Об изменении и установлении границ (черты) населенного пункта города Щучинск Бурабайского района
Совместное постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2022 года № А-11/555 и решение маслихата Акмолинской области от 23 ноября 2022 года № 7С-22-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2022 года № 30688. Отменено совместным постановлением акимата Акмолинской области от 09.08.2024 № А-8/366 и решением Акмолинского областного маслихата от 09.08.2024 № 8С-12-4.
Сноска. Отменено совместным постановлением акимата Акмолинской области от 09.08.2024 № А-8/366 и решением Акмолинского областного маслихата от 09.08.2024 № 8С-12-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы (черту) города Щучинск Бурабайского района, путем включения 257,96 гектара из земель запаса Бурабайского района, установив границы (черту) общей площадью 10661,4 гектара.
2. Настоящее совместное постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Акмолинской области
Е.Маржикпаев
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Т.Жунусов

Бурабай ауданы Щучинск қаласы елді мекенінің шекарасын (шегін) өзгерту және белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 23 қарашадағы № А-11/555 және Ақмола облысы мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 7С-22-4 бірлескен қаулысы мен шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 қарашада № 30688 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 09.08.2024 № А-8/366 бірлескен қаулысымен және Ақмола облысы мәслихатының 09.08.2024 № 8С-12-4 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 09.08.2024 № А-8/366 бірлескен қаулысымен және Ақмола облысы мәслихатының 09.08.2024 № 8С-12-4 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6, 31-баптарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бурабай ауданы Щучинск қаласының шекарасына (шегіне) Бурабай ауданының 257,96 гектар босалқы жерін қосу арқылы шекарасы (шегі) өзгертіліп, шекарасының (шегінің) жалпы көлемі 10661,4 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола
облысының әкімі
Е.Маржикпаев
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Т.Жунусов