О признании утратившим силу постановление акимата города Актау от 26 декабря 2016 года № 2389 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по городу Актау"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 27 января 2022 года № 02-02/102. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 февраля 2022 года № 26731
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Актау от 26 декабря 2016 года № 2389 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по городу Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3263).
2. Государственному учреждению "Актауский городской отдел занятости и социальных программ" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Актау Н. Қилыбай

Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 2389 "Ақтау қаласы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 27 қаңтардағы № 02-02/102 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 ақпанда № 26731 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 2389 "Ақтау қаласы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3263 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулыны "Ақтау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Н. Қилыбай