О признании утратившими силу некоторых решений Кызылординского областного маслихата
Решение Кызылординского областного маслихата от 12 октября 2022 года № 142. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2022 года № 30256
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) Решение Кызылординского областного маслихата от 18 марта 2015 года под № 262 "Об утверждении правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в населенных пунктах Кызылординской области" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4961);
2) Решение Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2018 года под № 195 "О внесений изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 18 марта 2015 года под № 262 "Об утверждении правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в населенных пунктах Кызылординской области" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6259).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Секретарь Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов

Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2022 жылғы 12 қазандағы № 142 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қазанда № 30256 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Қызылорда облысының елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 262 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4961 болып тіркелген);
2) "Қызылорда облысының елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 262 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 195 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6259 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының хатшысы Н. Байкадамов