Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий, а также объемов бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год
Постановление акимата Актюбинской области от 27 июня 2022 года № 203. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июня 2022 года № 28633. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209) акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень приоритетных культур и нормы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить объемы бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
Приложение 1 к постановлению
акимата Актюбинской области
от 27 июня 2022 года № 203
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Норма субсидий на 1 тонну, тенге
1
Масличные культуры (подсолнечник, сафлор, лен)
15 000,0
Приложение 2 к постановлению
акимата Актюбинской области
от 27 июня 2022 года № 203
Объемы бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год
Наименование области
Объем бюджетных средств, тенге
Актюбинская область

2022 жылға арналған басым дақылдар тiзбесін және субсидия нормаларын, сондай-ақ өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2022 жылғы 27 маусымдағы № 203 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 маусымда № 28633 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 тіркелген) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған басым дақылдар тізбесі және субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес 2022 жылға арналған өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджеттік қаражат көлемдері бекітілсін.
3. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2022 жылғы 27 маусымдағы
№ 203 қаулысына 1-қосымша
Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған басым дақылдар тізбесі және субсидиялар нормалары
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
1 тоннаға арналған субсидия нормасы, теңге
1
Майлы дақылдар (күнбағыс, мақсары, зығыр)
15 000,0
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2022 жылғы 27 маусымдағы
№ 203 қаулысына 2-қосымша
2022 жылға арналған өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджеттік қаражат көлемдері
Облыстың атауы
Бюджеттік қаражат көлемі, теңге
Ақтөбе облысы