О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу постановления акимата города Шымкент от 20 октября 2021 года № 1258 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Постановление акимата города Шымкент от 13 января 2022 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2022 года № 26584
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 3) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 14 декабря 2021 года № 03-10/1078, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на улице Бозинген Енбекшинского района города Шымкент, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания бешенства у собаки.
2. Признать утравшим силу постановление акимата города Шымкент от 20 октября 2021 года № 1258 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24913).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А.Саттыбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов

Шектеу іс-шараларын тоқтату және Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қазандағы № 1258 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" қаулысының күшін жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 9 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 қаңтарда № 26584 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-бабының 1-1 тармағының 3) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 03-10/1078 ұсынысы негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы Еңбекші ауданының Бөзінген көшесіндегі иттің құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қазандағы № 1258 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24913 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А.Сәттібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов