О внесении изменений и дополнений в совместные постановление акимата города Караганды от 17 мая 2017 года № 19/15 и решение Карагандинского городского маслихата от 10 мая 2017 года № 149 "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Караганды для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)"
Совместные постановление акимата города Караганды от 29 июня 2022 года № 31/02 и решение Карагандинского городского маслихата от 29 июня 2022 года № 173. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2022 года № 28743
Акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместные постановление акимата города Караганды от 17 мая 2017 года № 19/15 и решение Карагандинского городского маслихата от 10 мая 2017 года № 149 "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Караганды для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4262) следующие изменения и дополнения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) получателям пенсий, государственного специального пособия, как работавшим на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда (по списку 1 и 2), размеры пенсий и пособий которых не превышают двадцати двух месячных расчетных показателей – бесплатный проезд;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) ветеранам боевых действий на территории других государств и ветеранам приравненных по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны – бесплатный проезд;";
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"3) инвалидам – бесплатный проезд;";
пункт 1 дополнить подпунктами 3-1), 3-2), 3-3) следующего содержания:
"3-1) одному из родителей, воспитывающих ребенка-инвалида до восемнадцати лет первой, второй, третьей группы – бесплатный проезд;
3-2) опекунам инвалидов первой, второй группы – бесплатный проезд;
3-3) получателям государственного социального пособия по случаю потери кормильца – бесплатный проезд;".
2. Настоящие совместные постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды Е. Булекпаев
Секретарь маслихата К. Бексултанов

"Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 19/15 және Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 мамырдағы № 149 бірлескен қаулысы және шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 29 маусымдағы № 31/02 бірлескен қаулысы және Қарағанды қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 маусымдағы № 173 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 шілдеде № 28743 болып тіркелді
Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы №19/15 және Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 мамырдағы №149 бірлескен қаулысы және шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4262 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1–тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1) жәрдемақы мен зейнетақыларының мөлшері жиырма екі айлық есептік көрсеткіштен аспайтын зейнетақы алушыларға, жерасты және ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда істеген адамдар (1 және 2 тізім бойынша) ретінде мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушыларға – тегін жолақы;";
1–тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"2) басқа мемлекеттердiң аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне және жеңілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне теңестірілген ардагерлерге – тегін жолақы;";
1–тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) мүгедектерге – тегін жолақы;";
1–тармақ келесі мазмұндағы 3-1), 3-2), 3-3) тармақшаларымен толықтырылсын:
"3-1) бірінші, екінші, үшінші топтағы он сегіз жасқа дейінгі мүгедек баланы тәрбиелеп отырған ата - анасының біреуіне – тегін жолақы;
3-2) бірінші, екінші топтағы мүгедектердің қорғаншыларына – тегін жолақы;
3-3) асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақы алушыларға – тегін жолақы;".
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі Е. Булекпаев
Мәслихатының хатшысы К. Бексултанов