О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Нур-Султан
Решение маслихата города Нур-Султана от 25 мая 2022 года № 179/25-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2022 года № 28286
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Нур-Султан:
1) решение "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Нур-Султан" от 29 марта 2018 года № 247/30-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1170);
2) решение "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 29 марта 2018 года № 247/30-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Астаны" от 26 сентября 2019 года № 433/55-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1248).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Нур-Султана
Е. Каналимов

Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2022 жылғы 25 мамырдағы № 179/25-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 мамырда № 28286 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 29 наурыздағы № 247/30-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1170 болып тіркелген) шешімі;
2) "Астана қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 247/30-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 433/55-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1248 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатның хатшысы
Е. Каналимов