О внесении изменения в постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 31 июля 2014 года № 474 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 29 декабря 2022 года № А-12/752. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31433
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 31 июля 2014 года № 474 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4318) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зерендинского района Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зерендинского района А.Жаксылыков
"СОГЛАСОВАНО"
Зерендинская районная
территориальная избирательная
комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Зерендинского района
от 29 декабря 2022 года
№ А-12/752
Приложение
к постановлению акимата
Зерендинского района
от "31" июля 2014 года
№ 474
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Месторасположение
1
село Шагалалы
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Шагалалы отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица микрорайон Ынтымак, 13
Здание коммунального государственного учреждения "Высший агротехнический колледж, село Чаглинка" при управлении образования Акмолинской области, улица микрорайон Ынтымак, 6
Здание государственного казенного предприятия ясли-сад "Балдырган" села Шагалалы отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Женис 2/1
2
село Акадыр
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Акадыр отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Атамекен, 5
3
село Ескенежал
село Енбек-Берлик
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Ескенежал отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Достык, 5
Жилой дом, улица Булак, 8
4
село Уялы
Здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Уялы отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Бейбитшилик, 29
5
село Акколь
Здание Аккольского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Ыбрая Алтынсарина, 1
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Акколь отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Ыбрая Алтынсарина, 2
6
село Молодежное
село Туполевка
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Молодежное отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Комсомольская, 36

"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 маусымдағы № 474 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № А-12/752 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31433 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 474 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4318 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің орынбасары жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі А.Жаксылыков
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Зеренді ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ А-12/752 қаулысына
қосымша
Зеренді ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "31" маусымдағы
№ 474 қаулысына
қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
1
Шағалалы ауылы
Ынтымақ шағын ауданы көшесі, 13 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Шағалалы ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ынтымақ шағынауданы көшесі, 6 бойынша Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "жоғары агротехникалық колледж, Чаглинка ауылы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Жеңіс көшесі, 2/1 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі жанындағы Шағалалы ауылының "Балдырған" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
2
Ақадыр ауылы
Атамекен көшесі, 5 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Ақадыр ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
3
Ескенежал ауылы
Еңбек-Бірлік ауылы
Достық көшесі, 5 "Ақмола облысы Білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімінің Ескенежал ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бұлақ көшесі, 8 тұрғын үй
4
Ұялы ауылы
Бейбітшілік көшесі, 29 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Ұялы ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
5
Ақкөл ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақкөл ауылдық клубыys4 ғимараты
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 2 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
6
Молодежное ауылы
Туполевка ауылы
Комсомольская көшесі, 36 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Молодежное ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Здание, улица имени Алибека Ташибаева, 5/2
7
село Казахстан
Здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Казахстан отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 11
8
село Ивановка
Здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Ивановка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 3
9
село Ортак
Здание Ортакского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Орталык, 26
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Ортак отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 17
10
село Кызылтан
село Кайынды
Здание Кызылтанского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Билим, 11
Здание, улица Темиржолшылар, 7
11
поселок Алексеевка

Әлібек Тәшібаев көшесі, 5/2 ғимарат
7
Қазақстан ауылы
Мектеп көшесі, 11 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қазақстан ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
8
Ивановка ауылы
Мектеп көшесі, 3 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Ивановка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
9
Ортақ ауылы
Орталық көшесі, 26 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ортақ ауылдық клубының ғимараты
Мектеп көшесі, 17 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Ортақ ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
10
Қызылтаң ауылы
Қайынды ауылы
Білім көшесі, 11 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызылтаң ауылдық клубының ғимараты
Теміржолшылар көшесі, 7 ғимарат
11
Алексеевка кенті

Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 поселка Алексеевка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная, 14
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 поселка Алексеевка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Алтынсарина, 2
Здание отделения в поселке Алексеевка государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" при управлении здравоохранения Акмолинской области, улица Горького, 1 А
12
станция Чаглинка,
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа станции Чаглинка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная, 1 А
13
станция Жаманащи
Здание табельной станции Жаманащи, улица Темиржолшылар
14
село Еленовка
Здание Еленовского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Абылай хана, 36
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Еленовка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная, 17
15
село Карлыколь
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Карлыколь отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 34
16
село Жылымды
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Жылымды отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 20
17
село Жанаауыл
Здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Жанааул отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Бейбитшилик, 8
18
село Карагай
Здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Карагай отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Станционная, 11
19
село Акан
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Акан отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Орталык, 10
Здание Аканского сельского клуба села Акан государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Бейбітшілік, 7
20
село Баратай
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Баратай отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Жастар, 1
21
село Уголки
Здание государственного учреждения "Основная средняя школа села Уголки отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Байтерек, 10
22
село Кызылсая
Здание Кызылсаянского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Орталык, 16
23
село Кызылагаш
Жилой дом, село Кызылагаш, улица Орталык, 1
24
село Биктесин
Жилой дом, село Биктесин, улица Бирлик, 3
25
село Бирлестик
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Бирлестик отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица микрорайон горно-обогатительного комбината (ГОК), 23
Здание Бирлестикского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Сейфуллина, 11
26
село Сейфуллино
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Сейфуллино отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Орталык, 20
27
село Караозек
Здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Караозек отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Орталык, 9
28
село Конысбай
Здание Конысбайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица имени Абая Кунанбаева, 16
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Конысбай отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Малика Габдуллина, 25
29
село Гранитное
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа поселка Гранитный отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица микрорайон Гранитный, 27
30
село Васильковка
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Васильковка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 15
31
село Донгулагаш
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Донгулагаш отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мадениет, 7 А
32
село Оркен
Здание Оркенского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Школьная, 20
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Оркен отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная, 19
33
село Озен
Здание государственного учреждения коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Озен отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Комсомольская, 4
34
село Азат
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Азат отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная, 12
35
село Приречное
Здание Приреченского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Орталык, 19
36
село Павловка
Здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Павловка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Орталык, 23
37
село Садовое
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Садовое отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 1
38
село Електы
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Еликти отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 12
39
село Заречное
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Заречное отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 22
40
село Симферопольское
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Симферопольское отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная, 6
Здание Симферопольского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Ахмета Байтурсынова, 6
41
село Булак
Здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Булак отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Жасыл Ел, 8
42
село Жолдыбай
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Жолдыбай отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 13
43
село Викторовка
Здание Викторовского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Мира, 71
Здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Айголек" села Викторовка при отделе образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мира, 58
44
село Богенбай би

Школьная көшесі, 14 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Алексеевка кентінің № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Алтынсарин көшесі, 2 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Алексеевка кентінің № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Горький көшесі, 1 А Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Алексеевка кентіндегі бөлімшесінің ғимараты
12
Чаглинка станциясы
Школьная көшесі, 1 А "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Чаглинка станциясының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты Теміржолшылар көшесі, Жаманащы табельдік станциясының ғимараты
13
Жаманащи станциясы
Теміржолшылар көшес,і Жаманащы табель станциясының ғимараты
14
Еленовка ауылы
Абылай хан көшесі, 36 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Еленовка ауылдық клубының ғимараты
Школьная көшесі, 17 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімінің Еленовка ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
15
Қарлыкөл ауылы
Мектеп көшесі, 34 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қарлыкөл ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
16
Жылымды ауылы
Мектеп көшесі, 20 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Жылымды ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
17
Жаңа-ауыл ауылы
Бейбітшілік көшесі, 8 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Жаңаауыл ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
18
Қарағай ауылы
Станционная көшесі, 11 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қарағай ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
19
Ақан ауылы
Орталық көшесі, 10 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Ақан ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бейбітшілік көшесі, 7 Зеренді ауданының Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақан ауылы Ақан ауылдық клубының ғимараты
20
Баратай ауылы
Жастар көшесі, 1 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Баратай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
21
Уголки ауылы
Бәйтерек көшесі, 10 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Уголки ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
22
Қызылсая ауылы
Орталық көшесі, 16 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызылсая ауылдық клубының ғимараты
23
Қызылағаш ауылы
Қызылағаш ауылы, Орталық көшесі, 1 тұрғын үйд
24
Биіктесін ауылы
Бірлік көшесі, 3 Биіктесін ауылының тұрғын үй
25
Бірлестік ауылы
Горно-обогатительный комбинат (ГОК) шағын ауданы көшесі, 23 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Бірлестік ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сейфуллин көшесі, 11 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бірлестік ауылдық клубының ғимараты
26
Сейфуллин ауылы
Орталық көшесі, 20 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Сейфуллин ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
27
Қараөзек ауылы
Орталық көшесі, 9 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қараөзек ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
28
Қонысбай ауылы
Абай Құнанбаев атындағы көшесі, 16 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қонысбай ауылдық клубының ғимараты
Мәлік Ғабдуллин көшесі, 25 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімінің Қонысбай ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
29
Гранитный кенті
Гранитный шағын ауданы көшесі, 27 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Гранитный кентінің негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
30
Васильковка ауылы
Мектеп көшесі, 15 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Васильковка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
31
Дөңғылағаш ауылы
Мәдениет көшесі, 7 А "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Дөңгілағаш ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесің ғимараты
32
Өркен ауылы
Школьная көшесі, 20 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Күсеп ауылдық клубының ғимараты
Школьная көшесі, 19 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Өркен ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
33
Өзен ауылы
Комсомольская көшесі, 4 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Өзен ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
34
Азат ауылы
Школьная көшесі, 12 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Азат ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
35
Приречное ауылы
Орталық көшесі, 19 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Приречен ауылдық клубының ғимараты
36
Павловка ауылы
Орталық көшесі, 23 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Павловка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
37
Садовое ауылы
Мектеп көшесі, 1 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Садовое ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
38
Елікті ауылы
Мектеп көшесі, 12 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Елікті ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
39
Заречное ауылы
Мектеп көшесі, 22 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Заречный ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
40
Симферополь ауылы
Школьная көшесі, 6 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Симферополь ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Байтұрсынов көшесі, 6 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Симферополь ауылдық клубының ғимараты Ахмет
41
Бұлақ ауылы
Жасыл Ел көшесі, 8 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Бұлақ ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
42
Жолдыбай ауылы
Мектеп көшесі, 13 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Жолдыбай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
43
Викторовка ауылы
Мир көшесі, 71 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Викторовка ауылдық клубының ғимараты
Мир көшесі, 58 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Викторовка ауылының "Айгөлек" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
44
Бөгенбай би ауылы

Здание медицинского пункта села Богенбай бия при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Зерендинская районная больница", улица Аз батыра, 28/2
45
село Красиловка
Здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Красиловка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица имени Богенбай би, 24
46
село Айдабол
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа села Айдабол отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Ленина, 19 А
Здание Айдабольского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Карла – Маркса, 7
47
село Исаковка
Здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Кокшетау Астык Инвест ЛТД", улица Бейбитшилик, 32
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа села Исаковка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 20
48
село Костомаровка
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Костомаровка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 6
49
село Зеренда
Здание государственного казенного коммунального предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Тауелсиздик, 40
Здание коммунального государственного учреждения "Школа - гимназия имени Малика Габдуллина села Зеренда отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мусина, 39 А
Здание государственного коммунального предприятии на праве хозяйственного ведения "Зерендинская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области, улица Тауелсыздык, 146
Здание республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по Зерендинскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан", улица Тауелсызыдык, 73
Здание государственного учреждения "Аппарат акима Зерендинского сельского округа", улица Тауелсыздык, 48
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 села Зеренда отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Нагорная, 1

Әз батыр көшесі, 28/2 Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Зеренді аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны жанындағы Бөгенбай би ауылының медициналық пунктінің ғимараты
45
Красиловка ауылы
Бөгенбай би көшесі, 24 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Красиловка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
46
Айдабол ауылы
Ленин көшесі, 19 А "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Айдабол ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Карл – Маркс көшесі, 7 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Айдабол ауылдық клубының ғимараты
47
Исаковка ауылы
Бейбітшілік көшесі, 32 "Көкшетау Астық Инвест ЛТД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесің ғимараты
Мектеп көшесі, 20 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Исаковка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
48
Қостомар ауылы
Мектеп көшесі, 6 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қостомар ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
49
Зеренді ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 40 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Мусин көшесі, 39 А "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Зеренді ауылының Мәлік Ғабдуллин атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Тәуелсіздік көшесі, 146 Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Зеренді аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты
Зеренді ауданы бойынша Тәуелсіздік көшесі, 73 "Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің мемлекеттік кірістер комитеті Ақмола облысы бойынша мемлекеттік кірістер Департаментінің Зеренді ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Тәуелсіздік көшесі, 48 "Зеренді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Нагорная көшесі, 1 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Зеренді ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 села Зеренда отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Чапаева, 43
50
село Зеренда
Билбордная конструкция, улица Тауелсыздык вдоль трассы "Кокшетау – Атбасар"
Билбордная конструкция, улица Тауелсыздык возле малой архитектурной формы "Барс"
Билбордная конструкция, улица Тауелсыздык возле жилого дома № 41
Билбордная конструкция, улица Тауелсыздык возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
Билбордная конструкция, улица Тауелсыздык возле жилого дома № 116
51
село Айдарлы
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Айдарлы отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Орталык, 26
52
село Коктерек
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Коктерек отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 20
53
село Малика Габдуллина
Здание М.Габдуллинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Зеленая, 16 А
54
село Малые Тюкты
Здание Малотюктинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Орталык, 1 А
55
село Серафимовка
Здание Серафимовского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Орталык, 40
56
село Дороговка
Здание Дороговского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Енбек, 16
57
село имени Карауыл Канай би
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Карауыл Канай би отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица имени Канай би, 10
58
село Игилик
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Игилик отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица имени Канай би, 12
59
село Кызылегис
село Карашилик
Здание Кызылегиского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Орталык, 13
Здание в селе Карашилик, улица Абылай хана, 7
60
село Ортагаш
Здание Ортагашского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Ардагерлер, 17
61
село Троицкое
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Троицкое отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 2
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Зеренда - Астык" отделение "Чаглинка", село Троицкое улица Бейбитшилик, 10 А
62
село Кошкарбай
Здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа имени Мади Хасенова села Кошкарбай отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, 16
63
село Кеноткель
Здание Кеноткельского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Орталык, 25
64
село Байтерек
Здание Байтерекского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Орталык, 1
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Байтерек отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Орталык, 20
65
село Красный Кордон
Здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Красный Кордон отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Орталык, 57
66
село Ермаковка,
село Ульгули
Здание Ермаковского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района, улица Мектеп, 4
67
село Карсак
Здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Карсак отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области", улица Ардагерлер, 1

Чапаев көшесі, 43 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Зеренді ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
50
Зеренді ауылы
"Көкшетау – Атбасар" тас жолының бойындағы Тәуелсіздік көшесі билборд құрылымы
Тәуелсіздік көшесі "Барыс" шағын сәулеттік нысанының жанындағы билборд конструкциясы
№ 41 тұрғын үй, Тәуелсіздік көшесі, билборд құрылымы
Тәуелсіздік көшесі, Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратының жанындағы билборд құрылымы
№ 116 тұрғын үй, Тәуелсіздік көшесі, билборд құрылымы
51
Айдарлы ауылы
Орталық көшесі, 26 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Айдарлы ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
52
Көктерек ауылы
Мектеп көшесі, 20 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Көктерек ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
53
Мәлік Ғабдуллин ауылы
Зеленая көшесі, 16 А Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының М.Ғабдуллин ауылдық клубының ғимараты
54
Кіші түкті ауылы
Орталық көшесі, 1 А Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Кіші-Түкті ауылдық клубының ғимараты
55
Серафимовка ауылы
Орталық көшесі, 40 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Серафимовка ауылдық клубының ғимараты
56
Дороговка ауылы
Еңбек көшесі, 16 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Дороговка ауылдық клубының ғимараты
57
Қарауыл Қанай би ауылы
Қанай би атындағы көшесі, 10 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қарауыл Қанай би ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
58
Игілік ауылы
Қанай би атындағы көшесі, 12 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Игілік ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қанай би атындағы көшесі, 8 ғимараты
59
Қызылегіс ауылы
Қарашілік ауылы
Орталық көшесі, 13 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызылегіс ауылдық клубының ғимараты
Абылай хан көшесі, 7 Қарашілік ауылы, ғимарат
60
Ортағаш ауылы
Ардагерлер көшесі, 17 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ортағаш ауылдық клубының ғимараты
61
Троиц ауылы
Мектеп көшесі, 2 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Троицкое ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бейбітшілік көшесі, 10 А Троицкое ауылы "Чаглинка" бөлімшесі "Зеренді – Астық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
62
Қошқарбай ауылы
Мектеп көшесі, 16 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қошқарбай ауылының Мәди Хасенов атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
63
Кеңөткел ауылы
Орталық көшесі, 25 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Кеңөткел ауылдық клубының ғимараты
64
Бәйтерек ауылы
Орталық көшесі, 1 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бәйтерек ауылдық клубының ғимараты
Орталық көшесі, 20 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Бәйтерек ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
65
Красный Кордон ауылы
Орталық көшесі, 57 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Красный Кордон ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
66
Ермаковка ауылы
Үлгілі ауылы
Мектеп көшесі, 4 Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ермаковка ауылдық клубының ғимараты
67
Қарсақ ауылы
Ардагерлер көшесі, 1 "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қарсақ ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты