О признании утратившим силу решения Алматинского областного маслихата от 2 декабря 2014 года № 39-223 "Об установлении размера возмещения за счет бюджетных средств расходов на коммунальные услуги и топливо медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения, работающим в сельской местности и поселках городского типа"
Решение маслихата Алматинской области от 8 августа 2022 года № 24-118. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 августа 2022 года № 29075
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алматинского областного маслихата "Об установлении размера возмещения за счет бюджетных средств расходов на коммунальные услуги и топливо медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения, работающим в сельской местности и поселках городского типа" от 2 декабря 2014 года № 39-223 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2954).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Алматинского областного маслихата Нуркадырова С. Н.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности секретаря
Алматинского областного маслихата Е. Абитов

Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 2 желтоқсандағы №39-223 "Мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының ауылдық жерде және қала үлгісіндегі кенттерде жұмыс істейтін медицина және фармацевтика қызметкерлеріне коммуналдық қызметтерге және отынға арналған шығыстарды бюджет қаражаты есебінен өтеу мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы мәслихатының 2022 жылғы 8 тамыздағы № 24-118 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 10 тамызда № 29075 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Алматы облыстық маслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының ауылдық жерде және қала үлгісіндегі кенттерде жұмыс істейтін медицина және фармацевтика қызметкерлеріне коммуналдық қызметтерге және отынға арналған шығыстарды бюджет қаражаты есебінен өтеу мөлшерін белгілеу туралы" 2014 жылғы 2 желтоқсандағы №39-223 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2954 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихаты аппаратының басшысы Н.С. Нуркадыровқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы Е. Абитов