О признании утратившим силу решения Шалкарского районного маслихата от 28 февраля 2018 года № 184 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Шалкарскому району"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 28 апреля 2022 года № 237. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 мая 2022 года № 27870
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шалкарского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Шалкарскому району" от 28 февраля 2018 года № 184 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-13-179).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев

Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 184 "Шалқар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 237 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 мамырда № 27870 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының "Шалқар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 28 ақпандағы № 184 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-179 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев