ТҮРКИЯ

РК-ЛС-5№025657
4407
Салициловая кислота
Нет данных
Раствор спиртовой для наружного применения
ТОО "Фармация 2010", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003166
4408
Салмерикс
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
ЦЕЛОН ФАРМА С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№022951
4409
Салмерикс
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
ЦЕЛОН ФАРМА С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№022952
4410
Салмерикс
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
ЦЕЛОН ФАРМА С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№022953
4411
Салофальк
Месалазин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№006145
4412
Салофальк
Месалазин
Суппозитории ректальные
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021146
4413
Салтрол
Нет данных
Аэрозоль дозированный для ингаляций
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№023484
4414
Салтрол
Нет данных
Аэрозоль дозированный для ингаляций
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№023485
4415
Сальбутамол
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№000838
4416
Сальбутамол
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Лабораторио Альдо-Юнион С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019225
4417
Сальбутамол АВ
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций дозированный
Алтайвитамины, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025568
4418
Сальбутамол-Фармстандарт
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций дозированный
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026072
4419
САМИТОЛ®
Секнидазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023810
4420
Сангера
Транексамовая кислота
Раствор для инъекций
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023634
4421
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003793
4422
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003821
4423
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003822
4424
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Раствор для приема внутрь
Дельфарм Юнинг С.А.С., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№121828
4425
Сандостатин®
Октреотид
Раствор для подкожных инъекций
Дельфарм Дижон, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004657
4426
Сандостатин®
Октреотид
Раствор для подкожных инъекций
Дельфарм Дижон, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004673
4427
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020988
4428
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№021186
4429
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ

ҚР-ДЗ-5№025657
4407
Салицил қышқылы
Деректер жоқ
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді
Фармация 2010 ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003166
4408
Салмерикс
Деректер жоқ
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ
ЦЕЛОН ФАРМА С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№022951
4409
Салмерикс
Деректер жоқ
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ
ЦЕЛОН ФАРМА С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№022952
4410
Салмерикс
Деректер жоқ
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ
ЦЕЛОН ФАРМА С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№022953
4411
Салофальк
Месалазин
Ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№006145
4412
Салофальк
Месалазин
Ректальді суппозиторийлер
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021146
4413
Салтрол
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023484
4414
Салтрол
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023485
4415
Сальбутамол
Сальбутамол
Дозаланған, ингаляцияға арналған аэрозоль
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№000838
4416
Сальбутамол
Сальбутамол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Лабораторио Альдо-Юнион С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019225
4417
Сальбутамол АВ
Сальбутамол
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль
Алтайвитамины, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025568
4418
Сальбутамол-Фармстандарт
Сальбутамол
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026072
4419
САМИТОЛ®
Секнидазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023810
4420
Сангера
Транексам қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023634
4421
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003793
4422
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003821
4423
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003822
4424
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Ішуге арналған ерітінді
Дельфарм Юнинг С.А.С., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121828
4425
Сандостатин®
Октреотид
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Дельфарм Дижон, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004657
4426
Сандостатин®
Октреотид
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Дельфарм Дижон, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004673
4427
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар еріткішімен жиынтықта
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020988
4428
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар еріткішімен жиынтықта
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021186
4429
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар еріткішімен жиынтықта
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ

РК-ЛС-5№024882
4502
Сефабел®
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022204
4503
Сефабел®
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022244
4504
СЕФПОТЕК®
Цефподоксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№014639
4505
СЕФПОТЕК®
Цефподоксим
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121978
4506
СЕФПОТЕК®
Цефподоксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022135
4507
СЕФСИДАЛ-сановель
Цефподоксим
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022723
4508
СЕФСИДАЛ-сановель
Цефподоксим
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022724
4509
СЕФСИДАЛ-сановель
Цефподоксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023351
4510
Сиалис®
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лилли дель Карибе Инк, ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№012089
4511
Сиалис®
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лилли дель Карибе Инк., ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№020874
4512
Сиатаф
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025325
4513
Сиатаф
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025326
4514
Сиатаф
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025327
4515
СИБРАВА
Инклизиран
Раствор для подкожного введения
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025332
4516
Сибри® Бризхалер®
Гликопиррония бромид
Порошок для ингаляций в капсулах
Новартис Фармасьютика С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021604
4517
Сигнифор®
Пасиреотид
Раствор для инъекций
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№121943
4518
Сигнифор®
Пасиреотид
Раствор для инъекций
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№121944
4519
Сигнифор®
Пасиреотид
Раствор для инъекций
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№121945
4520
Сигнифор® ЛАР
Пасиреотид
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Новартис Фарма АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022155
4521
Сигнифор® ЛАР
Пасиреотид
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Новартис Фарма АГ, ШВЕЙЦАРИЯ

ҚР-ДЗ-5№024882
4502
Сефабел®
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022204
4503
Сефабел®
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022244
4504
СЕФПОТЕК®
Цефподоксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№014639
4505
СЕФПОТЕК®
Цефподоксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121978
4506
СЕФПОТЕК®
Цефподоксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022135
4507
СЕФСИДАЛ-сановель
Цефподоксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022723
4508
СЕФСИДАЛ-сановель
Цефподоксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022724
4509
СЕФСИДАЛ-сановель
Цефподоксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023351
4510
Сиалис®
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лилли дель Карибе Инк, ПУЭРТО-РИКО
ҚР-ДЗ-5№012089
4511
Сиалис®
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лилли дель Карибе Инк., ПУЭРТО-РИКО
ҚР-ДЗ-5№020874
4512
Сиатаф
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025325
4513
Сиатаф
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025326
4514
Сиатаф
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025327
4515
СИБРАВА
Инклизиран
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025332
4516
Сибри® Бризхалер®
Гликопирроний бромиді
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ
Новартис Фармасьютика С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021604
4517
Сигнифор®
Пасиреотид
Инъекцияға арналған ерітінді
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121943
4518
Сигнифор®
Пасиреотид
Инъекцияға арналған ерітінді
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121944
4519
Сигнифор®
Пасиреотид
Инъекцияға арналған ерітінді
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121945
4520
Сигнифор® ЛАР
Пасиреотид
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Новартис Фарма АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022155
4521
Сигнифор® ЛАР
Пасиреотид
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Новартис Фарма АГ, ШВЕЙЦАРИЯ

РК-ЛС-5№023070
4545
Силфект
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023071
4546
Силфект
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023072
4547
Симанод
Атазанавир
Капсулы
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024630
4548
Симанод
Атазанавир
Капсулы
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024631
4549
Симанод
Атазанавир
Капсулы
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024632
4550
Симбикорт Турбухалер™
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№018526
4551
Симбикорт® Турбухалер®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№011411
4552
Симбикорт® Турбухалер®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№011412
4553
Симбикорт® Турбухалер®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№011413
4554
Симбикорт® Турбухалер®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№011414
4555
Симбикорт™ Рапихалер
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
АстраЗенека Дюнкерк Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023870
4556
Симбикорт™ Рапихалер
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
АстраЗенека Дюнкерк Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023871
4557
Симбринза*
Нет данных
Капли глазные, суспензия
с.а.Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№022946
4558
Симдакс
Левосимендан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№017616
4559
Симеспасмил
Нет данных
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025825
4560
Симидона уно
Нет данных
Таблетки
Макс Целлер Зьоне АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№023438
4561
Симидона форте
Нет данных
Таблетки
Макс Целлер Зьоне АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№023442
4562
Симпони®
Голимумаб
Раствор для инъекций
Бакстер Фармасьютикал Солюшнз ЛЛС, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№020824
4563
Симпони®
Голимумаб
Раствор для инъекций
Бакстер Фармасьютикал Солюшнз ЛЛС, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024659
4564
Симулект®
Базиликсимаб
Лиофилизат для приготовления инъекционного/инфузионного раствора
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№014725
4565
Симулект®
Базиликсимаб
Лиофилизат для приготовления инъекционного/инфузионного раствора
Патеон Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014725
4566
Синагис®
Паливизумаб
Раствор для внутримышечного введения
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№023138
4567
Синагис®
Паливизумаб
Раствор для внутримышечного введения
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№023137

ҚР-ДЗ-5№023070
4545
Силфект
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023071
4546
Силфект
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023072
4547
Симанод
Атазанавир
Капсулалар
Фармасинтез АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024630
4548
Симанод
Атазанавир
Капсулалар
Фармасинтез АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024631
4549
Симанод
Атазанавир
Капсулалар
Фармасинтез АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024632
4550
Симбикорт Турбухалер™
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018526
4551
Симбикорт® Турбухалер®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№011411
4552
Симбикорт® Турбухалер®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№011412
4553
Симбикорт® Турбухалер®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№011413
4554
Симбикорт® Турбухалер®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№011414
4555
Симбикорт™ Рапихалер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
АстраЗенека Дюнкерк Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023870
4556
Симбикорт™ Рапихалер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
АстраЗенека Дюнкерк Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023871
4557
Симбринза*
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
с.а.Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№022946
4558
Симдакс
Левосимендан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№017616
4559
Симеспасмил
Деректер жоқ
Капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025825
4560
Симидона уно
Деректер жоқ
Таблеткалар
Макс Целлер Зьоне АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023438
4561
Симидона форте
Деректер жоқ
Таблеткалар
Макс Целлер Зьоне АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023442
4562
Симпони®
Голимумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Бакстер Фармасьютикал Солюшнз ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№020824
4563
Симпони®
Голимумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Бакстер Фармасьютикал Солюшнз ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024659
4564
Симулект®
Базиликсимаб
Инъекциялық/инфузиялық ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014725
4565
Симулект®
Базиликсимаб
Инъекциялық/инфузиялық ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Патеон Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014725
4566
Синагис®
Паливизумаб
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№023138
4567
Синагис®
Паливизумаб
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№023137

РК-ЛС-5№025163
4680
Спазмомен®
Отилония бромид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010235
4681
Спайрекс
Спирамицин
Таблетки, покрытые оболочкой
Медикал Юнион Фармасьютикалс, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№000590
4682
Спаскупрель
Нет данных
Раствор для инъекций
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022667
4683
Спеда (вакцина антирабическая для человека)
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Лиаонинг Ченг Да Биотехнолоджи Кo., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№020477
4684
Спектрила
Аспарагиназа
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Лиоконтракт ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023946
4685
Спинраза™
Нусинерсен
Раствор для интратекального введения
Патеон Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025109
4686
Спиолто® Респимат®
Нет данных
Раствор для ингаляций в комплекте с ингалятором Респимат®
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022545
4687
Спирива® Респимат®
Тиотропия бромид
Раствор для ингаляций в комплекте с ингалятором Респимат®
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014869
4688
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблетки
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024997
4689
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблетки
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024998
4690
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблетки
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024999
4691
Справато
Эскетамин
Спрей назальный
ППД Девелопмент, ЛП, Соединенные Штаты; Ренессанс Лейквуд ЛЛС, Соединенные Штаты; Янссен-Силаг Мануфэкчуринг, ЛЛС, Соединенные Штаты; Янссен Орто ЛЛС, Соединенные Штаты
ЛП-№001624-РГ-KZ
4692
Спрамакс
Спирамицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Меркез Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021125
4693
Сривассо®
Тиотропия бромид
Капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором ХандиХалер®
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024283
4694
СР-Кларен
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019639
4695
Стадиол
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фарбил Вальтроп ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025191
4696
СТАЛЕВО
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№025844
4697
Стамик
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Меркез Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021220
4698
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
Нет данных
Раствор для внутрикожного введения
Федеральное государственное унитарное предприятие "Санкт-Петербургский научно-исследовательский институт вакцин и сывороток и предприятие по производству бактерийных препаратов" Федерального медико-биологического агентства (ФГУП СПбНИИВС ФМБА России), РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№025163
4680
Спазмомен®
Отилоний бромиді
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010235
4681
Спайрекс
Спирамицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Медикал Юнион Фармасьютикалс, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№000590
4682
Спаскупрель
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022667
4683
Спеда (адамға арналған антирабиялық вакцина)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Лиаонинг Ченг Да Биотехнолоджи Кo., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№020477
4684
Спектрила
Аспарагиназа
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Лиоконтракт ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023946
4685
Спинраза™
Нусинерсен
Интратекальді енгізуге арналған ерітінді
Патеон Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025109
4686
Спиолто® Респимат®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ерiтiндi Респимат® ингаляторымен жиынтықта
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022545
4687
Спирива® Респимат®
Тиотропий бромиді
Ингаляцияға арналған ерiтiндi Респимат® ингаляторымен жиынтықта
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014869
4688
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024997
4689
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024998
4690
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024999
4691
Справато
Эскетамин
Мұрынға арналған спрей
ППД Девелопмент, ЛП, АҚШ; Ренессанс Лейквуд ЛЛС, АҚШ; Янссен-Силаг Мануфэкчуринг, ЛЛС, АҚШ; Янссен Орто ЛЛС, АҚШ
ЛП-№001624-РГ-KZ
4692
Спрамакс
Спирамицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Меркез Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021125
4693
Сривассо®
Тиотропий бромиді
Ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ХандиХалер® ингаляторымен жиынтықта
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024283
4694
СР-Кларен
Кларитромицин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019639
4695
Стадиол
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фарбил Вальтроп ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025191
4696
СТАЛЕВО
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№025844
4697
Стамик
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Меркез Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021220
4698
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді
Федеральді медициналық-биологиялық агенттігі (ФМУК СПБВҚҒЗИ ФМБА Ресей) "Санкт-Петербург вакциналар мен қансарысулары ғылыми-зерттеу институты және бактериялық препараттарды өндіруші кәсіпорын" Федеральді мемлекеттік унитарлық кәсіпорны, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№019835
4770
Супрастин®
Хлоропирамин
Раствор для инъекций
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015727
4771
Супрастин®
Хлоропирамин
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015728
4772
СУПРАФЕН
Ибупрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025962
4773
Сурванта
Нет данных
Суспензия для эндотрахеального введения
Эббви Инк., СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018123
4774
Сурванта
Нет данных
Суспензия для эндотрахеального введения
Эббви Инк., СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018124
4775
Сутент®
Сунитиниб
Капсулы
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№010308
4776
Сутент®
Сунитиниб
Капсулы
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№010309
4777
Сутент®
Сунитиниб
Капсулы
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№010310
4778
ИНТЕСТИ БАКТЕРИОФАГ ЖИДКИЙ
Нет данных
Жидкость для приема внутрь
Биохимфарм, ГРУЗИЯ
РК-БП-5№015615
4779
Пио бактериофаг жидкий
Нет данных
Жидкость для приема внутрь, местного и наружного применения
Биохимфарм, ГРУЗИЯ
РК-БП-5№015616
4780
Стафилококковый бактериофаг жидкий
Нет данных
Стерильный раствор для приема внутрь, местного и наружного применения
Биохимфарм, ГРУЗИЯ
РК-БП-5№018949
4781
Сцембликс
Асциминиба гидрохлорид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№001723-ГП-KZ
4782
Сэйдекс
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Jiangsu Hengrui Pharmaceuticals Co., Ltd., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025119
4783
Сэйфол
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения и инфузий
Новел Фармасьютикал Лабораториес, ИНДОНЕЗИЯ
РК-ЛС-5№025081
4784
Табекс®
Цитизин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№016223
4785
Таваник
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Опелла Хелскеа Интернэшнл САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№016665
4786
Тавегил
Клемастин
Таблетки
СмитКляйнБичем С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№005090
4787
Тавин ЕМ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эмкьюр Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024575
4788
Таглин®
Вилдаглиптин
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024850
4789
ТАГЛИН® MET
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025942
4790
ТАГЛИН® MET
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025943
4791
Тагриссо™
Осимертиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023566
4792
Тагриссо™
Осимертиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023567

ҚР-ДЗ-5№019835
4770
Супрастин®
Хлоропирамин
Инъекцияға арналған ерітінді
"ЭГИС" фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015727
4771
Супрастин®
Хлоропирамин
Таблеткалар
"ЭГИС" фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015728
4772
СУПРАФЕН
Ибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025962
4773
Сурванта
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізуге арналған суспензия
Эббви Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018123
4774
Сурванта
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізуге арналған суспензия
Эббви Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018124
4775
Сутент®
Сунитиниб
Капсулалар
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№010308
4776
Сутент®
Сунитиниб
Капсулалар
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№010309
4777
Сутент®
Сунитиниб
Капсулалар
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№010310
4778
СҰЙЫҚ ИНТЕСТИ БАКТЕРИОФАГЫ
Деректер жоқ
Ішке қабылдауға арналған сұйықтық
Биохимфарм, ГРУЗИЯ
ҚР-БП-5№015615
4779
Сұйық пио бактериофагы
Деректер жоқ
Ішуге, жарақат орнына және сыртқа қолдануға арналған сұйықтық
Биохимфарм, ГРУЗИЯ
ҚР-БП-5№015616
4780
Сұйық стафилококктық бактериофаг
Деректер жоқ
Ішуге, жарақат орнына және сыртқа қолдануға арналған стерильді ерітінді
Биохимфарм, ГРУЗИЯ
ҚР-БП-5№018949
4781
Сцембликс
Асциминиб гидрохлориді
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№001723-ГП-KZ
4782
Сэйдекс
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Jiangsu Hengrui Pharmaceuticals Co., Ltd., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025119
4783
Сэйфол
Пропофол
Вена ішіне енгізуге және инфузияға арналған эмульсия
Новел Фармасьютикал Лабораториес, ИНДОНЕЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№025081
4784
Табекс®
Цитизин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№016223
4785
Таваник
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Опелла Хелскеа Интернэшнл САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№016665
4786
Тавегил
Клемастин
Таблеткалар
СмитКляйнБичем С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005090
4787
Тавин ЕМ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эмкьюр Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024575
4788
Таглин®
Вилдаглиптин
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024850
4789
ТАГЛИН® MET
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025942
4790
ТАГЛИН® MET
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025943
4791
Тагриссо™
Осимертиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023566
4792
Тагриссо™
Осимертиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023567

РК-ЛС-5№025303
4867
Тезспире
Тезепелумаб
Раствор для подкожного введения
Amgen Manufacturing Ltd, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№026190
4868
Тейкопланин-ТФ
Тейкопланин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
СООО ТрайплФарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№121927
4869
Тейкопланин-ТФ
Тейкопланин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
СООО ТрайплФарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№121928
4870
Текавир
Энтекавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022665
4871
Текавир
Энтекавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022744
4872
Теклонин
Тейкопланин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025588
4873
Теклонин
Тейкопланин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025589
4874
ТЕКНАЗОЛ®
Итраконазол
Капсулы
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014797
4875
Тексаред®
Теноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Генсента Илач Санаи ви Тикарет А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025336
4876
Тексикам
Теноксикам
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций, в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
АНФАРМ ЭЛЛАС А.О., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023214
4877
Текфидера®
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые, твердые
Корден Фарма Фрибург СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022326
4878
Текфидера®
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые, твердые
Корден Фарма Фрибург СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022354
4879
ТЕЛАТРИ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025620
4880
ТЕЛДАЙ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025400
4881
Телзап Плюс
Нет данных
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121970
4882
Телзап Плюс
Нет данных
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121971
4883
Телзап Плюс
Нет данных
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121972
4884
Телзап®
Телмисартан
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019843
4885
Телзап®
Телмисартан
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019844
4886
Телзап-Амло
Нет данных
Таблетки
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025235
4887
Телзап-Амло
Нет данных
Таблетки
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025236
4888
Телмиклар 40
Телмисартан
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№025303
4867
Тезспире
Тезепелумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Amgen Manufacturing Ltd, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№026190
4868
Тейкопланин-ТФ
Тейкопланин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ТрайплФарм БЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№121927
4869
Тейкопланин-ТФ
Тейкопланин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ТрайплФарм БЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№121928
4870
Текавир
Энтекавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022665
4871
Текавир
Энтекавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022744
4872
Теклонин
Тейкопланин
Еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су) вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025588
4873
Теклонин
Тейкопланин
Еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су) вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025589
4874
ТЕКНАЗОЛ®
Итраконазол
Капсулалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014797
4875
Тексаред®
Теноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Генсента Илач Санаи ви Тикарет А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025336
4876
Тексикам
Теноксикам
Еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су) инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ,
АНФАРМ ЭЛЛАС А.О., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023214
4877
Текфидера®
Диметилфумарат
Ішекте еритін қатты капсулалар
Корден Фарма Фрибург СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022326
4878
Текфидера®
Диметилфумарат
Ішекте еритін қатты капсулалар
Корден Фарма Фрибург СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022354
4879
ТЕЛАТРИ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025620
4880
ТЕЛДАЙ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025400
4881
Телзап Плюс
Деректер жоқ
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121970
4882
Телзап Плюс
Деректер жоқ
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121971
4883
Телзап Плюс
Деректер жоқ
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121972
4884
Телзап®
Телмисартан
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019843
4885
Телзап®
Телмисартан
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019844
4886
Телзап-Амло
Деректер жоқ
Таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025235
4887
Телзап-Амло
Деректер жоқ
Таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025236
4888
Телмиклар 40
Телмисартан
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№026107
4889
Телмиклар 80
Телмисартан
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026108
4890
ТЕЛМИКЛАР АМ 40/10
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025952
4891
ТЕЛМИКЛАР АМ 40/5
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025951
4892
ТЕЛМИКЛАР АМ 80/10
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025950
4893
ТЕЛМИКЛАР АМ 80/5
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025949
4894
Телмиклар ГТЗ 40/12.5
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025978
4895
Телмиклар ГТЗ 80/12.5
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025979
4896
Телмисартан Ксантис
Телмисартан
Таблетки
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023058
4897
Телмисартан Ксантис
Телмисартан
Таблетки
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023059
4898
Телмисартан Ксантис
Телмисартан
Таблетки
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023060
4899
Телмисартан Н Ксантис
Нет данных
Таблетки
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023294
4900
Телмисартан Н Ксантис
Нет данных
Таблетки
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023297
4901
Телмисартан Н Ксантис
Нет данных
Таблетки
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023298
4902
Телмисартан Н-Тева
Нет данных
Таблетки
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021404
4903
Телмисартан Н-Тева
Нет данных
Таблетки
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021403
4904
Телмисартан-Тева
Телмисартан
Таблетки
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021080
4905
Телмисартан-Тева
Телмисартан
Таблетки
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021081
4906
Телмиста®
Телмисартан
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020946
4907
Телмиста®
Телмисартан
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020947
4908
Телмиста® Н
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020637
4909
Телмиста® Н
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020638
4910
Телмиста® Н
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020639
4911
ТЕЛМИТЕК®
Телмисартан
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023366
4912
Телсартан®
Телмисартан
Таблетки
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121841
4913
Телсартан®
Телмисартан
Таблетки
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121842
4914
Телсартан® А
Нет данных
Таблетки
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023922
4915
Телсартан® А
Нет данных
Таблетки
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023923
4916
Телсартан® А
Нет данных
Таблетки
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№026107
4889
Телмиклар 80
Телмисартан
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026108
4890
ТЕЛМИКЛАР АМ 40/10
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025952
4891
ТЕЛМИКЛАР АМ 40/5
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025951
4892
ТЕЛМИКЛАР АМ 80/10
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025950
4893
ТЕЛМИКЛАР АМ 80/5
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025949
4894
Телмиклар ГТЗ 40/12.5
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025978
4895
Телмиклар ГТЗ 80/12.5
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025979
4896
Телмисартан Ксантис
Телмисартан
Таблеткалар
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023058
4897
Телмисартан Ксантис
Телмисартан
Таблеткалар
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023059
4898
Телмисартан Ксантис
Телмисартан
Таблеткалар
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023060
4899
Телмисартан Н Ксантис
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023294
4900
Телмисартан Н Ксантис
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023297
4901
Телмисартан Н Ксантис
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023298
4902
Телмисартан Н-Тева
Деректер жоқ
Таблеткалар
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021404
4903
Телмисартан Н-Тева
Деректер жоқ
Таблеткалар
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021403
4904
Телмисартан-Тева
Телмисартан
Таблеткалар
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021080
4905
Телмисартан-Тева
Телмисартан
Таблеткалар
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021081
4906
Телмиста®
Телмисартан
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020946
4907
Телмиста®
Телмисартан
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020947
4908
Телмиста® Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020637
4909
Телмиста® Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020638
4910
Телмиста® Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020639
4911
ТЕЛМИТЕК®
Телмисартан
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023366
4912
Телсартан®
Телмисартан
Таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121841
4913
Телсартан®
Телмисартан
Таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121842
4914
Телсартан® А
Деректер жоқ
Таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023922
4915
Телсартан® А
Деректер жоқ
Таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023923
4916
Телсартан® А
Деректер жоқ
Таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№024803
4940
Теотард
Нет данных
Капсулы с пролонгированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021486
4941
Теотард
Нет данных
Капсулы с пролонгированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021487
4942
Теофил® СР
Теофиллин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№005568
4943
Теофил® СР
Теофиллин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009963
4944
Теофил® СР
Теофиллин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009964
4945
Тералиджен® Валента
Алимемазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025506
4946
Тералиджен® Валента
Алимемазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025509
4947
Тералиджен® ретард
Алимемазин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025085
4948
Терафлекс®
Нет данных
Капсулы
Контракт Фармакал Корпорейшн, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№014445
4949
Терафлекс® Адванс
Нет данных
Капсулы
Контракт Фармакал Корпорейшн, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№010122
4950
Терафлю ЛАР
Нет данных
Спрей для местного применения
Doppel Farmaceutici S.R.L., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№005042
4951
ТЕРБИЗИЛ®
Тербинафин
Крем
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№004549
4952
Тербизил®
Тербинафин
Крем для наружного применения
ОАО "Гедеон Рихтер", Венгрия
ЛП-№002081-ГП-KZ
4953
ТЕРБИТАЛ®
Тербинафин
Крем для наружного применения
Гриндекс АО, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№015631
4954
Тержинан
Нет данных
Таблетки вагинальные
Софартекс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№011833
4955
Терикс®
Цетиризин
Таблетки, покрытые оболочкой
Али Раиф Илач Санаи А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121995
4956
Терифлуномид-Тева
Терифлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Тева Фармацевтические Предприятия Лтд, ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№024864
4957
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖ для внутрикожного введения
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№024254
4958
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖ для внутрикожного введения
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025165
4959
ТЕРНАВИР
Тенофовира дизопроксил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025963
4960
Терфалин®
Тербинафин
Таблетки
АО "Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016316

ҚР-ДЗ-5№024803
4940
Теотард
Деректер жоқ
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021486
4941
Теотард
Деректер жоқ
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021487
4942
Теофил® СР
Теофиллин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№005568
4943
Теофил® СР
Теофиллин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009963
4944
Теофил® СР
Теофиллин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009964
4945
Тералиджен® Валента
Алимемазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025506
4946
Тералиджен® Валента
Алимемазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025509
4947
Тералиджен® ретард
Алимемазин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025085
4948
Терафлекс®
Деректер жоқ
Капсулалар
Контракт Фармакал Корпорейшн, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№014445
4949
Терафлекс® Адванс
Деректер жоқ
Капсулалар
Контракт Фармакал Корпорейшн, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№010122
4950
Терафлю ЛАР
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған спрей
Doppel Farmaceutici S.R.L., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№005042
4951
ТЕРБИЗИЛ®
Тербинафин
Крем
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№004549
4952
Тербизил®
Тербинафин
Сыртқа қолдануға арналған крем
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан
ЛП-№002081-ГП-KZ
4953
ТЕРБИТАЛ®
Тербинафин
Сыртқа қолдануға арналған крем
Гриндекс АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№015631
4954
Тержинан
Деректер жоқ
Қынаптық таблеткалар
Софартекс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№011833
4955
Терикс®
Цетиризин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Али Раиф Илач Санаи А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121995
4956
Терифлуномид-Тева
Терифлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Тева Фармацевтические Предприятия Лтд, ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№024864
4957
Тері ішіне енгізуге арналған лиофилизацияланған глютамат БЦЖ вакцинасы
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024254
4958
Тері ішіне енгізуге арналған лиофилизацияланған глютамат БЦЖ вакцинасы
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025165
4959
ТЕРНАВИР
Тенофовира дизопроксил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025963
4960
Терфалин®
Тербинафин
Таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016316

РК-ЛС-5№019681
5085
Тракриум®
Атракурия безилат
Раствор для внутривенного введения
Аспен СА Стерил Оперейшенс (Пти) Лтд, ЮЖНО-АФРИКАНСКАЯ РЕСПУБЛИКА (ЮАР)
РК-ЛС-5№012157
5086
Трактоцил
Атосибан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015528
5087
Трактоцил
Атосибан
Раствор для внутривенного введения
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015662
5088
Трамадол
Трамадол
Капсулы
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015658
5089
Трамадол
Трамадол
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014045
5090
Трамадол
Трамадол
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019591
5091
Трамадол
Трамадол
Капсулы
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121793
5092
Трамадол - М
Трамадол
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№018696
5093
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Таблетки ретард, покрытые пленочной оболочкой
G.​L.​Pharma GmbH, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№013921
5094
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Раствор для инъекций
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№013923
5095
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№013925
5096
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Таблетки ретард, покрытые пленочной оболочкой
G.​L.​Pharma GmbH, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014708
5097
Трамин
Транексамовая кислота
Капсулы
Хилтон Фарма (Пвт.) Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№013202
5098
Трамин
Транексамовая кислота
Раствор для инъекций
Хилтон Фарма (Пвт.) Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№013143
5099
Транекс
Транексамовая кислота
Раствор для внутривенного введения
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022828
5100
Транексам
Транексамовая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Обнинская химико-фармацевтическая компания, РОССИЯ
РК-ЛС-5№021072
5101
Транексам
Транексамовая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Обнинская химико-фармацевтическая компания, РОССИЯ
РК-ЛС-5№021073
5102
Транексам
Транексамовая кислота
Раствор для внутривенного введения
Московский эндокринный завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№021071
5103
Транексамовая кислота
Транексамовая кислота
Раствор для внутривенного введения
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024640
5104
Транма
Транексамовая кислота
Раствор для внутривенного введения
Стериль-Джин Лайф Сайенсиз (Р) Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024426
5105
Трансларна™
Аталурен
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Pharmaceutical Manufacturing Research Services Inc. (PMRS), СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024441
5106
Трансларна™
Аталурен
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
ROVI PHARMA INDUSTRIAL SERVICES S.A., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024441
5107
Трансларна™
Аталурен
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Pharmaceutical Manufacturing Research Services Inc. (PMRS), СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ

ҚР-ДЗ-5№019681
5085
Тракриум®
Атракурий безилаты
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Аспен СА Стерил Оперейшенс (Пти) Лтд, ОҢТҮСТIК АФРИКА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№012157
5086
Трактоцил
Атосибан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015528
5087
Трактоцил
Атосибан
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015662
5088
Трамадол
Трамадол
Капсулалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015658
5089
Трамадол
Трамадол
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014045
5090
Трамадол
Трамадол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019591
5091
Трамадол
Трамадол
Капсулалар
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121793
5092
Трамадол - М
Трамадол
Инъекцияға арналған ерітінді
"Здоровье народу" Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018696
5093
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Үлбірлі қабықпен қапталған ретард таблеткалар
G.​L.​Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013921
5094
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Инъекцияға арналған ерітінді
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013923
5095
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013925
5096
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Үлбірлі қабықпен қапталған ретард таблеткалар
G.​L.​Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014708
5097
Трамин
Транексам қышқылы
Капсулалар
Хилтон Фарма (Пвт.) Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013202
5098
Трамин
Транексам қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Хилтон Фарма (Пвт.) Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013143
5099
Транекс
Транексам қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022828
5100
Транексам
Транексам қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Обнинск химиялық-фармацевтикалық компаниясы, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021072
5101
Транексам
Транексам қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Обнинск химиялық-фармацевтикалық компаниясы, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021073
5102
Транексам
Транексам қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Мәскеу эндокриндік зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021071
5103
Транексам қышқылы
Транексам қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024640
5104
Транма
Транексам қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Стериль-Джин Лайф Сайенсиз (Р) Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024426
5105
Трансларна™
Аталурен
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Pharmaceutical Manufacturing Research Services Inc. (PMRS), АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024441
5106
Трансларна™
Аталурен
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
ROVI PHARMA INDUSTRIAL SERVICES S.A., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024441
5107
Трансларна™
Аталурен
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Pharmaceutical Manufacturing Research Services Inc. (PMRS), АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ

РК-ЛС-5№004035
5128
Трентал® 400
Пентоксифиллин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой c пролонгированным высвобождением
Зентива Прайвит Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№013837
5129
Тресиба® ФлексТач®
Инсулин деглудек
Раствор для инъекций
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№020668
5130
Триакс
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорид, раствор для инъекций 1%)
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019007
5131
Триакс
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорид, раствор для инъекций 1%)
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019008
5132
Триакс
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенных инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№018985
5133
ТРИАКУТАН®
Нет данных
Крем
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010831
5134
Триампур композитум - Тева
Нет данных
Таблетки
Плива Хрватска д.о.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№015802
5135
ТРИВЕДОН МR
Триметазидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Ципла Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121804
5136
Тривентин
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024592
5137
Тривентин
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024593
5138
Тривентин
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ТОО "Абди Ибрахим Глобал Фарм" Республика Казахстан
ЛП-№000869-РГ-KZ
5139
Тригрим
Торасемид
Таблетки
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016737
5140
Тригрим
Торасемид
Таблетки
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016738
5141
Тригрим
Торасемид
Таблетки
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016739
5142
ТРИГРИМ
Торасемид
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024885
5143
ТРИГРИМ
Торасемид
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024886
5144
ТРИГРИМ
Торасемид
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024888
5145
Тридерм®
Нет данных
Крем
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№003781
5146
Тридерм®
Нет данных
Мазь
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№004943
5147
Тридокс
Нет данных
Крем
Оксфорд Лабораториз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№017082
5148
Три-зидин М
Триметазидин
Таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022932
5149
ТРИКОЗ ER 35
Триметазидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026136
5150
ТРИКОРТИН®
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
Фидиа фармацеутиси Эс.Пи.Эй, ИТАЛИЯ

ҚР-ДЗ-5№004035
5128
Трентал® 400
Пентоксифиллин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива Прайвит Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013837
5129
Тресиба® ФлексТач®
Инсулин деглудек
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020668
5130
Триакс
Цефтриаксон
Бұлшықетішіне енгізу ерітінді үшін дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1 % ерітінді)
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019007
5131
Триакс
Цефтриаксон
Бұлшықетішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1 % ерітінді)
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019008
5132
Триакс
Цефтриаксон
Вена ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№018985
5133
ТРИАКУТАН®
Деректер жоқ
Крем
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010831
5134
Триампур композитум - Тева
Деректер жоқ
Таблеткалар
Плива Хрватска д.о.о., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№015802
5135
ТРИВЕДОН МR
Триметазидин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ципла Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121804
5136
Тривентин
Тикагрелор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024592
5137
Тривентин
Тикагрелор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024593
5138
Тривентин
Тикагрелор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Абди Ибрахим Глобал Фарм" ЖШС, Қазақстан
ЛП-№000869-РГ-KZ
5139
Тригрим
Торасемид
Таблеткалар
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016737
5140
Тригрим
Торасемид
Таблеткалар
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016738
5141
Тригрим
Торасемид
Таблеткалар
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016739
5142
ТРИГРИМ
Торасемид
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024885
5143
ТРИГРИМ
Торасемид
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024886
5144
ТРИГРИМ
Торасемид
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024888
5145
Тридерм®
Деректер жоқ
Крем
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№003781
5146
Тридерм®
Деректер жоқ
Жақпамай
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№004943
5147
Тридокс
Деректер жоқ
Крем
Оксфорд Лабораториз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№017082
5148
Три-зидин М
Триметазидин
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022932
5149
ТРИКОЗ ER 35
Триметазидин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026136
5150
ТРИКОРТИН®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фидиа фармацеутиси Эс.Пи.Эй, ИТАЛИЯ

РК-ЛС-5№023987
5246
Урсофальк
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№006140
5247
Урсофальк
Урсодезоксихолевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024754
5248
Урсофлор
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы желатиновые
Специальная линия продукта С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018957
5249
УРСОЦИД®
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021557
5250
Урфоцин
Фосфомицин
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь
Дрогсан Илачлары Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021611
5251
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулы
ОЛИК (Таиланд) Лимитед, ТАИЛАНД
РК-ЛС-5№015741
5252
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулы
ОЛИК (Таиланд) Лимитед, ТАИЛАНД
РК-ЛС-5№015742
5253
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулы
Синдеа Фарма СЛ, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023292
5254
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулы
Синдеа Фарма СЛ, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023293
5255
ФабиФлю
Фавипиравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025419
5256
Фабразим®
Агалсидаза бета
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Джензайм Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016680
5257
Фабразим®
Агалсидаза бета
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Джензайм Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016681
5258
Фабразим®
Агалсидаза бета
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Genzyme Ireland Limited, ИРЛАНДИЯ
ЛП-№000039-РГ-KZ
5259
Фавипиравир NOBEL®
Фавипиравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024838
5260
Фазенра®
Бенрализумаб
Раствор для подкожного введения
Catalent Indiana LLC, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№024939
5261
Фазлодекс™
Фульвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце
Веттер Фарма-Фертигун ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019052
5262
Файберлекс со вкусом апельсина
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№012335
5263
Файберлекс со вкусом фруктов
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№012336
5264
Файберлекс c натуральным вкусом
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№012334
5265
ФАМО®
Фамотидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011351
5266
Фамосан®
Фамотидин
Таблетки, покрытые оболочкой
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№005534

ҚР-ДЗ-5№023987
5246
Урсофальк
Урсодезоксихолий қышқылы
Капсулалар
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№006140
5247
Урсофальк
Урсодезоксихолий қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024754
5248
Урсофлор
Урсодезоксихолий қышқылы
Желатин капсулалар
С.П.А. өнімнің арнайы желісі, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018957
5249
УРСОЦИД®
Урсодезоксихолий қышқылы
Капсулалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021557
5250
Урфоцин
Фосфомицин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер
Дрогсан Илачлары Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021611
5251
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулалар
ОЛИК (Таиланд) Лимитед, ТАИЛАНД
ҚР-ДЗ-5№015741
5252
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулалар
ОЛИК (Таиланд) Лимитед, ТАИЛАНД
ҚР-ДЗ-5№015742
5253
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулалар
Синдеа Фарма СЛ, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023292
5254
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулалар
Синдеа Фарма СЛ, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023293
5255
ФабиФлю
Фавипиравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025419
5256
Фабразим®
Агалсидаз бета
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат
Джензайм Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016680
5257
Фабразим®
Агалсидаз бета
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат
Джензайм Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016681
5258
Фабразим®
Агалсидаза бета
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Genzyme Ireland Limited, ИРЛАНДИЯ
ЛП-№000039-РГ-KZ
5259
Фавипиравир NOBEL®
Фавипиравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024838
5260
Фазенра®
Бенрализумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Catalent Indiana LLC, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№024939
5261
Фазлодекс™
Фульвестрант
Шприцтегі бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигун ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019052
5262
Файберлекс апельсин дәмі бар
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№012335
5263
Файберлекс жеміс дәмі бар
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№012336
5264
Файберлекс табиғи дәмі бар
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№012334
5265
ФАМО®
Фамотидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011351
5266
Фамосан®
Фамотидин
Қабықпен қапталған таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№005534

5267
Фамосан®
Фамотидин
Таблетки, покрытые оболочкой
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№005550
5268
ФАМОТЕЛ
Фамотидин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида)
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025881
5269
Фамцикловир Вива Фарм
Фамцикловир
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№022356
5270
Фамцикловир Вива Фарм
Фамцикловир
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№022357
5271
Фангифлю
Флуконазол
Капсулы
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019166
5272
Фанди®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017429
5273
Фанди®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017430
5274
Фанди®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017431
5275
ФАНИГАН® GR
Диклофенак
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024746
5276
ФАНИГАН® ДЭЙ
Диклофенак
Гель для наружного применения
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022132
5277
Фарестон
Торемифен
Таблетки
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№016606
5278
Фарестон
Торемифен
Таблетки
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№016607
5279
Фарингосепт
Амбазон
Таблетки для рассасывания со вкусом мяты
С.К. ТЕРАПИЯ С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№022791
5280
Фарингосепт®
Амбазон
Таблетки для рассасывания со вкусом лимона
С.К. ТЕРАПИЯ С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№015701
5281
Фарингосепт®
Амбазон
Таблетки для рассасывания
С.К. ТЕРАПИЯ С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№015702
5282
Фармадипин®
Нифедипин
Капли оральные
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014415
5283
Фарматекс®
Бензалкония хлорид
Суппозитории вагинальные
Юнитер Ликвид Мануфэкчуринг, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№009549
5284
Фарматекс®
Бензалкония хлорид
Крем вагинальный
Лаборатории Шемино, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№009586
5285
Фарматекс®
Миристалкония хлорид
Таблетки вагинальные
Иннотера Шузи, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№003517
5286
Фаспик
Ибупрофен
Таблетки, покрытые оболочкой
Замбон С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018573
5287
ФАСТЕНАЛ
Кетопрофен
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
СПЕШЛ ПРОДАКТС ЛАЙН С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024957
5288
Фастум® гель
Кетопрофен
Гель
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017900
5289
Фаттиодол
Этиодированное масло (этиловые эфиры йодированных жирных кислот масла семян мака)
Раствор для инъекций
Dongkook Pharmaceutical Co., Ltd., Корея
ЛП-№003216-РГ-KZ

5267
Фамосан®
Фамотидин
Қабықпен қапталған таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№005550
5268
ФАМОТЕЛ
Фамотидин
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0.9 % натрий хлоридінің ерітіндісі)
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025881
5269
Фамцикловир Вива Фарм
Фамцикловир
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№022356
5270
Фамцикловир Вива Фарм
Фамцикловир
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№022357
5271
Фангифлю
Флуконазол
Капсулалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019166
5272
Фанди®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017429
5273
Фанди®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017430
5274
Фанди®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017431
5275
ФАНИГАН® GR
Диклофенак
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024746
5276
ФАНИГАН® ДЭЙ
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022132
5277
Фарестон
Торемифен
Таблеткалар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016606
5278
Фарестон
Торемифен
Таблеткалар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016607
5279
Фарингосепт
Амбазон
Жалбыз дәмі бар соруға арналған таблеткалар
С.К. ТЕРАПИЯ С.А., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022791
5280
Фарингосепт®
Амбазон
Лимон дәмі бар соруға арналған таблеткалар
С.К. ТЕРАПИЯ С.А., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015701
5281
Фарингосепт®
Амбазон
Соруға арналған таблеткалар
С.К. ТЕРАПИЯ С.А., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015702
5282
Фармадипин®
Нифедипин
Ішуге арналған тамшылар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014415
5283
Фарматекс®
Бензалконий хлориді
Қынаптық суппозиторийлер
Юнитер Ликвид Мануфэкчуринг, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№009549
5284
Фарматекс®
Бензалкония хлорид
Қынаптық крем
Лаборатории Шемино, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№009586
5285
Фарматекс®
Миристалконий хлориді
Қынаптық таблеткалар
Иннотера Шузи, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№003517
5286
Фаспик
Ибупрофен
Қабықпен қапталған таблеткалар
Замбон С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018573
5287
ФАСТЕНАЛ
Кетопрофен
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
СПЕШЛ ПРОДАКТС ЛАЙН С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024957
5288
Фастум® гель
Кетопрофен
Гель
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017900
5289
Фаттиодол
Этиодталған май (көкнәр майының йодталған май қышқылдарының этил эфирлері)
Инъекцияға арналған ерітінді
Dongkook Pharmaceutical Co., Ltd., Корея
ЛП-№003216-РГ-KZ

РК-ЛС-5№010632
5681
Цибор® 25 000
Бемипарин натрия
Раствор для инъекций в готовом заполненном шприце
Рови Фарма Индастриал Сервисез, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021287
5682
Цибор® 2500
Бемипарин натрия
Раствор для инъекций в готовом заполненном шприце
Рови Фарма Индастриал Сервисез, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021271
5683
Цибор® 3500
Бемипарин натрия
Раствор для инъекций в готовом заполненном шприце
Рови Фарма Индастриал Сервисез, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021272
5684
Циклогест
Прогестерон
Пессарии
Accord-UK Limited, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№025956
5685
Циклогест
Прогестерон
Пессарии
Accord-UK Limited, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№025957
5686
Циклодол
Тригексифенидил
Таблетки
Публичное акционерное общество "Научно-производственный центр "Борщаговский Химико-фармацевтический Завод", УКРАИНА
РК-ЛС-5№003347
5687
Циклодол Гриндекс
Тригексифенидил
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№011004
5688
Цикломед
Циклопентолат
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№003116
5689
Циклоплегиседол
Циклопентолат
Капли глазные, раствор
Лабораторио Эдол - Продутос Фармасьютикос, С.А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№024255
5690
Циклосерин
Циклосерин
Капсулы
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№005359
5691
ЦИКЛОФЕРОН®
Нет данных
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
"Научно-технологическая фармацевтическая фирма "ПОЛИСАН", РОССИЯ
РК-ЛС-5№012626
5692
Циклофосфамид-Келун-Казфарм
Циклофосфамид
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023424
5693
Цилапенем
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инфузий
Белмедпрепараты РУП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019129
5694
Цилапенем
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инфузий
Белмедпрепараты РУП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019130
5695
ЦИНЕСЕТ®
Цинакальцет
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022853
5696
ЦИНЕСЕТ®
Цинакальцет
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022876
5697
ЦИНЕСЕТ®
Цинакальцет
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022877
5698
Циннаризин
Циннаризин
Таблетки
Фарма АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№121817
5699
Циннаризин Софарма
Циннаризин
Таблетки
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№020039
5700
Цинрайз
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№024837
5701
Ципоксил
Циклопирокс
Лекарственный лак для ногтей
Лабораториоз СЕРРА ПАМИЕЗ, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025087
5702
Ципралекс®
Эсциталопрам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№010632
5681
Цибор® 25 000
Бемипарин натрий
Инъекцияға арналған ерітінді дайын толтырылған шприцте
Рови Фарма Индастриал Сервисез, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021287
5682
Цибор® 2500
Бемипарин натрий
Инъекцияға арналған ерітінді дайын толтырылған шприцте
Рови Фарма Индастриал Сервисез, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021271
5683
Цибор® 3500
Натрий бемипарин
Инъекцияға арналған ерітінді дайын толтырылған шприцте
Рови Фарма Индастриал Сервисез, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021272
5684
Циклогест
Прогестерон
Пессарийлер
Accord-UK Limited, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025956
5685
Циклогест
Прогестерон
Пессарийлер
Accord-UK Limited, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025957
5686
Циклодол
Тригексифенидил
Таблеткалар
"Борщагов химиялық-фармацевтикалық зауыты ғылыми өндірістік орталық" жариялы акционерлік қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№003347
5687
Циклодол Гриндекс
Тригексифенидил
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№011004
5688
Цикломед
Циклопентолат
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003116
5689
Циклоплегиседол
Циклопентолат
Көзге тамызатын дәрі, ерітінді
Лабораторио Эдол - Продутос Фармасьютикос, С.А., ПОРТУГАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024255
5690
Циклосерин
Циклосерин
Капсулалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№005359
5691
ЦИКЛОФЕРОН®
Деректер жоқ
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"ПОЛИСАН" "Ғылыми-технологиялық фармацевтикалық фирмасы", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№012626
5692
Циклофосфамид-Келун-Казфарм
Циклофосфамид
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023424
5693
Цилапенем
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Белмедпрепараты РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019129
5694
Цилапенем
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Белмедпрепараты РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019130
5695
ЦИНЕСЕТ®
Цинакальцет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022853
5696
ЦИНЕСЕТ®
Цинакальцет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022876
5697
ЦИНЕСЕТ®
Цинакальцет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы" АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022877
5698
Циннаризин
Циннаризин
Таблеткалар
Фарма АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121817
5699
Циннаризин Софарма
Циннаризин
Таблеткалар
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020039
5700
Цинрайз
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024837
5701
Ципоксил
Циклопирокс
Тырнаққа арналған дәрілік лак
Лабораториоз СЕРРА ПАМИЕЗ, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025087
5702
Ципралекс®
Эсциталопрам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ

РК-ЛС-5№010408
5869
Энап®
Эналаприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№010409
5870
Энап®
Эналаприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№010410
5871
Энап®
Эналаприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012003
5872
Энап®-Н
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019480
5873
Энап®-НЛ
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019481
5874
Энбрел
Этанерцепт
Раствор для подкожного введения
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№019651
5875
Энбрел
Этанерцепт
Раствор для подкожного введения
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№019652
5876
Энбрел Лио
Этанерцепт
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№021440
5877
Энбрел Май Клик
Этанерцепт
Раствор для инъекций в предварительно наполненных шприц-ручках
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№021439
5878
Эндоксан
Циклофосфамид
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№017595
5879
Эндоксан
Циклофосфамид
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№017596
5880
Эндоксан
Циклофосфамид
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№017597
5881
Эндоксан
Циклофосфамид
Таблетки, покрытые сахарной оболочкой
Хаупт Фарма Амарег ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023045
5882
Эндометрин
Прогестерон
Таблетки вагинальные
QPharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№018530
5883
Энеас®
Нет данных
Таблетки
Феррер Интернасьональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№016673
5884
Энерзейр Бризхалер®
Гликопирроний + индакатерол + мометазон
Капсулы с порошком для ингаляций
Новартис Фармасьютика С.А., Испания; Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№001448-РГ-KZ
5885
Энокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026124
5886
Энокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026125
5887
Энокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026126
5888
Энплейт
Ромиплостим
Порошок для приготовления раствора для подкожного введения
Амджен Технолоджи (Айрлэнд) Анлимитед Компани, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019786
5889
Энспринг®
Сатрализумаб
Раствор для подкожного введения
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ

ҚР-ДЗ-5№010408
5869
Энап®
Эналаприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010409
5870
Энап®
Эналаприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010410
5871
Энап®
Эналаприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012003
5872
Энап®-Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019480
5873
Энап®-НЛ
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019481
5874
Энбрел
Этанерцепт
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№019651
5875
Энбрел
Этанерцепт
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№019652
5876
Энбрел Лио
Этанерцепт
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№021440
5877
Энбрел Май Клик
Этанерцепт
Инъекцияға арналған ерітінді алдын-ала толтырылған шприц-қаламдарда
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№021439
5878
Эндоксан
Циклофосфамид
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017595
5879
Эндоксан
Циклофосфамид
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017596
5880
Эндоксан
Циклофосфамид
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017597
5881
Эндоксан
Циклофосфамид
Қантты қабықпен қапталған таблеткалар
Хаупт Фарма Амарег ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023045
5882
Эндометрин
Прогестерон
Қынаптық таблеткалар
QPharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018530
5883
Энеас®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Феррер Интернасьональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016673
5884
Энерзейр Бризхалер®
Гликопирроний + индакатерол + мометазон
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ
Новартис Фармасьютика С.А., Испания; Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№001448-РГ-KZ
5885
Энокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған бір дозалы шприцтерде
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026124
5886
Энокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған бір дозалы шприцтерде
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026125
5887
Энокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған бір дозалы шприцтерде
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026126
5888
Энплейт
Ромиплостим
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Амджен Технолоджи (Айрлэнд) Анлимитед Компани, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019786
5889
Энспринг®
Сатрализумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ

РК-ЛС-5№015587
5914
Эпикс
Леветирацетам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015588
5915
Эпикс
Леветирацетам
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Идол Илач Долум Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026169
5916
Эпирубицин-Келун-Казфарм
Эпирубицин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022272
5917
Эпирубицин-Келун-Казфарм
Эпирубицин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022273
5918
Эплеренон-Тева
Эплеренон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Teva Pharmaceutical Works Private Limited Company, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№021307
5919
Эплеренон-Тева
Эплеренон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Teva Pharmaceutical Works Private Limited Company, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№021306
5920
Эпнон®
Эплеренон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020747
5921
Эпнон®
Эплеренон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020746
5922
Эпосан
Эпоэтин зета
Раствор для инъекций
Rovi Pharma Industrial Services, S.A., Мадрид, По контракту STADA Arzneimittel AG, Германия, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022214
5923
Эпосан
Эпоэтин зета
Раствор для инъекций
Rovi Pharma Industrial Services, S.A., Мадрид, По контракту STADA Arzneimittel AG, Германия, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022215
5924
Эпосан
Эпоэтин зета
Раствор для инъекций
Rovi Pharma Industrial Services, S.A., Мадрид, По контракту STADA Arzneimittel AG, Германия, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022216
5925
Эпосан
Эпоэтин зета
Раствор для инъекций
Rovi Pharma Industrial Services, S.A., Мадрид, По контракту STADA Arzneimittel AG, Германия, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022217
5926
Эпосан
Эпоэтин зета
Раствор для инъекций
Rovi Pharma Industrial Services, S.A., Мадрид, По контракту STADA Arzneimittel AG, Германия, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022218
5927
Эпосан
Эпоэтин зета
Раствор для инъекций
Rovi Pharma Industrial Services, S.A., Мадрид, По контракту STADA Arzneimittel AG, Германия, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022219
5928
Эпрекс
Эпоэтин альфа
Раствор для внутривенного и подкожного введения
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№005836
5929
Эпрекс
Эпоэтин альфа
Раствор для внутривенного и подкожного введения
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№009694
5930
Эраксис®
Анидулафунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, СОЕДИНЕННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№017762
5931
Эрбинол
Тербинафин
Таблетки
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№015587
5914
Эпикс
Леветирацетам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015588
5915
Эпикс
Леветирацетам
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Идол Илач Долум Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026169
5916
Эпирубицин-Келун-Казфарм
Эпирубицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022272
5917
Эпирубицин-Келун-Казфарм
Эпирубицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022273
5918
Эплеренон-Тева
Эплеренон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Teva Pharmaceutical Works Private Limited Company, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№021307
5919
Эплеренон-Тева
Эплеренон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Teva Pharmaceutical Works Private Limited Company, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№021306
5920
Эпнон®
Эплеренон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020747
5921
Эпнон®
Эплеренон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020746
5922
Эпосан
Эпоэтин зета
Инъекцияға арналған ерітінді
Rovi Pharma Industrial Services, S.A., Мадрид, Келісім-шарт бойынша STADA Arzneimittel AG, Германия, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022214
5923
Эпосан
Эпоэтин зета
Инъекцияға арналған ерітінді
Rovi Pharma Industrial Services, S.A., Мадрид, Келісім-шарт бойынша STADA Arzneimittel AG, Германия, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022215
5924
Эпосан
Эпоэтин зета
Инъекцияға арналған ерітінді
Rovi Pharma Industrial Services, S.A., Мадрид, Келісім-шарт бойынша STADA Arzneimittel AG, Германия, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022216
5925
Эпосан
Эпоэтин зета
Инъекцияға арналған ерітінді
Rovi Pharma Industrial Services, S.A., Мадрид, Келісім-шарт бойынша STADA Arzneimittel AG, Германия, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022217
5926
Эпосан
Эпоэтин зета
Инъекцияға арналған ерітінді
Rovi Pharma Industrial Services, S.A., Мадрид, Келісім-шарт бойынша STADA Arzneimittel AG, Германия, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022218
5927
Эпосан
Эпоэтин зета
Инъекцияға арналған ерітінді
Rovi Pharma Industrial Services, S.A., Мадрид, Келісім-шарт бойынша STADA Arzneimittel AG, Германия, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022219
5928
Эпрекс
Эпоэтин альфа
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№005836
5929
Эпрекс
Эпоэтин альфа
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№009694
5930
Эраксис®
Анидулафунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат
Фармация және Апджон Кампани ЭлЭлСи, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№017762
5931
Эрбинол
Тербинафин
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ