О внесении изменений в постановление акимата Жарминского района от 19 апреля 2019 года № 101 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещения для встреч с избирателями"
Постановление акимата Жарминского района области Абай от 29 декабря 2022 года № 528. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31359
Акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жарминского района от 19 апреля 2019 № 101 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и представлении кандидатам помещения для встреч с избирателями" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5872) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Жарминскому району области Абай";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
пункт 2 и приложение 2 к указанному постановлению исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жарминского района области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жарминского района области Абай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района Ж. Байсабыров
Согласовано:
Жарминская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к постановлению
от 29 декабря 2022 года
№ 528
Приложение к постановлению
акимата Жарминского района
от 19 апреля 2019 года
№ 101
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место для размещения агитационных материалов
Акжальский сельский округ
1
село Жанаозен
улица Ж. Жабаева 1 Б, здание напротив государственного учреждения "Аппарат акима Акжальского сельского округа Жарминского района области Абай"
2
село Акжал
квартал А 49, напротив здания мечети "Оралбай"
Аршалинский сельский округ
3
село Аршалы
2 квартал 39, напротив здания коммунального государственного учреждения "Аршалинская основная школа отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
поселок Ауэзов
4
поселок Ауэзов
улица Мухамедсайди Садуакасова 90 В, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима поселка Ауэзов Жарминского района области Абай"
Белтерекский сельский округ
5
село Белтерек
улица Буркутова 2, напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Кажыгельды отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
6
село 8 Марта
улица Мадениет 1, здание напротив коммунального государственного учреждения "Балыктыкольская основная школа отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай.
Бирликский сельский округ
7
село Бирлик
улица Альжанова 26, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Бирликского сельского округа Жарминского района области Абай"
Бирликшильский сельский округ
8
село Сулусары
улица Достык 36 слева от здания государственного учреждения "Аппарат акима Бирликшильского сельского округа Жарминского района области Абай"
Божыгурский сельский округ
9
село Каражал
улица Гагарина 55, напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная школа Каражал отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
10
село Салкынтобе
улица Алтынсарина 33, слева от здания коммунального государственного учреждения "Основная школа Салкынтобе отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
поселок Жангизтобе
11
поселок Жангизтобе

Жарма ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 101 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 528 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31359 болып тіркелді
Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарма ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 101 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5872 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Абай облысы Жарма ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-тармағы және 2-қосымшасы алып тасталсын.
2. "Абай облысы Жарма ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
3) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Абай облысы Жарма ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі Ж. Байсабыров
Келісілді:
Жарма аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 528 қаулысына
қосымша
Жарма ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 19 сәуірдегі
№ 101 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
№ р/с
Елді мекен атауы
Үгіттік материалдарды орналастыратын орын
Ақжал ауылдық округі
1
Жаңаөзен ауылы
Ж. Жабаев көшесі 1 Б, "Абай облысы Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне қарама-қарсы ғимарат
2
Ақжал ауылы
А кварталы 49, "Оралбай" мешітінің ғимаратына қарама-қарсы
Аршалы ауылдық округі
3
Аршалы ауылы
2 квартал 39, Абай облысы білім басқармасы "Жарма ауданы білім бөлімінің Аршалы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
Әуезов кенті
4
Әуезов кенті
Мұхамедсайди Сәдуақасов көшесі 90 В, "Абай облысы Жарма ауданы Әуезов кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне ғимаратына қарама-қарсы
Белтерек ауылдық округі
5
Белтерек ауылы
Бүркітов көшесі 2, Абай облысы білім басқармасының "Жарма ауданы білім бөлімінің Қажыгелді атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне ғимаратына қарама-қарсы
6
8 март ауылы
Мәдениет көшесі 1, Абай облысы білім басқармасының "Жарма ауданының Балықтыкөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарама-қарсы ғимарат
Бірлік ауылдық округі
7
Бірлік ауылы
Әлжанов көшесі 26, "Абай облысы Жарма ауданының Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Бірлікшіл ауылдық округі
8
Сұлусары ауылы
Достық көшесі 36 "Абай облысы Жарма ауданы Бірлікшіл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағындағы
Божығұр ауылдық округі
9
Қаражал ауылы
Гагарин көшесі 55, Абай облысы білім басқармасының "Жарма ауданының білім бөлімінің Қаражал негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
10
Салқынтөбе ауылы
Алтынсарин көшесі 33, "Абай облысы білім басқармасының Жарма ауданының білім бөлімінің Салқынтөбе негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
Жаңғызтөбе кенті
11
Жаңғызтөбе кенті

9 квартал 105, напротив здания коммунального государственного учреждения "Жангизтобинская средняя школа-детский сад отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
8 квартал 5, напротив здания мечети "Нур Токтар"
7 квартал 110, слева от здания республиканского государственного учреждения "Войсковая часть 47007" Министерства обороны Республики Казахстан
10 квартал 2, напротив здания управления снабжения "Жангизтобе" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
12
село Шуак
3 квартал 3 А, слева от здания "Средняя школа-№236 отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
поселок Жарма
13
поселок Жарма
3 квартал 33, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима поселка Жарма Жарминского района области Абай"
Жарыкский сельский округ
14
село Малай
улица Западная 58, напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная школа Малай отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
15
село Жарык
улица Абая 26, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Жарыкского сельского округа Жарминского района области Абай"
Калбатауский сельский округ
16
село Калбатау
улица Ахтамберды жырау 27, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Маяковского отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
улица Достык 178, напротив здания коммунального государственного учреждения "Георгиевская средняя школа отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
улица Достык 2, напротив здания коммунального государственного учреждения "Многопрофильная школы-гимназии имени Абая отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
улица Достык 92, напротив здания коммунального государственного казенного предприятия "Жарминский районный дом культуры акимата Жарминского района области Абай"
17
село Батыр Капай
улица Мира 17, напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная Васильковская школа отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
Капанбулакский сельский округ
18
село Капанбулак
улица Боранбай би 1, слева от здания государственного учреждения "Аппарат акима Капанбулакского сельского округа Жарминского района области Абай"
19
село Егинбулак
улица К. Отепханулы 1, напротив здания "Основная школа имени С. Алимбетова отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
20
село Балыктыколь

9 квартал 105, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы білім бөлімінің "Жаңғызтөбе орта мектеп-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
8 квартал 5, "Нұр-Тоқтар" мешітінің ғимаратына қарама-қарсы
7 квартал 110, Қазақстан Республикасы қорғаныс Министрлігінің "47007 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
10 квартал 2, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің шекара қызметінің "Жаңғызтөбе" жабдықтау басқармасының ғимаратына қарама-қарсы
12
Шуақ ауылы
3 квартал 3 А, Абай облысы білім басқармасының "Жарма ауданының білім бөлімінің №236 орта мектебі" ғимаратының сол жағында
Жарма кенті
13
Жарма кенті
3 квартал 33, "Абай облысы Жарма ауданы Жарма кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Жарық ауылдық округі
14
Малай ауылы
Западная көшесі 58, Абай облысы білім басқармасының "Жарма ауданының білім бөлімінің Малай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
15
Жарық ауылы
Абай көшесі 26, "Абай облысы Жарма ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне қарама-қарсы ғимараты
Қалбатау ауылдық округі
16
Қалбатау ауылы
Ахтамберді жырау көшесі 27, Абай облысы білім басқармасының "Жарма ауданы білім бөлімінің Маяковский орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекеме ғимаратына қарама-қарсы
Достық көшесі 178, Абай облысы білім басқармасының "Жарма ауданы білім бөлімінің Георгиевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
Достық көшесі 2, Абай облысы білім басқармасының "Жарма ауданы білім бөлімінің Абай атындағы көпсалалы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
Достық көшесі 92, Абай облысы "Жарма ауданы әкімдігінің Жарма аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
17
Батыр Қапай ауылы
Мира көшесі 17, Абай облысы білім басқармасының "Жарма ауданының білім бөлімінің Васильковка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Қапанбұлақ ауылдық округі
18
Қапанбұлақ ауылы
Боранбай би көшесі 1, "Абай облысы Жарма ауданы Қапанбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
19
Егінбұлақ ауылы
Қ. Өтепханұлы көшесі 1, Абай облысы білім басқамасының "Жарма ауданының білім бөлімінің С. Әлімбетов атындағы негізгі мектебі" ғимаратына қарама-қарсы
20
Балықтыкөл ауылы

улица Тауелсиздик 3/2, напротив дома по улице Тауелсиздик 3/1
Карасуский сельский округ
21
село Конырбиик
улица Жанажол 22, напротив здания коммунального государственного учреждения "Конырбиикская основная школа отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
22
село Малое Карасу
улица Лекерова 12, напротив здания индивидуального предпринимателя "Жас Канат"
Каратобинский сельский округ
23
село Ади
1 квартал 46, напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная школа имени А.Шарипова отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай"
24
село Кентарлау
улица Абая 10, напротив здания индивидуального предпринимателя "Умит"
25
село Каратобе
2 квартал 1, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Каратобинского сельского округа Жарминского района области Абай"
Кызылагашский сельский округ
26
село Карасу
улица Ардагер №10, напротив здания крестьянского хозяйства "Карасу"
27
село Кызылагаш
улица Абая № 20, напротив здания индивидуального предпринимателя "Мурат"
поселок Суыкбулак
28
село Узынжал
улица Центральная 51, напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная школа Узынжал отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай"
29
село Жайма
улица Абая 100, напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная школа Аркалык отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай"
30
поселок Суыкбулак
улица Кенесары хана 7, напротив здания комунального государственного учреждения "Новотаубинская начальной школа отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
улица Школьная 4, напротив здания "Средней школы Суыкбулак отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
Ушбиикский сельский округ
31
село Ушбиик
улица Байгара 6, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Ушбиикского сельского округа Жарминского района области Абай"
Шалабайский сельский округ
32
село Шалабай
улица Масалима 13, напротив здания "Аппарат акима Шалабайского сельского округа Жарминского района области Абай"
город Шар
33
город Шар
улица Кабанбая 122, напротив здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры города Шар" акимата Жарминского района области Абай
улица Варепа 87, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Б. Турсынова отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
улица Е. Боранбаева 20, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Т. Кобдыкова отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай
34
село Кошек
напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная школа Кошек отдела образования Жарминского района" управления образования области Абай

Тәуелсіздік көшесі 3/2, Тәуелсіздік көшесі 3/1үйіне қарама-қарсы
Қарасу ауылдық округі
21
Қоңырбиік ауылы
Жаңажол көшесі 22, Абай облысы білім басқармасының "Жарма ауданы білім бөлімінің Қоңырбиік негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
22
Кіші Қарасу ауылы
Лекеров көшесі 12, "Жас қанат" жеке кәсіпкердің ғимаратына қарама-қарсы
Қаратөбе ауылдық округі
23
Әди ауылы
1-квартал 46, Абай облысы "Жарма ауданының білім бөлімінің А. Шәріпов атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
24
Кеңтарлау ауылы
Абай көшесі 10, "Үміт" жеке кәсіпкердің ғимаратына қарама-қарсы
25
Қаратөбе ауылы
2 квартал 1, "Абай облысы Жарма ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
Қызылағаш ауылдық округі
26
Қарасу ауылы
Ардагер көшесі №10, "Қарасу" шаруа қожалығының ғимаратына қарама-қарсы
27
Қызылағаш ауылы
Абай көшесі № 20, "Мұрат" жеке кәсіпкерінің ғимаратына қарама-қарсы
Суықбұлақ кенті
28
Ұзынжал ауылы
Центральная көшесі 51, Абай облысы "Жарма ауданының білім бөлімінің Ұзынжал негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарама-қарсы
29
Жайма ауылы
Абай көшесі 100, Абай облысы "Жарма ауданының білім бөлімінің Арқалық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
30
Суықбұлақ кенті
Кенесары хан көшесі 7, Абай облысы "Жарма ауданының білім бөлімінің Новотаубинка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Школьная көшесі 4, Абай облысы "Жарма ауданының білім бөлімінің Суықбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Үшбиік ауылдық округі
31
Үшбиік ауылы
Байғара көшесі 6, "Абай облысы Жарма ауданы Үшбиік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Шалабай ауылдық округі
32
Шалабай ауылы
Мәсәлім көшесі 13, "Абай облысы Жарма ауданы Шалабай ауылдық округі әкімінің аппараты" ғимаратына қарама-қарсы
Шар қаласы
33
Шар қаласы
Қабанбай көшесі 122, Абай облысы "Жарма ауданы әкімдігінің Шар қаласының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
Варепа көшесі 87, Абай ауданының білім басқармасы "Жарма ауданының білім бөлімінің Б. Тұрсынов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
Е. Боранбаев көшесі 20, Абай ауданының білім басқармасының "Жарма ауданының білім бөлімінің Т. Қобдықов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
34
Көшек ауылы
Абай ауданының білім басқармасының "Жарма ауданының білім бөлімінің Көшек негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы