Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Уйгурского района
Постановление акимата Уйгурского района Алматинской области от 24 ноября 2022 года № 313. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2022 года № 30757
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Уйгурского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Уйгурского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Уйгурского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2023 года.
Аким Уйгурского района Ш. Нурахунов
Приложение к постановлению акимата Уйгурского района от 24 ноября 2022 года № 313
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Уйгурского района
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
село Шонжы
1
016 кадастровый квартал: южнее улицы Астана, западнее улицы Назугума, севернее улицы Ашим Арзиева, восточнее улицы Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиева;
017 кадастровый квартал: южнее улицы Тауелсиздик, западнее улицы Әл-Фараби, севернее улицы Ашим Арзиева, восточнее улицы Назугума;
018 кадастровый квартал: южнее улицы без названия, западнее улицы Кадырова, севернее улицы Ашим Арзиева, восточнее улицы Әл-Фараби;
019 кадастровый квартал: южнее улицы Абая, западнее улицы Мұқағали Мақатаева, севернее улицы Ашим Арзиева восточнее улицы Кадырова;
020 кадастровый квартал: южнее улицы Ашим Арзиева, западнее улицы Әл-Фараби, севернее улицы Нысанбаева, восточнее улицы Онгарова;
021 кадастровый квартал: южнее улицы Ашим Арзиева, западнее улицы Мұқағали Мақатаева, севернее улицы Нысанбаева, восточнее улицы Әл-Фараби
2,00
2
016 кадастровый квартал: южнее улицы Астана, западнее улицы Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиева, севернее улицы Ашим Арзиева, восточнее улицы Умушфайв;
018 кадастровый квартал: южнее улицы Тауелсиздик, западнее улицы Кадырова, севернее улицы Ашим Арзиева, восточнее улицы Әл-Фараби;
019 кадастровый квартал: южнее улицы Астана, западнее улицы Мұқағали Мақатаева, севернее улицы Ашим Арзиева, восточнее улицы Кадырова;
020 кадастровый квартал: южнее улицы Ашим Арзиева, южнее улицы Нысанбаева, западнее улицы Әл-Фараби, севернее улицы Онгарова;
021 кадастровый квартал: южнее улицы Нысанбаева, западнее улицы Мұқағали Мақатаева, севернее улицы Айнабекова, восточнее улицы Әл-Фараби.
2,00
3
016 кадастровый квартал: южнее автотрассы Алматы-Кокпек-Коктал-Жаркент, западнее улицы Умушфайва и Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиева, севернее улицы Ашим Арзиева и Астана, восточнее автотрассы Алматы-Кокпек-Коктал-Жаркент;
017 кадастровый квартал: южнее автотрассы Алматы-Кокпек-Коктал-Жаркент, западнее улицы Әл-Фараби, севернее улицы Тауелсиздик, восточнее улицы Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиев;
018 кадастровый квартал: расстояние от улицы Ашима Арзиева на север до конца улиц Әл-Фараби и Кадырова, западнее улицы Кадырова, севернее улицы Ашим Арзиева и Егемендик, восточнее улицы Әл-Фараби;
019 кадастровый квартал: севернее улицы Ашим Арзиева, восточнее улицы Кадырова;
020 кадастровый квартал: южнее улицы Ашим Арзиева, западнее улицы Әл-Фараби, севернее автотрассы Алматы-Калжат, восточнее автотрассы Алматы-Калжат;
021 кадастровый квартал: южнее улицы Ашим Арзиева, западнее восточной стороны улицы Әл-Фараби, севернее автотрассы Алматы-Калжат, восточнее улицы Әл-Фараби
1,50
Бахарский сельский округ
4
село Бахар
1,50
5
село Ширин
1,50
Таскарасуский сельский округ
6
село Таскарасу
1,40
Шарынский сельский округ
7
село Шарын
1,50
Сумбинский сельский округ
8
село Сумбе
1,50
9
село Шошанай
1,40
Кыргызсайский сельский округ
10
село Кыргызсай
1,50
11
село Рахат
1,40
Большой Аксуский сельский округ
12
село Большой Аксу
1,50
13
село Малый Аксу
1,50
14
село Долайты
1,50
15
село Достык
1,30
Аватский сельский округ
16
село Ават
1,50
Тигерменский сельский округ
17
село Тигермен
1,50
18
село Узынтам
1,40
Актамский сельский округ
19
село Актам
1,40
Дардамтинский сельский округ
20
село Дардамты
1,40
21
село Сункар
1,40
22
село Ардолайты
1,30
23
село Добын
1,30
Кетпенский сельский округ
24
село Кетпен
1,40
25
село Кепебулак
1,30
Малый Диханский сельский округ
26
село Малый Дихан
1,40
27
село Большой Дихан
1,30
Калжатский сельский округ
28
село Калжат
1,30

Ұйғыр ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 24 қарашадағы № 313 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 28 қарашада № 30757 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 3-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Ұйғыр ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұйғыр ауданының елді мекендерінде салық салу объектілерінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұйғыр ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр ауданының әкімі Ш. Нурахунов
Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 24 қарашадағы № 313 қаулысына қосымша
Ұйғыр ауданының елді мекендерінде салық салу объектілерінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
Шонжы ауылы
1
016 кадастрлық кварталы: Астана көшесінің оңтүстігі, Назугум көшесінің батысы, Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиев көшесінің шығысы;
017 кадастрлық кварталы: Тәуелсіздік көшесінің оңтүстігі, Әл-Фараби көшесінің батысы, Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Назугум көшесі шығысы;
018 кадастрлық кварталы: аты жоқ көшенің оңтүстігі, Қадыров көшесінің батысы, Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы;
019 кадастрлық кварталы: Абай көшесінің оңтүстігі, Мұқағали Мақатаев көшесінің батысы, Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Қадыров көшесінің шығысы;
020 кадастрлық кварталы: Ашим Арзиев көшесінің оңтүстігі, Әл-Фараби көшесінің батысы, Нысанбаев көшесінің солтүстігі, Оңғаров көшесінің шығысы;
021 кадастрлық кварталы: Ашим Арзиев көшесінің оңтүстігі, Мұқағали Мақатаев көшесінің батысы, Нысанбаев көшесінің солтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы
2,00
2
016 кадастрлық кварталы: Астана көшесінің оңтүстігі, Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиев көшесінің батысы, Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Умушфайв көшесінің шығысы;
018 кадастрлық кварталы: Тәуелсіздік көшесінің оңтүстігі, Кадыров көшесінің батысы, Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы;
019 кадастрлық кварталы: Астана көшесінің оңтүстігі, Мұқағали Мақатаев көшесінің батысы, Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Кадыров көшесінің шығысы;
020 кадастрлық кварталы: Ашим Арзиева көшесінің оңтүстігі, Нысанбаев көшесінің оңтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы, Оңғаров көшесінің солтүстігі;
021 кадастрлық кварталы: Нысанбаев көшесінің оңтүстігі, Мұқағали Мақатаев көшесінің батысы, Айнабеков көшесінің солтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы
2,00
3
016 кадастрлық кварталы: Алматы-Көкпек-Көктал-Жаркент автотрассасының оңтүстігі, Умушфайв және Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиев көшесінің шығысы, Ашим Арзиев және Астана көшесінің солтүстігі, Алматы-Көкпек-Көктал-Жаркент автотрассасының шығысы;
017 кадастрлық кварталы: Алматы-Көкпек-Көктал-Жаркент автотрассасының оңтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы, Тәуелсіздік көшесінің солтүстігі, Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиев көшесінің шығысы;
018 кадастрлық кварталы: Ашим Арзиев көшесінен солтүстікке қарай Әл-Фараби және Кадыров көшелерінің соңына дейінгі аралығы, Қадыров көшесінің шығысы, Ашим Арзиев және Егемендік көшесінің солтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы;
019 кадастрлық кварталы: Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Қадыров көшесінің шығысы;
020 кадастрлық кварталы: Ашим Арзиев көшесінің оңтүстігі, Әл-Фараби көшесінің батысы, Алматы-Қалжат автотрассасының солтүстігі, Алматы-Қалжат автотрассасының шығысы;
021 кадастровый квартал: Ашим Арзиев көшесінің оңтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысынан батысына қарай, Алматы-Қалжат автотрассасының солтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы
1,50
Бахар ауылдық округі
4
Бахар ауылы
1,50
5
Шырын ауылы
1,50
Тасқарасу ауылдық округі
6
Тасқарасу ауылы
1,40
Шарын ауылдық округі
7
Шарын ауылы
1,50
Сүмбе ауылдық округі
8
Сүмбе ауылы
1,50
9
Шошанай ауылы
1,40
Қырғызсай ауылдық округі
10
Қырғызсай ауылы
1,50
11
Рахат ауылы
1,40
Үлкен Ақсу ауылдық округі
12
Үлкен Ақсу ауылы
1,50
13
Кіші Ақсу ауылы
1,50
14
Долайты ауылы
1,50
15
Достық ауылы
1,30
Ават ауылдық округі
16
Ават ауылы
1,50
Тиірмен ауылдық округі
17
Тиірмен ауылы
1,50
18
Ұзынтам ауылы
1,40
Ақтам ауылдық округі
19
Ақтам ауылы
1,40
Дардамты ауылдық округі
20
Дардамты ауылы
1,40
21
Сұңқар ауылы
1,40
22
Ардолайты ауылы
1,30
23
Добын ауылы
1,30
Кетпен ауылдық округі
24
Кетпен ауылы
1,40
25
Кепебұлақ ауылы
1,30
Кіші Дихан ауылдық округі
26
Кіші Дихан ауылы
1,40
27
Үлкен Дихан ауылы
1,30
Қалжат ауылдық округі
28
Қалжат ауылы
1,30