О признании утратившими силу некоторых решений Шахтинского городского маслихата
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 28 июля 2022 года № 160/15. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2022 года № 28955
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Шахтинского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 28 июля 2022 года
№ 160/15
Перечень некоторых решений Шахтинского городского маслихата, подлежащих признанию утратившими силу
1. Решение Шахтинского городского маслихата от 10 мая 2018 года №1510/21 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества поселка Долинка города Шахтинск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4773).
2. Решение Шахтинского городского маслихата от 10 мая 2018 года №1511/21 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества поселка Новодолинский города Шахтинск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4774).
3. Решение Шахтинского городского маслихата от 10 мая 2018 года №1512/21 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества поселка Шахан города Шахтинск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4771).

Шахтинск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 шілдедегі № 160/15 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 шілдеде № 28955 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шахтинск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қалалық мәслихатының хатшысы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 28
шілдедегі
№ 160/15
Шешіміне қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының күші жойылды деп тануға жататын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 мамырдағы №1510/21 "Шахтинск қаласы Долинка кентінің жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4773 болып тіркелген).
2. Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 мамырдағы №1511/21 "Шахтинск қаласы Новодолинский кентінің жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4774 болып тіркелген).
3. Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 мамырдағы №1512/21 "Шахтинск қаласы Шахан кентінің жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4771 болып тіркелген).