Об утверждении перечня субсидируемых пестицидов, биоагентов (энтомофагов) и нормы субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук) пестицидов, биоагентов (энтомофагов), а также объемы бюджетных средств на субсидирование пестицидов, биоагентов (энтомофагов) по Кызылординской области на 2022 год
Постановление акимата Кызылординской области от 27 сентября 2022 года № 641. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2022 года № 29936
В соответствии с подпунктом 18) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) перечень субсидируемых пестицидов, биоагентов (энтомофагов) и нормы субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук) пестицидов, биоагентов (энтомофагов) по Кызылординской области на 2022 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объемы бюджетных средств на субсидирование пестицидов, биоагентов (энтомофагов) по Кызылординской области на 2022 год, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

Қызылорда облысы бойынша 2022 жылға арналған субсидияланатын пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) тізбесі және пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) 1 литріне (килограмына, грамына, данасына) арналған субсидиялар нормалар, сондай-ақ пестицидтерді, биоагенттердi (энтомофагтарды) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2022 жылғы 27 қыркүйектегі № 641 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 қыркүйекте № 29936 болып тіркелді
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 18) тармақшасына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы бойынша 2022 жылға арналған субсидияланатын пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) тізбесі және пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) 1 литріне (килограмына, грамына, данасына) арналған субсидиялар нормалары;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы бойынша 2022 жылға арналған пестицидтерді, биоагенттердi (энтомофагтарды) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдері.

2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений Кызылординской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первый заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Кызылординской области
от 27 сентября 2022 года № 641

2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" комуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыны заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің бірінші орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2022 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 641 қаулысына 1-қосымша

97 924,50
Биопрепараты
592.
ВАЦИПЛАНТ, текучая паста
литр
5 600,00
593.
ФИТОЛАВИН, водорастворимый концентрат
литр
2 400,00
Примечание:
* препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые как гербицид и десикант;
** препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые как инсектицид и как препараты, разрешенные для применения против вредителей запасов в складских помещениях товаропроизводителей сельскохозяйственной продукции;
*** препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые как инсектицид и как препараты, разрешенные для применения против вредителей запасов на предприятиях в системе хлебопродуктов;
**** препараты, имеющие государственную регистрацию тройного назначения и используемые как инсектицид и как препараты, разрешенные для применения против вредителей запасов в складских помещениях товаропроизводителей сельскохозяйственной продукции и против вредителей запасов на предприятиях в системе хлебопродуктов;
***** препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые как инсектицид и фунгицид.
Приложение 2 к постановлению
акимата Кызылординской области
от 27 сентября 2022 года № 641
Объемы бюджетных средств на субсидирование пестицидов, биоагентов (энтомофагов) по Кызылординской области на 2022 год
Наименование области
Объем бюджетных средств на субсидирование, тенге
1
Кызылординская область
666 118 000,0
Всего
666 118 000,0

97 924,50
Биопрепараты
592.
ВАЦИПЛАНТ, ағынды паста
литр
5 600,00
593.
ФИТОЛАВИН, суда еритін концентрат
литр
2 400,00
Ескертпе:
* қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, гербицид және десикант ретінде пайдаланылатын препараттар;
** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің қойма жайларындағы қорлардың зиянкестеріне қарсы қолдануға рұқсат етілген преапараттар ретінде пайдаланылатын препараттар;
*** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және нан өнімдері жүйесіндегі кәсіпорындардағы қорлардың зиянкестеріне қарсы қолдануға рұқсат етілген препараттар ретінде пайдаланылатын препараттар;
**** үш мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің қойма жайларындағы қорлардың зиянкестеріне қарсы және нан өнімдері жүйесіндегі кәсіпорындардағы қорлардың зиянкестеріне қарсы қолдануға рұқсат етілген препараттар ретінде пайдаланылатын препараттар;
***** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және фунгицид ретінде пайдаланылатын препараттар.
Қызылорда облысы әкімдігінің
2022 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 641 қаулысына 2-қосымша
Қызылорда облысы бойынша 2022 жылға арналған пестицидтерді, биоагенттердi (энтомофагтарды) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдері
Облыс атауы
Субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемі, теңге
1
Қызылорда облысы
666 118 000,0
Барлығы
666 118 000,0