О внесении изменения в решение акима города Караганды от 19 декабря 2018 года № 12/01 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Караганды от 29 декабря 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31452
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Караганды от 19 декабря 2018 года № 12/01 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5081), следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Караганды.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города Караганды М. Кожухов
"СОГЛАСОВАНО"
территориальной
избирательной комиссией
города Караганды
Приложение к решению акима
города Караганды
от 29 декабря 2022 года
№ 5
Приложение 1
к решению акима города Караганды
от 19 декабря 2018 года
№ 12/01
Избирательные участки по району имени Казыбек би города Караганды
Избирательный участок №1
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №1" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области. улица Костенко, 13.
Границы:
улица Алалыкина – 1, 2, 3, 3а, 4, 6;
улица Ерубаева – 10, 12, 16;
улица Жамбыла – 1, 3, 7, 19, 19/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 43;
улица Костенко – 1, 3, 4, 11, 12, 14;
улица Абая – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Панфилова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Тишбека Аханова – 39.
Избирательный участок №2
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский высший гуманитарный колледж" управления образования Карагандинской области, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 22.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 14, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36;
улица Алалыкина – 11;
улица Гоголя – 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Ерубаева – 20/2, 24;
улица Абая – 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Тишбека Аханова – 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 58;
улица Чижевского – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29.
Избирательный участок №3
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 2", улица Жамбыла, 17.
Границы:
переулок Алмазный – 1, 2, 4, 8, 9, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

"Сайлау учаскелерін құру туралы" Қарағанды қаласы әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 12/01 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды қаласының әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31452 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Қарағанды қаласы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 12/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5081 тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласы әкімінің м.а. М. Кожухов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарағанды қаласының аумақтық
сайлау комиссиясы
Қарағанды қаласы әкімінің
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 5
шешіміне қосымша
Қарағанды қаласы әкімінің
2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 12/01
шешіміне 1 қосымша
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы аудан бойынша сайлау учаскелері
№1 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№1 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Костенко к-сі, 13.
Шекаралары:
Алалыкин көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 6;
Ерубаев көшесі – 10, 12, 16;
Жамбыл көшесі – 1, 3, 7, 19, 19/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 43;
Костенко көшесі – 1, 3, 4, 11, 12, 14;
Абай көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Панфилов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Тиішбек Аханов көшесі – 39.
№2 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды жоғары гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 22.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 14, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36;
Алалыкин көшесі – 11;
Гоголь көшесі – 15, 17, 19, 21, 23, 25;
Ерубаев көшесі – 20/2, 24;
Абай көшесі – 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Тиішбек Аханов көшесі – 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 58;
Чижевский көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29.
№3 сайлау учаскесі
Орталығы: "№2 балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жамбыл көшесі, 17.
Шекаралары:
Алмазный тұйық көшесі– 1, 2, 4, 8, 9, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

переулок Волжский – 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22;
переулок Литовский – 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17;
переулок Мраморный – 1, 5, 7, 9, 15, 17, 18, 21, 23;
улица Балкантау – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
улица Волгодонская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Гоголя – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3а;
улица Громовой – 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
улица Доскея – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Ерубаева – 1а, 2, 3, 4, 6, 6а, 7;
улица Жангозина – 6, 11;
улица Жамбыла – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 20а, 24, 26, 28а, 30, 30/2, 32, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42а, 44, 45, 46, 48, 48а, 49, 49а, 50, 52, 53;
улица Кузнецова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Абая – 36, 38, 40, 42, 44;
улица Нестерова – 1, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Панфилова – 8/1, 25, 26, 26/2, 26/3, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Сарсекова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Сатпаева – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27-2, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/3, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 56а, 58;
улица Тишбека Аханова – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 34, 38, 40;
улица Тюленина – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица Телевизионная – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 45, 46, 48, 50, 50а;
улица Хрустальная – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Кронштадская - 10, 16;
улица Физкультурная - 5.
Избирательный участок №4
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Лицей №2" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Абая, дом 60.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48а, 52, 54;
переулок Цветочный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Аюпова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45;
улица Гоголя – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30;

Волжский тұйық көшесі– 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22;
Литовский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17;
Мраморный тұйық көшесі– 1, 5, 7, 9, 15, 17, 18, 21, 23;
Балқантау көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
Волгодонская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Гоголь көшесі – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3а;
Громовая көшесі – 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
Доскей көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Ерубаев көшесі – 1а, 2, 3, 4, 6, 6а, 7;
Жанғозин көшесі – 6, 11;
Жамбыл көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 20а, 24, 26, 28а, 30, 30/2, 32, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42а, 44, 45, 46, 48, 48а, 49, 49а, 50, 52, 53;
Кузнецов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Абай көшесі– 36, 38, 40, 42, 44;
Нестеров көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
Панфилов көшесі – 8/1, 25, 26, 26/2, 26/3, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Сәрсеков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Сәтпаев көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27-2, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/3, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 56а, 58;
Тиішбек Аханов көшесі– 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 34, 38, 40;
Тюленин көшесі– 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
Телевизионная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 45, 46, 48, 50, 50а;
Хрустальная көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Кронштадская көшесі - 10,16;
Физкультурная көшесі - 5.
№4 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№2 Лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай көшесі, 60 үй.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48а, 52, 54;
Цветочный тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
Аюпов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45;
Гоголь көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30;

улица Жамбыла – 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 95/2;
улица Абая – 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59а, 61, 61/2, 62, 63, 64;
улица Поспелова – 3, 5, 7, 9, 11, 19, 25;
улица Сатпаева – 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Шакирова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 36, 38;
улица Чижевского – 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
переулок Цикличный – 2, 3, 7, 13, 14, 18, 35, 40, 45, 50.
Избирательный участок №5
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №88" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Мустафина, дом 28.
Границы:
переулок Бийский – 11, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
переулок Модельный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
переулок Утренний – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
проезд Утренний – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10/5, 11, 11а, 12, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 29, 31, 32, 33, 38, 40, 41, 43, 44, 45;
улица 20-го партсъезда – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Айвазовского - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Балкантау – 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197;
улица Аркалыкская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Вишневского – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18;
улица Волгодонская – 14, 15, 16, 17, 17/3, 18, 18/6, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 96;

Жамбыл көшесі – 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 95/2;
Абай көшесі – 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59а, 61, 61/2, 62, 63, 64;
Поспелов көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 19, 25;
Сәтпаев көшесі – 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
Шәкіров көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 36, 38;
Чижевский көшесі – 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
Цикличный тұйық көшесі – 2, 3, 7, 13, 14, 18, 35, 40, 45, 50.
№5 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№88 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мұстафин көшесі, 28 үй.
Шекаралары:
Бийский тұйық көшесі – 11, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Модельный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Утренний тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Утренний өтпе жолы– 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10/5, 11, 11а, 12, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 29, 31, 32, 33, 38, 40, 41, 43, 44, 45;
20-шы партсъезд көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Айвазовский көшесі - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Балқантау көшесі – 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197;
Арқалық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Вишневский көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18;
Волгодонская көшесі – 14, 15, 16, 17, 17/3, 18, 18/6, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 96;

улица Гоголя – 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11;
улица Дегтярева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Ермолова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 30;
улица Жамбыла – 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 117, 117а;
улица Космодемьянской – 1, 1а, 3, 5, 7;
улица Кронштадская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53;
улица Кузнецова – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Куприна – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Абая – 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а;
улица Перова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Писарева – 40, 42, 44, 46, 46а;
улица Поспелова – 18, 20;
улица Сатпаева – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115,116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202-1, 206;
улица Сеченова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Столетова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Федченко – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Художественная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Шевцовой – 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Шекспира – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а.
Избирательный участок №6
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №88" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Мустафина, дом 28.
Границы:
улица Мустафина – 12, 14, 16, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 26, 30, 32, 32а;
улица Жамбыла – 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 134/2, 135/2, 136, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 150, 150/1, 151, 152, 152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157;
улица Гастелло – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а, 16, 16/4, 18, 20, 20а, 22, 24, 25, 27;

Гоголь көшесі – 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11;
Дегтярев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Ермолов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 30;
Жамбыл көшесі – 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 117, 117а;
Космодемьянская көшесі – 1, 1а, 3, 5, 7;
Кронштадская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53;
Кузнецов көшесі – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Куприн көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Абай көшесі – 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а;
Перов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Писарев көшесі – 40, 42, 44, 46, 46а;
Поспелов көшесі – 18, 20;
Сәтпаев көшесі – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202-1, 206;
Сеченов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Столетов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Федченко көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Художественная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Шевцова көшесі – 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Шекспир көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а.
№6 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№88 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мұстафин көшесі, 28 үй.
Шекаралары:
Мұстафин көшесі – 12, 14, 16, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 26, 30, 32, 32а;
Жамбыл көшесі – 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 134/2, 135/2, 136, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 150, 150/1, 151, 152, 152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157;
Гастелло көшесі – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а, 16, 16/4, 18, 20, 20а, 22, 24, 25, 27;

улица Пригородная – 2, 4, 6, 8, 8-1, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 26, 26а, 26б, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Разина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39-1, 39а, 39в, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Хмельницкого – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Космодемьянской – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39а, 39в, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57;
улица Терешковой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32;
улица Писарева – 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 69а, 69б, 69/2, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79;
переулок Утренний – 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Гастелло - жилой массив 23.
Избирательный участок №7
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Карагандинский технический университет имени Абылкаса Сагинова", улица Терешковой, дом 40.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 62, 74, 76, 78, 80;
улица Терешковой – 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Мустафина – 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 5/1, 6, 6/2, 6/3, 7, 8, 11, 13;
улица Гастелло – 28, 32, 34.
Избирательный участок №8
Центр: Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 6505 Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан", улица Сатпаева, дом 93.
Границы:
улица Сатпаева-93.
Избирательный участок №9
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат "Мурагер" управления образования Карагандинской области, улица Гоголя, дом 46а.
Границы:
улица Гоголя – 50/1, 50/2, 51/3, 52, 52/1, 52/2, 54, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 58, 58/2, 62, 64, 66, 68;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев - 63, 65, 65/1, 59, 61, 57, 55.
Избирательный участок №10
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа Гимназия имени А. Байтурсынулы" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Абдирова, дом 37/1.
Границы:
улица Бакинская – 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188;

Пригородная көшесі – 2, 4, 6, 8, 8-1, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 26, 26а, 26б, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Разин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39-1, 39а, 39в, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Хмельницкий көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Космодемьянская көшесі – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39а, 39в, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57;
Терешкова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32;
Писарев көшесі – 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 69а, 69б, 69/2, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79;
Утренний тұйық көшесі – 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Гастелло көшесі – тұрғын алабы 23.
№7 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абылқас Сағынов атындағы Қарағанды техникалық университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Терешкова көшесі, 40 үй.
Шекаралары
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 62, 74, 76, 78, 80;
Терешкова көшесі – 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41;
Мұстафин көшесі – 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 5/1, 6, 6/2, 6/3, 7, 8, 11, 13;
Гастелло көшесі– 28, 32, 34.
№8 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерінің 6505 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев көшесі, 93 үй.
№9 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Мұрагер" мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 46а үй.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 50/1, 50/2, 51/3, 52, 52/1, 52/2, 54, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 58, 58/2, 62, 64, 66, 68;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы - 63, 65, 65/1, 59, 61, 57, 55.
№10 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әбдіров даңғылы, 37/1 үй.
Шекаралары:
Бакинская көшесі – 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158у, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188;

улица Новоселов – 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109/2, 111, 113, 115, 115а, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145;
улица Пичугина – 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 75В, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 185А, 186.
проспект Абдирова – 31, 33, 35, 35а, 37/2, 39, 41, 43/2, 44, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/6, 50/1, 50/2;
улица Алданская – 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок №11
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Каныша Сатпаева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Абдирова, дом 30а.
Границы:
улица Гоголя – 51/3, 53, 55, 57, 57/2;
проспект Абдирова – 30/3, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36/1, 36/2, 36/4, 38.
Избирательный участок №12
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Медицинский университет Караганды", улица Гоголя, дом 40.
Границы:
улица Гоголя – 40, 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53/1;
улица Алиханова – 12/2, 30/2, 32, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 36/2, 36/3, 36/4, 36общ, 38, 38/1, 38/2, 38/3, 40.
Избирательный участок №13
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени академика Е.А.Букетова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Гоголя, дом 38/2.
Границы:
улица Алиханова – 35, 37, 37/2, 37/3, 37/4, 39, 39/2, 39/3, 46;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев - 33, 33/1, 35, 41, 41/2, 43, 53/1, 53/2, 53/3, 53, 51, 51/1, 49, 47, 49/1, 45; 55/2, 56/2, 57/2, 59/2
улица Гоголя – 36, 36а, 36/2, 36/3, 40/2, 44, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48.
Избирательный участок №14
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Медицинский университет Караганды", улица Мустафина, дом 15.
Границы:
улица Мустафина дом15.
Избирательный участок №15
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №3" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, дом 25.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 19, 19а, 21, 21/2, 23, 23а, 25, 27, 27а, 29, 31;

Новоселов көшесі – 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109/2, 111, 113, 115, 115а, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145;
Пичугин көшесі – 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186;
Әбдіров даңғылы – 33, 35, 35а, 37/2, 39, 41, 43/2, 44, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 48/1, 48/2, 48/3, 50/1, 50/2;
Алданская көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
№11 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Қаныш Сәтпаев атындағы Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әбдіров даңғылы, 30А үй.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 51/3, 53, 55, 57, 57/2;
Әбдіров даңғылы – 30/3, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36/1, 36/2, 36/4, 38.
№12 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды медицина университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Гоголь көшесі, 40 үй.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53/1;
Әлиханов көшесі – 30/2, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 36/2, 36/3, 36/4, 38/1, 38/2, 38/3, 40.
№13 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 38/2 үй.
Шекаралары:
Әлиханов көшесі – 35, 37/2, 37/3, 37/4, 39, 39/2, 39/3, 46;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы - 33, 41, 41/2, 43, 53/1, 53/2, 53/3, 53, 51, 51/1, 49, 47, 49/1, 45;
Гоголь көшесі – 36а, 36/2, 36/3, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48.
№14 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды медицина университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Мұстафин көшесі, 15 үй.
№15 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№3 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 25 үй.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 19, 19а, 21, 21/2, 23, 23а, 27, 27а, 29, 31;

улица Лободы – 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 46, 48, 50, 56;
улица Гоголя – 27, 29, 33, 33/1, 33/2, 35, 37, 37/1, 37/2.
Избирательный участок №16
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №63" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Лободы, дом 26.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 11, 15, 17, 17а, 17/2;
улица Ерубаева – 32, 32а;
улица Лободы – 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 27/а, 27/3, 28, 29, 29/3, 30, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 37, 41, 43;
улица Гоголя – 39, 41, 41/4.
Избирательный участок №17
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец культуры горняков" акимата Карагандинской области управления культуры Карагандинской области, проспект Бухар жырау, дом 32.
Границы:
проспект Бухар жырау – 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 38а;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 3, 3а, 5, 7, 7а, 9;
улица Ерубаева – 23, 27, 31, 33, 33а, 35;
улица Лободы – 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 13/2, 14.
Избирательный участок №18
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Шакарима" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Алиханова, дом 24.
Границы:
улица Ерубаева – 48/1, 50/2, 50/3, 52/2;
проспект Абдирова – 15, 24, 24/1, 24/2, 24/4, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30, 30/1, 30/2, 31/1,36.
Избирательный участок №19
Центр: Филиал "Канал имени Каныша Сатпаева" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан, улица Алиханова, дом 11а.
Границы:
проспект Бухар жырау – 42, 44, 46, 48, 48а, 49а, 50;
проспект Абдирова – 20, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4;
улица Алиханова – 8, 8а, 10, 10а;
улица Ерубаева – 50, 52, 54.
Избирательный участок №20
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец детей и юношества" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ерубаева, дом 44.
Границы:
улица Алиханова – 12а, 18, 20, 20/1, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 28а, 30, 30/1;
улица Ерубаева – 44/2, 44д, 46, 48, 48/2;
улица Лободы – 25/3, 27/2, 29/2.
Избирательный участок №21
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Сакена Сейфуллина" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ерубаева, дом 43а.
Границы:
проспект Бухар жырау – 52, 52а, 54, 54а, 56, 56/2, 58, 58а, 60, 60/2;
проспект Абдирова – 4, 6, 8, 8/2, 10, 12, 12/2, 14, 16, 16/2;

Лобода көшесі – 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 46, 48, 50, 56;
Гоголь көшесі – 27, 29, 33, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2.
№16 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№63 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Лобода көшесі, 26 үй.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы– 11, 13, 17, 17а, 17/2;
Ерубаев көшесі – 32, 32а;
Лобода көшесі – 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 27/а, 27/3, 28, 29, 29/3, 30, 30/2, 31, 31/2, 32, 33, 37, 41, 43;
Гоголь көшесі – 39, 41.
№17 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы әкімдігі Қарағанды облысы мәдениет басқармасының "Кеншілер мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бұқар жырау даңғылы, 32 үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 26, 28, 28а, 30, 34, 36, 38, 38а;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 3, 3а, 5, 7, 7а, 9;
Ерубаев көшесі– 23, 27, 31, 33, 33а, 35;
Лобода көшесі – 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 13/2, 14.
№18 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әлиханов көшесі, 24 үй.
Шекаралары:
Ерубаев көшесі – 48/1, 50/2, 50/3, 52/2;
Әбдіров даңғылы – 15, 24/1, 24/2, 24/4, 26, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2.
№19 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Су ресурстары комитетінің "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" филиалы, Әлиханов көшесі, 11а үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 42, 44, 46, 48, 48а, 50;
Әбдіров даңғылы – 20, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4;
Әлиханов көшесі – 8, 8а, 10, 10а;
Ерубаев көшесі – 50, 52, 54.
№20 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Балалар мен жасөспірімдер сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ерубаев көшесі, 44 үй.
Шекаралары:
Әлиханов көшесі – 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28/3, 30, 30/1;
Ерубаев көшесі – 44/2, 46, 48, 48/2;
Лобода көшесі – 25/3, 27/2, 29/2.
№21 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Сәкен Сейфуллин атындағы Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ерубаев көшесі, 43А үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 52, 52а, 54, 54а, 56, 56/2, 58, 58а, 60, 60/2;
Әбдіров даңғылы – 6, 8/2, 10, 12/2, 14, 16, 16/2;

улица Ерубаева – 45, 47, 47а, 49, 50/5, 50/6.
Избирательный участок №22
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Нуркена Абдирова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ермекова, дом 9.
Границы:
проспект Абдирова – 17, 19, 23, 25;
улица Бакинская – 190, 190а, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234;
улица Ермекова – 1, 2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 3/3, 3/4, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 9б, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6;
улица Комиссарова – 1, 2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4а, 4б, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Новоселов – 133, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191;
улица Пичугина – 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236.
Избирательный участок №23
Центр: Частное учреждение "Центрально - Казахстанская Академия", улица Пичугина, дом 259.
Границы:
улица 731 км;
улица Ермекова – 10, 10а, 10/2, 12, 14, 14/2, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26/2, 28, 30, 30/2, 32, 32/3, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/2, 38, 38/2, 40, 42, 44;
улица Ерубаева – 51/2, 66, 67б, 69, 72, 74, 76;
улица Пичугина – 233/2, 235/1, 235/2, 237, 238, 239, 239/1, 239/2, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245/1, 245/2, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 251/1, 251/2, 252, 253, 253/1, 253/2, 254, 255, 255/2, 255а, 256, 257, 258, 259.
Избирательный участок №24
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №45" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Бухар жырау, дом 72а.
Границы:
улица Ермекова – 46/2, 48, 50, 52;
проспект Бухар жырау – 68, 70, 72, 74, 74/6, 76;
улица Пассажирская – 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14/2, 16.
Избирательный участок №25
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский профессионально-технический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Ермекова, дом 15.
Границы:
улица Ермекова – 15/3, 17, 19, 21, 21/1, 23, 23/2, 25/2;
проспект Абдирова – 7, 9;
улица Ерубаева – 51, 51/1, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 67;
улица Комиссарова – 2/1, 2/5, 10/3, 14, 16, 18, 20, 20/2, 20/4, 20/5, 22, 23, 26, 28, 28а, 29, 31, 33, 82.
улица Можайского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15.
улица Тимирязева – 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
Избирательный участок № 26
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Областная клиническая больница" управления здравоохранения Карагандинской области, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 10.
Избирательный участок №27

Ерубаев көшесі – 45, 47, 47а, 49, 50/5, 50/6.
№22 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Нұркен Әбдіров атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 9 үй.
Шекаралары:
Әбдіров даңғылы – 17, 19, 23, 25;
Бакинская көшесі – 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234;
Ермеков көшесі – 1, 2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 3/3, 3/4, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9а, 9б, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6;
Комиссаров көшесі – 1, 2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4а, 4б, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
Новоселов көшесі – 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191;
Пичугин көшесі – 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236.
№23 сайлау учаскесі
Орталығы: "Орталық - Қазақстан Академиясы" жеке меншік мекемесі, Пичугин көшесі, 259 үй.
Шекаралары:
731 км көшесі;
Ермеков көшесі – 10, 10а, 10/2, 12, 14, 14/2, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26/2, 28, 30, 30/2, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/2, 38, 38/2, 40, 42, 44;
Ерубаев көшесі – 51/2, 66, 67б, 69, 72, 74, 76;
Пичугин көшесі – 235/2, 237, 238, 239, 239/1, 239/2, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245/1, 245/2, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 251/1, 251/2, 252, 253, 253/1, 253/2, 254, 255, 256, 257, 258, 259.
№24 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№45 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бұқар жырау даңғылы, 72А үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 46/2, 48, 50, 52;
Бұқар жырау даңғылы – 68, 70, 72, 74, 76;
Пассажирская көшесі – 8, 8а, 9, 11, 12а, 13, 14, 16.
№25 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды кәсіптік- техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 15/3, 17, 19, 21, 21/1, 23, 23/2, 25/2;
Әбдіров даңғылы – 7, 9;
Ерубаев көшесі – 51, 51/1, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 67;
Комиссаров көшесі – 14, 16, 18, 20, 20/2, 20/4, 20/5, 22, 23, 26, 28, 28а, 29, 31, 33;
Можайский көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
Тимирязев көшесі – 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
№26 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 10.
№27 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №91" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Гудермесская, дом 129.
Границы:
улица Космонавтов – 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 289/1, 289/2, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 298, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342;
улица Гудермесская – 102, 102/1, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 144а, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168;
улица Авиаторов – 1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 5а, 6, 8, 9, 9а, 11, 11а, 13;
переулок Авиаторов – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13;
улица Аэрологическая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Саяхат – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Самал – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 29/2, 30, 30а, 31, 32;
улица Панорамная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
переулок Панорамный – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 33-1, 33-2, 35;
улица Районная – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61;
улица Костюшко – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Бензинная – 2, 2-1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Штурманская – 1, l/l, l/2, l/6, 1/16, 1в, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Камская – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
переулок Камский – 1, 1а, 2, 2а-1, 2а-2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 19, 21;

Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№91 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гудермесская көшесі, 129 үй.
Шекаралары:
Космонавттар көшесі – 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342;
Гудермесская көшесі – 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 144а, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168;
Авиаторлар көшесі – 1, 2, 2а, 3а, 5, 5а, 6, 8, 9а, 11, 11а, 13;
Авиаторлар тұйық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13;
Аэрологическая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Саяхат көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
Самал көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 29/2, 30, 30а, 31, 32;
Панорамная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
Панорамный тұйық көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 33-1, 33-2, 35;
Районная көшесі– 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61;
Костюшко көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
Бензинная көшесі – 2-1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68;
Штурманская көшесі – l/l, l/2, l/6, 1/16, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/4, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Камская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Камский тұйық көшесі – 1, 2, 2а -1, 2а-2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 19, 21;

улица Орская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 29б, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Нефтебаза – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
переулок Добровольный – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Стартовый – 1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 61;
переулок Изыскательский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок Товарищеский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок Общественный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Очередной – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Курмангазы – 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156;
микрорайон Алтын Арка – 4, 6, 8, 10, 11.
Избирательный участок №28
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №79" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Курмангазы, дом 1.
Границы:
улица Гоголя – 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136, 140, 219.
улица Гудермесская – 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 15б, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21/2, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/9, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 105А, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
улица Курмангазы – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Космонавтов – 111, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145/1, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157/2, 158, 159, 160, 161, 161а, 162, 162а, 163, 163а, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 239/3, 240, 241, 242;

Орская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 29б, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
Нефтебаза көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Добровольный тұйық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Стартовый тұйық көшесі– 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 61;
Изыскательский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Товарищеский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Общественный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Очередной тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Құрманғазы көшесі – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156;
Алтын Арка ықшамауданы– 6, 8, 10, 11.
№28 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№79 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Құрманғазы көшесі, 1 үй.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136, 140;
Гудермесская көшесі – 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21/2, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/9, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 105А, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
Құрманғазы көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Космонавттар көшесі – 111, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145/1, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157/2, 158, 159, 160, 161, 161а, 162, 162а, 163, 163а, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 239/3, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;

улица Пищевая – 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Рейдовая – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43/1, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
улица Памирская – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 99а, 100, 101, 101а, 102, 103, 103а;
улица Резника – 3, 5, 7, 7/1, 8, 9, 9а, 11, 13, 15, 18, 18а, 19, 19а, 21, 25, 25а, 27, 27б, 29, 29б, 31а, 31б, 33, 33а, 33б, 35, 35а, 37;
переулок Коперника – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а.
переулок Конторский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а;
переулок Батумский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 35, 37, 38/1, 39;
улица Штурманская – 1/3, 1/5, 1/7, 1/13;
микрорайон Алтын арка - 12, 17, 19, 21.
Избирательный участок №29
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-лицей-интернат "Информационных технологий" управления образования Карагандинской области, улица Колодезная, 9.
Границы:
улица Гоголя – 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123.
улица Керамическая – 78, 82/2, 85, 85/1, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 91/1, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 144-1, 144-2, 146, 148, 150, 152а;
улица Вавилова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;

Пищевая көшесі – 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
Рейдовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
Памирская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 99а, 100, 101, 101а, 102, 103, 103а;
Резник көшесі – 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 11, 13, 15, 18, 19, 19а, 21, 25, 27, 27б, 31а, 31б, 33, 37;
Коперник тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
Конторский тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а;
Батумский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 39;
Складская көшесі;
Штурманская көшесі – 1/3, 1/5, 1/7, 1/13;
Алтын арка ықшамауданы - 12, 17, 19, 21.
№29 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Ақпараттық технологиялар" мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Колодезная көшесі, 9.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121;
Керамическая көшесі – 82, 82/2, 85, 85/1, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 144-1, 144-2, 146, 148, 150, 152, 152а;
Вавилов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;

улица Космонавтов – 1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 37/3, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118;
улица Джалиля – 2а, 4а, 4б, 5б, 5в, 20/1, 22/2, 23/1, 28, 30 , 43/2, 43а, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77;
улица Высоковольтная – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84-1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91-2, 92, 93, 94, 96, 96а, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 108а, 110, 110а, 110-1, 112, 112а, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 126, 128;
улица Нерчинская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7/2, 7а, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
улица Черкасская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 40б, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/2, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111/1, 111/2, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122;
улица Ярославская – 1, 1а, 1б, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 72а;

Космонавттар көшесі – 1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 37/3, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118;
Джалил көшесі – 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77;
Высоковольтная көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 51-1, 52, 53, 53-1, 53-2, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84-1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91-2, 92, 93, 94, 96, 96а, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 110, 110а, 110-1, 112, 112а, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 126, 128;
Нерчинская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 7а, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
Черкасская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 40б, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122;
Ярославская көшесі – 1, 1а, 1б, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31-1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 72а;

улица Кустанайская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21-1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
переулок Кустанайский – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Рыбная – 92, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124/1;
улица Белорусская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16-2, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47-2, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67-2, 69, 71, 71/2, 71а, 73;
улица Гарибальди – 1, 1а, 1б, 2, 2/1, 2/2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12/4, 12/1, 12/2, 12а, 12б, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40, 40/1, 40а, 41, 42, 42/1, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50/1, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 54а, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а;
улица Мельничная – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/3, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37/2, 57;
улица Александра Затаевича– 81/4.
улица Колодезная – 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 13, 15, 17, 19, 45.
Избирательный участок №30
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-лицей-интернат "Информационных технологий" управления образования Карагандинской области, улица Колодезная, 9.
Границы:
улица Балхашская – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 80/2, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106/1, 106a, 106б, 107, 108, 108a, 108б, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 123/2, 125, 125а, 127, 129, 131, 131а, 133, 133а, 133б, 133/2, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149;
улица Александра Затаевича – 85, 87, 87/2, 89, 91, 93, 95;
улица Тургенева – 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 101, 103, 105;

Кустанайская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21-1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Кустанайский тұйық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Рыбная көшесі – 92, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124-1;
Белорусская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16-2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47-2, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67-2, 69, 71, 71а, 73;
Гарибальди көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 54а, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а;
Мельничная көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/3, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37/2, 57;
Александр Затаевич көшесі – 81/4.
№30 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Ақпараттық технологиялар" мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Колодезная көшесі, 9.
Шекаралары:
Балхашская көшесі – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 80/2, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106a, 106б, 107, 108, 108a, 108б, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133/2, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149;
Александр Затаевич көшесі – 85, 87, 87/2, 89, 91, 93, 95;
Тургенев көшесі – 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 101, 103, 105;

улица Чехова – 14а, 16, 16а, 18, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81;
улица Гончарная – 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 59а, 59б, 61, 61а, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 73, 74а, 76, 76а, 78, 80, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
улица Кирпичная – 8а, 9а, 11/1, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 61, 61б, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 68/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74 74а, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 81а, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Четская – 63, 63а, 65, 65а, 65б, 65в, 67, 67а, 67б, 69, 69/1, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 121/2, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 130а, 130б, 131, 132, 132/2, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 158б, 159, 160, 160/2, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171;
улица Сабыра Рахимова – 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 102, 104, 106, 106а, 108, 108а, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138а, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156/1, 158, 160, 162, 164, 164а, 166, 166а, 168, 168а, 170;
улица Волгоградская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23/1, 23б, 24, 25, 66, 106.
улица Смоленская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Оршанский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Хвойный – 1, 2, 3, 3а, 3г, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
улица Камали Дюсембекова – 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 44/2;
проспект Бухар жырау – 90, 92 , 102а, 102б, 108, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148.

Чехов көшесі – 14а, 16, 16а, 18, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81;
Гончарная көшесі – 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 59а, 59б, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 73, 74а, 76, 76а, 78, 80, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
Колодезная көшесі – 3, 3а, 3б, 3г, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Кирпичная көшесі – 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 61, 61б, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 68б, 68/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74 74а, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 81а, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Четская көшесі – 63, 63а, 65, 65а, 65б, 65в, 67, 67а, 67б, 69, 69/1, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 121/2,122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 130а, 130б, 131, 132, 132/2, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 158б, 159, 160, 160/2, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171;
Сабыр Рахимов көшесі – 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 102, 104, 106, 106а, 108, 108а, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138а, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156/1, 158, 160, 162, 164, 164а, 166, 166а, 168, 168а, 170;
Волгоградская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23б, 24, 25;
Смоленская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Оршанский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Хвойный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37;
Камали Дүйсембеков көшесі – 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 44/2;
Бұқар жырау даңғылы – 90, 108, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146;

улица Самаркандская – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Джалиля – 1, 2, 3, 4, 5, 5г, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59;
улица Казыбек Нуржанова – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5-2, 6, 6/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 12/1, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 22-1, 23, 23а, 24, 24-1, 24/2, 25, 25-2, 26, 27, 28, 28-1, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42а/3, 42б, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 46а/2, 47, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52/2, 52а, 52б, 53, 53а, 54, 54а, 55, 55а, 56, 56а, 56/1, 56/5, 56а-1, 56б, 56б-1, 57, 58, 58а, 58а/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 168а;
улица Кондитерская – 75, 75а, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122.
улица Колодезная –18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Избирательный участок №31
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Магжана Жумабаева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-4, дом 33/2.
Границы:
микрорайон Степной-2 – 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 9/2;
микрорайон Степной-3 – 1/4, 2/3, 3;
микрорайон Степной-4 – 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33,44.
Избирательный участок № 32
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Магжана Жумабаева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-4, 33/2.
Границы:
микрорайон Степной-4 – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,8/1, 9, 14, 15, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок №33
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-центр дополнительного образования №5" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-1.
Границы:
микрорайон Степной-1 – 7/45, 7/46, 7/47;
микрорайон Степной-2 – 1, 1/1,1/4, 1/5, 2/2, 2/4,6, 6/1, 6/2, 6/7, 6/9, 7, 8, 10,11,12, 13, 14/5, 25, 26;
микрорайон Степной-4 – 10, 11, 12, 13, 15/2.
Избирательный участок №34

Самаркандская көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Сарыарқа көшесі – 6;
Джалил көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5б, 5в, 5г, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59;
Қазыбек Нұржанов көшесі – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5-2, 6/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 12/1, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 22-1, 23, 23а, 24, 24-1, 24/2, 25, 25-2, 26, 27, 28, 28-1, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42а/3, 42б, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 46а/2, 47, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52/2, 52а, 52б, 53, 53а, 54, 54а, 55, 55а, 56, 56а, 56/1, 56/5, 56а-1, 56б, 56б-1, 57, 58, 58а, 58а/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 168а;
Кондитерская көшесі – 75, 75а, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;
Колодезная көшесі –18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
№31 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Жұмабаев атындағы №39 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-4 ықшамауданы, 33/2 үй.
Шекаралары:
Степной-2 ықшамауданы – 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 9/2;
Степной-3 ықшамауданы – 1/4, 2/3, 3;
Степной-4 ықшамауданы – 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
№32 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Мағжан Жұмабаев атындағы Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-4 шағын ауданы, 33/2.
Шекаралары:
Степной-4 ықшамауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2,9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
№33 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№5 қосымша білім беру мектеп-орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-1 шағын ауданы.
Шекаралары:
Степной-1 ықшамауданы – 7/45, 7/46, 7/47;
Степной-2 ықшамауданы – 1, 1/1, /4, 6/1, 14/5;
Степной-4 ықшамауданы – 11, 12, 13, 15/2.
№34 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-центр дополнительного образования №5" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-1.
Границы:
микрорайон Степной-2 – 1/3, 1/8, 2, 3, 3/2, 3/5, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 14/1, 14/15.
Избирательный участок №35
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - лицей №101" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Гульдер-1, дом 1/2.
Границы:
улица Таттимбета – 2, 2У, 3, 3У, 3/7,3/8, 3/11, 3/14, 4, 5, 5а, 5б, 5/2, 5/5, 6, 7, 8, 8/1.
Избирательный участок №36
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - лицей №101" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Гульдер-1, дом 1/2.
Границы:
микрорайон Гульдер-1-12,29;
микрорайон Гульдер-2-1, 3, 12, 15, 22;
улица Таттимбета – 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15/1 блок-А, 16, 16/1,17/4, 34, 34у, 36/4, 56, 59У, 78;
улица Букетова – 50/2 блок-1, 50/2 блок-2.
Избирательный участок №37
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Карагандинский университет имени Е.А. Букетова", улица Муканова, дом 41.
Границы:
улица Муканова жилой массив 43 участок- 1, 3,6;
улица Муканова -2/2, 43,43Б, 43/8, 43/9, 43/11, 43/12, 43/18, 43/21,45, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/19, 45/20, 45/21, 45/22, 45/23, 45/25, 45/27, 45/28, 45/30, 45/32, 45/35, 45/36,45/37, 45/38, 45/38, 45/40, 45/42, 45/43, 45/44, 45/45, 45/46, 45/48, 45/49, 45/50, 45/51, 45/52, 45/53, 45/54, 45/55, 45/56, 45/57, 45/58, 45/59, 45/60, 45/61, 45/62, 45/63, 45/64, 45/67,45/87, 48/18, 49/10, 49/11, 49/12, 49/13,51/8, 53, 53/1, 53/8, жилой массив 59 дом 13, 13/1, 23, 59а, 59б, 63, 65/1, 67/1, 80,82,84,86, жилой массив 2 дом 2;
учетный квартал-3,5,6,7,25,42,50;
учетный квартал 163 - строение 395, строение 45, строение 389, строение 2;
учетный квартал 197- строение 890;
учетный квартал 200 - строение 25;
учетный квартал 218 - строение 25, 26,50, 88;
учетный квартал 143- строение 231, 232, 235, 286, 287, 445;
учетный квартал 134 - строение 490;
учетный квартал 219 - строение 21;
учетный квартал 220 - строение 1, 4;
улица Букетова - 7, 11, 13, 19, 30/2;
улица Таттимбета - 17, 18, 19.
Избирательный участок №38
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Карагандинский университет имени Е.А. Букетова", улица Муканова, дом 41.
Границы:
микрорайон Степной-1 – 1, 1А, 1/5, 2, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 3, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 4, 4/2, 4/29, 4/30, 4/31, 4/32, 4/33, 4/34, 4/35, 4/36, 4/37, 4/38, 5, 5/5, 5/48, 5/49, 6, 6/4, 6/9, 6/40, 6/41, 6/42, 6/43, 6/44, 16.
Избирательный участок №39

Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№5 қосымша білім беру мектеп-орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-1 шағын ауданы.
Шекаралары:
Степной-2 ықшамауданы – 2, 3, 3/5, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 14/1,14/15.
№35 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№101 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гүлдер-1 ықшамауданы, 1/2 үй.
Шекаралары:
Тәттімбет көшесі – 3, 3/7, 4, 5, 5а, 5б, 5/2, 5/5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11.
№36 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№101 мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гүлдер-1 шағынауданы, 1/2 үй.
Шекаралары:
Тәттімбет көшесі – 12, 13, 14, 15, 15/1 блок-А,16,16/1, 17/4, 19, 34у, 36/4;
Бөкетов көшесі – 30/2,50/2 блок-1, 50/2 блок-2.
№37 сайлау учаскесі
Орталығы: "Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Мұқанов көшесі, 41 үй.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі – 43, 43 тұрғын алабы, 1 учаске, 43/8, 43/9, 43/11, 43/12, 43/18, 43/21,45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/19, 45/20, 45/21, 45/22, 45/23, 45/25, 45/27, 45/28, 45/35, 45/38, 45/40, 45/42, 45/43, 45/44, 45/45, 45/46, 45/48, 45/49, 45/50, 45/53, 45/54, 45/55, 45/56, 45/57, 45/58, 45/59, 45/60, 45/61, 45/62, 45/63, 45/64, 48/18, 49/10, 49/11, 49/12, 49/13,51/8, 53,59 тұрғын алабы 13 үй, 59 тұрғын алабы 13/1 үй, 59а, 59б, 63, 65/1, 67/1, 80,82,84,86;
163 есептік квартал - 395 құрылыс, 45 құрылыс, 389 құрылыс, 2 құрылыс;
200 есептік квартал - 25 құрылыс;
218 есептік квартал - 50, 3, 25, 26, 88 құрылыс;
143 есептік квартал - 231, 232, 235, 286, 287, 445;
134 есептік квартал - 490;
219 есептік квартал - 21;
220 есептік квартал - 1, 4;
Бөкетов көшесі - 7, 11, 13, 19;
Тәттімбет көшесі - 17, 18, 19.
№38 сайлау учаскесі
Орталығы: "Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Мұқанов көшесі, 41 үй.
Шекаралары:
Степной-1 ықшамауданы – 1, 1/1, 1/5,2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 4/2, 4/29, 4/30, 4/31, 4/32, 4/33, 4/34, 4/35, 4/36, 4/37, 4/38, 5/5, 5/48, 5/49, 6/40, 6/41, 6/42, 6/43, 6/44.
№39 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №23" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-3.
Границы:
микрорайон Степной-1 – 9, 23;
микрорайон Степной-3 – 1/4, 1/4А,1/10,3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7,3/6, 3/8, 3/9, 3/10, 3/16, 4, 5, 7, 8.
Избирательный участок №40
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №23" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-3.
Границы:
микрорайон Гульдер-1 – 1, 1/4, 2, 3, 3/4, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 18.
Избирательный участок № 41
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Әл-Фараби" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Шахтеров, дом 66.
Границы:
микрорайон Степной-3 – 1, 1/1, 2, 6, 6/1, 6/2, 6/3;
улица Сарыарка - 19, 21, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9,31Б/С-1,31Б/С-2, 31Б/С-3,31Б/С-4, 31Б/С-5, 31Б/С-6, 31Б/С-7, 31Б/С-8, 31Б/С-9.
Избирательный участок №42
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Әл-Фараби" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Шахтеров, дом 66.
Границы:
микрорайон Гульдер-1 – 12, 29;
проспект Шахтеров – 70, 74;
микрорайон Таугуль-1,3,4,6А,20,38А,59У;
микрорайон Таугуль улица 1-ая-11А, 13, 26/1, 27, 38, 59;
микрорайон Таугуль улица 2-ая- 1А, 1Б, 8, 8/2, 9/1, 12, 14А, 15А, 16А, 17, 18/1,21А, 24Б, 35А, 36/2, 37,48А, 48Б;
микрорайон Таугуль улица 3-ая- 1, 2, 2/3, 4, 5, 6А, 9А, 10А,16А, 20,22, 24А, 30А, 32, 36А, 48А;
микрорайон Таугуль улица Жанторе Абишева- 1, 1Б, 4, 5, 8А, 9, 11А, 12А, 13, 14А, 16, 20, 20А, 21,26, 27, 30, 30А, 34, 36, 37, 38, 38А, 41А, 44, 44/3, 45, 47, 53А, 57Б, 59,89;
микрорайон Таугуль площадка 4-3.
Избирательный участок №43
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие на право хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" Управление Здравоохранения Карагандинской области, улица Муканова, дом 35.
Избирательный участок №44
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский высший политехнический колледж" управления образования Карагандинской области, проспект Бухар жырау, дом 9.
Границы:
переулок Кислородный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
переулок Сборный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Сельский – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 56;
переулок Химический – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
проспект Бухар жырау – 1/1, 1/2, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 1/9, 1/9а, 1/10, 1/11, 5, 7, 11, 11б, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
улица Болотникова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;

Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№23 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-3 шағын ауданы
Шекаралары:
Степной-1 ықшамауданы – 9, 23;
Степной-3 ықшамауданы – 1/4, 1/4А, 1/10, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7,3/6, 3/8, 3/9, 3/10, 3/16, 4, 5, 7, 8.
№40 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№23 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-3 шағын ауданы.
Шекаралары:
Гүлдер-1 ықшамауданы – 1, 1/4, 2, 3, 3/4, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 18.
№ 41 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әл-Фараби атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шахтерлер даңғылы, 66 үй.
Шекаралары:
Степной-3 ықшамауданы – 1, 1/1, 2;
Сарыарқа көшесі – 19, 21, 31.
№42 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әл-Фараби атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шахтерлер даңғылы, 66 үй.
Шекаралары:
Гүлдер-1 ықшамауданы – 12, 29;
Шахтерлер даңғылы – 70, 74;
Таугүл ықшамауданы.
№43 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығына коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мұқанов көшесі, 35 үй.
№44 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды жоғары политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бұқар жырау даңғылы, 9 үй.
Шекаралары:
Кислородный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Сборный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20;
Сельский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 56;
Химический тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Бұқар жырау даңғылы– 1/1, 1/2, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 1/9, 1/9а, 1/10, 1/11, 5, 7, 11, 11б, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
Болотников көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;

улица Воинов Интернационалистов – 2, 4, 14, 18, 20, 22, 22а, 24;
улица Инженерная – 2, 4, 6, 8, 8/2, 10;
улица Ипподромная – 1, 1/1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а;
улица Казахстанская – 9, 15, 16, 18, 18а;
улица Коммунальная – 1, 1а, 1б, 3;
улица Механическая – 2, 4, 6, 8, 8а, 10;
улица Московская – 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Моторная – 1, 2, 3/1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а;
улица Научная –13, 17, 19;
улица Нарманбет Тулепова – 7, 8, 12, 12-1, 16;
улица Рейсовая – 1, 1/6;
улица Чкалова – 2, 4, 5, 6;
улица Сопыжана Ашляева – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а;
улица Заводская – 1, 1а, 3, 3а, 5а, 5а-4;
улица Металлургов – 1.
Избирательный участок №45
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №78" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Баженова, дом 160.
Границы:
переулок Смелый – 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Баженова – 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 151, 151а, 152, 152а, 153, 153а, 153б, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 159а, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178а, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209;
улица Ветеринарная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16;
улица Доватора – 1, 2, 3, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31;
улица Западная – 83, 85, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130;
улица 3ащитная – 2-1, 2-2, 18-1, 18-2, 30-2, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 64а, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72-1, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 103а, 103б, 103в, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/2, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126;
улица Кременского – 1, 1а, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 10a, 11, 11а, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18б, 19, 20, 20а, 21;
улица Коцюбинского – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 45;

Жауынгер-Интернационалистер көшесі – 2, 4, 14, 18, 20, 22, 22а, 24;
Инженерная көшесі – 2, 4, 6, 8, 8/2, 10;
Ипподромная көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а;
Казахстанская көшесі – 9, 15, 16, 18, 18а;
Коммунальная көшесі – 1, 1а, 1б, 3;
Механическая көшесі – 2, 4, 6, 8, 8а, 10;
Московская көшесі – 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Моторная көшесі – 1, 2, 3/1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а;
Научная көшесі –13, 17, 19;
Нарманбет Төлепов көшесі – 7, 8, 12, 12-1, 16;
Рейсовая көшесі – 1, 1/6;
Чкалов көшесі – 2, 4, 5, 6;
Сопыжан Ашляев көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а;
Заводская көшесі – 1, 1а, 3, 3а, 5а, 5а-4;
Металлургтер көшесі – 1.
№45 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№78 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Баженов көшесі, 160 үй.
Шекаралары:
Смелый тұйық көшесі – 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Баженов көшесі – 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 151, 151а, 152, 152а, 153, 153а, 153б, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 159а, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178а, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209;
Ветеринарная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16;
Доватор көшесі – 1, 2, 3, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31;
Западная көшесі – 83, 85, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130;
3ащитная көшесі – 2-1, 2-2, 18-1, 18-2, 30-2, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 64а, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72-1, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 103а, 103б, 103в, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/2, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126;
Кременский көшесі – 1, 1а, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 10a, 11, 11а, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18б, 19, 20, 20а, 21;
Коцюбинский көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 45;

улица Омская – 1, 1а, 2, 2а, 2/2, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а;
улица Планетная – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 46а, 46б;
улица Степная – 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147;
улица Нурмакова – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29.
Избирательный участок №46
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Карагандинский областной высший сестринский колледж" Карагандинской области" управления здравоохранения Карагандинской области, улица Чкалова, дом 9.
Границы:
улица Касым Аманжолова – 1, 3, 5/2, 7, 7/2, 9, 13;
улица Крылова – 1, 2у, 4, 4а, 4/1, 6;
улица Коммунальная – 6, 8, 8а, 10, 12а, 13, 14а, 16, 16а, 20, 22, 26;
улица Казахстанская – 13, 19, 21, 23, 24/1, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 38;
улица Челябинская – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15/1, 16, 16а, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
улица Моторная – 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица Армейская – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 67;
улица Заводская – 4, 6, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 119, 121, 125, 134;
улица Бажова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Ленинградская – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27а, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 79;
улица Горноспасательная – 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 50, 67, 117а;
улица Нарманбет Тулепов – 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;

Омская көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 2/2, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а;
Планетная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 46а, 46б;
Степная көшесі – 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147;
Нұрмақов көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29.
№46 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды облысының Қарағанды жоғары мейіргер колледжі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Чкалов көшесі, 9 үй.
Шекаралары:
Қасым Аманжолов көшесі – 1, 3, 5/2, 7, 7/2, 9, 13;
Крылов көшесі – 1, 2у, 4, 4а, 4/1, 6;
Коммунальная көшесі – 6, 8, 8а, 10, 12а, 13, 14а, 16, 16а, 20, 22, 26;
Казахстанская көшесі – 13, 19, 21, 23, 24/1, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 38;
Челябинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15/1, 16, 16а, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
Моторная көшесі – 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
Армейская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 67;
Заводская көшесі – 4, 6, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 119, 121, 125, 134;
Бажов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Ленинградская көшесі – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27а, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 79;
Горноспасательная көшесі – 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 50, 67, 117а;
Нарманбет Төлепов көшесі – 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;

улица Ровенская – 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Рыночная – 13, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31;
улица Жилстроевская – 32, 34, 36;
переулок Календарный – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
переулок Ремесленный – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30;
переулок Невский – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
улица Жилстроевская – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 26а, 27, 27а, 28, 30, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
улица Давыдова – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 51, 54, 56, 58, 60;
улица Мусина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54.
Избирательный участок №47
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №6" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Крылова, дом 8.
Границы:
переулок Музейный – 5, 6;
улица Касым Аманжолова – 6, 8, 8у, 8/1, 10, 12/1, 12/2, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 16ж, 17, 17/2, 17/4, 19, 21, 23, 30, 42;
улица Крылова – 3, 3/1, 5, 5/1, 5/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11/1, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 19, 20, 20б, 21, 21а, 21б, 21з, 21е, 22, 24, 24а, 25, 25/2, 26;
улица Мичурина – 1, 3, 5, 7, 7/1, 7-2, 9, 15, 21, 23, 24/3, 27/2, 29, 29/1, 29/2, 31, 60/2, 70/2, 71/2, 72/2;
проспект Сакена Сейфуллина –1, 3, 7, 7а, 7б, 7г, 13, 21.
Избирательный участок № 49
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие на право хозяйственного ведения больница имени профессора Х.Ж.Макажанова, управления здравоохранения Карагандинской области, проспект Сакена Сейфуллина, дом 13.
Границы:
Проспект Сакена Сейфуллина-13.
Избирательный участок №50
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Нейрореабилитационный центр "Луч", улица Ермекова 102/8.
Границы:
улица Ермекова-102/8.
Избирательный участок №52
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №21" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Казахстанская, дом 40.
Границы:

Ровенская көшесі – 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Рыночная көшесі – 13, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31;
Жилстроевская көшесі – 32, 34, 36;
Календарный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Ремесленный тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30;
Невский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
Жилстроевская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 26а, 27, 27а, 28, 30, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
Давыдов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 51, 54, 56, 58, 60;
Мусин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54.
№47 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Крылов көшесі, 8 үй.
Шекаралары:
Музейный тұйық көшесі – 5, 6;
Қасым Аманжолов көшесі – 6, 8, 8у, 8/1, 10, 12/1, 12/2, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 16ж, 17, 17/2, 17/4, 19, 21, 23, 30, 42;
Крылов көшесі – 3, 3/1, 5, 5/1, 5/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11/1, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 19, 20, 20б, 21, 21а, 21б, 21з, 21е, 22, 24, 24а, 25, 25/2, 26;
Мичурин көшесі– 1, 3, 5, 7, 7/1, 7-2, 9, 15, 21, 23, 24/3, 27/2, 29, 29/1, 29/2, 31, 60/2, 70/2, 71/2, 72/2;
Сәкен Сейфуллин даңғылы–1, 3, 7, 7а, 7б, 7г, 13, 21.
№49 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының Профессор Х.ж. Мақажанов атындағы аурухананың шаруашылық жүргізу құқығына арналған коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Сәкен Сейфуллин даңғылы, 13 үй.
№50 сайлау учаскесі
Орталығы: "Луч" нейрооңалту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ермеков көшесі, 102/8.
№52 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№21 Негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан көшесі, 40 үй.
Шекаралары:

проспект Сакена Сейфуллина - 43, 45, 47, 49, 51, 53, 63, 69, 71, 73, 75, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/13, 99/16, 99/17;
улица Путейская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 19;
улица Бадина –1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 13, 14, 16, 17, 17б, 17в, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
улица Посадочная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Арбатская – 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 45, 49, 51, 53, 55;
улица Нахимова – 2, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 9a, 10, 11, 11а, 12, 13, 13a, 15, 15a, 17, 17a, 19, 19a, 21, 21а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 38, 44, 46;
улица Дальняя – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 24, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28а, 29, 29а, 33, 39;
улица Баженова – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Москвина – 1, 1а, 1/3, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 14, 14а, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 35, 37;
улица Степная – 1, 1а, 1б, 3, 5;
улица Охотская – 2, 3, 3а, 5, 9, 11, 15, 17, 21а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38а, 39;
улица Потемкина – 10, 12, 14, 16, 18, 24, 28а, 32, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 40, 41, 41а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 48, 50, 50-1, 52, 54;
переулок Радио – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Казахстанская – 35, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145;
улица Горноспасательная – 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 77а, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 85а, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155;

Сәкен Сейфуллин даңғылы - 43, 45, 47, 49, 51, 53, 63, 69, 71, 73, 75, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/13, 99/16, 99/17;
Путейская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 19;
Бадин көшесі –1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 13, 14, 16, 17, 17б, 17в, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
Посадочная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 17, 19, 21, 23;
Арбатская көшесі – 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 45, 49, 51, 53, 55;
Нахимов көшесі – 2, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 9a, 10, 11, 11а, 12, 13, 13a, 15, 15a, 17, 17a, 19, 19a, 21, 21а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 38, 44, 46;
Дальняя көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 24, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28а, 29, 29а, 33, 39;
Баженов көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Москвин көшесі – 1, 1а, 1/3, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 14, 14а, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 35, 37;
Степная көшесі – 1, 1а, 1б, 3, 5;
Охотская көшесі– 2, 3, 3а, 5, 9, 11, 15, 17, 21а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38а, 39;
Потемкин көшесі– 10, 12, 14, 16, 18, 24, 28а, 32, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 40, 41, 41а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 48, 50, 50-1, 52, 54;
Радио тұйық көшесі – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Казахстанская көшесі– 35, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145;
Горноспасательная көшесі– 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 77а, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 85а, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155;

улица Заводская – 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108/1, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 134а, 134б, 138, 140, 142, 144;
улица Гладкова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76;
улица Балакирева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Ангелиной – 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
переулок Проточный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
переулок Руднева – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Лескова – 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 27а, 28, 28а, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Ровенская – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 66;
переулок Сквозной – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Яблочный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23;
улица Нарманбет Тулепов – 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109;
улица Механическая – 73, 75, 77, 81, 83, 85, 85/1, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а;
шоссе Саранское – 10, 64, 98, 103, 110, 112, 117, 118, 120;
переулок Проектный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 8б, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а;
улица Янки Купалы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Хаби - Халиулина – 1, 10, 10а, 17, 20, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Рыночная – 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69;
переулок Выборный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Алтайская – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28а, 29, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42;

Заводская көшесі– 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108/1, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 134а, 134б, 138, 140, 142, 144;
Гладков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76;
Балакирев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Ангелина көшесі– 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
Проточный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Руднев тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Лесков көшесі– 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 27а, 28, 28а, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Ровенская көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 66;
Сквозной тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Яблочный тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23;
Нарманбет Төлепов көшесі – 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109;
Механическая көшесі – 73, 75, 77, 81, 83, 85, 85/1, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а;
Саран тас жолы – 10, 64, 98, 103, 110, 112, 117, 118, 120;
Проектный тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 8б, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а;
Янка Купала көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Хаби - Халиулин көшесі– 1, 10, 10а, 17, 20, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Рыночная көшесі– 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69;
Выборный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Алтайская көшесі– 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28а, 29, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42;

переулок Алтайский – 118, 120, 122;
переулок Дорожный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Избирательный участок №53
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №83 имени Габидена Мустафина" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Сакена Сейфуллина, дом 8.
Границы:
улица Крылова – 40/2, 42, 42/3, 42/4, 44, 46, 48, 50, 63/3, 71/2, 79, 83а, 93а, 94а;
улица Касым Аманжолова - 59, 65/3, 65/4, 65/5, 67, 67/3, 69, 71а, 71, 76/1, 76/2, 78;
улица Мичурина – 21/1, 21/2, 21/3, 28, 62/2, 62/3, 64/2.
Избирательный участок №54
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №83 имени Габидена Мустафина" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Сакена Сейфуллина, дом 8.
Границы:
улица Касым Аманжолова - 1а, 1у, 2а, 2у, 3а, 3у, 4а, 4у, 7у, 9у, 31, 33, 33/1, 34, 35/1, 37, 39, 40/4, 41, 41/2, 43, 43/2, 43/3, 43/4, 45, 49, 51, 55, 55/2, 55а, 57, 61, 63, 78/5, 80, 82, 82/3, 82/4, 83/2, 84, 84/2, 84/3, 86, 86/2, 86/3, 88, 88/2, 88/3, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92у, 94/1, 94/2, 94/3, 94/4, 94/7, 94у, 96у, 96/2, 98/7, 102, 102/1, 148а-1, 148а-2, 160;
улица Мичурина - 21а, 23А, 23Б;
улица Крылова - 32, 34, 36, 38, 43, 49.
Избирательный участок №55
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Вечерняя школа №100" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Седова, дом 6.
Границы:
улица Крылова – 51, 51/2, 52, 53, 53/2, 53/4, 53/5, 53/6, 54, 55, 55/1, 55/2, 56, 57/2, 58, 58/2, 59, 59/2, 59/3, 59/5, 60, 60/2, 61, 62, 64, 66, 67, 75, 75б, 75д, 77, 77а, 79а, 79б, 79/2, 85/2, 87б, 90, 91, 92у, 93, 94, 95, 98, 100;
улица Бадина – 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151а, 151б, 153, 157, 159, 159а, 161, 163, 163а, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183;
улица Дальняя – 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91/1, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 111, 110, 113, 115, 116, 119, 121, 124, 125, 126, 132, 138, 141;
улица Нуринская – 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28а, 32, 33, 35, 35а, 38, 38а, 39а, 40, 41, 42а, 44, 45, 45а, 47, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 66;
улица Дубовская – 3, 5, 7, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 28, 28а, 29, 31, 33, 34, 35, 36а, 36б, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69/8;

Алтайский тұйық көшесі– 118, 120, 122;
Дорожный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
№53 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Ғабиден Мұстафин атындағы №83 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәкен Сейфуллин даңғылы, 8 үй.
Шекаралары:
Крылов көшесі– 40/2, 42, 42/3, 42/4, 44, 46, 48, 50, 63/3, 71/2, 79, 83а, 93а, 94а;
Қасым Аманжолов көшесі - 59, 65/3, 65/4, 65/5, 67, 67/3, 69, 71а, 71, 76/1, 76/2, 78;
Мичурин көшесі – 21/1, 21/2, 21/3, 28, 62/2, 62/3, 64/2.
№54 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Ғабиден Мұстафин атындағы №83 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәкен Сейфуллин даңғылы, 8 үй.
Шекаралары:
Қасым Аманжолов көшесі - 1а, 1у, 2а, 2у, 3а, 3у, 4а, 4у, 7у, 9у, 31, 33, 33/1, 34, 35/1, 37, 39, 40/4, 41, 41/2, 43, 43/2, 43/3, 43/4, 45, 49, 51, 55, 55/2, 55а, 57, 61, 63, 78/5, 80, 82, 82/3, 82/4, 83/2, 84, 84/2, 84/3, 86, 86/2, 86/3, 88, 88/2, 88/3, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92у, 94/1, 94/2, 94/3, 94/4, 94/7, 94у, 96у, 96/2, 98/7, 102, 102/1, 148а-1, 148а-2, 160;
Мичурин көшесі - 21а, 23А, 23Б;
Крылов көшесі - 32, 34, 36, 38, 43, 49.
№55 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№100 кешкі мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Седов көшесі, 6 үй.
Шекаралары:
Крылов көшесі– 51, 51/2, 52, 53, 53/2, 53/4, 53/5, 53/6, 54, 55, 55/1, 55/2, 56, 57/2, 58, 58/2, 59, 59/2, 59/3, 59/5, 60, 60/2, 61, 62, 64, 66, 67, 75, 75б, 75д, 77, 77а, 79а, 79б, 79/2, 85/2, 87б, 90, 91, 92у, 93, 94, 95, 98, 100;
Бадин көшесі– 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151а, 151б, 153, 157, 159, 159а, 161, 163, 163а, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183;
Дальняя көшесі – 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91/1, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 111, 110, 113, 115, 116, 119, 121, 124, 125, 126, 132, 138, 141;
Нуринская көшесі– 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28а, 32, 33, 35, 35а, 38, 38а, 39а, 40, 41, 42а, 44, 45, 45а, 47, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 66;
Дубовская көшесі – 3, 5, 7, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 28, 28а, 29, 31, 33, 34, 35, 36а, 36б, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69/8;

улица Западная – 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 81;
улица Москвина - 80, 82, 84, 85а, 86, 88, 88а, 90, 92, 94, 109, 117;
улица Баженова – 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 108, 114, 138а;
улица Строительная – 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143а, 144, 145, 145а;
улица Григорий Потанина – 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 48;
улица Жанибекова – 44, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 59а, 59/3, 60, 62, 61, 61/2, 64, 66 66/10, 67/1, 67/2, 68, 68/2, 75, 75а, 75б, 75в, 77, 82, 83, 84, 86/2, 90/1, 90/2, 90/3, 92/2, 92/3, 94/5, 94/6, 94/7, 96/1, 96/3, 96/4, 98, 98/1, 98/3, 98/6, 99, 100/2, 100/3, 100/6, 105а, 106, 106а, 106б, 107а, 108, 113, 115, 117, 118, 119, 119/1, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 130, 132, 132/2, 134, 134/1, 136, 140/3, 143, 144;
переулок Гурьевский – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
переулок Путевой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Астраханская – 1а, 1б, 2, 4, 5, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 23а, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45;
переулок Бульварный – 63, 80;
переулок Радио – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8\1, 9, 10, 11, 11а, 12;
улица Ломоносова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 1З, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а.
Избирательный участок №56
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная больница №3", управления здравоохранения Карагандинской области, улица Касым Аманжолова, дом 189.
Границы:
улица Касым Аманжолова-189.
Избирательный участок №57
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная больница № 2" управления здравоохранения Карагандинской области", улица Крылова, дом 23.
Границы:
улица Крылова-23.
Избирательный участок №58
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский колледж питания и сервиса" управления образования Карагандинской области, улица Баженова, дом 164.
Границы:
улица Буровая – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;

Западная көшесі – 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 81;
Москвин көшесі - 80, 82, 84, 85а, 86, 88, 88а, 90, 92, 94, 109, 117;
Баженов көшесі – 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 108, 114, 138а;
Строительная көшесі – 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143а, 144, 145, 145а;
Григорий Потанин көшесі – 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 48;
Жәнібеков көшесі – 44, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 59а, 59/3, 60, 62, 61, 61/2, 64, 66 66/10, 67/1, 67/2, 68, 68/2, 75, 75а, 75б, 75в, 77, 82, 83, 84, 86/2, 90/1, 90/2, 90/3, 92/2, 92/3, 94/5, 94/6, 94/7, 96/1, 96/3, 96/4, 98, 98/1, 98/3, 98/6, 99, 100/2, 100/3, 100/6, 105а, 106, 106а, 106б, 107а, 108, 113, 115, 117, 118, 119, 119/1, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 130, 132, 132/2, 134, 134/1, 136, 140/3, 143, 144;
Гурьевский тұйық көшесі– 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Путевой тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Астраханская көшесі – 1а, 1б, 2, 4, 5, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 23а, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45;
Бульварный тұйық көшесі – 63, 80;
Радио тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8\1, 9, 10, 11, 11а, 12;
Ломоносов көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 1З, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а.
№56 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының № 3 көпсалалы ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Қасым Аманжолов көшесі, 189 үй.
№57 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының № 2 көпсалалы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Крылов көшесі, 23 үй.
№58 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды тамақтандыру және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Баженов көшесі, 164 үй.
Шекаралары:
Буровая көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;

улица Новонижняя – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 31, 33, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44, 45, 45a, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Радищева – 1а, 2, 2a, 3, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20a, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44;
улица Речная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 18/5, 18а, 18б, 20, 20а, 20б, 22a, 23, 24, 24a, 24б, 26, 26a, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 31/2, 33, 34, 34/1, 34а, 34б, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38б, 38в, 39, 39a, 40/3, 40a, 41, 41a, 42a, 43, 44, 44a, 45, 45a, 47, 48a, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 54a, 54б, 55, 56, 56a, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 62a, 64, 64а, 64б, 64в, 66, 67, 68, 69, 69а, 69б, 69в, 69г, 69д, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 103;
переулок Кольцевой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44;
улица Грибоедова – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8а, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22a, 23, 24, 24a, 25, 26, 26a, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 40a, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Колумба – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22;
переулок Рылеева – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 27а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 35а, 36, 36а, 37а, 38, 39а, 40, 40а, 41а, 42;
переулок Рядовой – 1а, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 20;
улица Бадина – 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 153, 153/1, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 211/2, 211/3, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 237, 238, 239, 240, 241, 241/1, 241а, 242, 243, 243/1, 243а, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 255а, 257, 291, 312;

Новонижняя көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 31, 33, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44, 45, 45a, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
Радищев көшесі – 1а, 2, 2a, 3, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20a, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44;
Речная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 18/5, 18а, 18б, 20, 20а, 20б, 22a, 23, 24, 24a, 24б, 26, 26a, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 31/2, 33, 34, 34/1, 34а, 34б, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38б, 38в, 39, 39a, 40/3, 40a, 41, 41a, 42a, 43, 44, 44a, 45, 45a, 47, 48a, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 54a, 54б, 55, 56, 56a, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 62a, 64, 64а, 64б, 64в, 66, 67, 68, 69, 69а, 69б, 69в, 69г, 69д, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 103;
Кольцевой тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44;
Грибоедов көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8а, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22a, 23, 24, 24a, 25, 26, 26a, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 40a, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61;
Колумб көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22;
Рылеев тұйық көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 27а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 35а, 36, 36а, 37а, 38, 39а, 40, 40а, 41а, 42;
Рядовой тұйық көшесі – 1а, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 20;
Бадин көшесі – 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 153, 153/1, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 211/2, 211/3, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 237, 238, 239, 240, 241, 241/1, 241а, 242, 243, 243/1, 243а, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 255а, 257, 291, 312;

улица Прогресса – 1, 1/3, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 26/1, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88.
Избирательный участок №59
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №37" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Брюллова, дом 7.
Границы:
улица Мицкевича – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 35а, 35/2, 35/3;
улица Осевая – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39;
улица Кошубаева – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 36/2, 38;
улица Петровского – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а-1, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
улица Брюллова – 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Колоса – 1, 1а, 2а, 3, 7, 8а, 10, 10а, 10/4, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 16/2, 18, 18а, 18б, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
улица Муромская – 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
улица Аварийная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а.
Избирательный участок №60
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Областная комплексная специализированная детско-юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Карагандинской области, проспект Бухар жырау, дом 53.
Границы:

Прогресс көшесі – 1, 1/3, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 26/1, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88.
№59 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№37 Негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Брюллов көшесі, 7 үй.
Шекаралары:
Мицкевич көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 35а, 35/2, 35/3;
Осевая көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39;
Кошубаев көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 36/2, 38;
Петровский көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а-1, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
Брюллов көшесі – 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Колос көшесі – 1, 1а, 2а, 3, 7, 8а, 10, 10а, 10/4, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 16/2, 18, 18а, 18б, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
Муромская көшесі – 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
Аварийная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а.
№60 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының "Облыстық кешенді мамандандырылған балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бұқар жырау даңғылы, 53 үй.
Шекаралары:

проспект Бухар жырау – 15, 41, 41/1, 41/2, 43, 45, 45/2, 51, 57, 59, 61, 61а, 63, 63/2, 63/3, 63/4, 65, 67, 69;
улица Комиссарова – 32, 32а, 34;
улица Воинов Интернационалистов – 24, 26, 28;
улица Ержанова – 3.
Избирательный участок №61
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №48" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ержанова, дом 13.
Границы:
проспект Бухар жырау – 73/2, 75/2, 77/2;
улица Ержанова – 4, 4у, 10, 10а, 12, 12а, 12/2, 14, 16, 17, 18/6, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 36, 38, 40, 42, 46.
Избирательный участок №62
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №97" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ержанова, дом 15.
Границы:
улица Ержанова – 2а, 21, 23, 23/2, 25, 35, 37, 39, 39а, 41, 41/2, 43, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 53/2, 53/3б, 53/4, 53/5, 53/9, 55, 56/6, 57, 59, 61, 63.
Избирательный участок №63
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский машиностроительный колледж" управления образования Карагандинской области, улица Ермекова, дом 27.
Границы:
проспект Бухар жырау – 75, 77, 79, 79/2;
6 микрорайон – 1, 2, 3, 4, 5, 9а;
улица Ермекова – 29/2, 29/3, 31, 54, 56, 58, 60, 62.
Избирательный участок №64
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №97" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ержанова, дом 15.
Границы:
улица Ермекова – 35, 35/2, 35/3, 35/4, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 64, 64/2, 66, 66/2, 68, 68/2, 70, 70/2, 72, 74, 76, 76/2, 78, 78/2, 78/3, 80, 80/2, 82, 82/2, 84, 84/2, 86, 86/2, 88, 88/2, 90, 90/2, 92, 92/2;
улица Новоселов – 329, 331, 333, 335, 337, 339, 340, 341, 342, 343, 343/2, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 357, 358, 360, 362, 363, 363/1, 363/2, 374;
улица Полетаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
улица Газалиева – 1, 2, 3, 5, 7, 7а, 9, 14, 15, 27/1.
Избирательный участок №65
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №10" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ермекова, дом 102.
Границы:
улица Ермекова – 63/2, 65/1, 65/2, 67, 73/2, 73/3, 77, 77/2, 77/3, 80/2, 81, 83, 83/2, 83/3, 85, 91/1, 91/2, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7, 98/3,106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 109 участок 1-3, жилой массив 100 дом 15, 22; 106А;
улица Садоводов – 1, 2, 2а, 3, 3-1, 3а, 4, 4/1, 4/2, 5, 5-2, 6, 7, 7б -1, 7б-2, 8, 9, 10, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 13/2, 20-1;

Бұқар жырау даңғылы – 15, 41, 41/1, 41/2, 43, 45, 45/2, 51, 57, 59, 61, 61а, 63, 63/2, 63/3, 63/4, 65, 67, 69;
Комиссаров көшесі – 32, 32а, 34;
Жауынгер Интернационалистер көшесі – 24, 26, 28;
Ержанов көшесі – 3.
№61 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№48 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 13 үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 73/2, 75/2, 77/2;
Ержанов көшесі – 4, 4у, 10, 10а, 12, 12а, 12/2, 14, 16, 17, 18/6, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 36, 38, 40, 42, 46.
№62 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№97 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Ержанов көшесі – 2а, 21, 23, 23/2, 25, 35, 37, 39, 39а, 41, 41/2, 43, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 53/2, 53/3б, 53/4, 53/5, 53/9, 55, 56/6, 57, 59, 61, 63.
№63 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды машина жасау колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 27 үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 75, 77, 79, 79/2;
6 ықшамаудан – 1, 2, 3, 4, 5, 9а;
Ермеков көшесі – 29/2, 29/3, 31, 54, 56, 58, 60, 62.
№64 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№97 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 35, 35/2, 35/3, 35/4, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 64, 64/2, 66, 66/2, 68, 68/2, 70, 70/2, 72, 74, 76, 76/2, 78, 78/2, 78/3, 80, 80/2, 82, 82/2, 84, 84/2, 86, 86/2, 88, 88/2, 90, 90/2, 92, 92/2;
Новоселов көшесі – 329, 331, 333, 335, 337, 339, 340, 341, 342, 343, 343/2, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 357, 358, 360, 362, 363, 363/1, 363/2, 374;
Полетаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Газалиев көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 7а, 9, 14, 15, 27/1.
№65 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№97 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 63/2, 65/1, 65/2, 67, 73/2, 73/3, 77, 77/2, 77/3, 80/2, 81, 83, 83/2, 83/3, 85, 91/1, 91/2, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7,98/3, 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 109 1-3 учаске, 100 тұрғын алабы 15, 22 үй, 106А;
Садоводов көшесі – 1, 2, 2а, 3, 3-1, 3а, 4, 4/1, 4/2, 5, 5-2, 6, 7, 7б -1, 7б-2, 8, 9, 10, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 13/2, 20-1;

улица Ботаническая – жилой массив 4 участок 1; 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5/2, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/8, 12/9, 12/12, 12/13, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 23/3, 23/4, 24, 24/4, 30, 30а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 44б, 50, 50/2;
улица Ержанова – 4у, 5у, 52, 53/2, 53/4.
Избирательный участок №66
Центр: Частное учреждение "Карагандинский университет Казпотребсоюза", улица Академическая, дом 9.
Границы:
улица Ермекова – 93/2, 98/3, 108/1, 108/2, 108/4, 108/5, 114, 114/1, 114/4;
83 квартал – 2, 5, 9, 10, 10а, 25, 27;
улица Витебская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 44, 49;
улица Нарвская – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13-1;
улица Анжерская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 31, 33, 35, 39, 44, 47/2, 47/3, 47/4;
улица Рационализаторов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Крамского – 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 43, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4;
улица Липецкая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57;
переулок Липецкий – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Академическая – 5, 7, 9/1, 9/2, 9/3, 9/6, 9/8, 13;
улица Энтузиастов – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32;
переулок Энтузиастов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 12, 15, 26;
улица Бобруйская – 1, 1а, 2, 2а, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 49, 71Б, 98;
улица Ботанический сад – 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 2-1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 26, 27, 28, 30а, 32, 38, 44, 45, 49, 54, 62, 77, 77а.
Избирательный участок №67
Центр: Республиканское государственное учреждение "Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Баримбека Бейсенова", улица Ермекова, дом 124.
Избирательный участок № 68
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №44" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Учебная, дом 7.
Границы:
улица Литейная –1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18/1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 49, 51, 68;

Ботаническая көшесі – 4 тұрғын алабы 1 учаске; 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5/2, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/8, 12/9, 12/12, 12/13, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 23/3, 23/4, 24, 24/4, 30, 30а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 44б, 50, 50/2;
Ержанов көшесі – 4у, 5у, 52, 53/2, 53/4.
№66 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазтұтынуодағы Қарағанды университеті" жеке мекемесі, Академическая көшесі, 9 үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 93/2, 98/3, 108/1, 108/2, 108/4, 108/5, 114, 114/1, 114/4;
83 квартал – 2, 5, 9, 10, 10а, 25, 27;
Витебская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 44, 49;
Нарвская көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13-1;
Анжерская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 31, 33, 35, 39, 44, 47/2, 47/3, 47/4;
Рационализаторов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Крамский көшесі – 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 43, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4;
Липецкая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57;
Липецкий тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Академическая көшесі – 5, 7, 9/1, 9/2, 9/3, 9/6, 9/8, 13;
Энтузиастер көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32;
Энтузиастер тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 12, 15, 26;
Бобруйская көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 49, 71Б, 98;
Ботаникалық бақ көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 2-1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 26, 27, 28, 30а, 32, 38, 44, 45, 49, 54, 62, 77, 77а.
№67 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Бәрімбек Бейсенов атындағы Қарағанды академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 124 үй.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№44 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Учебная көшесі, 7 үй.
Шекаралары:
Литейная көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18/1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 49, 51, 68;

улица Береке – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 15, 16, 17 , 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133а, 135;
улица Учебная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Карабасская – 35, 35а, 35б, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 63а, 64, 65, 65/3, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88,88/2, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 96/10, 96а, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
переулок Карабасский - 8/3, 12/2, 21/1, 42;
улица Талды – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Монтажная – 1, 2а, 1б, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Мостовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
улица Углесборочная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а;
улица Заречная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Полевая – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Тропическая – 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 23, 25;
микрорайон Заводской – 1, 2;
переулок Кузнечный – 1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2;

Береке көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 15, 16, 17 , 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133а, 135;
Учебная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Карабасская көшесі – 35, 35а, 35б, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 63а, 64, 65, 65/3, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88,88/2, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 96/10, 96а, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
Карабасский тұйық көшесі - 8/3, 12/2, 21/1, 42;
Талды көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Монтажная көшесі – 1, 2а, 1б, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Мостовая көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
Углесборочная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а;
Заречная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Полевая көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Тропическая көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 23, 25;
Заводской ықшамауданы – 1, 2;
Кузнечный тұйық көшесі – 1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2;

переулок Плотничный – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/45, 22, 23, 24, 25, 25б, 26;
улица Цеховая – 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а;
улица Снежная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Хозяйственная – 3, 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, l1, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
улица Минеральная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41;
переулок Ученический – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1;
переулок Береговой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39;
улица Вагонная – 12, 13, 14, 15, 7, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23/1, 24, 26а, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 212, 213;
улица Перонная –14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38;
улица Товарная – 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Грузовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Кондукторская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Овражная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица 737 километр.
Избирательный участок №69
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №64" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Вагонная, дом 1а.
Границы:
Границы:
улица Цеховая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Вагонная – 1, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 25, 26, 28;
улица Орлова – 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32,33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/3, 99, 100;
улица Молокова – 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;

Плотничный тұйық көшесі – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/45, 22, 23, 24, 25, 25б, 26;
Цеховая көшесі – 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а;
Снежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Хозяйственная көшесі – 3, 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, l1, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
Минеральная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41;
Ученический тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1;
Береговой тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39;
Вагонная көшесі – 12, 13, 14, 15, 7, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23/1, 24, 26а, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 212, 213;
Перонная көшесі –14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38;
Товарная көшесі – 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Грузовая көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Кондукторская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Овражная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
737 километр көшесі.
№69 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№64 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Вагонная көшесі, 1А үй.
Шекаралары:
Цеховая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Вагонная көшесі – 1, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 25, 26, 28;
Орлов көшесі – 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32,33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/3, 99, 100;
Молоков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;

улица Новолитейная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Карабасская – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 32/1, 33, 34, 36, 38, 38а, 40, 40а, 40б, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 48а, 50, 52, 54;
переулок Карабасский - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Столярная – 1, 1а, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 49/1, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Перонная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 10-1, 11, 12, 13;
улица Товарная – 1, 1/3, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33/4, 35, 37, 39, 41, 43 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Долинская – 1, 1а, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 84, 89, 90;
улица Юбилейная – 1, 3, 5, 7;
улица Спасская – 15, 15/1, 17;
улица Водопьянова – 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
Избирательный участок №70
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №4" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Орлова, дом 101.
Границы:
улица Орлова – 101, 103, 105, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;
улица Молокова – 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 88/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 97, 99, 99а, 101, 103, 105, 109, 111, 113;
улица Юбилейная – 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 37/8, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116;

Новолитейная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Карабасская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 32/1, 33, 34, 36, 38, 38а, 40, 40а, 40б, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 48а, 50, 52, 54;
Карабасский тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Столярная көшесі – 1, 1а, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 49/1, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
Перонная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 10-1, 11, 12, 13;
Товарная көшесі – 1, 1/3, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33/4, 35, 37, 39, 41, 43 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Долинская көшесі – 1, 1а, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 84, 89, 90;
Юбилейная көшесі – 1, 3, 5, 7;
Саяжайлар алабы;
Спасская көшесі – 15, 15/1, 17;
Водопьянов көшесі – 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
№70 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орлов көшесі, 101 үй.
Шекаралары:
Орлов көшесі – 101, 103, 105, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;
Молоков көшесі – 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 88/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 97, 99, 99а, 101, 103, 105, 109, 111, 113;
Юбилейная көшесі – 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 37/8, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116;

улица Разрезовская – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/1, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
улица Якутская – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Рыбалко – 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Депутатская – 3, 4, 4-1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Асфальтная – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
улица Бытовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Тұмар – 1, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Избирательный участок №71
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №87" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Керамическая, дом 76.
Границы:
улица Александр Затаевича – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 77/1, 78, 80, 82, 82а;
улица Рыбная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Кондитерская – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41б, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
улица Ключевая – 1, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 6а-1, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а-2, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 69;

Разрезовская көшесі – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/1, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
Якутская көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Рыбалко көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55;
Депутатская көшесі – 3, 4, 4-1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Асфальтная көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
Бытовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Тұмар көшесі – 1, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
№71 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№87 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Керамическая көшесі, 76 үй.
Шекаралары:
Александр Затаевич көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 77/1, 78, 80, 82, 82а;
Рыбная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Кондитерская көшесі – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41б, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
Ключевая көшесі – 1, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 6а-1, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а-2, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 69;

переулок Хоровой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Кирпичная – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8/2, 9, 9/2, 10, 12, 14,16, 18, 19, 20а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
переулок Кирпичный – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 55;
улица Керамическая – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 13б, 13в, 13г, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 15в, 16, 16а, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78/2, 78а, 80, 82, 82/а;
улица Гончарная – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21а, 22, 22а, 24а, 38, 52а;
улица Альпинистов – 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 25, 25а, 25б, 25г, 26, 27, 27а, 27б, 27г, 27д, 28, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 29д, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 33г;
улица Балхашская – 1, 1а, 1/4, 2, 2/3, 2/5, 2а-2, 3, 3а, 4, 4а, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9/3, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/3, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 55, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица Четская – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22б, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 49б, 49в, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74;
улица Камали Дюсембекова – 5, 6, 6у, 7, 7у, 8, 8а, 8/1, 8у, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27;
улица Сабыра Рахимова – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
улица Стекольная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15;
улица Спасская – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9/2, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 16, 23;
улица Природная – 9, 10, 11, 13, 15, 16, 22, 23, 25, 28;
переулок Штакетный – 3, 5, 7,9, 11, 13, 15, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30;

Хоровой тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Кирпичная көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8/2, 9, 9/2, 10, 12, 14,16, 18, 19, 20а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35,
Кирпичный тұйық көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 55;
Керамическая көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 13б, 13в, 13г, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 15в, 16, 16а, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78/2, 78а, 80, 82, 82/а;
Гончарная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21а, 22, 22а, 24а, 38, 52а;
Альпинистер көшесі – 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 25, 25а, 25б, 25г, 26, 27, 27а, 27б, 27г, 27д, 28, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 29д, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 33г;
Балхашская көшесі – 1, 1а, 1/4, 2, 2/3, 2/5, 2а-2, 3, 3а, 4, 4а, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9/3, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/3, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 55, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
Четская көшесі – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22б, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 49б, 49в, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74;
Камали Дүйсембеков көшесі – 5, 6, 6у, 7, 7у, 8, 8а, 8/1, 8у, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27;
Сабыр Рахимов көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
Стекольная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15;
Спасская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9/2, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 16, 23;
Природная көшесі – 9, 10, 11, 13, 15, 16, 22, 23, 25, 28;
Штакетный тұйық көшесі – 3, 5, 7,9, 11, 13, 15, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30;

проспект Бухар жырау – 89, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141.
Избирательный участок №72
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №87" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Керамическая, дом 76.
Границы:
улица Керамическая – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/1, 81, 83;
улица Тургенева – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а;
улица Чехова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
улица Гончарная – 17, 21, 23, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42,43, 44, 45, 46, 47, 48,49, 50, 52, 56а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Кирпичная –11, 11а, 13, 13/1, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 21 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 40а, 42, 44, 46;
проспект Бухар жырау – 91, 92,93, 94,95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 102а, 102б, 103, 104, 105, 106, 107,110, 112, 113, 120;
улица Ключевая –27, 35;
переулок Квартальный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Александра Затаевича - 79, 81, 83;
улица Балхашская – 30, 31/1, 30/2, 32, 32/1, 32а, 32б, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59;
переулок Штакетный – 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а.
Избирательный участок №73
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №59" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Камали Дюсембекова, дом 46.
Границы:
улица Сарыарка – 6;
улица Камали Дюсембекова – 34, 35, 35/2, 37, 37/2, 39, 41, 43, 44/1, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 55, 57, 57/1, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 83/1, 83/2;
улица Рижская – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33а, 34, 34а;
улица Жағалау – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39.
Избирательный участок №74
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №86" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Орбита-1, дом 15.
Границы:

Бұқар жырау даңғылы – 89, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141.
№72 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№87 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Керамическая көшесі, 76 үй.
Шекаралары:
Керамическая көшесі – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/1, 81, 83;
Тургенев көшесі – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а;
Чехов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
Гончарная көшесі – 17, 21, 23, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42,43, 44, 45, 46, 47, 48,49, 50, 52, 56а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
Кирпичная көшесі –11, 11а, 13, 13/1, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 21 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 40а, 42, 44, 46;
Бұқар жырау даңғылы – 91, 92,93, 94,95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 102а, 102б, 103, 104, 105, 106, 107,110, 112, 113, 120;
Ключевая көшесі –27, 35;
Квартальный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Александр Затаевич көшесі - 79, 81, 83;
Балхашская көшесі – 30, 31/1, 30/2, 32, 32/1, 32а, 32б, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59;
Штакетный тұйық көшесі – 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а.
№73 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№59 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Камали Дүйсембеков көшесі, 46 үй.
Шекаралары:
Камали Дүйсембеков көшесі – 34, 35, 37, 37/2, 39, 41, 43, 44/1, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 55, 57, 57/1, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67,83/2;
Рижская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33а, 34, 34а;
Жағалау көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39.
№74 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№86 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орбита-1 шағынауданы, 15 үй.
Шекаралары:

микрорайон Орбита – 1 – 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/3;
микрорайон Оазис- 7,8, 11, 19, 20, 30, 31, 60, 63, 78, 82, 83;
микрорайон Оазис улица 3-ая- 5,9,11;
микрорайон Оазис улица 4-ая - 2,4;
улица Кенжина – 2/1, 2/2,12,16/1,30;
улица Камали Дюсембекова– 2, 3, 4.
Избирательный участок №75
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №86" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Орбита-1, дом 15.
Границы:
микрорайон Орбита – 1 – 12, 13, 14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 17/2;
микрорайон Орбита – 2 – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
проспект Республики – 40, 42.
Избирательный участок №76
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №16" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Язева, дом 13а.
Границы:
улица Язева – 11,13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 31;
проспект Строителей – 16, 18, 20, 22;
улица Карбышева – 4, 20, 22;
проспект Шахтеров – 9, 11, 13.
Избирательный участок №77
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №16" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Язева, дом 13а.
Границы:
улица Университетская – 25, 27;
улица Язева – 1, 3, 5, 7, 9, 10;
улица Карбышева – 6, 8, 10/2;
проспект Шахтеров – 3, 5, 5/1, 5/2, 7.
Избирательный участок №78
Центр: Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова", улица Карбышева, дом 7.
Границы:
улица Карбышева – 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/6, 5/9, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/7, 9/8, 10, 12, 14, 14/2;
улица Университетская – 17/3,19, 21, 23.
Избирательный участок № 79
Центр: Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова", улица Университетская, дом 28.
Границы:
улица Университетская – 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 28/7, 28/19, 29, 34, 34/1, 36/3, 78/11, 78/19, 78/15;
Жилой район ул. Университетская 1-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Язева – 2, 2а, 2/1, 4, 6, 8, 8а, 8/2;
проспект Шахтеров – 1, 1/2, 2/2;
микрорайон Панель-центр-2, 3,8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 45.
Избирательный участок № 80
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №66" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Карбышева, дом 17.
Границы:
улица Карбышева – 15, 15/2;
улица Муканова – 10, 10/2, 10/3, 12, 12/2, 14, 14/2, 14/3, 16, 16/2, 18, 18а, 18/2, 18/3.
Избирательный участок № 81

Орбита-1 ықшамауданы – 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/3;
Оазис ықшамауданы;
Кенжин көшесі – 2/1, 2/2;
Камали Дүйсембеков көшесі – 2, 3, 4.
№75 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№86 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орбита-1 шағынауданы, 15 үй.
Шекаралары:
Орбита - 1 ықшамауданы – 12, 13, 14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 17/2;
Орбита - 2 ықшамауданы – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Республика даңғылы – 40, 42.
№76 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Язев көшесі, 13а үй.
Шекаралары:
Язев көшесі – 11,13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 31;
Құрылысшылар даңғылы– 16, 18, 20, 22;
Карбышев көшесі – 4, 20, 22;
Шахтерлер даңғылы – 9, 11, 13.
№77 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Язев көшесі, 13а үй.
Шекаралары:
Университетская көшесі – 25, 27;
Язев көшесі– 1, 3, 5, 7, 9, 10;
Карбышев көшесі– 6, 8, 10/2;
Шахтерлер даңғылы– 3, 5, 5/1, 5/2, 7.
№78 сайлау учаскесі
Орталығы: "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Карбышев көшесі, 7 үй.
Шекаралары:
Карбышев көшесі – 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/6, 5/9, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/7, 9/8, 10, 12, 14, 14/2;
Университетская көшесі –17/3,19, 21, 23.
№ 79 сайлау учаскесі
Орталығы: "Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Университетская көшесі, 28 үй.
Шекаралары:
Университетская көшесі – 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 28/7, 28/19, 29, 34, 34/1, 36/3, 78/11, 78/19, 78/15;
Университетская көшесі тұрғын ауданы 1-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Язев көшесі – 2, 2а, 2/1, 4, 6, 8, 8а, 8/2;
Шахтерлер даңғылы – 1, 1/2, 2/2;
Панель-Орталығы ықшамауданы.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№66 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Карбышев көшесі, 17 үй.
Шекаралары:
Карбышев көшесі – 15, 15/2;
Мұқанов көшесі – 10, 10/2, 10/3, 12, 12/2, 14, 14/2, 14/3, 16, 16/2, 18, 18а, 18/2, 18/3.
№ 81 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №66" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Карбышева, дом 17.
Границы:
улица Муканова – 22, 24, 26, 28;
проспект Строителей – 1,1Б, 1Г, 4, 5, 6, 7, 8, 11/1;
улица Сатыбалдина – 1, 2, 4, 7/2, 7/3;
улица Карбышева – 9, 9/1, 10/3.
Избирательный участок № 82
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №81" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Гапеева, дом 1б.
Границы:
улица Муканова – 3, 9/3, 34, 11, 13, 15, 17;
улица Гапеева – 5, 35;
улица Рыскулова – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Избирательный участок №83
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №81" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Гапеева, дом 1б.
Границы:
проспект Республики – 1/8,2, 3,4, 4/2, 5;
улица Гапеева – 2,3/3,4,5,6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 14, 16, 31, 33.
Избирательный участок № 84
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат "Дарын", улица Гапеева, дом 29/2.
Границы:
Улица Гапеева-1, 1/8, 3/2, 7.
улица Гапеева жилой массив 1- 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 16.
Избирательный участок №85
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский транспортно-технический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Муканова, дом 21/2.
Границы:
улица Гапеева - 9, 11, 12, 13, 15, 15/2, 17, 17/3,17/4, 19, 19/4, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 86
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Областная детская клиническая больница" управления здравоохранения Карагандинской области, улица Ержанова, дом 8.
Границы:
улица Ержанова-8.
Избирательный участок №87
Центр: Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова", улица Муканова, дом 1.
Границы:
улица Университетская – 11, 15, 17, 17/2;
улица Муканова – 1, 1б, 1/2, 1/3, 1/6, 1/9 блок-1, 1/9 блок-2, жилой массив 2 дом 2, 4, 4/1, 6, 6/2, 6/3, 8.
Избирательный участок № 88
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Сламии Саттарова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, дом 15.
Границы:
улица Сатыбалдина – 8, 10, 13;
проспект Строителей – 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Муканова - 30/2.
Избирательный участок № 89
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Сламии Саттарова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, дом 15.
Границы:
улица Муканова – 32;

Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№66 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Карбышев көшесі, 17 үй.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі – 22, 24, 26, 28;
Құрылысшылар даңғылы – 1, 1Б, 1Г, 4, 5, 6, 7, 8, 11/1;
Сатыбалдин көшесі – 1, 2, 4, 7/2, 7/3;
Карбышев көшесі – 9, 9/1, 10/3.
№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№81 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гапеев көшесі, 1б үй.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі – 3, 9/3, 34, 11, 13, 15, 17;
Гапеев көшесі – 5, 35;
Рысқұлов көшесі– 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
№83 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№81 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гапеев көшесі, 1б үй.
Шекаралары:
Республика даңғылы– 1/8, 2, 3,4, 4/2, 5;
Гапеев көшесі– 2,3/3,4,5, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 14, 16, 31, 33.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы: "Дарын" мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гапеев көшесі, 29/2 үй.
Шекаралары:
Гапеев көшесі – 1, 1/8, 3/2, 7.
Гапеев тұрғын алабы 1-2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 16.
№85 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды көлік-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мұқанов көшесі, 21/2 үй.
Шекаралары:
Гапеев көшесі - 9, 11, 12, 13, 15, 15/2, 17, 17/3, 17/4, 19, 19/4, 23, 25, 27, 29.
№86 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ержанов көшесі, 8 үй.
№87 сайлау учаскесі
Орталығы: "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Мұқанов көшесі, 1 үй.
Шекаралары:
Университетская көшесі – 11, 15, 17, 17/2;
Мұқанов көшесі – 1, 1б, 1/2, 1/3, 1/6,1/9 блок-1,1/9 блок-2, тұрғын үй алабы 2 үй 2, 4, 4/1, 6, 6/2, 6/3, 8.
№88 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Сләмия Саттаров атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Сатыбалдин көшесі – 8, 10, 13;
Құрылысшылар даңғылы – 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Мұқанов көшесі - 30/2.
№89 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Сләмия Саттаров атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі – 32;

улица Сатыбалдина – 7, 9, 11, 11/2;
проспект Республики – 6, 8, 10, 14, 16, 16/2.
Избирательный участок №90
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №27" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, дом 24.
Границы:
проспект Строителей – 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33/4.
Избирательный участок №91
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №27" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, дом 24.
Границы:
проспект Шахтеров – 31, 31а, 31б, 31/4, 36/2;
улица Сатыбалдина – 16, 18, 27/2, 28, 28/4,30.
Избирательный участок №92
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №15" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, дом 19.
Границы:
проспект Шахтеров – 20/2, 23, 23/7, 25;
проспект Республики – 30, 30/2, 32, 34, 36, 38, 39;
проспект Строителей – 33/1;
проспект Республики – 22, 24.
Избирательный участок №93
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №15" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, дом 19.
Границы:
улица Сатыбалдина - 15/1, 17, 23, 25, 27, 29;
проспект Республики – 18, 18/2, 20, 28.
Избирательный участок № 94
Центр: Республиканское государственное учреждение "Учреждение АК – 159/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан, улица Асфальтная, дом 16.
Границы:
Улица Асфальтная-16.
Избирательный участок № 95
Центр: Товарищество ограниченной ответственности Медицинская Фирма "Гиппократ", улица Касым Аманжолова, дом 10.
Границы:
улица Касым Аманжолова -10.
Избирательный участок №96
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №62" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области улица Солнечная, дом 2а.
Границы:
улица Бакинская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Гастелло – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 26;
улица Жамбыла – 162, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 186;
улица Космодемьянской – 52, 54, 57а, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица Пичугина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;

Сатыбалдин көшесі – 7, 9, 11, 11/2;
Республика даңғылы – 6, 8, 10, 14, 16, 16/2.
№90 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№27 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 24 үй.
Шекаралары:
Құрылысшылар даңғылы – 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33/4.
№91 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№27 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 24 үй.
Шекаралары:
Шахтерлер даңғылы – 31, 31а, 31б, 31/4, 36/2;
Сатыбалдин көшесі – 16, 18, 27/2, 28,28/4, 30.
№92 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 19 үй.
Шекаралары:
Шахтерлер даңғылы – 20/2, 23, 23/7, 25;
Республика даңғылы– 30, 30/2, 32, 34, 36, 38, 39;
Құрылысшылар даңғылы – 33/1;
Республика даңғылы – 22, 24.
№93 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 19 үй.
Шекаралары:
Сатыбалдин көшесі - 15/1, 17, 23, 25, 27, 29;
Республика даңғылы – 18, 18/2, 20, 28.
№94 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "АК-159/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Асфальтная көшесі, 16 үй.
№95 сайлау учаскесі
Орталығы: "Гиппократ" медициналық фирмасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Қасым Аманжолов көшесі, 10 үй.
№96 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№62 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солнечная көшесі, 2а үй.
Шекаралары:
Бакинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
Гастелло көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 26;
Жамбыл көшесі – 162, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 186;
Космодемьянская көшесі – 52, 54, 57а, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
Пичугин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;

проспект Абдирова – 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Привокзальная – 1, 2, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Пригородная – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица Пугачева – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Солнечная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33б, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Избирательный участок № 789
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Алимхана Ермекова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бауыржана Момышулы, строение 30.
Границы:
проспект Республики – 1/2, 1/3, 1/4;
улица Бауыржана Момышулы - 24, 26,26/2,26/3,28;
улина Хайруллы Кабжанова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95;
улица Габдуллы Кулкыбаева – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82;
улица Жумаша Аубакирова – – 1А ,1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 100, 100/1, 100/2;
улица Карибоза Шектыбаева - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
5-улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14 15 15/1 15/2 15/3 16 17 17/1 18 19 19/1 20 21 21/1 22 23 23/1 24 25 25/1 26 27 27/1 28 30 31 32 33 34 35 36.
мкрн. Шапагат - 7, 8, 9, 10;
Избирательный участок № 792
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Қоғамдық Келісім" управления внутренней политики Карагандинской области, проспект Шахтеров, строение 64.
Границы:
микрорайон Гульдер - 1 – 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21а, 22,66;
улица Муканова жилой массив 55, дом 7, 9,10, 13, 15, 16, 57, 57а, 57б, 57/2, 59/1;
улица Таттимбета-10/14, 19/14, 20, 21,22;
улица Таттимбета жилой массив 1-2,3,9,38;
улица Таттимбета жилой массив 2-4,5,9,12.
Избирательный участок № 793

Әбдіров даңғылы – 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 52, 53, 54, 55;
Привокзальная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13;
Пригородная көшесі – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Пугачев көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Солнечная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33б, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
№ 789 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әлімхан Ермеков атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бауыржан Момышұлы көшесі, 30 құрылыс.
Шекаралары:
Республики даңғылы – 1/2, 1/3, 1/4;
Бауыржана Момышулы көшесі - 24, 26,26/2,26/3,28;
Хайруллы Кабжанова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95;
Габдуллы Кулкыбаева көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82;
Жумаш Аубакиров көшесі – 1А ,1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 100, 100/1, 100/2;
Карибоз Шектыбаев көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
5-көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14 15 15/1 15/2 15/3 16 17 17/1 18 19 19/1 20 21 21/1 22 23 23/1 24 25 25/1 26 27 27/1 28 30 31 32 33 34 35 36.
Шапагат ықшам ауданы- 7, 8, 9, 10
№ 792 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы ішкі саясат басқармасының "Қоғамдық Келісім" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шахтерлер көшесі, 64.
Шекаралары:
Гүлдер - 1 ықшамауданы – 1 – 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21а, 22;
Мұқанов көшесі –55 тұрғын алабы, 10, 57, 57а, 57б, 57/2, 59/1 үй;
Тәттімбет көшесі – 1 тұрғын алабы, 1/2, 2 тұрғын алабы, 2 үй, 1/3, 3, 4, 8, 9, 10, 10/15, 11, 12, 18, 19/14, 20, 21, 22.
№ 793 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Вечерняя школа №100" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Седова, дом 6.
Границы:
проспект Сакена Сейфуллина – 10, 10а, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 48, 62, 64, 66, 99;
улица Седова – 1, 2, 4, 8, 11, 11a, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 30, 32, 33, 34, 35а, 36, 37а, 38, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
переулок Краснодарский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17;
улица Бадина – 48, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112а, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131;
улица Арбатская – 46, 48, 50, 52, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 83, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93;
улица Степная – 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 71а, 73, 74а, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 88/2, 88/4, 88/5, 88/7, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Строительная – 43, 43-1, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 78а, 78-1, 79, 80, 81, 81/1, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 97/3, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 143а, 144, 145, 145а;
улица Нахимова – 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 73б, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
улица Новая – 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, 17\1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27\2, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 63, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 101, 101а, 103, 105, 114, 116, 118;
улица Западная – 1, 2а, 3, 3а, 5, 5а, 6а, 7, 9, 11/1, 12, 13а, 14, 17, 18, 19, 19а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 59, 61;

Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№100 кешкі мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Седов көшесі, 6 үй.
Шекаралары:
Сәкен Сейфуллин даңғылы–10, 10а, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 48, 62, 64, 66, 99;
Седов көшесі – 1, 2, 4, 8, 11, 11a, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 30, 32, 33, 34, 35а, 36, 37а, 38, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Краснодарский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17;
Бадин көшесі–48, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112а, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131;
Арбатская көшесі – 46, 48, 50, 52, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 83, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93;
Степная көшесі– 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 71а, 73, 74а, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 88/2, 88/4, 88/5, 88/7, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Строительная көшесі – 43, 43-1, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 78а, 78-1, 79, 80, 81, 81/1, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 97/3, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 143а, 144, 145, 145а;
Нахимов көшесі – 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 73б, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
Новая көшесі – 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, 17\1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27\2, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 63, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 101, 101а, 103, 105, 114, 116, 118;
Западная көшесі – 1, 2а, 3, 3а, 5, 5а, 6а, 7, 9, 11/1, 12, 13а, 14, 17, 18, 19, 19а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 59, 61;

микрорайон Кунгей улица 1-ая- 3, 4/1, 4/2, 4/3, 8, 11, 13, 18, 18/1, 21, 21а, 24, 25 26, 31, 41 41/1, 87, 139,
микрорайон Кунгей улица 2-ая-3, 4,5, 19, 21, 23/1,23/2, 23/3, 23/4, 24,25, 26,27, 29, 31, 34/2, 36, 38,50
микрорайон Кунгей улица 3-ая- 7,
микрорайон Кунгей улица 5-ая- 1, 21, 23, 23А, 25, 26, 29 31, 33, 33б 41/1, 52/1
микрорайон Кунгей улица 7-ая-61/1
микрорайон Кунгей улица 9-ая-1А
микрорайон Кунгей улица 17-ая 10,
микрорайон Кунгей улица 21-ая-4
микрорайон Кунгей улица 33-ая-142/1
микрорайон Кунгей улица 36-ая-55;
микрорайон Кунгей улица Зада Кажыбекова-2, 4, 4/1, 5, 6, 8, 10,11А, 16,17, 18, 19, 20, 27, 34, 35, 36,38, 37, 40, 41, 38/1, 44, 46, 48, 47,
микрорайон Кунгей улица Батыр Баяна-1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11А, 13А, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 25/1, 24, 26, 28, 27, 29А , 34, 35, 38, 40,
микрорайон Кунгей улица Елебекова-1А, 2/1, 2/2, 4/1, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23А, 26, 29, 35 , 42, 44, 45, 47, 48, 55, 56, 63, 65
микрорайон Кунгей улица Жакана Смакова-1/1, 2Б, 1В, 3, 5, 5А, 6, 8, 10, 12, 7, 11/1, 14, 17, 19, 21, 21/1, 22, 24, 26, 41, 45, 46, 49, 54, 55
микрорайон Кунгей улица Жанабаева-2, 4, 6, 8, 10, 107;
микрорайон Кунгей улица Жусупбек Алтайбаев -1, 1б, 1/1, 1/4, 2/2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14 14А 15, 17А, 17, 19, 56, 31, 42, 49/1
микрорайон Кунгей улица Иглика бия-1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 3, 5 6А, 6, 7 9, 10, 11, 13, 13а , 18, 20, 23, 24 25, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 41, 42, 42А, 44, 45, 47, 47, 49, 51, 53, 53/1, 53/3, 55
микрорайон Кунгей улица Нила Мазитов-1Б, 1В, 4, 5, 6, 7Б, 11, 13, 18, 21А, 22, 26, 31, 32, 33А, 33Б, 36, 38, 40, 41, 41Б
микрорайон Кунгей улица Фазыла Карибжанова-2, 2А, 3, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 17, 19, 20, 21, 23, 26А, 29, 31, 35 38, 38/1, 51, 58, 69
микрорайон Кунгей улица Назира Турекулова-1, 1Б , 8, 4, 9, 13, 15, 16, 16/1, 17, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 46, 33, 35, 37/1, 39, 41/1, 42 , 44, 47, 49, 49Б, 50, 51, 53, 58, 61, 62, 62/2, 63, 64
микрорайон Кунгей улица Карима Мынбаева –1, 1/1, 2, 2/1, 4, 6/1, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 31, 32, 35/1 40, 41, 42, 43, 46, 47, 51/1, 53б, 55, 57, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 72, 73А
микрорайон Кунгей улица Куанышбаева-1, 1/1, 2, , 3, 5, 5А, 5/1, 7, 8, 8а 9, 11, 15, 20, 22, 23, 25, 32, 36, 39, 40, 41, 45, 46А, 47, 49, 51, 52, 55, 61, 65, 67
микрорайон Кунгей улица Мухамедхана Сейткулова-11, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 29б, 30, 31, 31А, 32, 33, 35, 36/1 37, 39, 45, 47, 49,
микрорайон Кунгей улица Нуртаса Ондасынова- 1/11, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 18 , 18/1 , 19, 20А, 21, 22, 23, 24, , 25, 26, 29, 31, 31А, 32 33, 34, 36, 37 , 40, 45, , 49, 50, 52, 54, , 56, 61 , 67, 73

Кунгей ықшам ауданы- 1 көшесі - 3, 4/1, 4/2, 4/3, 8, 11, 13, 18, 18/1, 21, 21а, 24, 25, 26, 31, 41, 41/1, 87, 139
Кунгей ықшам ауданы 2-көшесі-3, 4, 5, 19, 21, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 34/2, 36, 38, 50
Күнгей ықшам ауданы 3-көшесі - 7
Күнгей ықшам ауданы 5- көшесі - 1, 21, 23, 23А, 25, 26, 29, 31, 33, 33б 41/1, 52/1
Күнгей ықшам ауданы 7- көшесі-61/1
Күнгей ықшам ауданы 9- көшесі-1А
Күнгей ықшам ауданы 17- көшесі 10
Күнгей ықшам ауданы 21- көшесі-4
Күнгей ықшам ауданы 33- көшесі -142/1
Күнгей ықшам ауданы 36- көшесі-55
Күнгей ықшам ауданы Зада Кажыбекова көшесі -2, 4, 4/1, 5, 6, 8, 10, 11А, 16, 17, 18, 19, 20, 27, 34, 35, 36, 38, 37, 40, 41, 38/1, 44, 46, 48, 47
Күнгей ықшам ауданы Батыр Баян көшесі -1, 2, 4,5, 6, 7, 9,10, 11,11А 13А, 17, 19, 20,21, 23, 25, 25/1,24, 26, 28,27 29А ,34, 35, 38, 40
Күнгей ықшам ауданы Елебеков көшесі 1А, 2/1,2/2, 4/1, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23А, 26, 29, 35 , 42, 44, 45, 47, 48, 55, 56, 63, 65
Күнгей ықшам ауданы Жакан Смаков көшесі -1/1, 2Б, 1В, 3, 5, 5А, 6, 8, 10, 12, 7, 11/1, 14, 17, 19, 21, 21/1, 22, 24, 26, 41, 45, 46, 49, 54, 55
Күнгей ықшам ауданы Жанабаев көшесі -2, 4, 6, 8, 10, 107
Күнгей ықшам ауданы Жусупбек Алтайбаев көшесі --1, 1б, 1/1, 1/4, 2/2, 3,5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 14А 15, 17А, 17, 19, 56, 31, 42, 49/1
Күнгей ықшам ауданы Иглика бия көшесі -1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 3, 5 6А, 6, 7 9, 10, 11, 13, 13а , 18, 20, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 41, 42, 42А, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 53/1, 53/3, 55
Күнгей ықшам ауданы Нила Мазитов көшесі -1Б, 1В, 4, 5, 6, 7Б, 11, 13, 18, 21А, 22, 26, 31, 32, 33А, 33Б, 36, 38, 40, 41, 41Б
Күнгей ықшам ауданы Фазыла Карибжанова көшесі -2, 2А, 3, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 17, 19, 20, 21, 23, 26А, 29, 31, 35, 38, 38/1, 51, 58, 69
Күнгей ықшам ауданы Назира Турекулова көшесі -1, 1Б ,8, 4, 9, 13, 15, 16, 16/1, 17, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 46, 33, 35, 37/1, 39, 41/1, 42 , 44, 47, 49, 49Б 50, 51, 53, 58, 61, 62, 62/2, 63, 64
Күнгей ықшам ауданы Карим Мынбаев көшесі –1, 1/1, 2, 2/1, 4, 6/1, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 31, 32, 35/1 40, 41, 42, 43, 46, 47, 51/1, 53б, 55, 57, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 72, 73А
Күнгей ықшам ауданы Куанышбаев көшесі -1, 1/1, 2, , 3, 5, 5А, 5/1, 7, 8, 8а, 9, 11, 15, 20, 22, 23, 25, 32, 36, 39, 40, 41, 45, 46А, 47, 49, 51, 52, 55, 61, 65, 67
Күнгей ықшам ауданы Мухамедхан Сейткулов көшесі -11, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 28 29, 29б, 30, 31, 31А, 32, 33, 35, 36/1 37, 39, 45, 47, 49
Күнгей ықшам ауданы Нуртаса Ондасынов көшесі - 1/11, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 18 , 18/1 , 19, 20А, 21, 22, 23, 24, , 25, 26, 29, 31, 31А, 32, 33, 34, 36, 37 , 40, 45, 49, 50, 52, 54, 56, 61 , 67, 73

микрорайон Кунгей улица Шолпан Жандарбекова-1, 1/1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 22, 24, 25, 26/1 27/1, 28/1, 29А, 30, 31А, 32, 33 34, 35, 36, 38, 42, 46, 48, 49А,51, 51А, 52, 55, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68
микрорайон Кунгей улица Акселеу Сейдимбека-1, 1А, 2, 4, 6, 7, 11, 14, 50, 50/1, 53, 54, 57, 59, 61
улица Толеубаева 1,½, 1/3, 1/4, 2, 5, 7, 7/1, 8, 11, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 39, 39Б, 47,60, 62
Матена Рахимбекова 1/1, 3а, 5, 5А, 7, 8, 10, 9,11, 14, 17 20, 22/1, 22, 28А, 30, 38, 40, 42, 41,43, 45, 46, 47А, 49, 54, 58, 62, 63, 64, 66
Избирательный участок № 805
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат "Дарын", улица Гапеева, дом 29/2.
Границы:
микрорайон Кунгей-5 , 27А, 518, 570, 577, 578, 594, 597, 600, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 612, 613, 626, 628, 641, 648, 649, 650 ,655, 656 657,658 660, 667, 678, 880, 900, 906, 917, 910, 922, 926, 932, 950, 958, 961, 973, 994, 992, 1018, 1020
микрорайон Кунгей улица 1-ая- 43, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 71А, 89, 91, 93, 97, 101, 105, 113, 89/1
микрорайон Кунгей улица 2-ая-37, 37А, 41, 43А, 45А, 49, 52, 58, 59, 63, 65, 67, 69, 73, 74 , 76, 81, 89а, 94, 101, 109, 116, 124, 125
микрорайон Кунгей улица 5-ая- 49, 53, 58, 61, 63, 65, 67, 68, 70, 71, 71б 72, 75, 76, 79, 81, 84, 85, 88, 89, 91, 92, 97, 100, 114, 116, 101
микрорайон Кунгей улица 7-ая-167
микрорайон Кунгей улица 21-ая-122, 215, 261
микрорайон Кунгей улица 22-ая-149А, 230, 250
микрорайон Кунгей улица 23-ая 253
микрорайон Кунгей улица 33-ая-26, 105, 142/2
микрорайон Кунгей улица 34-ая-55, 70
микрорайон Кунгей улица 35-ая- 72/1
микрорайон Кунгей улица Зада Кажыбекова-53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 76, 79А, 84, 89, 89а, 89/1, 92, 93, 100, 105, 107, 108, 114, 126
микрорайон Кунгей улица Батыр Баяна-, 42, 44, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 53, 55А, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 77, 85, 100, 104
микрорайон Кунгей улица Елебекова-57, 67, 71, 73, 79, 81/1, 88, 90, 97, 124, 147, 150
микрорайон Кунгей улица Жакана Смакова-18, 67, 76, 79, 78, 86, 96, 109, 114, 147А, 259
микрорайон Кунгей улица Жанабаева-1, 3, 7, 9
микрорайон Кунгей улица Жусупбек Алтайбаев -61, 64/1, 82, 82/1, 107, 111, 117
микрорайон Кунгей улица Иглика бия-1, 56, 58, 62-64, 63, 63А, 66, 67, 68, 69А , 71, 72, 77, 85, 91, 93, 97, 103
микрорайон Кунгей улица Нила Мазитов- 43, 43А, 43/1, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 59/1, 61, 62, 68, 72, 79, 80, 81/1, 81а, 84, 86, 88, 89/1, 90, 91, 93, 95, 98, 97, 107, 122, 145, 147, 151, 163, 534, 546

Күнгей ықшам ауданы Шолпан Жандарбекова көшесі-1, 1/1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 22, 24, 25, 26/1, 27/1, 28/1, 29А, 30, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 42, 46, 48, 49А 51, 51А, 52, 55, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68
Күнгей ықшам ауданы Акселеу Сейдимбек көшесі -1, 1А, 2, 4, 6, 7, 11, 14 50, 50/1, 53, 54, 57, 59, 61
Төлеубаева көшесі- 1, ½, 1/3, 1/4, 2, 5, 7, 7/1, 8, 11, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31,39, 39Б,4760,62
Матен Рахимбеков көшесі- 1/1, 3а, 5, 5А, 7, 8, 10, 9,11, 14, 17 20, 22/1, 22, 28А, 30, 38, 40, 42, 41,43, 45, 46, 47А, 49, 54, 58, 62, 63, 64, 66
№ 805 сайлау учаскесі
Орталығы: "Дарын" мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гапеев көшесі, 29/2 үй.
Шекаралары:
Кунгей ықшам ауданы- 5, 27А, 518, 570, 577, 578, 594, 597, 600, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 612, 613, 626, 628, 641, 648, 649, 650, 655, 656 657, 658, 660, 667, 678, 880, 900, 906, 917, 910, 922, 926, 932, 950, 958, 961, 973, 994, 992, 1018, 1020;
Кунгей ықшам ауданы у 1-көшесі 43, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 71А, 89, 91, 93, 97, 101, 105, 113, 89/1;
Кунгей ықшам ауданы 2-көшесі-37, 37А, 41, 43А, 45А, 49, 52, 58, 59, 63, 65, 67, 69, 73, 74 76, 81, 89а, 94, 101, 109, 116, 124, 125;
Күнгей ықшам ауданы 5- көшесі -ая- 49, 53, 58, 61, 63, 65 67, 68, 70, 71, 71б, 72, 75, 76, 79, 81, 84, 85, 88, 89, 91, 92, 97, 100, 114, 116, 101;
Күнгей ықшам ауданы 7- көшесі-167;
Күнгей ықшам ауданы 21- көшесі-122, 215, 261;
микрорайон Кунгей улица 22-ая-149А, 230, 250;
микрорайон Кунгей улица 23-ая -253;
Күнгей ықшам ауданы 33- көшесі -26, 105, 142/2;
Күнгей ықшам ауданы 34- көшесі -55, 70;
Күнгей ықшам ауданы 35- көшесі- 72/1;
Күнгей ықшам ауданы Зада Кажыбекова көшесі -53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 76, 79А, 84, 89, 89а, 89/1, 92, 93, 100, 105,107, 108, 114, 126;
Күнгей ықшам ауданы Батыр Баян көшесі -42, 44, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 53, 55А, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 77, 85, 100, 104;
Күнгей ықшам ауданы Елебеков көшесі 57, 67, 71, 73, 79, 81/1, 88, 90, 97, 124, 147, 150;
Күнгей ықшам ауданы Жакан Смаков көшесі -18, 67, 76, 79, 78, 86, 96, 109, 114, 147А, 259;
Күнгей ықшам ауданы Жанабаев көшесі -1, 3, 7, 9
Күнгей ықшам ауданы Жусупбек Алтайбаев көшесі --61, 64/1, 82, 82/1, 107, 111, 117;
Күнгей ықшам ауданы Иглика бия көшесі -1, 56, 58, 62-64, 63, 63А, 66, 67,68, 69А , 71, 72, 77, 85, 91, 93, 97, 103;
Күнгей ықшам ауданы Нила Мазитов көшесі - 43, 43А, 43/1, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 59/1, 61, 62, 68,72, 79, 80, 81/1, 81а, 84, 86, 88, 89/1, 90, 91, 93, 95, 98, 97, 107, 122, 145, 147, 151, 163, 534, 546;

микрорайон Кунгей улица Фазыла Карибжанова-15/1, 26, 74, 75, 90, 93А, 104А, 114, 115, 128, 129, 131, 137, 141/1, 142, 142а 142/1, 142/4, 142/6, 149, 187, 189/1, 195
микрорайон Кунгей улица Назира Турекулова-68, 76, 78, 80, 82, 88, 92, 94, 104, 103, 114, 105, 104А, 101, 100, 94, 133, 131/1, 111
микрорайон Кунгей улица Карима Мынбаева –82, 82, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93,95,101, 106, 107,108, 110, 123, 135,141,153,167, 172 , 182/2
микрорайон Кунгей улица Куанышбаева-58, 63, 68 70, 71/1, 73, 83 85, 90А, 93, 102, 104/1, 116, 117, 119, 139, 148, 154, 169а
микрорайон Кунгей улица Мухамедхана Сейткулова- 38, 42, 46, 54, 55, 57, 57б, 58, 59, 59а, 62, 64, 65, 69, 70, 75, 77, 87, 84, 86, 88, 89, 89/1, 91, 97, 101, 104, 105, 107,112, 114, 126
микрорайон Кунгей улица Нуртаса Ондасынова-77, 77б 87, 89, 95, 96, 97, 99, 101, 105, 111, 115, 121, 123а, 133, 138, 139а, 140, 143, 153
микрорайон Кунгей улица Шолпан Жандарбекова-11б, 74, 83, 87, 90, 94, 95, 96, 99,100, 101 , 105, 110, 115, 116, 120, 122, 133, 158, 163, 168, 170 , 195, 803, 987
микрорайон Кунгей улица Акселеу Сейдимбека-63/1, 108
улица ДЭУ-50 – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/3, 12, 13.
Толеубаева -51б, 63, 65, 84 , 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 100, 104, 116, 120, 122, 124, 141, 159, 171а, 169, 196, 918
Матена Рахимбекова 76/3, 75, 82, 141, 236, 708, 746
8-ая улица Кунгей -103
Спасская шоссе –2, 8, 9, 11, 12
Избирательный участок № 806
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Алимхана Ермекова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бауыржана Момышулы, строение 30.
Границы:
улица Байкена Ашимова – 21, 21А,22, 24, 26, 28
137 квартал –349
Улица Камали Дүйсенбекова 83/1, 83/2

Күнгей ықшам ауданы Фазыла Карибжанова көшесі -15/1, 26, 74, 75, 90, 93А, 104А, 114, 115, 128, 129, 131, 137, 141/1, 142, 142а, 142/1, 142/4, 142/6, 149, 187, 189/1, 195;
Күнгей ықшам ауданы Назира Турекулова көшесі -68, 76, 78, 80, 82, 88, 92, 94, 104, 103, 114, 105, 104А, 101, 100, 94, 133, 131/1, 111;
Күнгей ықшам ауданы Карим Мынбаев көшесі –82, 82, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93,95,101, 106, 107,108, 110, 123, 135,141,153,167, 172 , 182/2;
Күнгей ықшам ауданы Куанышбаев көшесі -58, 63, ,68 70, 71/1, 73,83 85, 90А, 93,102 ,104/1, 116, 117, 119, 139,148, 154,169а;
Күнгей ықшам ауданы Мухамедхан Сейткулов көшесі - 38, 42, 46, , 54, 55, 57, 57б, 58, 59, 59а, 62, 64, 65, 69, 70, 75, 77, 87, 84, 86, 88, 89, 89/1, 91, 97, 101, 104, 105, 107, 112, 114, 126;
микрорайон Кунгей улица Нуртаса Ондасынова-, 77, 77б, 87, 89, 95, 96, 97, 99, 101, 105, 111, 115, 121, 123а, 133, 138, 139а, 140, 143, 153;
Күнгей ықшам ауданы Шолпан Жандарбекова көшесі-11б 74, 83, 87, 90, 94, 95, 96 , 99 , 100, 101 , 105, 110, 115 , 116, 120, 122, 133, 158, 163, 168, 170, 195, 803, 987;
Күнгей ықшам ауданы Акселеу Сейдимбек көшесі -63/1, 108;
улица ДЭУ-50 – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/3, 12, 13;
Төлеубаева көшесі- -51б, 63, 65, 84 ,86, 88, 89, 90, 92, 93,94, 100, 104, 116, 120, 122, 124, 141, 159, 171а, 169, 196, 918;
Матен Рахимбеков көшесі 76/3, 75, 82, 141, 236, 708, 746;
Кунгей 8-көшесі-103;
Спасская тас жолы –2, 8, 9, 11, 12;
№ 806 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әлімхан Ермеков атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бауыржан Момышұлы көшесі, 30 құрылыс.
Шекаралары:
Байкена Ашимов көшесі – 21, 21А,22, 24, 26, 28;
137 квартал –349
Камали Дүйсенбеков көшесі 83/1, 83/2