О переименовании улиц села Бейнеу Бейнеуского района
Решение акима села Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области от 17 марта 2022 года № 128. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 марта 2022 года № 27263
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 6 мая 2021 года, учитывая мнения населения села Бейнеу РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Бейнеу, согласно схематической карте к настоящему решению:
улицу Мәди Бегенов на улицу Әлихан Бөкейхан;
улицу Есекмерген батыр на улицу Бекес Дәрментайұлы;
улицу Қабиболла Сыдиықов на улицу Ізтұрған Меңдіқұлов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима села Бейнеу.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Бейнеу Р. Тайшыбаев
Приложение к решению
Акима села Бейнеу
от 17 марта 2022 года
№ 128
Схематическая карта о переименовании улиц села Бейнеу Бейнеуского района

Бейнеу ауданы Бейнеу ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу ауылы әкімінің 2022 жылғы 17 наурыздағы № 128 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 наурызда № 27263 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Бейнеу ауылы халқының пікірін ескере отырып және Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 6 мамырдағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Осы шешімнің схемалық картасына сәйкес Бейнеу ауылындағы келесі көшелері қайта аталсын:
Мәди Бегенов көшесін Әлихан Бөкейхан көшесіне;
Есекмерген батыр көшесін Бекес Дәрментайұлы көшесіне;
Қабиболла Сыдиықов көшесін Ізтұрған Меңдіқұлов көшесіне;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу ауылы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауылының әкімі Р. Тайшыбаев
Бейнеу ауылы әкімінің
2022 жылғы 17 наурыздағы
№ 128
шешіміне қосымша
Бейнеу ауданы Бейнеу ауылындағы көшелерді қайта атау туралы схемалық карта