Об утверждении перечня лекарственных средств, подлежащих ценовому регулированию для оптовой и розничной реализации
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № ҚР ДСМ-150. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 декабря 2022 года № 30944.
В соответствии с пунктом 1 статьи 245 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень лекарственных средств, подлежащих ценовому регулированию для оптовой и розничной реализации.
2. Комитету медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
Т. Султангазиев
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по защите
и развитию конкуренции
Республики Казахстан
Приложение к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 1 декабря 2022 года
№ ҚР ДСМ-150
Перечень лекарственных средств, подлежащих ценовому регулированию для оптовой и розничной реализации
Сноска. Перечень - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 14.04.2023 № 73 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Торговое наименование
Международное непатентованное наименование
Лекарственная форма
Производитель
Регистрационное удостоверение
1
Бальзам "Золотая звезда®"
Нет данных
Мазь для наружного применения
Данафа Фармасьютикал Джойнт Сток Компани, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№025243
2
Салициловой кислоты раствор спиртовой 1%
Нет данных
Раствор спиртовой для наружного применения
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009521
3
Салициловой кислоты раствор спиртовой 1%
Нет данных
Раствор спиртовой для наружного применения
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН

Көтерме және бөлшек саудада өткізуге арналған бағалық реттеуге жататын дәрілік заттардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-150 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 желтоқсанда № 30944 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 245-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған көтерме және бөлшек саудада өткізуге арналған бағалық реттеуге жататын дәрілік заттардың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің м.а.
Т. Султангазиев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестікті қорғау
және дамыту агенттігі
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2022 жылғы 1 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ – 150 бұйрығына
қосымша
Көтерме және бөлшек саудада өткізу үшін бағалық реттеуге жататын дәрілік заттардың тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 14.04.2023 № 73 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
р/с №
Саудалық атауы
Халықаралық патенттелмеген атауы
Дәрілік нысан
Өндіруші
Тіркеу куәлігі
1
"Золотая звезда®" бальзамы
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Данафа Фармасьютикал Джойнт Сток Компани, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025243
2
1 % салицил қышқылының спиртті ерітіндісі
Деректер жоқ
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009521
3
1 % салицил қышқылының спиртті ерітіндісі
Деректер жоқ
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№009523
4
Аминоплазмаль Гепа 10%
Нет данных
Раствор для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№008887
5
Камфорное масло 10%
Нет данных
Масло
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009518
6
Салициловой кислоты раствор спиртовой 2%
Нет данных
Раствор спиртовой для наружного применения
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009522
7
Салициловой кислоты раствор спиртовой 2%
Нет данных
Раствор спиртовой для наружного применения
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009524
8
Натриевая соль пара-аминосалициловой кислоты 5,52 г
Нет данных
Порошок дозированный для приготовления раствора для приема внутрь
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010629
9
9 месяцев Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025011
10
AlpeKid® Ирикар
Нет данных
Мазь
Др. Вильмар Швабе ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025819
11
B12 Анкерманн®
Цианокобаламин
Таблетки, покрытые оболочкой
Артезан Фарма ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023612
12
FDP Medlac
Фосфруктоза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Медлак Фарма Италия Ко., Лтд, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№021103
13
L-ЛИЗИНА ЭСЦИНАТ®
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
ПАО Галичфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№011430
14
L-Тироксин 100 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014571
15
L-Тироксин 125 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин-Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025774
16
L-Тироксин 50 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014570
17
L-Тироксин 75 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин-Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025775
18
L-ЦЕТ®
Левоцетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№015743
19
L-ЦЕТ®
Левоцетиризин
Сироп
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024928
20
Абакавир и Ламивудин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025153
21
Абакавир и ламивудин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020716
22
Абакавир таблетки USP
Абакавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Милан Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019939
23
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021042
24
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021041
25
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021040
26
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№009523
4
10 % Аминоплазмаль Гепа
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№008887
5
10 % камфора майы
Деректер жоқ
Май
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009518
6
2 % салицил қышқылының спиртті ерітіндісі
Деректер жоқ
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009522
7
2 % салицил қышқылының спиртті ерітіндісі
Деректер жоқ
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009524
8
5,52 г пара-аминосалицил қышқылының натрий тұзы
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған дозаланған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010629
9
9 ай Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025011
10
AlpeKid® Ирикар
Деректер жоқ
Жақпамай
Др. Вильмар Швабе ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025819
11
B12 Анкерманн®
Цианокобаламин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Артезан Фарма ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023612
12
FDP Medlac
Фосфруктоза
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Медлак Фарма Италия Ко., Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№021103
13
L-ЛИЗИНА ЭСЦИНАТ®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Галичфарм ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011430
14
L-Тироксин 100 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014571
15
L-Тироксин 125 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025774
16
L-Тироксин 50 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014570
17
L-Тироксин 75 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025775
18
L-ЦЕТ®
Левоцетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№015743
19
L-ЦЕТ®
Левоцетиризин
Шәрбат
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024928
20
Абакавир және Ламивудин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025153
21
Абакавир және ламивудин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020716
22
Абакавир таблеткалар USP
Абакавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Милан Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019939
23
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021042
24
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021041
25
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021040
26
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-3№021039
27
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021038
28
Абизол® EasyTab
Арипипразол
Таблетки, диспергируемые в полости рта
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024693
29
АБИРАТЕРОН НВ
Абиратерон
Таблетки
Акционерное общество Исследовательский Институт Химического Разнообразия, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024319
30
Абитера
Абиратерон
Таблетки
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024751
31
Авалексон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Авалор Хеалт Кейр Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024021
32
Авамис
Флутиказон
Спрей назальный дозированный
Глаксо Вэллком С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№013177
33
Аваналав
Аванафил
Таблетки
АО "КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025118
34
Аваналав
Аванафил
Таблетки
АО "КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025120
35
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019083
36
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019084
37
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№009862
38
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№009863
39
Авелокс®
Моксифлоксацин
Раствор для инфузий
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003600
40
Авелокс®
Моксифлоксацин
Таблетки, покрытые оболочкой
Байер Хелскэр Мануфэкчуринг С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№003599
41
АВЕФОЛ
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения
ООО "Донгкук Фармасьютикал Ко., Лтд.", РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№121826
42
АВЕФОЛ
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения
ООО "Донгкук Фармасьютикал Ко., Лтд.", РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№121827
43
Авиа - Море
Нет данных
Таблетки гомеопатические
НПФ МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№121774
44
АВИДОКСИМ 200
Цефподоксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025498
45
Авилан-Л
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022314
46
Авиментин
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026113
47
Авиментин
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026114
48
Авиментин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026118
49
Авиментин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026119
50
Авиментин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026120
51
АВИПРАКС
Цефиксим
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Индкеми Хелс Спешиалитис Пвт. Лтд., ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-3№021039
27
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021038
28
Абизол® EasyTab
Арипипразол
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024693
29
АБИРАТЕРОН НВ
Абиратерон
Таблеткалар
Әртүрлі Химиялық Зерттеу Институты Акционерлік қоғамы, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024319
30
Абитера
Абиратерон
Таблеткалар
АҚ Фармасинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024751
31
Авалексон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Авалор Хеалт Кейр Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024021
32
Авамис
Флутиказон
Мұрынға арналған дозаланған спрей
Глаксо Вэллком С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013177
33
Аваналав
Аванафил
Таблеткалар
"КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ" АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025118
34
Аваналав
Аванафил
Таблеткалар
"КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ" АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025120
35
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019083
36
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019084
37
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№009862
38
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№009863
39
Авелокс®
Моксифлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003600
40
Авелокс®
Моксифлоксацин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Хелскэр Мануфэкчуринг С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№003599
41
АВЕФОЛ
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия
Донгкук Фармасьютикал Ко., Лтд. ЖШҚ, КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121826
42
АВЕФОЛ
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия
Донгкук Фармасьютикал Ко., Лтд. ЖШҚ, КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121827
43
Авиа - Море
Деректер жоқ
Гомеопатиялық таблеткалар
МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ ҒӨФ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№121774
44
АВИДОКСИМ 200
Цефподоксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025498
45
Авилан-Л
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022314
46
Авиментин
Деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026113
47
Авиментин
Деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026114
48
Авиментин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026118
49
Авиментин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026119
50
Авиментин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026120
51
АВИПРАКС
Цефиксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Индкеми Хелс Спешиалитис Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№025308
52
АВИПРАКС 100
Цефиксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025300
53
АВИПРАКС 200
Цефиксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025299
54
АВИФОЛ®
Пропофол
Эмульсия для инъекций
Напрод Лайф Сайенсиз Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023935
55
Аводарт
Дутастерид
Капсулы
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№011903
56
Авонекс®
Интерферон бета-1a
Раствор для внутримышечных инъекций
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121917
57
Агалатес
Каберголин
Таблетки
ТЕВА Чешские Предприятия с.р.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№020301
58
Агвистат®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122149
59
Агвистат®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122148
60
Агисолд
Нет данных
Сироп
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014803
61
Агриппин SR®
Нет данных
Таблетки
ТОО "ПЛП "ЖАНАФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016191
62
Агриппин®
Нет данных
Таблетки
ПЛП ЖАНАФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№005478
63
Адаклин
Адапален
Крем
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023738
64
Адалира
Адалимумаб
Раствор для подкожного введения
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025258
65
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№024872
66
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№024870
67
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№024895
68
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий
Такеда Мануфактуринг Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024877
69
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий
Такеда Мануфактуринг Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024876
70
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий
Такеда Мануфактуринг Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024875
71
Адаптол®
Нет данных
Таблетки
АО "Олайнфарм", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№022792
72
Адаптол®
Нет данных
Капсулы
АО "Олайнфарм", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№022743
73
Адасель, вакцина для профилактики дифтерии (с уменьшенным содержанием антигена), столбняка и коклюша (бесклеточная), комбинированная, адсорбированная
Нет данных
Суспензия для инъекций
Санофи Пастер Лимитед, КАНАДА
РК-ЛС-5№024420
74
Адваграф®
Такролимус
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№018308
75
Адваграф®
Такролимус
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№018307
76
Адваграф®
Такролимус
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№025308
52
АВИПРАКС 100
Цефиксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025300
53
АВИПРАКС 200
Цефиксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025299
54
АВИФОЛ®
Пропофол
Инъекцияға арналған эмульсия
Напрод Лайф Сайенсиз Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023935
55
Аводарт
Дутастерид
Капсулалар
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№011903
56
Авонекс®
Интерферон бета-1a
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121917
57
Агалатес
Каберголин
Таблеткалар
ТЕВА Чех Кәсіпорны с.р.о., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020301
58
Агвистат®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№122149
59
Агвистат®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№122148
60
Агисолд
Деректер жоқ
Шәрбат
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014803
61
Агриппин SR®
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЖАНАФАРМ ДПӨ" ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016191
62
Агриппин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
ДДӨ ЖАНАФАРМ", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№005478
63
Адаклин
Адапален
Крем
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023738
64
Адалира
Адалимумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025258
65
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024872
66
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024870
67
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024895
68
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Такеда Мануфактуринг Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024877
69
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Такеда Мануфактуринг Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024876
70
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Такеда Мануфактуринг Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024875
71
Адаптол®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Олайнфарм АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№022792
72
Адаптол®
Деректер жоқ
Капсулалар
Олайнфарм АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№022743
73
Адасель, күл (құрамында антигені аз), сіреспе және көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған біріктірілген, адсорбцияланған вакцина
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Санофи Пастер Лимитед, КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№024420
74
Адваграф®
Такролимус
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№018308
75
Адваграф®
Такролимус
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№018307
76
Адваграф®
Такролимус
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ

РК-ЛС-5№018306
77
Адвант
Кандесартан
Таблетки
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№018304
78
Адвант
Кандесартан
Таблетки
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№018303
79
Адвантан®
Метилпреднизолона ацепонат
Мазь
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№015838
80
Адвантан®
Метилпреднизолона ацепонат
Крем
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№015837
81
Адвантан®
Метилпреднизолона ацепонат
Мазь жирная
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№013897
82
Адвантан®
Метилпреднизолона ацепонат
Эмульсия
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№013880
83
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022327
84
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022328
85
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022329
86
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022330
87
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022331
88
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022332
89
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021623
90
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021625
91
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021631
92
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021624
93
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021626
94
АДЕМТА
Адеметионин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025616
95
АДЕНОПРОСИН
Нет данных
Суппозитории ректальные
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№024000
96
Аденурик® 80 мг
Фебуксостат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Менарини - Фон Хейден ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022564
97
Аденурик® 80 мг
Фебуксостат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Менарини – Фон Хейден ГмбХ, Германия
ЛП-№000436-РГ-KZ
98
Аденурик®120 мг
Фебуксостат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Менарини - Фон Хейден ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№018306
77
Адвант
Кандесартан
Таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018304
78
Адвант
Кандесартан
Таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018303
79
Адвантан®
Метилпреднизолон ацепонаты
Жақпамай
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№015838
80
Адвантан®
Метилпреднизолон ацепонаты
Крем
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№015837
81
Адвантан®
Метилпреднизолон ацепонаты
Майлы жақпамай
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№013897
82
Адвантан®
Метилпреднизолон ацепонаты
Эмульсия
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№013880
83
Адвейт
Октоког альфа
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022327
84
Адвейт
Октоког альфа
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022328
85
Адвейт
Октоког альфа
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022329
86
Адвейт
Октоког альфа
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022330
87
Адвейт
Октоког альфа
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022331
88
Адвейт
Октоког альфа
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022332
89
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021623
90
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021625
91
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021631
92
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021624
93
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021626
94
АДЕМТА
Адеметионин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025616
95
АДЕНОПРОСИН
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024000
96
Аденурик® 80 мг
Фебуксостат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Менарини - Фон Хейден ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022564
97
Аденурик® 80 мг
Фебуксостат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Менарини – Фон Хейден ГмбХ, Германия
ЛП-№000436-РГ-KZ
98
Аденурик®120 мг
Фебуксостат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Менарини - Фон Хейден ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№022562
99
Аденурик®120 мг
Фебуксостат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Менарини – Фон Хейден ГмбХ, Германия
ЛП-№000379-РГ-KZ
100
Аджисепт® со вкусом ананаса
Нет данных
Пастилки для рассасывания антисептические
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009877
101
Аджисепт® со вкусом апельсина
Нет данных
Пастилки для рассасывания антисептические
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009878
102
Аджисепт® со вкусом меда
Нет данных
Пастилки для рассасывания антисептические
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009884
103
Аджисепт® с медом и лимоном
Нет данных
Пастилки для рассасывания
Аджио Фармацевтикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№011581
104
Аджисепт® со вкусом банана
Нет данных
Пастилки для рассасывания антисептические
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009879
105
Аджисепт® классический
Нет данных
Пастилки для рассасывания
Аджио Фармацевтикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№011580
106
Аджисепт® со вкусом клубники
Нет данных
Пастилки для рассасывания антисептические
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009881
107
Аджисепт® со вкусом лимона
Нет данных
Пастилки для рассасывания антисептические
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009882
108
Аджисепт® с ментолом и эвкалиптом
Нет данных
Пастилки для рассасывания
Аджио Фармацевтикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№011582
109
Аджисепт® со вкусом малины
Нет данных
Пастилки для рассасывания антисептические
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009883
110
Аджисепт® со вкусом вишни
Нет данных
Пастилки для рассасывания антисептические
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009880
111
Аджифер®
Нет данных
Раствор для инъекций
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024370
112
Аджови
Фреманезумаб
Раствор для подкожного введения
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024533
113
Адивит
Нет данных
Сироп
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-0№009638
114
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№024743
115
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№024748
116
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№024747
117
Адреналин-Здоровье
Эпинефрин
Раствор для инъекций
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА
РК-ЛС-5№011371

ҚР-ДЗ-5№022562
99
Аденурик®120 мг
Фебуксостат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Менарини – Фон Хейден ГмбХ, Германия
ЛП-№000379-РГ-KZ
100
Аджисепт® ананас дәмі бар
Деректер жоқ
Соруға арналған антисептикалық пастилкалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009877
101
Аджисепт® апельсин дәмі бар
Деректер жоқ
Соруға арналған антисептикалық пастилкалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009878
102
Аджисепт® бал дәмі бар
Деректер жоқ
Соруға арналған антисептикалық пастилкалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009884
103
Аджисепт® бал және лимон қосылған
Деректер жоқ
Соруға арналған пастилкалар
Аджио Фармацевтикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№011581
104
Аджисепт® банан дәмі бар
Деректер жоқ
Соруға арналған антисептикалық пастилкалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009879
105
Аджисепт® классикалық
Деректер жоқ
Соруға арналған пастилкалар
Аджио Фармацевтикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№011580
106
Аджисепт® құлпынай дәмі бар
Деректер жоқ
Соруға арналған антисептикалық пастилкалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009881
107
Аджисепт® лимон дәмі бар
Деректер жоқ
Соруға арналған антисептикалық пастилкалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009882
108
Аджисепт® ментол және эвкалипт қосылған
Деректер жоқ
Соруға арналған пастилкалар
Аджио Фармацевтикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№011582
109
Аджисепт® таңқурай дәмі бар
Деректер жоқ
Соруға арналған антисептикалық пастилкалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009883
110
Аджисепт® шие дәмі бар
Деректер жоқ
Соруға арналған антисептикалық пастилкалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009880
111
Аджифер®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024370
112
Аджови
Фреманезумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024533
113
Адивит
Деректер жоқ
Шәрбат
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-0№009638
114
Адиновейт
Деректер жоқ
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№024743
115
Адиновейт
Деректер жоқ
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№024748
116
Адиновейт
Деректер жоқ
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№024747
117
Адреналин-Здоровье
Эпинефрин
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011371

118
Адсорбикс® Экстра
Нет данных
Капсулы
Норит Нидерланды БиВи, НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№015914
119
Адуцил
Цилостазол
Таблетки
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№022949
120
Адуцил
Цилостазол
Таблетки
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№022948
121
Адцетрис®
Брентуксимаб ведотин
Порошок для приготовления концентрата для раствора для инфузий
БСП Фармасьютикалс С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020641
122
Аевит
Нет данных
Капсулы
Минскинтеркапс УП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№003988
123
Азалептол
Клозапин
Таблетки
Технолог, УКРАИНА
РК-ЛС-5№018246
124
Азалептол
Клозапин
Таблетки
Технолог, УКРАИНА
РК-ЛС-5№018247
125
Азарга®
Нет данных
Капли глазные, суспензия
с.а.АЛКОН-КУВРЕР н.в., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№015738
126
Азацитидин Аккорд
Азацитидин
Лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025069
127
Азацитидин-Виста
Азацитидин
Лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения
Нанг Куанг Фармасьютикал Ко. Лтд., ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025764
128
Азеласвитае
Азеластин
Спрей назальный
САГ Мануфактуринг С.Л.У., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025136
129
Азелтин
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024778
130
Азелтин
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024821
131
Азибиот®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№023643
132
Азибиот®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№023645
133
Азибиот®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020853
134
АЗИДРАТ™
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№013515
135
АЗИДРАТ™
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№013516
136
АЗИДРАТ™
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№021394
137
АЗИДРАТ™
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№021405
138
Азилект
Разагилин
Таблетки
Тева Фармасьютикал Индастриз Лтд, ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№021074
139
Азимак
Азитромицин
Капсулы
Джи Эм Фармасютикалс Лтд, ГРУЗИЯ
РК-ЛС-5№016666
140
Азимак
Азитромицин
Капсулы
Джи Эм Фармасютикалс Лтд, ГРУЗИЯ
РК-ЛС-5№016668
141
Азираг
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Биодил Фармасьютикалс Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025586
142
Азитремис
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ИНДИЯ

118
Адсорбикс® Экстра
Деректер жоқ
Капсулалар
Норит Нидерланды БиВи, НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№015914
119
Адуцил
Цилостазол
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№022949
120
Адуцил
Цилостазол
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№022948
121
Адцетрис®
Брентуксимаб ведотин
Инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
БСП Фармасьютикалс С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020641
122
Аевит
Деректер жоқ
Капсулалар
Минскинтеркапс УК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№003988
123
Азалептол
Клозапин
Таблеткалар
Технолог, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018246
124
Азалептол
Клозапин
Таблеткалар
Технолог, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018247
125
Азарга®
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
с.а.АЛКОН-КУВРЕР н.в., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№015738
126
Азацитидин Аккорд
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025069
127
Азацитидин-Виста
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Нанг Куанг Фармасьютикал Ко. Лтд., ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025764
128
Азеласвитае
Азеластин
Мұрын спрейі
САГ Мануфактуринг С.Л.У., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025136
129
Азелтин
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024778
130
Азелтин
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024821
131
Азибиот®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023643
132
Азибиот®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023645
133
Азибиот®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020853
134
АЗИДРАТ™
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013515
135
АЗИДРАТ™
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013516
136
АЗИДРАТ™
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021394
137
АЗИДРАТ™
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021405
138
Азилект
Разагилин
Таблеткалар
Тева Фармасьютикал Индастриз Лтд, ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№021074
139
Азимак
Азитромицин
Капсулалар
Джи Эм Фармасютикалс Лтд, ГРУЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№016666
140
Азимак
Азитромицин
Капсулалар
Джи Эм Фармасютикалс Лтд, ГРУЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№016668
141
Азираг
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биодил Фармасьютикалс Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025586
142
Азитремис
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№023323
143
Азитремис
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023299
144
Азитро®
Азитромицин
Капсулы
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№005224
145
Азитро®
Азитромицин
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018529
146
Азитрокс
Азитромицин
Капсулы
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018350
147
Азитрокс
Азитромицин
Капсулы
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018349
148
Азитромед
Азитромицин
Капсулы
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025129
149
Азитромицин
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022866
150
Азитромицин
Азитромицин
Капсулы
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019293
151
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025822
152
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025823
153
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025841
154
АзитРус®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии оральной
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020851
155
АзитРус®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии оральной
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020850
156
АзитРус®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии оральной
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020849
157
АзитРус®
Азитромицин
Капсулы
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№015516
158
АзитРус® Форте
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018315
159
АЗИФЕКС
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022148
160
АЗИФЕКС
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022147
161
Азицин®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021346
162
Азицин®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021347
163
Азмак
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025477
164
Азмак
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025478
165
Азмак
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025567
166
Азмасол
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
BEXIMCO PHARMACEUTICALS LTD., БАНГЛАДЕШ
РК-ЛС-5№024893
167
АЗО 250
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Тулип Лаб Привате Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022234
168
АЗО 500
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Тулип Лаб Привате Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№023323
143
Азитремис
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023299
144
Азитро®
Азитромицин
Капсулалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№005224
145
Азитро®
Азитромицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018529
146
Азитрокс
Азитромицин
Капсулалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018350
147
Азитрокс
Азитромицин
Капсулалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018349
148
Азитромед
Азитромицин
Капсулалар
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025129
149
Азитромицин
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты Ашық акционерлiк қоғамы (ААҚ "БМПЗ"), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022866
150
Азитромицин
Азитромицин
Капсулалар
Борисов медициналық препараттар зауыты Ашық акционерлiк қоғамы (ААҚ "БМПЗ"), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019293
151
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ирбит химфармзауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025822
152
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ирбит химфармзауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025823
153
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ирбит химфармзауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025841
154
АзитРус®
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020851
155
АзитРус®
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020850
156
АзитРус®
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020849
157
АзитРус®
Азитромицин
Капсулалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015516
158
АзитРус® Форте
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018315
159
АЗИФЕКС
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022148
160
АЗИФЕКС
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022147
161
Азицин®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021346
162
Азицин®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021347
163
Азмак
Деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025477
164
Азмак
Деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025478
165
Азмак
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025567
166
Азмасол
Сальбутамол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
BEXIMCO PHARMACEUTICALS LTD., БАНГЛАДЕШ
ҚР-ДЗ-5№024893
167
АЗО 250
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Тулип Лаб Привате Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022234
168
АЗО 500
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Тулип Лаб Привате Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№022242
169
Азопт
Бринзоламид
Капли глазные, суспензия
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№006525
170
Оксид азота, медицинский газ, сжатый 800 ppm (об./об.)
Нет данных
Газ сжатый
Messer Austria ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025201
171
Аимафикс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№122068
172
Аимафикс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№122069
173
Айбранс®
Палбоциклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024879
174
Айбранс®
Палбоциклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024880
175
Айбранс®
Палбоциклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024881
176
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулы
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023346
177
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулы
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023345
178
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулы
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023344
179
АЙРА-сановель 16
Кандесартан
Таблетки
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№004863
180
АЙРА-сановель 8
Кандесартан
Таблетки
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№004862
181
АЙРА-сановель Плюс
Нет данных
Таблетки
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020404
182
Айролукаст®
Монтелукаст
Таблетки жевательные
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№005671
183
Айролукаст®
Монтелукаст
Таблетки жевательные
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№005688
184
Айролукаст®
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№005672
185
Ай-Фос
Ибандроновая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022405
186
АКВАДЕТРИМ витамин Д3
Колекальциферол
Капли для приема внутрь
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025002
187
АкваДетрим витамин Д3
Колекальциферол
Капли для приема внутрь
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№015670
188
Аквадетрим плюс
Нет данных
Капли для приема внутрь
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№015672
189
Аквапен-I
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций
ВМЖ Фармасьютикал Пвт Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023790
190
Аквидин
Нет данных
Таблетки вагинальные (пессарии)
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№122106

ҚР-ДЗ-5№022242
169
Азопт
Бринзоламид
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№006525
170
Азот тотығы, медициналық газ, сығымдалған 800 ppm (к/к)
Деректер жоқ
Сығымдалған газ
Messer Austria ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025201
171
Аимафикс
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№122068
172
Аимафикс
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№122069
173
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024879
174
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024880
175
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024881
176
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023346
177
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023345
178
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023344
179
АЙРА-сановель 16
Кандесартан
Таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№004863
180
АЙРА-сановель 8
Кандесартан
Таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№004862
181
АЙРА-сановель Плюс
Деректер жоқ
Таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020404
182
Айролукаст®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№005671
183
Айролукаст®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№005688
184
Айролукаст®
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№005672
185
Ай-Фос
Ибандрон қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022405
186
АКВАДЕТРИМ Д3 дәруменi
Колекальциферол
Ішуге арналған тамшылар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025002
187
АкваДетрим Д3 дәрумені
Колекальциферол
Ішуге арналған тамшылар
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты Серадздегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№015670
188
Аквадетрим плюс
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшылар
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты Серадздегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№015672
189
Аквапен-I
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ВМЖ Фармасьютикал Пвт Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023790
190
Аквидин
Деректер жоқ
Қынаптық таблеткалар (пессарийлер)
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№122106

191
Акинзео™
Нет данных
Капсулы
Хелсинн Байрекс Фармасьютикалс Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№023962
192
Аккофил
Филграстим
Раствор для подкожного введения и инфузий
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025969
193
Аккузон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025800
194
Акласта®
Золедроновая кислота
Раствор для инфузий
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№004510
195
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулы
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№021046
196
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулы
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№021045
197
Акпим
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016557
198
Акридерм
Бетаметазон
Крем для наружного применения
Акционерное общество "Химико-фармацевтический комбинат "АКРИХИН" (АО "АКРИХИН"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№000561
199
Акридерм
Бетаметазон
Мазь для наружного применения
Химико-фармацевтический комбинат АО "АКРИХИН", РОССИЯ
РК-ЛС-5№023316
200
Акридерм ГЕНТА
Нет данных
Крем для наружного применения
Химико-фармацевтический комбинат АО "АКРИХИН", РОССИЯ
РК-ЛС-5№023318
201
Акридерм Гента
Нет данных
Мазь для наружного применения
Химико-фармацевтический комбинат АО "АКРИХИН", РОССИЯ
РК-ЛС-5№023317
202
Акридерм ГК
Нет данных
Крем для наружного применения
Акрихин, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023558
203
Акридоферон
Нет данных
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024500
204
Акриол Про
Нет данных
Крем для местного и наружного применения
Химико-фармацевтический комбинат "АКРИХИН" (АО "АКРИХИН"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№023948
205
Акрицил
Нет данных
Мазь для наружного применения
Акрихин, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023557
206
АКСАСТРОЛ®
Анастрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ремедика, КИПР
РК-ЛС-5№016482
207
Аксен Форт®
Напроксен
Таблетки
Али Раиф Илач Санаи А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022149
208
Аксетин
Цефуроксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№019644
209
Аксетин
Цефуроксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№019645
210
Аксим
Цефотаксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016604
211
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025639
212
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025640

191
Акинзео™
Деректер жоқ
Капсулалар
Хелсинн Байрекс Фармасьютикалс Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№023962
192
Аккофил
Филграстим
Тері астына енгізуге және инфузияға арналған ерітінді
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025969
193
Аккузон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025800
194
Акласта®
Золедрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№004510
195
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулалар
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№021046
196
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулалар
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№021045
197
Акпим
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016557
198
Акридерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған крем
АКРИХИН химия-фармацевтикалық комбинат" акционерлік қоғамы ("АКРИХИН" АҚ), РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№000561
199
Акридерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
АКРИХИН химиялық-фармацевтикалық комбинаты АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023316
200
Акридерм ГЕНТА
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
АКРИХИН химиялық-фармацевтикалық комбинаты АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023318
201
Акридерм Гента
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
АКРИХИН химиялық-фармацевтикалық комбинаты АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023317
202
Акридерм ГК
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
Акрихин, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023558
203
Акридоферон
Деректер жоқ
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024500
204
Акриол Про
Деректер жоқ
Жергілікті және сыртқа қолдануға арналған крем
АКРИХИН химия-фармацевтикалық комбинаты" АҚ ("АКРИХИН" АҚ), РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023948
205
Акрицил
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Акрихин, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023557
206
АКСАСТРОЛ®
Анастрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ремедика, КИПР
ҚР-ДЗ-5№016482
207
Аксен Форт®
Напроксен
Таблеткалар
Али Раиф Илач Санаи А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022149
208
Аксетин
Цефуроксим
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№019644
209
Аксетин
Цефуроксим
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№019645
210
Аксим
Цефотаксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016604
211
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025639
212
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025640

213
Аксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016570
214
Аксудропин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023746
215
Аксудропин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023747
216
Аксудропин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023748
217
Актемра®
Тоцилизумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№014974
218
Актемра®
Тоцилизумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№014975
219
Актемра®
Тоцилизумаб
Раствор для подкожных инъекций
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022414
220
Актилизе®
Алтеплаза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013222
221
Актипрол
Амисульприд
Таблетки
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№024135
222
Актипрол
Амисульприд
Таблетки
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№024136
223
Актиферрин-Тева
Нет данных
Сироп
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016262
224
Актиферрин-Тева
Нет данных
Капли для приема внутрь
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016244
225
Актицил
Нет данных
Крем
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№015871
226
Актовегин®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020786
227
Актовегин®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023762
228
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№015811
229
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№015810
230
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№015809
231
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024865
232
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024866
233
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024867
234
Актрапид® НМ
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№003379
235
Актрапид® НМ
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№025121
236
Актрапид® НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№016483

213
Аксон
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016570
214
Аксудропин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023746
215
Аксудропин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023747
216
Аксудропин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023748
217
Актемра®
Тоцилизумаб
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014974
218
Актемра®
Тоцилизумаб
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014975
219
Актемра®
Тоцилизумаб
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022414
220
Актилизе®
Алтеплаз
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013222
221
Актипрол
Амисульприд
Таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024135
222
Актипрол
Амисульприд
Таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024136
223
Актиферрин-Тева
Деректер жоқ
Шәрбат
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016262
224
Актиферрин-Тева
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшылар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016244
225
Актицил
Деректер жоқ
Крем
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№015871
226
Актовегин®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020786
227
Актовегин®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023762
228
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015811
229
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015810
230
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015809
231
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024865
232
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024866
233
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024867
234
Актрапид® НМ
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003379
235
Актрапид® НМ
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025121
236
Актрапид® НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016483

237
Актрапид® НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№022183
238
Актрапид® НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Ново Нордиск Продукао Фармасьютика до Бразил Лтда, БРАЗИЛИЯ
РК-ЛС-5№024413
239
АКуриТ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Люпин Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024352
240
АКуриТ-4
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Люпин Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024353
241
Алакс®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Гербапрол Познаньский завод лекарственных трав, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019905
242
Алвента®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№014784
243
Алвента®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№014785
244
Алвента®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№014786
245
Алвокейд
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
НаноАлванд Ко., ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№024701
246
Алгис
Дезлоратадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121876
247
Алево
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019705
248
Алергозол-DF®
Нет данных
Спрей назальный
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016186
249
Алергозол-DF®
Нет данных
Спрей назальный
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016185
250
Алергозол-DF®
Нет данных
Капли глазные и назальные
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016188
251
Алергозол-DF®
Нет данных
Капли глазные и назальные
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016189
252
Алеценза®
Алектиниб
Капсулы
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024157
253
АЛЗАНСЕР® 10
Донепезил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020409
254
АЛЗАНСЕР® 5
Донепезил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020408
255
Алзепил®
Донепезил
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015770
256
Алзепил®
Донепезил
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015771
257
Алис
Прегабалин
Капсулы
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020113
258
Алис
Прегабалин
Капсулы
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020114
259
Алис
Прегабалин
Капсулы
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020115
260
Алка-Зельтцер®
Нет данных
Таблетки шипучие
Байер Биттерфельд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004635
261
Алкаин*
Проксиметакаин
Капли глазные
с.а.Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№008254
262
Алкосон®
Дисульфирам
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН

237
Актрапид® НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022183
238
Актрапид® НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск Продукао Фармасьютика до Бразил Лтда, БРАЗИЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024413
239
АКуриТ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Люпин Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024352
240
АКуриТ-4
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Люпин Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024353
241
Алакс®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Гербапрол Познань дәрілік шөптер зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019905
242
Алвента®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014784
243
Алвента®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014785
244
Алвента®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014786
245
Алвокейд
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
НаноАлванд Ко., ИРАН, ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024701
246
Алгис
Дезлоратадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121876
247
Алево
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019705
248
Алергозол-DF®
Деректер жоқ
Мұрын спрейі
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016186
249
Алергозол-DF®
Деректер жоқ
Мұрын спрейі
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016185
250
Алергозол-DF®
Деректер жоқ
Көзге және мұрынға тамызатын дәрі
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016188
251
Алергозол-DF®
Деректер жоқ
Көзге және мұрынға тамызатын дәрі
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016189
252
Алеценза®
Алектиниб
Капсулалар
Экселла ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024157
253
АЛЗАНСЕР® 10
Донепезил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020409
254
АЛЗАНСЕР® 5
Донепезил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020408
255
Алзепил®
Донепезил
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015770
256
Алзепил®
Донепезил
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015771
257
Алис
Прегабалин
Капсулалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020113
258
Алис
Прегабалин
Капсулалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020114
259
Алис
Прегабалин
Капсулалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020115
260
Алка-Зельтцер®
Деректер жоқ
Көпіршитін таблеткалар
Байер Биттерфельд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004635
261
Алкаин*
Проксиметакаин
Көзге тамызатын дәрі
с.а.Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№008254
262
Алкосон®
Дисульфирам
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№006129
263
Аллерайз
Олопатадин
Капли глазные
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024348
264
Аллервэй
Левоцетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023168
265
Аллервэй® Экспресс
Левоцетиризин
Таблетки, диспергируемые в полости рта
Атена Драг Деливери Солишэнс Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024697
266
Аллергастин
Эбастин
Таблетки, диспергируемые в полости рта
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024920
267
Аллергастин
Эбастин
Таблетки, диспергируемые в полости рта
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024921
268
Аллергозан®
Хлоропирамин
Таблетки, покрытые оболочкой
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№011297
269
Аллергозан®
Хлоропирамин
Крем
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№010400
270
Аллергокет®
Кетотифен
Глазные капли
ЛеКос, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№013677
271
АЛЛЕРГОНАФ®
Нет данных
Капли глазные и назальные
ЛеКос, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015583
272
Аллергопресс
Хлоропирамин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021453
273
Аллергостоп®
Кромоглициевая кислота
Спрей назальный
ЛеКос, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№002171
274
Аллергостоп®
Кромоглициевая кислота
Капли глазные и назальные
ЛеКос, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№002169
275
Аллергофри
Левоцетиризин
Таблетки
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025566
276
Аллер-Нол
Левоцетиризин
Пленки диспергируемые в полости рта
Зим Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023971
277
Аллохол
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№017919
278
Аллохол
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018558
279
Аллохол
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№009315
280
Алмагель®
Нет данных
Суспензия для приема внутрь
Балканфарма-Троян АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№006527
281
Алмагель® А
Нет данных
Суспензия для приема внутрь
Балканфарма-Троян АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№006528
282
Алмагель® Нео
Нет данных
Суспензия для внутреннего применения
Балканфарма-Троян АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№005521
283
Алмиба
Левокарнитин
Раствор для инъекций
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022315
284
Алмирал
Диклофенак
Раствор для инъекций
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№000657
285
АЛМИРАЛ гель
Диклофенак
Гель для наружного применения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№024112
286
АЛМИРАЛ гель
Диклофенак
Гель для наружного применения
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№025342
287
Алмовитае
Алмотриптан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
САГ Мануфактуринг С.Л.У., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025000
288
Алмонт 10
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023673
289
АЛОПАТИН
Олопатадин
Капли глазные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№006129
263
Аллерайз
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024348
264
Аллервэй
Левоцетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023168
265
Аллервэй® Экспресс
Левоцетиризин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Атена Драг Деливери Солишэнс Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024697
266
Аллергастин
Эбастин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024920
267
Аллергастин
Эбастин
Ауыз қуысында ұнтақталынатын таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024921
268
Аллергозан®
Хлоропирамин
Қабықпен қапталған таблеткалар
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№011297
269
Аллергозан®
Хлоропирамин
Крем
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010400
270
Аллергокет®
Кетотифен
Көзге тамызатын дәрі
ЛеКос, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013677
271
АЛЛЕРГОНАФ®
Деректер жоқ
Көзге және мұрынға тамызатын дәрі
ЛеКос, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015583
272
Аллергопресс
Хлоропирамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021453
273
Аллергостоп®
Кромоглиций қышқылы
Мұрынға арналған спрей
ЛеКос, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№002171
274
Аллергостоп®
Кромоглиций қышқылы
Көзге және мұрынға тамызатын дәрі
ЛеКос, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№002169
275
Аллергофри
Левоцетиризин
Таблеткалар
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025566
276
Аллер-Нол
Левоцетиризин
Ауыз қуысында ұсақталатын үлбір
Зим Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023971
277
Аллохол
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№017919
278
Аллохол
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018558
279
Аллохол
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ирбит химфармзауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№009315
280
Алмагель®
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
Балканфарма-Троян АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№006527
281
Алмагель® А
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
Балканфарма-Троян АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№006528
282
Алмагель® Нео
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
Балканфарма-Троян АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№005521
283
Алмиба
Левокарнитин
Инъекцияға арналған ерітінді
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022315
284
Алмирал
Диклофенак
Инъекцияға арналған ерітінді
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№000657
285
АЛМИРАЛ гель
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024112
286
АЛМИРАЛ гель
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025342
287
Алмовитае
Алмотриптан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
САГ Мануфактуринг С.Л.У., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025000
288
Алмонт 10
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023673
289
АЛОПАТИН
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№026104
290
Алотендин®
Нет данных
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№017962
291
Алотендин®
Нет данных
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№017961
292
Алотендин®
Нет данных
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№017960
293
Алотендин®
Нет данных
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№017959
294
Алоэ экстракт жидкий
Нет данных
Экстракт жидкий для инъекций
Лубныфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№025431
295
Алоэ экстракт
Нет данных
Экстракт жидкий для инъекций
ООО "ФЗ "БИОФАРМА", УКРАИНА
РК-ЛС-5№019990
296
Алпитоз - 4.5
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенных инъекций и инфузий
Алхеми Медицина Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№122019
297
Алпрестил
Алпростадил
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БАГ Хелскеа ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020519
298
Алтебрел
Этанерцепт
Раствор для подкожного введения
АриоЖен Фармед, ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025285
299
Алтебрел
Этанерцепт
Раствор для подкожного введения
АриоЖен Фармед, ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025286
300
Алтейка Артериум
Нет данных
Сироп
ПАО Галичфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№004603
301
Алувиа
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эббви Дойчленд ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014087
302
Алувиа
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эббви Дойчленд ГмбХ & Ко. КГ., ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016561
303
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024244
304
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024245
305
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024246
306
Алфагин
Нет данных
Капсулы
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№004026
307
Алфагин
Нет данных
Сироп
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№003865
308
Алфинор
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтическая Аналитическая лаборатория Дуйвин, НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№020563
309
Алфинор
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтическая Аналитическая лаборатория Дуйвин, НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№018088
310
Алфинор
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтическая Аналитическая лаборатория Дуйвин, НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№018089
311
АЛФЛУТОП
Нет данных
Раствор для инъекций
К.О. Биотехнос С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024144
312
АЛФЛУТОП
Нет данных
Раствор для инъекций
К.О. Биотехнос С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024143
313
Алцеф
Цефдинир
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025556

ҚР-ДЗ-5№026104
290
Алотендин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№017962
291
Алотендин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№017961
292
Алотендин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№017960
293
Алотендин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№017959
294
Алоэ сұйық экстрактісі
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған сұйық сығынды
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025431
295
Алоэ сығындысы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған сұйық сығынды
БИОФАРМАФЗ" ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019990
296
Алпитоз - 4.5
Деректер жоқ
Вена ішіне инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Алхеми Медицина Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№122019
297
Алпрестил
Алпростадил
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БАГ Хелскеа ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020519
298
Алтебрел
Этанерцепт
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
АриоЖен Фармед, ИРАН, ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025285
299
Алтебрел
Этанерцепт
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
АриоЖен Фармед, ИРАН, ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025286
300
Алтейка Артериум
Деректер жоқ
Шәрбат
Галичфарм ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№004603
301
Алувиа
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эббви Дойчленд ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014087
302
Алувиа
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эббви Дойчленд ГмбХ & Ко. КГ., ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016561
303
Алунбриг®
Бригатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024244
304
Алунбриг®
Бригатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024245
305
Алунбриг®
Бригатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024246
306
Алфагин
Деректер жоқ
Капсулалар
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№004026
307
Алфагин
Деректер жоқ
Шәрбат
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003865
308
Алфинор
Бетагистин
Таблеткалар
Фармацевтическая Аналитическая лаборатория Дуйвин, НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№020563
309
Алфинор
Бетагистин
Таблеткалар
Дуйвин фармацевтикалық аналитикалық зертханасы, НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№018088
310
Алфинор
Бетагистин
Таблеткалар
Дуйвин фармацевтикалық аналитикалық зертханасы, НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№018089
311
АЛФЛУТОП
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
К.О. Биотехнос С.А., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024144
312
АЛФЛУТОП
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
К.О. Биотехнос С.А., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024143
313
Алцеф
Цефдинир
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025556

314
Алцеф
Цефдинир
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025557
315
Алцеф
Цефдинир
Капсулы
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025558
316
Алчеба
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МЕРКЕЗ Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020790
317
Альбезол®
Албендазол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019329
318
АЛЬБЕЛА®
Албендазол
Таблетки
"КУСУМ ФАРМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025274
319
Альбумин-Биофарма
Альбумин
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-ЛС-5№004526
320
Альбумин-Биофарма
Альбумин
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-ЛС-5№004525
321
Альбумин-Биофарма
Альбумин
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-ЛС-5№004531
322
Альбунорм™
Альбумин
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020605
323
Альбунорм™
Альбумин
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020604
324
Альбурекс®
Нет данных
Раствор для инфузий
СиЭсЭл Беринг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021259
325
Альбуцид-DF®
Сульфацетамид
Капли глазные
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015888
326
Альбуцид-DF®
Сульфацетамид
Капли глазные
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015887
327
Альвеофакт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем
Лиомарк Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018880
328
Альвеофакт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем
Лиомарк Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018881
329
Альвеско®
Циклезонид
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Киндева Драг Деливери Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№021017
330
Альвеско®
Циклезонид
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Киндева Драг Деливери Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№021018
331
Альдарон®
Спиронолактон
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015623
332
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулы
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015567
333
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулы
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015568
334
Альдуразим®
Ларонидаза
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016685
335
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013326
336
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013328
337
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013329
338
Альфа Нормикс
Рифаксимин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ

314
Алцеф
Цефдинир
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025557
315
Алцеф
Цефдинир
Капсулалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025558
316
Алчеба
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МЕРКЕЗ Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020790
317
Альбезол®
Албендазол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019329
318
АЛЬБЕЛА®
Албендазол
Таблеткалар
"КУСУМ ФАРМ", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025274
319
Альбумин-Биофарма
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№004526
320
Альбумин-Биофарма
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№004525
321
Альбумин-Биофарма
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№004531
322
Альбунорм™
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020605
323
Альбунорм™
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020604
324
Альбурекс®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
СиЭсЭл Беринг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021259
325
Альбуцид-DF®
Сульфацетамид
Көзге тамызатын дәрі
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015888
326
Альбуцид-DF®
Сульфацетамид
Көзге тамызатын дәрі
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015887
327
Альвеофакт®
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта
Лиомарк Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018880
328
Альвеофакт®
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта
Лиомарк Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018881
329
Альвеско®
Циклезонид
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Киндева Драг Деливери Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021017
330
Альвеско®
Циклезонид
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Киндева Драг Деливери Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021018
331
Альдарон®
Спиронолактон
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015623
332
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015567
333
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015568
334
Альдуразим®
Ларонидаза
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016685
335
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013326
336
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013328
337
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013329
338
Альфа Нормикс
Рифаксимин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ

РК-ЛС-5№012837
339
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулы
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025662
340
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулы
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025661
341
Альфахолин
Холина альфосцерат
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024512
342
Альфацеф
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№025166
343
Альфацеф
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№025167
344
Амарил®
Глимепирид
Таблетки
Санофи С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№011904
345
Амарил®
Глимепирид
Таблетки
Санофи С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014451
346
Амарил®
Глимепирид
Таблетки
Санофи С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014450
347
Амбро®
Амброксол
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010604
348
Амбро®
Амброксол
Раствор для приема внутрь и ингаляций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№020013
349
Амбро®
Амброксол
Сироп
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010434
350
Амбро®
Амброксол
Сироп
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010433
351
Амбро®
Амброксол
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011598
352
Амбро®
Амброксол
Раствор для инъекций
Химфарм АО, КАЗАХСТАН
ЛП-№000375-РГ-KZ
353
Амбро® Мультифрукт
Амброксол
Сироп
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025482
354
Амбро® Мультифрукт
Амброксол
Сироп
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025481
355
Амбробене 75 мг
Амброксол
Капсулы ретард
Ацино Фарма АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013173
356
Амбробене®-Тева
Амброксол
Раствор для инъекций
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004010
357
Амбробене®-Тева
Амброксол
Сироп
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004012
358
Амбробене®-Тева
Амброксол
Раствор
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004023
359
Амбробене®-Тева
Амброксол
Таблетки
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004013
360
АМБРОКСОЛ
Амброксол
Таблетки
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025515
361
Амброксол
Амброксол
Таблетки
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№004949
362
Амброксол 30
Амброксол
Сироп
Борщаговский ХФЗ НПЦ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023791
363
Амброксола гидрохлорид
Амброксол
Таблетки
Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010028
364
Амброксол-ТК
Амброксол
Сироп
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025155
365
Амбролитин®
Амброксол
Сироп
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№005513
366
Амбросан®
Амброксол
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№003302
367
Амвастан
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019190
368
Амвастан
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019191

ҚР-ДЗ-5№012837
339
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025662
340
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025661
341
Альфахолин
Холин альфосцераты
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024512
342
Альфацеф
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025166
343
Альфацеф
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025167
344
Амарил®
Глимепирид
Таблеткалар
Санофи С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№011904
345
Амарил®
Глимепирид
Таблеткалар
Санофи С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014451
346
Амарил®
Глимепирид
Таблеткалар
Санофи С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014450
347
Амбро®
Амброксол
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010604
348
Амбро®
Амброксол
Ингаляцияға және ішуге арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№020013
349
Амбро®
Амброксол
Шәрбат
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010434
350
Амбро®
Амброксол
Шәрбат
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010433
351
Амбро®
Амброксол
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011598
352
Амбро®
Амброксол
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ЛП-№000375-РГ-KZ
353
Амбро® Мультифрукт
Амброксол
Шәрбат
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025482
354
Амбро® Мультифрукт
Амброксол
Шәрбат
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025481
355
Амбробене 75 мг
Амброксол
Ретард капсулалар
Ацино Фарма АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013173
356
Амбробене®-Тева
Амброксол
Инъекцияға арналған ерітінді
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004010
357
Амбробене®-Тева
Амброксол
Шәрбат
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004012
358
Амбробене®-Тева
Амброксол
Ерітінді
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004023
359
Амбробене®-Тева
Амброксол
Таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004013
360
АМБРОКСОЛ
Амброксол
Таблеткалар
"Ирбит химфармзауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025515
361
Амброксол
Амброксол
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлік қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№004949
362
Амброксол 30
Амброксол
Шәрбат
Борщагов ХФЗ ҒӨО, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023791
363
Амброксол гидрохлориді
Амброксол
Таблеткалар
Лекхим-Харьков, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010028
364
Амброксол-ТК
Амброксол
Шәрбат
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025155
365
Амбролитин®
Амброксол
Шәрбат
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№005513
366
Амбросан®
Амброксол
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№003302
367
Амвастан
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019190
368
Амвастан
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019191

369
Амелотекс®
Мелоксикам
Раствор для внутримышечного введения
ФармФирма Сотекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014417
370
Амелотекс®
Мелоксикам
Таблетки
Реплек Фарм Скопье, РЕСПУБЛИКА МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№018140
371
Амелотекс®
Мелоксикам
Таблетки
Реплек Фарм Скопье, РЕСПУБЛИКА МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№018139
372
Аметронид
Нет данных
Гель стоматологический
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№015870
373
АМЗИТ
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Линкольн Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025652
374
АМЗИТ-250
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025188
375
АМЗИТ-500
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025187
376
Амизолид
Линезолид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022031
377
Амизон®
Энисамия йодид
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013808
378
Амизон®
Энисамия йодид
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013807
379
Амизон® МАКС
Энисамия йодид
Капсулы
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020273
380
Амикацин
Амикацин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№009227
381
Амикацин
Амикацин
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021481
382
Амиклав Санто®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ПенСеф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025195
383
Амиклав Санто®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ПенСеф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025194
384
Амиксин
Тилорон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025371
385
Аминазин
Хлорпромазин
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№011676
386
Аминазин®
Хлорпромазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023096
387
Аминазин®
Хлорпромазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023097
388
Аминазин®
Хлорпромазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023098
389
Аминазин-Здоровье
Хлорпромазин
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014548
390
Аминалон
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012110
391
Аминовен Инфант
Нет данных
Раствор для инфузий
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№021420
392
Аминокапроновая кислота
Аминокапроновая кислота
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010484

369
Амелотекс®
Мелоксикам
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ФармФирма Сотекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014417
370
Амелотекс®
Мелоксикам
Таблеткалар
Реплек Фарм Скопье, МАКЕДОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018140
371
Амелотекс®
Мелоксикам
Таблеткалар
Реплек Фарм Скопье, МАКЕДОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018139
372
Аметронид
Деректер жоқ
Стоматологиялық гель
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№015870
373
АМЗИТ
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Линкольн Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025652
374
АМЗИТ-250
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025188
375
АМЗИТ-500
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025187
376
Амизолид
Линезолид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022031
377
Амизон®
Энисамий йодиді
Қабықпен қапталған таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013808
378
Амизон®
Энисамий йодиді
Қабықпен қапталған таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013807
379
Амизон® МАКС
Энисамий йодиді
Капсулалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020273
380
Амикацин
Амикацин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№009227
381
Амикацин
Амикацин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021481
382
Амиклав Санто®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ПенСеф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025195
383
Амиклав Санто®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ПенСеф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025194
384
Амиксин
Тилорон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025371
385
Аминазин
Хлорпромазин
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье народу Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011676
386
Аминазин®
Хлорпромазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023096
387
Аминазин®
Хлорпромазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023097
388
Аминазин®
Хлорпромазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023098
389
Аминазин-Здоровье
Хлорпромазин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014548
390
Аминалон
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012110
391
Аминовен Инфант
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021420
392
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010484

393
Аминокапроновая кислота
Аминокапроновая кислота
Раствор для инфузий
Красфарма, РОССИЯ
РК-ЛС-5№011982
394
Кислота аминокапроновая-Дарница
Аминокапроновая кислота
Раствор для инфузий
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023891
395
Аминоплазмаль Б.Браун 10% Е
Нет данных
Раствор для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019389
396
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
Нет данных
Раствор для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019390
397
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
Нет данных
Раствор для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019388
398
Аминосалициловая кислота
Нет данных
Раствор для инфузий
Красфарма, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020298
399
Амиодарон
Амиодарон
Таблетки
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№016246
400
АМИСУЛЬПРИД-САНТО®
Амисульприд
Раствор для приема внутрь
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024975
401
Амитриптилин
Амитриптилин
Таблетки, покрытые оболочкой
Технолог, УКРАИНА
РК-ЛС-5№022186
402
Амитриптилина гидрохлорид
Амитриптилин
Таблетки
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№009697
403
АМИТРИПТИЛИН-АКОС
Амитриптилин
Раствор для инъекций
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013691
404
Амитриптилин-ТК
Амитриптилин
Таблетки
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024874
405
Амлесса®
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019953
406
Амлесса®
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019952
407
Амлесса®
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019951
408
Амлесса®
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019950
409
Амлипин
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№016177
410
Амлодимед
Амлодипин
Таблетки
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№016526
411
Амлодимед
Амлодипин
Таблетки
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№016525
412
Амлодипин
Амлодипин
Таблетки
Борисовский завод медицинских препаратов, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№020794
413
Амлодипин
Амлодипин
Таблетки
Белмедпрепараты РУП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021183
414
Амлодипин
Амлодипин
Таблетки
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№020793
415
Амлодипин Канон
Амлодипин
Таблетки
Канонфарма продакшн, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010787
416
Амлодипин Канон
Амлодипин
Таблетки
Канонфарма продакшн, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010788
417
Амлодипин-Тева
Амлодипин
Таблетки
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025485
418
Амлодипин-Тева
Амлодипин
Таблетки
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025486
419
Амлодипин-ТК
Амлодипин
Таблетки
"ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН

393
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді
Красфарма, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№011982
394
Аминокапрон қышқылы-Дарница
Аминокапрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді
Фармацевтикалық фирма "Дарница" ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023891
395
Аминоплазмаль Б.Браун 10% Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019389
396
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019390
397
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019388
398
Аминосалицил қышқылы
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Красфарма, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020298
399
Амиодарон
Амиодарон
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты Ашық акционерлiк қоғамы (ААҚ "БМПЗ"), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№016246
400
АМИСУЛЬПРИД-САНТО®
Амисульприд
Ішуге арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024975
401
Амитриптилин
Амитриптилин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Технолог, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022186
402
Амитриптилин гидрохлориді
Амитриптилин
Таблеткалар
Здоровье народу Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№009697
403
АМИТРИПТИЛИН-АКОС
Амитриптилин
Инъекцияға арналған ерітінді
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013691
404
Амитриптилин-ТК
Амитриптилин
Таблеткалар
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024874
405
Амлесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019953
406
Амлесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019952
407
Амлесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019951
408
Амлесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019950
409
Амлипин
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№016177
410
Амлодимед
Амлодипин
Таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№016526
411
Амлодимед
Амлодипин
Таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№016525
412
Амлодипин
Амлодипин
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№020794
413
Амлодипин
Амлодипин
Таблеткалар
Белмедпрепараты РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021183
414
Амлодипин
Амлодипин
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№020793
415
Амлодипин Канон
Амлодипин
Таблеткалар
Канонфарма продакшн, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010787
416
Амлодипин Канон
Амлодипин
Таблеткалар
Канонфарма продакшн, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010788
417
Амлодипин-Тева
Амлодипин
Таблеткалар
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025485
418
Амлодипин-Тева
Амлодипин
Таблеткалар
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025486
419
Амлодипин-ТК
Амлодипин
Таблеткалар
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-0№025593
420
Амлодипин-ТК
Амлодипин
Таблетки
"ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025594
421
АМЛОРУС
Амлодипин
Таблетки
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013879
422
АМЛОРУС
Амлодипин
Таблетки
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013878
423
Амлотоп®
Амлодипин
Таблетки
Хемофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010607
424
Амлотоп®
Амлодипин
Таблетки
Хемофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010606
425
Аммиак
Нет данных
Раствор
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016190
426
Аммиака раствор
Нет данных
Раствор для наружного применения
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003180
427
Аммиака раствор 10 %
Нет данных
Раствор
Султан, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003289
428
Аммиака раствор концентрированный
Нет данных
Раствор
Азот, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023648
429
Амод™-10
Амлодипин
Таблетки
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018853
430
Амод™-5
Амлодипин
Таблетки
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018852
431
АМОКС
Амоксициллин
Капсулы
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024958
432
АМОКС
Амоксициллин
Капсулы
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024959
433
Амоксиклав®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№004904
434
Амоксиклав®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№004905
435
Амоксиклав®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№004916
436
Амоксиклав®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025102
437
Амоксиклав®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025101
438
Амоксиклав®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025125
439
Амоксиклав®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025126
440
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025103
441
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009273
442
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009272
443
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№016457
444
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№016456
445
Амоксиклав® QT
Нет данных
Таблетки диспергируемые
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020607
446
Амоксиклав® QT
Нет данных
Таблетки диспергируемые
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ

ҚР-ДЗ-0№025593
420
Амлодипин-ТК
Амлодипин
Таблеткалар
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025594
421
АМЛОРУС
Амлодипин
Таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013879
422
АМЛОРУС
Амлодипин
Таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013878
423
Амлотоп®
Амлодипин
Таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010607
424
Амлотоп®
Амлодипин
Таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010606
425
Аммиак
Деректер жоқ
Ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016190
426
Аммиак ерітіндісі
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003180
427
Аммиак ерітіндісі 10%
Деректер жоқ
Ерітінді
Сұлтан, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003289
428
Аммиактың концентрацияланған ерітіндісі
Деректер жоқ
Ерітінді
Азот, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023648
429
Амод™-10
Амлодипин
Таблеткалар
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018853
430
Амод™-5
Амлодипин
Таблеткалар
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018852
431
АМОКС
Амоксициллин
Капсулалар
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024958
432
АМОКС
Амоксициллин
Капсулалар
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024959
433
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004904
434
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004905
435
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004916
436
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025102
437
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025101
438
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025125
439
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025126
440
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025103
441
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009273
442
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009272
443
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016457
444
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016456
445
Амоксиклав® QT
Деректер жоқ
Ұсақталатын таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020607
446
Амоксиклав® QT
Деректер жоқ
Ұсақталатын таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ

РК-ЛС-5№020608
447
Амоксикланат
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Красфарма, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024391
448
АМОКСИЛ-К
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций
ПАО Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019060
449
Амоксициллин
Амоксициллин
Капсулы
Купер Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019588
450
Амоксициллин
Амоксициллин
Капсулы
Купер Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019587
451
АМОСИН®
Амоксициллин
Капсулы
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№025200
452
АМОСИН®
Амоксициллин
Капсулы
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№025199
453
Ампициллин
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Норс Чайна Фармасьютикал Ко., Лтд, КИТАЙ
РК-ЛС-5№020137
454
Ампициллин
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Норс Чайна Фармасьютикал Ко., Лтд, КИТАЙ
РК-ЛС-5№021598
455
Ампициллин
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004384
456
Ампициллин
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019728
457
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Таблетки
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014888
458
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019496
459
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019495
460
Амприлан®
Рамиприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012569
461
Амприлан®
Рамиприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012570
462
Амприлан®
Рамиприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012571
463
Амприлан®
Рамиприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012572
464
Амри-К
Фитоменадион
Раствор для внутримышечного введения
Амрия Фармасьютикал Индастриз, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№018193
465
Амфолип
Амфотерицин В
Концентрат (липидный комплекс) для приготовления раствора для внутривенного введения
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023874
466
Амфонекс
Амфотерицин B
Лиофилизат (липидный комплекс) для приготовления раствора для внутривенного введения
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025094
467
Анальгин
Метамизол натрия
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010438
468
Анальгин
Метамизол натрия
Раствор для инъекций
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№010232
469
Анальгин
Метамизол натрия
Таблетки
Ирбитский химико-фармацевтический завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№121895
470
Анальгин
Метамизол натрия
Таблетки
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ

ҚР-ДЗ-5№020608
447
Амоксикланат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Красфарма, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024391
448
АМОКСИЛ-К
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Киевмедпрепарат ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019060
449
Амоксициллин
Амоксициллин
Капсулалар
Купер Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019588
450
Амоксициллин
Амоксициллин
Капсулалар
Купер Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019587
451
АМОСИН®
Амоксициллин
Капсулалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025200
452
АМОСИН®
Амоксициллин
Капсулалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025199
453
Ампициллин
Ампициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Норс Чайна Фармасьютикал Ко., Лтд, ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№020137
454
Ампициллин
Ампициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Норс Чайна Фармасьютикал Ко., Лтд, ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№021598
455
Ампициллин
Ампициллин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004384
456
Ампициллин
Ампициллин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019728
457
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014888
458
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019496
459
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019495
460
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012569
461
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012570
462
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012571
463
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012572
464
Амри-К
Фитоменадион
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Амрия Фармасьютикал Индастриз, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№018193
465
Амфолип
Амфотерицин В
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат (липидті кешен)
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023874
466
Амфонекс
B амфотерицині
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (липидті кешен)
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025094
467
Анальгин
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010438
468
Анальгин
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлік қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№010232
469
Анальгин
Натрий метамизолы
Таблеткалар
Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№121895
470
Анальгин
Натрий метамизолы
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ

РК-ЛС-5№011176
471
Анальгин
Метамизол натрия
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
АО Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022652
472
Анаприлин
Пропранолол
Таблетки
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№020012
473
Анаприлин
Пропранолол
Таблетки
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010290
474
Анаприлин
Пропранолол
Таблетки
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010289
475
Анасома
Анастрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025224
476
Анастрозол
Анастрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Белмедпрепараты РУП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022022
477
Анауран
Нет данных
Капли ушные
Замбон С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№012901
478
Анаферон
Нет данных
Таблетки для рассасывания
Материа Медика Холдинг НПФ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№003627
479
Ангал®
Нет данных
Пастилки для рассасывания со вкусом меда
Квалифар Н.В./С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№024164
480
Ангал®
Нет данных
Пастилки для рассасывания
Квалифар Н.В./С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№011622
481
Ангал®
Нет данных
Пастилки для рассасывания со вкусом лимона
Квалифар Н.В./С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№022489
482
Ангал® С
Нет данных
Спрей для местного применения со вкусом лимона
Квалифар Н.В./С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№022378
483
Ангал® С
Нет данных
Спрей для местного применения
Квалифар Н.В./С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№011563
484
Ангилюг
Нет данных
Спрей для местного применения
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122065
485
Ангиноваг
Нет данных
Спрей для местного применения
Феррер Интернасьональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019408
486
АНГИН-ХЕЕЛЬ СД
Нет данных
Таблетки
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018174
487
АНГИОРУС
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024951
488
Ангисепт SV®
Нет данных
Таблетки для рассасывания
"ПЛП"ЖАНАФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010007
489
Ангисепт МТ®
Нет данных
Таблетки для рассасывания
"ПЛП"ЖАНАФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№005531
490
Ангисепт НL®
Нет данных
Таблетки для рассасывания
"ПЛП"ЖАНАФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016182
491
Ангисепт СL®
Нет данных
Таблетки для рассасывания
"ПЛП"ЖАНАФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016126
492
Ангисепт®
Нет данных
Таблетки для рассасывания
ТОО "ПЛП "ЖАНАФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009997
493
Ангисептин
Нет данных
Таблетки для рассасывания
Рубикон ООО, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025820
494
Ангисептин
Нет данных
Спрей для местного применения
Рубикон ООО, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025821
495
Андазол
Албендазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. A.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121812
496
Андрогель
Тестостерон
Гель для наружного применения
Безен Мэньюфекчуринг Белджиум СА, БЕЛЬГИЯ

ҚР-ДЗ-5№011176
471
Анальгин
Натрий метамизолы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новосибхимфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022652
472
Анаприлин
Пропранолол
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты Ашық акционерлiк қоғамы (ААҚ "БМПЗ"), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№020012
473
Анаприлин
Пропранолол
Таблеткалар
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010290
474
Анаприлин
Пропранолол
Таблеткалар
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010289
475
Анасома
Анастрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025224
476
Анастрозол
Анастрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Белмедпрепараты РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022022
477
Анауран
Деректер жоқ
Құлақ тамшы дәрісі
Замбон С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№012901
478
Анаферон
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Материа Медика Холдинг ҒӨФ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№003627
479
Ангал®
Деректер жоқ
Бал дәмі бар соруға арналған пастилкалар
Квалифар Н.В./С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№024164
480
Ангал®
Деректер жоқ
Соруға арналған пастилкалар
Квалифар Н.В./С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№011622
481
Ангал®
Деректер жоқ
Соруға арналған пастилкалар лимон дәмімен
Квалифар Н.В./С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№022489
482
Ангал® С
Деректер жоқ
Жергiлiктi қолдануға арналған лимон дәмімен спрей
Квалифар Н.В./С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№022378
483
Ангал® С
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған спрей
Квалифар Н.В./С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№011563
484
Ангилюг
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған спрей
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№122065
485
Ангиноваг
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған спрей
Феррер Интернасьональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019408
486
АНГИН-ХЕЕЛЬ СД
Деректер жоқ
Таблеткалар
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018174
487
АНГИОРУС
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024951
488
Ангисепт SV®
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
"ЖАНАФАРМ" ДДӨ", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010007
489
Ангисепт МТ®
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
"ЖАНАФАРМ" ДДӨ", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№005531
490
Ангисепт НL®
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
"ЖАНАФАРМ" ДДӨ", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016182
491
Ангисепт СL®
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
"ЖАНАФАРМ" ДДӨ", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016126
492
Ангисепт®
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
ЖАНАФАРМ ДПӨ" ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009997
493
Ангисептин
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Рубикон ЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025820
494
Ангисептин
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған спрей
Рубикон ЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025821
495
Андазол
Албендазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. A.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121812
496
Андрогель
Тестостерон
Сыртқа қолдануға арналған гель
Безен Мэньюфекчуринг Белджиум СА, БЕЛЬГИЯ

РК-ЛС-5№019792
497
Андрогель®
Тестостерон
Гель для наружного применения
Безен Мэньюфекчуринг Белджиум СА, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№023595
498
Андрогель®
Тестостерон
Гель для наружного применения
Лабораториес Безен Интернейшнл, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№024177
499
Андрокур®
Ципротерон
Таблетки
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016205
500
Андрокур® Депо
Ципротерон
Раствор для внутримышечных инъекций масляный
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004353
501
Девясил
Нет данных
Корневища и корни
Зерде-Фито, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023018
502
Анеста
Нет данных
Крем для наружного применения
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023719
503
Анестезол®
Нет данных
Суппозитории ректальные
Нижфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№005126
504
Анжелик®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015823
505
АНЖОТЕН-сановель
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025663
506
АНЖОТЕН-сановель Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025457
507
АНЗИБЕЛ®
Нет данных
Таблетки для рассасывания со вкусом имбиря
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023881
508
АНЗИБЕЛ®
Нет данных
Таблетки для рассасывания со вкусом имбиря
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023915
509
АНЗИБЕЛ®
Нет данных
Таблетки для рассасывания со вкусом ментола
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019234
510
АНЗИБЕЛ®
Нет данных
Таблетки для рассасывания со вкусом лимона и меда
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019233
511
АНЗИБЕЛ®
Нет данных
Таблетки для рассасывания со вкусом эхинацией
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023880
512
АНЗИБЕЛ®
Нет данных
Таблетки для рассасывания со вкусом эхинацеи
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023916
513
АНЗИБЕЛ®
Нет данных
Спрей оральный
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023763
514
АНЗИБЕЛ®
Нет данных
Таблетки для рассасывания со вкусом лимона и меда
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№013304
515
АНЗИБЕЛ®
Нет данных
Таблетки для рассасывания со вкусом ментола
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№013303
516
Анидулафунгин
Анидулафунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Фармидея, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025793
517
Анидулафунгин Ромфарм
Анидулафунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата для раствора для инфузий
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№025847
518
Анима
Нет данных
Крем для наружного применения
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№019792
497
Андрогель®
Тестостерон
Сыртқа қолдануға арналған гель
Безен Мэньюфекчуринг Белджиум СА, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№023595
498
Андрогель®
Тестостерон
Сыртқа қолдануға арналған гель
Лабораториес Безен Интернейшнл, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024177
499
Андрокур®
Ципротерон
Таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016205
500
Андрокур® Депо
Ципротерон
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған майлы ерітінді
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004353
501
Андыз
Деректер жоқ
Тамырсабақтары мен тамырлары
Зерде-Фито, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023018
502
Анеста
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023719
503
Анестезол®
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
Нижфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№005126
504
Анжелик®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015823
505
АНЖОТЕН-сановель
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025663
506
АНЖОТЕН-сановель Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025457
507
АНЗИБЕЛ®
Деректер жоқ
Зімбір дәмі бар соруға арналған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023881
508
АНЗИБЕЛ®
Деректер жоқ
Зімбір дәмі бар соруға арналған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023915
509
АНЗИБЕЛ®
Деректер жоқ
Соруға арналған ментол дәмді таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019234
510
АНЗИБЕЛ®
Деректер жоқ
Лимон және бал дәмі бар соруға арналған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019233
511
АНЗИБЕЛ®
Деректер жоқ
Эхинацея дәмі бар соруға арналған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023880
512
АНЗИБЕЛ®
Деректер жоқ
Эхинацея дәмі бар соруға арналған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023916
513
АНЗИБЕЛ®
Деректер жоқ
Ауыз қуысына арналған спрей
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023763
514
АНЗИБЕЛ®
Деректер жоқ
Лимон және бал дәмі бар соруға арналған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№013304
515
АНЗИБЕЛ®
Деректер жоқ
Ментол дәмі бар соруға арналған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№013303
516
Анидулафунгин
Анидулафунгин
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Фармидея, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№025793
517
Анидулафунгин Ромфарм
Анидулафунгин
Инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025847
518
Анима
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№024184
519
АНОРО®ЭЛЛИПТА®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№021600
520
Антарис М
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015561
521
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011051
522
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015565
523
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011049
524
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011050
525
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016775
526
АНТИБАКТ
Деквалиния хлорид
Таблетки вагинальные
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022397
527
Анти-Бит
Нет данных
Шампунь лечебный
Фармамаг Амабалаж Сан. ве Тидж А.О., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020403
528
Адсорбированный дифтерийно-столбнячный анатоксин очищенный с уменьшенным содержанием антигенов
Нет данных
Суспензия для инъекций
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№024232
529
Антигриппин
Нет данных
Таблетки
Эйкос-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015111
530
Антигриппин-П
Нет данных
Таблетки
Эйкос-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015112
531
Антиполлин полынь
Нет данных
Таблетки для рассасывания
ТОО "Бурли", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019347
532
Антифлу®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Контракт Фармакал Корпорейшн, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№002248
533
Антифлу® Кидс
Нет данных
Порошок с малиновым вкусом
Контракт Фармакал Корпорейшн, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№002377
534
Антраль
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015726
535
Антролин
Нет данных
Крем ректальный
Ню. Фа. Дем. С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023034
536
Анузол
Нет данных
Суппозитории ректальные
Монфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023873
537
Анузол-Фармаприм
Нет данных
Суппозитории ректальные
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№024527
538
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024596
539
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024597
540
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024599
541
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024600
542
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024601
543
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№024184
519
АНОРО®ЭЛЛИПТА®
Деректер жоқ
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021600
520
Антарис М
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015561
521
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011051
522
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015565
523
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011049
524
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011050
525
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016775
526
АНТИБАКТ
Деквалиний хлориді
Қынаптық таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022397
527
Анти-Бит
Деректер жоқ
Емдік сусабын
Фармамаг Амабалаж Сан. ве Тидж А.Қ., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020403
528
Антигендер мөлшері азайтылған, тазартылған, сіңірілген күл-сіреспе анатоксині
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024232
529
Антигриппин
Деректер жоқ
Таблеткалар
Эйкос-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015111
530
Антигриппин-П
Деректер жоқ
Таблеткалар
Эйкос-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015112
531
Антиполлин жусан
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
"Бүрлі" ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019347
532
Антифлу®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Контракт Фармакал Корпорейшн, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№002248
533
Антифлу® Кидс
Деректер жоқ
Таңқурай дәмімен ұнтақ
Контракт Фармакал Корпорейшн, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№002377
534
Антраль
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015726
535
Антролин
Деректер жоқ
Ректальді крем
Ню. Фа. Дем. С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023034
536
Анузол
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
Монфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023873
537
Анузол-Фармаприм
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024527
538
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024596
539
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024597
540
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024599
541
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024600
542
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024601
543
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№024602
544
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024598
545
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024603
546
Апдропс
Моксифлоксацин
Капли глазные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121647
547
АПЕЛЬ
Линезолид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№025231
548
Апидра® СолоСтар®
Инсулин глулизин
Раствор для инъекций
Санофи-Авентис Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014329
549
Апиксабан
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Natco Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026048
550
Апиксабан
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Natco Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026055
551
Апиксабан NOBEL®
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025513
552
Апиксабан NOBEL®
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025514
553
Апифит® мазь с прополисом
Нет данных
Мазь
ПК "Фирма "Кызылмай", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016623
554
Апкалис-SX 10
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025427
555
Апкалис-SX 20
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025428
556
Аплен 150
Прегабалин
Капсулы
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023773
557
Аплен 75
Прегабалин
Капсулы
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023769
558
Апонил
Нимесулид
Таблетки
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№018245
559
Апсафаж
Метформин
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Inventia Healthcare Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023876
560
Апсафаж
Метформин
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Inventia Healthcare Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023910
561
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Раствор для инъекций
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018966
562
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Раствор для инъекций
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018960
563
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Раствор для инъекций
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018959
564
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Раствор для инъекций
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018958
565
Аратро
Азитромицин
Порошок для приготовления оральной суспензии
ARAFARMA GROUP S.A., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№020837
566
Арбидол®
Умифеновир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024897
567
Арбидол®
Умифеновир
Капсулы
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№024602
544
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024598
545
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024603
546
Апдропс
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121647
547
АПЕЛЬ
Линезолид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025231
548
Апидра® СолоСтар®
Инсулин глулизин
Инъекцияға арналған ерітінді
Санофи-Авентис Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014329
549
Апиксабан
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Natco Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026048
550
Апиксабан
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Natco Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026055
551
Апиксабан NOBEL®
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025513
552
Апиксабан NOBEL®
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025514
553
Апифит® прополис қосылған жақпамайы
Деректер жоқ
Жақпамай
Кызылмай Фирмасы" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016623
554
Апкалис-SX 10
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025427
555
Апкалис-SX 20
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025428
556
Аплен 150
Прегабалин
Капсулалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023773
557
Аплен 75
Прегабалин
Капсулалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023769
558
Апонил
Нимесулид
Таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№018245
559
Апсафаж
Метформин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Inventia Healthcare Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023876
560
Апсафаж
Метформин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Inventia Healthcare Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023910
561
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018966
562
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018960
563
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018959
564
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018958
565
Аратро
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
ARAFARMA GROUP S.A., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020837
566
Арбидол®
Умифеновир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024897
567
Арбидол®
Умифеновир
Капсулалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№025156
568
Арваз™ -20
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018943
569
АРГЕТТ ДУО
Диклофенак
Твердые капсулы с модифицированным высвобождением
Теммлер Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№021596
570
Аргетт спрей
Диклофенак
Спрей для наружного применения
Фарбил Вальтроп ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019395
571
Аргосульфан
Нет данных
Крем
Фармзавод Jelfa А.О., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№010891
572
Ардейседон® Нахт
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Виевелхофе ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016733
573
АРДУАН®
Пипекурония бромид
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида)
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014612
574
Ареплекс®
Клопидогрел
Таблетки, покрытые оболочкой
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024636
575
Арида сухая микстура от кашля для детей
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Тернофарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№011939
576
Арикстра
Фондапаринукс натрия
Раствор для подкожного и внутривенного введения в предварительно наполненных шприцах
Аспен Нотр Дам де Бондевиль, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№010383
577
Аримидекс®
Анастрозол
Таблетки, покрытые оболочкой
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№003893
578
Арипегис® ОДТ
Арипипразол
Таблетки диспергируемые в полости рта
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№023066
579
Арипегис® ОДТ
Арипипразол
Таблетки диспергируемые в полости рта
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№023067
580
Ариста
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022987
581
Арифам®
Нет данных
Таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№021593
582
Арифам®
Нет данных
Таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№021592
583
Арифон® Ретард
Индапамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013605
584
Арифон® Ретард
Индапамид
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
СЕРВЬЕ РУС, РОССИЯ
ЛП-№000156-ГП-KZ
585
Арлеверт®
Нет данных
Таблетки
Хенниг Арцнаймиттель ГмбХ & Ко КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019714
586
Арпегра
Силденафил
Таблетки, покрытые оболочкой
Арпимед, АРМЕНИЯ
РК-ЛС-5№020210
587
Арпефлю
Умифеновир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№018930
588
Арпефлю
Умифеновир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ

ҚР-ДЗ-5№025156
568
Арваз™ -20
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018943
569
АРГЕТТ ДУО
Диклофенак
Босап шығуы модификацияланған қатты капсулалар
Теммлер Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№021596
570
Аргетт спрей
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған спрей
Фарбил Вальтроп ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019395
571
Аргосульфан
Деректер жоқ
Крем
Фармзауыт Jelfa А.Қ, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№010891
572
Ардейседон® Нахт
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Виевелхофе ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016733
573
АРДУАН®
Пипекуроний бромиді
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0,9% натрий хлоридінің ерітіндісі)
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014612
574
Ареплекс®
Клопидогрел
Қабықпен қапталған таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024636
575
Арида жөтелге қарсы балаларға арналған құрғақ микстура
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Тернофарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011939
576
Арикстра
Натрий фондапаринукс
Алдын ала шприцтерге толтырылған тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Аспен Нотр Дам де Бондевиль, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№010383
577
Аримидекс®
Анастрозол
Қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№003893
578
Арипегис® ОДТ
Арипипразол
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№023066
579
Арипегис® ОДТ
Арипипразол
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№023067
580
Ариста
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022987
581
Арифам®
Деректер жоқ
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021593
582
Арифам®
Деректер жоқ
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021592
583
Арифон® Ретард
Индапамид
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013605
584
Арифон® Ретард
Индапамид
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СЕРВЬЕ РУС, РЕСЕЙ
ЛП-№000156-ГП-KZ
585
Арлеверт®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Хенниг Арцнаймиттель ГмбХ & Ко КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019714
586
Арпегра
Силденафил
Қабықпен қапталған таблеткалар
Арпимед, АРМЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020210
587
Арпефлю
Умифеновир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№018930
588
Арпефлю
Умифеновир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ

РК-ЛС-5№018931
589
Артамаксан®
Лозартан
Таблетки, покрытые оболочкой
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№022369
590
Артикаин 4% Инибса с эпинефрином 1:100.000
Нет данных
Раствор для инъекций в картриджах
Лаборатория ИНИБСА, С.А, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№010060
591
Артикаина гидрохлорид 4 % ХЮОНС с эпинефрином (1 : 100 000), раствор для инъекций в картриджах
Нет данных
Раствор для инъекций в картриджах
Хюонс Ко., ЛТД., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№024639
592
Артлегиа
Олокизумаб
Раствор для подкожного введения
Р-Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025960
593
Артоксан
Теноксикам
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Е.И.П.И.Ко., ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№017137
594
Артоксан
Теноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023231
595
Артоксан
Теноксикам
Суппозитории ректальные
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023065
596
Артродарин®
Диацереин
Капсулы
ТРБ Фарма С.А., АРГЕНТИНА
РК-ЛС-5№018936
597
Артрозан®
Мелоксикам
Раствор для внутримышечного введения
Фармстандарт-УфаВИТА, РОССИЯ
РК-ЛС-5№021411
598
Артрозан®
Мелоксикам
Таблетки
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018991
599
Артрокол
Кетопрофен
Гель
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024054
600
Артрокол
Кетопрофен
Раствор для внутримышечного введения
ФармаВижн Сан. ве Тидж. А. Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022313
601
Артрум
Кетопрофен
Суппозитории ректальные
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№121660
602
Арутимол
Тимолол
Капли глазные
Др. Герхард Манн Химико-фармацевтическое предприятие ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010935
603
Арутимол-DF
Тимолол
Капли глазные
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026042
604
Арутимол-DF
Тимолол
Капли глазные
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026044
605
Архимакс
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№121700
606
Архимакс
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№121699
607
Асакол
Месалазин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Хаупт Фарма Вюльфинг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№122095
608
Асентра®
Сертралин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№013353
609
Асентра®
Сертралин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№013352
610
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций
Борисовский завод медицинских препаратов, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012925
611
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010027
612
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций
Лубныфарм, УКРАИНА

ҚР-ДЗ-5№018931
589
Артамаксан®
Лозартан
Қабықпен қапталған таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№022369
590
Артикаин 4 % Инибса 1:100 000 эпинефринмен
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді картридждерде
Лаборатория ИНИБСА, С.А, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010060
591
Артикаин гидрохлориді 4 % ХЮОНС эпинефринмен (1 : 100 000), инъекцияға арналған ерiтiндi картридждерде
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді картридждерде
Хюонс Ко., ЛТД., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024639
592
Артлегиа
Олокизумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Р-Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025960
593
Артоксан
Теноксикам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Е.И.П.И.Ко., МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№017137
594
Артоксан
Теноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023231
595
Артоксан
Теноксикам
Ректальді суппозиторийлер
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023065
596
Артродарин®
Диацереин
Капсулалар
ТРБ Фарма С.А., АРГЕНТИНА
ҚР-ДЗ-5№018936
597
Артрозан®
Мелоксикам
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фармстандарт-УфаВИТА, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021411
598
Артрозан®
Мелоксикам
Таблеткалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018991
599
Артрокол
Кетопрофен
Гель
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024054
600
Артрокол
Кетопрофен
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ФармаВижн Сан. ве Тидж. А. Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022313
601
Артрум
Кетопрофен
Ректальді суппозиторийлер
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№121660
602
Арутимол
Тимолол
Көзге тамызатын дәрі
Др. Герхард Манн Химиялық-фармацевтикалық кәсіпорны ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010935
603
Арутимол-DF
Тимолол
Көзге тамызатын дәрі
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026042
604
Арутимол-DF
Тимолол
Көзге тамызатын дәрі
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026044
605
Архимакс
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№121700
606
Архимакс
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№121699
607
Асакол
Месалазин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Хаупт Фарма Вюльфинг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122095
608
Асентра®
Сертралин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013353
609
Асентра®
Сертралин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013352
610
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Борисов медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012925
611
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010027
612
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Лубныфарм, УКРАИНА

РК-ЛС-5№025161
613
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ДАЛЬХИМФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022472
614
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ФКП "Армавирская биофабрика", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025871
615
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ФКП "Армавирская биофабрика", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025872
616
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций
ЧАО Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№022479
617
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций
ЧАО Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№022480
618
Аскорбиновая кислота (витамин С)
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010541
619
Аскорбиновая кислота с сахаром
Аскорбиновая кислота
Таблетки
СУЛТАН, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№017421
620
Аскорил Экспекторант Без Сахара
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025592
621
Аскорутин
Нет данных
Таблетки
Эйкос-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014642
622
Аскорутин-МБФ
Нет данных
Таблетки
Марбиофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024335
623
Аскофен-П®
Нет данных
Таблетки
Открытое акционерное общество "Фармстандарт-Лексредства", (ОАО "Фармстандарт-Лексредства"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№008694
624
АСКОЦИН®
Нет данных
Таблетки жевательные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020208
625
Асманекс®
Мометазон
Порошок для ингаляций
МСД Интернешнл ГмбХ (филиал в Сингапуре), СИНГАПУР
РК-ЛС-5№019961
626
Асманекс®
Мометазон
Порошок для ингаляций
МСД Интернешнл ГмбХ (филиал в Сингапуре), СИНГАПУР
РК-ЛС-5№019962
627
Асменол
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№018860
628
Асменол
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№018861
629
Асменол
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№018869
630
Аспан
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Дрогсан Илачлары Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021205
631
Аспаркам
Нет данных
Таблетки
Марбиофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019598
632
Аспаркам
Нет данных
Таблетки
ПАО Галичфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023843
633
Аспаркам
Нет данных
Таблетки
Ирбитский химико-фармацевтический завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№121859
634
Аспаркам-Здоровье
Нет данных
Таблетки
Здоровье ФК, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014079
635
Аспирин кардио®
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013404
636
Аспирин кардио®
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013405
637
Аспирин® С
Нет данных
Таблетки шипучие
Байер Биттерфельд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№025161
613
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022472
614
АСКОРБИН ҚЫШҚЫЛЫ
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Армавир биофабрикасы ФҚК, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025871
615
АСКОРБИН ҚЫШҚЫЛЫ
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Армавир биофабрикасы ФҚК, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025872
616
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖАҚ Лекхим-Харьков, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022479
617
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖАҚ Лекхим-Харьков, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022480
618
Аскорбин қышқылы (С дәрумені)
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010541
619
Аскорбин қышқылы қантпен
Аскорбин қышқылы
Таблеткалар
СУЛТАН, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№017421
620
Аскорил Экспекторант Қантсыз
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025592
621
Аскорутин
Деректер жоқ
Таблеткалар
Эйкос-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014642
622
Аскорутин-МБФ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Марбиофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024335
623
Аскофен-П®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Фармстандарт-Лексредства ашық акционерлік қоғамы ("Фармстандарт-Лексредства" ААҚ), РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№008694
624
АСКОЦИН®
Деректер жоқ
Шайнайтын таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020208
625
Асманекс®
Мометазон
Ингаляцияға арналған ұнтақ
МСД Интернешнл ГмбХ (Сингапурдегі филиалы), СИНГАПУР
ҚР-ДЗ-5№019961
626
Асманекс®
Мометазон
Ингаляцияға арналған ұнтақ
МСД Интернешнл ГмбХ (Сингапурдегі филиалы), СИНГАПУР
ҚР-ДЗ-5№019962
627
Асменол
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018860
628
Асменол
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018861
629
Асменол
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018869
630
Аспан
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Дрогсан Илачлары Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021205
631
Аспаркам
Деректер жоқ
Таблеткалар
Марбиофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019598
632
Аспаркам
Деректер жоқ
Таблеткалар
Галичфарм ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023843
633
Аспаркам
Деректер жоқ
Таблеткалар
Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№121859
634
Аспаркам-Здоровье
Деректер жоқ
Таблеткалар
Здоровье ФК, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014079
635
Аспирин кардио®
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013404
636
Аспирин кардио®
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013405
637
Аспирин® С
Деректер жоқ
Көпіршитін таблеткалар
Байер Биттерфельд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№011195
638
АСПРИКС
Кеторолак
Спрей назальный дозированный
Микрохим НПФ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024328
639
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024812
640
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024811
641
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024810
642
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024809
643
АС-тромбин
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки кишечнорастворимые, покрытые оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010463
644
Атаракс®
Гидроксизин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЮСБ Фарма С. А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№010521
645
Атгам®
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023716
646
Атенатив
Антитромбин III
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№014215
647
Атенатив
Антитромбин III
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№014216
648
Атенолол-Тева
Атенолол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010016
649
Атенолол-Тева
Атенолол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005910
650
Атокор
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№003026
651
Атокор
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№003016
652
a-Токоферола ацетат (Витамин Е)
Токоферол
Капсулы
Минскинтеркапс УП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012226
653
Атоксилин
Амоксициллин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025986
654
Атоксилин
Амоксициллин
Таблетки
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026045
655
Атоксилин
Амоксициллин
Таблетки
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026046
656
Аторвастатин
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021219
657
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зентива, к.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025172
658
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зентива, к.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025173
659
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зентива, к.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025174

ҚР-ДЗ-5№011195
638
АСПРИКС
Кеторолак
Мұрынға арналған дозаланған спрей
Микрохим НПФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024328
639
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024812
640
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024811
641
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024810
642
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024809
643
АС-тромбин
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін таблеткалар, қабықпен қапталған
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010463
644
Атаракс®
Гидроксизин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЮСБ Фарма С. А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№010521
645
Атгам®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Фармация және Апджон Кампани ЭлЭлСи, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023716
646
Атенатив
Антитромбин III
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014215
647
Атенатив
Антитромбин III
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014216
648
Атенолол-Тева
Атенолол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010016
649
Атенолол-Тева
Атенолол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005910
650
Атокор
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003026
651
Атокор
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003016
652
а-Токоферол ацетаты (Е витамині)
Токоферол
Капсулалар
Минскинтеркапс УК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012226
653
Атоксилин
Амоксициллин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025986
654
Атоксилин
Амоксициллин
Таблеткалар
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026045
655
Атоксилин
Амоксициллин
Таблеткалар
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026046
656
Аторвастатин
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021219
657
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива, к.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025172
658
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива, к.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025173
659
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива, к.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025174

РК-ЛС-5№012809
683
Атропина сульфат
Нет данных
Капли глазные
ФАРМЕКС ГРУП, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012400
684
Аугментин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СмитКляйн Бичем Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№004473
685
Аугментин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СмитКляйн Бичем Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№009993
686
Аугментин®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№005807
687
Аугментин®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004472
688
Аугментин®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004471
689
Ауксилен®
Декскетопрофен
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№025623
690
АУРОБИН®
Нет данных
Мазь
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014379
691
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблетки
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022254
692
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблетки
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022255
693
Ауроподокс
Цефподоксим
Таблетки, покрытые оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025555
694
Ауроподокс
Цефподоксим
Таблетки, покрытые оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025564
695
Афала
Нет данных
Таблетки для рассасывания
НПФ МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020783
696
Афалаза
Нет данных
Таблетки для рассасывания
НПФ МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024452
697
Аферолимус
Эверолимус
Таблетки
ПФК "Элеас", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024924
698
Аферолимус
Эверолимус
Таблетки
ПФК "Элеас", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024925
699
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№019538
700
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№019539
701
Афлодерм
Алклометазон
Мазь для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016153
702
Афлодерм
Алклометазон
Крем для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016154
703
Афлубин®
Нет данных
Таблетки подъязычные гомеопатические
Рихард Биттнер АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№010387
704
Афлубин®
Нет данных
Капли гомеопатические
Рихард Биттнер АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№010386
705
Афлю Тайсс
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121890
706
Афобазол®
Фабомотизол
Таблетки
Открытое акционерное общество "Фармстандарт-Лексредства", (ОАО "Фармстандарт-Лексредства"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№022801
707
АФОБАЗОЛ® РЕТАРД
Фабомотизол
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№012809
683
Атропин сульфаты
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ФАРМЕКС ГРУП ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012400
684
Аугментин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СмитКляйн Бичем Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004473
685
Аугментин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СмитКляйн Бичем Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009993
686
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№005807
687
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004472
688
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004471
689
Ауксилен®
Декскетопрофен
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025623
690
АУРОБИН®
Деректер жоқ
Жақпамай
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014379
691
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022254
692
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022255
693
Ауроподокс
Цефподоксим
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025555
694
Ауроподокс
Цефподоксим
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025564
695
Афала
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ ҒӨФ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020783
696
Афалаза
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ ҒӨФ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024452
697
Аферолимус
Эверолимус
Таблеткалар
ӨФК "Элеас", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024924
698
Аферолимус
Эверолимус
Таблеткалар
ӨФК "Элеас", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024925
699
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019538
700
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019539
701
Афлодерм
Алклометазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016153
702
Афлодерм
Алклометазон
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016154
703
Афлубин®
Деректер жоқ
Гомеопатиялық тіл астына салатын таблеткалар
Рихард Биттнер АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010387
704
Афлубин®
Деректер жоқ
Гомеопатиялық тамшылар
Рихард Биттнер АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010386
705
Афлю Тайсс
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121890
706
Афобазол®
Фабомотизол
Таблеткалар
Фармстандарт-Лексредства ашық акционерлік қоғамы ("Фармстандарт-Лексредства" ААҚ), РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022801
707
АФОБАЗОЛ® РЕТАРД
Фабомотизол
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№025738
708
АЦЕКАРДОЛ
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки кишечнорастворимые
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014512
709
АЦЕКАРДОЛ
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки кишечнорастворимые
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014513
710
Ацеклоран®
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016307
711
Ацесоль
Нет данных
Раствор для инфузий
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№012991
712
Ацетазоламид-ТК
Ацетазоламид
Таблетки
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025445
713
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки
Лубныфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010131
714
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки
Татхимфармпрепараты, РОССИЯ
РК-ЛС-5№017057
715
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки
Борисовский завод медицинских препаратов, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012881
716
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки
Ирбитский химико-фармацевтический завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№015676
717
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки
Эйкос-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025019
718
Ацигерпин
Ацикловир
Крем для наружного применения
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№010737
719
АЦИКЛОВИР
Ацикловир
Мазь глазная
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018590
720
Ацикловир
Ацикловир
Мазь для наружного применения
"Алтайвитамины", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025909
721
Ацикловир
Ацикловир
Таблетки
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№017952
722
Ацикловир
Ацикловир
Мазь
Оксалис Лабс, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025301
723
АЦИКЛОВИР АВЕКСИМА
Ацикловир
Таблетки
Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025268
724
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021003
725
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Крем для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021281
726
АЦИКЛОВИР-АКОС
Ацикловир
Таблетки
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№003211
727
АЦИКЛОВИР-АКОС
Ацикловир
Мазь
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№003223
728
Ацикловир-СВС
Ацикловир
Таблетки
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019709
729
Ацикловир-ТК
Ацикловир
Крем для наружного применения
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025452
730
Ациклостад®
Ацикловир
Крем
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005401
731
Ациклостад®
Ацикловир
Таблетки
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005400
732
Ациклостад®
Ацикловир
Таблетки
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005408
733
Ациклостад®
Ацикловир
Таблетки
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005409
734
Полынь горькая
Нет данных
Трава
Зерде-Фито, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023019
735
АЭРТАЛ®
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015898
736
АЭРТАЛ®
Ацеклофенак
Крем
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№020402

ҚР-ДЗ-5№025738
708
АЦЕКАРДОЛ
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014512
709
АЦЕКАРДОЛ
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014513
710
Ацеклоран®
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016307
711
Ацесоль
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№012991
712
Ацетазоламид-ТК
Ацетазоламид
Таблеткалар
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025445
713
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
Таблеткалар
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010131
714
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
Таблеткалар
Татхимфармпрепараты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№017057
715
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012881
716
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
Таблеткалар
Ирбит химиялық-фармацевтикалық зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015676
717
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
Таблеткалар
Эйкос-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025019
718
Ацигерпин
Ацикловир
Сыртқа қолдануға арналған крем
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№010737
719
АЦИКЛОВИР
Ацикловир
Көзге арналған жақпамай
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018590
720
Ацикловир
Ацикловир
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
"Алтайвитамины", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025909
721
Ацикловир
Ацикловир
Таблеткалар
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№017952
722
Ацикловир
Ацикловир
Жақпамай
Оксалис Лабс, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025301
723
АЦИКЛОВИР АВЕКСИМА
Ацикловир
Таблеткалар
Ирбит химфармзауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025268
724
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021003
725
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021281
726
АЦИКЛОВИР-АКОС
Ацикловир
Таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№003211
727
АЦИКЛОВИР-АКОС
Ацикловир
Жақпамай
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№003223
728
Ацикловир-СВС
Ацикловир
Таблеткалар
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019709
729
Ацикловир-ТК
Ацикловир
Сыртқа қолдануға арналған крем
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025452
730
Ациклостад®
Ацикловир
Крем
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005401
731
Ациклостад®
Ацикловир
Таблеткалар
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005400
732
Ациклостад®
Ацикловир
Таблеткалар
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005408
733
Ациклостад®
Ацикловир
Таблеткалар
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005409
734
Ащы жусан
Деректер жоқ
Шөп
Зерде-Фито, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023019
735
АЭРТАЛ®
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015898
736
АЭРТАЛ®
Ацеклофенак
Крем
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№020402

737
Аэртал®
Ацеклофенак
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Индастриас Фармасьютикас Алмирал С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№121668
738
Толокнянка
Нет данных
Листья
Зерде-Фито, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020486
739
Бавенсио®
Авелумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025721
740
Багеда
Лефлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023533
741
Багеда
Лефлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023529
742
Байдуреон®
Эксенатид
Суспензия для подкожного введения с пролонгированным высвобождением
Амилин Огайо ЭлЭлСи, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024852
743
Байдуреон™
Эксенатид
Порошок для приготовления суспензии для подкожного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем
Амилин Огайо ЭлЭлСи, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023957
744
Баклосан
Баклофен
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025149
745
Баклосан
Баклофен
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025148
746
БАКТОПИК®
Мупироцин
Мазь назальная
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025511
747
БАКТОПИК®
Мупироцин
Мазь
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023929
748
Линкас растительные пастилки от кашля без сахара со вкусом меда и лимона
Нет данных
Пастилки
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№022540
749
Детский Панадол
Парацетамол
Суспензия для приема внутрь для детей
GSK Consumer Healthcare SARL, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№004163
750
ПРИСЫПКА ДЕТСКАЯ
Нет данных
Порошок для наружного применения
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014584
751
Анаферон детский
Нет данных
Таблетки для рассасывания
Материа Медика Холдинг НПФ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№021213
752
Анаферон детский
Нет данных
Капли для приема внутрь
НПФ МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023975
753
Виталипид Н детский
Нет данных
Концентрат для приготовления эмульсии для инфузий
Фрезениус Каби АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121994
754
Инсти для детей
Нет данных
Гранулы
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№014226
755
МИГ® детский форте
Ибупрофен
Суспензия для приема внутрь
Лабораториос Алькала Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№121805
756
Нурофен® для детей
Ибупрофен
Суспензия для приема внутрь апельсиновая
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Великобритания) Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№011246
757
Нурофен® для детей
Ибупрофен
Суспензия для приема внутрь клубничная
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Великобритания) Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№011247
758
Нурофен® Форте для детей
Ибупрофен
Суспензия для приема внутрь клубничная
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Великобритания) Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ

737
Аэртал®
Ацеклофенак
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Индастриас Фармасьютикас Алмирал С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121668
738
Аюқұлақ
Деректер жоқ
Жапырақтар
Зерде-Фито, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020486
739
Бавенсио®
Авелумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025721
740
Багеда
Лефлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023533
741
Багеда
Лефлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023529
742
Байдуреон®
Эксенатид
Босап шығуы ұзаққа созылатын тері астына енгізуге арналған суспензия
Амилин Огайо ЭлЭлСи, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024852
743
Байдуреон™
Эксенатид
Әсер етуі ұзаққа созылатын тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Амилин Огайо ЭлЭлСи, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023957
744
Баклосан
Баклофен
Таблеткалар
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025149
745
Баклосан
Баклофен
Таблеткалар
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025148
746
БАКТОПИК®
Мупироцин
Мұрынға арналған жақпамай
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025511
747
БАКТОПИК®
Мупироцин
Жақпамай
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023929
748
Бал және лимон дәмі бар қантсыз Линкас жөтелге қарсы өсімдік пастилкалары
Деректер жоқ
Пастилкалар
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022540
749
Балалар Панадолы
Парацетамол
Балаларға ішуге арналған суспензия
GSK Consumer Healthcare SARL, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№004163
750
БАЛАЛАР СЕППЕСІ
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ұнтақ
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014584
751
Балаларға арналған Анаферон
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Материа Медика Холдинг ҒӨФ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021213
752
Балаларға арналған Анаферон
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшылар
МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ ҒӨФ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023975
753
Балаларға арналған Виталипид Н
Деректер жоқ
Инфузия үшін эмульсия дайындауға арналған концентрат
Фрезениус Каби АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121994
754
Балаларға арналған Инсти
Деректер жоқ
Түйіршіктер
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014226
755
Балаларға арналған МИГ® форте
Ибупрофен
Ішуге арналған суспензия
Лабораториос Алькала Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121805
756
Балаларға арналған Нурофен®
Ибупрофен
Апельсин дәмі бар ішуге арналған суспензия
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Ұлыбритания) Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011246
757
Балаларға арналған Нурофен®
Ибупрофен
Құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Ұлыбритания) Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011247
758
Балаларға арналған Нурофен® Форте
Ибупрофен
Құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Ұлыбритания) Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ

РК-ЛС-5№024514
759
Нурофен® Форте для детей
Ибупрофен
Суспензия для приема внутрь апельсиновая
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Великобритания) Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024515
760
Тенотен детский
Нет данных
Таблетки для рассасывания
Материа Медика Холдинг НПФ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№021288
761
Линимент бальзамический (по Вишневскому)
Нет данных
Линимент для наружного применения
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№015170
762
Линимент бальзамический (по Вишневскому)
Нет данных
Линимент
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009676
763
Линимент бальзамический (по Вишневскому)
Нет данных
Линимент
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№013221
764
Линимент бальзамический (по Вишневскому)
Нет данных
Линимент
"Алтайвитамины", РОССИЯ
РК-ЛС-5№013608
765
БАНБАКТ®
Клиндамицин
Суппозитории вагинальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023978
766
Банеоцин®
Нет данных
Порошок для наружного применения
Фармацойтише Фабрик Монтавит ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№022454
767
Банеоцин®
Нет данных
Мазь для наружного применения
Салютас Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023741
768
Баралгин® М
Метамизол натрия
Раствор для инъекций
Санофи Индия Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016260
769
Баралгин® М
Метамизол натрия
Таблетки
Зентива Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016261
770
БАРАСПАЗМ
Метамизол натрия
Раствор для инъекций
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024165
771
Барбовал®
Нет данных
Капли для перорального применения
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013847
772
БАСАЛОГ
Инсулин гларгин
Раствор для подкожного введения
Биокон Сдн. Бхд, МАЛАЙЗИЯ
РК-ЛС-5№024946
773
Басалог
Инсулин гларгин
Раствор для подкожного введения
Biocon Biologics India Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023994
774
Беатрис
Нет данных
Таблетки
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023829
775
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-БП-5№023685
776
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023687
777
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Аэрозоль для ингаляций дозированный, активируемый вдохом
Нортон Вотерфорд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019759
778
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Аэрозоль для ингаляций дозированный, активируемый вдохом
Нортон Вотерфорд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019758
779
БЕЛАКНЕ
Адапален
Крем для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021055
780
БЕЛАКНЕ
Адапален
Гель для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ

ҚР-ДЗ-5№024514
759
Балаларға арналған Нурофен® Форте
Ибупрофен
Апельсин дәмі бар ішуге арналған суспензия
Рекитт Бенкизер Хелскэр (Ұлыбритания) Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024515
760
Балаларға арналған Тенотен
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Материа Медика Холдинг ҒӨФ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021288
761
Бальзамдық линимент (Вишневский бойынша)
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған линимент
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлік қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№015170
762
Бальзамдық линимент (Вишневский бойынша)
Деректер жоқ
Линимент
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009676
763
Бальзамдық линимент (Вишневский бойынша)
Деректер жоқ
Линимент
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013221
764
Бальзамдық линимент (Вишневский бойынша)
Деректер жоқ
Линимент
"Алтайвитамины", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013608
765
БАНБАКТ®
Клиндамицин
Қынаптық суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023978
766
Банеоцин®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ұнтақ
Фармацойтише Фабрик Монтавит ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022454
767
Банеоцин®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Салютас Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023741
768
Баралгин® М
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді
Санофи Индия Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016260
769
Баралгин® М
Натрий метамизолы
Таблеткалар
Зентива Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016261
770
БАРАСПАЗМ
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024165
771
Барбовал®
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшылар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013847
772
БАСАЛОГ
Инсулин гларгин
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Биокон Сдн. Бхд, МАЛАЙЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№024946
773
Басалог
Инсулин гларгин
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Biocon Biologics India Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023994
774
Беатрис
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023829
775
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-БП-5№023685
776
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023687
777
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, тыныс алу арқылы белсенділендірілген
Нортон Вотерфорд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019759
778
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, тыныс алу арқылы белсенділендірілген
Нортон Вотерфорд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019758
779
БЕЛАКНЕ
Адапален
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021055
780
БЕЛАКНЕ
Адапален
Сыртқа қолдануға арналған гель
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ

РК-ЛС-5№021056
781
Белара®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№020472
782
Белифрин
Фенилэфрин
Капли глазные
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№023627
783
Беллс
Нет данных
Мазь для наружного применения
Парнакс Лаб Лтд. ("Parnax Lab Ltd."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№014462
784
Беллс растительный сироп от кашля
Нет данных
Сироп
Парнакс Лаб Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№014461
785
Беллс, растительные пастилки от кашля
Нет данных
Пастилки с лимонным вкусом
Парнакс Лаб Лтд. ("Parnax Lab Ltd."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№014362
786
Беллс, растительные пастилки от кашля
Нет данных
Пастилки с классическим вкусом
Парнакс Лаб Лтд. ("Parnax Lab Ltd."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№014368
787
Беллс, растительные пастилки от кашля
Нет данных
Пастилки с медово-лимонным вкусом
Парнакс Лаб Лтд. ("Parnax Lab Ltd."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№014366
788
Беллс, растительные пастилки от кашля
Нет данных
Пастилки с клубничным вкусом
Парнакс Лаб Лтд. ("Parnax Lab Ltd."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№014365
789
Беллс, растительные пастилки от кашля
Нет данных
Пастилки с апельсиновым вкусом
Парнакс Лаб Лтд. ("Parnax Lab Ltd."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№014367
790
Белогент
Нет данных
Крем для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016295
791
Белогент
Нет данных
Мазь для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016296
792
Белодерм
Бетаметазон
Крем для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№015485
793
Белодерм
Бетаметазон
Мазь для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№015483
794
Белодерм Экспресс
Бетаметазон
Спрей для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021178
795
Белосалик
Нет данных
Спрей для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021258
796
Белосалик
Нет данных
Мазь для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016136
797
Белосалик лосьон
Нет данных
Раствор для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016132
798
Вакцина антирабическая культуральная концентрированная очищенная инактивированная, сухая
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения
Федеральное государственное бюджетное научное учреждение "Федеральный научный центр исследований и разработки иммунобиологических препаратов им. М.П. Чумакова РАН" (ФГБНУ "ФНЦИРИП им. М.П. Чумакова РАН"), РОССИЯ
РК-БП-5№015799
799
Уголь активированный
Нет данных
Капсулы
"ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№021056
781
Белара®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№020472
782
Белифрин
Фенилэфрин
Көзге тамызатын дәрі
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023627
783
Беллс
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Парнакс Лаб Лтд. ("Parnax Lab Ltd."), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014462
784
Беллс жөтелге қарсы өсімдік шәрбаты
Деректер жоқ
Шәрбат
Парнакс Лаб Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014461
785
Беллс, жөтелге қарсы өсімдік пастилкалары
Деректер жоқ
Лимон дәмі бар пастилкалар
Парнакс Лаб Лтд. ("Parnax Lab Ltd."), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014362
786
Беллс, жөтелге қарсы өсімдік пастилкалары
Деректер жоқ
Классикалық дәмі бар пастилкалар
Парнакс Лаб Лтд. ("Parnax Lab Ltd."), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014368
787
Беллс, жөтелге қарсы өсімдік пастилкалары
Деректер жоқ
Бал-лимон дәмі бар пастилкалар
Парнакс Лаб Лтд. ("Parnax Lab Ltd."), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014366
788
Беллс, жөтелге қарсы өсімдік пастилкалары
Деректер жоқ
Құлпынай дәмі бар пастилкалар
Парнакс Лаб Лтд. ("Parnax Lab Ltd."), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014365
789
Беллс, жөтелге қарсы өсімдік пастилкалары
Деректер жоқ
Апельсин дәмі бар пастилкалар
Парнакс Лаб Лтд. ("Parnax Lab Ltd."), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014367
790
Белогент
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016295
791
Белогент
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016296
792
Белодерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№015485
793
Белодерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№015483
794
Белодерм Экспресс
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған спрей
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021178
795
Белосалик
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған спрей
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021258
796
Белосалик
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016136
797
Белосалик лосьоны
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016132
798
Белсенділігі жойылған концентрацияланған өсірінді тазартылған құрғақ антирабиялық вакцина
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
РҒА М.П.Чумаков ат. иммунобиологиялық препараттарды зерттеу және әзірлеу федералдық ғылыми орталығы" федералдық мемлекеттік бюджеттік ғылыми мекемесі ("РҒА М.П.Чумаков ат. ИПЗӘФҒО" ФМБҒМ), РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№015799
799
Белсендірілген көмір
Деректер жоқ
Капсулалар
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-3№021043
800
Уголь активированный
Нет данных
Таблетки
ОАО Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024499
801
Уголь активированный Ультра-Адсорб
Нет данных
Таблетки
Дольче, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016619
802
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025122
803
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025123
804
Бендоки
Бендамустин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026019
805
Бендоки 25
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025873
806
Беневрон Б
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121984
807
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021013
808
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021014
809
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021015
810
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021016
811
Бензилбензоат
Нет данных
Мазь для наружного применения
"Алтайвитамины", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025747
812
Бензилбензоат Гриндекс
Бензил бензоат
Мазь для наружного применения
Таллиннский фармацевтический завод, ЭСТОНИЯ
РК-ЛС-5№004170
813
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Норс Чайна Фармасьютикал Ко., Лтд, КИТАЙ
РК-ЛС-5№020160
814
Бензилпенициллина натриевая соль
Бензилпенициллин
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004060
815
Бенлиста
Белимумаб
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№018915
816
Бенлиста
Белимумаб
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№018914
817
БЕНТЕРО
Бендамустин
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025096
818
Бепантен® Плюс
Нет данных
Крем для наружного применения
ГП Гренцах Продукционс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-3№021043
800
Белсендірілген көмір
Деректер жоқ
Таблеткалар
Ирбит химфармзауыты ААҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024499
801
Белсендірілген көмір Ультра-Адсорб
Деректер жоқ
Таблеткалар
Дольче, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016619
802
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025122
803
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025123
804
Бендоки
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026019
805
Бендоки 25
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025873
806
Беневрон Б
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121984
807
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021013
808
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021014
809
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021015
810
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021016
811
Бензилбензоат
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
"Алтайвитамины", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025747
812
Бензилбензоат Гриндекс
Бензил бензоат
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Таллинн фармацевтикалық зауыты, ЭСТОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004170
813
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Норс Чайна Фармасьютикал Ко., Лтд, ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№020160
814
Бензилпенициллин натрий тұзы
Бензилпенициллин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004060
815
Бенлиста
Белимумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№018915
816
Бенлиста
Белимумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№018914
817
БЕНТЕРО
Бендамустин
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025096
818
Бепантен® Плюс
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
ГП Гренцах Продукционс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№018598
819
Бергестрон
Прогестерон
Капсулы
Стерил-Джен Лайф Сайенсиз (П) Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025964
820
Бергестрон
Прогестерон
Капсулы
Стерил-Джен Лайф Сайенсиз (П) Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025965
821
Бериате®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019421
822
Бериате®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019419
823
Бериате®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019420
824
Берлиприл® 10
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025279
825
Берлиприл® 10
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011037
826
Берлиприл® 20
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025278
827
Берлиприл® 20
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011038
828
Берлиприл® 5
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025280
829
Берлиприл® 5
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№008270
830
Берлитион® 600 ЕД
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012887
831
Берлитион® 600 капсулы
Нет данных
Капсулы
Берлин-Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021381
832
Берни
Фосфомицин
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь
СПЕШЛ ПРОДАКТС ЛАЙН С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№022306
833
Беродуал®
Нет данных
Раствор для ингаляций
Институт де Ангели С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014273
834
Беродуал® Н
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010908
835
Беротек® Н
Фенотерол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003643
836
Бестоксол
Таурин
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№017427
837
Бетагист 16
Бетагистин
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019066
838
Бетагист 24
Бетагистин
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019067
839
Бетагист 8
Бетагистин
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019068
840
Бетагистин-ЛФ
Бетагистин
Таблетки
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025689
841
Бетагистин-ЛФ
Бетагистин
Таблетки
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025690
842
Бетагистин-Тева
Бетагистин
Таблетки
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№018598
819
Бергестрон
Прогестерон
Капсулалар
Стерил-Джен Лайф Сайенсиз (П) Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025964
820
Бергестрон
Прогестерон
Капсулалар
Стерил-Джен Лайф Сайенсиз (П) Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025965
821
Бериате®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019421
822
Бериате®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019419
823
Бериате®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019420
824
Берлиприл® 10
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025279
825
Берлиприл® 10
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011037
826
Берлиприл® 20
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025278
827
Берлиприл® 20
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011038
828
Берлиприл® 5
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025280
829
Берлиприл® 5
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№008270
830
Берлитион® 600 ӘБ
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012887
831
Берлитион® 600 капсулалар
Деректер жоқ
Капсулалар
Берлин-Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021381
832
Берни
Фосфомицин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер
СПЕШЛ ПРОДАКТС ЛАЙН С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№022306
833
Беродуал®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ерітінді
Институт де Ангели С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014273
834
Беродуал® Н
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010908
835
Беротек® Н
Фенотерол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003643
836
Бестоксол
Таурин
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№017427
837
Бетагист 16
Бетагистин
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019066
838
Бетагист 24
Бетагистин
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019067
839
Бетагист 8
Бетагистин
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019068
840
Бетагистин-ЛФ
Бетагистин
Таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025689
841
Бетагистин-ЛФ
Бетагистин
Таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025690
842
Бетагистин-Тева
Бетагистин
Таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№014259
843
Бетагистин-Тева
Бетагистин
Таблетки
Каталент Германия Шорндорф ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014258
844
Бетадерм®
Нет данных
Мазь для наружного применения
Фармзавод Jelfa А.О., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№004006
845
Бетадин®
Нет данных
Мазь для наружного применения
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№004388
846
Бетадин®
Нет данных
Суппозитории вагинальные
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№009783
847
Бетадин®
Нет данных
Раствор для наружного и местного применения
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016274
848
Бетак
Бетаксолол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№121701
849
Бетак
Бетаксолол
Таблетки, покрытые оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№009856
850
Беталок®
Метопролол
Раствор для внутривенного введения
Сенекси, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№017152
851
Беталок® ЗОК
Метопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024393
852
Беталок® ЗОК
Метопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024392
853
Бетамакс
Сульпирид
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№023477
854
Бетамакс
Сульпирид
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№023478
855
Бетамакс
Сульпирид
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№023479
856
Бетасалик
Нет данных
Мазь
ПАО Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№003452
857
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018571
858
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018570
859
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018569
860
Бетаспан® Депо
Бетаметазон
Суспензия для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№021126
861
Бетмига
Мирабегрон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№020887
862
Бетмига
Мирабегрон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№020886
863
БЕТОАКТ
Бепотастин
Капли глазные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026100
864
Бетоптик* С
Бетаксолол
Капли глазные, суспензия
с.а. Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№012264
865
Бетривис
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
ХЕЛП С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025312
866
БЕФРОН®
Ибупрофен
Суспензия со вкусом малины
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025500
867
БЕФРОН®
Ибупрофен
Суспензия с коктейльно-фруктовым вкусом
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025499
868
БЕФРОН®
Ибупрофен
Суспензия
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№014259
843
Бетагистин-Тева
Бетагистин
Таблеткалар
Каталент Германия Шорндорф ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014258
844
Бетадерм®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Jelfa фармзауыты А.Қ., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№004006
845
Бетадин®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№004388
846
Бетадин®
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№009783
847
Бетадин®
Деректер жоқ
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016274
848
Бетак
Бетаксолол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№121701
849
Бетак
Бетаксолол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№009856
850
Беталок®
Метопролол
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді
Сенекси, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№017152
851
Беталок® ЗОК
Метопролол
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024393
852
Беталок® ЗОК
Метопролол
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024392
853
Бетамакс
Сульпирид
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023477
854
Бетамакс
Сульпирид
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023478
855
Бетамакс
Сульпирид
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023479
856
Бетасалик
Деректер жоқ
Жақпамай
Киевмедпрепарат ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№003452
857
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018571
858
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018570
859
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018569
860
Бетаспан® Депо
Бетаметазон
Инъекцияға арналған суспензия
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№021126
861
Бетмига
Мирабегрон
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№020887
862
Бетмига
Мирабегрон
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№020886
863
БЕТОАКТ
Бепотастин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026100
864
Бетоптик* С
Бетаксолол
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
с.а. Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№012264
865
Бетривис
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ХЕЛП С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025312
866
БЕФРОН®
Ибупрофен
Таңқурай дәмі бар суспензия
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025500
867
БЕФРОН®
Ибупрофен
Жемісті-коктейль дәмі бар суспензия
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025499
868
БЕФРОН®
Ибупрофен
Суспензия
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№019116
869
Бефунгин
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Татхимфармпрепараты, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010977
870
Би-Акт
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аль-Такаддом Фармасьютикал индастриз, ИОРДАНИЯ
РК-ЛС-5№024022
871
Би-Акт
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аль-Такаддом Фармасьютикал индастриз, ИОРДАНИЯ
РК-ЛС-5№024023
872
Бивокса
Моксифлоксацин
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024851
873
Биглау
Бримонидин
Капли глазные, раствор
Лабораторио Эдол - Продутос Фармасьютикос, С.А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№024291
874
Бидирем
Ремдесивир
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Соверейн Фарма Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025065
875
Бидирон
Абиратерон
Таблетки
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024667
876
Бидирон
Абиратерон
Таблетки
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024668
877
БИКАЛУТАМИД ГРИНДЕКС
Бикалутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Коцак Фарма Илац ве Кимия Санай АО, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№014815
878
Бикард АМ
Нет данных
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024457
879
Бикард АМ
Нет данных
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024458
880
Бикард АМ
Нет данных
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024459
881
Бикард АМ
Нет данных
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024460
882
БИКАТЕРО
Бикалутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024586
883
БиКНУ®
Кармустин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (этанол)
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023523
884
Билобил® интенс
Нет данных
Капсулы
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№121916
885
Билобил® форте
Нет данных
Капсулы
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№023033
886
Бимаган
Биматопрост
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025313
887
Биманокс®
Бримонидин
Капли глазные
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№122083
888
Биматопрост-Фарматен
Биматопрост
Капли глазные
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024464
889
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Раствор для инъекций
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021026
890
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Раствор для инъекций
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021024
891
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Раствор для инъекций
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021025
892
БИОВЕН
Нет данных
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-БП-5№025256
893
БИОВЕН МОНО
Нет данных
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-БП-5№017941
894
Биовит 12 Депо
Нет данных
Раствор для внутримышечных инъекций
Медикал Юнион Фармасьютикалс, ЕГИПЕТ

ҚР-ДЗ-5№019116
869
Бефунгин
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Татхимфармпрепараты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010977
870
Би-Акт
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аль-Такаддом Фармасьютикал индастриз, ИОРДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024022
871
Би-Акт
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аль-Такаддом Фармасьютикал индастриз, ИОРДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024023
872
Бивокса
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024851
873
Биглау
Бримонидин
Көзге тамызатын дәрі, ерітінді
Лабораторио Эдол - Продутос Фармасьютикос, С.А., ПОРТУГАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024291
874
Бидирем
Ремдесивир
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Соверейн Фарма Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025065
875
Бидирон
Абиратерон
Таблеткалар
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024667
876
Бидирон
Абиратерон
Таблеткалар
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024668
877
БИКАЛУТАМИД ГРИНДЕКС
Бикалутамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Коцак Фарма Илац ве Кимия Санай АҚ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№014815
878
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024457
879
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024458
880
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024459
881
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024460
882
БИКАТЕРО
Бикалутамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024586
883
БиКНУ®
Кармустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (этанол)
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023523
884
Билобил® интенс
Деректер жоқ
Капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121916
885
Билобил® форте
Деректер жоқ
Капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023033
886
Бимаган
Биматопрост
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025313
887
Биманокс®
Бримонидин
Көзге тамызатын дәрі
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№122083
888
Биматопрост-Фарматен
Биматопрост
Көзге тамызатын дәрі
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024464
889
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021026
890
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021024
891
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021025
892
БИОВЕН
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-БП-5№025256
893
БИОВЕН МОНО
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-БП-5№017941
894
Биовит 12 Депо
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді
Медикал Юнион Фармасьютикалс, МЫСЫР

РК-ЛС-5№023495
895
Биол®
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лек С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№020741
896
Биол®
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лек С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№020742
897
Биол®
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лек С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№020743
898
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
Нет данных
Раствор для внутрикожного введения
ПАО ФАРМСТАНДАРТ-БИОЛЕК, УКРАИНА
РК-БП-5№024313
899
Биорацеф®
Цефуроксим
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, Производственное отделение в Духницах, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024326
900
Биорацеф®
Цефуроксим
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, Производственное отделение в Духницах, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024327
901
Биоселак
Нет данных
Капсулы вагинальные
Институт биотехнологии сывороток и вакцин БИОМЕД С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021597
902
Бипрол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хемофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№016760
903
Бипрол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хемофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№016755
904
Бипрол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хемофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023011
905
Бисакодил
Бисакодил
Суппозитории ректальные
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№009754
906
Бисакодил
Бисакодил
Суппозитории ректальные
ЧАО Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010998
907
Бисакодил Гриндекс
Бисакодил
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№004800
908
Бисакодил-Нижфарм
Бисакодил
Суппозитории ректальные
АО "Нижфарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№010219
909
Бисептол
Нет данных
Суспензия для перорального применения
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№004653
910
Бисептол
Нет данных
Таблетки
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№121690
911
Бисептол
Нет данных
Таблетки
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№014517
912
Бисептол
Нет данных
Таблетки
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№014518
913
Бисептол 480
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№015903
914
Бисептрим
Нет данных
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010960
915
Бисомор
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019276
916
Бисомор
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019275
917
Бисомор
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019274
918
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
Борисовский завод медицинских препаратов, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021360
919
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
Борисовский завод медицинских препаратов, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021359

ҚР-ДЗ-5№023495
895
Биол®
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№020741
896
Биол®
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№020742
897
Биол®
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№020743
898
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді
ФАРМСТАНДАРТ-БИОЛЕК ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-БП-5№024313
899
Биорацеф®
Цефуроксим
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, Духницадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024326
900
Биорацеф®
Цефуроксим
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, Духницадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024327
901
Биоселак
Деректер жоқ
Қынаптық капсулалар
БИОМЕД С.А. сарысулар және вакциналар биотехнология институты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021597
902
Бипрол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016760
903
Бипрол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016755
904
Бипрол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023011
905
Бисакодил
Бисакодил
Ректальді суппозиторийлер
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№009754
906
Бисакодил
Бисакодил
Ректальді суппозиторийлер
ЖАҚ Лекхим-Харьков, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010998
907
Бисакодил Гриндекс
Бисакодил
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№004800
908
Бисакодил-Нижфарм
Бисакодил
Ректальді суппозиторийлер
Нижфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010219
909
Бисептол
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты Серадздегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№004653
910
Бисептол
Деректер жоқ
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№121690
911
Бисептол
Деректер жоқ
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№014517
912
Бисептол
Деректер жоқ
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№014518
913
Бисептол 480
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№015903
914
Бисептрим
Деректер жоқ
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010960
915
Бисомор
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019276
916
Бисомор
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019275
917
Бисомор
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019274
918
Бисопролол
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021360
919
Бисопролол
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021359

920
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023793
921
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023794
922
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023795
923
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019958
924
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019959
925
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ОАО Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022247
926
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ОАО Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022248
927
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022198
928
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022197
929
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022196
930
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблетки
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024250
931
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблетки
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024249
932
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблетки
Ниш Дженерикс Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019601
933
Бисотекса®
Бисопролол
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№121713
934
Бисотекса®
Бисопролол
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№121711
935
Бисотекса®
Бисопролол
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№121712
936
Бифидумбактерин
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для орального и местного применения
Экополис, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014599
937
Бифиформ
Нет данных
Капсулы кишечнорастворимые
Пфайзер Консьюмер Мэнюфэкчуринг Италия С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№012721
938
Бифлурин
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022211
939
Бифлурин
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022212
940
Бифрен
Нет данных
Капсулы
ООО "Фарма Старт", УКРАИНА
РК-ЛС-5№023555
941
БИЦИЛЛИН-3
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№003548
942
Бициллин-5
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004061
943
БиШуа
Левоноргестрел
Таблетки
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021029
944
БиШуа Форте
Левоноргестрел
Таблетки
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021030
945
Бланель
Нет данных
Таблетки шипучие
Др. Пфлегер Арцнаймиттель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025108
946
Блемарен
Нет данных
Таблетки шипучие
Лабораториос Медикаментос Интернационалес, С.А., ИСПАНИЯ

920
Бисопролол
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023793
921
Бисопролол
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023794
922
Бисопролол
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023795
923
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЖШБҚ "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019958
924
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЖШБҚ "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019959
925
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ирбит химфармзауыты ААҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022247
926
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ирбит химфармзауыты ААҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022248
927
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022198
928
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022197
929
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022196
930
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024250
931
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024249
932
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблеткалар
Ниш Дженерикс Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019601
933
Бисотекса®
Бисопролол
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121713
934
Бисотекса®
Бисопролол
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121711
935
Бисотекса®
Бисопролол
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121712
936
Бифидумбактерин
Деректер жоқ
Ішілетін және жергілікті қолдану үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Экополис, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014599
937
Бифиформ
Деректер жоқ
Ішекте еритін капсулалар
Пфайзер Консьюмер Мэнюфэкчуринг Италия С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№012721
938
Бифлурин
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АҚ Фармасинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022211
939
Бифлурин
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АҚ Фармасинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022212
940
Бифрен
Деректер жоқ
Капсулалар
Фарма Старт ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023555
941
БИЦИЛЛИН-3
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№003548
942
Бициллин-5
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004061
943
БиШуа
Левоноргестрел
Таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021029
944
БиШуа Форте
Левоноргестрел
Таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021030
945
Бланель
Деректер жоқ
Көпіршитін таблеткалар
Др. Пфлегер Арцнаймиттель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025108
946
Блемарен
Деректер жоқ
Көпіршитін таблеткалар
Лабораториос Медикаментос Интернационалес, С.А., ИСПАНИЯ

РК-ЛС-5№025168
972
Борная кислота
Нет данных
Раствор спиртовой
ДОСФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025091
973
Борная кислота
Нет данных
Раствор спиртовой
ТОО "Фармация 2010", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003210
974
Борной кислоты раствор спиртовой 3%
Нет данных
Раствор спиртовой
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009568
975
Боризол
Рилузол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Публичное акционерное общество "Научно-производственный центр "Борщаговский химико-фармацевтический завод", УКРАИНА
РК-ЛС-5№020992
976
Бороментол
Нет данных
Мазь для наружного применения
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003167
977
Бортебин
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025218
978
БортезоВиста
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025016
979
БортезоВиста
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025015
980
БортезоВиста
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025014
981
Бортезомиб Сандоз®
Бортезомиб
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкомед Мануфактуринг а.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№024397
982
Бортепол
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Онкомед Мэньюфэкчуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№024571
983
Бортепол
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Онкомед Мэньюфэкчуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№024572
984
Бортепол
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
Онкомед Мэньюфэкчуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№022622
985
Бортеро
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022307
986
Босфит
Бозентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024681
987
Ботулакс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Хюгель Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№025831
988
Ботулакс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Хюгель Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№025832
989
Ботулакс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Хюгель Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№025833
990
Бредикон
Дезогестрел
Таблетки
Рената Лимитед, БАНГЛАДЕШ
РК-ЛС-5№025674
991
Бретарис® Дженуэйр®
Аклидиния бромид
Порошок для ингаляций
Индустриас Фармасеутикас Алмиралл, С.А., ИСПАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№025168
972
Бор қышқылы
Деректер жоқ
Спиртті ерітінді
ДОСФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025091
973
Бор қышқылы
Деректер жоқ
Спиртті ерітінді
ЖШС "Фармация 2010", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003210
974
Бор қышқылының 3 % спиртті ерітіндісі
Деректер жоқ
Спиртті ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009568
975
Боризол
Рилузол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Борщагов химиялық-фармацевтикалық зауыты ғылыми өндірістік орталық жариялы акционерлік қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020992
976
Бороментол
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003167
977
Бортебин
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025218
978
БортезоВиста
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025016
979
БортезоВиста
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025015
980
БортезоВиста
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025014
981
Бортезомиб Сандоз®
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Онкомед Мануфактуринг а.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024397
982
Бортепол
Бортезомиб
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед Мэньюфэкчуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024571
983
Бортепол
Бортезомиб
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед Мэньюфэкчуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024572
984
Бортепол
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед Мэньюфэкчуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№022622
985
Бортеро
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022307
986
Босфит
Бозентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024681
987
Ботулакс
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Хюгель Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025831
988
Ботулакс
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Хюгель Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025832
989
Ботулакс
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Хюгель Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025833
990
Бредикон
Дезогестрел
Таблеткалар
Рената Лимитед, БАНГЛАДЕШ
ҚР-ДЗ-5№025674
991
Бретарис® Дженуэйр®
Аклидиний бромиді
Ингаляцияға арналған ұнтақ
Индустриас Фармасеутикас Алмиралл, С.А., ИСПАНИЯ

РК-ЛС-5№003958
1018
Бронолак
Амброксол
Сироп
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022749
1019
Бронолак
Амброксол
Сироп
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022750
1020
БРОНХАЛИС-ХЕЕЛЬ
Нет данных
Таблетки
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018180
1021
Бронхалтин
Нет данных
Таблетки
ВИФИТЕХ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025905
1022
Бронхикум® С
Нет данных
Сироп
А.Наттерманн энд Сие ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019584
1023
Бронхикум® ТП
Нет данных
Эликсир
А.Наттерманн энд Сие ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019585
1024
Бронхикум®С
Нет данных
Пастилки
Санoфи - Авентис Сп.з.о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019605
1025
Бронхипрет®
Нет данных
Сироп
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№017619
1026
Бронхипрет®
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№009382
1027
Бронхипрет® ТП
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№009381
1028
Бронхитол-ГЕН
Маннитол
Порошок для ингаляций дозированный
Фармаксис Лтд., АВСТРАЛИЯ
РК-ЛС-5№026088
1029
Бронхолитин ® Айви
Нет данных
Сироп
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№023949
1030
БРОНХОРУС
Амброксол
Сироп
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013687
1031
БРОНХОРУС
Амброксол
Таблетки
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018643
1032
Брутафлам
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Mankind Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025974
1033
Брутафлам
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Mankind Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025975
1034
Брутафлам
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Mankind Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025976
1035
Бруфен®
Ибупрофен
Гранулы шипучие
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021406
1036
Бруфен® Ретард
Ибупрофен
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024664
1037
БРУФЕН®РАПИД
Ибупрофен
Капсулы мягкие
Гелтек Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024832
1038
БРУФЕН®РАПИД
Ибупрофен
Капсулы мягкие
Гелтек Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024831
1039
Буденофальк
Будесонид
Капсулы
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012428
1040
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Раствор для инъекций
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№023172
1041
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Раствор для инъекций
Сантоника АО, ЛИТВА
РК-ЛС-5№010789
1042
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Раствор для инъекций
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№023064
1043
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Раствор для инъекций
Сантоника АО, ЛИТВА
РК-ЛС-5№010790
1044
Бупивакаин-М
Бупивакаин
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№009464
1045
Бускопан®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Делфарм Реймс, ФРАНЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№003958
1018
Бронолак
Амброксол
Шәрбат
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022749
1019
Бронолак
Амброксол
Шәрбат
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022750
1020
БРОНХАЛИС-ХЕЕЛЬ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018180
1021
Бронхалтин
Деректер жоқ
Таблеткалар
ВИФИТЕХ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025905
1022
Бронхикум® С
Деректер жоқ
Шәрбат
А.Наттерманн энд Сие ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019584
1023
Бронхикум® ТП
Деректер жоқ
Эликсир
А.Наттерманн энд Сие ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019585
1024
Бронхикум®С
Деректер жоқ
Пастилкалар
Санoфи - Авентис Сп.з.о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019605
1025
Бронхипрет®
Деректер жоқ
Шәрбат
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017619
1026
Бронхипрет®
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009382
1027
Бронхипрет® ТП
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009381
1028
Бронхитол-ГЕН
Маннитол
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
Фармаксис Лтд., АВСТРАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№026088
1029
Бронхолитин ® Айви
Деректер жоқ
Шәрбат
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023949
1030
БРОНХОРУС
Амброксол
Шәрбат
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013687
1031
БРОНХОРУС
Амброксол
Таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018643
1032
Брутафлам
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Mankind Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025974
1033
Брутафлам
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Mankind Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025975
1034
Брутафлам
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Mankind Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025976
1035
Бруфен®
Ибупрофен
Көпіршитін түйіршіктер
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021406
1036
Бруфен® Ретард
Ибупрофен
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024664
1037
БРУФЕН®РАПИД
Ибупрофен
Жұмсақ капсулалар
Гелтек Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024832
1038
БРУФЕН®РАПИД
Ибупрофен
Жұмсақ капсулалар
Гелтек Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024831
1039
Буденофальк
Будесонид
Капсулалар
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012428
1040
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023172
1041
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Сантоника АҚ, ЛИТВА
ҚР-ДЗ-5№010789
1042
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023064
1043
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Сантоника АҚ, ЛИТВА
ҚР-ДЗ-5№010790
1044
Бупивакаин-М
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Харьков Фармацевтикалық кәсіпорыны Здоровье народу" Жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№009464
1045
Бускопан®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Делфарм Реймс, ФРАНЦИЯ

РК-ЛС-5№016087
1046
Бусонид
Будесонид
Аэрозоль для ингаляций дозированный
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021143
1047
Бустрикс®, вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) адсорбированная жидкая (АбКДС)
Нет данных
Суспензия для инъекций
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№018911
1048
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№022199
1049
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№024801
1050
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№024800
1051
Мяты перечной настойка
Нет данных
Настойка
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003172
1052
Перца настойка
Нет данных
Настойка для наружного применения
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003165
1053
Вакцина против гепатита В (рДНК)
Нет данных
Суспензия для инъекций
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№024320
1054
Витамин В12 Хорус Фарма
Цианокобаламин
Капли глазные
Лаборатуар Юнитер, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№025717
1055
Вагацит
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025779
1056
Вагид-CL
Нет данных
Вагинальные суппозитории
BLISS GVS PHARMA LTD, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016610
1057
Вагил
Нет данных
Порошок
Медикал Юнион Фармасьютикалс, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№006211
1058
Вагил-ШФ
Нет данных
Порошок
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020471
1059
Вазатор
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019169
1060
Вазатор
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019168
1061
Вазелин
Нет данных
Мазь для наружного применения
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003160
1062
Вазелин
Нет данных
Мазь
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№012810
1063
Вазелиновое масло
Нет данных
Масло для наружного применения
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№013016
1064
Вазелин-DF медицинский
Нет данных
Мазь для наружного применения
DOSFARM ТОО, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016473
1065
Вазилип®
Симвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№005352
1066
Вазилип®
Симвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№005351
1067
Вазилип®
Симвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№005001
1068
ВАЗОКЕТ®
Диосмин
Таблетки
Фитео Лаборатуар, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№005579
1069
Вазонат® (Vazonat®)
Мельдоний
Раствор для внутривенного введения
"Софарма", БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№121646
1070
Вазонат® (Vazonat®)
Мельдоний
Капсулы
АО "Олайнфарм", ЛАТВИЯ

ҚР-ДЗ-5№016087
1046
Бусонид
Будесонид
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021143
1047
Бустрикс®, күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған адсорбцияланған сұйық (АбКДС) вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№018911
1048
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№022199
1049
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024801
1050
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024800
1051
Бұрыш жалбыз тұндырмасы
Деректер жоқ
Тұндырма
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003172
1052
Бұрыш тұндырмасы
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған тұндырма
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003165
1053
В гепатитіне қарсы вакцина (рДНҚ)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024320
1054
В12 дәрумені Хорус Фарма
Цианокобаламин
Көз тамшысы
Лаборатуар Юнитер, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025717
1055
Вагацит
Валганцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025779
1056
Вагид-CL
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
BLISS GVS PHARMA LTD, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016610
1057
Вагил
Деректер жоқ
Ұнтақ
Медикал Юнион Фармасьютикалс, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№006211
1058
Вагил-ШФ
Деректер жоқ
Ұнтақ
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020471
1059
Вазатор
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019169
1060
Вазатор
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019168
1061
Вазелин
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003160
1062
Вазелин
Деректер жоқ
Жақпамай
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№012810
1063
Вазелин майы
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған май
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013016
1064
Вазелин-DF медициналық
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
DOSFARM ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016473
1065
Вазилип®
Симвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005352
1066
Вазилип®
Симвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005351
1067
Вазилип®
Симвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005001
1068
ВАЗОКЕТ®
Диосмин
Таблеткалар
Фитео Лаборатуар, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№005579
1069
Вазонат® (Vazonat®)
Мельдоний
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Софарма", БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121646
1070
Вазонат® (Vazonat®)
Мельдоний
Капсулалар
Олайнфарм АҚ, ЛАТВИЯ

РК-ЛС-5№014380
1071
Вазонит® ретард
Пентоксифиллин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой пролонгированного высвобождения
ГЛ Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020470
1072
Вазопро®
Мельдоний
Раствор для внутривенного введения
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019797
1073
ВАЗОСТЕНОН
Алпростадил
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Кевельт, ЭСТОНИЯ
РК-ЛС-5№023677
1074
Вайдаза
Азацитидин
Лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121977
1075
Вайлопин
Оланзапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Рекордати Илач Сан. ве Тидж. A.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025242
1076
ВаксигрипТетра®, инактивированная четырехвалентная сплит-вакцина для профилактики гриппа
Нет данных
Суспензия для внутримышечного и подкожного введения
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
РК-БП-5№023616
1077
Валавекс®
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019443
1078
Валавир®
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015856
1079
Валат
Вальпроевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, пролонгированного высвобождения
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025355
1080
Валганцикловир Вива Фарм
Валганцикловир
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023377
1081
Валгир
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ципла Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022625
1082
Валдис
Софосбувир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ШРУК ФАРМАСЬЮТЕКАЛС (Пвт.) Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№024005
1083
Валдис Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ШРУК ФАРМАСЬЮТЕКАЛС (Пвт.) Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№024020
1084
Валериана
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024419
1085
Валидол®
Нет данных
Таблетки сублингвальные
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№003485
1086
Валодип
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020957
1087
Валодип
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020958
1088
Валодип
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020959
1089
Валокордин®
Нет данных
Капли для перорального применения
Кревель Мойзельбах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012356
1090
Валсар
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023899
1091
Валсар
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023898
1092
Валсар
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023900
1093
Валсар
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023901
1094
Валсартан - Тева
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ

ҚР-ДЗ-5№014380
1071
Вазонит® ретард
Пентоксифиллин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ГЛ Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020470
1072
Вазопро®
Мельдоний
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019797
1073
ВАЗОСТЕНОН
Алпростадил
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Кевельт, ЭСТОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023677
1074
Вайдаза
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121977
1075
Вайлопин
Оланзапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Илач Сан. ве Тидж. A.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025242
1076
ВаксигрипТетра®, тұмау профилактикасына арналған белсенділігі жойылған төрт валентті сплит-вакцина
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
ҚР-БП-5№023616
1077
Валавекс®
Валацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019443
1078
Валавир®
Валацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015856
1079
Валат
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025355
1080
Валганцикловир Вива Фарм
Валганцикловир
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023377
1081
Валгир
Валганцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ципла Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022625
1082
Валдис
Софосбувир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ШРУК ФАРМАСЬЮТЕКАЛС (Пвт.) Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024005
1083
Валдис Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ШРУК ФАРМАСЬЮТЕКАЛС (Пвт.) Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024020
1084
Валериана
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024419
1085
Валидол®
Деректер жоқ
Тіл астына салатын таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№003485
1086
Валодип
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА-РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020957
1087
Валодип
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА-РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020958
1088
Валодип
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА-РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020959
1089
Валокордин®
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшылар
Кревель Мойзельбах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012356
1090
Валсар
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023899
1091
Валсар
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023898
1092
Валсар
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023900
1093
Валсар
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023901
1094
Валсартан - Тева
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ

РК-ЛС-5№024311
1118
Вальпрокс Хроно
Вальпроевая кислота
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025012
1119
Вальпрокс Хроно
Вальпроевая кислота
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025013
1120
Вальсакор®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019063
1121
Вальсакор®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№013585
1122
Вальсакор®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№013584
1123
Вальсакор® Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020965
1124
Вальсакор® Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020964
1125
Вальсакор® Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020963
1126
Вамелан
Нет данных
Капсулы
П.П.Ф. ХАСКО-ЛЕК С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№012981
1127
Ванатекс
Валсартан
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019147
1128
Ванатекс
Валсартан
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019148
1129
Ванатекс Амло
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод "Польфарма" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024127
1130
Ванатекс Амло
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод "Польфарма" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024125
1131
Ванатекс Амло
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод "Польфарма" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024124
1132
Ванатекс Комби
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019287
1133
Ванатекс Комби
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019286
1134
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Порошок для приготовления раствора для инфузий
СООО ТрайплФарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№121932
1135
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Порошок для приготовления раствора для инфузий
СООО ТрайплФарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№121931
1136
Ванкомицин-Элеас
Ванкомицин
Порошок для приготовления раствора для инфузий
Элеас ПФК, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022299
1137
Варгатеф®
Нинтеданиб
Капсулы мягкие
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022499
1138
Варгатеф®
Нинтеданиб
Капсулы мягкие
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022500
1139
Варденафил-КРКА
Варденафил
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВАКИЯ
ЛП-№000113-РГ-KZ
1140
Варилрикс, вакцина против ветряной оспы
Нет данных
Порошок лиофилизированный для инъекций в комплекте с растворителем
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ

ҚР-ДЗ-5№024311
1118
Вальпрокс Хроно
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025012
1119
Вальпрокс Хроно
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025013
1120
Вальсакор®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019063
1121
Вальсакор®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013585
1122
Вальсакор®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013584
1123
Вальсакор® Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020965
1124
Вальсакор® Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020964
1125
Вальсакор® Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020963
1126
Вамелан
Деректер жоқ
Капсулалар
П.П.Ф. ХАСКО-ЛЕК С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№012981
1127
Ванатекс
Валсартан
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019147
1128
Ванатекс
Валсартан
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019148
1129
Ванатекс Амло
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024127
1130
Ванатекс Амло
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024125
1131
Ванатекс Амло
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024124
1132
Ванатекс Комби
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019287
1133
Ванатекс Комби
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019286
1134
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ТрайплФарм БЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№121932
1135
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ТрайплФарм БЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№121931
1136
Ванкомицин-Элеас
Ванкомицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Элеас ӨФК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022299
1137
Варгатеф®
Нинтеданиб
Жұмсақ капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022499
1138
Варгатеф®
Нинтеданиб
Жұмсақ капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022500
1139
Варденафил-КРКА
Варденафил
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВАКИЯ
ЛП-№000113-РГ-KZ
1140
Варилрикс, желшешекке қарсы вакцина
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ

РК-БП-5№004870
1141
Варфалан
Варфарин
Таблетки
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025055
1142
ВАРФАРЕКС®
Варфарин
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№010198
1143
ВАРФАРЕКС®
Варфарин
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№010197
1144
Варфарин
Варфарин
Таблетки
Белмедпрепараты РУП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№023563
1145
Варфарин ШТАДА
Варфарин
Таблетки
Орифарм Мануфэкчуринг Поланд Сп. з о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№018721
1146
Васталома
Фулвестрант
Раствор для внутримышечного введения
Лабораториос Фармалан С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025635
1147
В-ГАММА НЕЙРО
Нет данных
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025537
1148
ВЕБУЛИС
Илопрост
Раствор для ингаляций
Дева Холдинг А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025171
1149
Вегацеф
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий
ЭйСиЭс ДОБФАР С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024786
1150
Вегтазон
Мометазон
Крем
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№023043
1151
ВЕДИКАРДОЛ
Карведилол
Таблетки
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014179
1152
ВЕДИКАРДОЛ
Карведилол
Таблетки
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014178
1153
ВЕДИКАРДОЛ
Карведилол
Таблетки
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014177
1154
Везикар™
Солифенацин
Таблетки, покрытые оболочкой
Астеллас Фарма Юроп Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№005030
1155
Везомни
Нет данных
Таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№021047
1156
Вектибикс
Панитумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№020049
1157
Вектибикс
Панитумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№020050
1158
Велаксин®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№005010
1159
Велаксин®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№005012
1160
Велкозомиб
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
Элеас ПФК, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024528
1161
Велкозомиб
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
ПФК "Элеас", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024887
1162
Велосе
Лорноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Юнайтед Фармасьютикал Мануфактуринг Ко. Лтд., ИОРДАНИЯ
РК-ЛС-5№024214
1163
Велпанат
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Natco Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024329
1164
ВЕЛСОФ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024724
1165
Вемлиди®
Тенофовир алафенамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА

ҚР-БП-5№004870
1141
Варфалан
Варфарин
Таблеткалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025055
1142
ВАРФАРЕКС®
Варфарин
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№010198
1143
ВАРФАРЕКС®
Варфарин
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№010197
1144
Варфарин
Варфарин
Таблеткалар
Белмедпрепараты РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№023563
1145
Варфарин ШТАДА
Варфарин
Таблеткалар
Орифарм Мануфэкчуринг Поланд Сп. з о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018721
1146
Васталома
Фулвестрант
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Лабораториос Фармалан С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025635
1147
В-ГАММА НЕЙРО
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025537
1148
ВЕБУЛИС
Илопрост
Ингаляцияға арналған ерітінді
Дева Холдинг А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025171
1149
Вегацеф
Цефтриаксон
Инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЭйСиЭс ДОБФАР С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024786
1150
Вегтазон
Мометазон
Крем
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023043
1151
ВЕДИКАРДОЛ
Карведилол
Таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014179
1152
ВЕДИКАРДОЛ
Карведилол
Таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014178
1153
ВЕДИКАРДОЛ
Карведилол
Таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014177
1154
Везикар™
Солифенацин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Астеллас Фарма Юроп Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№005030
1155
Везомни
Деректер жоқ
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№021047
1156
Вектибикс
Панитумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
ҚР-ДЗ-5№020049
1157
Вектибикс
Панитумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
ҚР-ДЗ-5№020050
1158
Велаксин®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№005010
1159
Велаксин®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№005012
1160
Велкозомиб
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Элеас ӨФК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024528
1161
Велкозомиб
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
ӨФК "Элеас", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024887
1162
Велосе
Лорноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Юнайтед Фармасьютикал Мануфактуринг Ко. Лтд., ИОРДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024214
1163
Велпанат
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Natco Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024329
1164
ВЕЛСОФ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024724
1165
Вемлиди®
Тенофовир алафенамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА

РК-ЛС-5№024122
1166
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№024332
1167
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№024331
1168
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№024330
1169
ВЕНЛАКСОР®
Венлафаксин
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№004257
1170
ВЕНЛАКСОР®
Венлафаксин
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№004252
1171
Венодиол - М
Нет данных
Таблетки
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025887
1172
Венокор
Нет данных
Раствор для инъекций
ЧАО Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023654
1173
Венолекс
Диосмин
Таблетки
Рубикон ООО, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№023152
1174
Веносмил
Нет данных
Капсулы
ФАЭС ФАРМА, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№020452
1175
Венофер®
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020883
1176
Вентавис®
Илопрост
Раствор для ингаляций
Берлимед С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№020401
1177
Вентолин®
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004652
1178
Вентолин® дыхательный раствор
Сальбутамол
Раствор для небулайзера
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№006081
1179
Верабез
Рабепразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022291
1180
Верабез
Рабепразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022292
1181
Веракол
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида для инъекций)
ДЕМО С.А. Фармасютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№021614
1182
Верапамил
Верапамил
Таблетки, покрытые оболочкой
Ирбитский химико-фармацевтический завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№122037
1183
Вератиниб
Лапатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ПФК "Элеас", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024947
1184
Верзенио®
Абемациклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лилли дель Карибе Инк, ПУЭРТО-РИКО
ЛП-№000040-РГ-KZ
1185
Вермокс
Мебендазол
Таблетки
Гедеон Рихтер Румыния А.О., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№010231
1186
Вернисал
Нет данных
Спрей для местного применения
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024841
1187
Верона
Нет данных
Капсулы
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№009893
1188
Верошпирон®
Спиронолактон
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014449
1189
Верошпирон®
Спиронолактон
Капсулы
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014162
1190
Верошпирон®
Спиронолактон
Капсулы
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014161

ҚР-ДЗ-5№024122
1166
Венклекста
Венетоклакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024332
1167
Венклекста
Венетоклакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024331
1168
Венклекста
Венетоклакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024330
1169
ВЕНЛАКСОР®
Венлафаксин
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№004257
1170
ВЕНЛАКСОР®
Венлафаксин
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№004252
1171
Венодиол - М
Деректер жоқ
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025887
1172
Венокор
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖАҚ Лекхим-Харьков, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023654
1173
Венолекс
Диосмин
Таблеткалар
Рубикон ЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№023152
1174
Веносмил
Деректер жоқ
Капсулалар
ФАЭС ФАРМА, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020452
1175
Венофер®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020883
1176
Вентавис®
Илопрост
Ингаляцияға арналған ерітінді
Берлимед С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020401
1177
Вентолин®
Сальбутамол
Дозаланған, ингаляцияға арналған аэрозоль
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004652
1178
Вентолин® дем алатын ерітінді
Сальбутамол
Небулайзерге арналған ерітінді
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№006081
1179
Верабез
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022291
1180
Верабез
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022292
1181
Веракол
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен (1 % лидокаин гидрохлоридінің инъекцияға арналған ерітіндісі) жиынтықта
ДЕМО С.А. Фармасютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021614
1182
Верапамил
Верапамил
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ирбит химиялық-фармацевтикалық зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№122037
1183
Вератиниб
Лапатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ӨФК "Элеас", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024947
1184
Верзенио®
Абемациклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лилли дель Карибе Инк, ПУЭРТО-РИКО
ЛП-№000040-РГ-KZ
1185
Вермокс
Мебендазол
Таблеткалар
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010231
1186
Вернисал
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған спрей
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024841
1187
Верона
Деректер жоқ
Капсулалар
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009893
1188
Верошпирон®
Спиронолактон
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014449
1189
Верошпирон®
Спиронолактон
Капсулалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014162
1190
Верошпирон®
Спиронолактон
Капсулалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014161

РК-ЛС-5№014220
1243
Викасол-Дарница
Менадиона натрия бисульфит
Раствор для инъекций
"Фармацевтическая фирма "Дарница", УКРАИНА
РК-ЛС-5№000138
1244
Викс Актив Бальзам с ментолом и эвкалиптом
Нет данных
Мазь
Проктер & Гэмбл Мануфакчуринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020590
1245
Викс Актив СимптоМакс Плюс
Нет данных
Порошок для приготовления раствора орального
Врафтон Лабораториес Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№020927
1246
Викс Актив ХониМед
Гвайфенезин
Сироп
Проктер & Гэмбл Мануфакчуринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020698
1247
Виктоза®
Лираглутид
Раствор для подкожного введения
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№017120
1248
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025464
1249
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025465
1250
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025466
1251
Вилате™ 1000 МЕ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020623
1252
Вилате™ 500 МЕ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020624
1253
ВИЛГЛАД
Вилдаглиптин
Таблетки
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024904
1254
Вилдаглиптин-Гетц Фарма
Вилдаглиптин
Таблетки
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№025837
1255
Вилдапрайд 50
Вилдаглиптин
Таблетки
Микро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025763
1256
ВИЛДАРИЛ M 50/1000
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025372
1257
ВИЛДАРИЛ M 50/500
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025376
1258
ВИЛДАРИЛ M 50/850
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025373
1259
Вильпрафен Солютаб
Джозамицин
Таблетки диспергируемые
Фамар Лион, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019521
1260
Вильпрафен®
Джозамицин
Таблетки, покрытые оболочкой
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019167
1261
Вимизим®
Элосульфаза альфа
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024088
1262
Винбластин-ЛЭНС
Винбластин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
ВЕРОФАРМ, РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№014220
1243
Викасол-Дарница
Менадион натрий бисульфиті
Инъекцияға арналған ерітінді
"Фармацевтикалық фирма "Дарница", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000138
1244
Викс Актив Бальзам ментолмен және эвкалиптпен
Деректер жоқ
Жақпамай
Проктер & Гэмбл Мануфакчуринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020590
1245
Викс Актив СимптоМакс Плюс
Деректер жоқ
Ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Врафтон Лабораториес Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020927
1246
Викс Актив ХониМед
Гвайфенезин
Шәрбат
Проктер & Гэмбл Мануфакчуринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020698
1247
Виктоза®
Лираглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017120
1248
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025464
1249
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025465
1250
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025466
1251
Вилате™ 1000 ХБ
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020623
1252
Вилате™ 500 ХБ
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020624
1253
ВИЛГЛАД
Вилдаглиптин
Таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024904
1254
Вилдаглиптин- Гетц Фарма
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025837
1255
Вилдапрайд 50
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025763
1256
ВИЛДАРИЛ M 50/1000
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025372
1257
ВИЛДАРИЛ M 50/500
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025376
1258
ВИЛДАРИЛ M 50/850
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025373
1259
Вильпрафен Солютаб
Джозамицин
Ұсақталатын таблеткалар
Фамар Лион, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019521
1260
Вильпрафен®
Джозамицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019167
1261
Вимизим®
Элосульфаза альфа
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024088
1262
Винбластин-ЛЭНС
Винбластин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
ВЕРОФАРМ, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№021214
1263
Винолап DS
Олопатадин
Глазные капли
Сан Фармасьютикал Медикер Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022335
1264
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022275
1265
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022274
1266
Винпотропил
Нет данных
Капсулы
"Канонфарма продакшн", РОССИЯ
РК-ЛС-5№011290
1267
Винпоцетин
Винпоцетин
Таблетки
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013184
1268
Винпоцетин
Винпоцетин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№003813
1269
Винпоцетин
Винпоцетин
Таблетки
Ковекс, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№016496
1270
Винпоцетин форте Канон
Винпоцетин
Таблетки
Канонфарма продакшн, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010874
1271
Винпоцетин–ТК
Винпоцетин
Таблетки
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014781
1272
Виолетта®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№023548
1273
ВИОЛЕТТА®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер ОАО, ВЕНГРИЯ
ЛП-№000061-РГ-KZ
1274
Випдомет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021166
1275
Випдомет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021167
1276
Випидия®
Алоглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№021176
1277
Випидия®
Алоглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№021177
1278
ВИПРАС
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Strides Pharma Science Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024559
1279
Випромид
Йопромид
Раствор для внутрисосудистого введения
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022720
1280
Випромид
Йопромид
Раствор для внутрисосудистого введения
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022721
1281
Випросал В®
Нет данных
Мазь для наружного применения
Таллиннский фармацевтический завод, ЭСТОНИЯ
РК-ЛС-5№004213
1282
Виракар®
Абакавир
Таблетки, покрытые оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021526
1283
Вирган
Ганцикловир
Гель глазной
Фармила-Зеа Фармасьютичи С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014865
1284
Вирдак
Даклатасвир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023276
1285
Виреад®
Тенофовира дизопроксил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020705
1286
Виркил
Тенофовир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Strides Pharma Science Limited, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№021214
1263
Винолап DS
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
Сан Фармасьютикал Медикер Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022335
1264
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022275
1265
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022274
1266
Винпотропил
Деректер жоқ
Капсулалар
"Канонфарма продакшн", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№011290
1267
Винпоцетин
Винпоцетин
Таблеткалар
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013184
1268
Винпоцетин
Винпоцетин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№003813
1269
Винпоцетин
Винпоцетин
Таблеткалар
Ковекс, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016496
1270
Винпоцетин форте Канон
Винпоцетин
Таблеткалар
Канонфарма продакшн, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010874
1271
Винпоцетин–ТК
Винпоцетин
Таблеткалар
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014781
1272
Виолетта®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№023548
1273
ВИОЛЕТТА®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан
ЛП-№000061-РГ-KZ
1274
Випдомет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021166
1275
Випдомет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021167
1276
Випидия®
Алоглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№021176
1277
Випидия®
Алоглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№021177
1278
ВИПРАС
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Strides Pharma Science Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024559
1279
Випромид
Йопромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022720
1280
Випромид
Йопромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022721
1281
Випросал В®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Таллинн фармацевтикалық зауыты, ЭСТОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004213
1282
Виракар®
Абакавир
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021526
1283
Вирган
Ганцикловир
Көзге арналған гель
Фармила-Зеа Фармасьютичи С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014865
1284
Вирдак
Даклатасвир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023276
1285
Виреад®
Тенофовира дизопроксил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020705
1286
Виркил
Тенофовир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Strides Pharma Science Limited, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№023505
1287
Виротиномид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаурус Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025339
1288
Вирофо
Адефовира дипивоксил
Таблетки
MERKEZ Laboratory Pharmaceutical and Trade Co., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024594
1289
Вирупос
Ацикловир
Мазь глазная
УРСАФАРМ Арцнаймиттель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№122153
1290
ВИРУПРИНОЛ
Нет данных
Сироп
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025253
1291
Ви-Сан
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025458
1292
Вистабель
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Аллерган Фармасьютикалз Айэрлэнд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№025196
1293
Витаксон®
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№018698
1294
Витаксон®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019877
1295
ВИТАМИН В КОМПЛЕКС
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
"Софарма", БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025061
1296
ВИТАМИН В КОМПЛЕКС
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Софарма, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025124
1297
Витамин Д3 - Тева
Колекальциферол
Капли для приема внутрь
Тева Оператион Поланд Сп. з.о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021181
1298
Витамин С + Цинк
Нет данных
Таблетки жевательные
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023825
1299
ВИТАМИН С 500 Вива Фарм
Аскорбиновая кислота
Таблетки жевательные
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018434
1300
Витамин С 500- ТК
Нет данных
Таблетки жевательные
"ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025133
1301
Витанго
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Др. Вильмар Швабе ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023678
1302
Виусид
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
Каталисис, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№009636
1303
Вифенд®
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014467
1304
Вифенд®
Вориконазол
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№014469
1305
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Суппозитории ректальные
ФЕРОН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014686
1306
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Суппозитории ректальные
ФЕРОН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014687
1307
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Суппозитории ректальные
ФЕРОН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014688
1308
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Суппозитории ректальные
ФЕРОН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014689
1309
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа
Гель для наружного и местного применения
ФЕРОН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№017849
1310
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа
Мазь для наружного и местного применения
ФЕРОН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№017837
1311
Вобилон
Нет данных
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026071
1312
Вобэнзим плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
МУКОС Эмульсионс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№023505
1287
Виротиномид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаурус Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025339
1288
Вирофо
Адефовир дипивоксил
Таблеткалар
MERKEZ Laboratory Pharmaceutical and Trade Co., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024594
1289
Вирупос
Ацикловир
Көзге арналған жақпамай
УРСАФАРМ Арцнаймиттель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122153
1290
ВИРУПРИНОЛ
Деректер жоқ
Шәрбат
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025253
1291
Ви-Сан
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025458
1292
Вистабель
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Аллерган Фармасьютикалз Айэрлэнд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№025196
1293
Витаксон®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018698
1294
Витаксон®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019877
1295
ВИТАМИН В КОМПЛЕКС
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Софарма", БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025061
1296
ВИТАМИН В КОМПЛЕКС
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Софарма, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025124
1297
Витамин Д3 - Тева
Колекальциферол
Ішуге арналған тамшылар
Тева Оператион Поланд Сп. з.о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021181
1298
Витамин С + Цинк
Деректер жоқ
Шайнайтын таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023825
1299
ВИТАМИН С 500 Вива Фарм
Аскорбин қышқылы
Шайнайтын таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018434
1300
Витамин С 500- ТК
Деректер жоқ
Шайнайтын таблеткалар
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025133
1301
Витанго
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Др. Вильмар Швабе ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023678
1302
Виусид
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Каталисис, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009636
1303
Вифенд®
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014467
1304
Вифенд®
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Фармация және Апджон Кампани ЭлЭлСи, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№014469
1305
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Ректальді суппозиторийлер
ФЕРОН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014686
1306
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Ректальді суппозиторийлер
ФЕРОН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014687
1307
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Ректальді суппозиторийлер
ФЕРОН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014688
1308
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа-2b
Ректальді суппозиторийлер
ФЕРОН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014689
1309
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған гель
ФЕРОН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№017849
1310
ВИФЕРОН®
Интерферон альфа
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған жақпамай
ФЕРОН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№017837
1311
Вобилон
Деректер жоқ
Капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026071
1312
Вобэнзим плюс
Деректер жоқ
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
МУКОС Эмульсионс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№019278
1313
Вокасепт апельсин
Нет данных
Леденцы
Makson Healthcare Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026051
1314
Вокасепт мед и лимон
Нет данных
Леденцы
Makson Healthcare Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026054
1315
Вокасепт ментол и эвкалипт
Нет данных
Леденцы
Makson Healthcare Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026053
1316
Вокасепт Плюс апельсин
Нет данных
Леденцы
Makson Healthcare Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025060
1317
ВОЛВИТ®
Биотин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018101
1318
Волкрон®
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Софаримекс – Индустрия Кимика э Фармасэутика, С. А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№024006
1319
Вольтарен Эмульгель
Диклофенак
Гель для наружного применения
GSK Consumer Healthcare SARL, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№011756
1320
Вольтарен Эмульгель
Диклофенак
Гель для наружного применения
GSK Consumer Healthcare SARL, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№023357
1321
Вольтарен®
Диклофенак
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Новартис Урунлери, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№013520
1322
ВОРИКА
Вориконазол
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
АСПИРО ФАРМА ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024684
1323
Вориол
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121694
1324
Вориол
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121693
1325
Вортемиэл
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№024474
1326
Восулин-30/70
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения
Вокхард Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023707
1327
Восулин-30/70
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения
Вокхард Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023709
1328
Восулин-30/70
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения
Вокхард Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023708
1329
Восулин-Н
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения
Вокхард Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023715
1330
Восулин-Н
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения
Вокхард Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023713
1331
Восулин-Н
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения
Вокхард Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023714
1332
Восулин-Р
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Вокхард Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023710
1333
Восулин-Р
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Вокхард Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023712
1334
Восулин-Р
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Вокхард Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023711
1335
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017861

ҚР-ДЗ-5№019278
1313
Вокасепт апельсин
Деректер жоқ
Мұз кәмпиттер
Makson Healthcare Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026051
1314
Вокасепт бал және лимон
Деректер жоқ
Мұз кәмпиттер
Makson Healthcare Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026054
1315
Вокасепт ментол және эвкалипт
Деректер жоқ
Мұз кәмпиттер
Makson Healthcare Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026053
1316
Вокасепт Плюс апельсин
Деректер жоқ
Мұз кәмпиттер
Makson Healthcare Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025060
1317
ВОЛВИТ®
Биотин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018101
1318
Волкрон®
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Софаримекс – Индустрия Кимика э Фармасэутика, С. А., ПОРТУГАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024006
1319
Вольтарен Эмульгель
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель
GSK Consumer Healthcare SARL, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№011756
1320
Вольтарен Эмульгель
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель
GSK Consumer Healthcare SARL, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023357
1321
Вольтарен®
Диклофенак
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Урунлери, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№013520
1322
ВОРИКА
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
АСПИРО ФАРМА ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024684
1323
Вориол
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121694
1324
Вориол
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121693
1325
Вортемиэл
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024474
1326
Восулин-30/70
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Вокхард Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023707
1327
Восулин-30/70
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Вокхард Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023709
1328
Восулин-30/70
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Вокхард Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023708
1329
Восулин-Н
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Вокхард Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023715
1330
Восулин-Н
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Вокхард Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023713
1331
Восулин-Н
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Вокхард Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023714
1332
Восулин-Р
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Вокхард Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023710
1333
Восулин-Р
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Вокхард Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023712
1334
Восулин-Р
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Вокхард Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023711
1335
Вотриент
Пазопаниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017861

1336
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017862
1337
ВПРИВ
Велаглюцераза альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024128
1338
ГАБАЛИР®
Прегабалин
Капсулы
ПАО Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023666
1339
ГАБАЛИР®
Прегабалин
Капсулы
ПАО Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023667
1340
Габесат
Габексат
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Биоиндастри Лабораторио Итальяно Медицинали С.п.А. (Биоиндастри Л.И.М. С.п.А.), ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025867
1341
Гадовист®
Гадобутрол
Раствор для внутривенного введения
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010980
1342
Газива®
Обинутузумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121935
1343
Гайномакс
Нет данных
Суппозитории вагинальные
Экселтис Илач Сан. Ве Тик. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019010
1344
Гайро
Орнидазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№013932
1345
ГАЛАВИТ®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
ООО "Сэлвим", РОССИЯ
РК-ЛС-5№021267
1346
ГАЛАВИТ®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
ООО "Сэлвим", РОССИЯ
РК-ЛС-5№021268
1347
ГАЛАВИТ®
Нет данных
Таблетки подъязычные
ООО "Сэлвим", РОССИЯ
РК-ЛС-5№021265
1348
ГАЛАВИТ®
Нет данных
Суппозитории ректальные
ООО "Сэлвим", РОССИЯ
РК-ЛС-5№021266
1349
Галазолин Combi
Нет данных
Назальный спрей
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№023528
1350
Галазолин Combi
Нет данных
Назальный спрей
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№023527
1351
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Раствор для инъекций
"ВЕТПРОМ" АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025335
1352
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Раствор для инъекций
"ВЕТПРОМ" АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025334
1353
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Раствор для инъекций
"ВЕТПРОМ" АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025333
1354
Галара
Прегабалин
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023704
1355
Галара
Прегабалин
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023706
1356
Галидор®
Бенциклан
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016346
1357
Галидор®
Бенциклан
Раствор для инъекций
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016242
1358
ГАЛОПЕРИДОЛ ДЕКАНОАТ
Галоперидол
Масляный раствор для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№010234
1359
Галоперидол Форте
Галоперидол
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ

1336
Вотриент
Пазопаниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017862
1337
ВПРИВ
Альфа велаглюцеразасы
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024128
1338
ГАБАЛИР®
Прегабалин
Капсулалар
Киевмедпрепарат ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023666
1339
ГАБАЛИР®
Прегабалин
Капсулалар
Киевмедпрепарат ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023667
1340
Габесат
Габексат
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) жиынтықта
Биоиндастри Лабораторио Итальяно Медицинали С.п.А. (Биоиндастри Л.И.М. С.п.А.), ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025867
1341
Гадовист®
Гадобутрол
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010980
1342
Газива®
Обинутузумаб
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121935
1343
Гайномакс
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
Экселтис Илач Сан. Ве Тик. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019010
1344
Гайро
Орнидазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013932
1345
ГАЛАВИТ®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЖШҚ "Сэлвим", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021267
1346
ГАЛАВИТ®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЖШҚ "Сэлвим", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021268
1347
ГАЛАВИТ®
Деректер жоқ
Тіл астына салатын таблеткалар
ЖШҚ "Сэлвим", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021265
1348
ГАЛАВИТ®
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
ЖШҚ "Сэлвим", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021266
1349
Галазолин Combi
Деректер жоқ
Мұрынға арналған спрей
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты Серадздегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№023528
1350
Галазолин Combi
Деректер жоқ
Мұрынға арналған спрей
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты Серадздегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№023527
1351
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Инъекцияға арналған ерітінді
"ВЕТПРОМ" АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025335
1352
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Инъекцияға арналған ерітінді
"ВЕТПРОМ" АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025334
1353
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Инъекцияға арналған ерітінді
"ВЕТПРОМ" АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025333
1354
Галара
Прегабалин
Капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023704
1355
Галара
Прегабалин
Капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023706
1356
Галидор®
Бенциклан
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016346
1357
Галидор®
Бенциклан
Инъекцияға арналған ерітінді
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016242
1358
ГАЛОПЕРИДОЛ ДЕКАНОАТ
Галоперидол
Инъекцияға арналған майлы ерітінді
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№010234
1359
Галоперидол Форте
Галоперидол
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан

РК-ЛС-5№014616
1360
Галоприл
Галоперидол
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№000418
1361
Галоприл Форте
Галоперидол
Таблетки
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025139
1362
Галотан
Галотан
Жидкость для ингаляционного наркоза
Пирамал Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018654
1363
Галстена®
Нет данных
Капли гомеопатические
Рихард Биттнер АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№010378
1364
Гальвус®
Вилдаглиптин
Таблетки
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021485
1365
Гальвусмет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021444
1366
Гальвусмет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019363
1367
Гамалате В6
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019526
1368
Гамалате В6
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019571
1369
Гам-КОВИД-Вак, Комбинированная векторная вакцина для профилактики коронавирусной инфекции, вызываемой вирусом SARS-CoV-2
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
ТОО Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-БП-5№025380
1370
Гамманорм
Нет данных
Раствор для инъекций
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№018321
1371
Гамманорм
Нет данных
Раствор для инъекций
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№018320
1372
Ганатон®
Итоприд
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Майлан ЕПД Г.К., Кацуяма Плант, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№019454
1373
Ганатон®
Итоприд
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Майлан ЕПД Г.К., ЯПОНИЯ
ЛП-№000331-РГ-KZ
1374
Ганвир
Ганцикловир
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Глэнд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025765
1375
Гансил
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023277
1376
Целестодерм-В® с Гарамицином®
Нет данных
Мазь
Шеринг-Плау Лабо Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№015520
1377
Целестодерм-В® с Гарамицином®
Нет данных
Крем
Шеринг-Плау Лабо Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№015521
1378
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№014206
1379
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ

ҚР-ДЗ-5№014616
1360
Галоприл
Галоперидол
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье народу Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000418
1361
Галоприл Форте
Галоперидол
Таблеткалар
Здоровье народу Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025139
1362
Галотан
Галотан
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық
Пирамал Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018654
1363
Галстена®
Деректер жоқ
Гомеопатиялық тамшылар
Рихард Биттнер АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010378
1364
Гальвус®
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021485
1365
Гальвусмет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021444
1366
Гальвусмет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019363
1367
Гамалате В6
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019526
1368
Гамалате В6
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019571
1369
Гам-КОВИД-Вак, SARS-CoV-2 вирусымен туындайтын коронавирустық инфекцияның профилактикасына арналған біріктірілген векторлық вакцина
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Қарағанды фармацевтикалық кешені ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-БП-5№025380
1370
Гамманорм
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018321
1371
Гамманорм
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018320
1372
Ганатон®
Итоприд
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Майлан ЕПД Г.К., Кацуяма Плант, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019454
1373
Ганатон®
Итоприд
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Майлан ЕПД Г.К., ЖАПОНИЯ
ЛП-№000331-РГ-KZ
1374
Ганвир
Ганцикловир
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Глэнд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025765
1375
Гансил
Валганцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023277
1376
Гарамицин® қосылған Целестодерм-В®
Деректер жоқ
Жақпамай
Шеринг-Плау Лабо Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№015520
1377
Гарамицин® қосылған Целестодерм-В®
Деректер жоқ
Крем
Шеринг-Плау Лабо Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№015521
1378
Гардасил® адамның папиллома вирусына қарсы квадривалентті рекомбинантты вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Мерк Шарп және Доум ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№014206
1379
Гардасил® адамның папиллома вирусына қарсы квадривалентті рекомбинантты вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ

РК-БП-5№014205
1380
Гардасил®9, вакцина против вируса папилломы человека 9-валентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№022433
1381
Гастритол
Нет данных
Капли для приема внутрь
Др.Густав Кляйн ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№122012
1382
Гастросидин
Фамотидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Санофи Илач Санаи ве Тиджарет А.О., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№007654
1383
Гастро-Тева
Нет данных
Таблетки для рассасывания
Тева Оператион Поланд Ср.з.о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№014482
1384
Гастрофам
Фамотидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025995
1385
Геделикс®
Нет данных
Сироп
Кревель Мойзельбах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012401
1386
Геделикс® s.a
Нет данных
Капли для приема внутрь
Кревель Мойзельбах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012361
1387
Гедерин
Нет данных
Сироп
ДКП Фармацевтическая фабрика, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014378
1388
Гексаксим®, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), гепатита В (рекомбинантная рДНК), полиомиелита (инактивированная) и гемофильной инфекции Haemophilus influenzae типа b конъюгированная
Нет данных
Суспензия для инъекций
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
РК-БП-5№020263
1389
Гексализ
Нет данных
Таблетки для рассасывания
Лаборатории Бушара-Рекордати, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№016777
1390
Гексаспрей®
Нет данных
Аэрозоль для местного применения
Лаборатории БУШАРА-РЕКОРДАТИ, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№016811
1391
Гексикон®
Хлоргексидин
Суппозитории вагинальные
АО Нижфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№016118
1392
ГЕКСИЯ
Хлоргексидин
Пессарии
ООО "ФЗ "БИОФАРМА", УКРАИНА
РК-ЛС-5№024619
1393
Гексорал®
Гексэтидин
Аэрозоль
Дельфарм Орлеан, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023808
1394
Гексорал® Табс Экстра
Нет данных
Таблетки для рассасывания лимонные
Юник Фармасьютикал Лабораториз (отделение фирмы "Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№012711
1395
ГЕЛИСАЛ
Нет данных
Сироп
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№017161
1396
Гелмадол
Албендазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021118
1397
Гело Миртол форте
Нет данных
Кишечнорастворимые капсулы, мягкие
Г. Поль-Боскамп ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025045
1398
Гелофузин
Нет данных
Раствор для инфузий
Б.Браун Медикал АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№008994
1399
ГЕЛЬМИНОРМ 200
Албендазол
Таблетки жевательные
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024767
1400
ГЕЛЬМИНОРМ 400
Албендазол
Таблетки жевательные
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024768

ҚР-БП-5№014205
1380
Гардасил®9 адамның папиллома вирусына қарсы 9-валентті (6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58 типтердегі) рекомбинантты вакцина
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№022433
1381
Гастритол
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшылар
Др.Густав Кляйн ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122012
1382
Гастросидин
Фамотидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Санофи Илач Санаи ве Тиджарет А.Қ., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№007654
1383
Гастро-Тева
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Тева Оператион Поланд Ср.з.о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№014482
1384
Гастрофам
Фамотидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025995
1385
Геделикс®
Деректер жоқ
Шәрбат
Кревель Мойзельбах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012401
1386
Геделикс® s.a
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшылар
Кревель Мойзельбах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012361
1387
Гедерин
Деректер жоқ
Шәрбат
ЕКК Фармацевтикалық фабрика, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014378
1388
Гексаксим®, күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), В гепатиті (рекомбинантты рДНҚ), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және b типті Haemophilus influenzae гемофильді инфекцияларға қарсы конъюгацияланған вакцина (сіңірілген)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
ҚР-БП-5№020263
1389
Гексализ
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Лаборатории Бушара-Рекордати, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№016777
1390
Гексаспрей®
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған аэрозоль
Лаборатории БУШАРА-РЕКОРДАТИ, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№016811
1391
Гексикон®
Хлоргексидин
Қынаптық суппозиторийлер
Нижфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016118
1392
ГЕКСИЯ
Хлоргексидин
Пессарийлер
БИОФАРМАФЗ" ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024619
1393
Гексорал®
Гексэтидин
Аэрозоль
Дельфарм Орлеан, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023808
1394
Гексорал® Табс Экстра
Деректер жоқ
Соруға арналған лимонды таблеткалар
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд." фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№012711
1395
ГЕЛИСАЛ
Деректер жоқ
Шәрбат
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты Серадздегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№017161
1396
Гелмадол
Албендазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021118
1397
Гело Миртол форте
Деректер жоқ
Ішекте еритін капсулалар, жұмсақ
Г. Поль-Боскамп ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025045
1398
Гелофузин
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б.Браун Медикал АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№008994
1399
ГЕЛЬМИНОРМ 200
Албендазол
Шайнайтын таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024767
1400
ГЕЛЬМИНОРМ 400
Албендазол
Шайнайтын таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024768

1401
Гельминтокс
Пирантел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Иннотера Шузи, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№002448
1402
Гельминтокс
Пирантел
Суспензия для приема внутрь
Тепение Фарма энд Косметикс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№002447
1403
Гемангиол®
Пропранолол
Раствор для приема внутрь
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№022615
1404
Гемате® П
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021109
1405
Гемате® П
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021111
1406
Гемате® П
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021112
1407
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024345
1408
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024341
1409
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024344
1410
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024343
1411
Гемоктин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021546
1412
Гемоктин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021545
1413
Гемоктин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021544
1414
Гемопим
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023964
1415
Гемотран
Транексамовая кислота
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023888
1416
Гемотран
Транексамовая кислота
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023889
1417
Гемтан
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Чонг Кун Данг Фармасьютикал Корпорация, РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№023943
1418
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024606
1419
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024607
1420
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН

1401
Гельминтокс
Пирантел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Иннотера Шузи, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№002448
1402
Гельминтокс
Пирантел
Ішуге арналған суспензия
Тепение Фарма энд Косметикс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№002447
1403
Гемангиол®
Пропранолол
Ішуге арналған ерітінді
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022615
1404
Гемате® П
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021109
1405
Гемате® П
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021111
1406
Гемате® П
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021112
1407
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024345
1408
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024341
1409
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024344
1410
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024343
1411
Гемоктин®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021546
1412
Гемоктин®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021545
1413
Гемоктин®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021544
1414
Гемопим
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023964
1415
Гемотран
Транексам қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023888
1416
Гемотран
Транексам қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023889
1417
Гемтан
Гемцитабин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Чонг Кун Данг Фармасьютикал Корпорация, КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№023943
1418
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024606
1419
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024607
1420
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№023147
1421
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023146
1422
Гентамицина сульфат
Гентамицин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015746
1423
Гентасепт
Нет данных
Порошок для наружного применения
Борщаговский ХФЗ НПЦ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№018833
1424
Гентос®
Нет данных
Таблетки гомеопатические подъязычные
Рихард Биттнер АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№010295
1425
Гентос®
Нет данных
Капли гомеопатические
Рихард Биттнер АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№010294
1426
Генферон®
Нет данных
Суппозитории
Биокад, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014400
1427
Генферон®
Нет данных
Суппозитории
Биокад, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014409
1428
Генферон® Лайт
Нет данных
Суппозитории для вагинального или ректального введения
"БИОКАД", РОССИЯ
РК-ЛС-5№016800
1429
Генферон® Лайт
Нет данных
Суппозитории для вагинального или ректального введения
"БИОКАД", РОССИЯ
РК-ЛС-5№016792
1430
Генферон® лайт
Нет данных
Спрей назальный дозированный
"БИОКАД", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025322
1431
Генферон® лайт
Нет данных
Капли назальные
БИОКАД, РОССИЯ
РК-БП-5№022416
1432
ГЕПАБЕЛ®
Нет данных
Капсулы
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024670
1433
Гепабене®
Нет данных
Капсулы
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010703
1434
Гепавитале
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Наброс Фарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022788
1435
Гепа-Мерц
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010906
1436
ГЕПАМЕТИОН®
Адеметионин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем
КИЕВМЕДПРЕПАРАТ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024432
1437
ГЕПАР КОМП. ХЕЕЛЬ
Нет данных
Раствор для инъекций
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018172
1438
ГЕПАРИН
Гепарин натрия
Раствор для инъекций
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№003295
1439
Гепарин
Гепарин натрия
Раствор для инъекций
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№016565
1440
ГЕПАРИН - ИНДАР
Гепарин натрия
Раствор для инъекций
"ИНДАР", УКРАИНА
РК-ЛС-5№121907
1441
Гепариновая мазь
Нет данных
Мазь для наружного применения
АО "Нижфарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№010519
1442
Гепариновая мазь
Нет данных
Мазь для наружного применения
"Алтайвитамины", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025927
1443
Гепасан®
Гепарин натрия
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021501
1444
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020413
1445
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№023147
1421
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023146
1422
Гентамицин сульфаты
Гентамицин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015746
1423
Гентасепт
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ұнтақ
Борщагов ХФЗ ҒӨО, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018833
1424
Гентос®
Деректер жоқ
Гомеопатиялық тіл астына салатын таблеткалар
Рихард Биттнер АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010295
1425
Гентос®
Деректер жоқ
Гомеопатиялық тамшылар
Рихард Биттнер АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010294
1426
Генферон®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
Биокад, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014400
1427
Генферон®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
Биокад, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014409
1428
Генферон® Лайт
Деректер жоқ
Қынап ішіне немесе ректальді енгізуге арналған суппозиторийлер
"БИОКАД", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016800
1429
Генферон® Лайт
Деректер жоқ
Қынап ішіне немесе ректальді енгізуге арналған суппозиторийлер
"БИОКАД", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016792
1430
Генферон® лайт
Деректер жоқ
Мұрынға арналған дозаланған спрей
"БИОКАД", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025322
1431
Генферон® лайт
Деректер жоқ
Мұрынға тамызатын дәрі
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№022416
1432
ГЕПАБЕЛ®
Деректер жоқ
Капсулалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024670
1433
Гепабене®
Деректер жоқ
Капсулалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010703
1434
Гепавитале
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Наброс Фарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022788
1435
Гепа-Мерц
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010906
1436
ГЕПАМЕТИОН®
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
КИЕВМЕДПРЕПАРАТ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024432
1437
ГЕПАР КОМП. ХЕЕЛЬ
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018172
1438
ГЕПАРИН
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№003295
1439
Гепарин
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№016565
1440
ГЕПАРИН - ИНДАР
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді
"ИНДАР", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№121907
1441
Гепарин жақпамайы
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Нижфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010519
1442
Гепарин жақпамайы
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
"Алтайвитамины", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025927
1443
Гепасан®
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021501
1444
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020413
1445
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-3№020414
1446
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020411
1447
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020412
1448
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020410
1449
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020415
1450
Гептрал®
Адеметионин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020558
1451
Гептрал®
Адеметионин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020565
1452
Гептрал®
Адеметионин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014448
1453
Гептрал®
Адеметионин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014434
1454
Гептрал®
Адеметионин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Биолоджичи Италия Лабораториз С. Р. Л., Италия
ЛП-№000536-РГ-KZ
1455
Гепцинат
Софосбувир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Natco Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024494
1456
Гербион® сироп подорожника
Нет данных
Сироп
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№014659
1457
Гербион® сироп исландского мха
Нет данных
Сироп
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021300
1458
Гербион® сироп исландского мха
Нет данных
Сироп
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ЛП-№000482-РГ-KZ
1459
Гербион® сироп первоцвета
Нет данных
Сироп
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020595
1460
Гербион® плющ
Нет данных
Таблетки для рассасывания
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024650
1461
Гербион® сироп плюща
Нет данных
Сироп
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№018804
1462
Герзума®
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-БП-5№024465
1463
Герзума®
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-БП-5№024466
1464
Герзума®
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-БП-5№024467
1465
Герзума®
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ

ҚР-ДЗ-3№020414
1446
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020411
1447
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020412
1448
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020410
1449
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020415
1450
Гептрал®
Адеметионин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020558
1451
Гептрал®
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020565
1452
Гептрал®
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014448
1453
Гептрал®
Адеметионин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014434
1454
Гептрал®
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Биолоджичи Италия Лабораториз С. Р. Л., Италия
ЛП-№000536-РГ-KZ
1455
Гепцинат
Софосбувир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Natco Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024494
1456
Гербион® жолжелкен шәрбаты
Деректер жоқ
Шәрбат
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014659
1457
Гербион® исланд мүгінің шәрбаты
Деректер жоқ
Шәрбат
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021300
1458
Гербион® исланд мүгінің шәрбаты
Деректер жоқ
Шәрбат
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ЛП-№000482-РГ-KZ
1459
Гербион® наурызгүл шәрбаты
Деректер жоқ
Шәрбат
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020595
1460
Гербион® шырмауық
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024650
1461
Гербион® шырмауық шәрбаты
Деректер жоқ
Шәрбат
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018804
1462
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-БП-5№024465
1463
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-БП-5№024466
1464
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-БП-5№024467
1465
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ

РК-БП-5№024468
1466
ГЕРОЛИН
Цитиколин
Раствор для инъекций
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025009
1467
ГЕРОЛИН
Цитиколин
Раствор для инъекций
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025010
1468
ГЕРПЕВИР®
Ацикловир
Таблетки
ПАО Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012758
1469
ГЕРПЕВИР®
Ацикловир
Мазь
ПАО Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010608
1470
Герцептин
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора в комплекте с растворителем
Дженентек Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№004273
1471
Герцептин®
Трастузумаб
Раствор для инъекций
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022261
1472
Гестрон
Прогестерон
Капсулы
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025762
1473
Гетино-Б
Тенофовир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№023164
1474
Гефитеро
Гефитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023600
1475
ГЕФИТИН®
Гефитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022133
1476
Гиалган
Нет данных
Раствор для внутрисуставного введения
Фидиа фармацеутиси Эс.Пи.Эй, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№016701
1477
ГИДАЗЕПАМ VIC
Нет данных
Таблетки сублингвальные
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022917
1478
ГИДАЗЕПАМ VIC
Нет данных
Таблетки сублингвальные
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022916
1479
ГИДАЗЕПАМ VIC
Нет данных
Таблетки
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022915
1480
ГИДАЗЕПАМ VIC
Нет данных
Таблетки
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022914
1481
Гидрасек
Рацекадотрил
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Софартекс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№020024
1482
Гидрасек
Рацекадотрил
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Софартекс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№020023
1483
Гидрасек
Рацекадотрил
Капсулы твердые желатиновые
Софартекс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№020022
1484
Гидрасек
Рацекадотрил
Капсулы
Софартекс, ФРАНЦИЯ
ЛП-№000008-РГ-KZ
1485
Гидрасек
Рацекадотрил
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Софартекс, ФРАНЦИЯ
ЛП-№000007-РГ-KZ
1486
ГИДРОКОРТИЗОН
Гидрокортизон
Мазь глазная
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№016893
1487
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Мазь для наружного применения
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№009806
1488
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Мазь глазная
Татхимфармпрепараты, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018250
1489
Гидрокортизона ацетат
Нет данных
Суспензия для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010934
1490
Гидрокортизона ацетат
Гидрокортизон
Суспензия для инъекций
БИОЛЕК, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012066
1491
ГИДРОКОРТИЗОН-РИХТЕР
Нет данных
Суспензия микрокристаллическая для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ

ҚР-БП-5№024468
1466
ГЕРОЛИН
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025009
1467
ГЕРОЛИН
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025010
1468
ГЕРПЕВИР®
Ацикловир
Таблеткалар
Киевмедпрепарат ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012758
1469
ГЕРПЕВИР®
Ацикловир
Жақпамай
Киевмедпрепарат ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010608
1470
Герцептин
Трастузумаб
Инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Дженентек Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№004273
1471
Герцептин®
Трастузумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022261
1472
Гестрон
Прогестерон
Капсулалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025762
1473
Гетино-Б
Тенофовир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023164
1474
Гефитеро
Гефитиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023600
1475
ГЕФИТИН®
Гефитиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022133
1476
Гиалган
Деректер жоқ
Буын ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фидиа фармацеутиси Эс.Пи.Эй, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№016701
1477
ГИДАЗЕПАМ VIC
Деректер жоқ
Тіл астына салатын таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022917
1478
ГИДАЗЕПАМ VIC
Деректер жоқ
Тіл астына салатын таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022916
1479
ГИДАЗЕПАМ VIC
Деректер жоқ
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022915
1480
ГИДАЗЕПАМ VIC
Деректер жоқ
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022914
1481
Гидрасек
Рацекадотрил
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Софартекс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№020024
1482
Гидрасек
Рацекадотрил
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Софартекс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№020023
1483
Гидрасек
Рацекадотрил
Қатты желатинді капсулалар
Софартекс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№020022
1484
Гидрасек
Рацекадотрил
Капсулалар
Софартекс, ФРАНЦИЯ
ЛП-№000008-РГ-KZ
1485
Гидрасек
Рацекадотрил
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Софартекс, ФРАНЦИЯ
ЛП-№000007-РГ-KZ
1486
ГИДРОКОРТИЗОН
Гидрокортизон
Көзге арналған жақпамай
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016893
1487
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№009806
1488
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Көзге арналған жақпамай
Татхимфармпрепараты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018250
1489
Гидрокортизон ацетаты
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010934
1490
Гидрокортизон ацетаты
Гидрокортизон
Инъекцияға арналған суспензия
БИОЛЕК, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012066
1491
ГИДРОКОРТИЗОН-РИХТЕР
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған микрокристалды суспензия
Гедеон Рихтер, Мажарстан

РК-ЛС-5№021342
1517
Гларитус
Инсулин гларгин
Раствор для подкожного введения
Вокхард Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025226
1518
Глассиа
Нет данных
Раствор для инфузий
KAMADA LTD., ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№024309
1519
ГЛАТАНОСТ
Латанопрост
Капли глазные
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025067
1520
ГЛАТАНОСТ-Т
Нет данных
Капли глазные
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025068
1521
Глатират
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Р-Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023792
1522
Глаумакс®
Дорзоламид
Капли глазные
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№121976
1523
Глаумакс® Плюс
Нет данных
Капли глазные
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№122052
1524
Глаутан®
Травопрост
Капли глазные
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023884
1525
Гленцет Адванс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020466
1526
ГЛИАП 60
Гликлазид
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026101
1527
ГЛИАТИЛИН®
Холина альфосцерат
Капсулы
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№016529
1528
ГЛИАТИЛИН®
Холина альфосцерат
Раствор для инъекций
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№016528
1529
Гливек®
Иматиниб
Таблетки, покрытые оболочкой
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014234
1530
Гливек®
Иматиниб
Таблетки, покрытые оболочкой
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014233
1531
ГлиДиа®МВ
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023163
1532
Гликлада®
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№016085
1533
Гликлада® CP
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020187
1534
Гликлазид
Гликлазид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016493
1535
Гликлазид МВ
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022972
1536
Гликлазид МВ
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022970
1537
Гликсамби®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023609
1538
Гликсамби®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023608
1539
ГЛИМЕРОН 1
Глимепирид
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026031
1540
ГЛИМЕРОН 2
Глимепирид
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026030
1541
ГЛИМЕРОН 3
Глимепирид
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026029
1542
ГЛИМЕРОН 4
Глимепирид
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№021342
1517
Гларитус
Инсулин гларгин
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Вокхард Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025226
1518
Глассиа
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
KAMADA LTD., ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№024309
1519
ГЛАТАНОСТ
Латанопрост
Көзге тамызатын дәрі
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025067
1520
ГЛАТАНОСТ-Т
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025068
1521
Глатират
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Р-Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023792
1522
Глаумакс®
Дорзоламид
Көзге тамызатын дәрі
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№121976
1523
Глаумакс® Плюс
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№122052
1524
Глаутан®
Травопрост
Көзге тамызатын дәрі
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023884
1525
Гленцет Адванс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020466
1526
ГЛИАП 60
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026101
1527
ГЛИАТИЛИН®
Холин альфосцераты
Капсулалар
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№016529
1528
ГЛИАТИЛИН®
Холин альфосцераты
Инъекцияға арналған ерітінді
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№016528
1529
Гливек®
Иматиниб
Қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014234
1530
Гливек®
Иматиниб
Қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014233
1531
ГлиДиа®МВ
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023163
1532
Гликлада®
Гликлазид
Босап шығуы өзгертілген таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016085
1533
Гликлада® CP
Гликлазид
Босап шығуы модификацияланған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020187
1534
Гликлазид
Гликлазид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016493
1535
Гликлазид МВ
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022972
1536
Гликлазид МВ
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022970
1537
Гликсамби®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023609
1538
Гликсамби®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023608
1539
ГЛИМЕРОН 1
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026031
1540
ГЛИМЕРОН 2
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026030
1541
ГЛИМЕРОН 3
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026029
1542
ГЛИМЕРОН 4
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№026028
1543
Глиолан®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
Лиоконтракт ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024769
1544
Глипрессин
Терлипрессин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020276
1545
Глипта
Вилдаглиптин
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025550
1546
ГЛИТЕЙК
Тейкопланин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем – вода для инъекций
ПАО Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020987
1547
Глицерин
Нет данных
Жидкость
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№013165
1548
Глицерин
Нет данных
Раствор для наружного применения
DOSFARM ТОО, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025736
1549
Люголя раствор с глицерином
Нет данных
Раствор для наружного применения
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003162
1550
Глицин
Глицин
Таблетки подъязычные
Медицинский научно-производственный комплекс Биотики, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013761
1551
Глиятон®
Холина альфосцерат
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№122079
1552
Глутаргин
Аргинин
Таблетки
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020310
1553
Глутаргин
Аргинин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№016599
1554
Глутаргин
Аргинин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№016598
1555
Глутоксим®
Нет данных
Раствор для инъекций
Гротекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024847
1556
Глутоксим®
Нет данных
Раствор для инъекций
Гротекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024871
1557
Глутоксим®
Нет данных
Раствор для инъекций
Гротекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024873
1558
Глутоксим®
Нет данных
Раствор для инъекций
Гротекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024907
1559
ГлюкаГен® 1мг ГипоКит
Глюкагон
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№011432
1560
Глюкованс®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018918
1561
Глюкованс®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018919
1562
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий
Несвижский завод медицинских препаратов, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№011027
1563
Глюкоза
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№004599
1564
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий
Инфузия, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024317
1565
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инъекций
СП ООО "UZGERMED PHARM", УЗБЕКИСТАН

ҚР-ДЗ-5№026028
1543
Глиолан®
Деректер жоқ
Ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Лиоконтракт ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024769
1544
Глипрессин
Терлипрессин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020276
1545
Глипта
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025550
1546
ГЛИТЕЙК
Тейкопланин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта - инъекцияға арналған су
Киевмедпрепарат ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020987
1547
Глицерин
Деректер жоқ
Сұйықтық
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013165
1548
Глицерин
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
DOSFARM ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025736
1549
Глицеринді Люголь ерітіндісі
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003162
1550
Глицин
Глицин
Тіл астына салатын таблеткалар
Медициналық ғылыми-өндірістік кешен Биотики, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013761
1551
Глиятон®
Холин альфосцераты
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№122079
1552
Глутаргин
Аргинин
Таблеткалар
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020310
1553
Глутаргин
Аргинин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Здоровье" Фармацевтикалық компаниясы" ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№016599
1554
Глутаргин
Аргинин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Здоровье" Фармацевтикалық компаниясы" ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№016598
1555
Глутоксим®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024847
1556
Глутоксим®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024871
1557
Глутоксим®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024873
1558
Глутоксим®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024907
1559
ГлюкаГен® 1мг ГипоКит
Глюкагон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011432
1560
Глюкованс®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018918
1561
Глюкованс®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018919
1562
Глюкоза
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Несвижск медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№011027
1563
Глюкоза
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлік қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№004599
1564
Глюкоза
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Инфузия, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024317
1565
Глюкоза
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖШҚ БК "UZGERMED PHARM", ӨЗБЕКСТАН

1590
Глюкофаж®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№020407
1591
Глюкофаж®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014846
1592
Глюкофаж®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014845
1593
Глюкофаж®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014848
1594
Глюкофаж® XR
Метформин
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014774
1595
Глюкофаж® XR
Метформин
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021100
1596
Глюкофаж® XR
Метформин
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021101
1597
Глютаминовая кислота
Глутаминовая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Татхимфармпрепараты, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010976
1598
ГЛЮТИОН
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024825
1599
Глюцеразим
Имиглюцераза
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024591
1600
Годасал®
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки
Др. Пфлегер Арцнаймиттель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020249
1601
Годекс®
Нет данных
Капсулы
Целлтрион Фарм. Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№015678
1602
Климаксан гомеопатический
Нет данных
Таблетки гомеопатические
Материа Медика Холдинг НПФ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№015845
1603
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018838
1604
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018836
1605
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018837
1606
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№009278
1607
ГОРДОКС®
Апротинин
Раствор для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016288
1608
ГорлоИН®
Нет данных
Таблетки для рассасывания
АДИФАРМ ЕАО, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025707
1609
Гофен 200
Ибупрофен
Капсулы
Мега Лайфсайенсиз Паблик Компани Лимитед, ТАИЛАНД
РК-ЛС-5№023508
1610
Гофен 400
Ибупрофен
Капсулы
Мега Лайфсайенсиз Паблик Компани Лимитед, ТАИЛАНД
РК-ЛС-5№023509
1611
Граммидин® детский
Нет данных
Спрей для местного применения дозированный
Делфарм Бладель Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№025794
1612
Граммидин ® детский
Нет данных
Таблетки для рассасывания
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№021407
1613
Граммидин® нео
Нет данных
Таблетки для рассасывания
Валента Фарм, РОССИЯ

1590
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020407
1591
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014846
1592
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014845
1593
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014848
1594
Глюкофаж® XR
Метформин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014774
1595
Глюкофаж® XR
Метформин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021100
1596
Глюкофаж® XR
Метформин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021101
1597
Глютамин қышқылы
Глутамин қышқылы
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Татхимфармпрепараты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010976
1598
ГЛЮТИОН
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024825
1599
Глюцеразим
Имиглюцераза
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024591
1600
Годасал®
Ацетилсалицил қышқылы
Таблеткалар
Др. Пфлегер Арцнаймиттель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-4№020249
1601
Годекс®
Деректер жоқ
Капсулалар
Целлтрион Фарм. Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№015678
1602
Гомеопатиялық Климаксан
Деректер жоқ
Гомеопатиялық таблеткалар
Материа Медика Холдинг ҒӨФ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015845
1603
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018838
1604
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018836
1605
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018837
1606
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№009278
1607
ГОРДОКС®
Апротинин
Инъекцияға арналған ерітінді
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016288
1608
ГорлоИН®
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
АДИФАРМ БАҚ, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025707
1609
Гофен 200
Ибупрофен
Капсулалар
Мега Лайфсайенсиз Паблик Компани Лимитед, ТАИЛАНД
ҚР-ДЗ-5№023508
1610
Гофен 400
Ибупрофен
Капсулалар
Мега Лайфсайенсиз Паблик Компани Лимитед, ТАИЛАНД
ҚР-ДЗ-5№023509
1611
Граммидин® балаларға арналған
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған дозаланған спрей
Делфарм Бладель Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№025794
1612
Граммидин® балаларға арналған
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021407
1613
Граммидин® нео
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№017998
1614
Граммидин® с анестетиком нео
Нет данных
Таблетки для рассасывания
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№017997
1615
Грандаксин®
Тофизопам
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№010520
1616
Граноцит® 34
Ленограстим
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения в комплекте с растворителем
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№011030
1617
Грасулан
Тамсулозин
Капсулы с модифицированным высвобождением
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№122089
1618
ГРИНТЕРОЛ®
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы
Гриндекс АО, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№022956
1619
ГРИПГО®
Нет данных
Таблетки
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№013186
1620
Гриппавив
Нет данных
Капсулы
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023051
1621
Грипповир-ТК
Умифеновир
Капсулы
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022206
1622
Гриппол® Квадривалент Вакцина гриппозная четырехвалентная инактивированная субъединичная адъювантная
Нет данных
Раствор для внутримышечного и подкожного введения
НПО Петровакс Фарм, РОССИЯ
РК-БП-5№024489
1623
Гриппол® плюс (Вакцина гриппозная тривалентная инактивированная полимер-субъединичная)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного и подкожного введения
НПО Петровакс Фарм, РОССИЯ
РК-БП-5№019456
1624
Гриппомикс плюс
Нет данных
Порошок для приготовления орального раствора (лимон)
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021036
1625
Гриппомикс плюс
Нет данных
Порошок для приготовления орального раствора (апельсин)
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021035
1626
Гриппомикс плюс
Нет данных
Порошок для приготовления орального раствора (лесные ягоды)
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021034
1627
Гриппомикс плюс с фруктозой
Нет данных
Порошок для приготовления орального раствора (лесные ягоды)
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№020921
1628
Гриппостад®
Нет данных
Капсулы
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013736
1629
Гриппостад® С Стик
Нет данных
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022205
1630
ГриппоФлю® от простуды и гриппа
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
Марбиофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018472
1631
Гриппферон®
Интерферон альфа-2b
Капли назальные
Фирн М, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025647
1632
ГРИПП-ХЕЕЛЬ
Нет данных
Таблетки
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018173
1633
Грипхот-C
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
Адифарм ЕАД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025880
1634
Фактор IX Грифолз
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№018557

ҚР-ДЗ-5№017998
1614
Граммидин® нео анестетик қосылған
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№017997
1615
Грандаксин®
Тофизопам
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№010520
1616
Граноцит® 34
Ленограстим
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№011030
1617
Грасулан
Тамсулозин
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122089
1618
ГРИНТЕРОЛ®
Урсодезоксихолий қышқылы
Капсулалар
Гриндекс АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№022956
1619
ГРИПГО®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013186
1620
Гриппавив
Деректер жоқ
Капсулалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023051
1621
Грипповир-ТК
Умифеновир
Капсулалар
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022206
1622
Гриппол® Квадривалент Суббірлікті белсенділігі жойылған төрт валентті адъювантты тұмау вакцинасы
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
НПО Петровакс Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№024489
1623
Гриппол® плюс (Полимер-суббірлікті белсенділігі жойылған үш валентті тұмау вакцинасы)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия
НПО Петровакс Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№019456
1624
Гриппомикс плюс
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін eрiтіңді дайындауға арналған ұнтақ (лимон)
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021036
1625
Гриппомикс плюс
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін eрiтіңді дайындауға арналған ұнтақ (апельсин)
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021035
1626
Гриппомикс плюс
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ (орман жидектері)
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021034
1627
Гриппомикс плюс фруктозамен
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ (орман жидектері)
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№020921
1628
Гриппостад®
Деректер жоқ
Капсулалар
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013736
1629
Гриппостад® С Стик
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022205
1630
ГриппоФлю® суық тию мен тұмаудан
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Марбиофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018472
1631
Гриппферон®
Интерферон альфа-2b
Мұрынға тамызатын дәрі
Фирн М, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025647
1632
ГРИПП-ХЕЕЛЬ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018173
1633
Грипхот-C
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Адифарм ЕАД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025880
1634
Грифолз IX факторы
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018557

1635
Фактор IX Грифолз
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№018555
1636
Фактор IX Грифолз
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№018556
1637
ГРОПРИНОСИН®
Нет данных
Таблетки
Гедеон Рихтер Польша, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№017934
1638
Гроприносин®-Рихтер
Нет данных
Сироп
Гедеон Рихтер Румыния А.О., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№022501
1639
Гэвкамен
Нет данных
Мазь для наружного применения
Борисовский завод медицинских препаратов, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№011826
1640
Давалинди
Колекальциферол
Таблетки
Медикал Юнион Фармасьютикалс, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№025341
1641
Дазолик
Орнидазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фарма Лабораториез Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№010595
1642
Дайвобет®
Нет данных
Мазь для наружного применения
ЛЕО Лэбораторис Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№020337
1643
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011766
1644
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011764
1645
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№020360
1646
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№020359
1647
Дакоген®
Децитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
БСП Фармасьютикалс С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020784
1648
Даксиласт
Рофлумиласт
Таблетки
Элеас ПФК, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024549
1649
Даласбин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Глобал Напи Фармасьютикалз, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№024303
1650
Далацин®
Клиндамицин
Капсулы
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№015897
1651
Далацин®
Клиндамицин
Капсулы
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№015896
1652
ДАЛМЕВИН
Вилдаглиптин
Таблетки
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№025940
1653
Данавир
Дарунавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023893
1654
Данавир
Дарунавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023894
1655
Дапаглисан
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025958
1656
Дапаглисан
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША

1635
Грифолз IX факторы
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018555
1636
Грифолз IX факторы
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018556
1637
ГРОПРИНОСИН®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Гедеон Рихтер Польша, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№017934
1638
Гроприносин®-Рихтер
Деректер жоқ
Шәрбат
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022501
1639
Гэвкамен
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Борисов медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№011826
1640
Давалинди
Колекальциферол
Таблеткалар
Медикал Юнион Фармасьютикалс, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№025341
1641
Дазолик
Орнидазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фарма Лабораториез Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№010595
1642
Дайвобет®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
ЛЕО Лэбораторис Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№020337
1643
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011766
1644
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011764
1645
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020360
1646
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020359
1647
Дакоген®
Децитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
БСП Фармасьютикалс С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020784
1648
Даксиласт
Рофлумиласт
Таблеткалар
Элеас ӨФК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024549
1649
Даласбин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Глобал Напи Фармасьютикалз, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№024303
1650
Далацин®
Клиндамицин
Капсулалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№015897
1651
Далацин®
Клиндамицин
Капсулалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№015896
1652
ДАЛМЕВИН
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025940
1653
Данавир
Дарунавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023893
1654
Данавир
Дарунавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023894
1655
Дапаглисан
Дапаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ПОЛЬФАРМА фармацевтикалық зауыты АҚ Нова Дембадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025958
1656
Дапаглисан
Дапаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ПОЛЬФАРМА фармацевтикалық зауыты АҚ Нова Дембадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША

РК-ЛС-5№010969
1683
Деквадол
Нет данных
Таблетки для рассасывания со вкусом лимона
АО "КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД", УКРАИНА
РК-ЛС-5№024817
1684
Деквадол
Нет данных
Таблетки для рассасывания со вкусом малины
АО "КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД", УКРАИНА
РК-ЛС-5№024818
1685
Декетон
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020080
1686
Декетон
Декскетопрофен
Раствор для инъекций
Идол Илач Долум Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023807
1687
ДЕКС
Декскетопрофен
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024992
1688
ДЕКС
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые оболочкой
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025523
1689
Декса-Гентамицин
Нет данных
Капли глазные
Урсафарм Арцнаймиттель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020202
1690
Дексалгин®
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005063
1691
Дексалгин® инъект
Декскетопрофен
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021492
1692
Дексалгин® сашет
Декскетопрофен
Гранулы для приготовления раствора для орального применения
Лабораториос Менарини С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№020734
1693
Дексамед
Дексаметазон
Раствор для инъекций
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№012416
1694
Дексамед
Дексаметазон
Таблетки
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№010985
1695
Дексамед
Дексаметазон
Таблетки
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№010986
1696
Дексаметазон
Дексаметазон
Таблетки
КРКА, д.д., Ново Место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№003395
1697
Дексаметазон
Дексаметазон
Капли глазные
Медоптик, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010723
1698
Дексаметазон
Дексаметазон
Капли глазные, суспензия
Варшавский фармацевтический завод Польфа, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№013903
1699
Дексаметазон
Дексаметазон
Раствор для инъекций
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№020631
1700
Дексаметазон
Дексаметазон
Капли глазные, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№019633
1701
Дексаметазон
Дексаметазон
Раствор для инъекций
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№003394
1702
Дексаметазон
Дексаметазон
Капли глазные
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№003506
1703
Дексаметазон
Дексаметазон
Раствор для инъекций
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№018102
1704
ДЕКСАМЕТАЗОН
Дексаметазон
Глазные капли
ЛеКос, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025936
1705
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024288
1706
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024282
1707
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ

ҚР-ДЗ-5№010969
1683
Деквадол
Деректер жоқ
Лимон дәмі бар соруға арналған таблеткалар
"КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ" АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024817
1684
Деквадол
Деректер жоқ
Таңқурай дәмі бар соруға арналған таблеткалар
"КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ" АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024818
1685
Декетон
Декскетопрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020080
1686
Декетон
Декскетопрофен
Инъекцияға арналған ерітінді
Идол Илач Долум Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023807
1687
ДЕКС
Декскетопрофен
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ЖШБҚ "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024992
1688
ДЕКС
Декскетопрофен
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЖШБҚ "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025523
1689
Декса-Гентамицин
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Урсафарм Арцнаймиттель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020202
1690
Дексалгин®
Декскетопрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005063
1691
Дексалгин® инъект
Декскетопрофен
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021492
1692
Дексалгин® сашет
Декскетопрофен
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер
Лабораториос Менарини С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020734
1693
Дексамед
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№012416
1694
Дексамед
Дексаметазон
Таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№010985
1695
Дексамед
Дексаметазон
Таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№010986
1696
Дексаметазон
Дексаметазон
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново Место, СЛОВЕНИЯ
?Р-ДЗ-5№003395
1697
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі
Медоптик, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010723
1698
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Варшава фармацевтикалық зауыты Польфа, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№013903
1699
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020631
1700
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019633
1701
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003394
1702
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№003506
1703
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№018102
1704
ДЕКСАМЕТАЗОН
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі
ЛеКос, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025936
1705
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024288
1706
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024282
1707
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ

РК-ЛС-5№024281
1708
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024280
1709
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024279
1710
Дексаметазона фосфат
Дексаметазон
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015867
1711
Дексаметазон-Аджио
Дексаметазон
Раствор для инъекций
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023520
1712
Дексаметазон-ЛФ
Дексаметазон
Раствор для инъекций
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025507
1713
Дексаполькорт Н
Нет данных
Аэрозоль для наружного применения
Тархоминский фармацевтический завод "Польфа" Акционерное Общество, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021398
1714
Дексаром
Декскетопрофен
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№121973
1715
ДексаТобром
Нет данных
Капли глазные, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№010915
1716
Дексафлокс
Нет данных
Суспензия глазная
Жамжум Фармасьютикалс Ко. Лтд, САУДОВСКАЯ АРАВИЯ
РК-ЛС-5№023584
1717
Дексдор
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№020368
1718
Дексдор
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№020367
1719
Дексдор
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№020366
1720
Дексерил®
Нет данных
Крем для наружного применения
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№020814
1721
Дексиакс®
Декскетопрофен
Раствор для инъекций и инфузий
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024828
1722
Дексилант®
Декслансопразол
Капсулы с модифицированным высвобождением
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020861
1723
Дексилант®
Декслансопразол
Капсулы с модифицированным высвобождением
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020862
1724
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
"Фармидея", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025410
1725
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
"Фармидея", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025420
1726
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
"Фармидея", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025411
1727
Дексмедетомидин Калцекс
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№024440
1728
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ЭВЕР Фарма Йена ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024102
1729
Дексомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№024281
1708
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024280
1709
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024279
1710
Дексаметазон фосфаты
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015867
1711
Дексаметазон-Аджио
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023520
1712
Дексаметазон-ЛФ
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025507
1713
Дексаполькорт Н
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған аэрозоль
Тархомин фармацевтикалық зауыты "Польфа" Акционерлік Қоғамы, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021398
1714
Дексаром
Декскетопрофен
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121973
1715
ДексаТобром
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010915
1716
Дексафлокс
Деректер жоқ
Көзге арналған суспензия
Жамжум Фармасьютикалс Ко. Лтд, САУД АРАВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023584
1717
Дексдор
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№020368
1718
Дексдор
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№020367
1719
Дексдор
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№020366
1720
Дексерил®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№020814
1721
Дексиакс®
Декскетопрофен
Инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024828
1722
Дексилант®
Декслансопразол
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020861
1723
Дексилант®
Декслансопразол
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020862
1724
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Фармидея", ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№025410
1725
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Фармидея", ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№025420
1726
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Фармидея", ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№025411
1727
Дексмедетомидин Калцекс
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024440
1728
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ЭВЕР Фарма Йена ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024102
1729
Дексомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№025244
1730
Декссимб
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Гланд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024308
1731
Декссимб
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Гланд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024224
1732
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019061
1733
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Идол Илач Долум Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020454
1734
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Гель
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020288
1735
Декстемп
Дексибупрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД, УКРАИНА
РК-ЛС-5№025700
1736
Декстемп
Дексибупрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД, УКРАИНА
РК-ЛС-5№025701
1737
Декстомид
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Аром Илач Сан. Лтд. Сти, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024708
1738
Декстран 40
Декстран
Раствор для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021313
1739
Декстран 40
Декстран
Раствор для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021314
1740
Делорикс
Дезлоратадин
Таблетки
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№023933
1741
Дельтиба®
Деламанид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№024728
1742
Дельтиба™
Деламанид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№024251
1743
Демотон - Б Нео
Нет данных
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023273
1744
Демотон-Б12
Нет данных
Раствор для инъекций
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004008
1745
Демотон-Д
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025083
1746
Демотон-Т
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004818
1747
ДЕНИГМА®
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021506
1748
Денкап
Мелоксикам
Таблетки
Дева Холдинг А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024674
1749
Де-Нол®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Р-Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023961
1750
Де-Нол®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "ЗиО-Здоровье", РОССИЯ
РК-ЛС-5№010006
1751
Дентамет
Нет данных
Гель стоматологический
Алтайвитамины, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013918
1752
Дентинокс Гель Н
Нет данных
Гель
Дентинокс Общество фармацевтических препаратов Ленк & Шуппан, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№025244
1730
Декссимб
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Гланд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024308
1731
Декссимб
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Гланд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024224
1732
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019061
1733
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Идол Илач Долум Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020454
1734
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Гель
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020288
1735
Декстемп
Дексибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025700
1736
Декстемп
Дексибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025701
1737
Декстомид
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Аром Илач Сан. Лтд. Сти, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024708
1738
Декстран 40
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021313
1739
Декстран 40
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021314
1740
Делорикс
Дезлоратадин
Таблеткалар
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023933
1741
Дельтиба®
Деламанид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024728
1742
Дельтиба™
Деламанид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024251
1743
Демотон - Б Нео
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023273
1744
Демотон-Б12
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004008
1745
Демотон-Д
Деректер жоқ
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025083
1746
Демотон-Т
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004818
1747
ДЕНИГМА®
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021506
1748
Денкап
Мелоксикам
Таблеткалар
Дева Холдинг А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024674
1749
Де-Нол®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Р-Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023961
1750
Де-Нол®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЗиО-Здоровье ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010006
1751
Дентамет
Деректер жоқ
Стоматологиялық гель
Алтайвитамины, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013918
1752
Дентинокс Гель Н
Деректер жоқ
Гель
Дентинокс фармацевтикалық препараттар қоғамы Ленк & Шуппан, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№014135
1753
Дентокинд
Нет данных
Таблетки
Дойче Хомеопати-Унион ДХУ-Арцнаймиттель ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022553
1754
Дентора®
Нет данных
Гель стоматологический
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025680
1755
ДЕНЬВИТ D3 ИММУНО
Колекальциферол
Пленки диспергируемые в полости рта
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024508
1756
ДЕНЬВИТ D3 ИММУНО
Колекальциферол
Пленки диспергируемые в полости рта
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024507
1757
Депакин®
Вальпроевая кислота
Сироп
Унитер Ликвид Мануфактуринг, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019795
1758
Депакин® Хроно
Вальпроевая кислота
Таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного высвобождения, делимые
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014555
1759
ДЕПАКИН® ХРОНО
Вальпроевая кислота
Таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного действия, делимые
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013747
1760
Депакин® Хроносфера™
Вальпроевая кислота
Гранулы пролонгированного действия
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013590
1761
Депакин® Хроносфера™
Вальпроевая кислота
Гранулы пролонгированного действия
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013589
1762
Депантол®
Нет данных
Суппозитории вагинальные
Нижфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№015807
1763
Депантол®
Нет данных
Крем для наружного применения
Нижфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№015590
1764
ДЕПРЕС
Флуоксетин
Капсулы
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016176
1765
Дерилайф
Клобетазол
Крем для наружного применения
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022616
1766
Деринат
Дезоксирибонуклеат натрия
Раствор для местного и наружного применения
ФЗ Иммуннолекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025393
1767
Деринат
Дезоксирибонуклеат натрия
Раствор для внутримышечного введения
ФЗ Иммуннолекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025394
1768
Дермазин
Сульфадиазин
Крем
Салютас Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016311
1769
ДермиДок
Нет данных
Крем
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№019291
1770
Дермовейт®
Клобетазол
Мазь для наружного применения
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№009575
1771
Дермовейт®
Клобетазол
Крем для наружного применения
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№009576
1772
Дермодрин
Дифенгидрамин
Раствор для приема внутрь
Монтавит Гес.м.б.Х., АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№022658
1773
Дермодрин
Дифенгидрамин
Мазь для наружного применения
Монтавит Гес. м.б. Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020875
1774
Дермодрин экстра
Нет данных
Мазь
Монтавит Гес. м.б. Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№023624
1775
Десилмакс
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025017
1776
Десилмакс
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№014135
1753
Дентокинд
Деректер жоқ
Таблеткалар
Дойче Хомеопати-Унион ДХУ-Арцнаймиттель ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022553
1754
Дентора®
Деректер жоқ
Стоматологиялық гель
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025680
1755
ДЕНЬВИТ D3 ИММУНО
Колекальциферол
Ауыз қуысында ұсақталатын үлбір
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024508
1756
ДЕНЬВИТ D3 ИММУНО
Колекальциферол
Ауыз қуысында ұсақталатын үлбір
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024507
1757
Депакин®
Вальпрой қышқылы
Шәрбат
Унитер Ликвид Мануфактуринг, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019795
1758
Депакин® Хроно
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, бөлінетін, қабықпен қапталған таблеткалар
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014555
1759
ДЕПАКИН® ХРОНО
Вальпрой қышқылы
Қабықпен қапталған, әсер етуі ұзартылған, бөлінетін таблеткалар
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013747
1760
Депакин® Хроносфера™
Вальпрой қышқылы
Әсер етуі ұзаққа созылатын түйіршіктер
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013590
1761
Депакин® Хроносфера™
Вальпрой қышқылы
Әсер етуі ұзаққа созылатын түйіршіктер
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013589
1762
Депантол®
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
Нижфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015807
1763
Депантол®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
Нижфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015590
1764
ДЕПРЕС
Флуоксетин
Капсулалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016176
1765
Дерилайф
Клобетазол
Сыртқа қолдануға арналған крем
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022616
1766
Деринат
Натрий дезоксирибонуклеаты
Жергілікті және сыртқа қолдануға арналған ерітінді
ФЗ Иммуннолекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025393
1767
Деринат
Натрий дезоксирибонуклеаты
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ФЗ Иммуннолекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025394
1768
Дермазин
Сульфадиазин
Крем
Салютас Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016311
1769
ДермиДок
Деректер жоқ
Крем
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019291
1770
Дермовейт®
Клобетазол
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№009575
1771
Дермовейт®
Клобетазол
Сыртқа қолдануға арналған крем
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№009576
1772
Дермодрин
Дифенгидрамин
Ішуге арналған ерітінді
Монтавит Гес.м.б.Х., АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022658
1773
Дермодрин
Дифенгидрамин
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Монтавит Гес. м.б. Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020875
1774
Дермодрин экстра
Деректер жоқ
Жақпамай
Монтавит Гес. м.б. Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023624
1775
Десилмакс
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025017
1776
Десилмакс
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№024937
1801
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
Байер Хелскэр ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024936
1802
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
Байер Хелскэр ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024935
1803
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022781
1804
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022696
1805
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022697
1806
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022782
1807
Диабетон® MR
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№003588
1808
Диабетон® MR
Гликлазид
Таблетки с пролонгированным высвобождением
СЕРВЬЕ РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023209
1809
Диабетон® МR
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018105
1810
Диаваль
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023883
1811
Диаглизид® MR
Гликлазид
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020294
1812
Диаглизид® MR
Гликлазид
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№122156
1813
Диазолин
Мебгидролин
Таблетки
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012212
1814
Диазолин
Мебгидролин
Драже
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013522
1815
Диазолин
Мебгидролин
Драже
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013523
1816
Диакарб
Ацетазоламид
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
ЛП-№000359-РГ-KZ
1817
Диалипон®
Нет данных
Капсулы
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014276
1818
Диалипон®
Нет данных
Раствор для инфузий
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014274
1819
Диалипон® Турбо
Нет данных
Раствор для инфузий
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020968
1820
Диане® 35
Нет данных
Драже
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014401
1821
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№017745
1822
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№024937
1801
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024936
1802
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024935
1803
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022781
1804
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022696
1805
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022697
1806
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022782
1807
Диабетон® MR
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№003588
1808
Диабетон® MR
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
СЕРВЬЕ РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023209
1809
Диабетон® МR
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018105
1810
Диаваль
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023883
1811
Диаглизид® MR
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020294
1812
Диаглизид® MR
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№122156
1813
Диазолин
Мебгидролин
Таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012212
1814
Диазолин
Мебгидролин
Драже
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013522
1815
Диазолин
Мебгидролин
Драже
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013523
1816
Диакарб
Ацетазоламид
Таблеткалар
"ПОЛЬФАРМА" фармацевтикалық зауыты АҚ, Польша
ЛП-№000359-РГ-KZ
1817
Диалипон®
Деректер жоқ
Капсулалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014276
1818
Диалипон®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014274
1819
Диалипон® Турбо
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020968
1820
Диане® 35
Деректер жоқ
Драже
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014401
1821
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№017745
1822
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ

РК-ЛС-5№020966
1876
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№000964
1877
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Фармацевтическая компания "Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№024860
1878
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010372
1879
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ДАЛЬХИМФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022473
1880
Димедрол-Дарница
Дифенгидрамин
Таблетки
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015098
1881
Димексид
Диметил сульфоксид
Концентрат для приготовления раствора для наружного применения
Марбиофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024437
1882
ДИМЕКСИД
Диметил сульфоксид
Жидкость для наружного применения
ПАО Галичфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012654
1883
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№026121
1884
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№026122
1885
ДИМИА®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№019523
1886
ДИНАПАР AQ
Диклофенак
Раствор для инъекций
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023652
1887
ДИНАПАР QPS
Диклофенак
Раствор для местного применения
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023651
1888
Динаф®
Нет данных
Капли глазные
Медоптик, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№004979
1889
Диован®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Siegfried Barbera S.L., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№013595
1890
Диован®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Siegfried Barbera S.L., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№013596
1891
Диоксидин®
Нет данных
Раствор для внутриполостного введения, местного и наружного применения
Гротекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025877
1892
Диоксидин®
Нет данных
Раствор для внутриполостного и наружного применения
АО Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018738
1893
Диоксидин®
Нет данных
Раствор для внутриполостного и наружного применения
АО Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018737
1894
Диофлан®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019294
1895
Дип Рилиф
Нет данных
Гель для наружного применения
Ментолатум Компани Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№014824
1896
Дип Хит
Нет данных
Крем
Ментолатум Компани Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№000810
1897
Дипросалик®
Нет данных
Мазь
Шеринг-Плау Лабо Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№011576
1898
Дипроспан®
Нет данных
Суспензия для инъекций
Шеринг-Плау Лабо Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№015009
1899
Дипрофол®
Пропофол
Эмульсия для инфузий
Фармак, УКРАИНА

ҚР-ДЗ-5№020966
1876
Димедрол
Дифенгидрамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Харьков Фармацевтикалық кәсіпорыны Здоровье народу" Жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000964
1877
Димедрол
Дифенгидрамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы" Жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024860
1878
Димедрол
Дифенгидрамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010372
1879
Димедрол
Дифенгидрамин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022473
1880
Димедрол-Дарница
Дифенгидрамин
Таблеткалар
Фармацевтикалық фирма "Дарница" ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015098
1881
Димексид
Диметил сульфоксид
Сыртқа қолдану үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Марбиофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024437
1882
ДИМЕКСИД
Диметил сульфоксид
Сыртқа қолдануға арналған сұйықтық
Галичфарм ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012654
1883
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Ішекте еритін капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№026121
1884
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Ішекте еритін капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№026122
1885
ДИМИА®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№019523
1886
ДИНАПАР AQ
Диклофенак
Инъекцияға арналған ерітінді
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023652
1887
ДИНАПАР QPS
Диклофенак
Жергілікті қолдануға арналған ерітінді
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023651
1888
Динаф®
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Медоптик, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№004979
1889
Диован®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Siegfried Barbera S.L., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013595
1890
Диован®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Siegfried Barbera S.L., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013596
1891
Диоксидин®
Деректер жоқ
Қуыс ішіне енгізуге, жергілікті және сыртқа қолдануға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025877
1892
Диоксидин®
Деректер жоқ
Қуыс ішіне және сыртқа қолдануға арналған ерітінді
Новосибхимфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018738
1893
Диоксидин®
Деректер жоқ
Қуыс ішіне және сыртқа қолдануға арналған ерітінді
Новосибхимфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018737
1894
Диофлан®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019294
1895
Дип Рилиф
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған гель
Ментолатум Компани Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014824
1896
Дип Хит
Деректер жоқ
Крем
Ментолатум Компани Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№000810
1897
Дипросалик®
Деректер жоқ
Жақпамай
Шеринг-Плау Лабо Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№011576
1898
Дипроспан®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Шеринг-Плау Лабо Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№015009
1899
Дипрофол®
Пропофол
Инфузияға арналған эмульсия
Фармак, УКРАИНА

РК-ЛС-5№024471
1900
Дипрофол®
Пропофол
Эмульсия для инфузий
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024472
1901
Диротон®
Лизиноприл
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013823
1902
Диротон®
Лизиноприл
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013825
1903
Диротон®
Лизиноприл
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013824
1904
Дисгрен
Трифлусал
Капсулы
Х.Уриач и Компанья, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019435
1905
Дисоль
Нет данных
Раствор для инфузий
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013505
1906
Дисоль
Нет данных
Раствор для инфузий
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013214
1907
Дисперкам
Пироксикам
Гель
Медикал Юнион Фармасьютикалс, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№025294
1908
Диспорт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения
ИПСЕН Биофарм Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-БП-5№020468
1909
Диспорт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения
Ипсен Биофарм Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-БП-5№015757
1910
ДИСТРЕПТАЗА
Нет данных
Суппозитории ректальные
БИОМЕД-ЛЮБЛИН Вытвурня Суровиц и ЩепҰнэк Спулка Акцыйна, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№121670
1911
Диферелин®
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (0,9 % раствор натрия хлорида)
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№005487
1912
Диферелин® 11,25 мг
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014844
1913
Диферелин® 3,75 мг
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем
Ипсен Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№003064
1914
Дифлюкан®
Флуконазол
Раствор для внутривенного введения
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012262
1915
Дифлюкан®
Флуконазол
Капсулы
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012048
1916
Дифлюкан®
Флуконазол
Капсулы
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012047
1917
Дифосфоцин
Цитиколин
Раствор для инъекций
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017067
1918
Дифосфоцин
Цитиколин
Раствор для инъекций
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017068
1919
Дихлор
Хлорталидон
Таблетки
Ипка Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022611
1920
Дихлор
Хлорталидон
Таблетки
Ипка Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022612
1921
Дицинон®
Этамзилат
Раствор для инъекций
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№015107
1922
Дицинон®
Этамзилат
Таблетки
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№015087
1923
Добкард
Добутамин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025130
1924
Добросон®
Зопиклон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хемофарм А. Д., СЕРБИЯ

ҚР-ДЗ-5№024471
1900
Дипрофол®
Пропофол
Инфузияға арналған эмульсия
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024472
1901
Диротон®
Лизиноприл
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013823
1902
Диротон®
Лизиноприл
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013825
1903
Диротон®
Лизиноприл
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013824
1904
Дисгрен
Трифлусал
Капсулалар
Х.Уриач және Компанья, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019435
1905
Дисоль
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013505
1906
Дисоль
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013214
1907
Дисперкам
Пироксикам
Гель
Медикал Юнион Фармасьютикалс, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№025294
1908
Диспорт®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ИПСЕН Биофарм Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-БП-5№020468
1909
Диспорт®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Ипсен Биофарм Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-БП-5№015757
1910
ДИСТРЕПТАЗА
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
БИОМЕД-ЛЮБЛИН Вытвурня Суровиц и ЩепҰнэк Спулка Акцыйна, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№121670
1911
Диферелин®
Трипторелин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (0,9 % натрий хлориді ерітіндісі)
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№005487
1912
Диферелин® 11,25 мг
Трипторелин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін әсері ұзартылған суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014844
1913
Диферелин® 3,75 мг
Трипторелин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін әсері ұзартылған суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Ипсен Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№003064
1914
Дифлюкан®
Флуконазол
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012262
1915
Дифлюкан®
Флуконазол
Капсулалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012048
1916
Дифлюкан®
Флуконазол
Капсулалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012047
1917
Дифосфоцин
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017067
1918
Дифосфоцин
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017068
1919
Дихлор
Хлорталидон
Таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022611
1920
Дихлор
Хлорталидон
Таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022612
1921
Дицинон®
Этамзилат
Инъекцияға арналған ерітінді
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015107
1922
Дицинон®
Этамзилат
Таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015087
1923
Добкард
Добутамин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025130
1924
Добросон®
Зопиклон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хемофарм А. Д., СЕРБИЯ

РК-ЛС-5№024065
1925
Довпрела
Претоманид
Таблетки
Майлан Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025483
1926
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблетки
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024617
1927
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблетки
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024618
1928
Доксафин
Дезлоратадин
Сироп
ДЕВА ХОЛДИНГ А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025356
1929
Доксиламин-КМ®
Доксиламин
Капли для приема внутрь
Кревель Мойзельбах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019761
1930
Доксилан®
Доксициклин
Таблетки
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020436
1931
Доксициклин
Доксициклин
Капсулы
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012099
1932
Доксициклин -ТК
Доксициклин
Капсулы
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016325
1933
Доксициклин ШТАДА®
Доксициклин
Таблетки
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011181
1934
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025732
1935
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025733
1936
Доктор Кашель
Нет данных
Сироп
Люпин Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025875
1937
Доктор Мом®
Нет данных
Сироп
Юник Фармасьютикал Лабораториз (отделение фирмы "Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016477
1938
Доктор Мом® растительные пастилки от кашля
Нет данных
Пастилки ягодные
Юник Фармасьютикал Лабораториз (отделение фирмы "Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020145
1939
Доктор Мом® растительные пастилки от кашля
Нет данных
Пастилки малиновые
Юник Фармасьютикал Лабораториз (отделение фирмы "Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020143
1940
Доктор Мом® растительные пастилки от кашля
Нет данных
Пастилки лимонные
Юник Фармасьютикал Лабораториз (отделение фирмы "Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020142
1941
Доктор Мом® растительные пастилки от кашля
Нет данных
Пастилки ананасовые
Юник Фармасьютикал Лабораториз (отделение фирмы "Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020139
1942
Доктор Мом® растительные пастилки от кашля
Нет данных
Пастилки клубничные
Юник Фармасьютикал Лабораториз (отделение фирмы "Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020141
1943
Доктор Мом® растительные пастилки от кашля
Нет данных
Пастилки апельсиновые
Юник Фармасьютикал Лабораториз (отделение фирмы "Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020140
1944
Доктор Мом® растительные пастилки от кашля
Нет данных
Пастилки фруктовые
Юник Фармасьютикал Лабораториз (отделение фирмы "Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд."), ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№024065
1925
Довпрела
Претоманид
Таблеткалар
Майлан Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025483
1926
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024617
1927
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024618
1928
Доксафин
Дезлоратадин
Шәрбат
ДЕВА ХОЛДИНГ А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025356
1929
Доксиламин-КМ®
Доксиламин
Ішуге арналған тамшылар
Кревель Мойзельбах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019761
1930
Доксилан®
Доксициклин
Таблеткалар
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020436
1931
Доксициклин
Доксициклин
Капсулалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012099
1932
Доксициклин -ТК
Доксициклин
Капсулалар
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016325
1933
Доксициклин ШТАДА®
Доксициклин
Таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011181
1934
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025732
1935
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025733
1936
Доктор Кашель
Деректер жоқ
Шәрбат
Люпин Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025875
1937
Доктор Мом®
Деректер жоқ
Шәрбат
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд." фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016477
1938
Доктор Мом® жөтелге қарсы өсімдік пастилкалары
Деректер жоқ
Жидекті пастилкалар
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд." фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020145
1939
Доктор Мом® жөтелге қарсы өсімдік пастилкалары
Деректер жоқ
Танқурайлы пастилкалар
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд." фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020143
1940
Доктор Мом® жөтелге қарсы өсімдік пастилкалары
Деректер жоқ
Лимонды пастилкалар
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд." фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020142
1941
Доктор Мом® жөтелге қарсы өсімдік пастилкалары
Деректер жоқ
Ананасты пастилкалар
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд." фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020139
1942
Доктор Мом® жөтелге қарсы өсімдік пастилкалары
Деректер жоқ
Кұлпынайлы пастилкалар
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд." фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020141
1943
Доктор Мом® жөтелге қарсы өсімдік пастилкалары
Деректер жоқ
Апельсинді пастилкалар
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд." фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020140
1944
Доктор Мом® жөтелге қарсы өсімдік пастилкалары
Деректер жоқ
Жемісті пастилкалар
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд." фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№020144
1945
Доктор Мом® от простуды
Нет данных
Мазь для наружного применения
Юник Фармасьютикал Лабораториз (отделение фирмы "Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд."), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024498
1946
Доктор Тайсс Анги Септ
Нет данных
Таблетки для рассасывания лимонные
Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013479
1947
Доктор Тайсс Эвкалипт
Нет данных
Мазь для наружного применения и ингаляций
Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005381
1948
Доктор Тайсс Эхинацеи настойка
Нет данных
Настойка
Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005429
1949
Боярышника настойка
Нет данных
Настойка
Султан, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018439
1950
Боярышника настойка
Нет данных
Настойка
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003169
1951
Боярышника настойка
Нет данных
Настойка
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009650
1952
Боярышника настойка
Нет данных
Настойка
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024310
1953
Боярышник-DF
Нет данных
Настойка
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026049
1954
Доларен
Нет данных
Гель для наружного применения
Наброс Фарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022482
1955
Долгит® Гель
Ибупрофен
Гель для наружного применения
Долоргит ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025346
1956
Долгит® крем
Ибупрофен
Крем для наружного применения
Долоргит ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012587
1957
Долобене гель
Нет данных
Гель
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013763
1958
Доломин ®
Кеторолак
Раствор для внутримышечного введения
Сотекс ФармФирма, РОССИЯ
РК-ЛС-5№012868
1959
Долутегравир
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025741
1960
Долутегравир, эмтрицитабин и тенофовир алафенамид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаурус Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025292
1961
ДОМРИД®
Домперидон
Таблетки, покрытые оболочкой
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№121930
1962
ДОМРИД®
Домперидон
Суспензия для приема внутрь
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№122063
1963
Дона®
Глюкозамин
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
РОТТАФАРМ Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№003716
1964
Дона®
Глюкозамин
Раствор для внутримышечного введения
Биологичи Италия Лабораториз С.р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018527
1965
Дониум-ТК
Домперидон
Таблетки
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122158
1966
Донормил
Доксиламин
Таблетки, покрытые оболочкой
УПСА САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№009397
1967
Донормил
Доксиламин
Таблетки шипучие
УПСА САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№121860
1968
Допамин
Допамин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021477
1969
Допегит®
Метилдопа
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015863
1970
ДОПРОКИН
Домперидон
Таблетки
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№020144
1945
Доктор Мом® суық тиюден
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд." фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024498
1946
Доктор Тайсс Анги Септ
Деректер жоқ
Лимон дәмі бар соруға арналған таблеткалар
Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013479
1947
Доктор Тайсс Эвкалипт
Деректер жоқ
Ингаляция және сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005381
1948
Доктор Тайсс Эхинацея тұндырмасы
Деректер жоқ
Тұндырма
Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005429
1949
Долана тұндырмасы
Деректер жоқ
Тұндырма
Сұлтан, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018439
1950
Долана тұндырмасы
Деректер жоқ
Тұндырма
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003169
1951
Долана тұндырмасы
Деректер жоқ
Тұндырма
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009650
1952
Долана тұндырмасы
Деректер жоқ
Тұндырма
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024310
1953
Долана-DF
Деректер жоқ
Тұндырма
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026049
1954
Доларен
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған гель
Наброс Фарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022482
1955
Долгит® Гель
Ибупрофен
Сыртқа қолдануға арналған гель
Долоргит ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025346
1956
Долгит® крем
Ибупрофен
Сыртқа қолдануға арналған крем
Долоргит ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012587
1957
Долобене гель
Деректер жоқ
Гель
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013763
1958
Доломин ®
Кеторолак
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Сотекс ФармФирма, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№012868
1959
Долутегравир
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025741
1960
Долутегравир, эмтрицитабин және тенофовир алафенамид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаурус Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025292
1961
ДОМРИД®
Домперидон
Қабықпен қапталған таблеткалар
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№121930
1962
ДОМРИД®
Домперидон
Ішуге арналған суспензия
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№122063
1963
Дона®
Глюкозамин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
РОТТАФАРМ Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№003716
1964
Дона®
Глюкозамин
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Биологичи Италия Лабораториз С.р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018527
1965
Дониум-ТК
Домперидон
Таблеткалар
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№122158
1966
Донормил
Доксиламин
Қабықпен қапталған таблеткалар
УПСА САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№009397
1967
Донормил
Доксиламин
Көпіршитін таблеткалар
УПСА САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121860
1968
Допамин
Допамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021477
1969
Допегит®
Метилдопа
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015863
1970
ДОПРОКИН
Домперидон
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ

1994
Дриптан®
Оксибутинин
Таблетки
Рецифарм Фонтен, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014600
1995
Дронис
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021021
1996
Дроплекс
Нет данных
Капли ушные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021273
1997
Дротаверин
Дротаверин
Таблетки
Ирбитский химико-фармацевтический завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018764
1998
Дротаверин
Дротаверин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022172
1999
Дротаверин
Дротаверин
Раствор для инъекций
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№014099
2000
Дротаверина гидрохлорид
Дротаверин
Таблетки
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№004434
2001
Дротаверин-Дарница
Дротаверин
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
"Фармацевтическая фирма "Дарница", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025671
2002
Дротаверин-Тева
Дротаверин
Таблетки
Адифарм ЕАД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№021417
2003
Друаликс
Дулоксетин
Капсулы кишечнорастворимые
Лабораториос Лесви С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024100
2004
Друаликс
Дулоксетин
Капсулы кишечнорастворимые
Лабораториос Лесви С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024101
2005
Дукресса®
Нет данных
Капли глазные
Тубилюкс Фарма С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024973
2006
ДУКСЕТ®
Дулоксетин
Капсулы с отложенным высвобождением
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022764
2007
ДУКСЕТ®
Дулоксетин
Капсулы с отложенным высвобождением
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022761
2008
ДУЛЕТ
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025624
2009
Дулоксвитэ
Дулоксетин
Капсулы кишечнорастворимые
Лабораториос Лесви, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024312
2010
Дулоксента
Дулоксетин
Капсулы кишечнорастворимые
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022729
2011
Дулоксента
Дулоксетин
Капсулы кишечнорастворимые
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022728
2012
Дульколакс®
Бисакодил
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Делфарм Реймс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№017372
2013
Дуовит®
Нет данных
Драже
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№010554
2014
Дуодарт
Нет данных
Капсулы
Каталент Германия Шорндорф ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019494
2015
Дуолазид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
"Абди Ибрахим Глобал Фарм", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021498
2016
ДУОМАКС
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сигма Лабораторис Прайвет Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025668
2017
Дуопрост
Нет данных
Капли глазные
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№018955
2018
ДуоТрав*
Нет данных
Капли глазные
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ

1994
Дриптан®
Оксибутинин
Таблеткалар
Рецифарм Фонтен, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014600
1995
Дронис
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021021
1996
Дроплекс
Деректер жоқ
Құлаққа тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021273
1997
Дротаверин
Дротаверин
Таблеткалар
Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018764
1998
Дротаверин
Дротаверин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022172
1999
Дротаверин
Дротаверин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлік қоғамы, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№014099
2000
Дротаверин гидрохлориді
Дротаверин
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№004434
2001
Дротаверин-Дарница
Дротаверин
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Фармацевтикалық фирма "Дарница", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025671
2002
Дротаверин-Тева
Дротаверин
Таблеткалар
Адифарм ЕАД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021417
2003
Друаликс
Дулоксетин
Ішекте еритін капсулалар
Лабораториос Лесви С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024100
2004
Друаликс
Дулоксетин
Ішекте еритін капсулалар
Лабораториос Лесви С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024101
2005
Дукресса®
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Тубилюкс Фарма С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024973
2006
ДУКСЕТ®
Дулоксетин
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022764
2007
ДУКСЕТ®
Дулоксетин
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022761
2008
ДУЛЕТ
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025624
2009
Дулоксвитэ
Дулоксетин
Ішекте еритін капсулалар
Лабораториос Лесви, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024312
2010
Дулоксента
Дулоксетин
Ішекте еритін капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022729
2011
Дулоксента
Дулоксетин
Ішекте еритін капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022728
2012
Дульколакс®
Бисакодил
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Делфарм Реймс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№017372
2013
Дуовит®
Деректер жоқ
Драже
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010554
2014
Дуодарт
Деректер жоқ
Капсулалар
Каталент Германия Шорндорф ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019494
2015
Дуолазид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Абди Ибрахим Глобал Фарм", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021498
2016
ДУОМАКС
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сигма Лабораторис Прайвет Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025668
2017
Дуопрост
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018955
2018
ДуоТрав*
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ

РК-ЛС-5№010918
2019
Дусконал Ретард
Мебеверин
Капсулы с модифицированным высвобождением
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023024
2020
Дутабит
Дутастерид
Капсулы
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024694
2021
Дутабит Плюс
Нет данных
Капсулы
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025127
2022
Дутамакс
Нет данных
Капсулы
LABORATORIOS LEON FARMA, SA, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025273
2023
Дутамс
Нет данных
Капсулы твердые
Лабораториос ЛЕОН ФАРМА С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024917
2024
Дутас Т®
Нет данных
Капсулы
Лабораторис Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025708
2025
Дутасвитэ
Дутастерид
Капсулы
Синдеа Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023945
2026
Дутастол
Дутастерид
Капсулы мягкие
Лабораторис ЛЕОН ФАРМА, СА, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024433
2027
Дэлсия
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021119
2028
Дэстра
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023615
2029
Дюзела
Дулоксетин
Капсулы с отложенным высвобождением
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020186
2030
ДЮРАЛОНГ
Дапоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024478
2031
ДЮРАЛОНГ
Дапоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024479
2032
Дюрофлам Актив мед и лимон
Нет данных
Леденцы
Makson Healthcare Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026052
2033
Дюрофлам Актив ягода
Нет данных
Леденцы
Makson Healthcare Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026050
2034
Дюспаталин®
Мебеверин
Капсулы ретард
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013750
2035
Дюфалак®
Лактулоза
Сироп
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№018066
2036
Дюфалак® для Мамы и Малыша
Лактулоза
Сироп
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№023580
2037
Дюфастон®
Дидрогестерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№014248
2038
Витамин Е
Токоферол
Капсулы
Минскинтеркапс, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019207
2039
Витамин Е
Токоферол
Капсулы
Минскинтеркапс, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019206
2040
Витамин Е Санофи
Нет данных
Капсулы
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№011328
2041
Витамин Е Санофи
Нет данных
Капсулы
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№011329
2042
Евра®
Нет данных
Трансдермальная терапевтическая система (ТТС)
ЛТС Ломанн Терапевтические системы АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016276
2043
Езафосфина
Фосфруктоза
Раствор для внутривенного введения
Biomedica Foscama Industria Chimico-Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017662
2044
Езафосфина
Фосфруктоза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций стерильная
Biomedica Foscama Industria Chimico Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ

ҚР-ДЗ-5№010918
2019
Дусконал Ретард
Мебеверин
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023024
2020
Дутабит
Дутастерид
Капсулалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024694
2021
Дутабит Плюс
Деректер жоқ
Капсулалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025127
2022
Дутамакс
Деректер жоқ
Капсулалар
LABORATORIOS LEON FARMA, SA, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025273
2023
Дутамс
Деректер жоқ
Қатты капсулалар
Лабораториос ЛЕОН ФАРМА С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024917
2024
Дутас Т®
Деректер жоқ
Капсулалар
Лабораторис Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025708
2025
Дутасвитэ
Дутастерид
Капсулалар
Синдеа Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023945
2026
Дутастол
Дутастерид
Жұмсақ капсулалар
Лабораторис ЛЕОН ФАРМА, СА, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024433
2027
Дэлсия
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021119
2028
Дэстра
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023615
2029
Дюзела
Дулоксетин
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020186
2030
ДЮРАЛОНГ
Дапоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024478
2031
ДЮРАЛОНГ
Дапоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024479
2032
Дюрофлам Актив бал және лимон
Деректер жоқ
Мұз кәмпиттер
Makson Healthcare Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026052
2033
Дюрофлам Актив жидек
Деректер жоқ
Мұз кәмпиттер
Makson Healthcare Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026050
2034
Дюспаталин®
Мебеверин
Ретард капсулалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013750
2035
Дюфалак®
Лактулоза
Шәрбат
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№018066
2036
Дюфалак® Ана мен Балаға
Лактулоза
Шәрбат
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№023580
2037
Дюфастон®
Дидрогестерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№014248
2038
Е дәрумені
Токоферол
Капсулалар
Минскинтеркапс, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019207
2039
Е дәрумені
Токоферол
Капсулалар
Минскинтеркапс, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019206
2040
Е дәрумені Санофи
Деректер жоқ
Капсулалар
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№011328
2041
Е дәрумені Санофи
Деректер жоқ
Капсулалар
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№011329
2042
Евра®
Деректер жоқ
Трансдермальді терапиялық жүйе (ТТЖ)
ЛТС Ломанн терапиялық жүйесі АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016276
2043
Езафосфина
Фосфруктоза
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Biomedica Foscama Industria Chimico-Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017662
2044
Езафосфина
Фосфруктоза
Вена ішіне енгізуге арналған инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткіші – инъекцияға арналған стерильді сумен жиынтықта
Biomedica Foscama Industria Chimico Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ

РК-ЛС-5№017660
2045
Дуба кора
Нет данных
Кора
Зерде-Фито, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018048
2046
Ерадиком
Флуконазол
Капсулы
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№017871
2047
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024709
2048
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024710
2049
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024711
2050
Мазь серная простая - ТК
Нет данных
Мазь для наружного применения
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025375
2051
Мята
Нет данных
Фито-чай
Зерде-Фито, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019178
2052
Мята
Нет данных
Листья
Зерде-Фито, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019212
2053
Линкас растительные пастилки от кашля без сахара со вкусом мяты
Нет данных
Пастилки
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№022542
2054
Жанин®
Нет данных
Таблетки, покрытые сахарной оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018440
2055
Жасмед
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№021509
2056
Женьшеня настойка
Нет данных
Настойка
Лубныфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010132
2057
Подорожника сок
Нет данных
Жидкость оральная
Лубныфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№009830
2058
Липа
Нет данных
Цветки
ТОО Зерде-Фито, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023393
2059
Таблетки от кашля
Нет данных
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011856
2060
Таблетки от кашля
Нет данных
Таблетки
Дальхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022339
2061
Таблетки от кашля
Нет данных
Таблетки
Татхимфармпрепараты, РОССИЯ
РК-ЛС-5№016924
2062
Кукурузы столбики с рыльцами
Нет данных
Столбики с рыльцами
Зерде-Фито, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019236
2063
Растворитель для неинфекционных аллергенов
Нет данных
Растворитель для неинфекционных аллергенов
ТОО "Бурли", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020570
2064
Завицефта®
Нет данных
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
ЭйСиЭс Добфар С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024340
2065
Залаин®
Сертаконазол
Суппозитории вагинальные
Троммсдорфф ГмбХ и Ко по лицензии фирмы Феррер Интернасионал А.О., Испания, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005044
2066
Залаин®
Сертаконазол
Крем для наружного применения
Феррер Интернасионал А.О., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№005045
2067
Занидип-рекордати
Лерканидипин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Рекордати Индустрия Химика и Фармацевтика С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017728
2068
Занидип-рекордати
Лерканидипин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Рекордати Индустрия Химика и Фармацевтика С.П.А., ИТАЛИЯ

ҚР-ДЗ-5№017660
2045
Емен қабығы
Деректер жоқ
Қабық
Зерде-Фито, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018048
2046
Ерадиком
Флуконазол
Капсулалар
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№017871
2047
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024709
2048
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024710
2049
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024711
2050
Жай күкірт жақпамайы - ТК
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025375
2051
Жалбыз
Деректер жоқ
Фито-шай
Зерде-Фито, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019178
2052
Жалбыз
Деректер жоқ
Жапырақтар
Зерде-Фито, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019212
2053
Жалбыз дәмі бар қантсыз Линкас жөтелге қарсы өсімдік пастилкалары
Деректер жоқ
Пастилкалар
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022542
2054
Жанин®
Деректер жоқ
Қантты қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018440
2055
Жасмед
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№021509
2056
Женьшень тұндырмасы
Деректер жоқ
Тұндырма
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010132
2057
Жолжелкен шырыны
Деректер жоқ
Ішуге арналған сұйықтық
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№009830
2058
Жөке
Деректер жоқ
Гүлдер
Зерде-Фито ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023393
2059
Жөтел таблеткалары
Деректер жоқ
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011856
2060
Жөтелге қарсы таблеткалар
Деректер жоқ
Таблеткалар
Дальхимфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022339
2061
Жөтелге қарсы таблеткалар
Деректер жоқ
Таблеткалар
Татхимфармпрепараты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016924
2062
Жүгерінің тұмсықты тіреулері
Деректер жоқ
Тұмсықты тіреулер
Зерде-Фито, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019236
2063
Жұқпалы емес аллергендерге арналған еріткіш
Деректер жоқ
Жұқпалы емес аллергендерге арналған еріткіш
"Бүрлі" ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020570
2064
Завицефта®
Деректер жоқ
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
ЭйСиЭс Добфар С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024340
2065
Залаин®
Сертаконазол
Қынаптық суппозиторийлер
Троммсдорфф ГмбХ және Ко Феррер Интернасионал А.О.фирмасының лицензиясы бойынша, Испания, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005044
2066
Залаин®
Сертаконазол
Сыртқа қолдануға арналған крем
Феррер Интернасионал А.О., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005045
2067
Занидип-рекордати
Лерканидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Индустрия Химика және Фармацевтика С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017728
2068
Занидип-рекордати
Лерканидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Индустрия Химика және Фармацевтика С.П.А., ИТАЛИЯ

РК-ЛС-5№017727
2069
Зарсио®
Филграстим
Раствор для инъекций и инфузий
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021587
2070
Зарсио®
Филграстим
Раствор для инъекций и инфузий
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021586
2071
Зарсио®
Филграстим
Раствор для подкожного и внутривенного введения
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025159
2072
Зарсио®
Филграстим
Раствор для подкожного и внутривенного введения
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025158
2073
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024731
2074
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024730
2075
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022366
2076
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024732
2077
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022365
2078
Зафрилла®
Диеногест
Таблетки
Гедеон Рихтер ОАО, ВЕНГРИЯ
ЛП-№000003-РГ-KZ
2079
Заха 500
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023721
2080
Зацеф
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Борщаговский ХФЗ НПЦ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019579
2081
Зелбораф®
Вемурафениб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Делфарм Милано С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020338
2082
Земигло
Гемиглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЛЖ Чем, Лтд, РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№021478
2083
Земплар®
Парикальцитол
Раствор для инъекций
Авара Лискате Фармасьютикал Сервисез С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№019298
2084
Зенавил
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№024447
2085
Зентавекс
Нет данных
Мазь
Фармалабор, Продутос Фармасеутикос, С.А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№022029
2086
Зентел
Албендазол
Таблетки
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare South Africa (Pty) Limited, ЮЖНО-АФРИКАНСКАЯ РЕСПУБЛИКА (ЮАР)
РК-ЛС-5№005717
2087
Зентел®
Албендазол
Суспензия для приема внутрь
Aspen Bad Oldesloe GmbH, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005716
2088
Зептол СР 200
Карбамазепин
Таблетки с контролируемым высвобождением покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№010564
2089
Зептол СР 400
Карбамазепин
Таблетки с контролируемым высвобождением покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№010565
2090
Зербакса
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инфузий
Стери-Фарма, ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023383

ҚР-ДЗ-5№017727
2069
Зарсио®
Филграстим
Инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021587
2070
Зарсио®
Филграстим
Инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021586
2071
Зарсио®
Филграстим
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025159
2072
Зарсио®
Филграстим
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025158
2073
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024731
2074
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024730
2075
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022366
2076
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024732
2077
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022365
2078
Зафрилла®
Диеногест
Таблеткалар
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан
ЛП-№000003-РГ-KZ
2079
Заха 500
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023721
2080
Зацеф
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Борщагов ХФЗ ҒӨО, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019579
2081
Зелбораф®
Вемурафениб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Делфарм Милано С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020338
2082
Земигло
Гемиглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЛЖ Чем, Лтд, КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№021478
2083
Земплар®
Парикальцитол
Инъекцияға арналған ерітінді
Авара Лискате Фармасьютикал Сервисез С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№019298
2084
Зенавил
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024447
2085
Зентавекс
Деректер жоқ
Жақпамай
Фармалабор, Продутос Фармасеутикос, С.А., ПОРТУГАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№022029
2086
Зентел
Албендазол
Таблеткалар
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare South Africa (Pty) Limited, ОҢТҮСТIК АФРИКА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№005717
2087
Зентел®
Албендазол
Ішуге арналған суспензия
Aspen Bad Oldesloe GmbH, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005716
2088
Зептол СР 200
Карбамазепин
Босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№010564
2089
Зептол СР 400
Карбамазепин
Босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№010565
2090
Зербакса
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Стери-Фарма, ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023383

РК-ЛС-5№019119
2135
ЗИТМАК®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь в комплекте с водой очищенной
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019120
2136
Зитрокс-Маклеодс
Азитромицин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Иммакуле Лайфсайнсиз Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025718
2137
Зитрокс-Маклеодс 250
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№003616
2138
Зитрокс-Маклеодс 500
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№003617
2139
Зитрокс-Маклеодс®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
АО "АВВА РУС", РОССИЯ
РК-ЛС-5№022719
2140
Зитрокс-Маклеодс®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
АО "АВВА РУС", РОССИЯ
РК-ЛС-5№022718
2141
Зитролид® форте
Азитромицин
Капсулы
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№005305
2142
Зифта-1000
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Свисс Парэнтэралс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023078
2143
Зобон
Золедроновая кислота
Раствор для инфузий
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121770
2144
Зобон
Золедроновая кислота
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий
Сан Фармасьютикал Медикер Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018244
2145
Зовиракс
Ацикловир
Крем для наружного применения
Glaxo Operations UK Limited, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№012598
2146
Зодак®
Цетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№019361
2147
ЗОДАК®
Цетиризин
Капли
А.Наттерманн и Сие. ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004167
2148
Зоели
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дельфарм Лилль С.А.С, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019886
2149
Зокардис® 30
Зофеноприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№011236
2150
Зокардис® 7,5
Зофеноприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№011235
2151
Зокардис® Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020179
2152
ЗОКСИ
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭВЕРТОГЕН ЛАЙФ САЙЕНСЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025796
2153
Зоксон
Доксазозин
Таблетки
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№019430
2154
Зоксон
Доксазозин
Таблетки
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№019429
2155
Золадекс®
Гозерелин
Имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения
АстраЗенека ЮК Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№003869
2156
Золадекс®
Гозерелин
Имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения
АстраЗенека ЮК Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№019119
2135
ЗИТМАК®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ тазартылған сумен жиынтықта
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019120
2136
Зитрокс-Маклеодс
Азитромицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Иммакуле Лайфсайнсиз Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025718
2137
Зитрокс-Маклеодс 250
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003616
2138
Зитрокс-Маклеодс 500
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003617
2139
Зитрокс-Маклеодс®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
АВВА РУС АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022719
2140
Зитрокс-Маклеодс®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
АВВА РУС АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022718
2141
Зитролид® форте
Азитромицин
Капсулалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№005305
2142
Зифта-1000
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Свисс Парэнтэралс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023078
2143
Зобон
Золедрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121770
2144
Зобон
Золедрон қышқылы
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Сан Фармасьютикал Медикер Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018244
2145
Зовиракс
Ацикловир
Сыртқа қолдануға арналған крем
Glaxo Operations UK Limited, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012598
2146
Зодак®
Цетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№019361
2147
ЗОДАК®
Цетиризин
Тамшылар
А.Наттерманн және Сие. ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004167
2148
Зоели
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дельфарм Лилль С.А.С, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019886
2149
Зокардис® 30
Зофеноприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№011236
2150
Зокардис® 7,5
Зофеноприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№011235
2151
Зокардис® Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020179
2152
ЗОКСИ
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЭВЕРТОГЕН ЛАЙФ САЙЕНСЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025796
2153
Зоксон
Доксазозин
Таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№019430
2154
Зоксон
Доксазозин
Таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№019429
2155
Золадекс®
Гозерелин
Ұзақ босап шығатын тері астына енгізуге арналған имплантат
АстраЗенека ЮК Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003869
2156
Золадекс®
Гозерелин
Ұзақ босап шығатын тері астына енгізуге арналған имплантат
АстраЗенека ЮК Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ

РК-ЛС-5№023056
2229
Ибуфен® Ультра
Ибупрофен
Капсулы
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№018920
2230
Ибуфлекс
Ибупрофен
Суппозитории ректальные
Рубикон ООО, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025622
2231
Ибуфлекс 400
Ибупрофен
Таблетки, покрытые оболочкой
Рубикон, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025665
2232
ИВАКАРД®
Ивабрадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Уриач и Компанья, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023941
2233
ИВАКАРД®
Ивабрадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Уриач и Компанья, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023942
2234
ИВЕРЗАК 5
Ивабрадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025953
2235
Ивирем
Ремдесивир
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Набикасим Индастриз (Пвт) Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№025915
2236
Ивкер®
Нет данных
Капсулы
Хималайя Драг Компании, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021086
2237
ИДРИНОЛ®
Мельдоний
Раствор для внутривенного и парабульбарного введения
ФармФирма Сотекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020478
2238
Иенлип
Клиндамицин
Суппозитории вагинальные
Лавифарм СА, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024654
2239
ИЗИКАРД -А
Нет данных
Таблетки
Evertogen Life Sciences Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023467
2240
ИЗИКАРД -А
Нет данных
Таблетки
Evertogen Life Sciences Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023466
2241
ИЗИКАРД -А
Нет данных
Таблетки
Evertogen Life Sciences Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023464
2242
Изипенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
БКРС Фарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023596
2243
ИзиСикс
Нет данных
Суспензия для инъекций
Панацея Биотек Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024497
2244
ИЗО-МИК
Изосорбида динитрат
Спрей подъязычный дозированный
Микрохим НПФ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013582
2245
Изо-Мик
Изосорбида динитрат
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013518
2246
ИЗО-МИК лонг
Изосорбида динитрат
Таблетки пролонгированного действия
ООО НПФ"МИКРОХИМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№018857
2247
ИЗО-МИК лонг
Изосорбида динитрат
Таблетки пролонгированного действия
ООО НПФ"МИКРОХИМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№018858
2248
ИЗО-МИК лонг
Изосорбида динитрат
Таблетки пролонгированного действия
ООО НПФ"МИКРОХИМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№018859
2249
Изониазид
Изониазид
Сироп
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019862
2250
Изоптин®
Верапамил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФАМАР А.В.Е. Антуса, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№013857
2251
Изосорбида динитрат
Изосорбида динитрат
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022246
2252
Изотрой 100
Изофлуран
Жидкость для ингаляционного наркоза
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№023056
2229
Ибуфен® Ультра
Ибупрофен
Капсулалар
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты Серадздегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018920
2230
Ибуфлекс
Ибупрофен
Ректальді суппозиторийлер
Рубикон ЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025622
2231
Ибуфлекс 400
Ибупрофен
Қабықпен қапталған таблеткалар
Рубикон, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025665
2232
ИВАКАРД®
Ивабрадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Уриач және Компанья С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023941
2233
ИВАКАРД®
Ивабрадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Уриач және Компанья С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023942
2234
ИВЕРЗАК 5
Ивабрадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025953
2235
Ивирем
Ремдесивир
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) жиынтықта
Набикасим Индастриз (Пвт) Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025915
2236
Ивкер®
Деректер жоқ
Капсулалар
Хималайя Драг Компании, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021086
2237
ИДРИНОЛ®
Мельдоний
Вена ішіне және парабульбарлы енгізілетін ерітінді
ФармФирма Сотекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020478
2238
Иенлип
Клиндамицин
Қынаптық суппозиторийлер
Лавифарм СА, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024654
2239
ИЗИКАРД -А
Деректер жоқ
Таблеткалар
Evertogen Life Sciences Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023467
2240
ИЗИКАРД -А
Деректер жоқ
Таблеткалар
Evertogen Life Sciences Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023466
2241
ИЗИКАРД -А
Деректер жоқ
Таблеткалар
Evertogen Life Sciences Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023464
2242
Изипенем
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
БКРС Фарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023596
2243
ИзиСикс
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Панацея Биотек Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024497
2244
ИЗО-МИК
Изосорбид динитраты
Дозаланған тіластылық спрей
Микрохим НПФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013582
2245
Изо-Мик
Изосорбид динитраты
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013518
2246
ИЗО-МИК лонг
Изосорбид динитраты
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар
"МИКРОХИМ" ЖШҚ ҒӨФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018857
2247
ИЗО-МИК лонг
Изосорбид динитраты
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар
"МИКРОХИМ" ЖШҚ ҒӨФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018858
2248
ИЗО-МИК лонг
Изосорбид динитраты
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар
"МИКРОХИМ" ЖШҚ ҒӨФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018859
2249
Изониазид
Изониазид
Шәрбат
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019862
2250
Изоптин®
Верапамил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФАМАР А.В.Е. Антуса, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013857
2251
Изосорбид динитраты
Изосорбид динитраты
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022246
2252
Изотрой 100
Изофлуран
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№016320
2278
ИММУТИН®
Иматиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019472
2279
ИММУТИН®
Иматиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025228
2280
Имодиум®
Лоперамид
Таблетки, диспергируемые в полости рта
Каталент ЮК Суиндон Зайдис Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№019906
2281
Импаза
Нет данных
Таблетки для рассасывания
Материа Медика Холдинг НПФ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020562
2282
Имудон®
Нет данных
Таблетки для рассасывания
Фармстандарт-Томскхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010169
2283
Имуно Тайсс форте
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024274
2284
Имфинзи™
Дурвалумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Catalent Indiana LLC, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№024448
2285
Имфинзи™
Дурвалумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Catalent Indiana LLC, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№024449
2286
Инбутол
Этамбутол
Раствор для инъекций
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019769
2287
Инвакар
Эртапенем
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий
Глэнд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023526
2288
Инвега®
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ)
РК-ЛС-5№019528
2289
Инвега®
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ)
РК-ЛС-5№019527
2290
Инвега®
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ)
РК-ЛС-5№019529
2291
Инвокана®
Канаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021311
2292
Инвокана®
Канаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021310
2293
Ингавирин®
Нет данных
Сироп
АВС Фармацойтичи С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025162
2294
Ингавирин®
Нет данных
Капсулы
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014881
2295
Ингавирин®
Нет данных
Капсулы
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022444
2296
Ингалипт
Нет данных
Аэрозоль для местного применения
Алтайвитамины, РОССИЯ
РК-ЛС-5№003282
2297
Ингалипт М
Нет данных
Спрей
КП Флумед-Фарм, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№017907
2298
Ингалипт-DF
Нет данных
Аэрозоль для местного применения
DOSFARM ТОО, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№026008
2299
Ингалипт-Здоровье форте с ромашкой
Нет данных
Спрей для местного применения
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020124
2300
Ингалипт-Н
Нет данных
Спрей для ингаляций
Микрофарм, УКРАИНА

ҚР-ДЗ-5№016320
2278
ИММУТИН®
Иматиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019472
2279
ИММУТИН®
Иматиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025228
2280
Имодиум®
Лоперамид
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Каталент ЮК Суиндон Зайдис Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019906
2281
Импаза
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Материа Медика Холдинг ҒӨФ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020562
2282
Имудон®
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Фармстандарт-Томскхимфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010169
2283
Имуно Тайсс форте
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024274
2284
Имфинзи™
Дурвалумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Catalent Indiana LLC, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№024448
2285
Имфинзи™
Дурвалумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Catalent Indiana LLC, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№024449
2286
Инбутол
Этамбутол
Инъекцияға арналған ерітінді
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019769
2287
Инвакар
Эртапенем
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Глэнд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023526
2288
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ)
ҚР-ДЗ-5№019528
2289
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ)
ҚР-ДЗ-5№019527
2290
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ)
ҚР-ДЗ-5№019529
2291
Инвокана®
Канаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021311
2292
Инвокана®
Канаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021310
2293
Ингавирин®
Деректер жоқ
Шәрбат
АВС Фармацойтичи С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025162
2294
Ингавирин®
Деректер жоқ
Капсулалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014881
2295
Ингавирин®
Деректер жоқ
Капсулалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022444
2296
Ингалипт
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған аэрозоль
Алтайвитамины, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№003282
2297
Ингалипт М
Деректер жоқ
Спрей
КП Флумед-Фарм, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№017907
2298
Ингалипт-DF
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған аэрозоль
DOSFARM ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№026008
2299
Ингалипт-Здоровье форте т?ймеда? ?осыл?ан
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған спрей
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
?Р-ДЗ-5№020124
2300
Ингалипт-Н
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған спрей
Микрофарм, УКРАИНА

2349
Интратект®
Нет данных
Раствор для инфузий
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021519
2350
Интрафен
Ибупрофен
Раствор для внутривенного введения
Производственное подразделение-фабрика АО Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024423
2351
Интрафен
Ибупрофен
Раствор для внутривенного введения
Производственное подразделение-фабрика АО Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024422
2352
Инфанрикс гекса, вакцина дифтерийно-столбнячная бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полимиелита инактивированной и вакциной против Haemophilus influenzae тип b
Нет данных
Суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№013446
2353
Инфанрикс ИПВ (вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) и полиомиелита (инактивированная) (адсорбированная))
Нет данных
Суспензия для инъекций
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№024531
2354
Инфанрикс ИПВ + Hib (вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), полиомиелита (инактивированная) и инфекции, вызываемой Haemophilus influenzae тип b конъюгированная (адсорбированная))
Нет данных
Суспензия для инъекций
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№000085-РГ-KZ
2355
Инфанрикс ИПВ+Hib (вакцина для профилактики дифтерии, столбняка,коклюша (бесклеточная),полиомиелита(инактивированная) и инфекции,вызываемой Haemophilus influenzae тип b конъюгированная (адсорбированная))
Нет данных
Суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№018564
2356
Инфанрикс®, вакцина адсорбированная бесклеточная коклюшно-дифтерийно-столбнячная жидкая (АбКДС)
Нет данных
Суспензия для инъекций
ГлаксоСмитКляйн Байлогикалс с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№009832
2357
Инфен - 25
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эмкьюр Фармацевтикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121988
2358
Инфенак
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Тулип Лаб Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№013356
2359
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025559
2360
Инфлувир
Осельтамивир
Капсулы
Республиканское производственное унитарное предприятие "АКАДЕМФАРМ", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024041
2361
Инфлювак®
Нет данных
Суспензия для инъекций
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-БП-5№014228
2362
Инфлювак® Тетра
Нет данных
Суспензия для инъекций
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ

2349
Интратект®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021519
2350
Интрафен
Ибупрофен
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Өндірістік фабрика Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ АҚ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024423
2351
Интрафен
Ибупрофен
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Өндірістік фабрика Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ АҚ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024422
2352
Инфанрикс гекса, рекомбинанты В гепатитіне қарсы вакцинамен, полиомиелитке қарсы белсенділігі жойылған вакцинамен және b типті Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцинамен біріктірілген жасушасыз көкжөтел күл-сіреспе вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№013446
2353
Инфанрикс ИПВ (күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) және полиомиелит (белсенділігі жойылған) (сіңірілген) профилактикасына арналған вакцина)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№024531
2354
Инфанрикс ИПВ+Hib (күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және конъюгацияланған (адсорбцияланған) b типті Haemophilus influenzae туындаған инфекциялар профилактикасына арналған вакцина)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№000085-РГ-KZ
2355
Инфанрикс ИПВ+Hib, жасушасыз, сіңірілген, сұйық көкжөтел-күл-сіреспе біріктірілген вакцинасы (АбКДС)+b түріндегі Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцина (Hib)+белсенділігі жойылған үшвалентті полиомиелит вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№018564
2356
Инфанрикс®, сіңірілген жасушасыз, сұйық көкжөтел-күл-сіреспе вакцинасы (АбКДС)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байлогикалс с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№009832
2357
Инфен - 25
Декскетопрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эмкьюр Фармацевтикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121988
2358
Инфенак
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Тулип Лаб Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013356
2359
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025559
2360
Инфлувир
Осельтамивир
Капсулалар
АКАДЕМФАРМ Республикалық өндірістік біртұтас кәсіпорны, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024041
2361
Инфлювак®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-БП-5№014228
2362
Инфлювак® Тетра
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ

РК-ЛС-5№012723
2410
Ихтиоловая мазь
Нет данных
Мазь
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003155
2411
Жемчужный кальций
Нет данных
Капсулы
Нинбонская фармацевтическая компания Да Чан, КИТАЙ
РК-ЛС-5№019547
2412
Йод
Нет данных
Раствор спиртовой
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009525
2413
Йод
Нет данных
Раствор спиртовой
ТОО "Фармация 2010", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003153
2414
Антиоксикапс с йодом
Нет данных
Капсулы
Минскинтеркапс УП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№004537
2415
Йодбаланс®
Нет данных
Таблетки
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019767
2416
Йодинол
Нет данных
Раствор для местного и наружного применения
Татхимфармпрепараты, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018028
2417
Йодомарин® 100
Нет данных
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№008273
2418
Йодомарин® 200
Калия йодид
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010499
2419
Йодомарин®200
Калия йодид
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023413
2420
Йокс
Нет данных
Спрей
Тева Чешские Предприятия с.р.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№011240
2421
Йомоги
Нет данных
Капсулы
Ардейфарм ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016488
2422
Йонделис®
Трабектедин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Бакстер Онколоджи ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015109
2423
Йохимбина гидрохлорид
Нет данных
Таблетки
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА
РК-ЛС-5№011019
2424
Кабазитаксел-Келун-Казфарм
Кабазитаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023269
2425
Кабазред
Кабазитаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
Др. Редди'с Лабораторис Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023700
2426
Каберлин
Каберголин
Таблетки
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024647
2427
Кабометикс
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№025808
2428
Кабометикс
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№025809
2429
Кабометикс
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№025810
2430
Кавинтон®
Винпоцетин
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013452
2431
Кавинтон®
Винпоцетин
Раствор для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013066
2432
КАВИНТОН® КОМФОРТЕ
Винпоцетин
Таблетки диспергируемые в полости рта
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№024035
2433
Кавинтон® Форте
Винпоцетин
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№003960
2434
Кагоцел®
Нет данных
Таблетки
НИАРМЕДИК ФАРМА, РОССИЯ
РК-ЛС-5№122075
2435
Каденс
Флекаинид
Таблетки
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025024

ҚР-ДЗ-5№012723
2410
Ихтиол жақпамайы
Деректер жоқ
Жақпамай
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003155
2411
Інжу кальцийі
Деректер жоқ
Капсулалар
Да Чан Нинбон фармацевтикалық компаниясы, ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№019547
2412
Йод
Деректер жоқ
Спиртті ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009525
2413
Йод
Деректер жоқ
Спиртті ерітінді
ЖШС "Фармация 2010", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003153
2414
Йод қосылған Антиоксикапс
Деректер жоқ
Капсулалар
Минскинтеркапс УК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№004537
2415
Йодбаланс®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019767
2416
Йодинол
Деректер жоқ
Жергілікті және сыртқа қолдануға арналған ерітінді
Татхимфармпрепараты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018028
2417
Йодомарин® 100
Деректер жоқ
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№008273
2418
Йодомарин® 200
Калия йодид
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010499
2419
Йодомарин®200
Калия йодид
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023413
2420
Йокс
Деректер жоқ
Спрей
Тева Чех Кәсіпорындары с.р.о., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№011240
2421
Йомоги
Деректер жоқ
Капсулалар
Ардейфарм ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016488
2422
Йонделис®
Трабектедин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Бакстер Онколоджи ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015109
2423
Йохимбин гидрохлориді
Деректер жоқ
Таблеткалар
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011019
2424
Кабазитаксел-Келун-Казфарм
Кабазитаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат еріткішімен жиынтықта
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023269
2425
Кабазред
Кабазитаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат еріткішімен жиынтықта
Др. Редди'с Лабораторис Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023700
2426
Каберлин
Каберголин
Таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024647
2427
Кабометикс
Кабозантиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№025808
2428
Кабометикс
Кабозантиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№025809
2429
Кабометикс
Кабозантиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№025810
2430
Кавинтон®
Винпоцетин
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013452
2431
Кавинтон®
Винпоцетин
Инъекцияға арналған ерітінді
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013066
2432
КАВИНТОН® КОМФОРТЕ
Винпоцетин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№024035
2433
Кавинтон® Форте
Винпоцетин
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№003960
2434
Кагоцел®
Деректер жоқ
Таблеткалар
НИАРМЕДИК ФАРМА, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№122075
2435
Каденс
Флекаинид
Таблеткалар
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025024

2436
Каденс
Флекаинид
Таблетки
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025025
2437
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№121696
2438
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№121695
2439
Кайендра
Сипонимод
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№024793
2440
Кайендра
Сипонимод
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№024796
2441
Калетра®
Нет данных
Раствор для приема внутрь
ЭббВи Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024722
2442
Калидавир
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025911
2443
Калия и магния аспарагинат
Нет данных
Раствор для инфузий
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022561
2444
Калия и магния аспарагинат
Нет данных
Раствор для инфузий
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022591
2445
Калия оротат
Оротовая кислота
Таблетки
Лубныфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010124
2446
Калия хлорид
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024315
2447
Калия хлорид
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024390
2448
Калия хлорид
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ДАЛЬХИМФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022900
2449
Калимин 60 Н
Пиридостигмина бромид
Таблетки
Клоке Фарма-Сервис ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№009630
2450
Калквенс®
Акалабрутиниб
Капсулы
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025022
2451
Кальдиум
Нет данных
Капсулы пролонгированного действия
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№121968
2452
Кальция глюконат
Кальция глюконат
Таблетки
Эйкос-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024906
2453
Кальция глюконат
Кальция глюконат
Таблетки
Ирбитский химико-фармацевтический завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020953
2454
Кальция глюконат
Нет данных
Таблетки
Борисовский завод медицинских препаратов, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№011972
2455
Кальция глюконат стабилизированный
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010253
2456
Кальция глюконат стабилизированный
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010252
2457
Кальция глюконат-Дарница (стабилизированный)
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА
РК-ЛС-5№000827
2458
Кальция глюконат-Здоровье (стабилизированный)
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024581
2459
Кальция хлорид
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
ДАЛЬХИМФАРМ, РОССИЯ

2436
Каденс
Флекаинид
Таблеткалар
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025025
2437
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121696
2438
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121695
2439
Кайендра
Сипонимод
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024793
2440
Кайендра
Сипонимод
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024796
2441
Калетра®
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
ЭббВи Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024722
2442
Калидавир
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АҚ Фармасинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025911
2443
Калий және магний аспарагинаты
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022561
2444
Калий және магний аспарагинаты
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022591
2445
Калий оротаты
-
Таблеткалар
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010124
2446
Калий хлориді
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024315
2447
Калий хлориді
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Новосибхимфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024390
2448
Калий хлориді
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022900
2449
Калимин 60 Н
Пиридостигмин бромиді
Таблеткалар
Клоке Фарма-Сервис ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009630
2450
Калквенс®
Акалабрутиниб
Капсулалар
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025022
2451
Кальдиум
Деректер жоқ
Әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№121968
2452
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты
Таблеткалар
Эйкос-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024906
2453
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты
Таблеткалар
Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020953
2454
Кальций глюконаты
Деректер жоқ
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№011972
2455
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010253
2456
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010252
2457
Кальций глюконаты-Дарница (тұрақтандырылған)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармацевтикалық фирма "Дарница" ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000827
2458
Кальций глюконаты-Здоровье (тұрақтандырылған)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024581
2459
Кальций хлориді
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№026089
2751
КЛОСАРТ®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024095
2752
КЛОСАРТ®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024096
2753
КЛОСАРТ®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024097
2754
Клостилбегит®
Кломифен
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№005861
2755
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025632
2756
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025628
2757
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025629
2758
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025630
2759
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025631
2760
Клотрим
Клотримазол
Таблетки вагинальные
Protech Biopharma Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№004765
2761
Клотримазол
Клотримазол
Мазь
Борщаговский ХФЗ НПЦ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019578
2762
Клотримазол
Клотримазол
Таблетки вагинальные
Борщаговский ХФЗ НПЦ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№011494
2763
КЛОТРИМАЗОЛ
Клотримазол
Крем
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№020660
2764
Клотримазол
Клотримазол
Крем
Хиперион С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024822
2765
Клотримазол
Клотримазол
Таблетки вагинальные
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№005353
2766
Клотримазол
Клотримазол
Суппозитории вагинальные
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№009749
2767
Клотримазол
Клотримазол
Крем
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№005354
2768
Клотримазол-Тева
Клотримазол
Крем
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018199
2769
Клофамак
Клофазимин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оксалис Лабс, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025150
2770
Клофамак
Клофазимин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оксалис Лабс, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025151
2771
КЛОФАН ®
Клотримазол
Суппозитории вагинальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023993
2772
КЛОФАН®
Клотримазол
Крем
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121974
2773
КЛОФАН®
Клотримазол
Крем
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025770
2774
КЛОФАН®
Клотримазол
Крем
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025771
2775
КЛОФАН®
Клотримазол
Суппозитории вагинальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023809
2776
Клофелин-Здоровье
Клонидин
Таблетки
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА

ҚР-ДЗ-5№026089
2751
КЛОСАРТ®
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024095
2752
КЛОСАРТ®
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024096
2753
КЛОСАРТ®
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024097
2754
Клостилбегит®
Кломифен
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№005861
2755
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025632
2756
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025628
2757
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025629
2758
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025630
2759
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025631
2760
Клотрим
Клотримазол
Қынаптық таблеткалар
Protech Biopharma Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№004765
2761
Клотримазол
Клотримазол
Жақпамай
Борщагов ХФЗ ҒӨО, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019578
2762
Клотримазол
Клотримазол
Қынаптық таблеткалар
Борщагов ХФЗ ҒӨО, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011494
2763
КЛОТРИМАЗОЛ
Клотримазол
Крем
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020660
2764
Клотримазол
Клотримазол
Крем
Хиперион С.А., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024822
2765
Клотримазол
Клотримазол
Қынаптық таблеткалар
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№005353
2766
Клотримазол
Клотримазол
Қынаптық суппозиторийлер
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№009749
2767
Клотримазол
Клотримазол
Крем
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№005354
2768
Клотримазол-Тева
Клотримазол
Крем
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018199
2769
Клофамак
Клофазимин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оксалис Лабс, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025150
2770
Клофамак
Клофазимин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оксалис Лабс, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025151
2771
КЛОФАН ®
Клотримазол
Қынаптық суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023993
2772
КЛОФАН®
Клотримазол
Крем
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121974
2773
КЛОФАН®
Клотримазол
Крем
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025770
2774
КЛОФАН®
Клотримазол
Крем
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025771
2775
КЛОФАН®
Клотримазол
Қынаптық суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023809
2776
Клофелин-Здоровье
Клонидин
Таблеткалар
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА

РК-ЛС-5№014316
2777
КМ - Глицерофит®
Нет данных
Суппозитории
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024262
2778
КМ - Калефит®
Нет данных
Суппозитории
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№004448
2779
КМ-Зубной®
Нет данных
Бальзам
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№020264
2780
КМ-Хипоил масло облепиховое
Нет данных
Масло
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010315
2781
КМ-Гастрофит®
Нет данных
Фито-чай
ПК "Фирма "Кызылмай", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№013256
2782
КМ-Гинекологический®
Нет данных
Фито-чай
ПК "Фирма "Кызылмай", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№013312
2783
КМ-Гипотензивный®
Нет данных
Фито-чай
ПК "Фирма "Кызылмай", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№013201
2784
КМ-Женьшень
Нет данных
Суппозитории
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014372
2785
КМ-Иммунофит
Нет данных
Сироп
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№000153
2786
КМ-Метрофит®
Нет данных
Суппозитории
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№004447
2787
КМ-Парацетофит®
Нет данных
Суппозитории
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020317
2788
КМ-Сеннофит®
Нет данных
Суппозитории
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№004445
2789
КМ-Туссофит
Нет данных
Сироп на сорбите
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№000193
2790
КМ-Туссофит
Нет данных
Сироп
Фирма Кызылмай, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№000136
2791
КМ-Зверобой
Нет данных
Фито-чай
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014373
2792
Коакт
Нет данных
Порошок для приготовления пероральной суспензии
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024757
2793
Коакт
Нет данных
Порошок для приготовления пероральной суспензии
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024761
2794
КОАКТ
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121938
2795
КОАКТ
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121940
2796
КОАКТ
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121939
2797
Ко-Амлесса
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022191
2798
Ко-Амлесса
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022190
2799
Ко-Амлесса
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022189
2800
Ко-Амлесса
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022188
2801
Ко-Амлесса
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022187
2802
Ко-Валодип
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024550
2803
Ко-Валодип
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024551
2804
Ко-Валодип
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024552

ҚР-ДЗ-5№014316
2777
КМ - Глицерофит®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024262
2778
КМ - Калефит®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№004448
2779
КМ - Тіс®
Деректер жоқ
Бальзам
Фирма КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№020264
2780
КМ - Хипоил шырғанақ майы
Деректер жоқ
Май
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010315
2781
КМ-Гастрофит®
Деректер жоқ
Фито-шай
Кызылмай Фирмасы" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013256
2782
КМ-Гинекологиялық®
Деректер жоқ
Фито-шай
Кызылмай Фирмасы" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013312
2783
КМ-Гипотензивті®
Деректер жоқ
Фито-шай
Кызылмай Фирмасы" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013201
2784
КМ-Женьшень
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014372
2785
КМ-Иммунофит
Деректер жоқ
Шәрбат
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№000153
2786
КМ-Метрофит®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№004447
2787
КМ-Парацетофит®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020317
2788
КМ-Сеннофит®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№004445
2789
КМ-Туссофит
Деректер жоқ
Сорбиттегі шәрбат
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№000193
2790
КМ-Туссофит
Деректер жоқ
Шәрбат
Қызылмай Фирмасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№000136
2791
КМ-Шайқурай
Деректер жоқ
Фито-шай
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014373
2792
Коакт
Деректер жоқ
Пероральді суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024757
2793
Коакт
Деректер жоқ
Пероральді суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024761
2794
КОАКТ
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121938
2795
КОАКТ
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121940
2796
КОАКТ
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121939
2797
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022191
2798
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022190
2799
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022189
2800
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022188
2801
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022187
2802
Ко-Валодип
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА-РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024550
2803
Ко-Валодип
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА-РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024551
2804
Ко-Валодип
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА-РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024552

2805
КОВИФОР
Ремдесивир
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
АСПИРО ФАРМА ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025234
2806
Когенэйт® ФС
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (стерильная вода для инъекций в предварительно заполненном шприце 2,5 мл)
Байер Хелскэр ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№013230
2807
Когенэйт® ФС
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (стерильная вода для инъекций в предварительно заполненном шприце 2,5 мл)
Байер Хелскэр ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№013228
2808
Когенэйт® ФС
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (стерильная вода для инъекций в предварительно заполненном шприце 2,5 мл)
Байер Хелскэр ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№013229
2809
Когнум
Нет данных
Таблетки
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024451
2810
Когнум
Нет данных
Таблетки
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024450
2811
Коделак® Бронхо с чабрецом
Нет данных
Эликсир
Открытое акционерное общество "Фармстандарт-Лексредства", (ОАО "Фармстандарт-Лексредства"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№025560
2812
Ко-Диован®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№013720
2813
Ко-Диован®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№010548
2814
Козэнтикс®
Секукинумаб
Раствор для подкожного введения
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№024318
2815
Ко-Ирбесан®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020379
2816
Ко-Ирбесан®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020380
2817
Кокарбоксилазы гидрохлорид
Нет данных
Раствор для инъекций
ФЗ БИОФАРМА, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023960
2818
Кокарнит
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (0.5 % раствор лидокаина гидрохлорида)
Е.И.П.И.Ко., ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№013155
2819
Коксибия
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024608
2820
Коксибия
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024609
2821
Коксибия
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024610
2822
Колдфри®
Нет данных
Таблетки
Медлей Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019921
2823
Коледан
Колекальциферол
Капли для приема внутрь
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТУРЦИЯ

2805
КОВИФОР
Ремдесивир
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
АСПИРО ФАРМА ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025234
2806
Когенэйт® ФС
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған стерильді су 2,5 мл алдын ала толтырылған шприцте) жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№013230
2807
Когенэйт® ФС
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған стерильді су 2,5 мл алдын ала толтырылған шприцте) жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№013228
2808
Когенэйт® ФС
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған стерильді су 2,5 мл алдын ала толтырылған шприцте) жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№013229
2809
Когнум
Деректер жоқ
Таблеткалар
КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024451
2810
Когнум
Деректер жоқ
Таблеткалар
КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024450
2811
Коделак® Бронхо тасшɵп қосылған
Деректер жоқ
Эликсир
Фармстандарт-Лексредства ашық акционерлік қоғамы ("Фармстандарт-Лексредства" ААҚ), РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025560
2812
Ко-Диован®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№013720
2813
Ко-Диован®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№010548
2814
Козэнтикс®
Секукинумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024318
2815
Ко-Ирбесан®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020379
2816
Ко-Ирбесан®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020380
2817
Кокарбоксилаза гидрохлориді
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
ФЗ БИОФАРМА, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023960
2818
Кокарнит
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлоридінің 0.5 % ерітіндісі)
Е.И.П.И.Ко., МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№013155
2819
Коксибия
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024608
2820
Коксибия
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024609
2821
Коксибия
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024610
2822
Колдфри®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Медлей Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019921
2823
Коледан
Колекальциферол
Ішуге арналған тамшылар
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТҮРКИЯ

РК-ЛС-5№024055
2824
Колефер
Нет данных
Капли для приема внутрь
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023592
2825
КОЛИКИД®
Симетикон
Таблетки, покрытые оболочкой
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023613
2826
КОЛИКИД®
Симетикон
Суспензия оральная
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023904
2827
Колисод
Колистиметат натрия
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, инфузии и ингаляций в комплекте с растворителем
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025516
2828
КОЛНАР
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025664
2829
КОЛНАР
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025666
2830
КОЛНАР
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025667
2831
КО-ЛОРКАР®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022173
2832
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022174
2833
Колофорт
Нет данных
Таблетки диспергируемые в полости рта
ООО "НПФ "МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ", РОССИЯ
РК-ЛС-5№022467
2834
Комбивир
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№010563
2835
КОМБИГРИП
Нет данных
Таблетки
ЭВЕРТОГЕН ЛАЙФ САЙЕНСЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022550
2836
Комбинил-Дуо
Нет данных
Капли глазные и ушные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№017665
2837
Комбитид Стархалер
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024900
2838
Комбитид Стархалер
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024901
2839
Комбитид Стархалер
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024902
2840
Комбутол
Этамбутол
Таблетки
Концепт Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020274
2841
Кометад
Колистиметат натрия
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№022506
2842
Кометад
Колистиметат натрия
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения или ингаляций
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№025454
2843
Кометад
Колистиметат натрия
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения или ингаляций
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№025230
2844
Комплера
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№022580

ҚР-ДЗ-5№024055
2824
Колефер
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшылар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023592
2825
КОЛИКИД®
Симетикон
Қабықпен қапталған таблеткалар
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023613
2826
КОЛИКИД®
Симетикон
Ішуге арналған суспензия
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023904
2827
Колисод
Натрий колистиметаты
Инъекция, инфузия және ингаляция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025516
2828
КОЛНАР
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025664
2829
КОЛНАР
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025666
2830
КОЛНАР
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025667
2831
КО-ЛОРКАР®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022173
2832
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022174
2833
Колофорт
Деректер жоқ
Ауыз қуысында ұнтақталатын таблеткалар
"МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ"ҒӨФ" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022467
2834
Комбивир
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№010563
2835
КОМБИГРИП
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЭВЕРТОГЕН ЛАЙФ САЙЕНСЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022550
2836
Комбинил-Дуо
Деректер жоқ
Көзге және құлаққа тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№017665
2837
Комбитид Стархалер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024900
2838
Комбитид Стархалер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024901
2839
Комбитид Стархалер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024902
2840
Комбутол
Этамбутол
Таблеткалар
Концепт Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020274
2841
Кометад
Натрий колистиметаты
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022506
2842
Кометад
Натрий колистиметаты
Ингаляцияға немесе вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025454
2843
Кометад
Натрий колистиметаты
Ингаляцияға немесе вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025230
2844
Комплера
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№022580

РК-ЛС-5№017647
2894
КоронаВак, вакцина против COVID-19 (Vero Cell), инактивированная
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Синовак Лайф Сайанс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025348
2895
КОРОНАВИР
Фавипиравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Р-Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025316
2896
Коронал
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№003595
2897
КОРОНИМ®
Амлодипин
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015666
2898
КОРОНИМ®
Амлодипин
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015667
2899
Кортексин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения
ГЕРОФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018206
2900
Кортимент
Будесонид
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Космо С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023278
2901
КосмоФер®
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармакосмос А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№007849
2902
Косопт® БК
Нет данных
Капли глазные
Тубилюкс Фарма С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024943
2903
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023744
2904
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023745
2905
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023742
2906
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023743
2907
Котеллик®
Кобиметиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022643
2908
Кофеин-бензоат натрия
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№018225
2909
КОФОЛ®
Нет данных
Сироп от кашля
Чарак Фарма Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№010895
2910
Коэнзим Композитум
Нет данных
Раствор для инъекций
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018046
2911
Крайнон®
Прогестерон
Гель вагинальный
Дендрон Брэндс Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№018975
2912
Кратал
Нет данных
Таблетки
Борщаговский ХФЗ НПЦ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010926
2913
КРЕАМЕД 10000
Нет данных
Капсулы с отложенным высвобождением
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024236
2914
Креон® 10000
Нет данных
Капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Абботт Лабораториз ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010897
2915
Креон® 25000
Нет данных
Капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Абботт Лабораториз ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010898

ҚР-ДЗ-5№017647
2894
КоронаВак, белсенділігі жойылған COVID-19 (Vero Cell) қарсы вакцина
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Синовак Лайф Сайанс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025348
2895
КОРОНАВИР
Фавипиравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Р-Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025316
2896
Коронал
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№003595
2897
КОРОНИМ®
Амлодипин
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015666
2898
КОРОНИМ®
Амлодипин
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015667
2899
Кортексин®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГЕРОФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018206
2900
Кортимент
Будесонид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Космо С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023278
2901
КосмоФер®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармакосмос А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№007849
2902
Косопт® БК
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Тубилюкс Фарма С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024943
2903
Костарокс®
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023744
2904
Костарокс®
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023745
2905
Костарокс®
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023742
2906
Костарокс®
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023743
2907
Котеллик®
Кобиметиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022643
2908
Кофеин-бензоат натрийі
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлік қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№018225
2909
КОФОЛ®
Деректер жоқ
Жөтелге қарсы шәрбат
Чарак Фарма Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№010895
2910
Коэнзим Композитум
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018046
2911
Крайнон®
Прогестерон
Қынаптық гель
Дендрон Брэндс Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018975
2912
Кратал
Деректер жоқ
Таблеткалар
Борщагов ХФЗ ҒӨО, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010926
2913
КРЕАМЕД 10000
Деректер жоқ
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024236
2914
Креон® 10000
Деректер жоқ
Құрамында минимикросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар
Абботт Лабораториз ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010897
2915
Креон® 25000
Деректер жоқ
Құрамында минимикросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар
Абботт Лабораториз ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010898

РК-ЛС-5№023758
2941
Ксеомин
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Мерц Фарма ГмбХ и Ко. КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№022385
2942
Ксеомин
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Мерц Фарма ГмбХ и Ко. КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№022386
2943
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№019151
2944
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№019152
2945
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№019150
2946
Ксефокам
Лорноксикам
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Вассербургер Арцнаймиттельверк ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020054
2947
Ксефокам
Лорноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019987
2948
Ксефокам
Лорноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019986
2949
Ксефокам Рапид
Лорноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004993
2950
Ксигдуо™ XR
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023814
2951
Ксигдуо™ XR
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023815
2952
Ксигдуо™ XR
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023816
2953
Ксизал
Левоцетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЮСБ Фаршим С. А., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№014977
2954
Ксилазол
Нет данных
Спрей назальный
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024060
2955
Ксилазол
Нет данных
Спрей назальный
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024059
2956
Ксилат
Нет данных
Раствор для инфузий
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019768
2957
Ксилокрем
Нет данных
Крем для наружного применения
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023550
2958
Ксифиа
Цефиксим
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Алкалоид АД Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№021397
2959
Ксифиа
Цефиксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Алкалоид АД Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№021309
2960
Ксолар®
Омализумаб
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ

ҚР-ДЗ-5№023758
2941
Ксеомин
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Мерц Фарма ГмбХ және Ко. КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№022385
2942
Ксеомин
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Мерц Фарма ГмбХ және Ко. КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№022386
2943
Ксеплион®
Палиперидон
Ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№019151
2944
Ксеплион®
Палиперидон
Ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№019152
2945
Ксеплион®
Палиперидон
Ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№019150
2946
Ксефокам
Лорноксикам
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Вассербургер Арцнаймиттельверк ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020054
2947
Ксефокам
Лорноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019987
2948
Ксефокам
Лорноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019986
2949
Ксефокам Рапид
Лорноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004993
2950
Ксигдуо™ XR
Деректер жоқ
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023814
2951
Ксигдуо™ XR
Деректер жоқ
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023815
2952
Ксигдуо™ XR
Деректер жоқ
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023816
2953
Ксизал
Левоцетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЮСБ Фаршим С. А., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014977
2954
Ксилазол
Деректер жоқ
Мұрынға арналған спрей
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024060
2955
Ксилазол
Деректер жоқ
Мұрынға арналған спрей
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024059
2956
Ксилат
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019768
2957
Ксилокрем
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023550
2958
Ксифиа
Цефиксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Алкалоид АД Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№021397
2959
Ксифиа
Цефиксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкалоид АД Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№021309
2960
Ксолар®
Омализумаб
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ

РК-ЛС-5№121775
2961
Ксон®
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Сансе Лабораториз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№004570
2962
Ксофиго®
Нет данных
Раствор для инъекций
Институт энергетических технологий, НОРВЕГИЯ
РК-ЛС-5№022177
2963
Ксофлюза®
Балоксавир марбоксил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Шионоги Фарма Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№024861
2964
Ксофлюза®
Балоксавир марбоксил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Шионоги Фарма Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№024856
2965
Кстанди
Энзалутамид
Капсулы
Каталент Фарма Солюшенс, ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№121644
2966
Куван®
Сапроптерин
Таблетки растворимые
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019261
2967
Кувитру
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№024863
2968
КУКА
Нет данных
Сироп от кашля
Мултани Фармасьютикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021447
2969
Куленто
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025223
2970
Куленто
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025903
2971
Куленто
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025904
2972
Куленто
Монтелукаст
Гранулы для приема внутрь для детей
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023976
2973
КУПЛАТОН
Диметикон
Капли оральные
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№024987
2974
Куракне®
Изотретиноин
Капсулы
Каталент Франция Бенайм С.А., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023647
2975
Куракне®
Изотретиноин
Капсулы
Каталент Франция Бенайм С.А., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023646
2976
Курантил®N 25
Дипиридамол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011977
2977
КУРИОЗИН®
Нет данных
Гель
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№010942
2978
Куросурф®
Нет данных
Суспензия для эндотрахеального введения
Кьези Фармацеутици С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025058
2979
КУСТОДИОЛ
Нет данных
Раствор для перфузий
Др. Франц КҰлер Хеми ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025459
2980
Кутипин
Кветиапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020497
2981
Кутипин
Кветиапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020496
2982
Кутипин
Кветиапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020495
2983
Серная мазь
Нет данных
Мазь
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009346
2984
Адсорбированная вакцина против дифтерии и столбняка (педиатрическая)
Нет данных
Суспензия для инъекций
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№121775
2961
Ксон®
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Сансе Лабораториз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№004570
2962
Ксофиго®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Энергетикалық технологиялар институты, НОРВЕГИЯ
ҚР-ДЗ-5№022177
2963
Ксофлюза®
Балоксавир марбоксилі
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Шионоги Фарма Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024861
2964
Ксофлюза®
Балоксавир марбоксилі
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Шионоги Фарма Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024856
2965
Кстанди
Энзалутамид
Капсулалар
Каталент Фарма Солюшенс, ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№121644
2966
Куван®
Сапроптерин
Еритін таблеткалар
Экселла ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019261
2967
Кувитру
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№024863
2968
КУКА
Деректер жоқ
Жөтелге қарсы шәрбат
Мултани Фармасьютикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021447
2969
Куленто
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025223
2970
Куленто
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025903
2971
Куленто
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025904
2972
Куленто
Монтелукаст
Балаларға ішке қабылдауға арналған түйіршіктер
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023976
2973
КУПЛАТОН
Диметикон
Ішуге арналған тамшылар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024987
2974
Куракне®
Изотретиноин
Капсулалар
Каталент Франция Бенайм С.А., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023647
2975
Куракне®
Изотретиноин
Капсулалар
Каталент Франция Бенайм С.А., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023646
2976
Курантил®N 25
Дипиридамол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011977
2977
КУРИОЗИН®
Деректер жоқ
Гель
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№010942
2978
Куросурф®
Деректер жоқ
Эндотрахеальды енгізуге арналған суспензия
Кьези Фармацеутици С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025058
2979
КУСТОДИОЛ
Деректер жоқ
Перфузияға арналған ерітінді
Др. Франц КҰлер Хеми ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025459
2980
Кутипин
Кветиапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020497
2981
Кутипин
Кветиапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020496
2982
Кутипин
Кветиапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020495
2983
Күкірт жақпамайы
Деректер жоқ
Жақпамай
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009346
2984
Күлге және сіреспеге қарсы сіңірілген вакцина (педиатриялық)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН

РК-БП-5№024231
2985
День и Ночь
Нет данных
набор таблеток покрытых оболочкой и таблеток с пролонгированным высвобождением
Медикал Юнион Фармасьютикалс, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№122061
2986
Крапивы листья
Нет данных
Листья
Зерде-Фито, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018052
2987
Масло крапивы
Нет данных
Экстракт масляный
ФитОлеум, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021620
2988
Инсти без сахара
Нет данных
Гранулы
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№013797
2989
Черника-МИК
Нет данных
Капсулы
Минскинтеркапс УП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012883
2990
Инсти со вкусом черной смородины
Нет данных
Гранулы растительные
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№025677
2991
ГАСТРОБЕНЕ ДВОЙНОГО ДЕЙСТВИЯ
Нет данных
Суспензия для приема внутрь
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025678
2992
Муравьиный спирт
Нет данных
Раствор спиртовой
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003163
2993
Кызыл май – Липофит®
Нет данных
Суппозитории
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№005815
2994
Кызыл май масло полифитовое
Нет данных
Масло полифитовое
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014375
2995
Кызыл Май с прополисом®
Нет данных
Суппозитории
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010592
2996
Кызыл май с маслом облепиховым
Нет данных
Суппозитории
ПК "Фирма "КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014374
2997
Кызыл май®
Нет данных
Масло полифитовое
ФитОлеум, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№008022
2998
БРУСНИКА
Нет данных
Листья
Зерде-Фито, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020460
2999
Кызылмай®
Нет данных
Суппозитории
ФитОлеум, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003294
3000
Кызылмай® с прополисом
Нет данных
Суппозитории
ФитОлеум, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003293
3001
Вакцина против кори и краснухи живая аттенуированная лиофилизированная
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№024223
3002
Вакцина против кори и краснухи живая аттенуированная лиофилизированная
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№024222
3003
Вакцина против кори, паротита и краснухи живая аттенуированная (лиофилизированная)
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№013464
3004
Календулы цветки
Нет данных
Цветки
Зерде-Фито, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№017079
3005
Лавомакс®
Тилорон
Таблетки, покрытые оболочкой
АО "Нижфарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№012063
3006
Лаеннек
Нет данных
Раствор для внутримышечного и подкожного введения
Джапан Био Продактс Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№024637
3007
Лазея
Нет данных
Капсулы мягкие
Др. Вильмар Швабе ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-БП-5№024231
2985
Күн мен Түн
Деректер жоқ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар мен босап шығуы ұзартылған таблеткалар жиынтығы
Медикал Юнион Фармасьютикалс, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№122061
2986
Қалақай жапырақтары
Деректер жоқ
Жапырақтар
Зерде-Фито, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018052
2987
Қалақай майы
Деректер жоқ
Майлы сығынды
ФитОлеум, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021620
2988
Қантсыз инсти
Деректер жоқ
Түйіршіктер
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013797
2989
Қаражидек-МИК
Деректер жоқ
Капсулалар
Минскинтеркапс УК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012883
2990
Қарақат дәмі бар Инсти
Деректер жоқ
Өсімдік түйіршіктері
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025677
2991
ҚОС ӘСЕРЛІ ГАСТРОБЕНЕ
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025678
2992
Құмырсқа спирті
Деректер жоқ
Спиртті ерітінді
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003163
2993
Қызыл май – Липофит®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№005815
2994
Қызыл май полифитті майы
Деректер жоқ
Полифитті май
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014375
2995
Қызыл Май прополиспен®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010592
2996
Қызыл май шырғанақ майы қосылған
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
"Фирма "КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014374
2997
Қызыл май®
Деректер жоқ
Полифитті май
ФитОлеум, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№008022
2998
ҚЫЗЫЛЖИДЕК
Деректер жоқ
Жапырақтар
Зерде-Фито, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020460
2999
Қызылмай®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
ФитОлеум, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003294
3000
Қызылмай® прополиспен
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
ФитОлеум, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003293
3001
Қызылшаға және қызамыққа қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
Деректер жоқ
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024223
3002
Қызылшаға және қызамыққа қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
Деректер жоқ
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024222
3003
Қызылшаға, паротитке және қызамыққа қарсы аттенуирленген (лиофилизацияланған) тірі вакцина
Деректер жоқ
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№013464
3004
Қырмызыгүл гүлдері
Деректер жоқ
Гүлдер
Зерде-Фито, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№017079
3005
Лавомакс®
Тилорон
Қабықпен қапталған таблеткалар
Нижфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№012063
3006
Лаеннек
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
Джапан Био Продактс Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024637
3007
Лазея
Деректер жоқ
Жұмсақ капсулалар
Др. Вильмар Швабе ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№023418
3008
Лазикс®
Фуросемид
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Самруд Фармасьютикалс Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№014653
3009
Лазолван®
Амброксол
Раствор для ингаляций
Институт де Ангели С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№016719
3010
Лазолван®
Амброксол
Сироп
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014083
3011
Лазолван®
Амброксол
Таблетки
Делфарм Реймс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№005022
3012
Лазолван® МАКС
Амброксол
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№020767
3013
Лазолван® юниор
Амброксол
Сироп
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014082
3014
Лазорин®
Трамазолин
Спрей назальный дозированный
Институт де Ангели С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№019955
3015
Лайленон
Эплеренон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Испания С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№121955
3016
Лайленон
Эплеренон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Испания С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№121954
3017
Лакома-Т
Нет данных
Капли глазные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016192
3018
Лакрима®
Нет данных
Капли глазные
ЛеКос, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№006521
3019
Лакрис
Дезогестрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023806
3020
Лаксолак®
Лактулоза
Сироп
Медикал Юнион Фармасьютикалс, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№022481
3021
Лактинет®-Рихтер
Дезогестрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013311
3022
Лакто G Форте
Нет данных
Капсулы
ДЖИ ЭМ Фармасютикалс, ГРУЗИЯ
РК-ЛС-5№025811
3023
Лакто-G®
Нет данных
Капсулы
GM Pharmaceuticals Ltd., в сотрудничестве с UAS Laboratories (США), ГРУЗИЯ
РК-ЛС-5№014532
3024
Лактон
Нет данных
Капсулы
Protech Biopharma Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№011039
3025
Лактон-Д
Нет данных
Капсулы
Протек Биофарма ПВТ Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022434
3026
Лактофильтрум AVVA
Нет данных
Таблетки
АО "АВВА РУС", РОССИЯ
РК-ЛС-5№016497
3027
Лактулоза-Тева
Лактулоза
Сироп
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019382
3028
Лактулоза-ТК
Лактулоза
Сироп
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023089
3029
Ламиас® 150
Ламивудин
Таблетки, покрытые оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020657
3030
Ламивудин и зидовудин
Нет данных
Таблетки диспергируемые
Милан Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121913
3031
Ламизил
Тербинафин
Крем для наружного применения
GSK Consumer Healthcare SARL, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№004659
3032
Ламизил Дермгель
Тербинафин
Гель
GSK Consumer Healthcare S.A., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013703
3033
Ламикон®
Тербинафин
Спрей для наружного применения
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№005679
3034
Ламикон®
Тербинафин
Крем
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№005678
3035
Ламиктал®
Ламотриджин
Таблетки жевательные
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША

ҚР-ДЗ-5№023418
3008
Лазикс®
Фуросемид
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Самруд Фармасьютикалс Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014653
3009
Лазолван®
Амброксол
Ингаляцияға арналған ерітінді
Институт де Ангели С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№016719
3010
Лазолван®
Амброксол
Шәрбат
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014083
3011
Лазолван®
Амброксол
Таблеткалар
Делфарм Реймс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№005022
3012
Лазолван® МАКС
Амброксол
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№020767
3013
Лазолван® юниор
Амброксол
Шәрбат
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014082
3014
Лазорин®
Трамазолин
Мұрынға арналған дозаланған спрей
Институт де Ангели С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№019955
3015
Лайленон
Эплеренон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтон Испания С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121955
3016
Лайленон
Эплеренон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтон Испания С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121954
3017
Лакома-Т
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016192
3018
Лакрима®
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ЛеКос, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№006521
3019
Лакрис
Дезогестрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023806
3020
Лаксолак®
Лактулоза
Шәрбат
Медикал Юнион Фармасьютикалс, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№022481
3021
Лактинет®-Рихтер
Дезогестрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013311
3022
Лакто G Форте
Деректер жоқ
Капсулалар
ДЖИ ЭМ Фармасютикалс, ГРУЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№025811
3023
Лакто-G®
Деректер жоқ
Капсулалар
GM Pharmaceuticals Ltd., в сотрудничестве с UAS Laboratories (США), ГРУЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№014532
3024
Лактон
Деректер жоқ
Капсулалар
Protech Biopharma Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№011039
3025
Лактон-Д
Деректер жоқ
Капсулалар
Протек Биофарма ПВТ Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022434
3026
Лактофильтрум AVVA
Деректер жоқ
Таблеткалар
АВВА РУС АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016497
3027
Лактулоза-Тева
Лактулоза
Шәрбат
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019382
3028
Лактулоза-ТК
Лактулоза
Шәрбат
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023089
3029
Ламиас® 150
Ламивудин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020657
3030
Ламивудин және зидовудин
Деректер жоқ
Ұсақталатын таблеткалар
Милан Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121913
3031
Ламизил
Тербинафин
Сыртқа қолдануға арналған крем
GSK Consumer Healthcare SARL, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№004659
3032
Ламизил Дермгель
Тербинафин
Гель
GSK Consumer Healthcare S.A., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013703
3033
Ламикон®
Тербинафин
Сыртқа қолдануға арналған спрей
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№005679
3034
Ламикон®
Тербинафин
Крем
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№005678
3035
Ламиктал®
Ламотриджин
Шайнайтын таблеткалар
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША

РК-ЛС-5№014993
3085
Левокарбисан
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019932
3086
Левоком®
Нет данных
Таблетки
ООО "Фарма Старт", УКРАИНА
РК-ЛС-5№003125
3087
Левоксимед
Левофлоксацин
Раствор для внутривенных инфузий
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022208
3088
Левоксимед
Левофлоксацин
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022280
3089
Левоксимед
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023068
3090
Леволет
Левофлоксацин
Раствор для инфузий
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№017575
3091
Леволет
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые оболочкой
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016575
3092
Леволет
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые оболочкой
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016574
3093
Леволет
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые оболочкой
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021616
3094
Левомак 250
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№003355
3095
Левомак 500
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№003356
3096
Левомак® IV
Левофлоксацин
Раствор для внутривенных инфузий
Аманта Хелткер Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№011851
3097
Левомицетин
Хлорамфеникол
Капли глазные
Медоптик, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003991
3098
Левомицетин
Хлорамфеникол
Капли глазные
Медоптик, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016803
3099
Левомицетин
Хлорамфеникол
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010172
3100
Левомицетин
Хлорамфеникол
Раствор спиртовой
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015609
3101
Левомицетин
Хлорамфеникол
Раствор спиртовой для наружного применения
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003174
3102
Левомицетин
Хлорамфеникол
Порошок для приготовления раствора для инъекций
ПАО Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№009793
3103
Левомицетин
Хлорамфеникол
Таблетки
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№019460
3104
Левомицетин - DF
Хлорамфеникол
Капли глазные
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№013203
3105
Левомицетин-DF
Хлорамфеникол
Капли глазные
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018209
3106
Левомицетин-Дарница
Хлорамфеникол
Таблетки
ЧАО "Фармацевтическая фирма "Дарница", УКРАИНА
РК-ЛС-5№015685
3107
Левомицетин-Дарница
Хлорамфеникол
Таблетки
"Фармацевтическая фирма "Дарница", УКРАИНА
РК-ЛС-5№015686
3108
Левонат
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025922
3109
Леворест 28
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Рената Лимитед, БАНГЛАДЕШ
РК-ЛС-5№025673

ҚР-ДЗ-5№014993
3085
Левокарбисан
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019932
3086
Левоком®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Фарма Старт ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№003125
3087
Левоксимед
Левофлоксацин
Вена ішіне инфузияға арналған ерітінді
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022208
3088
Левоксимед
Левофлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022280
3089
Левоксимед
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023068
3090
Леволет
Левофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№017575
3091
Леволет
Левофлоксацин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016575
3092
Леволет
Левофлоксацин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016574
3093
Леволет
Левофлоксацин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021616
3094
Левомак 250
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003355
3095
Левомак 500
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003356
3096
Левомак® IV
Левофлоксацин
Вена ішіне инфузияға арналған ерітінді
Аманта Хелткер Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№011851
3097
Левомицетин
Хлорамфеникол
Көзге тамызатын дәрі
Медоптик, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003991
3098
Левомицетин
Хлорамфеникол
Көзге тамызатын дәрі
Медоптик, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016803
3099
Левомицетин
Хлорамфеникол
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010172
3100
Левомицетин
Хлорамфеникол
Спиртті ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015609
3101
Левомицетин
Хлорамфеникол
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003174
3102
Левомицетин
Хлорамфеникол
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Киевмедпрепарат ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№009793
3103
Левомицетин
Хлорамфеникол
Таблеткалар
"Ирбит химфармзауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019460
3104
Левомицетин - DF
Хлорамфеникол
Көзге тамызатын дәрі
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013203
3105
Левомицетин-DF
Хлорамфеникол
Көзге тамызатын дәрі
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018209
3106
Левомицетин-Дарница
Хлорамфеникол
Таблеткалар
Фармацевтикалық фирма Дарница" ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015685
3107
Левомицетин-Дарница
Хлорамфеникол
Таблеткалар
"Фармацевтикалық фирма "Дарница", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015686
3108
Левонат
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025922
3109
Леворест 28
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Рената Лимитед, БАНГЛАДЕШ
ҚР-ДЗ-5№025673

РК-ЛС-5№025925
3136
Левоцин
Левофлоксацин
Раствор для инфузий
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№018702
3137
Левоцин
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№014724
3138
Левояпс
Левофлоксацин
Капли глазные
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№023524
3139
ЛЕВОЯПС
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
PHARMATHEN S.A., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024916
3140
Легалон®140
Нет данных
Капсулы
Мадаус ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018873
3141
Легалон®70
Нет данных
Капсулы
Мадаус ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018872
3142
Легенд
Адеметионин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Biomedica Foscama Industria Chimico-Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020634
3143
Ледвир
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Майлан Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024525
3144
Леди
Ноноксинол
Суппозитории
Амкафарм Фармасьютикал ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№006548
3145
Леди
Ноноксинол
Суппозитории
Амкафарм Фармасьютикал ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№006549
3146
Лейковорин-Тева
Кальция фолинат
Раствор для инъекций
Фармахеми Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№013592
3147
ЛЕКАДОЛ®
Парацетамол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№025618
3148
ЛЕКАДОЛ® ХОТ Плюс Витамин С
Нет данных
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024944
3149
Лекарнитин
Левокарнитин
Раствор для внутривенного введения
Мефар Илач Санаии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025961
3150
Лекокса
Целекоксиб
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025901
3151
Лекокса
Целекоксиб
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025902
3152
Лекролин®
Кромоглициевая кислота
Капли глазные
НекстФарма, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№014154
3153
Лексур
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аргис Фармасеутикалс Инк. Ко., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024883
3154
Лексур
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аргис Фармасеутикалс Инк. Ко., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024884
3155
Лемоксол
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004025
3156
Лемоксол
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004024
3157
Леналидомид
Леналидомид
Капсулы
ПФК "Элеас", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024402
3158
Леналидомид
Леналидомид
Капсулы
ПФК "Элеас", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024403
3159
Леналидомид
Леналидомид
Капсулы
ПФК "Элеас", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024404
3160
Леналидомид
Леналидомид
Капсулы
ПФК "Элеас", КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№025925
3136
Левоцин
Левофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018702
3137
Левоцин
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014724
3138
Левояпс
Левофлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023524
3139
ЛЕВОЯПС
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
PHARMATHEN S.A., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024916
3140
Легалон®140
Деректер жоқ
Капсулалар
Мадаус ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018873
3141
Легалон®70
Деректер жоқ
Капсулалар
Мадаус ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018872
3142
Легенд
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Biomedica Foscama Industria Chimico-Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020634
3143
Ледвир
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Майлан Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024525
3144
Леди
Ноноксинол
Суппозиторийлер
Амкафарм Фармасьютикал ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№006548
3145
Леди
Ноноксинол
Суппозиторийлер
Амкафарм Фармасьютикал ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№006549
3146
Лейковорин-Тева
Кальций фолинаты
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармахеми Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№013592
3147
ЛЕКАДОЛ®
Парацетамол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025618
3148
ЛЕКАДОЛ® ХОТ Плюс Витамин С
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024944
3149
Лекарнитин
Левокарнитин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Мефар Илач Санаии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025961
3150
Лекокса
Целекоксиб
Капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025901
3151
Лекокса
Целекоксиб
Капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025902
3152
Лекролин®
Кромоглиций қышқылы
Көзге тамызатын дәрі
НекстФарма, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№014154
3153
Лексур
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аргис Фармасеутикалс Инк. Ко., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024883
3154
Лексур
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аргис Фармасеутикалс Инк. Ко., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024884
3155
Лемоксол
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004025
3156
Лемоксол
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004024
3157
Леналидомид
Леналидомид
Капсулалар
ӨФК "Элеас", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024402
3158
Леналидомид
Леналидомид
Капсулалар
ӨФК "Элеас", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024403
3159
Леналидомид
Леналидомид
Капсулалар
ӨФК "Элеас", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024404
3160
Леналидомид
Леналидомид
Капсулалар
ӨФК "Элеас", ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№024405
3161
Леналидомид
Леналидомид
Капсулы
ПФК "Элеас", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024406
3162
Леналидомид
Леналидомид
Капсулы
ПФК "Элеас", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024408
3163
Леналидомид
Леналидомид
Капсулы
ПФК "Элеас", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024407
3164
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулы
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№025996
3165
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулы
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№025997
3166
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулы
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№025998
3167
Ленанжио
Леналидомид
Капсулы
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024299
3168
Ленанжио
Леналидомид
Капсулы
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024300
3169
Ленанжио
Леналидомид
Капсулы
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024301
3170
Ленанжио
Леналидомид
Капсулы
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024302
3171
Ленвима®
Ленватиниб
Капсулы
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№025748
3172
Ленвима®
Ленватиниб
Капсулы
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№025761
3173
Лензетто®
Эстрадиол
Спрей трансдермальный
Гедеон Рихтер Румыния А.О., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№023635
3174
Лензетто®
Эстрадиол
Спрей трансдермальный
Гедеон Рихтер Румыния А.О., РУМЫНИЯ
ЛП-№000070-РГ-KZ
3175
Лениол
Парацетамол
Раствор для инфузий
Оцука Фармасьютикал Индия Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025681
3176
Леномид
Леналидомид
Капсулы
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025033
3177
Леномид
Леналидомид
Капсулы
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025034
3178
Леномид
Леналидомид
Капсулы
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025035
3179
Леномид
Леналидомид
Капсулы
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025036
3180
Лепанто
Пантопразол
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Вем Илач Сан ви Тик А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025737
3181
Леркамен® 10
Лерканидипин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№006012
3182
Леркамен® 20
Лерканидипин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019923
3183
Лесфаль®
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020752
3184
ЛЕТЕРО
Летрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024580
3185
Летродэй
Летрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025217
3186
Летрозол-Тева
Летрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
С. К. Синдан - Фарма С.Р.Л., РУМЫНИЯ

ҚР-ДЗ-5№024405
3161
Леналидомид
Леналидомид
Капсулалар
ӨФК "Элеас", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024406
3162
Леналидомид
Леналидомид
Капсулалар
ӨФК "Элеас", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024408
3163
Леналидомид
Леналидомид
Капсулалар
ӨФК "Элеас", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024407
3164
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№025996
3165
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№025997
3166
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№025998
3167
Ленанжио
Леналидомид
Капсулалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024299
3168
Ленанжио
Леналидомид
Капсулалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024300
3169
Ленанжио
Леналидомид
Капсулалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024301
3170
Ленанжио
Леналидомид
Капсулалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024302
3171
Ленвима®
Ленватиниб
Капсулалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№025748
3172
Ленвима®
Ленватиниб
Капсулалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№025761
3173
Лензетто®
Эстрадиол
Трансдермальді спрей
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023635
3174
Лензетто®
Эстрадиол
Трансдермальді спрей
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ЛП-№000070-РГ-KZ
3175
Лениол
Парацетамол
Инфузияға арналған ерітінді
Оцука Фармасьютикал Индия Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025681
3176
Леномид
Леналидомид
Капсулалар
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025033
3177
Леномид
Леналидомид
Капсулалар
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025034
3178
Леномид
Леналидомид
Капсулалар
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025035
3179
Леномид
Леналидомид
Капсулалар
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025036
3180
Лепанто
Пантопразол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Вем Илач Сан ви Тик А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025737
3181
Леркамен® 10
Лерканидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№006012
3182
Леркамен® 20
Лерканидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019923
3183
Лесфаль®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020752
3184
ЛЕТЕРО
Летрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024580
3185
Летродэй
Летрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025217
3186
Летрозол-Тева
Летрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
С.К. Синдан - Фарма С. Р. Л., РУМЫНИЯ

РК-ЛС-5№016332
3363
Лотор-500
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023503
3364
Лоэнзар-сановель
Лансопразол
Капсулы с отложенным высвобождением
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020487
3365
Луцентис®
Ранибизумаб
Раствор для внутриглазного введения
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№016259
3366
Луцетам®
Пирацетам
Раствор для инъекций
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№012922
3367
Луцетам®
Пирацетам
Раствор для инъекций
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№012923
3368
Луцетам®
Пирацетам
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№012920
3369
Луцетам®
Пирацетам
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№012921
3370
Луцетам®
Пирацетам
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№012919
3371
Люголит- DF®
Нет данных
Спрей для наружного применения
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016747
3372
РАСТВОР ЛЮГОЛЯ
Нет данных
Раствор для местного применения
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024923
3373
ЛЮГОЛЯ СПРЕЙ
Нет данных
Спрей для местного применения
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024922
3374
Люголя раствор с глицерином
Нет данных
Раствор
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009434
3375
Люкрин Депо
Лейпрорелин
Порошок лиофилизированный для приготовления суспензии для внутримышечного и подкожного введения с растворителем в предварительно-наполненном двухкамерном шприце (PDS)
Такеда Фармасьютикал Компани Лтд, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№017716
3376
Люмжев™
Инсулин лизпро
Раствор для подкожного введения
Элай Лилли энд Компани, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024927
3377
Люмжев™
Инсулин лизпро
Раствор для подкожного и внутривенного введения
Элай Лилли энд Компани, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№025104
3378
Люмжев™ КвикПен
Инсулин лизпро
Раствор для подкожного введения
Элай Лилли энд Компани, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№025099
3379
Лютеина®
Прогестерон
Таблетки вагинальные
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021468
3380
Лютеина®
Прогестерон
Таблетки вагинальные
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021469
3381
Лютеина®
Прогестерон
Таблетки подъязычные
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025571
3382
Люфи -500
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ипка Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023819
3383
Маалокс®
Нет данных
Таблетки жевательные без сахара
Санофи С.р.Л, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017882
3384
МААЛОКС®
Нет данных
Суспензия для приема внутрь
Фарматис, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014814
3385
Маалокс®
Нет данных
Таблетки жевательные
Санофи С.р.Л, ИТАЛИЯ

ҚР-ДЗ-5№016332
3363
Лотор-500
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023503
3364
Лоэнзар-сановель
Лансопразол
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020487
3365
Луцентис®
Ранибизумаб
Көз ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№016259
3366
Луцетам®
Пирацетам
Инъекцияға арналған ерітінді
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№012922
3367
Луцетам®
Пирацетам
Инъекцияға арналған ерітінді
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№012923
3368
Луцетам®
Пирацетам
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№012920
3369
Луцетам®
Пирацетам
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№012921
3370
Луцетам®
Пирацетам
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№012919
3371
Люголит- DF®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған спрей
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016747
3372
ЛЮГОЛЬ ЕРІТІНДІСІ
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған ерітінді
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024923
3373
ЛЮГОЛЬ СПРЕЙІ
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған спрей
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024922
3374
Люгольдің глицеринмен ерітіндісі
Деректер жоқ
Ерітінді
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009434
3375
Люкрин Депо
Лейпрорелин
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен алдын-ала толтырылған екі камералы шприцте(PDS)
Такеда Фармасьютикал Компани Лтд, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017716
3376
Люмжев™
Инсулин лизпро
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Элай Лилли энд Компани, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024927
3377
Люмжев™
Инсулин лизпро
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Элай Лилли энд Компани, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№025104
3378
Люмжев™ КвикПен
Инсулин лизпро
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Элай Лилли энд Компани, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№025099
3379
Лютеина®
Прогестерон
Қынаптық таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021468
3380
Лютеина®
Прогестерон
Қынаптық таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021469
3381
Лютеина®
Прогестерон
Тіл астына салатын таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025571
3382
Люфи -500
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023819
3383
Маалокс®
Деректер жоқ
Қантсыз шайнайтын таблеткалар
Санофи С.р.Л, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017882
3384
МААЛОКС®
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
Фарматис, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014814
3385
Маалокс®
Деректер жоқ
Шайнайтын таблеткалар
Санофи С.р.Л, ИТАЛИЯ

РК-ЛС-5№024691
3433
Макропен®
Мидекамицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№003624
3434
Макропен®
Мидекамицин
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№003625
3435
Максгалин
Прегабалин
Капсулы
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021329
3436
Максгалин
Прегабалин
Капсулы
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021328
3437
Макси™-75
Диклофенак
Раствор для внутримышечного введения
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009047
3438
Максигра
Силденафил
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№010331
3439
Максигра
Силденафил
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№010330
3440
Максигра® White
Силденафил
Таблетки жевательные
Генефарм, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023811
3441
Максигра® White
Силденафил
Таблетки жевательные
Генефарм, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023812
3442
Максигра® White
Силденафил
Таблетки жевательные
Генефарм, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023726
3443
МаксиГриппин®
Нет данных
Таблетки шипучие
Натур Продукт Фарма Сп.з.о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№023531
3444
МаксиГриппин®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь медово-лимонный
Натур Продукт Фарма Сп.з.о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№022589
3445
МаксиГриппин®
Нет данных
Таблетки шипучие со вкусом малины
Натур Продукт Фарма Сп.з.о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№022687
3446
МаксиГриппин® для детей
Нет данных
Таблетки шипучие
Натур Продукт Фарма Сп.з.о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№023530
3447
Макситрол®
Нет данных
Капли глазные
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№012084
3448
Макситрол®
Нет данных
Мазь офтальмологическая
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№012104
3449
Максифлокс
Моксифлоксацин
Капли глазные
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№023950
3450
МАКСОТРОПИЛ
Пирацетам
Таблетки шипучие
Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026047
3451
Мактривир
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024242
3452
Мальтофер®
Нет данных
Сироп
Вифор СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022164
3453
Мальтофер®
Нет данных
Таблетки жевательные
Вифор СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022632
3454
Мальтофер®
Нет данных
Капли для приема внутрь
Вифор СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022630
3455
Манинил® 3,5
Глибенкламид
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013487
3456
Манинил® 5
Глибенкламид
Таблетки
Берлин-Хеми АГ (Менарини Груп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014563
3457
Маннитол
Маннитол
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020712
3458
Маннитол-Келун-Казфарм
Маннитол
Раствор для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№024691
3433
Макропен®
Мидекамицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003624
3434
Макропен®
Мидекамицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003625
3435
Максгалин
Прегабалин
Капсулалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021329
3436
Максгалин
Прегабалин
Капсулалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021328
3437
Макси™-75
Диклофенак
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009047
3438
Максигра
Силденафил
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№010331
3439
Максигра
Силденафил
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№010330
3440
Максигра® White
Силденафил
Шайнайтын таблеткалар
Генефарм, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023811
3441
Максигра® White
Силденафил
Шайнайтын таблеткалар
Генефарм, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023812
3442
Максигра® White
Силденафил
Шайнайтын таблеткалар
Генефарм, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023726
3443
МаксиГриппин®
Деректер жоқ
Көпіршитін таблеткалар
Натур Продукт Фарма Сп.з.о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№023531
3444
МаксиГриппин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған балды-лимонды ұнтақ
Натур Продукт Фарма Сп.з.о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№022589
3445
МаксиГриппин®
Деректер жоқ
Таңқурай дәмі бар көпіршитін таблеткалар
Натур Продукт Фарма Сп.з.о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№022687
3446
МаксиГриппин® балалар үшін
Деректер жоқ
Көпіршитін таблеткалар
Натур Продукт Фарма Сп.з.о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№023530
3447
Макситрол®
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№012084
3448
Макситрол®
Деректер жоқ
Офтальмологиялық жақпамай
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№012104
3449
Максифлокс
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023950
3450
МАКСОТРОПИЛ
Пирацетам
Көпіршитін таблеткалар
Ирбит химфармзауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026047
3451
Мактривир
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024242
3452
Мальтофер®
Деректер жоқ
Шәрбат
Вифор СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022164
3453
Мальтофер®
Деректер жоқ
Шайнайтын таблеткалар
Вифор СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022632
3454
Мальтофер®
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшылар
Вифор СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022630
3455
Манинил® 3,5
Глибенкламид
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013487
3456
Манинил® 5
Глибенкламид
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ (Менарини Груп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014563
3457
Маннитол
Маннитол
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020712
3458
Маннитол-Келун-Казфарм
Маннитол
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№022181
3459
Мардозия
Нет данных
Капли глазные
Фамар А.В.Е., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024787
3460
Марукса®
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№121844
3461
Марукса®
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№121843
3462
МАСИПАН
Мацитентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026013
3463
Мастодинон®
Нет данных
Капли для приема внутрь
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020015
3464
Мастодинон®
Нет данных
Таблетки
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019964
3465
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020392
3466
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020393
3467
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020394
3468
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020395
3469
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020396
3470
Маяонит Инста
Нитроглицерин
Таблетки сублингвальные
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024530
3471
Мебутрим®
Тримебутин
Таблетки
Биофарм Сп., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024961
3472
Мебутрим®
Тримебутин
Таблетки
Биофарм Сп., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024962
3473
Мевак ACYW, вакцина менингококковая групп ACYW135 полисахаридная лиофилизированная (очищенная)
Нет данных
Порошок лиофилизированный для инъекций в комплекте с растворителем
Юйси Валвакс Байотехнолоджи Ко., КИТАЙ
РК-БП-5№024744
3474
Меверин®
Мебеверин
Капсулы
ПАО Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020071
3475
Мегапим
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Сансе Лабораториз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020780
3476
Мегасеф®
Цефуроксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019811
3477
Мегасеф®
Цефуроксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019812
3478
МЕГАСЕФ® 250
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019222
3479
Мегасеф® 250
Цефуроксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№016589
3480
МЕГАСЕФ® 250
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТУРЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№022181
3459
Мардозия
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Фамар А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024787
3460
Марукса®
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121844
3461
Марукса®
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121843
3462
МАСИПАН
Мацитентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026013
3463
Мастодинон®
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшылар
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020015
3464
Мастодинон®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019964
3465
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020392
3466
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020393
3467
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020394
3468
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020395
3469
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020396
3470
Маяонит Инста
Нитроглицерин
Тіл астына салатын таблеткалар
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024530
3471
Мебутрим®
Тримебутин
Таблеткалар
Биофарм Сп., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024961
3472
Мебутрим®
Тримебутин
Таблеткалар
Биофарм Сп., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024962
3473
Мевак ACYW, ACYW135 топтарының полисахаридті лиофилизацияланған (тазартылған) менингококкты вакцина
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Юйси Валвакс Байотехнолоджи Ко., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№024744
3474
Меверин®
Мебеверин
Капсулалар
Киевмедпрепарат ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020071
3475
Мегапим
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Сансе Лабораториз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020780
3476
Мегасеф®
Цефуроксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019811
3477
Мегасеф®
Цефуроксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019812
3478
МЕГАСЕФ® 250
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019222
3479
Мегасеф® 250
Цефуроксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№016589
3480
МЕГАСЕФ® 250
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТҮРКИЯ

РК-ЛС-5№018355
3597
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№018354
3598
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№018356
3599
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№018357
3600
МЕСАЛАЗИН-САНТО®
Месалазин
Таблетки пролонгированного действия
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025709
3601
Месопраль
Эзомепразол
Капсулы кишечнорастворимые, твердые
Этифарм, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№022685
3602
Месопраль
Эзомепразол
Капсулы кишечнорастворимые, твердые
Этифарм, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№022684
3603
Метадон
Метадон
Раствор для орального применения
Л.Молтени и К. дей Ф. Лии Аллити Сочиета ди Езерчицио С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№121922
3604
Метакартин
Левокарнитин
Раствор для внутривенного введения
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022362
3605
Метакартин
Левокарнитин
Раствор для приема внутрь
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023480
3606
Метакартин
Левокарнитин
Раствор для приема внутрь
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023481
3607
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблетки
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025649
3608
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблетки
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025650
3609
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблетки
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025651
3610
Метеоспазмил®
Нет данных
Капсулы
Лаборатории ГАЛЕНИК ВЕРНЕН, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№016228
3611
Метикур
Метилпреднизолон
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечного и внутривенного введения в комплекте с растворителем
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025720
3612
Метилпреднизолон Вива Фарм
Метилпреднизолон
Таблетки
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023864
3613
Метилпреднизолон Вива Фарм
Метилпреднизолон
Таблетки
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023863
3614
Метилурацил
Нет данных
Суппозитории ректальные
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№012743
3615
Метилурацил
Нет данных
Мазь для местного и наружного применения
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013284
3616
Метилурацил
Нет данных
Мазь
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018374
3617
Метилурацил
Нет данных
Мазь для местного применения
АО "Нижфарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№010591
3618
Метипред
Метилпреднизолон
Таблетки
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№016731
3619
Метипред
Метилпреднизолон
Таблетки
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№016732
3620
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020261
3621
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№018355
3597
Мертенил®
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№018354
3598
Мертенил®
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№018356
3599
Мертенил®
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№018357
3600
МЕСАЛАЗИН-САНТО®
Месалазин
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025709
3601
Месопраль
Эзомепразол
Ішекте еритін қатты капсулалар
Этифарм, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022685
3602
Месопраль
Эзомепразол
Ішекте еритін қатты капсулалар
Этифарм, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022684
3603
Метадон
Метадон
Ішуге арналған ерітінді
Л.Молтени и К. дей Ф. Лии Аллити Сочиета ди Езерчицио С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№121922
3604
Метакартин
Левокарнитин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022362
3605
Метакартин
Левокарнитин
Ішуге арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023480
3606
Метакартин
Левокарнитин
Ішуге арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023481
3607
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025649
3608
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025650
3609
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025651
3610
Метеоспазмил®
Деректер жоқ
Капсулалар
Лаборатории ГАЛЕНИК ВЕРНЕН, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№016228
3611
Метикур
Метилпреднизолон
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025720
3612
Метилпреднизолон Вива Фарм
Метилпреднизолон
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023864
3613
Метилпреднизолон Вива Фарм
Метилпреднизолон
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023863
3614
Метилурацил
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№012743
3615
Метилурацил
Деректер жоқ
Жергілікті және сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013284
3616
Метилурацил
Деректер жоқ
Жақпамай
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018374
3617
Метилурацил
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған жақпамай
Нижфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010591
3618
Метипред
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016731
3619
Метипред
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016732
3620
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020261
3621
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№006363
3740
МИЛДРОНАТ®
Мельдоний
Капсулы
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№006364
3741
МИЛОФЕН
Ибупрофен
Суспензия для приема внутрь
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025406
3742
Милрикор
Милринон
Раствор для внутривенных инъекций и инфузий
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025270
3743
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№122060
3744
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№024297
3745
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№024298
3746
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№122059
3747
Милфлокс
Моксифлоксацин
Капли глазные
Sun Pharmaceutical Medicare Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121681
3748
Мильгамма®
Нет данных
Раствор для внутримышечных инъекций
Солюфарм Фармацайтише Эрцойгниссе ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015640
3749
Мильгамма® Моно 300
Бенфотиамин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121811
3750
МИЛЬГАММА®КОМПОЗИТУМ
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Мауерманн Арцнаймиттель КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015507
3751
Минирин
Десмопрессин
Таблетки
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№012522
3752
Минирин
Десмопрессин
Таблетки
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№012521
3753
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Лиофилизат пероральный
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№016703
3754
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Лиофилизат пероральный
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№016704
3755
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Лиофилизат пероральный
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№016705
3756
Миорикс®
Циклобензаприн
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Адаре Фармасьютикалс, Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№121936
3757
Миорикс®
Циклобензаприн
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Адаре Фармасьютикалс, Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№121937
3758
Мираксидин-DF®
Хлоргексидин
Раствор для наружного применения
DOSFARM ТОО, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014538
3759
Мираксидин-DF®
Хлоргексидин
Спрей для наружного применения
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020443
3760
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Спрей для наружного применения
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024683
3761
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Раствор для наружного применения
DOSFARM ТОО, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024686
3762
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Раствор для наружного применения
DOSFARM ТОО, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024687
3763
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Спрей для наружного применения
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024688
3764
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Спрей для наружного применения
DOSFARM, КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№006363
3740
МИЛДРОНАТ®
Мельдоний
Капсулалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№006364
3741
МИЛОФЕН
Ибупрофен
Ішуге арналған суспензия
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025406
3742
Милрикор
Милринон
Вена ішіне инъекция және инфузия үшін ерітінді
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025270
3743
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№122060
3744
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№024297
3745
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№024298
3746
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№122059
3747
Милфлокс
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Sun Pharmaceutical Medicare Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121681
3748
Мильгамма®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді
Солюфарм Фармацайтише Эрцойгниссе ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015640
3749
Мильгамма® Моно 300
Бенфотиамин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121811
3750
МИЛЬГАММА®КОМПОЗИТУМ
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Мауерманн Арцнаймиттель КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015507
3751
Минирин
Десмопрессин
Таблеткалар
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№012522
3752
Минирин
Десмопрессин
Таблеткалар
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№012521
3753
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Ішуге арналған лиофилизат
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016703
3754
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Ішуге арналған лиофилизат
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016704
3755
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Ішуге арналған лиофилизат
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016705
3756
Миорикс®
Циклобензаприн
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Адаре Фармасьютикалс, Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№121936
3757
Миорикс®
Циклобензаприн
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Адаре Фармасьютикалс, Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№121937
3758
Мираксидин-DF®
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
DOSFARM ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014538
3759
Мираксидин-DF®
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған спрей
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020443
3760
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған спрей
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024683
3761
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
DOSFARM ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024686
3762
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
DOSFARM ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024687
3763
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған спрей
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024688
3764
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
Хлоргексидин
Сыртқа қолдануға арналған спрей
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№023986
3789
МИСТИНИН-DF
Нет данных
Спрей для наружного и местного применения
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023504
3790
МИСТОЛ®
Метронидазол
Суппозитории вагинальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023690
3791
Митомицин медак
Митомицин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025784
3792
Митомицин медак
Митомицин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025785
3793
МИТОТАН
Митотан
Таблетки
НАНОФАРМА ДЕВЕЛОПМЕНТ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026056
3794
МИТОЦИН
Митомицин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения
Онко Илач Санайи ве Тикарет А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025840
3795
Мифепристон
Мифепристон
Таблетки
Цзычжу Ресурс Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№009918
3796
Масло солодки
Нет данных
Экстракт масляный
ФитОлеум, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021621
3797
Солодки корней экстракт густой
Нет данных
Экстракт
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№121831
3798
Солодкового корня сироп
Нет данных
Сироп
"ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014804
3799
Солодкового корня сироп
Нет данных
Сироп
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№005606
3800
Млекоин
Нет данных
Гранулы гомеопатические
НПФ МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№017381
3801
Мовалис®
Мелоксикам
Раствор для внутримышечного введения
Берингер Ингельхайм Эспана С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№015515
3802
Мовалис®
Мелоксикам
Таблетки
Берингер Ингельхайм Эллас Сингл Мембер С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№016709
3803
Мовалис®
Мелоксикам
Таблетки
Берингер Ингельхайм Эллас Сингл Мембер С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№016716
3804
Мовипреп®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
Норджин Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№019791
3805
Модерм®
Мометазон
Мазь
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№016628
3806
Модерм®
Мометазон
Крем
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№016627
3807
Моксам
Моксифлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023724
3808
Моксикаинд-CV
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
COPMED PHARMACEUTICALS PVT. LTD., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025114
3809
Моксикаинд-CV
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
COPMED PHARMACEUTICALS PVT. LTD., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025115
3810
Моксикаинд-CV
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
COPMED PHARMACEUTICALS PVT. LTD., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025116
3811
Моксикаинд-CV
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
COPMED PHARMACEUTICALS PVT. LTD. UNIT-II, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025283
3812
Моксикаинд-CV
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
COPMED PHARMACEUTICALS PVT. LTD. UNIT-II, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№023986
3789
МИСТИНИН-DF
Деректер жоқ
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған спрей
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023504
3790
МИСТОЛ®
Метронидазол
Қынаптық суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023690
3791
Митомицин медак
Митомицин
Вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025784
3792
Митомицин медак
Митомицин
Вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025785
3793
МИТОТАН
Митотан
Таблеткалар
НАНОФАРМА ДЕВЕЛОПМЕНТ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026056
3794
МИТОЦИН
Митомицин
Вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Онко Илач Санайи ве Тикарет А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025840
3795
Мифепристон
Мифепристон
Таблеткалар
Цзычжу Ресурс Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№009918
3796
Мия майы
Деректер жоқ
Майлы сығынды
ФитОлеум, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021621
3797
Мия тамырының қою сығындысы
Деректер жоқ
Экстракт
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№121831
3798
Мия тамырының шәрбаты
Деректер жоқ
Шәрбат
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014804
3799
Мия тамырының шәрбаты
Деректер жоқ
Шәрбат
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№005606
3800
Млекоин
Деректер жоқ
Гомеопатиялық түйіршіктер
МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ ҒӨФ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№017381
3801
Мовалис®
Мелоксикам
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Берингер Ингельхайм Эспана С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015515
3802
Мовалис®
Мелоксикам
Таблеткалар
Берингер Ингельхайм Эллас Сингл Мембер С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№016709
3803
Мовалис®
Мелоксикам
Таблеткалар
Берингер Ингельхайм Эллас Сингл Мембер С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№016716
3804
Мовипреп®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Норджин Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019791
3805
Модерм®
Мометазон
Жақпамай
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№016628
3806
Модерм®
Мометазон
Крем
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№016627
3807
Моксам
Моксифлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023724
3808
Моксикаинд-CV
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
COPMED PHARMACEUTICALS PVT. LTD., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025114
3809
Моксикаинд-CV
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
COPMED PHARMACEUTICALS PVT. LTD., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025115
3810
Моксикаинд-CV
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
COPMED PHARMACEUTICALS PVT. LTD., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025116
3811
Моксикаинд-CV
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
COPMED PHARMACEUTICALS PVT. LTD. UNIT-II, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025283
3812
Моксикаинд-CV
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
COPMED PHARMACEUTICALS PVT. LTD. UNIT-II, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№019411
3962
Натрия йодид131I
Нет данных
Раствор для приема внутрь
РГП на ПХВ "Институт ядерной физики" Министерства энергетики Республики Казахстан, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025038
3963
Натрия йодид 131 I
Нет данных
Раствор
РГП на ПХВ "Институт ядерной физики" Министерства энергетики Республики Казахстан, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№004475
3964
Натрия оксибутират
Натрия оксибат
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014369
3965
Натрия пертехнетат 99m Tc
Нет данных
Раствор для инъекций
РГП на ПХВ "Институт ядерной физики" Министерства энергетики Республики Казахстан, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009841
3966
Сульфацил натрия
Сульфацетамид
Капли глазные
Медоптик, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009966
3967
Сульфацил натрия
Сульфацетамид
Капли глазные
Медоптик, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009965
3968
Натрия тиосульфат
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
СП ООО "UZGERMED PHARM", УЗБЕКИСТАН
РК-ЛС-5№023680
3969
Натрия тиосульфат
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
АО Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004966
3970
Натрия тиосульфат
Нет данных
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021441
3971
Натрия тиосульфат-Дарница
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015864
3972
НАТРИЯ ХЛОРИД
Нет данных
Раствор для инфузий
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019098
3973
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инъекций
Дальхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022534
3974
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инъекций изотонический
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№010312
3975
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий
Инфузия, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024156
3976
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий изотонический
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019967
3977
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий
Синьцзянская фармацевтическая компания Хуашидань, КИТАЙ
РК-ЛС-5№009408
3978
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий
Синьцзянская фармацевтическая компания Хуашидань, КИТАЙ
РК-ЛС-5№009407
3979
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий
Синьцзянская фармацевтическая компания Хуашидань, КИТАЙ
РК-ЛС-5№009406
3980
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019988
3981
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020643
3982
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№012531
3983
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010181

ҚР-ДЗ-5№019411
3962
Натрий йодидi131I
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі "Ядролық физика институты" ШЖҚ РМК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025038
3963
Натрий йодиді 131 I
Деректер жоқ
Ерітінді
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі "Ядролық физика институты" ШЖҚ РМК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№004475
3964
Натрий оксибутираты
Натрия оксибат
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014369
3965
Натрий пертехнетаты 99m Tc
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі "Ядролық физика институты" ШЖҚ РМК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009841
3966
Натрий сульфацилі
Сульфацетамид
Көзге тамызатын дәрі
Медоптик, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009966
3967
Натрий сульфацилі
Сульфацетамид
Көзге тамызатын дәрі
Медоптик, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009965
3968
Натрий тиосульфаты
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ЖШҚ БК "UZGERMED PHARM", ӨЗБЕКСТАН
ҚР-ДЗ-5№023680
3969
Натрий тиосульфаты
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новосибхимфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004966
3970
Натрий тиосульфаты
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021441
3971
Натрий тиосульфаты-Дарница
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармацевтикалық фирма "Дарница" ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015864
3972
НАТРИЙ ХЛОРИДI
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019098
3973
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Дальхимфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022534
3974
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған изотоникалық ерітінді
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлік қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№010312
3975
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Инфузия, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024156
3976
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған изотониялық ерітінді
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019967
3977
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Синьцзянская фармацевтическая компания Хуашидань, ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№009408
3978
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Синьцзянская фармацевтическая компания Хуашидань, ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№009407
3979
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Синьцзянская фармацевтическая компания Хуашидань, ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№009406
3980
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019988
3981
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020643
3982
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№012531
3983
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010181

РК-ЛС-5№016767
4210
Ношверин
Дротаверин
Таблетки
ЧАО Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010846
4211
Ношверин
Дротаверин
Раствор для инъекций
ЧАО Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№022504
4212
Но-шпа®
Дротаверин
Раствор для инъекций
ХИНОИН завод Фармацевтических и Химических Продуктов, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№000987
4213
Но-шпа®
Дротаверин
Таблетки
Опелла Хелскеа Венгрия Лтд., ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№000989
4214
Но-шпа® форте
Дротаверин
Таблетки
Опелла Хелскеа Венгрия Лтд., ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№019110
4215
Нубека®
Даролутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№024823
4216
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121962
4217
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121960
4218
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121959
4219
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121958
4220
Нуклео Ц.М.Ф. ФОРТЕ
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№003425
4221
Нуклео Ц.М.Ф.форте
Нет данных
Капсулы
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№003428
4222
Нуклофар
Клофарабин
Раствор для внутривенного введения
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023967
4223
Нукс Вомика - Гомаккорд
Нет данных
Капли для приема внутрь
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018242
4224
Нулок
Эзомепразол
Капсулы c отложенным высвобождением
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023911
4225
Нулок
Эзомепразол
Капсулы c отложенным высвобождением
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023908
4226
Нумета G13E
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№023536
4227
Нумета G16E
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№023537
4228
Нумета G19E
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№023538
4229
Нупента
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№016767
4210
Ношверин
Дротаверин
Таблеткалар
ЖАҚ Лекхим-Харьков, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010846
4211
Ношверин
Дротаверин
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖАҚ Лекхим-Харьков, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022504
4212
Но-шпа®
Дротаверин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХИНОИН Фармацевтика және Химия өнімдері зауыты, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№000987
4213
Но-шпа®
Дротаверин
Таблеткалар
Опелла Хелскеа Мажарстан Лтд., Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№000989
4214
Но-шпа® форте
Дротаверин
Таблеткалар
Опелла Хелскеа Мажарстан Лтд., Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№019110
4215
Нубека®
Даролутамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024823
4216
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121962
4217
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121960
4218
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121959
4219
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121958
4220
Нуклео Ц.М.Ф. ФОРТЕ
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003425
4221
Нуклео Ц.М.Ф.форте
Деректер жоқ
Капсулалар
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003428
4222
Нуклофар
Клофарабин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023967
4223
Нукс Вомика - Гомаккорд
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшылар
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018242
4224
Нулок
Эзомепразол
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023911
4225
Нулок
Эзомепразол
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023908
4226
Нумета G13E
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№023536
4227
Нумета G16E
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№023537
4228
Нумета G19E
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№023538
4229
Нупента
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№023136
4230
Нупента
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023135
4231
Нупента
Пантопразол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Иммакул лайфсайнсез Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025379
4232
Нуроксикам
Теноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Генсента Илач Санаи ви Тикарет А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025336
4233
Нурофен®
Ибупрофен
Таблетки, покрытые оболочкой
Рекитт Бенкизер Хелскэр Интернешнл Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№018120
4234
Нурофен® Экспресс
Ибупрофен
Капсулы
Патеон Софтджелс Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№021331
4235
НуТРИфлекс Липид пери
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019242
4236
НуТРИфлекс Липид пери
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019244
4237
НуТРИфлекс Липид плюс
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019243
4238
НуТРИфлекс Липид плюс
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019249
4239
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019247
4240
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019246
4241
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019241
4242
Нью Не-Бол
Ибупрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121759
4243
Нью Таксирил
Нет данных
Сироп
Медлей Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019743
4244
Ньюрексан®
Нет данных
Таблетки
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022505
4245
НЬЮРОПЕНТИН®
Габапентин
Капсулы
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021632
4246
Вакцина чумная живая сухая
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для накожного введения
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева", КАЗАХСТАН
РК-БП-5№003951
4247
Обетимус
Обетихолевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оптимус Фарма Прайвэт Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025842
4248
Обетимус
Обетихолевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оптимус Фарма Прайвэт Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025843
4249
Овестин®
Эстриола сукцинат
Суппозитории вагинальные
Юнитер Индастрис, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№020956
4250
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018899
4251
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№022920

ҚР-ДЗ-5№023136
4230
Нупента
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023135
4231
Нупента
Пантопразол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Иммакул лайфсайнсез Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025379
4232
Нуроксикам
Теноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Генсента Илач Санаи ви Тикарет А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025336
4233
Нурофен®
Ибупрофен
Қабықпен қапталған таблеткалар
Рекитт Бенкизер Хелскэр Интернешнл Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018120
4234
Нурофен® Экспресс
Ибупрофен
Капсулалар
Патеон Софтджелс Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№021331
4235
НуТРИфлекс Липид пери
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019242
4236
НуТРИфлекс Липид пери
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019244
4237
НуТРИфлекс Липид плюс
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019243
4238
НуТРИфлекс Липид плюс
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019249
4239
НуТРИфлекс Липид спешиал
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019247
4240
НуТРИфлекс Липид спешиал
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019246
4241
НуТРИфлекс Липид спешиал
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019241
4242
Нью Не-Бол
Ибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121759
4243
Нью Таксирил
Деректер жоқ
Шәрбат
Медлей Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019743
4244
Ньюрексан®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022505
4245
НЬЮРОПЕНТИН®
Габапентин
Капсулалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021632
4246
Оба, тірі құрғақ вакцинасы
Деректер жоқ
Тері үстіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-БП-5№003951
4247
Обетимус
Обетихол қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оптимус Фарма Прайвэт Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025842
4248
Обетимус
Обетихол қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оптимус Фарма Прайвэт Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025843
4249
Овестин®
Эстриол сукцинаты
Қынаптық суппозиторийлер
Юнитер Индастрис, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№020956
4250
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018899
4251
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№022920

РК-ЛС-5№018849
4275
Оксикодон Калцекс
Оксикодон
Раствор для внутривенного и подкожного введения
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№024519
4276
Оксикодон Калцекс
Оксикодон
Раствор для внутривенного и подкожного введения
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№024520
4277
Оксикорт
Нет данных
Аэрозоль для наружного применения
Тархоминский фармацевтический завод "Польфа" Акционерное Общество, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№004003
4278
ОКСИТОЦИН
Окситоцин
Раствор для инъекций
ФЗ БИОФАРМА, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024488
4279
Окситоцин
Окситоцин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ДАЛЬХИМФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022533
4280
Окситоцин Гриндекс
Окситоцин
Раствор для инъекций
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№022381
4281
Окситоцин Гриндекс
Окситоцин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Сантоника АО, ЛИТВА
РК-ЛС-5№010645
4282
Окситоцин-Биолек
Окситоцин
Раствор для инъекций
ПАО Фармстандарт-Биолек, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012060
4283
ОКСИТОЦИН-РИХТЕР
Окситоцин
Раствор для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014562
4284
ОКТАГАМ™ 10%
Нет данных
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014188
4285
Октагам™ 5 %
Нет данных
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес. м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№019746
4286
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014185
4287
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014184
4288
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014183
4289
Октанат® 1000
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№004915
4290
Октанат® 1000
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№023463
4291
Октанат® 250
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ

ҚР-ДЗ-5№018849
4275
Оксикодон Калцекс
Оксикодон
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024519
4276
Оксикодон Калцекс
Оксикодон
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024520
4277
Оксикорт
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған аэрозоль
Тархомин фармацевтикалық зауыты "Польфа" Акционерлік Қоғамы, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№004003
4278
ОКСИТОЦИН
Окситоцин
Инъекцияға арналған ерітінді
ФЗ БИОФАРМА, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024488
4279
Окситоцин
Окситоцин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022533
4280
Окситоцин Гриндекс
Окситоцин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022381
4281
Окситоцин Гриндекс
Окситоцин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Сантоника АҚ, ЛИТВА
ҚР-ДЗ-5№010645
4282
Окситоцин-Биолек
Окситоцин
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖАҚ Фармстандарт-Биолек, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012060
4283
ОКСИТОЦИН-РИХТЕР
Окситоцин
Инъекцияға арналған ерітінді
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014562
4284
ОКТАГАМ™ 10%
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014188
4285
Октагам™ 5 %
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес. м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019746
4286
Октанайн™ Ф
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014185
4287
Октанайн™ Ф
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014184
4288
Октанайн™ Ф
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014183
4289
Октанат® 1000
Деректер жоқ
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№004915
4290
Октанат® 1000
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№023463
4291
Октанат® 250
Деректер жоқ
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ

РК-ЛС-5№004913
4292
Октанат® 250
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№023461
4293
Октанат® 500
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№004914
4294
Октанат® 500
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№023462
4295
Октанат® LV
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-БП-5№022117
4296
Октанат® LV
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-БП-5№022116
4297
Октаплекс™ 500 МЕ (концентрат протромбинового комплекса)
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014192
4298
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %)
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025100
4299
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %)
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025097
4300
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %)
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025098
4301
Октолипен®
Тиоктовая кислота
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ОАО Фармстандарт-УфаВИТА, РОССИЯ
РК-ЛС-5№021581
4302
Октра®
Октреотид
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019800
4303
Октрид
Октреотид
Раствор для инъекций
Sun Pharmaceutical Industries Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№010635
4304
Окумед
Тимолол
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№005642
4305
ИЗИКАРД -А
Нет данных
Таблетки
Evertogen Life Sciences Limited, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№004913
4292
Октанат® 250
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№023461
4293
Октанат® 500
Деректер жоқ
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№004914
4294
Октанат® 500
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№023462
4295
Октанат® LV
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-БП-5№022117
4296
Октанат® LV
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-БП-5№022116
4297
Октаплекс™ 500 ХБ (протромбинді кешен концентраты)
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014192
4298
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %)
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025100
4299
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %)
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025097
4300
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %)
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025098
4301
Октолипен®
Тиокт қышқылы
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Фармстандарт-УфаВИТА ААҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021581
4302
Октра®
Октреотид
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019800
4303
Октрид
Октреотид
Инъекцияға арналған ерітінді
Sun Pharmaceutical Industries Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№010635
4304
Окумед
Тимолол
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№005642
4305
окылды, ИЗИКАРД -А
Деректер жоқ
Таблеткалар
Evertogen Life Sciences Limited, ҮНДІСТАН

4565
ПАСК-натрий 5.52 г
Нет данных
Порошок дозированный для приготовления раствора для приема внутрь
ОЛАЙНФАРМ, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№009732
4566
Патанол®
Олопатадин
Капли глазные
с.а.Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№010272
4567
Пауз-500
Транексамовая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024145
4568
Пафесан
Нет данных
Спрей для местного применения со вкусом лимона
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024146
4569
Пафесан
Нет данных
Спрей для местного применения со вкусом ментола
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024148
4570
Пегасис
Пэгинтерферон альфа-2а
Раствор для инъекций
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№012328
4571
Педекс
Перметрин
Раствор для наружного применения
ЛМП, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№004115
4572
Педекс
Перметрин
Гель для наружного применения
ЛМП, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№004113
4573
Пемгем
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022871
4574
Пемгем
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022870
4575
Пеметрексед
Пеметрексед
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий
Государственное научное учреждение "Институт биоорганической химии Национальной академии наук Беларуси", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№023061
4576
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023140
4577
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023139
4578
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022305
4579
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022304
4580
Пен-Герпевир
Пенцикловир
Крем
ПАО Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№025885
4581
Пенестер
Финастерид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№018701
4582
ПЕНЗИМ® 10000
Нет данных
Таблетки покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023142
4583
Пентаглобин
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№012734
4584
Пентаксим, вакцина для профилактики дифтерии и столбняка адсорбированная; коклюша ацеллюлярная; полиомиелита инактивированная и инфекции, вызываемой Haemophilus influenzae тип b, конъюгированная
Нет данных
Лиофилизат в комплекте с суспензией
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ

4565
ПАСК-натрий 5.52 г
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған дозаланған ұнтақ
ОЛАЙНФАРМ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№009732
4566
Патанол®
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
с.а.Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№010272
4567
Пауз-500
Транексам қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024145
4568
Пафесан
Деректер жоқ
Жергiлiктi қолдануға арналған лимон дәмімен спрей
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024146
4569
Пафесан
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған ментол дәмімен спрей
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024148
4570
Пегасис
Пэгинтерферон альфа-2а
Инъекцияға арналған ерітінді
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№012328
4571
Педекс
Перметрин
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
ЛМП, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№004115
4572
Педекс
Перметрин
Сыртқа қолдануға арналған гель
ЛМП, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№004113
4573
Пемгем
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022871
4574
Пемгем
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022870
4575
Пеметрексед
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Беларусь Ұлттық ғылым академиясының биоорганикалық химия институты" мемлекеттік ғылыми мекемесі, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№023061
4576
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023140
4577
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023139
4578
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022305
4579
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022304
4580
Пен-Герпевир
Пенцикловир
Крем
Киевмедпрепарат ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025885
4581
Пенестер
Финастерид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№018701
4582
ПЕНЗИМ® 10000
Деректер жоқ
Iшекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023142
4583
Пентаглобин
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№012734
4584
Пентаксим, күл және сіреспенің сіңірілген; көкжөтелдің ацеллюлярлық; полиомиелиттің белсенділігі жойылған және конъюгацияланған, b типті Haemophilus influenzae туындайтын инфекцияның профилактикасына арналған вакцина
Деректер жоқ
Лиофилизат суспензиямен жиынтықта
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ

РК-ЛС-3№121740
4659
Повидон-йодин
Нет данных
Суппозитории вагинальные
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№009752
4660
Позинег
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024982
4661
Полайви®
Полатузумаб ведотин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
БСП Фармасьютикалз С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025084
4662
Полаксин Б
Полимиксин B
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024648
4663
Полапикс
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025185
4664
Полапикс
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025184
4665
Полвастерол
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019722
4666
Полвастерол
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019724
4667
Полвастерол
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019723
4668
Полвертик
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016517
4669
Полвертик
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016518
4670
Полвертик
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016519
4671
Полиглюкин
Декстран
Раствор для инфузий
Биохимик ПАО, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004450
4672
Полидекса с фенилэфрином
Нет данных
Спрей назальный
Софартекс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019079
4673
Полижинакс
Нет данных
Капсулы вагинальные
Свисс Кепс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№015850
4674
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Таблетки
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№021503
4675
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Таблетки
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025347
4676
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025491
4677
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025492
4678
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения и местного применения
НПО Петровакс Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019015
4679
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и местного применения
НПО Петровакс Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019014

ҚР-ДЗ-3№121740
4659
Повидон-йодин
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№009752
4660
Позинег
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024982
4661
Полайви®
Полатузумаб ведотин
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
БСП Фармасьютикалз С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025084
4662
Полаксин Б
Полимиксин B
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024648
4663
Полапикс
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025185
4664
Полапикс
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025184
4665
Полвастерол
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019722
4666
Полвастерол
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019724
4667
Полвастерол
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019723
4668
Полвертик
Бетагистин
Таблеткалар
ПОЛЬФАРМА АҚ Фармацевтикалық зауыты Нова Дембадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016517
4669
Полвертик
Бетагистин
Таблеткалар
ПОЛЬФАРМА АҚ Фармацевтикалық зауыты Нова Дембадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016518
4670
Полвертик
Бетагистин
Таблеткалар
ПОЛЬФАРМА АҚ Фармацевтикалық зауыты Нова Дембадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016519
4671
Полиглюкин
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді
Биохимик ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004450
4672
Полидекса фенилэфринмен
Деректер жоқ
Мұрынға арналған спрей
Софартекс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019079
4673
Полижинакс
Деректер жоқ
Қынаптық капсулалар
Свисс Кепс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015850
4674
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Таблеткалар
"НПО Петровакс Фарм" ЖШС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021503
4675
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Таблеткалар
"НПО Петровакс Фарм" ЖШС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025347
4676
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"НПО Петровакс Фарм" ЖШС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025491
4677
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"НПО Петровакс Фарм" ЖШС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025492
4678
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге және жергілікті қолдану үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
НПО Петровакс Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019015
4679
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Инъекция үшін және жергілікті қолданылатын ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
НПО Петровакс Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019014

РК-БП-5№020545
4779
Присмасол 2
Нет данных
Раствор для гемофильтрации и гемодиализа
Биеффе Медитал С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024199
4780
Присмасол 4
Нет данных
Раствор для гемофильтрации и гемодиализа
Биеффе Медитал С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024198
4781
Прогинова®
Эстрадиол
Таблетки, покрытые сахарной оболочкой
Дельфарм Лилль С.А.С, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№011426
4782
Програф®
Такролимус
Капсулы
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№010352
4783
Програф®
Такролимус
Капсулы
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№010351
4784
Програф®
Такролимус
Капсулы
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№010350
4785
Програф®
Такролимус
Концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№010353
4786
Прожестожель
Прогестерон
Гель для наружного применения
Делфарм Дрогенбос СА, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№013667
4787
Прожестожель
Прогестерон
Гель для наружного применения
Лабораториес Безен Интернейшнл, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№025547
4788
Прозерин
Нет данных
Раствор для инъекций
ООО "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№010914
4789
Прозерин
Нет данных
Раствор для инъекций
АО Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022410
4790
Прозерин-Дарница
Нет данных
Раствор для инъекций
ЧАО "Фармацевтическая фирма "Дарница", УКРАИНА
РК-ЛС-5№015466
4791
Проинин
Нет данных
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025899
4792
ПРОКИНЕКС®
Уденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Донг-А СТ Ко, Лтд, РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№024375
4793
ПРОКИНЕКС®
Уденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Донг-А СТ Ко, Лтд, РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№024374
4794
Проктоверин
Нет данных
Суппозитории ректальные
ООО "Рубикон", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025712
4795
Проктозан® Нео
Нет данных
Суппозитории ректальные
Хемофарм А.Д. Вршац, производственная площадка-филиал Шабац, СЕРБИЯ
РК-ЛС-5№010875
4796
Проктозан® Нео
Нет данных
Мазь для наружного применения
Хемофарм А.Д. Вршац, производственная площадка-филиал Шабац, СЕРБИЯ
РК-ЛС-5№011401
4797
Пролатан
Латанопрост
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020007
4798
Пролиа®
Денозумаб
Раствор для подкожного введения
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
РК-БП-5№018769
4799
Промедол
Тримеперидин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010158
4800
Промедол
Тримеперидин
Раствор для инъекций
ООО "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№010525
4801
Промто
Рабепразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№018197
4802
Промто
Рабепразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН

ҚР-БП-5№020545
4779
Присмасол 2
Деректер жоқ
Гемофильтрацияға және гемодиализге арналған ерітінді
Биеффе Медитал С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024199
4780
Присмасол 4
Деректер жоқ
Гемофильтрацияға және гемодиализге арналған ерітінді
Биеффе Медитал С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024198
4781
Прогинова®
Эстрадиол
Қантты қабықпен қапталған таблеткалар
Дельфарм Лилль С.А.С, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№011426
4782
Програф®
Такролимус
Капсулалар
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№010352
4783
Програф®
Такролимус
Капсулалар
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№010351
4784
Програф®
Такролимус
Капсулалар
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№010350
4785
Програф®
Такролимус
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Астеллас Ирланд Ко. Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№010353
4786
Прожестожель
Прогестерон
Сыртқа қолдануға арналған гель
Делфарм Дрогенбос СА, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№013667
4787
Прожестожель
Прогестерон
Сыртқа қолдануға арналған гель
Лабораториес Безен Интернейшнл, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025547
4788
Прозерин
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
"Харьков фармацевтикалық кәсіпорны "Здоровье народу" ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010914
4789
Прозерин
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Новосибхимфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022410
4790
Прозерин-Дарница
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармацевтикалық фирма Дарница" ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015466
4791
Проинин
Деректер жоқ
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новосибхимфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025899
4792
ПРОКИНЕКС®
Уденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Донг-А СТ Ко, Лтд, КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024375
4793
ПРОКИНЕКС®
Уденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Донг-А СТ Ко, Лтд, КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024374
4794
Проктоверин
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
Рубикон ЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025712
4795
Проктозан® Нео
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
Хемофарм А.Д. Вршац, Шабац өндірістік алаң-филиалы, СЕРБИЯ
ҚР-ДЗ-5№010875
4796
Проктозан® Нео
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Хемофарм А.Д. Вршац, Шабац өндірістік алаң-филиалы, СЕРБИЯ
ҚР-ДЗ-5№011401
4797
Пролатан
Латанопрост
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020007
4798
Пролиа®
Денозумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
ҚР-БП-5№018769
4799
Промедол
Тримеперидин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010158
4800
Промедол
Тримеперидин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Харьков фармацевтикалық кәсіпорны "Здоровье народу" ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010525
4801
Промто
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018197
4802
Промто
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН

РК-ЛС-5№011590
4944
Релиф®
Фенилэфрин
Мазь ректальная
Фамар А.В.Е., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№015057
4945
Релиф® Адванс
Бензокаин
Мазь ректальная
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004394
4946
Релиф® Адванс
Бензокаин
Суппозитории ректальные
Иституто Де Анжели С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014747
4947
Релиф® Ультра
Нет данных
Суппозитории ректальные
Иституто Де Анжели С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№019259
4948
Релпакс®
Элетриптан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№010953
4949
РЕМАКСОЛ®
Нет данных
Раствор для инфузий
Научно-технологическая фармацевтическая фирма ПОЛИСАН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020882
4950
Ременс®
Нет данных
Капли гомеопатические
Рихард Биттнер АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№010292
4951
Ременс®
Нет данных
Таблетки подъязычные гомеопатические
Рихард Биттнер АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№010293
4952
Реместип
Терлипрессин
Раствор для инъекций
Зентива, к.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№018977
4953
Реместип
Терлипрессин
Раствор для инъекций
Зентива, к.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№018976
4954
Ремикейд®
Инфликсимаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№019692
4955
РЕМОВ®
Диметикон
Жидкость для наружного применения
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020546
4956
Ремсима®
Инфликсимаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№020035
4957
Ренвела®
Севеламер
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Джензайм Ирландия Лтд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№018305
4958
Ренгалин
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Материа Медика Холдинг НПФ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024015
4959
Ренгалин
Нет данных
Таблетки для рассасывания
ООО "НПФ "МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ", РОССИЯ
РК-ЛС-5№023118
4960
Ренни®
Нет данных
Таблетки жевательные с ментоловым вкусом
Делфарм Гайярд, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№006507
4961
Ренни® с апельсиновым вкусом
Нет данных
Таблетки жевательные
Делфарм Гайярд, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018489
4962
Ренни® без сахара
Нет данных
Таблетки жевательные мятные
Делфарм Гайярд, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№006508
4963
Реополиглюкин
Декстран
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022799
4964
Реосорбилакт
Нет данных
Раствор для инфузий
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019780
4965
Репаглид®
Репаглинид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018188
4966
Репаглид®
Репаглинид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018189
4967
Реплагал
Агалсидаза альфа
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023493
4968
Ресиджен
Интерферон бета-1a
Раствор для инъекций
СиннаЖен Ко., ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА

ҚР-ДЗ-5№011590
4944
Релиф®
Фенилэфрин
Ректальді жақпамай
Фамар А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№015057
4945
Релиф® Адванс
Бензокаин
Ректальді жақпамай
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004394
4946
Релиф® Адванс
Бензокаин
Ректальді суппозиторийлер
Иституто Де Анжели С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014747
4947
Релиф® Ультра
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
Иституто Де Анжели С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№019259
4948
Релпакс®
Элетриптан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№010953
4949
РЕМАКСОЛ®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
ПОЛИСАН Ғылыми-технологиялық фармацевтикалық фирмасы, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020882
4950
Ременс®
Деректер жоқ
Гомеопатиялық тамшылар
Рихард Биттнер АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010292
4951
Ременс®
Деректер жоқ
Гомеопатиялық тіл астына салатын таблеткалар
Рихард Биттнер АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010293
4952
Реместип
Терлипрессин
Инъекцияға арналған ерітінді
Зентива, к.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№018977
4953
Реместип
Терлипрессин
Инъекцияға арналған ерітінді
Зентива, к.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№018976
4954
Ремикейд®
Инфликсимаб
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№019692
4955
РЕМОВ®
Диметикон
Сыртқа қолдануға арналған сұйықтық
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020546
4956
Ремсима®
Инфликсимаб
Вена ішіне енгізілетін ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020035
4957
Ренвела®
Севеламер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Джензайм Ирландия Лтд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№018305
4958
Ренгалин
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Материа Медика Холдинг ҒӨФ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024015
4959
Ренгалин
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
"МАТЕРИА МЕДИКА ХОЛДИНГ"ҒӨФ" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023118
4960
Ренни®
Деректер жоқ
Ментол дәмімен шайнайтын таблеткалар
Делфарм Гайярд, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№006507
4961
Ренни® апельсин дәмімен
Деректер жоқ
Шайнайтын таблеткалар
Делфарм Гайярд, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018489
4962
Ренни® қантсыз
Деректер жоқ
Шайнайтын жалбызды таблеткалар
Делфарм Гайярд, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№006508
4963
Реополиглюкин
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022799
4964
Реосорбилакт
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019780
4965
Репаглид®
Репаглинид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018188
4966
Репаглид®
Репаглинид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018189
4967
Реплагал
Агалсидаза альфа
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023493
4968
Ресиджен
Интерферон бета-1a
Инъекцияға арналған ерітінді
СиннаЖен Ко., ИРАН, ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫ

РК-ЛС-5№024723
4969
Респикс Спрей
Амброксол
Раствор оральный
ИТС ФАРМА С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025040
4970
Респонгил
Рисперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№020691
4971
Респонгил
Рисперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№020690
4972
Ретаболил
Нандролон
Масляный раствор для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014516
4973
Ретиналамин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и парабульбарного введения
ГЕРОФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010902
4974
Ретинола ацетат (витамин А) 33000 МЕ
Ретинол
Капсулы
Минскинтеркапс УП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012368
4975
Ретровир
Зидовудин
Раствор для приема внутрь
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№011013
4976
Ретровир®
Зидовудин
Капсулы
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№011012
4977
Рефубел Адванс®
Нет данных
Суспензия для приема внутрь
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024158
4978
Риалтрис
Нет данных
Спрей назальный дозированный
Гленмарк Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025926
4979
Риалтрис Моно
Мометазон
Спрей назальный дозированный
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025917
4980
Рибоксин
Инозин
Раствор для внутривенного введения
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№006479
4981
Рибоксин
Инозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№000364
4982
Рибоксин
Инозин
Раствор для внутривенного введения
ДАЛЬХИМФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022437
4983
Рибоксин
Инозин
Таблетки, покрытые оболочкой
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012087
4984
Рибоксин-Дарница
Инозин
Раствор для инъекций
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА
РК-ЛС-5№008519
4985
Рибомустин
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022458
4986
Рибомустин
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022457
4987
Рибомустин
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Сенекси-Лабораториз Тиссен С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№022456
4988
Рибомустин
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Сенекси-Лабораториз Тиссен С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№022455
4989
РИВАКСА
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№024723
4969
Респикс Спрей
Амброксол
Ішуге арналған ерітінді
ИТС ФАРМА С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025040
4970
Респонгил
Рисперидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020691
4971
Респонгил
Рисперидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020690
4972
Ретаболил
Нандролон
Инъекцияға арналған майлы ерітінді
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014516
4973
Ретиналамин®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және парабульбарлық енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГЕРОФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010902
4974
Ретинол ацетаты (А дәрумені) 33000 ХБ
Ретинол
Капсулалар
Минскинтеркапс УК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012368
4975
Ретровир
Зидовудин
Ішуге арналған ерітінді
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№011013
4976
Ретровир®
Зидовудин
Капсулалар
ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№011012
4977
Рефубел Адванс®
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024158
4978
Риалтрис
Деректер жоқ
Мұрынға арналған дозаланған спрей
Гленмарк Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025926
4979
Риалтрис Моно
Мометазон
Мұрынға арналған дозаланған спрей
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025917
4980
Рибоксин
Инозин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлік қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№006479
4981
Рибоксин
Инозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№000364
4982
Рибоксин
Инозин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022437
4983
Рибоксин
Инозин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012087
4984
Рибоксин-Дарница
Инозин
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармацевтикалық фирма "Дарница" ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№008519
4985
Рибомустин
Бендамустин
Инфузияға арналған ерітіндіні дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022458
4986
Рибомустин
Бендамустин
Инфузияға арналған ерітіндіні дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022457
4987
Рибомустин
Бендамустин
Инфузияға арналған ерітіндіні дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
Сенекси-Лабораториз Тиссен С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№022456
4988
Рибомустин
Бендамустин
Инфузияға арналған ерітіндіні дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
Сенекси-Лабораториз Тиссен С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№022455
4989
РИВАКСА
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН

5135
Ропивин
Ропивакаин
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022635
5136
Ропивин
Ропивакаин
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022600
5137
РОСЕМИД®
Рисперидон
Таблетки диспергируемые в полости рта
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025896
5138
РОСЕМИД®
Рисперидон
Таблетки диспергируемые в полости рта
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025897
5139
РОСЕМИД®
Рисперидон
Таблетки диспергируемые в полости рта
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025898
5140
Росустар
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022912
5141
Росустар
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022907
5142
РОТАВАК, Моновалентная человеческая, живая аттенуированная вакцина для профилактики ротавирусной инфекции
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Бхарат Биотек Интернешнл Лимитед, ИНДИЯ
РК-БП-5№024181
5143
РОТАВАК, Моновалентная человеческая, живая аттенуированная вакцина для профилактики ротавирусной инфекции
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Бхарат Биотек Интернешнл Лимитед, ИНДИЯ
РК-БП-5№024182
5144
РОТАВАК, Моновалентная человеческая, живая аттенуированная вакцина для профилактики ротавирусной инфекции
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Бхарат Биотек Интернешнл Лимитед, ИНДИЯ
РК-БП-5№024183
5145
Ротавирусная вакцина живая аттенуированная
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для приема внутрь
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№024120
5146
Ротадон
Глюкозамин
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024829
5147
Роталуд
Тизанидин
Таблетки
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024321
5148
Роталуд
Тизанидин
Таблетки
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024324
5149
Ротарикс (моновалентная человеческая живая аттенуированная вакцина жидкая для профилактики ротавирусной инфекции)
Нет данных
Суспензия для приема внутрь
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№000043-РГ-KZ
5150
Ротарикс®, моновалентная человеческая живая аттенуированная вакцина жидкая для профилактики ротавирусной инфекции
Нет данных
Суспензия для приема внутрь
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№019502
5151
РотаТек, ротавирусная вакцина живая, оральная, пентавалентная
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№016219
5152
Ротафер
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
ФармаВижн Санайи ве Тиджарет Аноним Ширкети, ТУРЦИЯ

5135
Ропивин
Ропивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022635
5136
Ропивин
Ропивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022600
5137
РОСЕМИД®
Рисперидон
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025896
5138
РОСЕМИД®
Рисперидон
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025897
5139
РОСЕМИД®
Рисперидон
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025898
5140
Росустар
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022912
5141
Росустар
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022907
5142
РОТАВАК, Ротавирусты инфекцияның профилактикасына арналған адамның моновалентті аттенуирленген тірі вакцинасы
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Бхарат Биотек Интернешнл Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024181
5143
РОТАВАК, Ротавирусты инфекцияның профилактикасына арналған адамның моновалентті аттенуирленген тірі вакцинасы
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Бхарат Биотек Интернешнл Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024182
5144
РОТАВАК, Ротавирусты инфекцияның профилактикасына арналған адамның моновалентті аттенуирленген тірі вакцинасы
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Бхарат Биотек Интернешнл Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024183
5145
Ротавирусты аттенуирленген тірі вакцинасы
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024120
5146
Ротадон
Глюкозамин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024829
5147
Роталуд
Тизанидин
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024321
5148
Роталуд
Тизанидин
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024324
5149
Ротарикс® (ротавирусты инфекцияның профилактикасына арналған адамның моновалентті аттенуирленген сұйық тірі вакцинасы)
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№000043-РГ-KZ
5150
Ротарикс®, ротавирусты инфекцияның профилактикасына арналған адамның моновалентті аттенуирленген сұйык тірі вакцинасы
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№019502
5151
РотаТек, ротавирусты вакцина, тірі, ішуге арналған, пентавалентті
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Мерк Шарп және Доум ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№016219
5152
Ротафер
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ФармаВижн Санайи ве Тиджарет Аноним Ширкети, ТҮРКИЯ

РК-ЛС-5№121987
5153
РОТАЦЕФ
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1% раствор лидокаина гидрохлорида)
ЛДП - Лабораториос Торлан С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017622
5154
Ротацеф
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида 3.5 мл)
ФармаВижн Сан.ве Тидж.А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022323
5155
Ротокан
Нет данных
Жидкость
СУЛТАН, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010593
5156
Ротокан
Нет данных
Жидкость для местного применения
ДАУЛЕТ-ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014660
5157
Ротокан-DF
Нет данных
Экстракт для приема внутрь и местного применения, (жидкий)
DOSFARM, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026059
5158
Рофилас
Рофлумиласт
Таблетки
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022751
5159
Рофлоксан
Офлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025835
5160
Рофлоксан
Офлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025836
5161
Рофлузол
Флуконазол
Капсулы
К.О. Славия Фарм С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№019691
5162
Роцефин
Цефтриаксон
Порошок для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (1% раствором лидокаина для инъекций)
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№004499
5163
Рубуфин
Налбуфин
Раствор для инъекций
Русан Фарма Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№122031
5164
Рубуфин
Налбуфин
Раствор для инъекций
Русан Фарма Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№122030
5165
РУЗОЛОСТИН
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лабораториос Нормон С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024574
5166
Румалайя®
Нет данных
Крем
Хималайя Драг Компани, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022692
5167
Румалайя® форте
Нет данных
Таблетки
Хималайя Драг Компани, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022691
5168
Румалон®
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№025776
5169
РУНАПЛАКС®
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оман Фармасьютикал Продактс Ко ЛЛС, ОМАН
РК-ЛС-5№024859
5170
РУНАПЛАКС®
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оман Фармасьютикал Продактс Ко ЛЛС, ОМАН
РК-ЛС-5№024858
5171
РУНАПЛАКС®
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оман Фармасьютикал Продактс Ко ЛЛС, ОМАН
РК-ЛС-5№024857
5172
Рутрам
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод "Польфарма" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025744
5173
Р-Цин
Рифамицин
Капсулы
Концепт Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№013640
5174
Р-Цин
Рифампицин
Капсулы
Концепт Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№013639
5175
Рэникзон
Нет данных
Таблетки жевательные
Экзон, БЕЛАРУСЬ

ҚР-ДЗ-5№121987
5153
РОТАЦЕФ
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% лидокаин гидрохлоридінің ерітіндісі)
ЛДП - Лабораториос Торлан С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017622
5154
Ротацеф
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% лидокаин гидрохлоридінің 3.5 мл ерітіндісі)
ФармаВижн Сан.ве Тидж.А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022323
5155
Ротокан
Деректер жоқ
Сұйықтық
СУЛТАН, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010593
5156
Ротокан
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған сұйықтық
ДАУЛЕТ-ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014660
5157
Ротокан-DF
Деректер жоқ
Ішке қабылдауға және жергілікті қолдануға арналған экстракт, (сұйық)
DOSFARM, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026059
5158
Рофилас
Рофлумиласт
Таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022751
5159
Рофлоксан
Офлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025835
5160
Рофлоксан
Офлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025836
5161
Рофлузол
Флуконазол
Капсулалар
К.О. Славия Фарм С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019691
5162
Роцефин
Цефтриаксон
Бұлшықет iшiне инъекцияға арналған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған 1% лидокаин ерітіндісімен) жиынтықта
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№004499
5163
Рубуфин
Налбуфин
Инъекцияға арналған ерітінді
Русан Фарма Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№122031
5164
Рубуфин
Налбуфин
Инъекцияға арналған ерітінді
Русан Фарма Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№122030
5165
РУЗОЛОСТИН
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Нормон С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024574
5166
Румалайя®
Деректер жоқ
Крем
Хималайя Драг Компани, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022692
5167
Румалайя® форте
Деректер жоқ
Таблеткалар
Хималайя Драг Компани, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022691
5168
Румалон®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025776
5169
РУНАПЛАКС®
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оман Фармасьютикал Продактс Ко ЛЛС, ОМАН
ҚР-ДЗ-5№024859
5170
РУНАПЛАКС®
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оман Фармасьютикал Продактс Ко ЛЛС, ОМАН
ҚР-ДЗ-5№024858
5171
РУНАПЛАКС®
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оман Фармасьютикал Продактс Ко ЛЛС, ОМАН
ҚР-ДЗ-5№024857
5172
Рутрам
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025744
5173
Р-Цин
Рифамицин
Капсулалар
Концепт Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013640
5174
Р-Цин
Рифампицин
Капсулалар
Концепт Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013639
5175
Рэникзон
Деректер жоқ
Шайнайтын таблеткалар
Экзон, БЕЛАРУСЬ

5199
САМИТОЛ®
Секнидазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023810
5200
Сангера
Транексамовая кислота
Раствор для инъекций
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023634
5201
Сангисепт
Нет данных
Таблетки
Эйкос-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№001294
5202
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003822
5203
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003821
5204
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003793
5205
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Раствор для приема внутрь
Дельфарм Юнинг С.А.С., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№121828
5206
Сандостатин®
Октреотид
Раствор для подкожных инъекций
Дельфарм Дижон, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004657
5207
Сандостатин®
Октреотид
Раствор для подкожных инъекций
Дельфарм Дижон, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004673
5208
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№021186
5209
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020988
5210
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№021187
5211
Санксамик
Транексамовая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандживани Парентерал Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023717
5212
Сантабрим
Бримонидин
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025181
5213
Сантивир®
Осельтамивир
Капсулы
АКРИХИН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025054
5214
Сантодарон
Амиодарон
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021464
5215
Санурсокол
Урсодезоксихолевая кислота
Таблетки
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024351
5216
Санурсокол
Урсодезоксихолевая кислота
Таблетки
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024350
5217
Санфлокс®
Ципрофлоксацин
Раствор для инфузий
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022626
5218
Пустырника настойка
Нет данных
Настойка
Фармация 2010, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№003142
5219
Пустырника настойка
Нет данных
Настойка
Шаншаров-Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009391
5220
Настойка пустырника
Нет данных
Настойка
Борисовский завод медицинских препаратов, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012918
5221
Пустырник-DF
Нет данных
Настойка
DOSFARM ТОО, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026037
5222
Сафител-80
Телмисартан
Таблетки
Микро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121772
5223
Сафител-Н
Нет данных
Таблетки
Микро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121768
5224
Свич 200
Цефподоксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ

5199
САМИТОЛ®
Секнидазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023810
5200
Сангера
Транексам қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023634
5201
Сангисепт
Деректер жоқ
Таблеткалар
Эйкос-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№001294
5202
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003822
5203
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003821
5204
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003793
5205
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Ішуге арналған ерітінді
Дельфарм Юнинг С.А.С., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121828
5206
Сандостатин®
Октреотид
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Дельфарм Дижон, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004657
5207
Сандостатин®
Октреотид
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Дельфарм Дижон, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004673
5208
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар еріткішімен жиынтықта
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021186
5209
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар еріткішімен жиынтықта
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020988
5210
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар еріткішімен жиынтықта
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021187
5211
Санксамик
Транексам қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандживани Парентерал Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023717
5212
Сантабрим
Бримонидин
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025181
5213
Сантивир®
Осельтамивир
Капсулалар
АКРИХИН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025054
5214
Сантодарон
Амиодарон
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021464
5215
Санурсокол
Урсодезоксихолий қышқылы
Таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024351
5216
Санурсокол
Урсодезоксихолий қышқылы
Таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024350
5217
Санфлокс®
Ципрофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022626
5218
Сасықшөп тұндырмасы
Деректер жоқ
Тұндырма
Фармация 2010, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№003142
5219
Сасықшөп тұндырмасы
Деректер жоқ
Тұндырма
Шаншаров-Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009391
5220
Сасықшөп тұндырмасы
Деректер жоқ
Тұндырма
Борисов медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012918
5221
Сасықшөп-DF
Деректер жоқ
Тұндырма
DOSFARM ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026037
5222
Сафител-80
Телмисартан
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121772
5223
Сафител-Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121768
5224
Свич 200
Цефподоксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№025569
5406
СИНОД 5
Цилнидипин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025570
5407
Синокорт
Мометазон
Спрей назальный дозированный
Амман Фармасьютикалс Индастриас, ИОРДАНИЯ
РК-ЛС-5№024824
5408
Синтерсеп
Триентин
Капсулы
Эмкьюр Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025343
5409
Синтомицин
Нет данных
Линимент
Алтайвитамины, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025524
5410
Синтомицин
Хлорамфеникол
Линимент
Нижфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№005121
5411
Синупрет®
Нет данных
Сироп для приема внутрь
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020906
5412
Синупрет®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020138
5413
Синупрет®
Нет данных
Капли для приема внутрь
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020117
5414
Синупрет® форте
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020868
5415
Синупрет® экстракт
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022617
5416
Синуфорте® спрей интраназальный
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для интраназального введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Лабораторио Реиг Джофре С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022686
5417
Синфлорикс (вакцина пневмококковая 10-валентная полисахаридная и конъюгированная D-протеином нетипируемых Haemophilus influenzae, адсорбированная)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№016356
5418
Сиофор® 1000
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№006274
5419
Сиофор® 500
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005158
5420
Сиофор® 850
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005172
5421
Сирамза™
Рамуцирумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Элай Лилли энд Компани, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№022614
5422
Сирдупла
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
ЗМ Хелс Кеа Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024104
5423
Сирдупла
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
ЗМ Хелс Кеа Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024106
5424
Сироп от кашля –Тева Фито
Нет данных
Сироп
Тева Чешские Предприятия с.р.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№004324
5425
СИРОП ОТ КАШЛЯ-ТЕВА
Нет данных
Сироп
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011263
5426
Сиспрес®
Ципрофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011434
5427
Сиспрес®
Ципрофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№025569
5406
СИНОД 5
Цилнидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025570
5407
Синокорт
Мометазон
Мұрынға арналған дозаланған спрей
Амман Фармасьютикалс Индастриас, ИОРДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024824
5408
Синтерсеп
Триентин
Капсулалар
Эмкьюр Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025343
5409
Синтомицин
Деректер жоқ
Линимент
Алтайвитамины, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025524
5410
Синтомицин
Хлорамфеникол
Линимент
Нижфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№005121
5411
Синупрет®
Деректер жоқ
Ішуге арналған шәрбат
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020906
5412
Синупрет®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020138
5413
Синупрет®
Деректер жоқ
Ішуге арналған тамшылар
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020117
5414
Синупрет® форте
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020868
5415
Синупрет® экстракт
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Бионорика СЕ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022617
5416
Синуфорте® интраназальді спрей
Деректер жоқ
Интраназальді енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Лабораторио Реиг Джофре С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022686
5417
Синфлорикс (10-валентті полисахаридті және типке бөлінбейтін Haemophilus influenzae D-протеинімен конъюгацияланған, сіңірілген пневмококктік вакцина)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№016356
5418
Сиофор® 1000
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№006274
5419
Сиофор® 500
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005158
5420
Сиофор® 850
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005172
5421
Сирамза™
Рамуцирумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Элай Лилли энд Компани, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№022614
5422
Сирдупла
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
ЗМ Хелс Кеа Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024104
5423
Сирдупла
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
ЗМ Хелс Кеа Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024106
5424
Сироп от кашля –Тева Фито
Деректер жоқ
Шәрбат
Тева Чех Кәсіпорны с.р.о., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№004324
5425
СИРОП ОТ КАШЛЯ-ТЕВА
Деректер жоқ
Шәрбат
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011263
5426
Сиспрес®
Ципрофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011434
5427
Сиспрес®
Ципрофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№025323
5475
Солифенацин Ксантис
Солифенацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№025324
5476
Солифенацин Польфарма
Солифенацин
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод "Польфарма" АО, ПОЛЬША
ЛП-№000010-РГ-KZ
5477
Солковагин
Нет данных
Раствор для местного применения
Легаси Фармасьютикалс Швейцария ГмбХ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№011838
5478
Солкосерил
Нет данных
Гель
Легаси Фармасьютикалс Швейцария ГмбХ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№011815
5479
Солонекс
Изониазид
Таблетки
Оксалис Лабс, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026123
5480
Солпадеин Актив
Нет данных
Таблетки растворимые
GlaxoSmithKline Dungarvan Limited, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№020943
5481
Солфин
Солифенацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022919
5482
Солфин
Солифенацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022918
5483
Солфран®
Амброксол
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015824
5484
Сомаверт®
Пегвисомант
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№024942
5485
Сомаверт®
Пегвисомант
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№024941
5486
Сомаверт®
Пегвисомант
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№024940
5487
Сомазина®
Цитиколин
Раствор для приема внутрь
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№003759
5488
Сомазина®
Цитиколин
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№010114
5489
Сомазина®
Цитиколин
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№014014
5490
Сомазина®
Цитиколин
Раствор для приема внутрь
Феррер Интернасиональ, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025063
5491
Соматулин® Аутожель®
Ланреотид
Раствор для инъекций пролонгированного высвобождения
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№000351
5492
Соматулин® Аутожель®
Ланреотид
Раствор для инъекций пролонгированного высвобождения
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№000350
5493
Соматулин® Аутожель®
Ланреотид
Раствор для инъекций пролонгированного высвобождения
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№000349
5494
СОМНОЛ®
Зопиклон
Таблетки, покрытые оболочкой
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№010691
5495
Сомпраз
Эзомепразол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %)
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№025323
5475
Солифенацин Ксантис
Солифенацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025324
5476
Солифенацин Польфарма
Солифенацин
Қабықпен қапталған таблеткалар
"ПОЛЬФАРМА" фармацевтикалық зауыты АҚ, Польша
ЛП-№000010-РГ-KZ
5477
Солковагин
Деректер жоқ
Жергілікті қолдануға арналған ерітінді
Легаси Фармасьютикалс Швейцария ГмбХ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№011838
5478
Солкосерил
Деректер жоқ
Гель
Легаси Фармасьютикалс Швейцария ГмбХ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№011815
5479
Солонекс
Изониазид
Таблеткалар
Оксалис Лабс, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026123
5480
Солпадеин Актив
Деректер жоқ
Еритін таблеткалар
GlaxoSmithKline Dungarvan Limited, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№020943
5481
Солфин
Солифенацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022919
5482
Солфин
Солифенацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022918
5483
Солфран®
Амброксол
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015824
5484
Сомаверт®
Пегвисомант
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№024942
5485
Сомаверт®
Пегвисомант
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№024941
5486
Сомаверт®
Пегвисомант
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№024940
5487
Сомазина®
Цитиколин
Ішуге арналған ерітінді
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003759
5488
Сомазина®
Цитиколин
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010114
5489
Сомазина®
Цитиколин
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014014
5490
Сомазина®
Цитиколин
Ішуге арналған ерітінді
Феррер Интернасиональ, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025063
5491
Соматулин® Аутожель®
Ланреотид
Босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№000351
5492
Соматулин® Аутожель®
Ланреотид
Босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№000350
5493
Соматулин® Аутожель®
Ланреотид
Босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№000349
5494
СОМНОЛ®
Зопиклон
Қабықпен қапталған таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№010691
5495
Сомпраз
Эзомепразол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (0,9 % натрий хлоридінің ерітіндісі) жиынтықта
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№019337
5521
Спаскупрель
Нет данных
Раствор для инъекций
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022667
5522
Спеда (вакцина антирабическая для человека)
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Лиаонинг Ченг Да Биотехнолоджи Кo., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№020477
5523
Спектрила
Аспарагиназа
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий
Рентшлер Биофарма СЕ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023946
5524
Спинраза™
Нусинерсен
Раствор для интратекального введения
Патеон Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025109
5525
Спиолто® Респимат®
Нет данных
Раствор для ингаляций в комплекте с ингалятором Респимат®
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022545
5526
Спирива®
Тиотропия бромид
Капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором ХандиХалер®
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010034
5527
Спирива® Респимат®
Тиотропия бромид
Раствор для ингаляций в комплекте с ингалятором Респимат®
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014869
5528
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024997
5529
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024998
5530
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024999
5531
Спрамакс
Спирамицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МЕРКЕЗ Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021125
5532
Сривассо®
Тиотропия бромид
Капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором ХандиХалер®
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024283
5533
СР-Индамед
Индапамид
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019271
5534
СР-Кларен
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019639
5535
Стадиол
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фарбил Вальтроп ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025191
5536
СТАЛЕВО
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№025844
5537
Стамик
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Меркез Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021220
5538
Стамло®
Амлодипин
Таблетки
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№011971
5539
Стамло®
Амлодипин
Таблетки
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№011970
5540
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
Нет данных
Раствор для внутрикожного введения
Федеральное государственное унитарное предприятие "Санкт-Петербургский научно-исследовательский институт вакцин и сывороток и предприятие по производству бактерийных препаратов" Федерального медико-биологического агентства (ФГУП СПбНИИВС ФМБА России), РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№019337
5521
Спаскупрель
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022667
5522
Спеда (адамға арналған антирабиялық вакцина)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Лиаонинг Ченг Да Биотехнолоджи Кo., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№020477
5523
Спектрила
Аспарагиназа
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Рентшлер Биофарма СЕ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023946
5524
Спинраза™
Нусинерсен
Интратекальді енгізуге арналған ерітінді
Патеон Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025109
5525
Спиолто® Респимат®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ерiтiндi Респимат® ингаляторымен жиынтықта
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022545
5526
Спирива®
Тиотропий бромиді
Ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ХандиХалер® ингаляторымен жиынтықта
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010034
5527
Спирива® Респимат®
Тиотропий бромиді
Ингаляцияға арналған ерiтiндi Респимат® ингаляторымен жиынтықта
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014869
5528
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024997
5529
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024998
5530
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024999
5531
Спрамакс
Спирамицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МЕРКЕЗ Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021125
5532
Сривассо®
Тиотропий бромиді
Ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ХандиХалер® ингаляторымен жиынтықта
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024283
5533
СР-Индамед
Индапамид
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019271
5534
СР-Кларен
Кларитромицин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019639
5535
Стадиол
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фарбил Вальтроп ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025191
5536
СТАЛЕВО
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№025844
5537
Стамик
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Меркез Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021220
5538
Стамло®
Амлодипин
Таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№011971
5539
Стамло®
Амлодипин
Таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№011970
5540
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді
Федеральді медициналық-биологиялық агенттігі (ФМУК СПбВҚҒЗИ ФМБА Ресей) "Санкт-Петербург вакциналар мен қансарысулары ғылыми-зерттеу институты және бактериялық препараттарды өндіруші кәсіпорын" Федеральді мемлекеттік унитарлық кәсіпорны, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№021399
5613
Сумафикс
Суматриптан
Таблетки
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024652
5614
Сумафикс
Суматриптан
Таблетки
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024651
5615
Сунитиниб
Сунитиниб
Капсулы
Лотус Фармасьютикал Ко., Лтд, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025386
5616
Сунитиниб
Сунитиниб
Капсулы
Лотус Фармасьютикал Ко., Лтд, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025387
5617
СУОМИКОН®
Дексаметазон
Раствор для приема внутрь
Медикэйр Байосайенс Лабораториз С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025429
5618
СУОМИКОН®
Дексаметазон
Раствор для приема внутрь
Медикэйр Байосайенс Лабораториз С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025430
5619
Супероцеф - Элеас
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Элеас ПФК, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019976
5620
Супракс®
Цефиксим
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Джазира Фармасьютикал Индастриз, по лицензии Астеллас Фарма Инк., Япония, САУДОВСКАЯ АРАВИЯ
РК-ЛС-5№017836
5621
Супракс® Солютаб
Цефиксим
Таблетки диспергируемые
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№019835
5622
Супрастин®
Хлоропирамин
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015728
5623
Супрастин®
Хлоропирамин
Раствор для инъекций
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015727
5624
СУПРАФЕН
Ибупрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025962
5625
Сурванта
Нет данных
Суспензия для эндотрахеального введения
Эббви Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018124
5626
Сурванта
Нет данных
Суспензия для эндотрахеального введения
Эббви Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018123
5627
Сутент
Сунитиниб
Капсулы
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№010310
5628
Сутент
Сунитиниб
Капсулы
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№010309
5629
Сутент
Сунитиниб
Капсулы
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№010308
5630
Чистотел
Нет данных
Трава
Зерде-Фито, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020759
5631
ИНТЕСТИ БАКТЕРИОФАГ ЖИДКИЙ
Нет данных
Жидкость для приема внутрь
Биохимфарм, ГРУЗИЯ
РК-БП-5№015615
5632
Пио бактериофаг жидкий
Нет данных
Жидкость для приема внутрь, местного и наружного применения
Биохимфарм, ГРУЗИЯ
РК-БП-5№015616
5633
Стафилококковый бактериофаг жидкий
Нет данных
Стерильный раствор для приҰма внутрь, местного и наружного применения
Биохимфарм, ГРУЗИЯ
РК-БП-5№018949
5634
Сэйдекс
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Jiangsu Hengrui Pharmaceuticals Co., Ltd., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025119
5635
Сэйфол
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения и инфузий
Новел Фармасьютикал Лабораториес, ИНДОНЕЗИЯ
РК-ЛС-5№025081
5636
Табекс®
Цитизин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ

ҚР-ДЗ-5№021399
5613
Сумафикс
Суматриптан
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024652
5614
Сумафикс
Суматриптан
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024651
5615
Сунитиниб
Сунитиниб
Капсулалар
Лотус Фармасьютикал Ко., Лтд, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025386
5616
Сунитиниб
Сунитиниб
Капсулалар
Лотус Фармасьютикал Ко., Лтд, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025387
5617
СУОМИКОН®
Дексаметазон
Ішуге арналған ерітінді
Медикэйр Байосайенс Лабораториз С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025429
5618
СУОМИКОН®
Дексаметазон
Ішуге арналған ерітінді
Медикэйр Байосайенс Лабораториз С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025430
5619
Супероцеф - Элеас
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Элеас ӨФК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019976
5620
Супракс®
Цефиксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Джазира Фармасьютикал Индастриз, Астеллас Фарма Инк Жапония лицензиясы бойынша, САУД АРАВИЯ
ҚР-ДЗ-5№017836
5621
Супракс® Солютаб
Цефиксим
Ұсақталатын таблеткалар
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№019835
5622
Супрастин®
Хлоропирамин
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015728
5623
Супрастин®
Хлоропирамин
Инъекцияға арналған ерітінді
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015727
5624
СУПРАФЕН
Ибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025962
5625
Сурванта
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізуге арналған суспензия
Эббви Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018124
5626
Сурванта
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізуге арналған суспензия
Эббви Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018123
5627
Сутент
Сунитиниб
Капсулалар
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№010310
5628
Сутент
Сунитиниб
Капсулалар
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№010309
5629
Сутент
Сунитиниб
Капсулалар
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№010308
5630
Сүйелшөп
Деректер жоқ
Шөп
Зерде-Фито, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020759
5631
СҰЙЫҚ ИНТЕСТИ БАКТЕРИОФАГЫ
Деректер жоқ
Ішке қабылдауға арналған сұйықтық
Биохимфарм, ГРУЗИЯ
ҚР-БП-5№015615
5632
Сұйық пио бактериооофагы
Деректер жоқ
Ішуге, жергілікті және сыртқа қолдануға арналған сұйықтық
Биохимфарм, ГРУЗИЯ
ҚР-БП-5№015616
5633
Сұйық стафилококктық бактериофаг
Деректер жоқ
Ішуге, жергілікті және сыртқа қолдануға арналған стерильді ерітінді
Биохимфарм, ГРУЗИЯ
ҚР-БП-5№018949
5634
Сэйдекс
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Jiangsu Hengrui Pharmaceuticals Co., Ltd., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025119
5635
Сэйфол
Пропофол
Вена ішіне енгізуге және инфузияға арналған эмульсия
Новел Фармасьютикал Лабораториес, ИНДОНЕЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№025081
5636
Табекс®
Цитизин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ

РК-ЛС-5№025725
5733
Тахибен®
Урапидил
Раствор для внутривенного введения
Сенекси, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№022025
5734
Тахокомб®
Нет данных
Абсорбирующее гемостатическое средство, губка
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№010583
5735
Тахокомб®
Нет данных
Абсорбирующее гемостатическое средство, губка
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№010582
5736
Тахокомб®
Нет данных
Абсорбирующее гемостатическое средство, губка
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№010581
5737
Твардокс
Телмисартан
Таблетки
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА С.А, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024066
5738
Твардокс
Телмисартан
Таблетки
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА С.А, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024068
5739
Твардокс Н
Нет данных
Таблетки
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024628
5740
Твардокс Н
Нет данных
Таблетки
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024629
5741
Твинста®
Нет данных
Таблетки
Ципла Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020196
5742
Твинста®
Нет данных
Таблетки
Ципла Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020195
5743
Тебантин®
Габапентин
Капсулы
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№003993
5744
ТеваГрастим
Филграстим
Раствор для подкожного и внутривенного введения
Тева Фармацевтические Предприятия Лимитед, ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№019511
5745
ТеваГрастим
Филграстим
Раствор для подкожного и внутривенного введения
Тева Фармацевтические Предприятия Лимитед, ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№019512
5746
Теватропиум
Тиотропия бромид
Капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023767
5747
Теветен®
Эпросартан
Таблетки, покрытые оболочкой
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№003276
5748
ТЕГРАД
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025303
5749
Тейкопланин-ТФ
Тейкопланин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
СООО ТрайплФарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№121927
5750
Тейкопланин-ТФ
Тейкопланин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
СООО ТрайплФарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№121928
5751
Текавир
Энтекавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022744
5752
Текавир
Энтекавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022665
5753
Теклонин
Тейкопланин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025588
5754
Теклонин
Тейкопланин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025589
5755
ТЕКНАЗОЛ®
Итраконазол
Капсулы
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№025725
5733
Тахибен®
Урапидил
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Сенекси, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022025
5734
Тахокомб®
Деректер жоқ
Гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010583
5735
Тахокомб®
Деректер жоқ
Гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010582
5736
Тахокомб®
Деректер жоқ
Гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010581
5737
Твардокс
Телмисартан
Таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА С.А, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024066
5738
Твардокс
Телмисартан
Таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА С.А, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024068
5739
Твардокс Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024628
5740
Твардокс Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024629
5741
Твинста®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Ципла Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020196
5742
Твинста®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Ципла Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020195
5743
Тебантин®
Габапентин
Капсулалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№003993
5744
ТеваГрастим
Филграстим
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Тева Фармацевтикалық Кәсіпорындары Лимитед, ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№019511
5745
ТеваГрастим
Филграстим
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Тева Фармацевтикалық Кәсіпорындары Лимитед, ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№019512
5746
Теватропиум
Тиотропий бромиді
Ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ингаляторымен жиынтықта
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023767
5747
Теветен®
Эпросартан
Қабықпен қапталған таблеткалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№003276
5748
ТЕГРАД
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025303
5749
Тейкопланин-ТФ
Тейкопланин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ТрайплФарм БЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№121927
5750
Тейкопланин-ТФ
Тейкопланин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ТрайплФарм БЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№121928
5751
Текавир
Энтекавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022744
5752
Текавир
Энтекавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022665
5753
Теклонин
Тейкопланин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025588
5754
Теклонин
Тейкопланин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025589
5755
ТЕКНАЗОЛ®
Итраконазол
Капсулалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№014797
5756
Тексикам
Теноксикам
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций, в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
АНФАРМ ЭЛЛАС А.О., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023214
5757
Текфидера®
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые, твердые
Вифор СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022326
5758
Текфидера®
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые, твердые
Вифор СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022354
5759
ТЕЛАТРИ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025620
5760
ТЕЛДАЙ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025400
5761
Телзап Плюс
Нет данных
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121972
5762
Телзап Плюс
Нет данных
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121971
5763
Телзап Плюс
Нет данных
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121970
5764
Телзап®
Телмисартан
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019843
5765
Телзап®
Телмисартан
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019844
5766
Телзап-Амло
Нет данных
Таблетки
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025235
5767
Телзап-Амло
Нет данных
Таблетки
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025236
5768
Телмиклар 40
Телмисартан
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026107
5769
Телмиклар 80
Телмисартан
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026108
5770
ТЕЛМИКЛАР АМ 40/10
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025952
5771
ТЕЛМИКЛАР АМ 40/5
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025951
5772
ТЕЛМИКЛАР АМ 80/10
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025950
5773
ТЕЛМИКЛАР АМ 80/5
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025949
5774
Телмиклар ГТЗ 40/12.5
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025978
5775
Телмиклар ГТЗ 80/12.5
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025979
5776
Телмисартан Н-Тева
Нет данных
Таблетки
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021404
5777
Телмисартан Н-Тева
Нет данных
Таблетки
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021403
5778
Телмисартан-Тева
Телмисартан
Таблетки
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021080
5779
Телмисартан-Тева
Телмисартан
Таблетки
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021081
5780
Телмиста®
Телмисартан
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020946
5781
Телмиста®
Телмисартан
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020947
5782
Телмиста® Н
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ

ҚР-ДЗ-5№014797
5756
Тексикам
Теноксикам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
АНФАРМ ЭЛЛАС А.О., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023214
5757
Текфидера®
Диметилфумарат
Ішекте еритін қатты капсулалар
Вифор СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022326
5758
Текфидера®
Диметилфумарат
Ішекте еритін қатты капсулалар
Вифор СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022354
5759
ТЕЛАТРИ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025620
5760
ТЕЛДАЙ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025400
5761
Телзап Плюс
Деректер жоқ
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121972
5762
Телзап Плюс
Деректер жоқ
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121971
5763
Телзап Плюс
Деректер жоқ
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121970
5764
Телзап®
Телмисартан
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019843
5765
Телзап®
Телмисартан
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019844
5766
Телзап-Амло
Деректер жоқ
Таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025235
5767
Телзап-Амло
Деректер жоқ
Таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025236
5768
Телмиклар 40
Телмисартан
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026107
5769
Телмиклар 80
Телмисартан
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026108
5770
ТЕЛМИКЛАР АМ 40/10
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025952
5771
ТЕЛМИКЛАР АМ 40/5
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025951
5772
ТЕЛМИКЛАР АМ 80/10
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025950
5773
ТЕЛМИКЛАР АМ 80/5
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025949
5774
Телмиклар ГТЗ 40/12.5
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025978
5775
Телмиклар ГТЗ 80/12.5
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025979
5776
Телмисартан Н-Тева
Деректер жоқ
Таблеткалар
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021404
5777
Телмисартан Н-Тева
Деректер жоқ
Таблеткалар
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021403
5778
Телмисартан-Тева
Телмисартан
Таблеткалар
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021080
5779
Телмисартан-Тева
Телмисартан
Таблеткалар
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021081
5780
Телмиста®
Телмисартан
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020946
5781
Телмиста®
Телмисартан
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020947
5782
Телмиста® Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ

РК-ЛС-5№016533
5831
Терафлю от гриппа и простуды
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь дозированный
Delpharm Orleans, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№010932
5832
ТЕРБИЗИЛ®
Тербинафин
Крем
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№004549
5833
Тербизил®
Тербинафин
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№004548
5834
ТЕРБИТАЛ®
Тербинафин
Крем для наружного применения
Гриндекс АО, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№015631
5835
Тержинан
Нет данных
Таблетки вагинальные
Софартекс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№011833
5836
Терикс®
Цетиризин
Таблетки, покрытые оболочкой
Али Раиф Илач Санаи А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121995
5837
Терифлуномид-Тева
Терифлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Тева Фармацевтические Предприятия Лтд, ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№024864
5838
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖ для внутрикожного введения
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№024254
5839
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖ для внутрикожного введения
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025165
5840
ТЕРНАВИР
Тенофовира дизопроксил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025963
5841
Теронред
Абиратерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023872
5842
Терфалин®
Тербинафин
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016316
5843
ТЕРФАЛИН®
Тербинафин
Крем
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023476
5844
Терфалин®
Тербинафин
Крем
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011618
5845
ТЕРФАЛИН®
Тербинафин
Спрей для местного применения
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№012729
5846
Тетраксим, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) и полиомиелита (инактивированная)
Нет данных
Суспензия для инъекций
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
РК-БП-5№021521
5847
Тетрациклин
Тетрациклин
Мазь глазная
Татхимфармпрепараты, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010835
5848
Тетрациклин
Тетрациклин
Мазь для наружного применения
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010996
5849
Тетрациклин
Тетрациклин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№012671
5850
ТЕТРАЦИКЛИН-АКОС
Тетрациклин
Мазь для наружного применения
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№015886
5851
Тетурам
Дисульфирам
Таблетки
Борщаговский ХФЗ НПЦ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012716
5852
Тецентрик®
Атезолизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№016533
5831
Терафлю суық тиюден және тұмаудан
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшiн ерiтiндi дайындауға арналған дозаланған ұнтақ
Delpharm Orleans, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№010932
5832
ТЕРБИЗИЛ®
Тербинафин
Крем
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№004549
5833
Тербизил®
Тербинафин
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№004548
5834
ТЕРБИТАЛ®
Тербинафин
Сыртқа қолдануға арналған крем
Гриндекс АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№015631
5835
Тержинан
Деректер жоқ
Қынаптық таблеткалар
Софартекс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№011833
5836
Терикс®
Цетиризин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Али Раиф Илач Санаи А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121995
5837
Терифлуномид-Тева
Терифлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Тева Фармацевтические Предприятия Лтд, ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№024864
5838
Тері ішіне енгізуге арналған лиофилизацияланған глютамат БЦЖ вакцинасы
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024254
5839
Тері ішіне енгізуге арналған лиофилизацияланған глютамат БЦЖ вакцинасы
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025165
5840
ТЕРНАВИР
Тенофовира дизопроксил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025963
5841
Теронред
Абиратерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023872
5842
Терфалин®
Тербинафин
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016316
5843
ТЕРФАЛИН®
Тербинафин
Крем
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023476
5844
Терфалин®
Тербинафин
Крем
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011618
5845
ТЕРФАЛИН®
Тербинафин
Жергілікті қолдануға арналған спрей
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№012729
5846
Тетраксим, күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) және полиомиелитке (белсенділігі жойылған) қарсы вакцина (сіңірілген)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
ҚР-БП-5№021521
5847
Тетрациклин
Тетрациклин
Көзге арналған жақпамай
Татхимфармпрепараты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010835
5848
Тетрациклин
Тетрациклин
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010996
5849
Тетрациклин
Тетрациклин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№012671
5850
ТЕТРАЦИКЛИН-АКОС
Тетрациклин
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015886
5851
Тетурам
Дисульфирам
Таблеткалар
Борщагов ХФЗ ҒӨО, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012716
5852
Тецентрик®
Атезолизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№009731
6024
Тревикта™
Палиперидон
Суспензия для инъекций c пролонгированным высвобождением
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№022778
6025
Тревикта™
Палиперидон
Суспензия для инъекций c пролонгированным высвобождением
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№022777
6026
Тревия
Ситаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№025337
6027
Тревия
Ситаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№025354
6028
Треконди
Треосульфан
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025602
6029
Треконди
Треосульфан
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025603
6030
Тремфея
Гуселькумаб
Раствор для подкожного введения
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025157
6031
Тренакса 250
Транексамовая кислота
Таблетки, покрытые оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№013439
6032
Тренакса 500
Транексамовая кислота
Таблетки, покрытые оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№013440
6033
Тренакса®
Транексамовая кислота
Раствор для внутривенного введения
Immacule Lifesciences Private Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024253
6034
Трентал®
Пентоксифиллин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Санофи Индия Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№004035
6035
Трентал® 400
Пентоксифиллин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой c пролонгированным высвобождением
Зентива Прайвит Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№013837
6036
Треосульфан медак
Треосульфан
Порошок для приготовления раствора для инфузий
Бакстер Онколоджи ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121749
6037
Треосульфан медак
Треосульфан
Порошок для приготовления раствора для инфузий
Бакстер Онколоджи ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121750
6038
Тресиба® ФлексТач®
Инсулин деглудек
Раствор для инъекций
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№020668
6039
Трестебин®
Вилдаглиптин
Таблетки
САГ Мануфактуринг С.Л.У., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025064
6040
Триакс
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорид, раствор для инъекций 1%)
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019008
6041
Триакс
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорид, раствор для инъекций 1%)
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019007
6042
Триакутан®
Нет данных
Крем
ПАО Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010831
6043
Триампур композитум - Тева
Нет данных
Таблетки
Плива Хрватска д.о.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№015802
6044
Трибестан®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ

ҚР-ДЗ-5№009731
6024
Тревикта™
Палиперидон
Босап шығуы ұзаққа созылатын, инъекцияға арналған суспензия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№022778
6025
Тревикта™
Палиперидон
Босап шығуы ұзаққа созылатын, инъекцияға арналған суспензия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№022777
6026
Тревия
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025337
6027
Тревия
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025354
6028
Треконди
Треосульфан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025602
6029
Треконди
Треосульфан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025603
6030
Тремфея
Гуселькумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025157
6031
Тренакса 250
Транексам қышқылы
Қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013439
6032
Тренакса 500
Транексам қышқылы
Қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013440
6033
Тренакса®
Транексам қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Immacule Lifesciences Private Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024253
6034
Трентал®
Пентоксифиллин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Санофи Индия Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№004035
6035
Трентал® 400
Пентоксифиллин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива Прайвит Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013837
6036
Треосульфан медак
Треосульфан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Бакстер Онколоджи ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121749
6037
Треосульфан медак
Треосульфан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Бакстер Онколоджи ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121750
6038
Тресиба® ФлексТач®
Инсулин деглудек
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020668
6039
Трестебин®
Вилдаглиптин
Таблеткалар
САГ Мануфактуринг С.Л.У., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025064
6040
Триакс
Цефтриаксон
Бұлшықетішілік ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1 % ерітінді)
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019008
6041
Триакс
Цефтриаксон
Бұлшықетішілік ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1 % ерітінді)
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019007
6042
Триакутан®
Деректер жоқ
Крем
Киевмедпрепарат ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010831
6043
Триампур композитум - Тева
Деректер жоқ
Таблеткалар
Плива Хрватска д.о.о., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№015802
6044
Трибестан®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СОФАРМА, БОЛГАРИЯ

РК-ЛС-5№023358
6194
ФабиФлю
Фавипиравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025419
6195
ФАБЛОВИН 200
Фавипиравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025966
6196
Фабразим®
Агалсидаза бета
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Джензайм Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016681
6197
Фабразим®
Агалсидаза бета
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Джензайм Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016680
6198
Фабразим®
Агалсидаза бета
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Genzyme Ireland Limited, ИРЛАНДИЯ
ЛП-№000039-РГ-KZ
6199
Фавипиравир NOBEL®
Фавипиравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024838
6200
Фазенра®
Бенрализумаб
Раствор для подкожного введения
Catalent Indiana LLC, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№024939
6201
Фазлодекс™
Фульвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце
Веттер Фарма-Фертигун ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019052
6202
Файберлекс со вкусом апельсина
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№012335
6203
Файберлекс со вкусом фруктов
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№012336
6204
Файберлекс c натуральным вкусом
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№012334
6205
ФАМО®
Фамотидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011351
6206
Фамосан®
Фамотидин
Таблетки, покрытые оболочкой
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№005550
6207
Фамосан®
Фамотидин
Таблетки, покрытые оболочкой
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№005534
6208
ФАМОТЕЛ
Фамотидин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида)
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025881
6209
Фамцикловир Вива Фарм
Фамцикловир
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№022357
6210
Фамцикловир Вива Фарм
Фамцикловир
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№022356
6211
Фангифлю
Флуконазол
Капсулы
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019166
6212
Фанди®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017429
6213
Фанди®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№023358
6194
ФабиФлю
Фавипиравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025419
6195
ФАБЛОВИН 200
Фавипиравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025966
6196
Фабразим®
Агалсидаз бета
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат
Джензайм Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016681
6197
Фабразим®
Агалсидаз бета
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат
Джензайм Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016680
6198
Фабразим®
Агалсидаз бета
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат
Genzyme Ireland Limited, ИРЛАНДИЯ
ЛП-№000039-РГ-KZ
6199
Фавипиравир NOBEL®
Фавипиравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024838
6200
Фазенра®
Бенрализумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Catalent Indiana LLC, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№024939
6201
Фазлодекс™
Фульвестрант
Шприцтегі бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигун ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019052
6202
Файберлекс апельсин дәмі бар
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№012335
6203
Файберлекс жеміс дәмі бар
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№012336
6204
Файберлекс табиғи дәмі бар
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№012334
6205
ФАМО®
Фамотидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011351
6206
Фамосан®
Фамотидин
Қабықпен қапталған таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№005550
6207
Фамосан®
Фамотидин
Қабықпен қапталған таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№005534
6208
ФАМОТЕЛ
Фамотидин
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0.9 % натрий хлоридінің ерітіндісі)
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025881
6209
Фамцикловир Вива Фарм
Фамцикловир
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№022357
6210
Фамцикловир Вива Фарм
Фамцикловир
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№022356
6211
Фангифлю
Флуконазол
Капсулалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019166
6212
Фанди®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017429
6213
Фанди®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ

РК-ЛС-5№002043
6486
Фторурацил ФаРес®
Фторурацил
Раствор для внутривенного введения
Тимоорган Фармации ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025805
6487
Фторурацил ФаРес®
Фторурацил
Раствор для внутривенного введения
Тимоорган Фармации ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025806
6488
Фторурацил ФаРес®
Фторурацил
Раствор для внутривенного введения
Тимоорган Фармации ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025807
6489
Фулвафит
Фулвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025888
6490
Фулведжект
Фулвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024215
6491
Фулвестрант-Тева
Фулвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце
ПЛИВА Хрватска д.о.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№023542
6492
Фульвестрант Сандоз®
Фулвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№024179
6493
Фульвестрант ЭВЕР Фарма
Фулвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце
ЭВЕР Фарма Йена ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024438
6494
Фунгосепт®
Аморолфин
Лак для ногтей
Фармаклер, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№121948
6495
Фунгостатин®
Нистатин
Гранулы для приготовления суспензии для местного применения
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019093
6496
Фурагин®
Нет данных
Таблетки
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№023683
6497
Фуразек Юниор
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Фармацевтический завод Геми Новаковский Гжегож, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024491
6498
Фурамаг®
Нет данных
Капсулы
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№007457
6499
Фурамаг® (Furamagum®)
Нет данных
Капсулы
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№021037
6500
Фурасол
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для местного и наружного применения
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№020864
6501
Фуросемид
Фуросемид
Таблетки
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021301
6502
Фуросемид
Фуросемид
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№013872
6503
Фуросемид
Фуросемид
Раствор для инъекций
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№011635
6504
Футарон
Фузидовая кислота
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019849
6505
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблетки
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009768
6506
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблетки
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009767
6507
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблетки
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009766
6508
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблетки
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№002043
6486
Фторурацил ФаРес®
Фторурацил
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Тимоорган Фармации ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025805
6487
Фторурацил ФаРес®
Фторурацил
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Тимоорган Фармации ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025806
6488
Фторурацил ФаРес®
Фторурацил
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Тимоорган Фармации ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025807
6489
Фулвафит
Фулвестрант
Шприцтегі бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025888
6490
Фулведжект
Фулвестрант
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024215
6491
Фулвестрант-Тева
Фулвестрант
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді
ПЛИВА Хрватска д.о.о., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№023542
6492
Фульвестрант Сандоз®
Фулвестрант
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024179
6493
Фульвестрант ЭВЕР Фарма
Фулвестрант
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді
ЭВЕР Фарма Йена ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024438
6494
Фунгосепт®
Аморолфин
Тырнаққа арналған лак
Фармаклер, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121948
6495
Фунгостатин®
Нистатин
Жергілікті қолдану үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019093
6496
Фурагин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023683
6497
Фуразек Юниор
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Геми Новаковский Гжегож Фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024491
6498
Фурамаг®
Деректер жоқ
Капсулалар
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№007457
6499
Фурамаг® (Furamagum®)
Деректер жоқ
Капсулалар
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№021037
6500
Фурасол
Деректер жоқ
Жергілікті және сыртқа қолдану үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№020864
6501
Фуросемид
Фуросемид
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлік қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021301
6502
Фуросемид
Фуросемид
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013872
6503
Фуросемид
Фуросемид
Инъекцияға арналған ерітінді
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№011635
6504
Футарон
Фузид қышқылы
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019849
6505
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009768
6506
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009767
6507
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009766
6508
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№013494
6583
Хондроксид®
Нет данных
Гель для наружного применения
Нижфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013153
6584
Хондроксид®
Нет данных
Мазь для наружного применения
АО "Нижфарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№006459
6585
Хондрофлекс
Нет данных
Мазь для наружного применения
Тернофарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024039
6586
Хондрофлекс
Нет данных
Капсулы
Минскинтеркапс УП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№013471
6587
Хорапур
Гонадотропин хорионический
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023658
6588
Хорапур
Гонадотропин хорионический
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023659
6589
Гонадотропин хорионический
Гонадотропин хорионический
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (натрия хлорид, растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций, 9 мг/мл)
ФГУП "Московский эндокринный завод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№016635
6590
Гонадотропин хорионический
Гонадотропин хорионический
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (натрия хлорид, растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций, 9 мг/мл)
ФГУП "Московский эндокринный завод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№016637
6591
Хофитол®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Лаборатории Галеник Вернен, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№015564
6592
Хофитол®
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Лаборатории Майоли Спиндлер, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№015563
6593
Хумалог®
Инсулин лизпро
Раствор для инъекций
Лилли Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018135
6594
Хумалог®
Инсулин лизпро
Раствор для инъекций
Элай Лилли энд Компани, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№020591
6595
Хумалог®
Инсулин лизпро
Раствор для инъекций
Элай Лилли Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№121946
6596
Хумалог® Джуниор КвикПен®
Инсулин лизпро
Раствор для инъекций
Лилли Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023865
6597
Хумалог® КвикПен™
Инсулин лизпро
Раствор для инъекций
Лилли Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№021085
6598
Хумалог® Микс 25
Инсулин лизпро
Суспензия для подкожного введения
Лилли Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019327
6599
Хумалог® Микс 25
Инсулин лизпро
Суспензия для подкожного введения
Элай Лилли Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№121957
6600
Хумалог® Микс 25 КвикПен™
Инсулин лизпро
Суспензия для подкожного введения
Лилли Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№021084
6601
Хумалог® Микс 50
Инсулин лизпро
Суспензия для подкожного введения
Лилли Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012161
6602
Хумалог® Микс 50
Инсулин лизпро
Суспензия для подкожного введения
Элай Лилли Италия С.п.А., ИТАЛИЯ

ҚР-ДЗ-5№013494
6583
Хондроксид®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған гель
Нижфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013153
6584
Хондроксид®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Нижфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№006459
6585
Хондрофлекс
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Тернофарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024039
6586
Хондрофлекс
Деректер жоқ
Капсулалар
Минскинтеркапс УК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№013471
6587
Хорапур
Хориондық гонадотропин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023658
6588
Хорапур
Хориондық гонадотропин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023659
6589
Хориондық гонадотропин
Хориондық гонадотропин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (натрий хлориді, инъекцияға арналған дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш, 9 мг/мл)
"Мәскеу эндокринді зауыты" ФМУК, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016635
6590
Хориондық гонадотропин
Хориондық гонадотропин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (натрий хлориді, инъекцияға арналған дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш, 9 мг/мл)
"Мәскеу эндокринді зауыты" ФМУК, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016637
6591
Хофитол®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лаборатории Галеник Вернен, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№015564
6592
Хофитол®
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Лаборатории Майоли Спиндлер, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№015563
6593
Хумалог®
Инсулин лизпро
Инъекцияға арналған ерітінді
Лилли Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018135
6594
Хумалог®
Лизпро инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Элай Лилли энд Компани, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№020591
6595
Хумалог®
Лизпро инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Элай Лилли Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№121946
6596
Хумалог® Джуниор КвикПен®
Инсулин лизпро
Инъекцияға арналған ерітінді
Лилли Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023865
6597
Хумалог® КвикПен™
Инсулин лизпро
Инъекцияға арналған ерітінді
Лилли Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021085
6598
Хумалог® Микс 25
Инсулин лизпро
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Лилли Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019327
6599
Хумалог® Микс 25
Лизпро инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Элай Лилли Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№121957
6600
Хумалог® Микс 25 КвикПен™
Инсулин лизпро
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Лилли Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021084
6601
Хумалог® Микс 50
Инсулин лизпро
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Лилли Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012161
6602
Хумалог® Микс 50
Лизпро инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Элай Лилли Италия С.п.А., ИТАЛИЯ

РК-ЛС-5№005046
6649
Цеф III® + Лидо Экстра
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %)
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023869
6650
Цеф III®+ Лидо
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %)
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016778
6651
Цеф IV®
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014898
6652
Цеф IV®
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014897
6653
Цефавора®
Нет данных
Капли
Цефак КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016823
6654
Цефазолина натриевая соль
Цефазолин
Порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016568
6655
Цефазолина натриевая соль
Цефазолин
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014939
6656
Цефазолина натриевая соль
Цефазолин
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018314
6657
ЦЕФАЗОЛИН-АКОС
Цефазолин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№015608
6658
Цефаксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций
SWISS PARENTERALS LTD, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№015056
6659
Цефамед
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида)
Е.И.П.И.Ко., ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№024988
6660
Цефамед
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида)
Е.И.П.И.Ко., ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№024989
6661
Цефамед
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, 1% раствор для инъекций)
ФармаВижн Санайи ве Тиджарет А. Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№011044
6662
Цефамед
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, 1% раствор для инъекций)
ФармаВижн Санайи ве Тиджарет А. Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№011043
6663
Цефанорм
Нет данных
Капсулы
Цефак КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016784
6664
Цефекон® Д
Парацетамол
Суппозитории ректальные
Нижфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№016504
6665
Цефекон® Д
Парацетамол
Суппозитории ректальные
Нижфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№016503
6666
Цефепим
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Красфарма, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020006
6667
Цефепим
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ

ҚР-ДЗ-5№005046
6649
Цеф III® + Лидо Экстра
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді)
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023869
6650
Цеф III®+ Лидо
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016778
6651
Цеф IV®
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014898
6652
Цеф IV®
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014897
6653
Цефавора®
Деректер жоқ
Тамшылар
Цефак КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016823
6654
Цефазолин натрий тұзы
Цефазолин
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016568
6655
Цефазолин натрий тұзы
Цефазолин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014939
6656
Цефазолин натрий тұзы
Цефазолин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018314
6657
ЦЕФАЗОЛИН-АКОС
Цефазолин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015608
6658
Цефаксон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
SWISS PARENTERALS LTD, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№015056
6659
Цефамед
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (1 % лидокаин гидрохлориді ерітіндісі)
Е.И.П.И.Ко., МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№024988
6660
Цефамед
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (1 % лидокаин гидрохлориді ерітіндісі)
Е.И.П.И.Ко., МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№024989
6661
Цефамед
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітіндісі)
ФармаВижн Санайи ве Тиджарет А. Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№011044
6662
Цефамед
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітіндісі)
ФармаВижн Санайи ве Тиджарет А. Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№011043
6663
Цефанорм
Деректер жоқ
Капсулалар
Цефак КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016784
6664
Цефекон® Д
Парацетамол
Ректальді суппозиторийлер
Нижфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016504
6665
Цефекон® Д
Парацетамол
Ректальді суппозиторийлер
Нижфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016503
6666
Цефепим
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Красфарма, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020006
6667
Цефепим
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ

РК-ЛС-5№016673
6948
Энерион
Сульбутиамин
Таблетки, покрытые оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№021175
6949
Энзистал П
Нет данных
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Торрент Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019612
6950
Энокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026124
6951
Энокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026125
6952
Энокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026126
6953
Энплейт
Ромиплостим
Порошок для приготовления раствора для подкожного введения
Амджен Технолоджи (Айрлэнд) Анлимитед Компани, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019786
6954
Энспринг®
Сатрализумаб
Раствор для подкожного введения
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№025358
6955
Энтекавир Вива Фарм
Энтекавир
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024050
6956
Энтерожермина®
Нет данных
Суспензия для перорального применения
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020383
6957
Энтерожермина®
Нет данных
Капсулы
Санофи С.р.Л, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021172
6958
Энтерожермина® Форте
Нет данных
Суспензия для перорального применения
Санофи С.р.Л, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№022999
6959
Энтеросгель®
Нет данных
Паста для приема внутрь
ТНК СИЛМА, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023841
6960
Энтерофурил®
Нифуроксазид
Капсулы
Босналек АО, БОСНИЯ И ГЕРЦЕГОВИНА
РК-ЛС-5№022825
6961
Энтерофурил®
Нифуроксазид
Капсулы
Босналек АО, БОСНИЯ И ГЕРЦЕГОВИНА
РК-ЛС-5№022904
6962
Энтерофурил®
Нифуроксазид
Суспензия оральная
Босналек АО, БОСНИЯ И ГЕРЦЕГОВИНА
РК-ЛС-5№025587
6963
Энтивио®
Ведолизумаб
Раствор для подкожного введения
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025275
6964
Энтивио®
Ведолизумаб
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Такеда Фармасьютикал Компани Лимитед, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№022402
6965
Энтобан
Нет данных
Сироп
Хербион Пакистан (Пвт) Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№012597
6966
Энтобан
Нет данных
Капсулы
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№014127
6967
Энфин
Налбуфин
Раствор для инъекций
Стериль-Джин Лайф Сайенсиз (Р) Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023980
6968
Энфин
Налбуфин
Раствор для инъекций
Стериль-Джин Лайф Сайенсиз (Р) Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023979
6969
Энфлувир
Осельтамивир
Капсулы твердые
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025980
6970
Энфлувир
Осельтамивир
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№016673
6948
Энерион
Сульбутиамин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021175
6949
Энзистал П
Деректер жоқ
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Торрент Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019612
6950
Энокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді бір дозалы алдын ала толтырылған шприцтерде
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026124
6951
Энокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді бір дозалы алдын ала толтырылған шприцтерде
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026125
6952
Энокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді бір дозалы алдын ала толтырылған шприцтерде
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026126
6953
Энплейт
Ромиплостим
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Амджен Технолоджи (Айрлэнд) Анлимитед Компани, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019786
6954
Энспринг®
Сатрализумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025358
6955
Энтекавир Вива Фарм
Энтекавир
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024050
6956
Энтерожермина®
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020383
6957
Энтерожермина®
Деректер жоқ
Капсулалар
Санофи С.р.Л, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021172
6958
Энтерожермина® Форте
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
Санофи С.р.Л, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№022999
6959
Энтеросгель®
Деректер жоқ
Ішке қабылдауға арналған паста
ТНК СИЛМА, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023841
6960
Энтерофурил®
Нифуроксазид
Капсулалар
Босналек АҚ, БОСНИЯ МЕН ГЕРЦЕГОВИНА
ҚР-ДЗ-5№022825
6961
Энтерофурил®
Нифуроксазид
Капсулалар
Босналек АҚ, БОСНИЯ МЕН ГЕРЦЕГОВИНА
ҚР-ДЗ-5№022904
6962
Энтерофурил®
Нифуроксазид
Ішуге арналған суспензия
Босналек АҚ, БОСНИЯ МЕН ГЕРЦЕГОВИНА
ҚР-ДЗ-5№025587
6963
Энтивио®
Ведолизумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025275
6964
Энтивио®
Ведолизумаб
Инфузияға арналған ерітіндіні дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
Такеда Фармасьютикал Компани Лимитед, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022402
6965
Энтобан
Деректер жоқ
Шәрбат
Хербион Пакистан (Пвт) Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№012597
6966
Энтобан
Деректер жоқ
Капсулалар
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014127
6967
Энфин
Налбуфин
Инъекцияға арналған ерітінді
Стериль-Джин Лайф Сайенсиз (Р) Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023980
6968
Энфин
Налбуфин
Инъекцияға арналған ерітінді
Стериль-Джин Лайф Сайенсиз (Р) Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023979
6969
Энфлувир
Осельтамивир
Қатты капсулалар
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025980
6970
Энфлувир
Осельтамивир
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ