О признании утратившим силу постановления акимата Акмолинской области от 28 ноября 2014 года № А-11/578 "Об утверждении Правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования"
Постановление акимата Акмолинской области от 20 сентября 2022 года № А-9/448. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2022 года № 29762
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области от 28 ноября 2014 года № А-11/578 "Об утверждении Правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4543).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев

Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қарашадағы №А-11/578 "Орта білім беру ұйымдарында психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидасын бекіту туралы" қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № А-9/448 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қыркүйекте № 29762 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Орта білім беру ұйымдарында психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидасын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № А-11/578 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4543 болып тіркелген) күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев