Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2022 год по Таласскому району
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 26 декабря 2022 года № 37-13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2022 года № 31293
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года №787 Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев, Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
Таласского района К. Садубаев

Талас ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2022 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 желтоқсанда № 31293 болып тіркелді
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы №787 қаулысына сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін жарнаның мөлшерлемелері – болу құнының 0 (нөл) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талас аудандық
мәслихатының хатшысы К. Садубаев