О признании утратившим силу решения Жанакорганского районного маслихата
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 22 июля 2022 года № 250. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июля 2022 года № 28870.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 289 "О повышении ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6646).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков

Жаңақорған аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 шілдедегі № 250 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 шілдеде № 28870 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 289 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6646 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының хатшысы Г. Сопбеков