О признании утратившим силу решения Кармакшинского районного маслихата от 10 июля 2018 года №178 "О ставках земельного налога"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 июня 2022 года № 195. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2022 года № 28552
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кармакшинского районного маслихата "О ставках земельного налога" от 10 июля 2018 года № 178 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6390).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов

Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 шілдедегі "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" № 178 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 маусымдағы № 195 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 маусымда № 28552 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қармақшы аудандық мәслихатының "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" 2018 жылғы 10 шілдедегі № 178 шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6390 болып тіркелген) күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә. Қошалақов