Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Кармакшинского района
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 13 сентября 2022 года № 219. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2022 года № 29564
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:

Қармақшы ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 219 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қыркүйекте № 29564 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 11 бабының 1 тармағына сәйкес, Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ: