О признании утратившим силу решения Талгарского районного маслихата от 16 июля 2021 года № 10-37 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Талгарскому району"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 4 марта 2022 года № 21-72. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 марта 2022 года № 27105
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талгарского районного маслихата от 16 июля 2021 года № 10-37 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Талгарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23954).
2. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2022 года.
Секретарь Талгарского районного маслихата М. Алибеков

Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2021 жылғы 16 шілдедегі № 10-37 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 наурыздағы № 21-72 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 15 наурызда № 27105 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2021 жылғы 16 шілдедегі № 10-37 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23954 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының хатшысы М. Алибеков