Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бейнеускому району
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 октября 2022 года № 25/235. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 ноября 2022 года № 30391
В соответствии с Экологическим кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Бейнеускому району согласно приложению к настоящему решению.

Бейнеу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 қазандағы № 25/235 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 қарашада № 30391 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексіне, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бейнеу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.

2. Признать утратившими силу следующие решения:
1) решение Бейнеуского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бейнеускому району" от 7 марта 2017 года № 10/84 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3326);
2) решение Бейнеуского районного маслихата "О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 7 марта 2017 года № 10/84 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бейнеускому району" от 23 июля 2019 года № 38/309 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3961);

2. Келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Бейнеу аудандық мәслихатының "Бейнеу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 7 наурыздағы № 10/84 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3326 болып тіркелген) шешімі;
2) Бейнеу аудандық мәслихатының "Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 10/84 "Бейнеу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 23 шілдедегі № 38/309 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3961 болып тіркелген) шешімі.

3. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К. Мансуров
Приложение к решению
Бейнеуского районного маслихата
от 26 октября 2022 года № 25/235
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Бейнеускому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Среднегодовая норма накопления коммунальных отходов м3
1
Благоустроенные домовладения
1 житель
2,4
2
Неблагоустроенные домовладения
1 житель
2,4
3
Гостиницы, санатории, дома отдыха
1 место

3. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы К. Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 қазандағы № 25/235
шешіміне қосымша
Бейнеу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілерінің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың орташа жылдық норма көрсеткіштері
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын
2,4
2
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын
2,4
3
Қонақ үйлер, санаторийлер, демалыс үйлері
1 орын