О признании утратившим силу решения Карагандинского областного маслихата от 27 февраля 2020 года № 505 "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек на территории Карагандинской области"
Решение Карагандинского областного маслихата от 22 декабря 2022 года № 289. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2022 года № 31236
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карагандинского областного маслихата "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек на территории Карагандинской области" от 27 февраля 2020 года № 505 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5736).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь областного маслихата С. Утешов

Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 505 "Қарағанды облысының аумағында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 289 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 желтоқсанда № 31236 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының "Қарағанды облысының аумағында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету Қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 27 ақпандағы № 505 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 5736 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов