О запрещении пребывания физических лиц на территории государственного лесного фонда
Постановление акимата области Абай от 11 ноября 2022 года № 65. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 ноября 2022 года № 30625.
В соответствии с подпунктом 11) статьи 15, статьей 63 Лесного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 27 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления в редакции постановления акимата области Абай от 19.10.2023 № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Запретить пребывание физических лиц на территории государственного лесного фонда области Абай ежегодно в пожароопасный сезон в периоды высокой пожарной опасности в лесу.
Высокая пожарная опасность в лесах по условиям погоды определяется в соответствии с приложением 2 к Правилам пожарной безопасности в лесах, утвержденным приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 октября 2015 года № 18-02/942 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12351).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата области Абай от 19.10.2023 № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай Н. Уранхаев

Жеке тұлғалардың мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салу туралы
Абай облысының әкімдігінің 2022 жылғы 11 қарашадағы № 65 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қарашада № 30625 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Орман кодексінің 15-бабының 11) тармақшасына, 63-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңның 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесі жаңа редакцияда – Абай облысының әкімдігінің 19.10.2023 № 184 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Абай облысының мемлекеттік орман қоры аумағында жеке тұлғалардың жыл сайын орманда өрт қаупі жоғары кезеңдерде өрт қауіпті маусымда болуына тыйым салынсын.
Ауа райы жағдайлары бойынша ормандардағы жоғары өрт қауіптілігі Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 18-02/942 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12351 болып тіркелген) бекітілген ормандардағы өрт қауіпсіздігі қағидаларының 2-қосымшасына сәйкес айқындалады.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысының әкімдігінің 19.10.2023 № 184 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Абай облысының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Абай облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі Н. Уранхаев