О признании утратившим силу решения Кызылординского городского маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кызылординского городского маслихата" от 16 марта 2018 года № 145-23/5
Решение Кызылординского городского маслихата от 16 сентября 2022 года № 179-24/8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2022 года № 29643
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Кызылординского городского маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кызылординского городского маслихата" от 16 марта 2018 года № 145-23/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6223).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Кутухуджаев

Қызылорда қалалық мәслихатының "Қызылорда қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 16 наурыздағы № 145- 23/5 шешімінің күшін жою туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 179-24/8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 қыркүйекте № 29643 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда қалалық мәслихатының "Қызылорда қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 16 наурыздағы № 145-23/5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6223 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Кутухуджаев