О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 23 сентября 2016 года № 56/9-VI "О создании территориальных советов местного самоуправления города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 28 декабря 2022 года № 299/37-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 января 2023 года № 31628
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 23 сентября 2016 года № 56/9-VI "О создании территориальных советов местного самоуправления города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1071).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Астаны Е. Каналимов

"Астана қаласының жергілікті өзін-өзі басқарудың аумақтық кеңестерін құру туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 56/9-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 299/37-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 9 қаңтарда № 31628 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46 бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының жергілікті өзін-өзі басқарудың аумақтық кеңестерін құру туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 56/9-VI шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1071 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатның хатшысы Е. Каналимов