О внесении изменений в решение акима города Капшагай от 10 декабря 2018 года № 12-15 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Капшагай"
Решение акима города Қонаев Алматинской области от 29 декабря 2022 года № 12-23. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31377. Утратило силу решением акима города Қонаев Алматинской области от 4 января 2024 года № 12-21
Сноска. Утратило силу решением акима города Қонаев Алматинской области от 04.01.2024 № 12-21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Капшагай от 10 декабря 2018 года № 12-15 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Капшагай" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 126767) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об образовании избирательных участков на территории города Қонаев";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Образовать избирательные участки на территории города Қонаев согласно приложению к настоящему решению.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Қонаев.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Конаев Н. Куматаев
"СОГЛАСОВАНО" Территориальная избирательная комиссия города Қонаев
Приложение к решению акимата города Конаев от 29 декабря 2022 года № 12-23
Приложение к решению акима города Капшагай № 12-15 от 10 декабря 2018 года
Избирательные участки на территории города Қонаев
Избирательный участок № 933.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, 1-микрорайон, № 44, "Гимназия №2 имени Ш.Уалиханова" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 1-микрорайон: № 1, 2, 4, 5, 6, 20, с 27 по 32, с 37 по 38 в; 2-микрорайон: № 7, 8.
Избирательный участок № 934.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, 1-микрорайон, Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Гүлдер" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 1-микрорайон: № 7, 8, с 10 по 18, с 21 по 25, 41/1.
Избирательный участок № 935.

"Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Қапшағай қаласы әкімінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 12-15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қаласы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 12-23 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 29 желтоқсанда № 31377 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімінің 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 12-21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімінің 04.01.2024 № 12-21 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ШЕШТІМ:
1. "Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Қапшағай қаласы әкімінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 12-15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 126767 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қонаев қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қонаев қаласының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қонаев қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласының әкімі Н. Куматаев
"КЕЛІСІЛДІ" Қонаев қаласының аумақтық сайлау комиссиясы
Қонаев қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 12-23 шешіміне қосымша
Қапшағай қаласы әкімінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 12-15 шешімімен бекітілген
Қонаев қаласының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 933 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, 1-шағын аудан, № 44, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш.Уалиханов атындағы №2 гимназия" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 1-шағын аудан: № 1, 2, 4, 5, 6, 20, 27-ден 32-ге дейін, 37-ден 38в-ға дейін; 2-шағын аудан: № 7, 8.
№ 934 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, 1-шағын аудан, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Гүлдер балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 1-шағын аудан: № 7, 8, 10-нан 18-ге дейін, 21-ден 25-ке дейін, 41/1.
№ 935 сайлау учаскесі.

Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, 2-микрорайон, 26, "Средняя школа № 3" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 2-микрорайон: № 15, с 20 по 25, с 29 по 36.
Избирательный участок № 936.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, 3-микрорайон, № 9, Индивидуальный предприниматель "Детский сад Малыш".
В границах: город Қонаев, 1-микрорайон:19, 26, 33, 3-микрорайон: с №1 по 3, 10а,10б,10в, 11, 12, 14, 15.
Избирательный участок № 937.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, 2-микрорайон, Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Искорка" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 2-микрорайон: № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 6б, 37, 38, улицы Койчуманова, Энергетическая.
Избирательный участок № 938.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, улица Койчуманова, № 10 "В", Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Нур-Бобек" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, микрорайон "Ивушка"; 1-микрорайон: дома № 3, 9, улицы Конаева, Абая, Сейфуллина № с 3 по 7, с 9 по 14, 26а; микрорайон "Жулдыз" с № 1 по 6.
Избирательный участок № 939.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, микрорайон "Ивушка", Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балауса" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 18-микрорайон полностью.
Избирательный участок № 940.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, улица Октябрьская, №24, "Средняя школа №1 имени Ы. Алтынсарина" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 19-микрорайон полностью.
Избирательный участок № 941.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, улица Сейфуллина, № 1, государственное коммунальное казенное предприятие "Многопрофильный колледж города Қонаев" государственного учреждения "Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, улица Сейфуллина № 1, 8, 8А, 8Б, 16,16А, микрорайон "Асем-Тас"; микрорайон "Жулдыз" с № 7 по 9, офицерское общежитие, улица Индустриальная.
Избирательный участок № 942.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, улица Конаева, № 2, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа города Қонаев" государственного учреждения "Управления физической культуры и спорта Алматинской области".

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, 2-шағын аудан, № 26, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№3 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 2-шағын аудан: № 15, 20-дан 25-ке дейін, 29-дан 36-ға дейін.
№ 936 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, 3-шағын аудан, № 9, Жеке кәсіпкер "Малыш балабақшасы".
Шекарасы: Қонаев қаласы, 1-шағын аудан: № 19, 26, 33, 3-шағын аудан: №1-ден 3-ке дейін, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 14, 15.
№ 937 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, 2-шағын аудан, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Искорка балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 2-шағын аудан: № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 6б, 37, 38, Қойшыманов, Энергетическая көшелері.
№ 938 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, Қойшыманов көшесі, № 10 "В", "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұр-бөбек балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қонаев қаласы, "Ивушка" шағын ауданы, 1-шағын аудан: № 3, 9, Қонаев көшесі, Абай көшесі, Сейфуллин көшесі 3-тен 7-ге дейін, 9-дан 14-ке дейін, 26а, "Жұлдыз" шағын ауданы 1-ден 6-ға дейін.
№ 939 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, "Ивушка" шағын ауданы, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балауса балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 18-шағын аудан толығымен.
№ 940 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, Октябрьская көшесі, № 24, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы. Алтынсарин атындағы №1 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 19-шағын аудан толығымен.
№ 941 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, Сейфуллин көшесі, № 1, "Алматы облысы білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Қонаев қаласының көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қонаев қаласы, Сейфуллин көшесі № 1, 8, 8А, 8Б, 16, 16А, "Әсем-Тас" шағын ауданы, "Жұлдыз" шағын ауданы № 7-ден 9-ға дейін, офицерлік жатақхана, Индустриальная көшесі.
№ 942 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, Қонаев көшесі, №2, "Алматы облысы дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Қонаев қаласының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

В границах: город Қонаев, 20-микрорайон; улица Сейфуллина № 2, 2а, 2б, 2д, 9/1.
Избирательный участок № 943.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, улица Сейфуллина, № 28/1, ТОО "Газовые сети Капшагайского региона".
В границах: город Қонаев, улицы Железнодорожная, ВОХР, Сейфуллина № 88, микрорайон "Спутник".
Избирательный участок № 944.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, Комбикормовый завод ТОО "АгроФуд", улица Железнодорожная № 25Б.
В границах: город Қонаев, садоводческие товарищества: "Энергетик-1", "Заря", "Заря Капшагая", "Капшагай Алтын Алма", "Связист-1", "Капшагай Энергетик-1", "Заря Восток", "Бірлесу", улица Сейфуллина 58, микрорайон "Рауан".
Избирательный участок № 945.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, ТОО "Қапшағай бидай өнімдері", улица Железнодорожная № 25.
В границах: город Қонаев, садоводческое товарищество "Строитель".
Избирательный участок № 946.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, 3-микрорайон, "Средняя школа №4 имени Касыма Кайсенова" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 3-микрорайон: с № 4 по 8, 16, 17, 20, 33, 34, с 36 по 43, 79.
Избирательный участок № 947.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, 5-микрорайон, здание 1, не жилое помещение 4, Республиканское государственное учреждение "Балхаш-Алакольская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства комитета рыбного хозяйства министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан".
В границах: город Қонаев, 5-микрорайон: № 2а, 2б, 2в, 3, 3/1, 4, 5, 6, 9, с 10 по 13а, улица Конаева 3.
Избирательный участок № 948.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, 3-микрорайон, № 25, государственного коммунального казенного предприятия "Центр детского творчества и летнего отдыха" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 3-микрорайон: дома № 18, 19, с 21 по 23, 24а, 24б, 24г, 26, 27, 28а, 28б, 28в, 28г, 28д.
Избирательный участок № 949.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, улица Жамбыла, № 13/1, Дом культуры города Қонаев.
В границах: город Қонаев, 4-микрорайон: дома № 1 по 4, 6, 18, 19, 26, 2-микрорайон: дома с № 9 по 14, 16, 16А, 18, 47, проспект Жамбыла.
Избирательный участок № 950.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, 4-микрорайон, "Казахская средняя школа №1 имени Д. А. Конаева" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".

Шекарасы: Қонаев қаласы, 20-шағын аудан, Сейфуллин көшесі № 2, 2а, 2б, 2д, 9/1.
№ 943 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, Сейфуллин көшесі, № 28/1, "Қапшағай аймағының газ жүйелері" ЖШС.
Шекарасы: Қонаев қаласы, Железнодорожная, ВОХР, Сейфуллина № 88 көшелері, Спутник шағын ауданы.
№ 944 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, Құрама жем зауыты "AгроФуд" ЖШС, Железнодорожная көшесі № 25 Б.
Шекарасы: Қонаев қаласы, "Энергетик-1", "Заря", "Заря Капшагая", "Қапшағай Алтын-Алма", "Связист-1", "Қапшағай Энергетик-1", "Заря Восток", "Бірлесу" бағбандық серіктестіктері, Сейфуллина көшесі № 58, "Рауан" шағын ауданы.
№ 945 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, "Қапшағай бидай өнімдері" ЖШС, Железнодорожная көшесі № 25.
Шекарасы: Қонаев қаласы, "Строитель" бағбандық серіктестігі.
№ 946 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, 3-шағын аудан, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қасым Қайсенов атындағы №4 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 3-шағын аудан: № 4-тен 8-ге дейін, 16, 17, 20, 33, 34, 36-дан 43-ке дейін, 79.
№ 947 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, 5-шағын аудан, 1 ғимарат, 4 тұрғын емес бөлме, "Қазақстан Республикасы экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі балық шаруашылығы комитетінің Балқаш-Алакөл облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 5-шағын аудан: № 2а, 2б, 2в, 3, 3/1, 4, 5 ,6, 9, 10-нан 13а-ға дейін, Қонаев көшесі 3.
№ 948 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, 3-шағын аудан, № 25, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балалар шығармашылығы және жазғы демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 3-шағын аудан: № 18, 19, 21-ден 23-ке дейін, 24а, 24б, 24г, 26, 27, 28а, 28б, 28в, 28г, 28д.
№ 949 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, Жамбыл көшесі, № 13/1, Қонаев қаласының Мәдениет үйі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 4-шағын аудан: № 1-ден 4-ке дейін, 6, 18,19,26, 2-шағын аудан 9-дан 14-ке дейін, 16, 16А, 18, 47, Жамбыл даңғылы.
№ 950 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, 4-шағын аудан, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Д.А. Қонаев атындағы №1 қазақ орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.

В границах: город Қонаев, 4-микрорайон: дома № 10, 12, 13, 16, 20, 21, с 23 по 25, с 27 по 30, с 35 по 39, 46, 48, с 53 по 58, 61/1, 64, 66.
Избирательный участок № 951.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, 5-микрорайон, улица Мостостроителей, № 1, Департамент государственных доходов по Алматинской области.
В границах: город Қонаев, 4-микрорайон: с № 41 по 43, 5-микрорайон: № 17, 17б, с 18 по 22, улицы Шенгелдинская, Зареченская, Капшагайская, 8-микрорайон, 10-микрорайон, 12-микрорайон, 12а-микрорайон, 12б-микрорайон, микрорайон "Восточный", микрорайон "Гулдер", микрорайон "Арна".
Избирательный участок № 952.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, 5-микрорайон, "Средняя школа №5 имени Ахмета Жубанова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 5-микрорайон: дома № 15, 23, 25, с 27 по 31, с 33 по 38, 40, 42, 44, 48А, 50А, 53, с 55 по 57, микрорайон "Карлыгаш", улица Ветеринарная станция.
Избирательный участок № 953.
Местонахождение избирательного участка: село Заречное, улица Центральная, № 22, врачебная амбулатория.
В границах: село Заречное, улицы Дзержинского, Советская, Садовая, Мира, Набережная, Абая, Маметова, Рыскулова, Тауелсиздик, Момышулы, Наурызбай батыра, Центральная, Отеген батыра, Жулдыз, Райымбек батыра, Коркыт ата, Ауезова, Алтынсарина, Жамбыла, Суюнбая, Амангелді, Желтоксан, микрорайон: № 20, станция Илийская.
Избирательный участок № 954.
Местонахождение избирательного участка: село Заречное, улица Дзержинского, № 3а, "Средняя школа №12 с дошкольным мини-центром села Заречное" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: село Заречное, улицы Весенняя, Школьная, Толе би, Курмангазы, Рахимжанова, микрорайон: с дома № 1 по 19, 21, ПожДепо.
Избирательный участок № 955.
Местонахождение избирательного участка: село Арна, "Средняя школа № 11 села Арна" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: село Арна.
Избирательный участок № 956.
Местонахождение избирательного участка: село Шенгельды, улица Бахтыбай акына, Дом культуры села Шенгельды.
В границах: село Шенгельды, улицы Казахстанская, Кожахан баба, Кабан-Каблиса, Момышулы, Сейфуллина, Айымбетова, Жамбыла, Кадыргали Жалайыра, Сатпаева, Отеген батыра, Макатаева, Бражникова, Малайсары, Бокина, Ехнича, Бахтыбай акына, Балпык би, Бейбитшилик, Тауелсиздик, Болек батыр, К. Куришбаев, А. Жылкыбайулы и село Шолак.
Избирательный участок № 957.

Шекарасы: Қонаев қаласы, 4-шағын аудан: № 10, 12, 13, 16, 20, 21, 23-тен 25-ке дейін, 27-ден 30-ға дейін, 35-тен 39-ға дейін, 46, 48, 53-тен 58-ге дейін, 61/1, 64, 66.
№ 951 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, 5-шағын аудан, Мостостроителей көшесі, №1, Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 4-шағын аудан: № 41-ден 43-ке дейін, 5-шағын аудан:17,17б, 18-ден 22-ге дейін, Шенгелдинская, Зареченская, Капшагайская көшелері, 8, 10, 12, 12а, 12б, Восточный, "Гүлдер", "Арна" шағын аудандар.
№ 952 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, 5-шағын аудан, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ахмет Жұбанов атындағы №5 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 5-шағын аудан:15, 23, 25, 27-ден 31-ге дейін, 33-тен 38-ге дейін, 40, 42, 44, 48а, 50А, 53, 55-тен 57-ге дейін; "Қарлығаш" шағын ауданы, Ветеринарлық станция көшесі.
№ 953 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Заречное ауылы, Центральная көшесі, № 22, дәрігерлік амбулатория.
Шекарасы: Заречное ауылы, Дзержинский, Советская, Садовая, Мира, Набережная, Абай, Маметова, Рысқұлов, Тәуелсіздік, Момышұлы, Наурызбай батыр, Центральная, Өтеген батыр, Жұлдыз, Райымбек батыр, Қорқыт ата, Әуезов, Алтынсарин, Жамбыл, Сүйінбай, Амангелды, Желтоқсан көшелері, шағын аудан: № 20, Іле станциясы.
№ 954 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Заречное ауылы, Дзержинский көшесі, № 3а, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Заречный ауылындағы №12 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Заречное ауылы, Весенняя, Школьная, Төле би, Құрманғазы, Рахымжанов көшелері, шағын аудан: № 1-ден 19-ға дейін, 21, ПожДепо.
№ 955 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Арна ауылы, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Арна ауылындағы №11 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Арна ауылы.
№ 956 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Шеңгелді ауылы, Бақтыбай ақын көшесі, Шеңгелді ауылының Мәдениет үйі.
Шекарасы: Шеңгелді ауылы, Казахстанская, Қожахан баба, Қабан-Қаблиса, Момышұлы, Сейфуллин, Айымбетов, Жамбыл, Қадырғали Жалайыр, Сәтпаев, Өтеген Батыр, Мақатаев, Бражников, Малайсары, Бокин, Ехнич, Бақтыбай ақын, Балпық би, Бейбітшілік, Тәуелсіздік, Бөлек батыр, Қ.Күрішбаев, А. Жылқыбайұлы көшелері, Шолақ ауылы.
№ 957 сайлау учаскесі.

Местонахождение избирательного участка: село Шенгельды, улица Макатаева, № 10, "Средняя школа № 6 имени К.Жалайыр села Шенгельды" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: село Шенгельды, улицы Московская, Комсомольская, Райымбека, Ескелды би, Валиханова, Жиенкулова, Б. Римова, Т. Токтаров, К. Токаев, Астана, М. Озтурик, Балуан Шолак, Гвардейская, Уалиханова, микрорайон "Кайнар".
Избирательный участок № 958.
Местонахождение избирательного участка: село Кербулак, "Средняя школа №7 с дошкольным мини-центром села Кербулак" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: село Кербулак.
Избирательный участок № 959.
Местонахождение избирательного участка: село Сарыбулак, улица Жалайыр, № 1, "Средняя школа №8 с дошкольным мини-центром села Сарыбулак" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: село Сарыбулак.
Избирательный участок № 960.
Местонахождение избирательного участка: станция Коскудык, "Средняя школа № 9 села Коскудык" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: станция Коскудык, разъезды: Таскум, Кулантобе, Боктер.
Избирательный участок № 961.
Местонахождение избирательного участка: село Акозек, "Средняя школа № 10 села Акозек" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: село Акозек.
Избирательный участок № 962.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, 5-микрорайон, № 5а, Государственное комунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница города Қонаев" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области" Акимата Алматинской области.
В границах: город Қонаев, 5-микрорайон № 5а.
Избирательный участок № 963.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, улица Қонаева, № 10, коммунальное государственное учреждение "Шарапат" центр оказания специальных социальных услуг.
В границах: город Қонаев, улица Конаева № 10.
32. Избирательный участок № 964.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, микрорайон "Жулдыз", войсковая часть № 32363.
В границах: город Қонаев, войсковая часть № 32363.
Избирательный участок № 965.
Местонахождение избирательного участка: село Заречное, войсковая часть № 3660.
В границах: село Заречное, войсковая часть № 3660.
Избирательный участок № 980.
Местонахождение избирательного участка: город Қонаев, улица Конаева № 14, Государственное учреждение "Управление полиции города Қонаев Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
В границах: город Қонаев, улица Конаева № 14.

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Шеңгелді ауылы, Мақатаев көшесі, №10, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шеңгелді ауылындағы Қ. Жалайыр атындағы №6 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Шеңгелді ауылы, Московская, Комсомольская, Райымбек, Ескелді би, Уәлиханов, Жиенқұлов, Б. Римова, Т. Тоқтаров, К. Тоқаев, Астана, М. Өзтүрік, Балуан Шолақ, Гвардейская көшелері, "Қайнар" ықшам ауданы.
№ 958 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кербұлақ ауылы, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кербұлақ ауылындағы №7 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Кербұлақ ауылы.
№ 959 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Сарыбұлақ ауылы, Жалайыр көшесі, № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыбұлақ ауылындағы №8 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Сарыбұлақ ауылы.
№ 960 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қосқұдық станциясы, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қосқұдық ауылындағы № 9 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қосқұдық станциясы, Тасқұм, Құлантөбе, Бөктер разъездері.
29. № 961 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ақөзек ауылы, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақөзек ауылындағы №10 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Ақөзек ауылы.
№ 962 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, 5-шағын аудан, №5а, Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қонаев қаласының көпсалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 5-шағын аудан, № 5а.
№ 963 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, Қонаев көшесі, №10, "Шарапат" арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, Қонаев көшесі, № 10.
№ 964 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, "Жұлдыз" шағын ауданы, № 32363 әскери бөлімі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, № 32363 әскери бөлімшесі.
№ 965 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Заречное ауылы, № 3660 әскери бөлімі.
Шекарасы: Заречное ауылы, № 3660 әскери бөлімшесі.
№ 980 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қонаев қаласы, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Полиция департаменті Қонаев қалалық полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, Қонаев көшесі, № 14.