О внесении изменений в постановление акимата города Нур-Султана от 23 апреля 2021 года № 107-1402 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в дошкольных организациях города Нур-Султана"
Постановление акимата города Астаны от 27 декабря 2022 года № 107-3855. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31315
Акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Нур-Султан от 23 апреля 2021 года № 107-1402 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в дошкольных организациях города Нур-Султана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1321) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в дошкольных организациях города Астаны";
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 и пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан "Об образовании", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях города Астаны согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 3 указанного постановления изложить в новой редакции:
"3. Руководителю государственного учреждения "Управление образования города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.";
пункт 4 указанного постановления изложить в новой редакции:
"4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.";
в приложении к указанному постановлению правый верхний угол изложить в новой редакции:
"Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 23 апреля 2021 года № 107-1402";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

"Нұр-Сұлтан қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 107-1402 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 107-3855 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 желтоқсанда № 31315 болып тіркелді
Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 107-1402 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1321 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы";
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-1) тармақшасына және 62-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген қаулының 3 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.";
көрсетілген қаулының 4 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасының оң жақ жоғарғы бұрышы жаңа редакцияда жазылсын:
"Астана қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 23 сәуірдегі
№ 107-1402 қаулысына
қосымша";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Руководителю государственного учреждения "Управление образования города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек
Приложение
к постановлению
акимата города Астаны
от 27 декабря 2022 года № 107-3855
Приложение
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 23 апреля 2021 года № 107-1402
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях города Астаны
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в дошкольных организациях города Астаны
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Государственная дошкольная организация
Частная дошкольная организация
Дошкольный мини-центр при государственной дошкольной организации
Общеразвивающие группы в дошкольной организации
Дошкольный мини-центр при государственной дошкольной организации
с полным днем прибывания
с неполным днем прибывания
с полным днем прибывания
1
23195
27168
600
4548
41718
31995
Продолжение таблицы
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в дошкольных организациях города Астаны
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц (тенге)
(за исключением специальных дошкольных организаций и коррекционных групп)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Дошкольный мини-центр при государственной дошкольной организации
Санаторный ясли-сад
1. Коррекционные и инклюзивные группы в дошкольной организации.
2. Коммунальное государственное учреждение "Ясли-сад № 23 "Алтын бесік" для детей с нарушением зрения" акимата города Астаны.
3. Коммунальное государственное учреждение "Специальный детский сад № 64 "Асыл бөбек" акимата города Астаны.
4. Коммунальное государственное учреждение "Специальный детский сад № 96 "Аяла" акимата города Астаны
Государственная дошкольная организация;
мини-центры полного дня прибывания
Частная дошкольная организация
с полным днем прибывания

2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
Астана қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 107-3855 қаулысына
қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 23 сәуірдегі
№ 107-1402 қаулысына
қосымша
Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір тәрбиеленушіге бір айға ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге) (арнайы мектепке дейінгі ұйымдар мен түзету топтарын қоспағанда)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйым
Жеке мектепке дейінгі ұйым
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйым жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Мектепке дейінгі ұйымдағы жалпы дамыту топтары
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйым жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Санаториялық балабақшасы
1. Мектепке дейінгі ұйымдағы түзету және инклюзивті топтары.
2. Астана қаласы әкімдігінің "Көз көру қабілеті бұзылған балаларға арналған "№ 23 "Алтын бесік" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
3. Астана қаласы әкімдігінің "№ 64 "Асыл бөбек" арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
4. Астана қаласы әкімдігінің "№ 96 "Аяла" арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйым;
толық келу күнімен шағын орталық тар
Жеке мектепке дейінгі ұйым
толық күн болатын
жарты күн болатын
толық күн болатын
жарты күн болатын
1
23195
27168
600
4548
41718
31995