О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу постановления акимата города Шымкент от 3 марта 2022 года № 365 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Постановление акимата города Шымкент от 10 июня 2022 года № 1003. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2022 года № 28514
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 29 апреля 2022 года № 02-09/337, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улицы А.Жубанова Абайского района города Шымкент, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бешенство собаки.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 3 марта 2022 года № 365 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27088).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А.Саттыбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов

Шектеу іс-шараларын тоқтату және Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 3 наурыздағы № 365 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 10 маусымдағы № 1003 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 маусымда № 28514 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-бабы 1-1 тармағының 3) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 02-09/337 ұсынысы негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы Абай ауданы А.Жұбанов көшесі аумағында иттің құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 3 наурыздағы № 365 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27088 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А.Сәттібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов