О признании утратившим силу решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 14 мая 2018 года № 6С-23/4 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в границах Буландынского района"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 26 января 2022 года № 7С-15/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2022 года № 26661
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Акмолинская область Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в границах Буландынского района" от 14 мая 2018 года № 6С-23/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6628).
2. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2022 года.
Секретарь Буландынского районного маслихата Ш.Кусаинов

Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 мамырдағы № 6С-23/4 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Бұланды ауданының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 қаңтардағы № 7С-15/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 қаңтарда № 26661 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілері туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Бұланды ауданының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 14 мамырдағы № 6С-23/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6628 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық мәслихатының хатшысы Ш.Кусаинов