О признании утратившим силу решения Абайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 37/395 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Абайского района"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 9 июня 2022 года № 24/237. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июня 2022 года № 28430
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Абайского района" от 23 декабря 2014 года № 37/395 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2935).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов

Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/395 "Абай ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 маусымдағы № 24/237 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 маусымда № 28430 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының "Абай ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/395 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2935 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов