Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Целиноградского района
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 22 ноября 2022 года № 194/36-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2022 года № 30695.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель в населенных пунктах Целиноградского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.

Целиноград ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 194/36-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 қарашада № 30695 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 11 бабының 1 тармағына сәйкес, Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасын), осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Целиноградского района, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 22 ноября
2022 года № 194/36-7
Схема зонирования земель населенных пунктов Целиноградского района
Приложение 2 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 22 ноября
2022 года № 194/36-7
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Целиноградского района

2. Целиноград ауданының елді мекендеріндегі жерлерін бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері, осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының хатшысы Л.Конарбаева
Целиноград аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 22 қарашадағы
№ 194/36-7 шешіміне
1-қосымша
Целиноград ауданының елді мекендері жерлерін аймақтарға бөлу схемасы
Целиноград аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 22 қарашадағы
№ 194/36-7 шешіміне
2-қосымша
Целиноград ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері