Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов в городе Актау
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 25 февраля 2022 года № 11/90. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 марта 2022 года № 27187
В соответствии с Экологическим кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:

Ақтау қаласында коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 11/90 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 наурызда № 27187 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексі, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов в городе Актау согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата – Д.Телегенова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов
Приложение к решению
Актауского городского маслихата

1. Ақтау қаласында коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы – Д.Телегенова) осы шешімнің Қазақстан Республикасының әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Закенов
Ақтау қалалық мәслихатының