Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Целиноградскому району
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 13 апреля 2022 года № 133/22-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 апреля 2022 года № 27671
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Целиноградскому району согласно приложению к настоящему решению.

Целиноград ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 133/22-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 сәуірде № 27671 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365 бабының 3 тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.