О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима Казалинского района Кызылординской области от 7 июня 2022 года № 332. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июня 2022 года № 28532
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 28 апреля 2021 года №1 и учитывая мнение жителей поселка Айтеке би, РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам поселка Айтеке би Казалинского района:
безымянной улице № 2 квартала № 2 улица Жаңай Құдабаев;
безымянной улице квартала № 5 улица Әбен Жолтаев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Айтеке би К. Орынбасаров

Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 2022 жылғы 7 маусымдағы № 332 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 маусымда № 28532 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 1 қорытындысы негізінде және Әйтеке би кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Қазалы ауданы Әйтеке би кентінің атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 2 кварталының атауы жоқ № 2 көшесіне Жаңай Құдабаев көшесі;
№ 5 кварталының атауы жоқ көшесіне Әбен Жолтаев көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би кентінің әкімі К. Орынбасаров