О внесении изменения в решение акима Коксуского района от 28 декабря 2018 года № 12-189 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Коксуском районе"
Решение акима Коксуского района области Жетісу от 30 декабря 2022 года № 12-40. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31471
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Коксуского района от 28 декабря 2018 года № 12-189 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Коксуском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4985), следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Коксуского района.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Коксуского района М. Кольбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Коксуская районная
территориальная избирательная
комиссия
Приложение к решению акима Коксуского района от 30 декабря 2022 года № 12-40
Приложение к решению акима Коксусго района от 28 декабря 2018 года № 12-189
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Коксуском районе
Избирательный участок № 231
Центр: станция Айнабулак, улица Бартай Агыбаева № 11, средняя школа № 12.
В границах: станция Айнабулак, улицы: Рамазанова с № 1 по 37, Центральная с № 1 по 11, Бартай Агыбаева с № 1 по 19, Набережная с № 1 по 8, Кемертоган с № 1 по 31; разъезды Копр, Тауарасы.
Избирательный участок № 232
Центр: село "Путевая часть - № 45", улица Рыскулова № 8, Фельдшерский пункт села "Путевая часть - № 45".
В границах: село "Путевая часть - № 45", улицы: Рыскулова с № 1 по 16, Темиржол с № 1 по 16, Байшапанова с № 1 по 13, Алдабергенова с № 1 по 13; участки Водокачка, Жаман-Сарыбулак.
Избирательный участок № 233
Центр: село Алгабас, улица Батыржана № 27, сельский Дом культуры.
В границах: село Алгабас, улицы: Батыржана с № 1 по 115, Иманбаева с № 1 по 31, Акболата с № 1 по 57, Комекбая с № 1 по 90, Аубакир Бостан с № 1 по 41, Кабдолда с № 1 по 7; отгонные участки Байбарак, Жылыкунгей.
Избирательный участок № 234
Центр: село Кызылтоган, улица Нурахмета Лабилданова № 33/А, здание "Кызылтоганская средняя школа с пришкольным миницентром" КМК

Көксу ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-189 "Көксу ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Көксу ауданы әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-40 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 30 желтоқсанда № 31471 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Көксу ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-189 "Көксу ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4985 тіркелген) шешіміне мынандай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізілсін.
Көксу ауданының әкімі М. Кольбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көксу аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Көксу ауданы әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-40 шешіміне қосымша
Көксу ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-189 шешіміне қосымша
Көксу ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: Айнабұлақ бекеті, Ағыбаев Бартай көшесі № 11, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Айнабұлақ бекеті, көшелер: Рамазанов № 1-ден 37-ге дейін, Центральная № 1-ден 11-ге дейін, Ағыбаев Бартай № 1-ден 19-ға дейін, Набережная № 1-ден 8-ге дейін, Кемертоған № 1-ден 31-ге дейін; Көпір, Тауарасы жол айрықтары.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 45-ші теміржол бөлімі" ауылы, Рысқұлов көшесі № 8, "№ 45-ші теміржол бөлімі" ауылының фельдшерлік пункті.
Шекарасы: "№ 45-ші теміржол бөлімі" ауылы, көшелер: Рысқұлов № 1-ден 16-ға дейін, Теміржол № 1-ден 16-ға дейін, Байшапанов № 1-ден 13-ке дейін, Алдабергенов № 1-ден 13-ке дейін; Су мұнарасы, Жаман-Сарыбұлақ учаскелері.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: Алғабас ауылы, Батыржан көшесі № 27, , ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Алғабас ауылы, көшелер: Батыржан № 1-ден 115-ке дейін, Иманбаев № 1-ден 31-ге дейін, Ақболат № 1-ден 57-ге дейін, Көмекбай № 1-ден 90-ға дейін, Әубәкір Бостан № 1-ден 41-ге дейін, Қабдолда № 1-ден 7-ге дейін; Байбарақ, Жылыкүнгей шалғайдағы учаскелері.
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтоған ауылы, Нұрахмет көшесі № 33/А, "Мектеп жанындағы шағын орталығы бар Қызылтоған орта мектебі".

В границах: село Кызылтоган, улицы: Жана с № 1 по 11, Ыскака с № 1 по 16, Нурахмета с № 1 по 34, Лабилданова с № 1 по 42, Кумбайулы с № 1 по 16; отгонный участок Макпал.
Избирательный участок № 235
Центр: село Балпык би, улица Айтеке би № 14, здание организации "КазСуШар".
В границах: село Балпык би, улицы: Ш. Валиханова с № 1 по 121, Ауэзова с № 1 по 74, Жолбарыс би с № 1 по 57, Р. Мынбаева с № 1 по 39, Даулетова с № 6 по 56, Курманова с № 1 по 58, М. Маметовой с № 1 по 60, С. Надырбая с № 4 по 20, Саткынова с № 1 по 17, К. Ибраимова с № 2 по 24, Т. Калдарбекова с № 1 по 30, Жетысу с № 1 по 31, И. Жумабека с № 2 по 57, Бейбитшилик с № 1 по 68, С. Сугурова с № 2 по 70, М. Темирбаева, Т. Исабаева с № 1 по 83 (нечетная сторона), с № 2 по 86 (четная сторона), 14-ая улица № 1 по 5.
Избирательный участок № 236
Центр: село Балпык би, улица Измайлова № 17, средняя школа-гимназия имени Кадыргали Косымулы Жалайыри.
В границах: село Балпык би, улицы: Казбек би с № 1 по 115, Айтеке би с № 1 по 115, Ескельды би с № 1 по 35, Солтанбай с № 1 по 7, Б. Бакумова с № 1 по 35, А. Байтурсынова с № 1 по 37, Нурпеисова с № 1 по 49, Асан Тажи с № 3 по 19, Желтоксан с № 1 по 34, И. Измайлова с № 4 по 28, К. Жалайыри с № 1 по 15, Д. Конаева с № 1 по 32, Новая с № 1 по 27, Т. Исабаева с 89 по 105 (нечетная сторона), с № 88 по 134 (четная сторона); Микрорайоны: Толе би с № 1 по 41, Т. Нүсіпова с № 1 по 14.
Избирательный участок № 237
Центр: село Балпык би, улица Мырзабекова № 14, районный Дом культуры.
В границах: село Балпык би, улицы: Мырзабекова, Кабанбая с 1 по 44, Балпык би с 1 по 21, Т. Исабаева с № 117 по 123 (нечетная сторона), с № 136 по 164 (четная сторона); Микрорайон Шадрина с № 2 по 10.
Избирательный участок № 238
Центр: село Балпык би, улица Амангельды № 1, административное здание акционерного общества "Коксу-Шекер".
В границах: село Балпык би, улицы: Амангельды с №1 по 35 (нечетная сторона), с №2 по 50 (четная сторона), Молдабергенова с № 1 по 46, Байтурбай би с № 1 по 50, Шагирова с № 1 по № 31, Оракты батыра с № 1 по 34, Ы. Алтынсарина с № 1 по 63, Акын Сара с № 1 по 24, Т. Исабаева с №145 по 185 (нечетная сторона), с № 168 по 258 (четная сторона).
Избирательный участок № 239
Центр: село Балпык би, улица Т. Исабаева № 247, средняя школа имени Б. Кундакбаевой.

Шекарасы: Қызылтоған ауылы, көшелер: Жаңа № 1-ден 11-ге дейін, Ысқақ № 1-ден 16-ға дейін, Нұрахмет № 1-ден 34-ке дейін, Ләбілданов № 1-ден 42-ге дейін, Құмбайұлы № 1-ден 16-ға дейін; Мақпал шалғайдағы учаскесі.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Әйтеке би көшесі № 14, "КазСуШар" мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Ш. Уәлиханов № 1-ден 121-ге дейін, М. Әуезов № 1-ден 74-ке дейін, Жолбарыс би № 1-ден 57-ге дейін, Р. Мыңбаев № 1-ден 39-ға дейін, Р. Дәулетов № 6-дан 56-ға дейін, М. Құрманов № 1-ден 58-ге дейін, М. Маметова № 1-ден 60-қа дейін, С. Нәдірбай № 4-тен 20-ға дейін, Р. Сатқынов № 1-ден 17-ге дейін, Қ. Ибраимов № 2-ден 24-ке дейін, Т. Қалдарбеков № 1-ден 30-ға дейін, Жетісу № 1-ден 31-гедейін, И. Жұмабек № 2-ден 57-ге дейін, Бейбітшілік № 1-ден 68-ге дейін, С. Сугурова № 2-ден 70-ке дейін, М. Темірбаев, Т. Исабаев № 1-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 86-ға дейін (жұп жағы), 14-ші көше № 1-ден 5-ке дейін.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі № 17, Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Қазбек би № 1-ден 115-ке дейін, Әйтеке би № 1-ден 115-ке дейін, Ескелді би № 1-ден 35-ке дейін, Солтанбай № 1-ден 7-ге дейін, Б. Бакумов № 1-ден 35-ге дейін, А. Байтұрсынов № 1-ден 37-ге дейін, Нұрпейісов № 1-ден 49-ға дейін, Асан Тәжі № 3-тен 19-ға дейін, Желтоқсан № 1-ден 34-ке дейін, И. Измайлов № 4-тен 28-ге дейін, Қ. Жалайыри № 1-ден 15-ке дейін, Д. Қонаев № 1-ден 32-ке дейін, Новая № 1-ден 27-ге дейін, Т. Исабаев № 89-дан 105-ке дейін (тақ жағы), № 88-ден 134-ке дейін (жұп жағы); Шағын аудандар: Төле би № 1-ден 41-ге дейін, Т. Нүсіпов № 1-ден 14-ке дейін.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Мырзабеков көшесі № 14, аудандық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Мырзабеков, Қабанбай № 1-ден 44-ке дейін, Балпық би № 1-ден 21-ге дейін, Т. Исабаев № 117-ден 123-ке дейін (тақ жағы), № 136-дан 164-ке дейін (жұп жағы); Шадрин шағын ауданы № 2-ден 10-ға дейін.
№ 238 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Амангелді көшесі № 1, "Көксу-Шекер" акционерлік қоғамының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Амангелді № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Молдабергенов № 1-ден 46-ға дейін, Байтұрбай би № 1-ден 50-ге дейін, Шағыров № 1-ден 31-ге дейін, Орақты батыр № 1-ден 34-ке дейін, Ы. Алтынсарин № 1-ден 63-ке дейін, Ақын Сара № 1-ден 24-ке дейін, Т. Исабаев № 145-тен 185-ке дейін (тақ жағы), № 168-ден 258-ге дейін (жұп жағы).
№ 239 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Т. Исабаев көшесі № 247, Б. Құндақбаева атындағы орта мектебі.

В границах: село Балпык би, улицы: Наурызбая с № 1 по 63, Алдабергенова с № 1 по 61, Т. Жарокова с № 1 по 95, Таттибай батыра с № 1 по 67, Амангельды с № 37 по 165 (нечетная сторона), с № 54 по 164 (четная сторона), Т. Исабаева с № 187 по 335 (нечетная сторона), с № 260 по 508 (четная сторона).
Избирательный участок № 240
Центр: село Балпык би, улица Тазабулак № 1, средняя школа имени М. Курманова № 2.
В границах: село Балпык би, улицы: Тулебаева с № 1 по № 35, Байсеитова с № 1 по 25, Жансугурова с № 2 по 66, Мауленбая с № 1 по 63, Жангельдина с № 1 по 119, Баисова с № 1 по № 30, Молдагуловой с № 1 по 77, М. Сенгирбаева с № 1 по 28, Бакай батыра с № 1 по 44, Нартбай Датка с № 1 по 30, Гарышкер с № 1 по 14, Бактыбай батыра с № 1 по 33, Жамбыла с № 1 по 20, Б. Момышулы с № 3 по 49, Койшыбаева с № 1 по 2; Микрорайон Тазабулак с № 2 по 67.
Избирательный участок № 241
Центр: село Балпык би, улица Сейфуллина № 36, детский сад "Алпамыс".
В границах: село Балпык би, улицы: Каблиса с № 1 по 79, Карынбай батыр с № 1 по 108, Жапсарбаева с № 1 по 85, Абая с № 1 по 64, Сейфуллина с № 1 по 35, Койлык батыра с № 2 по 8, А. Азизбекова с № 1 по 57, Дарабоз Ана с № 1 по 19, Майке Акына с № 2 по 20, М. Тынышбая с № 1 по 4.
Избирательный участок № 242
Центр: село Балпык би, улица Измайлова № 4, центральная районная больница.
В границах: село Балпык би, улица Измайлова № 4.
Избирательный участок №243
Центр: село Балпык би, улица Т. Исабаева 102А, отдел полиции района.
В границах: село Балпык би, улица Т. Исабаева 102А, изолятор временного содержания отдела полиции района.
Избирательный участок № 244
Центр: село Акшатоган, улица Калинина, № 15, средняя школа № 5.
В границах: село Акшатоган, улицы: Молодежная с № 1 по 10, Белорусская с № 1 по 25, Мичурина с № 2 по 51, Ордженикидзе с № 1 по 24, Виноградова с № 1 по 24, Калинина с № 1 по 30, Ерденбекова с № 1 по 15, Кайысбаева с № 1 по 16, Андызбаева с № 1 по 18, Тимирязева с № 1 по 18.
Избирательный участок № 245
Центр: село Теректы, улица Кулболдинова № 17, средняя школа № 4 имени Т. Исабаева.
В границах: село Теректы, улицы: Алимамедова с № 1 по 75, Кулболдинова с № 1 по 35, Коммунистическая с № 1 по 18, Мамедовой с № 2 по 17, Е. Исамберлинова с № 1 по 57, Б. Дюсенбекова с № 2 по 13, Койшибекова с № 2 по 32.
Избирательный участок № 246
Центр: село З. Тамшыбай, улица Н. Аманбайулы № 53, сельский Дом культуры.

Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Наурызбай № 1-ден 63-ке дейін, Алдабергенов № 1-ден 61-ге дейін, Т. Жароков № 1-ден 95-ке дейін, Тәттібай 1-ден 67-ге дейін, Амангелді № 37-ден 165-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен 164-ке дейін (жұп жағы), Т. Исабаев № 187-ден 335-ке дейін (тақ жағы), № 260-тан 508-ге дейін (жұп жағы).
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Тазабұлақ көшесі № 1, М. Құрманов атындағы № 2 орта мектебі.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Төлебаев № 1-ден 35-ке дейін, Байсейітов № 1-ден 25-ке дейін, Жансүгіров № 2-ден 66-ға дейін, Мәуленбай № 1-ден 63-ке дейін, Жангелдин № 1-ден 119-ға дейін, Байысов № 1-ден 30-ға дейін, Молдағұлова № 1-ден 77-ге дейін, М. Сеңгірбаев № 1-ден 28-ге дейін, Бақай батыр № 1-ден 44-ке дейін, Нартбай Датқа № 1-ден 30-ға дейін, Ғарышкер № 1-ден 14-ке дейін, Бақтыбай батыр № 1-ден 33-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 20-ға дейін, Б. Момышұлы № 3-тен 49-ға дейін, Қойшыбаев № 1-ден 2-ге дейін; Тазабұлақ шағын ауданы № 2-ден 67-ге дейін.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Сейфуллин көшесі № 36, "Алпамыс" балабақшасы.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Қаблиса № 1-ден 79-ға дейін, Қарынбай батыр № 1-ден 108-ге дейін, Жапсарбаев № 1-ден 85-ке дейін, Абай № 1-ден 64-ке дейін, Сейфуллин № 1-ден 35-ке дейін, Қойлық батыр № 2-ден 8-ге дейін, А. Азизбеков № 1-ден 57-ге дейін, Дарабоз Ана № 1-ден 19-ға дейін, Мәйке Ақын № 2-ден 20-ға дейін, М. Тынышбай № 1-ден 4-ке дейін.
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі № 4, аудандық орталық аурухана.
Шекарасы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі № 4.
№ 243 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Т. Исабаев көшесі № 102А, Аудандық ішкі істер бөлімі.
Шекарасы: Т. Исабаев көшесі № 102А, Аудандық ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшатоған ауылы, Калинин көшесі № 15, № 5 орта мектеп.
Шекарасы: Ақшатоған ауылы, көшелер: Молодежная № 1-ден 10-ға дейін, Белорусская № 1-ден 25-ке дейін, Мичурин № 2-ден 51-ге дейін, Ордженикидзе № 1-ден 24-ке дейін, Виноградов № 1-ден 24-ке дейін, Калинин № 1-ден 30-ға дейін, Ерденбеков № 1-ден 15-ке дейін, Қайысбаев № 1-ден 16-ға дейін, Андызбаев № 1-ден 18-ге дейін, Тимирязев № 1-ден 18-ге дейін.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: Теректі ауылы, Құлболдинов көшесі № 17, Т. Исабаев атындағы № 4 орта мектебі.
Шекарасы: Теректі ауылы, көшелер: Алимамедов № 1-ден 75-ке дейін, Құлболдинов № 1-ден 35-ке дейін, Коммунистическая № 1-ден 18-ге дейін, Мамедов № 2-ден 17-ге дейін, Е. Исамберлинов № 1-ден 57-ге дейін, Б. Дүйсенбеков № 2-ден 13-ке дейін, Қойшыбеков № 2-ден 32-ге дейін.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: З. Тамшыбай ауылы, Н. Аманбайұлы көшесі № 53, ауылдық Мәдениет үйі.

В границах: село З. Тамшыбай, улицы: Акниет с № 1 по 40, Толкынбекова с № 1 по 42, Н. Аманбайулы с № 1 по 51, Есмуратова с № 1 по 89, Кожабергенова с № 1 по 59; участки Ак-там, Карасу.
Избирательный участок № 247
Центр: село Кенарал, улица С. Кырыкбаевой № 51 А, средняя школа имени С. Кырыкбаевой.
В границах: село Кенарал, улицы: С. Кырыкбаевой с № 1 по 51, Бирлик с № 1 по 19.
Избирательный участок № 248
Центр: село Бескайнар, улица Кайнар № 20, сельский клуб Бескайнар.
В границах: село Бескайнар, улицы Киялова с № 1 по 75, Кайнар с № 1 по 36, Жетису с № 2 по 58.
Избирательный участок № 249
Центр: село Каратал, улица Набережная № 39, начальная школа Каратал с пришкольным мини-центром.
В границах: село Каратал, улицы: Набережная с № 1 по 68, Садовая с № 1 по 59.
Избирательный участок № 250
Центр: село Жарлыозек, улица Абая, № 1, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Балпык".
В границах: село Жарлыозек, улицы: Абая с № 2 по 17, Медиева с № 1 по 25, Сейдикожанова с № 1 по 34, Исабаева с № 1 по 12, Байжуманова с № 1 по 56, Ергалиева с № 1 по 58, Жансугурова с № 3 по 15, Кыдырали с № 3 по 9, Оразбаева с № 1 по 11, Идигова с № 11 по 13.
Избирательный участок № 251
Центр: село Бозтоган, улица Мардена № 1, средняя школа имени Мусабека.
В границах: село Бозтоган, улицы: Бейсек № 3 по 6, Мардена с № 2 по 8, Мусабека с № 1 по 36, Керимбаева с №1 по 7, Карпикова с №2 по 4, Кусаинова с № 1 по 8, Домеева с №1 по 12, Сыдыкова с № 1 по 16, Нурпеисова с № 2 по 10, Идигова с № 10 по 20, Жапсарбаева с № 1 по 60.
Избирательный участок № 252
Центр: село Бозтоган, улица Б. Кундакбаевой, № 67, сельский клуб.
В границах: село Бозтоган, улицы: Кундакбаева с №1 по 63, Муканшы с № 1 по 6, Шадрина с № 1 по 20, Алдабергенова с № 2 по 28, Жамбыла с № 2 по 35.
Избирательный участок № 253
Центр: село Актекше, улица Егинбаева № 31, сельский Дом культуры.
В границах: село Актекше, улицы: Жандосова с № 2 по 35, Егинбаева с № 1 по 35, Каблиса с № 1 по 35, Макулбекова с № 1 по 50, Сугурова с № 1 по 11; село Кокбастау, улицы: Шаган с № 1 по 12, Абая с № 1 по 29, Жамбыла с № 1 по 19, Н. Койшыбекова с № 1 по 27; отгонные участки - Солтанай, Жылыкунгей, Кызылбулак, Молалы.
Избирательный участок № 254
Центр: село Актекше, отгонный участок Малайсары.
В границах: территория отгонного участка Малайсары.
Избирательный участок № 255
Центр: село Мамбет, улица Мамбета № 7, сельский Дом культуры.

Шекарасы: З. Тамшыбай ауылы, көшелер: Ақниет № 1-ден 40-қа дейін, Толқынбеков № 1-ден 42-ке дейін, Н. Аманбайұлы № 1-ден 51-ге дейін, Есмұратов № 1-ден 89-ға дейін, Қожабергенов № 1-ден 59-ға дейін; Ақ-там, Қарасу учаскелері.
№ 247 сайлау учаскесі
Орталығы: Кеңарал ауылы, С. Қырықбаева көшесі № 51 А, С. Қырықбаева атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Кеңарал ауылы, көшелер: С. Қырықбаева № 1-ден 51-ге дейін, Бірлік № 1-ден 19-ға дейін.
№ 248 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесқайнар ауылы, Қайнар көшесі № 20, Бесқайнар ауылдық клубы.
Шекарасы: Бесқайнар ауылы, көшелер: Қиялов № 1-ден 75-ке дейін, Қайнар № 1-ден 36-ға дейін, Жетісу № 2-ден 58-ге дейін.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратал ауылы, Набережная көшесі № 39, мектепке дейінгі шағын орталығы бар Қаратал бастауыш мектебі.
Шекарасы: Қаратал ауылы, көшелер: Набережная № 1-ден 68-ге дейін, Садовая № 1-ден 59-ға дейін.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарлыөзек ауылы, Абай көшесі, № 1, "Балпық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Жарлыөзек ауылы, көшелер: Абай № 2-ден 17-ге дейін, Медиев № 1-ден 25-ке дейін, Сейдіқожанов № 1-ден 34-ке дейін, Исабаев № 1-ден 12-ге дейін, Байжұманов № 1-ден 56-ға дейін, Ерғалиев № 1-ден 58-ге дейін, Жансүгіров № 3-ден 15-ке дейін, Қыдырәлі № 3-тен 9-ға дейін, Оразбаев № 1-ден 11-ге дейін, Идигов № 11-ден 13-ке дейін.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: Бозтоған ауылы, Мәрден көшесі № 1, Мұсабек атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Бозтоған ауылы, көшелер: Бейсек № 3-тен 6-ға дейін, Мәрден № 2-ден 8-ге дейін, Мұсабек № 1-ден 36-ға дейін, Керімбаев № 1-ден 7-ге дейін, Карпиков № 2-ден 4-ке дейін, Құсайынов № 1-ден 8-ге дейін, Дөмеев № 1-ден 12-ге дейін, Сыдықов № 1-ден 16-ға дейін, Нұрпейісов № 2-ден 10-ға дейін, Идигов № 10-нан 20-ға дейін, Жапсарбаев № 1-ден 60-қа дейін.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: Бозтоған ауылы, Б. Құндақбаева көшесі № 67, ауылдық клубы.
Шекарасы: Бозтоған ауылы, көшелер: Құндақбаев № 1-ден 63-ке дейін, Мұқаншы № 1-ден 6-ға дейін, Шадрин № 1-ден 20-ға дейін, Алдабергенов № 2-ден 28-ге дейін, Жамбыл № 2-ден 35-ке дейін.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтекше ауылы, Егінбаев көшесі № 31, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Ақтекше ауылы, көшелер: Жандосов № 2-ден 35-ке дейін, Егінбаев №1-ден 35-ке дейін, Қаблиса № 1-ден 35-ке дейін, Мақұлбеков № 1-ден 50-ге дейін, Сүгүров № 1-ден 11-ге дейін; Көкбастау ауылы, көшелер: Шаған № 1-ден 12-ге дейін, Абай №1-ден 29-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 19-ға дейін, Н. Қойшыбеков № 1-ден 27-ге дейін; Солтанай, Жылыкунгей, Қызылбұлақ, Молалы шалғайдағы учаскелері.
№ 254 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтекше ауылы, Малайсары шалғайдағы учаскесі.
Шекарасы: Малайсары шалғайдағы учаскесінің аумағы.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәмбет ауылы, Мәмбет көшесі № 7, ауылдық Мәдениет үйі.

В границах: село Мамбет, улицы: Смайылова с № 2 по 32, Муратбаева с № 1 по 33, Абдрахманова с № 1 по 22, Алпысбаева с № 1 по 30, Кешуова с № 1 по 37, Жоламанова с № 1 по 10, Мамбет с № 1 по 38, Кадырова с № 1 по 40, Баулыкова с № 3 по 65, Адилбекова с № 1 по 48, Нартбай Датка с № 1 по 41, Мамытаева с № 1 по 28, Жамбыла с № 2 по 23, Бактыбая с № 1 по 12, Кыстаубаева с № 1 по 37, Шалбаева с № 3 по 26; участки Дача, Коксуская плотина, Теплица, Сад.
Избирательный участок № 256
Центр: село Енбекшиказах, улица Бабашева № 46, средняя школа Енбекшиказах.
В границах: село Енбекшиказах, улицы: Бабашева с № 1 по 120, Сакмолданова с № 1 по 26, Алтынсарина с № 1 по 41, Омашбекова с № 1 по 15, Ремонт автодороги (ДЭУ), Маслозавод, ПМК, Сад.
Избирательный участок № 257
Центр: село Мамбет, Какпактинский отгонный участок.
В границах: отгонные участки села Мамбет.
Избирательный участок № 258
Центр: село Жамбыл, улица Гарышкер № 17, средняя школа имени Жамбыла.
В границах: село Жамбыл, улицы: Есмурзанова с № 1 по 21, Абая с № 2 по 46, Сарсенова с № 3 по 52, Есбосынова с № 3 по 22, Гарышкер с № 3 по 26, Шаухарова с № 2 по 31, Жамбыла с № 2 по 16, Ауганбаева с №1 по 25; участок Сад.
Избирательный участок № 259
Центр: село Талапты, улица Абая № 24, средняя школа Талапты.
В границах: село Талапты, улицы: Толебаева с № 1 по 67, Абая с № 1 по 71, Байжурынова с № 1 по 54, Абдрахманова с № 1 по 29; Молочно-товарная ферма, Птице ферма.
Избирательный участок № 260
Центр: село Мусабек, улица Андасова № 18, средняя школа Кызыларык.
В границах: село Мусабек, улицы: Абая с № 1 по 25, Мусабек с № 1 по 30, Естаева с № 1 по 25, Алибаева с № 1 по 48, Караулова с № 1 по 24, Токкожанова с № 1 по 16, Андасова с № 1 по 19, Жамбыла с № 1 по 11, Найманбаева с № 1 по 10.
Избирательный участок№ 261
Центр: село Маулембай, улица Смаила № 20, средняя школа Женис.
В границах: село Маулембай, улицы: Керимбала с № 1 по 30, Смайыла с № 1 по 33, Хамза с № 2 по 14.
Избирательный участок № 262
Центр: станция Быжы, контора станции.
В границах: территория станции Быжы, Бакша, Мойынкум.
Избирательный участок № 263
Центр: село Мукры, улица Сыдыкова № 12, сельский Дом культуры.
В границах: село Мукры, улицы: Алтаева с № 1 по 35, Садовая с № 3 по 7, Гагарина с № 4 по 10, Ауезова с № 1 по 17, Мусабека с № 1 по 25, Ешмуханбета с № 1 по 19, Байсейтовой с № 1 по 28, Сейфуллина с № 1 по 27, Абая с № 1 по 22, Алдабергенова с № 1 по 27, Маметовой с № 1 по 13, Муканова с № 1 по 16, Сыдыкова с № 1 по 16, Макатаева с № 2 по 34, Жексенбая с № 1 по 40, Абилтаева с № 1 по 81, Оразбая с № 1 по 11, Валиханова с № 1 по 34, Жандосова с № 1 по 9, Жамбыла с № 1 по 39, Жана с № 1 по 18; отгонные участки Алмалы, Желдыкара, Точка.
Избирательный участок № 264

Шекарасы: Мәмбет ауылы, көшелер: Смайылов № 2-ден 32-ге дейін, Мұратбаев № 1-ден 33-ке дейін, Әбдірахманов № 1-ден 22-ге дейін, Алпысбаев № 1-ден 30-ға дейін, Кешуов № 1-ден 37-ге дейін, Жоламанов № 1-ден 10-ға дейін, Мәмбет № 1-ден 38-ге дейін, Қадырова № 1-ден 40-ка дейін, Баулықов № 3-тен 65-ке дейін, Әділбеков № 1-ден 48-ге дейін, Нартбай Датқа № 1-ден 41-ге дейін, Мамытаев № 1-ден 28-ге дейін, Жамбыл № 2-ден 23-ке дейін, Бақтыбай № 1-ден 12-ге дейін, Қыстаубаев № 1-ден 37-ге дейін, Шалбаев № 3-тен 26-ға дейін; Дача, Көксу бөгеті, Жылыжай, Бақ учаскелері.
№ 256 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбекшіқазақ ауылы, Бабашев көшесі № 46, Еңбекшіқазақ орта мектебі.
Шекарасы: Еңбекшіқазақ ауылы, көшелер: Бабашев № 1-ден 120-ға дейін, Сақмолданов № 1-ден 26-ға дейін, Алтынсарин № 1-ден 41-ке дейін, Омашбеков № 1-ден 15-ке дейін; Жол жөндеу (ДЭУ), Май зауыты, ПМК, Бақ учаскелері.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәмбет ауылы, Қақпақты шалғайдағы учаскесі.
Шекарасы: Мәмбет ауылының шалғайдағы учаскелері.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауылы, Ғарышкер көшесі № 17, Жамбыл атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Жамбыл ауылы, көшелер: Есмұрзанов № 1-ден 21-ге дейін, Абай № 2-ден 46-ға дейін, Сарсенов № 3-тен 52-ге дейін, Есбосынов № 3-тен 22-ге дейін, Ғарышкер № 3-тен 26-ға дейін, Шаухаров № 2-ден 31-ке дейін, Жамбыл № 2-ден 16-ға дейін, Ауғанбаев № 1-ден 25-ке дейін; Бақ учаскесі.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы: Талапты ауылы, Абай көшесі № 24, ауылдық клуб.
Шекарасы: Талапты ауылы, көшелер: Төлебаев № 1-ден 67-ге дейін, Абай № 1-ден 71-ге дейін, Байжұрынов № 1-ден 54-ке дейін, Абдрахманов № 1-ден 29-ға дейін; Сүт-тауар фермасы, Құс фермасы,
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұсабек ауылы, Андасов көшесі № 18, Қызыларық орта мектебі.
Шекарасы: Мұсабек ауылы, көшелер: Абай № 1-ден 25-ке дейін, Мұсабек № 1-ден 30-ға дейін, Естаев № 1-ден 25-ке дейін, Әлібаев № 1-ден 48-ге дейін, Қараулов № 1-ден 24-ке дейін, Тоққожанов № 1-ден 16-ға дейін, Андасов № 1-ден 19-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 11-ге дейін, Найманбаев № 1-ден 10-ға дейін.
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәулімбай ауылы, Смайыл көшесі № 20, Жеңіс орта мектебі.
Шекарасы: Мәулімбай ауылы, көшелер: Керімбала № 1-ден 30-ға дейін, Смайыл № 1-ден 33-ке дейін, Хамза № 2-ден 14-ке дейін.
№ 262 сайлау учаскесі
Орталығы: Быжы бекеті, бекет кеңсесі.
Шекарасы: Быжы, Бақша, Мойынқұм бекеттерінің аумағы.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқыры ауылы, Сыдықов көшесі № 12, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Мұқыры ауылы, көшелер: Алтаев № 1-ден 35-ке дейін, Садовая № 3-тен 7-ге дейін, Гагарин № 4-тен 10-ға дейін, Әуезов № 1-ден 17-ге дейін, Мұсабек № 1-ден 25-ке дейін, Ешмұханбет № 1-ден 19-ға дейін, Байсейтова № 1-ден 28-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 27-ге дейін, Абай № 1-ден 22-ге дейін, Алдабергенов № 1-ден 27-ге дейін, Маметова № 1-ден 13-ке дейін, Мұқанов №1-ден 16-ға дейін, Сыдықов № 1-ден 16-ға дейін, Мақатаев № 2-ден 34-ке дейін, Жексенбай № 1-ден 40-ға дейін, Әбілтаев № 1-ден 81-ге дейін; Оразбай № 1-ден 11-ге дейін, Уәлиханов № 1-ден 34-ке дейін, Жандосов № 1-ден 9-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 39-ға дейін, Жаңа № 1-ден 18-ге дейін, Алмалы, Желдіқара, Точка шалғайдағы учаскелері.
№ 264 сайлау учаскесі

Центр: село "10 лет Казахстана", улица Нурманбетова № 23, средняя школа имени Рахметолла Толымбекұлы.
В границах: село "10 лет Казахстана", улицы: Габдуллина с № 1 по 24, Оспанова с № 1 по 24, Нурманбетова с № 1 по 32, Жансугурова с № 1 по 18, Поливное с № 1 по 4, Сатбаева № 3.
Избирательный участок № 265
Центр: станция Коксу, улица Байтулакова № 11, Муканчинская средняя школа.
В границах: станция Коксу, улицы: Байшапанова с № 1 по 26, Жапсарбаева с № 1 по 117, Жансугурова с № 5 по 21, Нурпеисова с № 1 по 20, Абая с № 1 по 64, Байтулакова с № 3 по 43, Рыскулова с № 1 по 57, Иманова с № 2 по 35, Жабаева с № 1 по 19, Исабаева с № 1 по 28, Алдабергенова с № 3 по 25, Оракты батыра с № 8 по 53, Муканова с № 2 по 17.
Избирательный участок № 266
Центр: село Муканшы, улица Сейфуллина № 17, летний оздоровительный лагерь "Карлыгаш".
В границах: станция Коксу, улицы: Желтоксан с № 1 по 36, Береке с № 1 по 18, Сейфуллина с № 1 по 15, Молдагуловой с № 1 по 2, Валиханова с № 5 по 11, Гагарина с № 4 по 6, Оракты батыра с 42 по 61, 8-Марта с № 2 по 68, Кожабергенова с № 1 по 84, Байсеитовой с № 1 по 67, Казахстан с № 5 по 81, Шалабаева с № 1 по 83, Ауезова с № 2 по 63, политехнический колледж с № 1 по 8.
Избирательный участок № 267
Центр: село Надрызбек, улица Алькенова № 15, здание магазина.
В границах: село Надрызбек, улицы: Алькенова с № 1 по 26, Агыбаева с № 4 по 24; участок "Ондирис", лесоводство.
Избирательный участок № 268
Центр: село Жетыжал, улица Какенова № 25, средняя школа Жетыжал.
В границах: село Жетыжал, улицы: Сатпаева с № 1 по 28, Какенова с № 2 по 22, Ешкенова с № 1 по 18, Белгожанова с № 1 по 22, Байсабанова с № 1 по 20, Абая с № 1 по 34, Токсанбаева с № 1 по 26, Кирова с № 3 по 41.

Орталығы: 10-жылдық Қазақстан" ауылы, Нұрманбетов көшесі № 23, Рахметолла Толымбекұлы атындағы орта мектебі.
Шекарасы: "10-жылдық Қазақстан" ауылы, көшелер: Ғабдуллин № 1-ден 24-ке дейін, Оспанов № 1-ден 24-ке дейін, Нұрманбетов № 1-ден 32-ке дейін, Жансүгіров № 1-ден 18-ге дейін, Поливное № 1-ден 4-ке дейін, Сәтбаев № 3.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу бекеті, Байтұлақов көшесі № 11, Мұқаншы орта мектебі.
Шекарасы: Көксу бекеті, көшелер: Байшапанов № 1-ден 26-ға дейін, Жапсарбаев № 1-ден 117-ге дейін, Жансүгіров № 5-тен 21-ге дейін, Нұрпейісов № 1-ден 20-ға дейін, Абай № 1-ден 64-ке дейін, Байтұлақов № 3-тен 43-ке дейін, Рысқұлов № 1-ден 57-ге дейін, Иманов № 2-ден 35-ке дейін, Жабаев № 1-ден 19-ға дейін, Исабаев № 1-ден 28-ге дейін, Алдабергенов № 3-тен 25-ке дейін, Орақты батыр № 8-ден 53-ке дейін, Мұқанов № 2-ден 17-ге дейін.
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқаншы ауылы, Сейфуллин көшесі № 17, "Қарлығаш" денсаулық сауықтыру лагері.
Шекарасы: Көксу бекеті, көшелер: Желтоқсан № 1-ден 36-ға дейін, Береке № 1-ден 18-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 15-ке дейін, Молдағұлова № 1-ден 2-ге дейін, Уәлиханов № 5-тен 11-ге дейін, Гагарин № 4-тен 6-ға дейін, Орақты батыр № 42-ден 61-ге дейін, 8-Март № 2-ден 68-ге дейін, Қожабергенов № 1-ден 84-ке дейін, Байсейітова № 1-ден 67-ге дейін, Қазақстан № 5-тен 81-ге дейін, Шалабаев № 1-ден 83-ке дейін, Әуезов № 2-ден 63-ке дейін, политехникалық колледж № 1-ден 8-ге дейін.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: Нәдірізбек ауылы, Әлкенов көшесі № 15, дүкен ғимараты.
Шекарасы: Нәдірізбек ауылы, көшелер: Әлкенов № 1-ден 26-ға дейін, Ағыбаев № 4-тен 24-ке дейін; "Өндіріс", орман шаруашылығы учаскелері.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетіжал ауылы, Кәкенов көшесі № 25, Жетіжал орта мектебі.
Шекарасы: Жетіжал ауылы, көшелер: Сәтпаев № 1-ден 28-ге дейін, Кәкенов № 2-ден 22-ге дейін, Ешкенов № 1-ден 18-ге дейін, Белғожанов № 1-ден 22-ге дейін, Байсабанов № 1-ден 20-ға дейін, Абай № 1-ден 34-ке дейін, Тоқсанбаев № 1-ден 26-ға дейін, Киров № 3-тен 41-ге дейін.