О признании утратившим силу решение "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Жанааркинскому району"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 30 марта 2022 года № 20/135. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2022 года № 27450
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Жанааркинскому району" Жанааркинского районного маслихата от 23 августа 2018 года № 32/229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4927).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов

"Жаңаарқа ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 20/135 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 сәуірде № 27450 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жаңаарқа ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 тамыздағы № 32/229 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4927 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов