Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бородулихинскому району
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 28 ноября 2022 года № 23-2-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2022 года № 30913. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата области Абай от 13 января 2025 года № 29-2-VIII
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата области Абай от 13.01.2025 № 29-2-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального публикования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Бородулихинскому району, согласно приложению к настоящему решению.

Бородулиха ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 23-2-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 желтоқсанда № 30913 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 13 қаңтардағы № 29-2-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 13.01.2025 № 29-2-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары, осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Признать утратившим силу решение Бородулихинского районного маслихата от 7 июня 2019 года № 38-2-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по поселку Жезкент Бородулихинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6003).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата

2. Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 маусымдағы № 38-2-VI "Бородулиха ауданының Жезкент кенті бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6003 болып тіркелген).
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының