О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 2 июля 2020 года №49/413-VІ "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Аягозскому району"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 28 сентября 2022 года № 17/319-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2022 года № 29931. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата области Абай от 20 сентября 2024 года № 15/290-VIII
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата области Абай от 20.09.2024 № 15/290-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 2 июля 2020 года №49/413-VІ "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Аягозскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7333) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить размер жилищного сертификата по Аягозскому району в виде социальной помощи 10% от суммы займа, но не более 1,5 миллиона (одного миллиона пятьсот тысяч) тенге.";
подпункт 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"2) социально уязвимые слоя населения:
семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью;
многодетные матери, награжденные подвестками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее "Мать героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи;
неполные семьи.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аягозского районного маслихата К. Досиханов

Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 шілдедегі №49/413-VI "Аягөз ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 17/319-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 қыркүйекте № 29931 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 15/290-VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 20.09.2024 № 15/290-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 шілдедегі №49/413-VI "Аягөз ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7333 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аягөз ауданы бойынша тұрғын үй сертификатының мөлшері әлеуметтік көмек түрінде қарыз сомасынан 10 %, бірақ 1,5 миллион (бір миллион бес жүз мың) теңгеден аспайтын мөлшерде айқындалсын.";
2-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) халықтың әлеуметтік жағынан осал топтары:
"мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар";
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқалармен награтталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ І және ІІ дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен награтталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар;
толық емес отбасылар.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы К. Досиханов