О присвоении наименования безымянной улице села Казынсу Сарыбулакского сельского округа
Решение акима Сарыбулакского сельского округа Кербулакского района области Жетісу от 26 декабря 2022 года № 20. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31348. Утратило силу решением акима Сарыбулакского сельского округа Кербулакского района области Жетісу от 12 октября 2023 года № 19
Сноска. Утратило силу решением акима Сарыбулакского сельского округа Кербулакского района области Жетісу от 12.10.2023 № 19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Казынсу и на основании заключения областной ономастической комиссии от 29 декабря 2021 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Казынсу Сарыбулакского сельского округа наименование Мұстафа Шоқай.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Сарыбұлақ ауылдық округінің әкімі Е. Жармұхамбетұлы

Сарыбұлақ ауылдық округінің Қазынсу ауылындағы атауы жоқ көшесіне атау беру туралы
Жетісу облысы Кербұлақ ауданы Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 20 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 28 желтоқсанда № 31348 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Кербұлақ ауданы Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 12 қазандағы № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Кербұлақ ауданы Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің 12.10.2023 № 19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қазынсу ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Сарыбұлақ ауылдық округінің Қазынсу ауылының атауы жоқ көшесіне Мұстафа Шоқай атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аким Сарыбулакского сельского округа Е. Жармұхамбетұлы