О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 28 июня 2018 года № 281/34-VI "О Правилах управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 18 ноября 2022 года № 269/34-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2022 года № 30677
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 28 июня 2018 года № 281/34-VI "О Правилах управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1184).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Астаны Е. Каналимов

"Соттың шешімі бойынша Астана қаласының коммуналдық меншігіне түскен иесіз қалдықтарды басқару қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 28 маусымдағы № 281/34-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2022 жылғы 18 қарашадағы № 269/34-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 қарашада № 30677 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Соттың шешімі бойынша Астана қаласының коммуналдық меншігіне түскен иесіз қалдықтарды басқару қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 28 маусымдағы № 281/34-VI шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1184 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатның хатшысы Е. Каналимов