Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2022 год по Талгарскому району
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 28 сентября 2022 года № 32-103. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 октября 2022 года № 29977
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов по Талгарскому району с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Талгарского районного маслихата М. Алибеков

Талғар ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2022 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 32-103 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 3 қазанда № 29977 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 - тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талғар ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристерді орналастыру орындарындағы туристік жарна 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда – болу құны 0 (нөл) пайыз болып бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Талғар аудандық мәслихатының хатшысы М. Алибеков