О признании утратившим силу постановления акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 27 января 2012 года № 13 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата района Турара Рыскулова Жамбылской области от 28 октября 2022 года № 207. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 ноября 2022 года № 30370
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат района Т. Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 27 января 2012 года № 13 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6-8-133).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Т. Рыскулова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Рыскулова Е. Есиркепов

"Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 13 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов аудандық әкімдігінің 2022 жылғы 28 қазандағы № 207 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 қарашада № 30370 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Т. Рысқұлов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 13 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-8-133 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Т. Рысқұлов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Рысқұлов ауданы
әкімі Е. Есиркепов