О внесении изменения в решение маслихата города Косшы от 19 июля 2022 года № 83/16-7 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Косшы"
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 9 ноября 2022 года № 107/22-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 ноября 2022 года № 30493
Маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Косшы "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Косшы" от 19 июля 2022 года № 83/16-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28850), следующее изменение:
преамбулу указанного решения на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Косшы
Б.Ибраев

Қосшы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 19 шілдедегі № 83/16-7 "Қосшы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 9 қарашадағы № 107/22-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 қарашада № 30493 болып тіркелді
Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосшы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 19 шілдедегі № 83/16-7 "Қосшы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28850 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:"
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы
мәслихатының хатшысы
Б.Ибраев