Об утверждении объемов субсидий на развитие семеноводства по Актюбинской области на 2022 год
Постановление акимата Актюбинской области от 26 апреля 2022 года № 125. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 мая 2022 года № 27876. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209), акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий на развитие семеноводства по Актюбинской области на 2022 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

Ақтөбе облысы бойынша 2022 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 125 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 мамырда № 27876 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 тіркелген) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Ақтөбе облысы бойынша 2022 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемдері бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;