Шектеу іс-шараларын алу және Шет ауданы әкімінің 2022 жылғы 19 қаңтардағы № 05/01 "Ақсу-Аюлы ауылдық округінің Еңбекшіл, Ақшатау кентінің Жарылғап батыр, Босаға ауылдық округінің Босаға, Киікті ауылдық округінің Киікті ауылдарына шектеу іс шараларын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 23/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 сәуірде № 27730 болып тіркелді
Қазақстан Республикасындағы "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабы, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына және Шет ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 06-08-02/94 ұсынысы негізінде, Шет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шет ауданы бойынша Ақсу-Аюлы ауылдық округінің Еңбекшіл ауылы, Ақшатау кентінің Жарылғап батыр ауылы, Босаға ауылдық округінің Босаға ауылы, Киікті ауылдық округінің Киікті ауылы аумақтарында ірі қара малдың инфекциялық ринотрахеит және вирустық диареямен ауыратын ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар кешенінің өткізілуіне байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Шет ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 19 қаңтардағы №05/01 "Ақсу-Аюлы ауылдық округінің Еңбекшіл, Ақшатау кентінің Жарылғап батыр, Босаға ауылдық округінің Босаға, Киікті ауылдық округінің Киікті ауылдарына шектеу іс шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26643 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шет ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданының әкімі М. Мухтаров

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу постановления акима Шетского района от 19 января 2022 года № 05/01 "Об установлении ограничительных мероприятий в селах Енбекшил Аксу-Аюлинского сельского округа, Жарылгап батыр поселка Акшатау, Босага Босагинского сельского округа, Киикты Кииктинского сельского округа"
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 18 апреля 2022 года № 23/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2022 года № 27730
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Шетского района от 25 марта 2022 года № 06-08-02/94, акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия по Шетскому району на территориях села Енбекшил Аксу-Аюлинского сельского округа, села Жарылгап батыр поселка Акшатау, села Босага Босаганского сельского округа, села Киикты Кииктинского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием крупного рогатого скота инфекционным ринотрахеитом и вирусной диареей.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Шетского района от 19 января 2022 года № 05/01 "Об установлении ограничительных мероприятий в селах Енбекшил Аксу-Аюлинского сельского округа, Жарылгап батыр поселка Акшатау, Босага Босагинского сельского округа, Киикты Кииктинского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №26643).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шетского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района М. Мухтаров