О признании утратившими силу некоторых решений Сандыктауского районного маслихата
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 28 июля 2022 года № 22/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2022 года № 28953
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Сандыктауского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сандыктауского
районного маслихата
Г.Кадырова
Приложение к решению
ГУ "Аппарат Сандыктауского
районного маслихата"
от 28 июля 2022 года
№ 22/4
Перечень некоторых решений Сандыктауского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 3 апреля 2018 года № 18/11 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Сандыктауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6566);
2. Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 3 апреля 2018 года № 18/9 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Сандыктауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6567);
3. Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 сентября 2020 года № 47/2 "О внесении изменения в решение Сандыктауского районного маслихата от 3 апреля 2018 года № 18/9 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Сандыктауского района"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8063);
4. Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 17/8 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Сандыктауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6335).

Сандықтау аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 шілдедегі № 22/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 шілдеде № 28953 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Г.Кадырова
"Сандыктау аудандық мәслихатының
аппараты" ММ 2022 жылғы
28 шілдедегі № 22/4
шешіміне қосымша
Сандықтау аудандық мәслихаттың күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 18/11 "Сот шешімімен Сандықтау ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6566 болып тіркелген) шешімі;
2. Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 18/9 "Сандықтау ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6567 болып тіркелген) шешімі;
3. Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 47/2 "Сандықтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 18/9 "Сандықтау ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8063 болып тіркелген) шешімі;
4. Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/8 "Сандықтау ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6335 болып тіркелген) шешімі.